Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 28, 2024, 14:17:02


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wzniesienie - przeskok, ewolucja czy rewolucja?  (Przeczytany 156547 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #300 : Październik 11, 2012, 19:37:29 »

Ciąg dalszy...


Co jeszcze szabla oznacza?

Szabla (miecz) jest symbolem, metaforycznym symbolem prawdy. Most Szabel jest mostem prawdy. Czasem trzeba przejść pod szablami nad tobą w celebracji, rozumiecie to? Tak właśnie widzę. Czy to będzie szorstka droga do mostu? Tak, ale wiecie to, od kiedy pojawiliście się na świecie, moi drodzy, że to wcale nie musi oznaczać wojny światowej, i nie będzie.

Są tacy, którzy regulują te właśnie kwestie, czy powinni kontynuować nienawidzić lub nie na Bliskim Wschodzie, w tej chwili. Oni nie ufają sobie nawzajem, ale też nie chcą kontynuować dotychczasowej drogi. Istnieją dyktatorzy, którzy opuszczają lub których już nie ma, zastąpieni przez liderów, którzy w końcu utemperują i złagodzą swoje stanowiska wobec ich sąsiadów. To dlatego, że zdają sobie sprawę, czego chcą, to są szkoły i szpitale i drogi i bezpieczeństwo dla swoich dzieci. Czy jest to zbyt trudne, aby to sobie wyobrazić?

Media pędzą do horroru i mówią, że wszyscy są pochłonięci zabijaniem siebie nawzajem. Chciałbym poprosić o wywiad z nimi. Nie przesłuchiwać tych, których widzicie w wiadomościach, ale raczej matki i ojców, których nie widać w wiadomościach, którzy mają tę samą wiarę, jak ci, których widzą w wiadomościach. Oni wam powiedzą: "Dajcie nam pokój; zostawcie nas w spokoju,.. Pozwólcie nam wzrastać w nasz sposób w naszej kulturze. Nie chcemy robić bomb Chcemy mieć współczucie."  To Jest most. To może jeszcze gorzej zanim będzie lepiej, i my wam powiedzieliśmy to wiele razy. Ale to właśnie dlatego, tu jesteście.

Powoli niewielu, którzy czynią nienawiść będą postrzegani jako mało. Wielu będzie mieć swoje poglądy i zastąpi tych niewielu.

To, co zrobicie następnie jest tak ważne. Co to będzie? Czy macie zamiar się tego bać, czy mieć współczucie dla tego, rozumieć to, i stać prosto i iść do przodu przez most? Czy zamierzacie kulić się w kącie i się martwić, gdy widzicie to, czego oczekujecie? Stara Energia umiera ciężko. Miecz prawdy jest aktywny i dobrze, a prawda zwycięży w świetle.

Co innego niż prawda, może być tam tym, co rozpoznajecie? Co o prawdzie, w jaki sposób rzeczy pracują w współczując ziemi, gdzie nie możecie mieć tego rodzaju problemów nie integralności, które macie teraz? Biznes się zmieni, rządy będą się zmieniać i bankowość się zmieni. Jesteście w szoku wobec tego? Pewnego dnia będziecie wiedzieć, że rzeczywiście zmieniliście sposób, w jaki rzeczy były używane w najciemniejszych zakątkach waszej planety. To nie jest to, czego każdy oczekuje, i będziecie zdawać sobie sprawę, że to wy zrobiliście różnicę.

Jestem w Kanadzie i znam ją, ale powiem wam, słuchający i czytający z amerykańskiej publiczności następujące: Przygotujcie się! Ponieważ istnieją pewne instytucje, które będą teraz upadać, te, które nie mają i nigdy nie miały integralności  i można im pomóc przez bail out. Znowu, mówiliśmy wam, że największe to są Big Pharma, i powiedzieliśmy też przed, że to jest nieuniknione. Jeśli nie teraz, to w ciągu dekady. Jest to nieuniknione i będą walczyć o życie i nie będą przechodzić przez most. Po drugiej stronie mostu jest nowy sposób, i nie tylko w medycynie, ale w pielęgnacji. Paradygmaty, które nie zostały jeszcze pomyślane, które nie stanowią żadnego systemu, który istnieje obecnie, zostaną stworzone i opracowane przez młode umysły, które znają pojęcia, o których seniorzy nie wiedzą. Rzeczy, które nie mają integralności dzisiaj upadną jutro. Wystarczy się przygotować. To wszystko jest częścią tego, co znajduje się po drugiej stronie mostu. I starej energii to się nie spodoba i będzie protestować.

Będą nowe sposoby tworzenia energii elektrycznej, nowe sposoby, aby oczyścić wodę, nowe sposoby nakarmienia siebie. To wszystko tam jest po drugiej stronie mostu w przyszłości. Leży tam tylko czeka, aby przejść. Nie bójcie się. Lightworker, to jest to, na co czekaliście i to jest przyszłość, której chcieliście. To dlatego urodziliście się i żyjecie teraz. Nie ma znaczenia, ile masz lat, senior. Nie licz lat, o których myślisz, że ci pozostały; nie idź w to, po prostu nie rób tego. Chciałbym, abyście zobaczyli swoje życie, tak jak my widzimy - wszystkie wcielenia jakimi kiedykolwiek żyliście  z energią tego, co stworzyliście na waszej planecie już teraz, w dłoni, bo to jest sposób, w jaki Duch widzi. Wasz ślad na Ziemi jest ogromny i to, co robicie teraz, przechodząc most jest ogromne. Tylko stare dusze z mądrością zgromadzonych wcieleń mogą przenieść ten most i przejść szybko.

Końcowe atrybuty

Ostatnią rzeczą o szablach to jest święto. Co się dzieje, kiedy ludzie przechodzą pod skrzyżowanymi szablami? Jaki jest ogólny pomysł na to? To małżeństwo, czyż nie? Więc dajemy wam wreszcie symbol małżeństwa na moście. Ma tak wiele znaczeń! To małżeństwo tego, co było z tym, co może być, to jest małżeństwo współczucia i ducha ludzkiego, to małżeństwo twojego podmiotu duszy na planecie z waszymi twórczymi nasionami (Plejadanie), to małżeństwo z tobą i dla ciebie! To przychodzi z północy i południa. To jest piękne. To jest Most Szabel.

Może jesteście tutaj w ten dzień lub słuchając i czytając, a to wszystko jest dla was nowe i powiecie: "Ja nie wiem, czy jestem starą duszą, czy nie. Jestem częścią tego przejścia? Czy przejdę przez most? " Pozwólcie mi powiedzieć to do was: Nie analizujcie tego! Dam wam fakt. Jeśli słuchacie teraz (lub czytacie), to jesteście częścią! To jedyna rzecz, która spowodowała przejście do strony, na krzesło, by posłuchać lub przeczytać lub wiedzieć. Jeśli jesteś zainteresowany, to jesteś częścią. To może być, że kilku z was zawiesi przekonanie o tym, jak to działa, ale jesteście częścią! Powiem to jeszcze raz: nie analizować nadmiernie. Wielu się obudzi i będą naśladowali. Most będzie tam tak długo, jak żyjecie.

Jakie macie zadania do zrobienia? Wystarczy Być, stara duszo. Idź do pracy i pokaż tam światło. Pokaż, że masz współczucie dla tych wokół ciebie. Idź do domu, do swojej rodziny, która może temu nie uwierzy, a nie osądzaj. Zamiast tego pokaż swoje współczucie dla nich, bo masz kawałek Boga wewnątrz siebie. Pomyśl, co mistrz zrobiłby teraz. Oni nie stoją tu w osądzie, oni świętują twoje życie! Bez względu na to, kto jest przed nimi, świętują jego życie! Bądź przykładem miłosiernego Boga i Boskich nasion, które są w was, i będą kształtować waszą przyszłość. Nie bój się.

Co media dadzą wam dalej, co stanie się dalej na Bliskim Wschodzie, co się stanie w tych następnych latach, wszystko będzie częścią reakcji starej energii. Ciemność nie może przejść przez most i umrze z tego powodu. I nie mam na myśli ludzi. To znaczy sama energia nienawiści będzie martwa i ostatecznie odejdzie. To jest obietnica, i mówię do tych, którzy już mają pełny i swobodny wybór, aby zmienić to, ale powiem wam, że nie chcecie tego zmienić, bo nacisk jest zbyt duży. Piłka już zaczęła się toczyć.

Przez 20 lat, widziałeś, jak to nadchodzi. Masz prawo do pokoju na ziemi. Jest to czas, który zaplanowałeś. Jest precedens w pod ręką, gdyż Plejadanie to zrobili, ci z Oriona to zrobili, Octurianie to zrobili. Rodzice rodziców, rodziców systemów planetarnych, w których jesteście to zrobili. Teraz wy to robicie. Długi proces jest przed wami, aż ostatni ślad starej energii zniknie. Powiem to jeszcze raz: Przyjdzie czas, kiedy spojrzycie wstecz na dzisiaj i powiecie, "Jak barbarzyńska ludzkość była!" I to jest to, co widzimy, stare dusze, w ten dzień.

To, co widzimy.

I tak jest.

Kryon


Channeler: Lee i Kryon
Sobota, 29 września 2012
(opublikowane 09 października 2012)
http://kryon.com/k_channel12_Toronto.html
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #301 : Październik 18, 2012, 12:43:47 »

Wprawdzie są to odpowiedzi Mistrzów służących Białemu Braterstwu, ale tematycznie bardziej pasują do tego wątku. Są tu pewne ciekawostki.


Odpowiedzi Mistrzów - którzy służą  (w Wielkim Białym Braterstwie Światła oraz Zakonie Siedmiu Promieni)

17 października 2012
Channeler: James McConnell

Uwaga od Jakuba:
Ponieważ zbliżamy się do naszego osobistego Wzniesienia, zobowiązuję się do tygodniowego transkrypcji moich sesji channelingu z mistrzami (które przeprowadzam w ciągu ostatnich 20 lat), w nadziei, że mogą one pomóc osobom, które jeszcze nie obudziły się do ich Misji jako Light workers. Wszyscy rozprzestrzeniamy Światło w jakikolwiek sposób możemy i to jest jeden sposób, któtym można się przyczynić. Mam nadzieję, że działa tak, jak jest zamierzony.


Ci, którzy służą
Om Mani Padme Uhm. Pozdrowienia dla każdego z was.

"Pozdrowienia"

Dobrze, jak zawsze być tu z wami i podzielić się w jakiś sposób, tym, co możemy, będąc w usługach, na pewno jest to nasz pseudonim, aby być tymi, którzy służą tutaj. To zawsze jest dreszczyk lub przyjemność dla nas, aby móc to zrobić, tak, że możemy Wam pomóc. Ale zobaczcie, asystujecie nam w tym samym czasie, ponieważ dajecie nam powód do kontynuacji tego procesu i na pewno, jak już Wam udostępniono przez Jakuba tutaj, sami to zamierzacie , wchodząc w proces podobny do tego, co my robimy, jeśli chcecie. To jest oczywiście powołanie, które możecie przyjąć, jeśli chcecie, jak również,  mogą być inne opcje, które będziecie mieli, gdy przejdziecie przez tzw Wzniesienie lub proces przejściowy. To szybko rozwija się teraz wokół was i wewnątrz was tutaj. Zrozumcie, że gdy będziecie kontynuować drogę w tym procesie jesteście przygotowywani naprawdę na wielkie zrozumienie tego, kim jesteście. W pewnym sensie macie poczucie tego, pozory tego, w każdym z was, ale jest tak wiele tego, co nadejdzie, czego jeszcze nie możecie zrozumieć, wszystko to, czego będziecie doświadczać i wiedząc, że to nadejdzie bardzo szybko. Zanim pójdziemy dalej, czy są jakieś pytania dotyczące tego lub na samej medytacji? Zapraszamy nowych tutaj. Zapraszamy, abyście byli częścią tej ekspresji. Czy będą jakieś pytania dotyczące czegokolwiek, inaczej będziemy mieli krótką sesję?

"Mam pytanie"

Tak Natalie.

"Zdałam sobie sprawę, że kiedy byłam medytacji czułam, że bardziej medytuję silniejsze są moje wibracje. Czy jest to, ze względu na mnie, czy jest to, że ze względu na czas, w który wkraczamy? "

Twoje medytacje będą silniejsze i silniejsze, gdy z nimi pracujesz. To jest jak coś w tym rodzaju, praktyka czyni mistrza, ale to jest o wiele więcej niż to. Zrozum, bo to jest połączenie z tymi rzeczami, które przyjdą, te energie, które przychodzą do ziemi i bombardują Ziemię, ale co ważniejsze te energie, które przychodzą do waszej własnej ziemi, waszych ciał i te energie przenoszą was do wyższych częstotliwości wibracji więc, gdy macie swój czas medytacji będą one bardziej widoczne i macie więcej poczucia bytności, bardziej, niż można było to wcześniej zobaczyć. Więcej wyjaśnień w tej sprawie lub rozumiesz?

"Nie rozumiem, dziękuję"

"Mam pytanie"

Tak Joanna

"Dlaczego jest tak, że w dawnych czasach, że ci, którzy stali się Wniebowstąpionymi Mistrzami musieli zrobić dużo pracy nad sobą, aby opanować swoje ciało i ziemię, aby przejść obok przywiązań,  które świat fizyczny przynosi, dlaczego musieli tak ciężko pracować a teraz chodzi raczej tylko o dokonanie wyboru? "

Ach, tak, to jest bardzo dobre pytanie, zrozum, że jeśli nie byłoby w ten sposób, aby móc dokonać wyboru i nie stało się tak w tym względzie, to nie byłoby globalnego procesu Wzniesienia wtedy. Byłoby tylko niewielu, widzisz? Więc wielka ekspansja, wielki proces przemian, które zachodzą i będą nadal występować, nie nastąpiłyby, ponieważ jest tak wielu, którzy nie mogą zrobić tego, co było robione wcześniej, lub nie są gotowi tego zrobić, tak powinniśmy to powiedzieć, nie to, że nie mogą oni, jednak nie są na to gotowi. Widzisz wiele tego, co było ma wpływy wschodnie, są w stanie iść do klasztorów i tych rodzajów rzeczy i gubią się w czasie medytacji na godziny, dni, tygodnie nawet, i czasem nawet miesiącami czasami nie wychodzą. Widzisz, to nie jest dla zachodniej kultury, to nie jest twoje doświadczenie i nawet jeśli miałeś poprzednie życia na tym poziomie nie jest to dla was tutaj, bo jesteś w doświadczeniu życia wokół siebie i bądź częścią życia w ekspresji życia tutaj podczas przechodzenia przez proces wznoszenia się. Tak więc, nie jest to, że macie łatwą drogę tego, to nie jest w tym sensie, ale to jest czas, ponieważ nie mieliście łatwej drogi w nim pod tym względem, gdyż jako ci pracownicy światła, którymi jesteście tu od długiego czasu, doświadczaliście wiele w ciągu wielu wcieleń. Tak więc, mimo że to szczególne wcielenie nie jest tym, które normalnie przeniosłoby cię przez proces wznoszenia się, to z dawnych czasów, to z pewnością możecie powiedzieć, że zrobiliście swoją pracę domową, poprzednio do tego życia, abyście mogli przejść przez ten proces, po prostu jesteście już gotowi i decydujecie się to zrobić. A kiedy przyjdzie czas, kiedy przesuniecie rzeczywiście wystąpi i jesteście gotowi, aby przejść i wziąć światło wewnątrz ciebie i czujecie ekspresję miłości poruszającą Was, to możecie iść do przodu i mieć tą ekspresje dla siebie. Oczywiście rozumiecie, że to będzie inny proces dla każdego, gdyż nikt nie będzie miał takiego samego doświadczenia. Widzisz?

"Tak, jak nikt nie ma takiego samego doświadczenia w trzecim wymiarze"

Tak dokładnie. Czy jest to odpowiedź na pytanie?

"No cóż, ja nadal nie rozumiem, dlaczego to będzie o wiele łatwiejsze, czy to jest ze względu na wszystkie wcześniejsze życia¸ jakie mieliśmy?"

Tak, możemy powiedzieć, że jeśli chcesz utrudnić sobie to możesz, to zależy od Ciebie, nikt nie będzie cię powstrzymać przed zrobieniem tego. Możesz przejść do medytacji przez długi czas i zrobić to w tym zakresie. To jest to, co mieliśmy do zrobienia owszem, ale to nie jest dla waszej kultury, aby przez to przejść a to jest o wzniesieniu masowym tutaj, więc jeszcze raz, jeśli to byłaby konieczność przechodzenia przez te procesy, inicjacje poprzednich i wszystkich tych rzeczy, które wydarzyły się już w Czasach wielkich piramid i przez to wszystko, to byłoby bardzo niewielu, którzy mogliby się Wznieść. Ziemia byłaby bardzo samotnym miejscem, gdyż nie byłoby bardzo wiele osób tam, widzisz?

"Co do tych wszystkich osób, które nie mają pojęcia, co się dzieje, to znaczy, że są miliony, a może nawet miliardy ludzi, którzy nie mogą nawet czytać i pisać, więc jak oni zamierzają zrealizować te rzeczy?"


To nie jest kształtowanie procesu, to jest wiedza (pochodząca) z procesu.
Więc to nie jest tak dużo na poziomie świadomej wiedzy, gdyż również pochodzi to z umów duszy i tego typu rzeczy. Te rzeczy, z którymi oni przyszli, te wzory, które przynieśli z nimi i wielu z nich nawet nie ma świadomej wiedzy o tym, zdecydowali się przyjść i mieć żywot, gdzie będą mieli i wiedzieli, w czasie, gdy Przesunięcie zdarzy się, że oni będą częścią Przesunięcia, widzisz? I w pewnym momencie może dojść to do ich świadomości, tak jak wielu innych na całej planecie budzi się teraz, budzi się wobec faktu, że byli oni śpiący. Byli oni w ciemności na wiele sposobów i, że przychodzą w światło. Widzisz?

"Więc dlaczego chcemy pracować na rzecz wzniesienia, kiedy nie trzeba?"


Kiedy mówisz, że pracować w kierunku wzniesienia, co masz na myśli?

"Bycie kochającą, uwalnianie przywiązań?"


Ponieważ to uczyni wasze przejście o wiele łatwiejszym, to jest jednym z powodów. Joanno, zawsze logiczny umysł tutaj powstrzymuje, więc najlepiej uwolnić jak najwięcej możliwe. Do tego, sama w sobie, logika jest własnym przywiązaniem,
widzisz? Więc pozwól iść i pozwól Bogu. Pozwól temu procesowi wydarzyć się,  pozwól temu być, czym chce być, a znajdziesz, że będziesz miała gwałtowny wzrost poprzez doświadczenie i nie będziesz miała nawet poczucia czegokolwiek w kategoriach katastrofy lub czegoś w tym rodzaju. Ale widzisz, będą tacy, którzy będą przechodzić przez to, kopiąc i krzycząc, jak można powiedzieć, i nie będą na to gotowi i nie przejdą. Widzisz? Albowiem oni dokonali świadomego wyboru lub niektórzy dokonali wyboru takiej umowy duszy i oni nie przejdą i wtedy będą tacy, którzy będą w kategoriach, że na początku wydają się odwracać, ale coś się wyzwoli w nich. Przebudzenie może nastąpić w ostatniej sekundzie, nawet, i w tej ostatniej sekundzie będą gotowi kopnąć w drzwi Wzniesienia. Czy jest to odpowiedź na pytanie?

"Tak"


Każde kolejne pytanie tutaj?

"Zacznę to jako komentarz. Mój komentarz jest taki, że jest część mnie, która chciałby udowodnić sobie, a potem również zastanawiam się, co mnie przywiodło tutaj, a czym możesz podzielić się ze mną? "


Tak, przede wszystkim zrozum, że mamy zamiar powiedzieć to w najprostszy sposób, w jaki możemy tutaj, abyście zrozumieli, i to, że nie jesteśmy z przyzwyczajenia lub w procesie, lub w grze, tutaj, w zakresie udowodnienia kim jesteśmy lub wszelkiego rodzaju tutaj. To nie znaczy, że nie mamy zamiaru, pomóc Ci zrozumieć przyczyny lub twojego procesu bycia tutaj. Możemy to zrobić, ale to nas nie dotyczy, gdyż jest to twoje rozeznanie. To zależy od ciebie, aby zdecydować, czy to jest prawdziwe, czy też jest to jakiś podmiot, który mówi przez kogoś  i mówi sporo bełkotu. To jest dla ciebie, aby zdecydować, widzisz, nie dla nas, aby uczynić znaną jedną lub drugą ścieżkę, bo nie mamy w tym celu innego, niż być w służbie. Ale, czy to nie wpada w głuche uszy, lub czym to może być, to jest dla własnego rozeznania osobistego, widzisz? Tak więc, abyś zrozumiała, co cię tu przywiodło, to jest Twój proces przebudzenia, który przyniósł cię tutaj. Jesteś już w tym procesie, tego już doświadczasz, zmian w tobie, wzrostu, o którym można powiedzieć, że jest w tobie i katapultuje cię do wyższych wibracji częstotliwości, nawet gdy mówimy teraz. Możesz nie być tego świadoma, jeszcze, ale zbliża się to do Ciebie, będziesz doznawać tego więcej. A twoja skłonność do bycia logiczną z natury, jest z pewnością do przyjęcia tu w trójwymiarowym zrozumieniu, ale to nie będzie dla Ciebie, że będziesz zadawać to pytanie, przy wyżej wymiarowych częstotliwościach, wyższych częstotliwościach drgań, widzisz? Więc przyszłaś tutaj z własnej woli, choć istnieje poczucie poradnictwa wewnątrz ciebie, które prowadziło cię w tym kierunku. Przynosi cię tu, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć, kim jesteś naprawdę. Teraz, czy to jest właściwe miejsce dla ciebie, czy nie, czy chcesz kontynuować tutaj, to jest również do twojego rozeznania widzisz? Kiedy tylko pojawiają się komunikaty tak przez kogoś, bez względu na to skąd są one pochodzą, zawsze musisz wiedzieć i rozumieć, że nie posłaniec się liczy. To jest przesłanie, które przychodzi przez  kogoś i jeśli wiadomość rezonuje z Tobą na każdym poziomie to robi, to jest coś, co chcesz usłyszeć. Widzisz? Nawet przez Jakuba, dzięki któremu mówimy, nigdy nie ma 100% dokładności, na pewno nie, ponieważ przechodzimy przez trzeciowymiarowe zrozumienie tutaj i to trójwymiarowe zrozumienie nie jest na tej samej częstotliwości drgań, co my. W naszej częstotliwości drgań, nie jesteśmy w pewnym sensie wyżsi niż ty lub niżsi niż ty, ale już, jak możemy powiedzieć jesteśmy w tym procesie przez trochę dłużej, i tak przeszliśmy przez ten proces wznoszenia, o którym mówiliśmy wcześniej,  Joanno . Przeszliśmy przez te rzeczy, opanowaliśmy ciało i podobnie, ale to jest tak dużo, aby to robić w tym momencie. Ale wy macie zamiar doświadczyć wielu zmian w sobie i pod wieloma względami będzie to opanowanie ciała, będzie to opanowanie ciała emocjonalnego w tobie, będzie to opanowanie ciała mentalnego w tobie. Widzisz? Czy jest to odpowiedź na Twoje pytanie Mary?

"Tak"

I nawet imię Maria jest na pewno wysokiej częstotliwości wibracyjnej.

"Czy było bardzo dużo dobrych ludzi, którzy przewodzili po tym imieniem."

Tak, możemy myśleć o niektórych nielicznych tak, jednym w szczególności. Inne pytania tutaj?

"Nie, ale chcemy podziękować za zaspokojenie nas i za to, że nam pomagacie. Doceniamy to. "


Nigdy nie jest udręką dla nas to robić, nigdy myślę, że w tej terminologii też, widzicie. Chcemy powiedzieć coś tutaj, jeśli można do nowych tutaj. Chcemy powiedzieć wam, żebyście byli gotowi, byli gotowi na doświadczenia, które bardzo szybko zaczną łagodzić te rzeczy, które dręczą was wewnątrz. Te rzeczy, na których zatrzymaliście się na jakiś czas, zrozumiecie, o czym mówimy. I, zrozumcie, że te rzeczy zmierzają  do końca, będziecie mogli je uwolnić, bardzo szybko, ok?

"Dziękuję."

Gdy kontynuujecie dalej, tą wspaniałą podróż, w której jesteście, wiemy, że czasami nie ma tak wspaniałego poczucia u Was, ale zrozumcie, że jest to wspaniała podróż i robicie cudownie. I bardzo szybko, bardzo szybko rzeczywiście, będziemy się spotykać z wami bardziej osobiście, i będzie więcej w tej uroczystości, o których mówiono przez wiele źródeł tutaj. Będziecie mieć uroczystość, która jest poza waszymi najśmielszymi marzeniami. Wszystko, co było zrobione na tej planecie przedtem, uroczystości każdego czwartego lipca lub Bożego Narodzenia lub czegoś w tym rodzaju, będziecie mogli powiedzieć, że były małe w porównaniu do tego, co nadchodzi, i tęsknimy za tym, na nasze spotkanie jeszcze raz, gdy wszystkie stare dusze wrócą razem po raz kolejny.
Shanti, pokój niech będzie z wami. Bądźcie JEDNOŚCIĄ.

www.meetup.com/ancient-awakenings
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #302 : Październik 18, 2012, 14:22:30 »

Cytuj
Wzniesienie - przeskok, ewolucja czy rewolucja?

Dla kazdego coś Miłego!

Dla jednych wzniesienie - dla innych opadanie.
Każdorazowo związane z opuszczeniem pozycji nieprzynależnej,

w której podmiot stawał się jedynie cięzarem i dysfunkcja całości.

..poprzez nieAdekwatną kalibrację czasOprzestrzenną.

Czyli jednym słowem Ład CzasOprzestrzenny.
Wbrew nadziejom i obawom - WSZYSTKIE STRONY i podmioty
moga jedynie REALNIE ZYSKAĆ na tym zjawisku.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2012, 14:23:54 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #303 : Październik 18, 2012, 14:42:56 »

Nazywać się można rożnie ( to nie boli) ale kręcenia tu sporo i mało chęci do przekazania prawdy, jakoś dziwnie te wszystkie grupy łączy jeden cel, którym jest namawianie ludzi do medytacji. Im wszystkim strasznie zależy żeby ludzie ciągle tylko medytowali... i medytowali. A co robisz jak medytujesz? Nic,nic nie robisz ,łączysz się z kimś ,czymś , kogo fizycznie nie jesteś w stanie identyfikować i poza Twoją świadomością płynie energia... gdzie? Gdzieś.... tam.
Wracając do tego iż obecnie najważniejsze są nasze wybory, tak to prawda, bo one postawią nas w określonych poziomach energetycznych i połączą z wybranymi grupami , które nie zawsze będą takie świetliste jak deklarują w słowach. Zatem trzeba bardzo uważać z podejmowaniem decyzji o wiązaniu się z kimś kogo znamy tylko z przekazów.
Większość z nas osiągnęła już poziom rozwoju duchowego ( wibrację ) dzięki której ma prawo przejść do IV wymiaru, osiągnęliśmy to już dawno temu w którymś trzecim wymiarze , który jest obecnie powtórzony czwarty raz. Ale o tym nasi szacowni nie wspominają, bo trzeba by było powiedzieć więcej.
Zatem mamy już odpowiedni poziom wibracji do przejścia ( bynajmniej większość), co robimy tu i teraz? Otwieramy swoją świadomość dostęp do wiedzy wewnętrznej by móc z niej korzystać w wybranej przez siebie przestrzeni energetycznej.
Wiadomo iż  o tym zczego będziemy mieli prawo korzystać nie decyduje Człowiek wcielona Energia, a Energia nie wcielona,  Jego Duch i Stwórca , nikt więcej. Ale , to jest to zależne ( nawet dla tych mogących i posiadających moc) od przestrzeni energetycznej którą wybiorą sobie do życia. Nie wszystkie możliwości i nie cała wiedza z IV wymiaru  , możliwa  będzie do istnienia i używania  w  wymiarze będzie tak samo  w III. wymiarze.  Z prostej przyczyny w III wymiarze nie ma warunków na jej realizację takich jak w IV, zatem jaką przestrzeń dla siebie wybierzemy tak będziemy żyli i realizowali przez jej możliwości swoją wiedzę.

I to jest to co robimy teraz na ziemi podejmujemy decyzję, co jak i gdzie będziemy robili przez najbliższe 26 tys lat.
Decyduje o tym ten ostatni egzamin , którym jest nasze życie i postawione przed nami  wszystkie zdarzenia życiowe które pokazują , nasz poziom  uczuć, etykę , moralność i prawość.

Samo mówienie i zapewnianie o osobistej świetlistości i dobrych intencjach nic nie znaczy, bowiem każda , myśl , słowo i czyn niosą w sobie wibrację. Ta wibracja , jej ton , barwa i wysokość lub niskość zapisują się we wszystkich naszych  ciałach. Jest widoczna i to ona  powoduje wejście  nasze w kolejny wyższy lub niższy wymiar.  Zatem my , my i tylko my sami naszymi czynami podejmujemy decyzję o naszej przyszłości, ale jest jedno ale.... pomimo wysokiej wibracji można swoją wolną wolą podjąć decyzję o życiu w dużo niższej przestrzeni. Nikt nikomu tego nie zabroni, gdy jakaś Energia chce być blisko drugiej drogiej jej sercu , a tamta jest niską wibracją. I OK! tak jest w porządku , gorzej jeżeli rożne opcje podstępnie manipulują informacją  by ściągnąć do swojej przestrzeni innych nieświadomych tego iż staną się niewolnikami na długie lata. Temu mówię NIE! NIE! NIE! STOP i BASTA!

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2012, 22:42:03 wysłane przez Kiara » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #304 : Październik 18, 2012, 19:45:00 »

Nie odniosłem wrażenia jakiegoś parcia na medytację tutaj, wprost przeciwnie, przecież mówią, że droga "wschodnia" jest nie dla nas, bo na Nowej Ziemi byłoby pusto. O medytacji wspomina pytająca, a następna to właściwie docieka dlaczego mamy mieć tak "lekko", i nie zabroniono jej własnych utrudnień.
Jednak od czegoś trzeba zacząć, więc intencja i wybór, a co komu się dostanie, to tak jak piszesz - efekt tego co sobie wypracował, przeskoczyć tego się nie da. Ten fragment "gry" jest ostatnio wspominany w wielu przekazach, oj nie da się wyspowiadać i zapomnieć. Więc jak widać, to wcale nie będzie tak "lekko", jak się niektórym wydaje.
Z drugiej strony wszyscy "zaświatowi" twierdzą, że w trakcie następnego okresu indywidualne wzniesienie się "w trakcie" będzie o wiele łatwiejsze (dla tych co pozostaną w 3W), gdyż będą mieli mimo wszystko wyższą świadomość, mniejsze obciążenia i większą pomoc, aczkolwiek panuje "zmowa milczenia" co do miejsca tych inkarnacji, bo większość twierdzi, że Ziemia definitywnie wychodzi poza 3-ci wymiar.

Edit:
Swoją drogą ostatnio jest znacznie więcej nawoływań do grupowych lub światowych spotkań i medytacji, oczywiście jest znacznie więcej "konferencji", ale też organizowanych "globalnych" medytacji.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2012, 19:51:32 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #305 : Październik 19, 2012, 08:47:15 »

To następny przekaz Arkturian przez Ute. Krótko, na temat i bez cudów.


Arkturianie - Złożoność Wzniesienia

Kochani!
Chcielibyśmy omówić kilka szczegółów na temat kryteriów Wzniesienia, co stanie się z waszymi bliskimi związkami.

Weźcie pod uwagę, że ludzkość ma wielu pomocników i każdy człowiek jest otoczony przez liczne istoty światła, zwłaszcza w czasie przechodzenia!

To zależy od rozwoju duszy jednostki, w jakim stopniu mogą oni nagle stać się świadomi swoich przewodników i aniołów w chwili, gdy Ogromny Portal Energii się otwiera. I to otwarcie może mieć dla wielu efekt natychmiastowy w ich świadomości i zwiększyć ich zdolności, aby stali się świadomi własnej Wyższej Jaźni.

Więc jest kilka niespodzianek oczekiwanych! Nie możecie powiedzieć, kto zrzuci niespodziewanie swoje przebranie, gdy w czasie Galaktycznego Wyrównania ich 3W karmy będą odrzucane.

W każdym razie nie musicie się martwić o swoich bliskich, bo są pod opieką, zgodnie z ich umowami i procesem uczenia się. Każdy ostatecznie wróci na swoją wybraną ścieżkę, gdy wielka chwila transformacji przybędzie!

Wielu z was, którzy są lightworkers i starseeds, już teraz pracuje w wyższych płaszczyznach astralnych z najbliższymi, którzy potrzebują pomocy, aby wzrastać duchowo. Jest to możliwe, gdyż macie ze sobą kontrakty duszy, a praca z tymi duszami występuje często również w nocy, w waszym śnie. I nie wszyscy są świadomi tej nocnej służby.

Kiedy się wzniesiecie, połączenia z najbliższymi, którymi już się opiekujecie, nie skończą się, ale wy z wyższych wymiarów połączycie się  z ich trzecim okiem, i ich sercem i będziecie dawać im wskazówki w ten sposób. To jest nawet bardziej skuteczne niż wasze pozostanie w 3-cim wymiarze.

Więc nie martwcie się o tych, którzy pozostaną, gdy wy się wzniesiecie! Będziecie nadal połączeni i nigdy nie stracicie kontaktu z nimi, niezależnie jaki ich los będzie, gdyż jesteście w służbie miłości do nich.

Dla ziemi, aby przejść w jej wzniesiony stan,  rzeczy takimi, jakie są teraz, nie będą mogły pozostać takie same! Transformacja jest na wyciągnięcie ręki dla każdego! I każdy musi uczestniczyć w niej w jeden sposób lub drugi. Kto pragnie się wznieść i będzie podążał za Gają do jej nowej formy i świadomości, jest od niego wymagane, aby wykroczył poza niższe emocje i negatywne myśli, więc będzie mógł promieniować Boskie Światło i Boską Miłość, a nie kontynuowanie tworzenia świata cierpienia.

To znaczy, że musi być przemiana świadomości i energii dla tych, którzy są tutaj, aby zostawili trzeciowymiarowe doświadczenia za sobą.

Otrzymają oni każdą pomoc od istot światła, aby dokonać tego przejścia, ale oczywiście oni sami są odpowiedzialni za ich zdolność do pozostania tam na stałe.

Gdy sytuacja w waszym świecie, zostanie poddana wielu zmianom, ludzie, dopóki się nie wzniosą, muszą być przygotowani i wyposażeni, aby sobie z nimi poradzić! Będą oni mieli okazję wskoczyć do pociągu później, gdyż głębokie zmiany będą służyć jako główna pobudka dla tych, co jeszcze nie są przygotowani!

Również wysoko zwiększone światło i energia na planecie są wsparciem dla ich przebudzenia, nie mówiąc już o wpływie nowych realiów na ich świadomość. To wszystko odnosi się do tych, którzy, ze względu na ich umowy duszy, zamierzają się wznieść.

Dla tych, co są tutaj, aby nie podążać za tym procesem, kolejne doświadczenia, z dala od ziemi, są przygotowywane, gdzie będą mogli kontynuować w ich obecnej świadomości i żyć życiem, które zapewnia więcej doświadczeń podobnych do dzisiejszych.

Ale w całości, jest wiele rozwiązań, w zależności od potrzeb każdego z nich. Więc wszyscy będą "zbierać" własne działania, ~ wyniki swoich intencji i pragnień.

Te prawa karmy nie są zawieszone i nadal będą kontynuowane dla nich tak, jak w przeszłości. I karma istnieje również w większym kosmosie. To jest konieczne, prawo, które jest częścią ewolucyjnego procesu uczenia się.

Wszyscy jednak będą zawsze wspierani i Bosko prowadzeni, aby wyciągnąć ich z powrotem do ich prawdziwej Boskiej Esencji, a ostatecznie z powrotem do Promieniującego Źródła, gdy ich czas doświadczeń w niższych i wyższych wymiarach dobiegnie końca.


Więc wszystko jest dobrze, Miłość Źródła i Stwórcy jest wieczna i obejmuje wszystkich! Jak mogłoby być zaniedbywane to, co jest Własnością Miłości. Jak mogłaby być Boska Jaźń oddzielona od Jej własnych marzeń! Dlatego nikt nie będzie zapomniany. Wszystko rozwija się według Boskiego planu. I ten plan jest taki, że wszystkie dusze i całe stworzenie ostatecznie rozpoznają swoją własną Boskość i wolność od niewoli i uległości wobec Samej Kreacji, i osiągną wolność od niej i swoją własną wewnętrzną siłę kreacji.

Jednak aby to zrozumieć,
wszyscy muszą najpierw przejść przez proces ognia w sferze wielkiej gęstości, aby dowiedzieć się i zrozumieć, na poziomie wcielonego stworzenia praw i implikacji tworzenia.

Ta podróż jest wynikiem ich własnej woli, przed zanurzeniem się w do Morzu Stworzenia, osiągając dno tego oceanu, aby wypłynąć ponownie, przynosząc dary zrozumienia i rozpoznania Boskości wraz z nimi do samego Źródła.

Tajemnica jest niewyobrażalna! Ufać w to, co nie może być kontrolowane jest największym darem w tym czasie!

Pozostajemy nadal - jak zawsze – waszymi drogimi przyjaciółmi i kochającymi pomocnikami.

Jesteśmy Arkturianami!

Przekaz przez Ute
18 października 2012
http://radiantlyhappy.blogspot.co.uk/2012/10/message-from-arcturians-23-complexity.html
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2012, 08:55:41 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #306 : Październik 19, 2012, 08:51:05 »

Nazywać się można rożnie ( to nie boli) ale kręcenia tu sporo i mało chęci do przekazania prawdy, jakoś dziwnie te wszystkie grupy łączy jeden cel, którym jest namawianie ludzi do medytacji. Im wszystkim strasznie zależy żeby ludzie ciągle tylko medytowali... i medytowali. A co robisz jak medytujesz? Nic,nic nie robisz ,łączysz się z kimś ,czymś , kogo fizycznie nie jesteś w stanie identyfikować i poza Twoją świadomością płynie energia... gdzie? Gdzieś.... tam.
Już było kiedyś wytłumaczone , Kiaro, że medytacja nie jest żadnym przesyłaniem energii dokądś.

Zafiksowałaś się na strachu przed utratą energii ze swojego graala. Kiara tupie nóżką, sądząc, że jak powie NIE NIE ,NIE ODDAM BASTA to jej niczego nie ubędzie hahaha.

Kompletnie nie o to chodzi. Starożytni Mistrzowie mawiali, że w medytację - w sensie uspokojenia zmysłów, brak  natrętnych myśli, ciche wycofanie, nirwanę - można wejść wykonując zwykłe codzienne czynności, ale dla początkujacych zalecali siedzenie i nic nie robienie  Duży uśmiech

Cytuj
Wracając do tego iż obecnie najważniejsze są nasze wybory, tak to prawda, bo one postawią nas w określonych poziomach energetycznych i połączą z wybranymi grupami , które nie zawsze będą takie świetliste jak deklarują w słowach. Zatem trzeba bardzo uważać z podejmowaniem decyzji o wiązaniu się z kimś kogo znamy tylko z przekazów.
Zejdźmy na Ziemię. Ludzie , obserwujcie swoje otoczenie, zdarzenia, oraz to z kim się i w jakich sytuacjach spotykacie. Jakie synchronizacje następują, jakie zmiany. Nie oceniajcie, obserwujcie. Otoczenie powie Wam w którym kierunku idzie Wasza przemiana.

Cytuj
Większość z nas osiągnęła już poziom rozwoju duchowego ( wibrację ) dzięki której ma prawo przejść do IV wymiaru, osiągnęliśmy to już dawno temu w którymś trzecim wymiarze , który jest obecnie powtórzony czwarty raz. Ale o tym nasi szacowni nie wspominają, bo trzeba by było powiedzieć więcej.
Trzeba byłoby powiedzieć o tym ,że IV ty wymiar to żadne przejście gdzieś tam dokądś, ale zmiana percepcji na taką, że widać to samo - inaczej. Na trwałe. To z kolei powoduje zmianę otoczenia. Z początku subtelną, ale w końcu nie będziesz mógł tego przeoczyć. To się dzieje TERAZ. Nie są to cuda na kiju i jakieś subatomowe przemiany w nagrodę za tony wylanych bitów o miłości.

Życie z Tobą prowadzi nieustanny dialog. Póki tego nie zobaczysz, póty zasłona wyobrażeń o IVtych wymiarach i Vtych gęstościach będzie Cię oddzielała od tego , co JEST. Tego czym/kim jesteś na prawdę, kiedy Ciebie nie ma Duży uśmiech

Cytuj
(..)  co robimy tu i teraz? Otwieramy swoją świadomość dostęp do wiedzy wewnętrznej by móc z niej korzystać w wybranej przez siebie przestrzeni energetycznej.
Uważaj na to ,co wybierasz, bo skoro nawet nie wiesz KIM JESTEŚ, to nie wiesz co wybrałeś.

Cytuj
Wiadomo iż  o tym zczego będziemy mieli prawo korzystać nie decyduje Człowiek wcielona Energia, a Energia nie wcielona,  Jego Duch i Stwórca , nikt więcej (..) Zatem my , my i tylko my sami naszymi czynami podejmujemy decyzję o naszej przyszłości
To w końcu kto ?
Widać jakieś światełko w tunelu, jakieś miotanie się , ale trudno coś to idzie Mrugnięcie.

 Dajcie spokój z tymi duchami i hierarchiami niewcielonymi. Tu na Ziemi jest tak, że większość ludzi nie ma kontaktu z tzw "Zaświatem" i to nie jest przypadkowe. Zapomnij zatem o całej kosmicznej i duchowej menażerii nawet, jeśli ona gdzieś tam jest. To nie jest Twoim zadaniem zajmować się duchami. Obserwuj co się pojawia, kiedy już już wiadomo, że nie decydujesz TY.

Cytuj
I to jest to co robimy teraz na ziemi podejmujemy decyzję, co jak i gdzie będziemy robili przez najbliższe 26 tys lat.
Przypuśćmy , że masz rację. Przypuśćmy , że  teraz decydujesz się , w oparciu o dane dostępne na Ziemi, że przez następne 26 tys lat będziesz piękna, bogata, zdrowa,nieśmiertelna, że będziesz podróżowała po Ziemi i poznawała nowych ludzi, stare i nowe kultury, inne planety też .. ach co tam - całe gwiazdozbiory, a liczni Twoi przyjaciele będą godzinami słuchać rozprawek na temat miłości bezwarunkowej. Dostajesz oto wszystko i nawet więcej z tego, czego sobie zażyczyłaś DZISIAJ, w tej oto decyzji.
Zwiedzasz Zaświaty, idziesz na browara z Jurkiem, Wojtkiem i Marią Magdaleną i tak siedzicie sobie przy stoliku , a oni nagle zaczynają Ci opowiadać o rzeczach o których nigdy nic nie wiedziałaś w kategoriach, które człowiekowi wcielonemu nie mogą się nigdy nawet wyobrazić ( z powodu ograniczeń we wcieleniu) . I Kiara zapragnie nowych doświadczeń. Ale nie, hola hola. No przecież zdecydowałaś już co będziesz robiła i kim chcesz być na kolejne 26 tys. lat. Swoje odpękasz i może po 26 ciu tysiącach lat dołączysz do wesołej ferajny a teraz wracaj skąd przyszłaś Duży uśmiech

Chodzi o to, aby nie zamykać SIEBIE w jakichkolwiek wyobrażeniach, czy decyzjach. Nawet samo JA  - choćby najbardziej otwarte - nie jest w stanie przeskoczyć pewnych barier, gdyż samo dla siebie jest barierą, jest ograniczeniem. Ale .. możesz rozpoznać to JA, którym nie jesteś i nigdy nie byłaś.
Tą jedną decyzją zmieniasz wszystko Chichot
To jest ten ostatni egzamin. Puść to . Finish it ...

Cytuj
Samo mówienie i zapewnianie o osobistej świetlistości i dobrych intencjach nic nie znaczy, bowiem każda , myśl , słowo i czyn niosą w sobie wibrację. 
Nie tylko mówienie o tym, ale i osobistość taka czy inna też nic nie znaczy. Nic nie będzie takie, jakim wybraźnia podpowiada.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #307 : Październik 19, 2012, 18:02:08 »

east
Cytuj
To w końcu kto ?
Duży uśmiech
Najpierw ja chciałbym wiedzieć kto zadaje te pytanie a później spróbuje odpowiedzieć Duży uśmiech Język
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #308 : Październik 20, 2012, 18:22:43 »

History Channel, przynajmniej w oryginalnej wersji, znowu "młóci" Apokalipsę. Tym razem chodzi o "wniebowzięcie". Steve Beckov po raz kolejny pozbierał wypowiedzi współczesnych przekazów na ten temat. Oto wynik jego przemyśleń z fragmentami przekazów.


Czy ludzie i Planeta Pozostaną w III-wymiarze po Wzniesieniu?

2012 20 października
Wysłane przez: Steve Beckow

Niezbyt dokładne przedstawienie Wzniesienia


Oglądałem program History Channel nazywany Efekt Nostradamusa, który mówi, że jeśli "wniebowzięcie", wystąpi, to możemy zobaczyć pilotów usuniętych z samolotów i samoloty spadające z nieba, kierowców samochodów osobowych i ciężarowych usuniętych i wielkie katastrofy drogowe wystąpią, małżonków znikających na naszych oczach, itp.

O Niebiosa, próbując oświadczyć to, w co wierzę, że jest Prawdą, prawda może być dziwniejsza od fikcji.

Wersja prawdy, którą preferuję to, że kiedy pojawi się Wzniesienie 21 grudnia 2012 roku, sytuacja na planecie nie zobaczy niektórzy ludzi wznoszących się, a inni pozostaną na Ziemi, aby przetrwać bez braków. Nie chcę widzieć pilotów znikających i spadających samolotów z nieba.

Sama planeta się wzniesie nie pozostawiając nikogo tutaj, inni opuszczą ją i nie będzie żadnej planety tutaj (w 3W). Wszystko odejdzie, czy jedną drogą lub inną. Czy mogę wycofać się z tego twierdzenia w cudzysłowie? Tak, wierzę, że mogę.

Zanim to zrobię jednak, pozwólcie mi przyznać, że zdarzenie pod nazwą "wniebowzięcie", jest w istocie równoznaczne ze zdarzeniem "Wzniesienie", jak Archanioł Michał wyjaśnia.

Archanioł Michał: Zapewniam cię, drogi przyjacielu, że kiedy się wzniesiesz, będzie poczucie wniebowzięcia! Teraz, bo to jest bardzo obciążone słowo, powiedziałbym, "poczujesz błogość". Więc nie będziemy nazywać tego " wniebowzięcie". Ale to jest tym, co to oznacza.

Steve Beckow: Myślałem, że to może być taki przypadek, że to jest wniebowzięcie.

AAM: Ale słowo stało się upolitycznione. (1)

Matthew Ward twierdzi, że "harmonogram [istnieje] dla planety, aby wyszła z trzeciej gęstości, w końcu roku 2012." (2) Żadna "druga Ziemia" nie pojawi jako niebiański dom dla tych, którzy pozostają w tyle (w 3W) . Według Mateusza: "teoria ciała niebieskiego występującego jako "druga Ziemia” i stająca się domem trzeciej gęstości dla dusz, które fizycznie nie towarzyszą "pierwszej ziemi" do czwartej gęstości, jest błędna. "(3)

Archanioł Michał mówi, że nie będzie trzeciowymiarowej obecności Gai po Wzniesieniu:

Archanioł Michał: Ziemia 3D zrobiła jej kosmetyczne zmiany. Nie ma jej tam [po Wzniesieniu].

Steve Beckow: Nie ma jej tam?.

AAM: Tak samo jak ciebie, drogie serce - jako ucieleśnienia pojedynczej  trzeciowymiarowej istoty - nie jesteś już obecny. [Ponieważ będę w 4D, a nie w 3D.] W tej chwili oboje, i wszyscy przeskoczyliście.

S: Dobrze. Czy jest tam cokolwiek w 3D?

AAM: Nie, to wszystko jest, przemienione, przekształcone, podwyższone. (4)

Aby być pewnym, ludzie, którzy wybiorą wczesne Wzniesienie znikną z tego ustawienia, Archanioł Michał mówi i opisuje, jak to będzie dla tych z tyłu.

Archanioł Michał: Bądźmy bardzo klarowni, ludzie znikną. Teraz, w związku z tym, będą oni również mieli przyciemnioną pamięć. Miałeś takie sytuacje, gdzie miałeś ból lub zły nawyk lub coś, co służy do przeszkadzania bardzo głęboko, i pozwoliłeś temu odejść. A potem rok lub dwa później, sytuacja ta wystąpiła ponownie i to w sposób bardzo niejasny, tak, że możesz powiedzieć, "Och, ... tak, to używane kiedyś znowu przeszkadza mi", a następnie będziesz kontynuować swój dzień.

Przesunięcie może być przyrostowe. Może również być,  i to będzie zależeć od gotowości populacji, ale to, co widzimy teraz, jest tym, że to będzie w przesunięciu. I będą kroki i progi, gdzie część po prostu przejdzie i zakotwiczy dla całości, a następnie więcej przejdzie i zakotwiczy dla całości, aż cały proces się zakończy.

Teraz jeszcze będą jeszcze ci, niestety (lub na szczęście, bo robią to, co chcą, ale to nie jest moje pragnienie), którzy zdecydują się kontynuować w tego typu w rzeczywistości, trzecim, jak możecie myśleć o nim jako ... i będą przesunięci do sytuacji alternatywnej [po 21 grudnia 2012]. Ludzie, którzy powiedzmy ... siedzą, mogą mrugnąć i nawet nie pamiętać ... lub mieć słabe poczucie ", zastanawiam się, gdzie i jak poszedłem?

Ludzie znikną. To nie będzie przyczyną urazu lub okaleczenia. To nie będzie tak samo, jak martwicie się, gdy kogoś w sferze fizycznej umiera. Będą to tylko niewielkie zmiany w przypadku przyjaciół. Ale, w przypadku męża i żony, rodziców i dzieci, będą wiedzieli. ...

Steve Beckow: Więc, ludzie znikną? Pójdą w piąty wymiar, czy to prawda?

AAM: Niektórzy ludzie znikną, tak. (5)

Teoretycznie ludzie pozostawieni w programie History Channel,  są tymi, co odmówili Wzniesienia. Program mówi o nich , że pozostaną w wielkim zgiełku, aby przetrwać trudne czasy. Ale nasze źródła mówią, że również odejdą z Ziemi  i po prostu przejdą do innych miejsc docelowych trzeciego lub czwartego wymiaru, z należytą starannością im daną. Na przykład, Archanioł Michał mówi:

Steve Beckow: Co - dla ludzi, którzy mówią "nie"? Pozostaną oni na tej 3D Ziemi, lub oni znajdą się gdzieś indziej?

Archanioł Michał: Znajdą się gdzieś indziej.

S: I znajdą się gdzieś indziej, jako dzieci, lub tak, jak są teraz?

AAM: Wrócą do domu. Wrócą bez ciała.

S: Do płaszczyzn astralnych?

AAM: Tak. I będą skonsultowani, a następnie przeniesieni tak,  jak chcą. (6)

Matthew Ward omawia temat również, ale proszę pamiętać, że w cudzysłowach, które występują, Matthew omawia tylko tych z "ciemnym" umysłem, którzy odmawiają Wzniesienia. Inni, którzy nie są z ciemnym umysłem również odmówią Wzniesienia. Nikt nie jest nie szanowany za wybór nie wznoszenia się, jak Matthew, SaLuSa i inni nam powiedzieli. Wszyscy będą traktowani z taką samą czcią i szacunkiem.

Mateusz mówi: "To jest przeznaczenie Ziemi opuścić trzecią gęstość, gdy uniwersalny cykl otworzy astralne okno na koniec tego roku, a wtedy nikt o ciemnym umyśle i sercu nie pozostanie na planecie." (7) Nie wszyscy ludzie, którzy nie chcą się wznieść są "ciemnymi" duszami, ale Mateusz, w cudzysłowie, które następują, mówi o ciemnych duszach, w szczególności:

"Chwała Złotego Wieku będzie dostępna tylko dla dusz, które absorbują światło, które będą zdolne przetrwać fizycznie wzdłuż drogi wznoszenia się Ziemi do wysokich częstotliwości piątej gęstości. Gdy ciała tych, którzy odmawiają światłu nie będą  mogły utrzymać żywotności, dusze pójdą do światów, gdzie energia odpowiada ich energii życiowej i gdzie będą mieli inne możliwości, aby podnieść świadomość i rozwijać się duchowo. "(Cool

"Egzamin końcowy", jeśli chcecie, jest to fakt, czy mogą oni przyjąć prawdę, która wkrótce zacznie się pojawiać o ciemności, która tak długo trzymała wasz świat" w ciemności", zwłaszcza kontrola mas poprzez dogmaty religijne. Osoby, które nie będą mogły zaakceptować prawdy  oświecenia wybiorą na poziomie duszy fizyczne opuszczenie planety.

"Po odpowiednim czasie w Nirvana, gdzie zobaczą, jak zboczyli z ich umów duszy, w których zamierzali się obudzić, będą mile widzieli możliwość wcielenia się w innych miejscach docelowych trzeciej gęstości, aby powrócić do nauki na poziomie, na którym została przerwana. "(9)

"Ci, którzy zdecydują się odrzucić światło czyli ignorować intuicję i sumienie lub przylgnąć do ich obecnej chciwości, kontroli, podstępu lub strachu – zaczną opuszczać, gdy planeta będzie utrzymywała wznoszenie się do wyższych wibracji, gdzie ich ciała nie będą mogły przetrwać. Wiele dusz odejdzie zgodnie z ich umowami dusz, niektórzy w geofizycznych wstrząsach i wojnach, które będą trwać przez jakiś czas. "(10)

Więc obraz namalowany przez History Channel w efekcie Nostradamusa nie dokładnym obrazem tego, co nastąpi podczas Wzniesienia. Gdyż "wniebowzięcie", reprezentuje Ziemię jako pozostającą w trzecim wymiarze, gdy ona nie pozostanie. I to opisuje wiele osób pozostających na tej ziemi, podczas gdy raczej, nikt nie pozostanie. Wszyscy zostaną przeniesieni albo piątego wymiaru albo do odpowiedniego trzeciowymiarowego miejsca lub do czwartego wymiaru nieba do czasu ich kolejnego wcielenia.

Przypisy

(1) "Archanioł Michał: Tworzenie świata pokoju", 15 września 2011, w http://stevebeckow.com/2011/09/archangel-michael-creating-a-world-of-peace/.

(2) Komunikat Mateusza, 8 maja 2011, w http://www.matthewbooks.com/mattsmessage.htm

(3) Wiadomość Mateusza, 14 lutego 2010.

(4) Steve Beckow, "Czytanie z Michała Archanioła, 1 sierpnia 2011 r." przez Lindę Dillon, w http://stevebeckow.com/2011/08/reading-with-archangel-michael-august-2-2011-part- 1 /.

(5) "Archanioł Michał: Tworzenie świata pokoju", ibidem.

(6) Loc. cit.

(7) Komunikat Mateusza, 4 stycznia 2012.

(Cool Wiadomość Mateusza, 22 października 2008.

(9) Wiadomość Mateusza, luty 7, 2009.

(10) Wiadomość Mateusza, 30 grudnia 2004.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #309 : Październik 20, 2012, 18:35:44 »

..to b.ciekawe i dość dokładne wyjaśnienia,-
i dobrze korespondują z Dolores Cannon
Cytuj
Teraz jest najważniejszy czas w całej historii tej planety. Ziemia przejdzie do kolejnej swojej inkarnacji czy z nami czy bez nas.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2012, 18:35:58 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #310 : Październik 20, 2012, 19:20:48 »

Ziemia jest stworzona dla ewolucji energetycznej , czyli rozwoju duchowego wcielających się na niej Energii , taka jest prawda.
Co to znaczy z nami czy bez nas? z nami konkretnie będącymi na niej tu i teraz wcielonymi Energiami, lub jeżeli podjęliśmy decyzję nie bycia jeszcze w jej IV wymiarze ( dla niektórych jest to bez nas), ale nie jest tak iż zupełnie bez Ludzi. Z tymi którzy wybrali opcję ewolucyjną jak najbardziej.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #311 : Październik 20, 2012, 20:00:42 »

..oczywiście Kiaro każdy ma wybór i jak wiele wskazuje większość energii ma swój plan ustalony z góry,-
niewielka reszta jeszcze musi/może zdecydować gdzie ma dalej się "szkolić", a nasza ziemia/gaja wybrała dawno temu,-
i dlatego takie stwierdzenie "z nami czy bez nas". Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2012, 20:07:37 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #312 : Październik 23, 2012, 19:08:10 »

songo1970
Cytuj
większość energii ma swój plan ustalony z góry
Szacowny proszę Cię ....
Samopas to tylko konie się pasą...
Wiem , że Wiesz ale białe jest białe a czarne jest czarne więc ....
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #313 : Październik 23, 2012, 19:35:06 »

songo1970
Cytuj
większość energii ma swój plan ustalony z góry
Szacowny proszę Cię ....
Samopas to tylko konie się pasą...
Wiem , że Wiesz ale białe jest białe a czarne jest czarne więc ....
to pa Duży uśmiech

są widać konie i "barany",-
każdy pasie się ze swoimi Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #314 : Październik 23, 2012, 19:35:21 »

Kiaro, spróbuję rozjaśnić, za autora. Jest on zwolennikiem ewolucyjnej, choć skokowej wersji Wzniesienia. Dlatego uważa, że w pewnym momencie nastąpi "przesunięcie" obecnej ziemi do  4/ 5 wymiaru w wyniku zadziałania zewnętrznej energii o wyższej częstotliwości wymiarowej.
Stąd tego rodzaju pytania typu kto "przechodzi" ( w wyższy wymiar) razem z ziemią. I oczywiście, co będzie z tymi, którzy nie chcą się wznosić. W tym wypadku odpowiedź jest, że wrócą na płaszczyzny astralne (bez ciała) bo nie będzie już ziemi w 3W - "przesunęła" się w wyższy wymiar ( co jest równoznaczne z twoją dematerializacją 3W).
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #315 : Październik 23, 2012, 19:37:45 »

songo1970
Cytuj
są widać konie i "barany",-
każdy pasie się ze swoimi
A dokładnie i pod tym mogę się podpisać Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #316 : Październik 23, 2012, 19:41:40 »

Czyli w sumie wychodzi na to, że przypadków nie ma i siebie nie przeskoczysz.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #317 : Październik 23, 2012, 19:42:32 »

hmmm... z obserwowanej od dłuższego czasu treści postów wychodzi na to, że na tej starej ziemi pozostanę sam... (przynajmniej spośród uczestników niniejszego forum)  :]
reszta oczywiście wskoczy w kolejny etap, ba - większość w cuglach :]

dajcie znak kiedy wyjeżdżacie, bobym chociaż Wam pomachał...
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #318 : Październik 23, 2012, 19:45:46 »

Stara ziemia odejdzie z nami to gdzie pozostaniesz Język
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #319 : Październik 26, 2012, 12:22:36 »

<a href="http://www.youtube.com/v/aGx7GhHU5ZE?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/aGx7GhHU5ZE?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370Zobacz profil
« Odpowiedz #320 : Październik 26, 2012, 12:29:22 »

Cytuj
Stara ziemia odejdzie z nami to gdzie pozostaniesz

Jak to gdzie ....na Ślęży. Ona tutaj nadal będzie istniała. Z jej szczytu pomachamy odlotowym.Duży uśmiech Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2012, 12:31:56 wysłane przez janusz » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #321 : Październik 26, 2012, 12:56:35 »

Na "Nowej Ziemi" jest prawdziwa Ślęża , a nie jak teraz jej energetyczna kopia, zatem komu chcesz pomachać z tego co się zdematerializuje?

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #322 : Październik 26, 2012, 13:02:40 »

Tobie Kiaro, Tobie - wszak wybierasz się gdzieś tam w wyższe wymiary...
Jeżeli jednak machanie nie dojdzie do skutku to nie z powodu dematerializacji Ślęży lecz z powodu... że nigdzie nie odlecisz...
Zapisane
Sobek
Gość
« Odpowiedz #323 : Październik 26, 2012, 13:50:27 »

Tobie Kiaro, Tobie - wszak wybierasz się gdzieś tam w wyższe wymiary...
Jeżeli jednak machanie nie dojdzie do skutku to nie z powodu dematerializacji Ślęży lecz z powodu... że nigdzie nie odlecisz...

ani Ty Arturze, ani Kiara, ani żaden z forumowiczów (wliczając jak najbardziej moja osobę) nie wiemy co się dokładnie stanie (lub nie) pod koniec grudnia. Możemy tylko dać upust swojej wyobraźni i wymyślać historyjki.

Na tą chwilę wiem tylko jedno - wsłuchajcie się w sylaby następującego słowa:
wstrze
mię
źli
wość

Nie chcę chcę tutaj nikogo obrażać, ale brakuje jej "wodniko - sceptykom", jak również "wodniko - entuzjastom".


Jeżeli "coś" się stanie, to Ci drudzy będą mieli o tyle łatwiej, że będą na własny, indywidualny sposób przygotowani, Ci pierwsi niestety czas przygotowań zastąpili sobie krytyką...


Nie zmienia to faktu, że niezależnie czy coś się stanie czy nie, to warto:
- żyć w harmonii i w zgodzie z samym sobą, swoim sercem oraz z naturą
- nie czynić drugiemu człowiekowi krzywdy lub\i "przeprosić się w sercu" z sytuacji, gdzie wyrządziliśmy komuś cierpienie, krzywdę itd.
- samodoskonalić swoje ciało oraz umysł


Dlatego jeżeli nic się nie stanie, to Ci którzy wprowadzili w swoje życie w/w elementy już mogą "triumfować", nie czekając do grudnia, ponieważ wprowadzili w swoje serca "światło" i tego życzę zarówno sceptykom, jak i entuzjastom Uśmiech


pozdrawiam
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #324 : Październik 26, 2012, 19:13:10 »

Tobie Kiaro, Tobie - wszak wybierasz się gdzieś tam w wyższe wymiary...
Jeżeli jednak machanie nie dojdzie do skutku to nie z powodu dematerializacji Ślęży lecz z powodu... że nigdzie nie odlecisz...

ani Ty Arturze, ani Kiara, ani żaden z forumowiczów (wliczając jak najbardziej moja osobę) nie wiemy co się dokładnie stanie (lub nie) pod koniec grudnia.
A skąd założenie, ze cokolwiek się stanie akurat pod koniec grudnia br. Coś
To jakieś wyczekiwanie na próg, na datę, na zdarzenie, na ........ na co ?

To się dzieje cały czas, TERAZ . Im mniej się od tego oddzielasz, im mniej oczekujesz, im mniej projektujesz, im mniej machasz na dowidzenia (bo i dokąd ??) tym więcej tego , tej przemiany się dzieje .

Wewnętrznej przemiany ,która owocuje zmianami na zewnątrz. Albo i nie. Nie ma złych czy niewłaściwych dróg. Ludzie poczują różnicę, albo i nie, bo w każdej chwili ta Planeta się rozwarstwia teraz na nowe linie rzeczywistości.

Jeśli dziś "znikają" PHI czy FL , to znaczy, że ich linia życia się oddzieliła, ale , równie dobrze, mogą powrócić już jako inne byty, lub też inaczej postrzegane. Ponieważ owe "linie" się przenikają.

Życzmy sobie na wzajem dobrej drogi. Niech wszystko co najlepsze się wydarza Chichot
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

extremalteamclan 1bs republikasarmacka wiilki black-flag