Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 15:06:46


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przewidzieć Przyszłość - czy można?  (Przeczytany 20128 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« : Lipiec 26, 2012, 13:00:51 »

czy wyczuwamy zdarzenia na 5/6 sekund zanim się wydarzą, ale nie potrafimy tylko ich dobrze interpretować..

<a href="http://www.youtube.com/v/v7gnL7a4Ii4?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/v7gnL7a4Ii4?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

"ja patrzę na kota, ktoś patrzy na mnie, itd., itd., a na wszystko patrzy globalna świadomość wszechświata" Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2012, 21:11:21 wysłane przez Dariusz » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #1 : Lipiec 26, 2012, 14:08:07 »

songo, dzięki za filmik.
To kolejny dowód, że nie tylko że przeczucia się pojawiają na 6 sekund przed , ale i serce odbiera rzeczywistość z takim wyprzedzeniem, a równocześnie w mózgu pojawiają się procesy decyzyjne zanim jakiś JA w ogóle wie, że ma je wyartykułować.
To są dowody na to, że ten niby decyzyjny kontroler ja pełni jedynie funkcję dekoracyjną Mrugnięcie ... a tak na prawdę to niczego nie może i o niczym nie decyduje.
Do tego filmiku oczywiście do kompletu poleca się filmy o tymże , 6cio sekundowym wyprzedzeniu :
http://www.youtube.com/watch?v=aySjCv698xk&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=pcwsr67fwtQ&feature=player_embedded
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lipiec 26, 2012, 14:41:46 »

..tak, ale te badania/odkrycia mają b.daleko idące implikacje,-
z materiału wynika, że bez obserwatora nic nie istnieje...hmm Mrugnięcie
i że przyszłość wpływa na teraźniejszość- więc w sumie na przeszłość,-
bo teraźniejszość w stosunku do przyszłości- to przeszłość Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2012, 16:21:11 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #3 : Lipiec 26, 2012, 15:36:37 »

Materialne ciało , samo bez Energii-Duszy-Ja jest martwym, nic nie mogącym zrobić. Zatem tym co decyduje o jego odbiorach rzeczywistości jest Duch , Energia -Ja odbierająca impulsy poza nim i przekazująca je prze zespół energetycznychbodzców siecią nerwową w organizmie Człowieka.

To nie organy jako takie odbierają odczucia , a Energia wcielona to robi i przekazuje przez organy, zatem te 6 sekund jest opóźnieniem reakcji mózgu w stosunku do serca w odczycie przekazu od Energii.
Dlaczego serce pierwsze? Bo ono pracuje na wyższej częstotliwości i szybciej odbiera i przekazuje impulsy energetyczne, które są odczuwane przez Człowieka jako jego dobro lub zło. Zresztą odczyt jest  zgodny  z depozytem pierwotnych kodów i wiedzy doświadczalnej.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2012, 16:43:22 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Lipiec 26, 2012, 16:23:26 »

Materialne ciało , samo bez Energii-Duszy-Ja jest martwym nic nie mogącym zrobić. zatem tym co decyduje o jego odbiorach rzeczywistości jest Duch , Energia -Ja odbierająca impulsy poza nim i przekazująca je prze zespół energetycznych impulsów siecią nerwową w organizmie Człowieka.

To nie organy jako takie odbierają odczucia , a Energia wcielona to robi i przekazuje przez organy, zatem te 6 sekund jest opóźnieniem reakcji mózgu w stosunku do serca w odbiorze przekazu od Energii.
Dlaczego serce pierwsze? bo ono pracuje na wyższej częstotliwości i szybciej odbiera i przekazuje impulsy energetyczne, które są odczuwane przez Człowieka jako jego dobro lub zło. zresztą zgodnie z depozytem pierwotnych kodów i wiedzy doświadczalnej.

Kiara Uśmiech Uśmiech

z tym sercem i energią duszy pewnie tak jest, tyle że świat nauki musi sobie to wszystko bardzej racjonalnie wytłumaczyć,-
a jak widać i słychać ich własne odkrycia stają się coraz trudniejsze do pogodzenia z dotychczasową wiedzą. Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #5 : Lipiec 26, 2012, 16:56:24 »

..tak, ale te badania/odkrycia mają b.daleko idące implikacje,-
z materiału wynika, że bez obserwatora nic nie istnieje...hmm Mrugnięcie
i że przyszłość wpływa na teraźniejszość- więc w sumie na przeszłość,-
bo teraźniejszość w stosunku do przyszłości- to przeszłość Duży uśmiech
Dokładnie i słusznie ujęto iż jest to OBSERWATOR . On jest, cokolwiek przez to określenie się rozumie. Natomiast JA to nie obserwator, lecz kojarzy się je z istotą aktywną, działającą, podejmującą decyzje i kontrolującą procesy. Tymczasem to bzdura.

Rzeczywistość jest już znana z 6 cio sekundowym wyprzedzeniem, zanim ktokolwiek "pomyśli" . Nie wymyślasz rzeczywistości, a to znaczy, że JA (TY) nie ma na to wpływu. Kontroler JA jest iluzją.

Twierdzenie jakoby bez JA wszystko było martwe w świetle tych dowodów to kompletne nieporozumienie, bo jest żywe , bo życie dzieje się bez tego , również w Naturze w nocy, kiedy wszystkie JA śpią . Trzeba było na to aż dowodów naukowych ?

Kiara jak zwykle miesza pojęcia Energii, Duszy i JA .To nie są zamienniki jak w ruskim czołgu do którego pasują części z Łady.
@Kiara
Cytuj
zatem te 6 sekund jest opóźnieniem reakcji mózgu w stosunku do serca
Niekoniecznie. Te 6 sekund wcześniej wykazuje zarówno mózg -BEZ UDZIAŁU JAKIEGOKOLWIEK KONTROLERA , oraz , równolegle -  serce. To jest wiedzenie intuitywne nie związane w żaden sposób z JA,ani z myślami.

Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Lipiec 26, 2012, 17:21:29 »



Dualizm nie jest ( bynajmniej w tym aspekcie informacji) białym i czarnym plusem i minusem itp... jest to rozdzielenie lub wydzielenie z naszej  matrycy Matki - Energii niewcielającej się części która stała się Matrycą Matką Astralną. Ta część astralna -matryca matka astralna wysyłała swoje iskierki- nasze kolejne inkarnacje po energię  wiedzę na ziemie by uzyskać pełnię  mocy  energetycznej uwalniającej ją z astralu i scalenia się z Matrycą -Matką -Energią  nad przestrzenną. Dopóki nie nastąpi taki akt Energia nad przestrzenna nie może dokonać siania ziarna życia w przestrzeni kosmicznej i nie może jej eksplorować w nieskończenie wielkich odległościach bowiem jest niepełna, niekompletna, inaczej zablokowana połączeniem nićmi złotą i srebrną.

Kiara Uśmiech Uśmiech

widzisz east ten fragment postu Kiary wyjaśnia innymi słowy ten efekt z przyszłości,-
wyższe Ja poza czasem i przstrzenią w wiecznym Teraz wie doskonale co się wydarzy na planie fizycznym 3G, lecz nić łącząca z tą inkarnowaną iskerką na Ziemi jest tak wątła i słaba, że odbieramy te info. od naszej większej całości jako niejasne przeczucia bez dookreślenia, lecz przecież to wyższe Ja i to niższe jako inkarnowana iskierka to jednak całość chwilowo rozdzielona.
Używając terminologi kinematografi- wyższe Ja wyświetla film, które niższe Ja ogląda i gra w nim główną role, i stąd ma przecieki o tzw. przyszłości. Nie można pozbyć się cząstki siebie samego, chcąc powrócić do pełni siebie samego! Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #7 : Lipiec 26, 2012, 17:31:02 »

East east east Uśmiech
Szacowny bracie troszkę inne mam zdanie na temat postów szacownej Kiary gdyż w/g dużo z nich jest tematycznych ale tego mojego zdania nikomu narzucał nie będę Duży uśmiech
Co do obserwatora to jeszcze nie tak dawno trenując tzw intelekt lubiłem stanąć obok swojego ciała i obserwować je.
Intelekt zaś pozwoliłem sobie potraktować jak wytresowanego pieska ot rzucałem mu patyczek a on zaraz po niego biegł.
Niby nic ale to ja mu rzucałem patyczek a nie on mi czyli ma ciało fizyczne a nie  się z nim utożsamiam Duży uśmiech
Co do przewidzenia przyszłości...
Do 1990 roku jeżeli ktoś wypracował sobie troszkę predyspozycji odnośnie nad widzenia lub nad słyszenia to mógł coś tam i zadziałać gdyż ....był znany początek i koniec ale teraz Duży uśmiech
Cóż najszybsza jest myśl więc to co się zadzieje na planie myślowym z jakimś opóźnieniem dzieje się na planie fizycznym  ....ale
Często w kontaktach z tymi co widza lub wiedzą spotykam się ze stwierdzeniem iż bardzo ostrożnie wypowiadają słowa.
Jak zwał tak zwał są ludzie którzy tworząc własną przestrzeń tworzą jednocześnie przyszłość  Cool
to może na tyle bo reszt to było by wymądrzaniem się a wiem że na tym szacownym forum jest troszkę tych co Wiedzą Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

PS
wyższe niższe cóż wielce szacowny songo pewnie myśli o innych poziomach lub środku i podwórku Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2012, 17:33:34 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #8 : Lipiec 26, 2012, 23:27:58 »


wyższe Ja poza czasem i przstrzenią w wiecznym Teraz wie doskonale co się wydarzy na planie fizycznym 3G, lecz nić łącząca z tą inkarnowaną iskerką na Ziemi jest tak wątła i słaba, że odbieramy te info. od naszej większej całości jako niejasne przeczucia bez dookreślenia, lecz przecież to wyższe Ja i to niższe jako inkarnowana iskierka to jednak całość chwilowo rozdzielona.
Songo, z całym szacunkiem ,ale to są jedynie wyobrażenia, gdyż nie ma na to żadnych dowodów. Jedynie założenie, że tak jest, a nawet nie założenie, tylko projekcja marzeń.

Zbudowano jakąś Wyższą Jaźń (Wyższe JA ), żeby wytłumaczyć się z "JA", żeby uzasadnić ważność jego istnienia. No bo jak już jest wyższe to  czemu nie niższe ?

Cytuj
Nie można pozbyć się cząstki siebie samego, chcąc powrócić do pełni siebie samego! Uśmiech
A skąd wiesz , że w ogóle istniejesz ? Zostaw jakieś pełnie, jakieś powroty i siebie samego nawet  z jego cząstkami.
Sprawdź najpierw czy to ,co postulujesz , istnieje.
Potem rób co Ci się żywnie podoba z sobą, cząstkami, pełnią i powrotami.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #9 : Lipiec 27, 2012, 07:59:24 »

Kiara jak zwykle miesza pojęcia Energii, Duszy i JA .To nie są zamienniki jak w ruskim czołgu do którego pasują części z Łady.
@Kiara
Cytuj
zatem te 6 sekund jest opóźnieniem reakcji mózgu w stosunku do serca
Niekoniecznie. Te 6 sekund wcześniej wykazuje zarówno mózg -BEZ UDZIAŁU JAKIEGOKOLWIEK KONTROLERA , oraz , równolegle -  serce. To jest wiedzenie intuitywne nie związane w żaden sposób z JA,ani z myślami.


Otóż JA niczego nie mieszam , bo jest to jedno i to samo w różnych opcjach oglądu i odczytu, Ty zaś nie potrafisz sie pogodzić z oczywistościami , nie potrafisz ich zaakceptować i zrozumieć. No cóż bywa.. ale z uporem maniaka myślącym inaczej usiłujesz weprzeć swój pogląd i to nie jest ok.

Energia ( ta z dużej litery) to nic innego jak współczesne określenie Ducha niewcielającego się czyli najwyższego JA - Matrycy nad przestrzennej każdego z nas.

Duch "niższy" to oddzielona część istniejąca w astralu - Matryca astralna - również nasze niższe JA

Dusza wcielona to "najniższe" JA ( najniższe czy najwyższe w tym wypadku określa moc energetyczną , lub rozświetlenie Ducha czy Duszy) wcielona Energia inaczej Dusza - Iskra.
Nie mniej jednak zawsze ale to zawsze musi być wcielona Energia w ciało materialne żeby ono mogło żyć , wykonywać coś w przestrzeni materialnej. Bez wcielonej Energii nie odbywają się żadne procesy życiowe. identycznie nie działa żadne urządzenie techniczne bez zasilenia go energią i naprawdę wcale ono nie wie iż to energia jest najważniejsza w jego pracy- istnieniu nie materialny układ jego elementów.

Czy MY ( wcielona Energia -Dusza niższe JA) znamy swój plan przedurodzeniowy? MY jako energia Matryca Zaświatowa tak, jako Energia- Dusza wcielona niższe JA nie. Bo nie możemy go znać ze względu na spontaniczność podejmowania decyzji życiowych. Każde życie jest zarazem egzaminem jak i korektą błędów i niedoskonałości z poprzedniego życia. Żeby ich nie popełniać po raz wtóry należy usnąć snem zapomnienia swojej istoty i dokonywać wyborów na miarę obecnego rozwoju osobistego. Dlatego miedzy innymi mamy zablokowany  dużej mierze kontakt bezpośredni ze swoim wyższym JA. Ono może przesyłać nam tylko impulsy które my odczytujemy intuicyjnie jako nasze dobro lub zło. Jednak coraz wyższy rozwój osobisty ( podnoszenie wibracji) otwiera coraz bardziej kontakt z Energią niewcieloną i w coraz większym stopniu stajemy się JEDNIĄ. Wówczas to bez problemu odczytujemy wiedzę wewnętrzną wyższego JA ( oczywiście to też jest proces w którym systematycznie z rozwojem zwiększa się możliwość bezbłędnego odczytu) i posługujemy się nią w naszym życiu coraz bardziej mądrze.


east naiwne jest żądanie udowadniania fizycznego rzeczy nie fizycznych szczegulnie w naszym wymiarze połowicznych możliwości.Niestety nie udowodnię Ci teraz wielu rzeczy , które realizują się na planach energetycznych i mają już większe odbicie w wpisującym się IV wymiarze niż w zanikającym III.

Sadzę iz niebawem sam to odczujesz i to bardzo mocno.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #10 : Lipiec 27, 2012, 08:59:59 »

@Kiara
Cytuj
Ty zaś nie potrafisz sie pogodzić z oczywistościami , nie potrafisz ich zaakceptować i zrozumieć. No cóż bywa.. ale z uporem maniaka myślącym inaczej usiłujesz weprzeć swój pogląd i to nie jest ok.

Zaraz zaraz ... są materiały filmowe. Niezależni ludzie, niezależnie od siebie odkrywają to samo i to burzy ich wyobrażenia o sobie, o świecie nad którym sądzili, że mają rzekomo kontrolę. To nie są moje wymysły, to nie mój pogląd, to są fakty. Obudź się Kiaro i nie wpieraj wszystkim naokoło , ze to oni wpierają komuś coś niewłaściwego i że to nie jest ok. Klasycznie odwracasz kota ogonem. Ludzie na całej Ziemi budzą się ze snu pt "JA" którym podpierają światy i wszechświaty i jakieś energie niewidzialne niewcielone i ochy achy ,cuda wianki na kiju. Budzą się z kacem , ale przynajmniej zaczynają trzeźwieć  Duży uśmiech
Wielu jeszcze jest pijanych Mrugnięcie

Kiaro Twoje dowody są niesprawdzalne dla ogółu, są jasne tylko dla Ciebie i nawet nie kryjesz się z tym bo piszesz :
Cytuj
Niestety nie udowodnię Ci teraz wielu rzeczy , które realizują się na planach energetycznych
To co na filmach obejrzałaś jak najbardziej jest sprawdzalne i to da się powtórzyć niezależnie wszędzie na całej Ziemi i przez każdego. Czas wyciągnąć z tego wnioski , a nie znowu uciekać w świat iluzji.

Cytuj
Bez wcielonej Energii nie odbywają się żadne procesy życiowe. identycznie nie działa żadne urządzenie techniczne bez zasilenia go energią i naprawdę wcale ono nie wie iż to energia jest najważniejsza w jego pracy- istnieniu nie materialny układ jego elementów.
Ok, ale skoro już użyłaś tej analogii  .. czy prąd w Twoim komputerze ma osobowość ? Prąd ten charakteryzują parametry takie jak częstotliwość , natężenie , amperaż i parę innych wielkości fizycznych, ale nie ma w tym żadnego JA. To, co zasila maszynerię świata jest energią bezosobową .

Cytuj
Sadzę iz niebawem sam to odczujesz i to bardzo mocno.
Co masz na myśli ?
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Lipiec 27, 2012, 10:24:02 »

east tu nie chodzi o kogoś subiektywną rację,-
a oczekiwanie na dowody jest raczej żartem z twojej strony, bo sama nauka nie wszystko może potwierdzić empirycznie.
Koniec końców tego Ja nie ma, ale zanim do tego stanu wrócimy jesteśmy jeszcze jedną nogą w 3G Duży uśmiech
a przed nami kolejne etapy do przejścia. Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #12 : Lipiec 27, 2012, 12:19:30 »

songo , poniekąd racja z tą nauką. Nauka nie potwierdziła wszystkiego dlatego naukowcy uczciwie mówią , ze stawiają HIPOTEZY i tworzą TEORIE , a nie od razu ogłaszają coś co im się wydaje za pewnik jedynie słuszny. Jeśli z kilku niezależnych źródeł padną te same rezultaty to naukowiec dokonuje jeszcze wielu powtórzeń włącznie z fałszywą próbą i dopiero wtedy to uznaje  za fakt -aż do czasu ,kiedy zostanie  obalone.

Kiedy ktoś coś twierdzi, to tylko twierdzi i nic poza tym.

Cytuj
Koniec końców tego Ja nie ma, ale zanim do tego stanu wrócimy jesteśmy jeszcze jedną nogą w 3G ,
a przed nami kolejne etapy do przejścia.
No ale zobacz w jakiej sytuacji stoisz w tym momencie. Uznałeś, że tego JA nie ma, a jednak Ty uparcie brniesz dalej by dokądś dojść. Widzisz, że nie ma nikogo, kto mógłby przemierzać etapy, ale idziesz ? Kto idzie i dokąd ?.
Tu i teraz jest początkiem i końcem drogi .
Skoro koniec końców JA nie ma, zatem nie ma żadnego wyższego, średniego , głupiego ani mądrego , ani tych wszystkich wymysłów im towarzyszących.
Co jest ?
ŻYCIE jest, tu i teraz jest, tylko strumień życia jest Duży uśmiech . Istnienie w doświadczeniu bezpośrednim. Tylko tak, jak jest i żadnych więcej kombinacji oerbacha-pół-salto Chichot Takie są konsekwencje 6 sekund, takie są konsekwencje kiedy staje się oczywiste, iż JA nie ma.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Lipiec 27, 2012, 12:27:56 »


Kiedy ktoś coś twierdzi, to tylko twierdzi i nic poza tym.


jeśli żadne Ja nie istnieje- to kto i co mógłby udowodnić..? Duży uśmiech

pozdro Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #14 : Lipiec 27, 2012, 12:44:58 »

Nie ma nikogo, kto mógłby udowodnić coś. Jest proces poznawczy. Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #15 : Lipiec 27, 2012, 13:20:00 »

Cytat: east
Kiedy ktoś coś twierdzi, to tylko twierdzi i nic poza tym.

…i tu się mylisz, east. Każda myśl, każde wypowiedziane słowo stwarza nowy układ…
przecież nauka to potwierdza…  Chichot

Nie słyszałeś o efekcie motyla?

Uważajmy zatem na własne myśli i słowa, bo mają moc materializacji.
Chyba każdy z nas niejednokrotnie się o tym przekonał.

Każdego dnia stwarzamy nową Ziemię.
Działa wypadkowa sił, a nie wyłącznie jakieś sterowanie przy pulpicie, jak uważa Lady.

To pa, lecę na plażę się schłodzić.  Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #16 : Lipiec 27, 2012, 21:53:39 »

@Ptaku
Cytuj
…i tu się mylisz, east. Każda myśl, każde wypowiedziane słowo stwarza nowy układ…
przecież nauka to potwierdza…
[/quote] Tak, ale ani myśl ani słowa nie są Twoje Chichot
To nie kłóci się ze zdaniem :
"Kiedy ktoś coś twierdzi, to tylko twierdzi i nic poza tym. "

"JA twierdzę" nie ma żadnego znaczenia. Jednakże wyrażające się myśli nie należą do Ciebie.

Cytuj
Uważajmy zatem na własne myśli i słowa, bo mają moc materializacji.
Chyba każdy z nas niejednokrotnie się o tym przekonał.

Tak, to prawda, że myśli i słowa mają moc materializacji. Uważność to nie to samo co uważanie na słowa i myśli ,bo tych nie możesz powstrzymać, bo nawet nie wiesz tego, czy nie są niezbędne aby. Uważność pomimo słów i pomimo myśli. Obserwacja ich nie pozostawia im cienia schronienia. To zmienia wiele, jeśli nie wszystko Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #17 : Lipiec 27, 2012, 22:12:34 »

Cytat: east
Obserwacja ich nie pozostawia im cienia schronienia.

Celne stwierdzenie.  Chichot Tylko kto obserwuje, skoro nie ma obserwatora?
Kto ponosi konsekwencje niewłaściwego toku myślenia (ewentualnie przyciągnięcia niewłaściwych myśli)?
Istnienie jako całość? W pewnym sensie można by tak uznać, ale cierpi eastDuży uśmiech
No chyba, że east nie ma czucia.  Duży uśmiech

I jeśli myśli nie są easta, to dlaczego ponosi on konsekwencje?
Tylko dlatego, że przeleciały przez jego głowę i je zwerbalizował?  Chichot
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Lipiec 27, 2012, 23:00:32 »

Ah, ptaki to lubią latać, choć to latanie z myślami i myśleniem po różnych wątkach niekoniecznie zasługą ptaka jest.
O obserwatorze było, JA nie ma, więc kim / czym dla easta jest ta "iskra boża", niepowtarzalna sygnatura energetyczna duszy, wszak napędza jakoś tą biologię i praktycznie zmusza do podążania zwykle najtrudniejszą dla ciała drogą. Czy tym jakaś zewnętrzność steruje, masowa świadomość nie daj Boże?
East, jakbyś się nie chciał wymigać, to od indywidualizmu, przebywając poza Źródłem, nie uciekniesz.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #19 : Lipiec 27, 2012, 23:54:26 »

Cytat: east
Obserwacja ich nie pozostawia im cienia schronienia.

Celne stwierdzenie.  Chichot Tylko kto obserwuje, skoro nie ma obserwatora?
obserwator to nie "ja" nie ma tożsamości, nie odnosi się ,nie ocenia, nie wtłacza nic i nikogo w ramki. Nie jest KIMŚ. Obserwacja jest.

Cytuj
Kto ponosi konsekwencje niewłaściwego toku myślenia (ewentualnie przyciągnięcia niewłaściwych myśli)?


Nikt nie ponosi bo nie ma niewłaściwych, a do tego nikt nie myśli myśli, bo myśli są, przypływają same.
Cytuj
Istnienie jako całość? W pewnym sensie można by tak uznać, ale cierpi eastDuży uśmiech
No chyba, że east nie ma czucia.  Duży uśmiech

Czucie jest, nie ma easta Duży uśmiech Nie ma komu cierpieć bo i z jakiego powodu ?

Cytuj
I jeśli myśli nie są easta, to dlaczego ponosi on konsekwencje?
Tylko dlatego, że przeleciały przez jego głowę i je zwerbalizował?  Chichot
Myśli się zwerbalizowały poprzez palce na klawiaturze, konsekwencje dzieją się ,nikt ich nie ponosi, one się dzieją Duży uśmiech

@blue
Cytuj
JA nie ma, więc kim / czym dla easta jest ta "iskra boża", niepowtarzalna sygnatura energetyczna duszy, wszak napędza jakoś tą biologię
że co ?
Jaka sygnatura, co  napędza ? Biologia dzieje się bez JA. Drzewa rosną, ptaki śpiewają, trawa rośnie. Co to napędza ? To JA ? Co za zuchwałość.
Co to za twór "niepowtarzalna sygnatura energetyczna duszy" ?? Skąd to wziąłeś , co tam się ulęgło ?
Jakieś dowody poza czczym gadaniem ?

Cytuj
Czy tym jakaś zewnętrzność steruje, masowa świadomość nie daj Boże?
Nie bój się , czego masz się bać ? Zbiorowej świadomości ? Ona przecież i tak decyduje, każdego dnia o rzeczywistości, więc się przyzwyczaj.

Cytuj
East, jakbyś się nie chciał wymigać, to od indywidualizmu, przebywając poza Źródłem, nie uciekniesz.
Twoje projekcje i uwarunkowania nie istnieją , nie są prawdą i nie mają żadnego znaczenia tu. Rozejrzyj się. Wszystko istnieje bez tego JA , a jednak , jakimś "cudem" Natura działa. Nie ma w tym mnie ani Ciebie . Nikt nie może uciec od niczego bo nikogo "uciekającego" nie ma Duży uśmiech
Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #20 : Lipiec 28, 2012, 08:45:09 »

Cytat: east
Nie bój się , czego masz się bać ? Zbiorowej świadomości ? Ona przecież i tak decyduje, każdego dnia o rzeczywistości, więc się przyzwyczaj.

Śluzowica

<a href="http://www.youtube.com/v/xw9Wy_rnVho?version=3&amp;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/xw9Wy_rnVho?version=3&amp;</a>

Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #21 : Lipiec 28, 2012, 09:44:23 »

East zamienia się w śluzowicę?  Chichot

Tylko, że pełny żołądek i przetrwanie, to nie wszystko. Po to świadomość mózgi  wykształciła,
by se poużywać indywidualnie. Świadomie i bezczelnie.
A potem nabrać pokory i zweryfikować siebie. Ale nie do śluzowicy.
Bo ta nie zagra nam koncertu, nie namaluje obrazu, nie uroni łzy.
Nawet nie pomyśli, że jest, chociaż żre.

I co mi po takim istnieniu?  Duży uśmiech


@ Blueray21
No przecież ptaki nie mogą nie latać. A że po wątkach? Może w jakiś tajemny sposób kreślę mapę?  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2012, 09:49:30 wysłane przez ptak » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #22 : Lipiec 28, 2012, 09:49:14 »

"Sluzowica" - czyli osmy, obcy pasazer Nostromo Cool

//Fajny material dla NiezaleznejTV°°// hi, hi, hi. Mrugnięcie
Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #23 : Lipiec 28, 2012, 10:32:15 »

Cytat: ptak
Po to świadomość mózgi  wykształciła,
by se poużywać indywidualnie.

Komórka mózgowa  Uśmiech


Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #24 : Lipiec 28, 2012, 10:42:51 »

Lucyferze, jakoś tak obco i agresywnie wygląda ta komórka mózgowa. Prawie jak pasożyt.  Duży uśmiech

East zaraz dopisze fabułę.  Chichot
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pegasus pack-of-black-and-white radarodzicowsp289 zoo-cassmitha forumwatachyzielonegoamuletu