Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 26, 2020, 23:43:40


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czas i linie czasowe  (Przeczytany 19226 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #25 : Listopad 22, 2012, 23:14:58 »

wszystko zalezy od asymetri, polaczeniem pomiedzy mozgiem a sercem Uśmiech,
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Listopad 25, 2012, 16:22:47 »

wg. Dolores Cannon nasze 24h skompresowały się do 12h, ale obiektywnie nie jesteśmy nawet tego w stanie stwierdzić..

Zmiany częstotliwości rezonansu Schumanna mogą powodować zaburzenia upływu czasu?
admin, ndz., 2012-11-25 16:01
 
 
 Źródło: dreamstime.com

Wiele osób twierdzi ostatnio, że czas upływa szybciej. Najczęściej tłumaczymy sobie przyspieszający czas własnym starzeniem. Po prostu z wiekiem inaczej postrzegamy upływ czas. Jednak o uciekającym czasie zaczynają też mówić ludzie młodzi. Czy to możliwe, że zmiany rezonansu Schumanna powodują zauważalną różnice naszego postrzegania upływu czasu?
 

Przez tysiące lat rezonans Schumanna, zwany też pulsem Ziemi wynosił 7,83 cyklów na sekundę. Wartość ta była tak stała, że Nicola Tesla używał tej właściwości do bezprzewodowego przesyłania elektryczności. Z tej "stałej" korzystała też armia. Jednak wszystko zmieniło się w latach osiemdziesiątych, niektórzy twierdzą, że w 1980 roku, kiedy to zaczęto rejestrować powolny wzrost częstotliwości próbkowania. W tej chwili wynosi już rzekomo 12 cyklów na sekundę. Oznacza to, że ekwiwalentem dzisiejszych 16 godzin moga być dawne 24 godziny.

 

O rezonansie Schumanna wiadomo tyle, że na pewno istnieje. Wiadomo również, że wysoko nad Ziemią jego wpływ zauważalnie maleje.  Z tego powodu NASA odtwarza ten charakterystyczny puls na stacji kosmicznej, aby astronauci pozostawali w lepszym zdrowiu zarówno fizycznym jak i psychicznym. Kluczowym wydaje się odpowiedzieć na pytanie, co do rzetelności aktualnych pomiarów tej ziemskiej częstotliwości. Czy rezonans rzeczywiście rośnie? I czy różnice w pulsie Ziemi moga wpływac jakoś na czasoprzestrzeń? Upływ czasu jaki odczuwamy może być jakąś wskazówką.

 

Największy problem z percepcją czasu polega jednak na tym, że jeśli zakładamy, iż wszechświat się rozszerza a prędkość światła jest wartością stałą to sama nasuwa się odpowiedź, co powinno dziać się z czasem. Niestety jednak z naszej perspektywy, osób znajdujących się w tej czasoprzestrzeni takie zakłócenie może pozostawać niewykryte, ponieważ każda zmiana upływu czasu byłaby kompensowana przez naszą zdolność jego postrzegania. Innymi słowy, nawet gdyby czas przyspieszał lub zwalniał raczej nie bylibyśmy w stanie tego dostrzec.

 
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zmiany-czestotliwosci-rezonansu-schumanna-moga-powodowac-zaburzenia-uplywu-czasu
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #27 : Listopad 28, 2012, 23:15:40 »

Cytuj
Z tego powodu NASA odtwarza ten charakterystyczny puls na stacji kosmicznej, aby astronauci pozostawali w lepszym zdrowiu zarówno fizycznym jak i psychicznym

Co to znaczy "w lepszym zdrowiu psychicznym" ?

Może dlatego, aby nie odczuwali i nie obserwowali wokoło siebie manifestacji UFO możliwych tylko wówczas, gdy nie działa "osłonowa" częstotliwość reznonansowa ?
To może być konkretna wskazówka , dowód na to  jak ważna jest częstotliwość.

Jeśli bowiem rezonan Schumanna rośnie i samo NASA twierdzi, że ten rezonans ma  wpływ na postrzeganie , to mamy jakby pośredni dowód na Wzniesienie.

Wzniesienie dzieje się ponieważ rośnie częstotliwość Shumanna,a  być może , kiedy przekroczy graniczny próg i się na nim ustabilizuje, to ludzkie postrzeganie rzeczywistości zupełnie się zmieni.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Listopad 28, 2012, 23:27:54 »

To twoje wnioski. Myślę, że nie jest to aż takie proste. Fakt, że ten wzrost musi przechodzić przez któreś z wysokich zakresów fal mózgowych, ale jego poziom jest wielokrotnie niższy, więc interferencje nie powinny być odczuwalne, nie w ten sposób.
Natomiast stymulacją pola elektromagnetycznego wywoływano efekty 'widzenia ufo' a nawet doznawania porwań. O ile pamiętam były to doświadczenia robione w Kanadzie. Tylko, że to były bardzo duże natężenia zwłaszcza pola magnetycznego.
Ze zrozumiałych przyczyn (braku UFO) odwrotnych skutków nie mogli zbadać.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #29 : Listopad 29, 2012, 09:53:53 »

Człowiek jest istotą energetyczną i faktem naukowym jest iż ELF mają wpływ na ludzki organizm. Na pewno mają wpływ na zdrowie i to bardzo silny. Można się o tym przekonać poddając się zabiegowi biorezonansu magnetycznego. Nie jest to działanie żadnymi silnymi polami.

W sferze domysłów pozostaje jak bardzo ludzkie postrzeganie jest uzależnione od wpływu ELF rezonansowych, czyli takich, na których pracuje ludzki mózg oraz odpowiadająca jej "zewnętrzna" częstotliwość.

"Przypadkowo" zakres częstotliwości ELF generowanych przez wyładowania elektromagnetyczne w atmosferze (burze) pokrywa się z tymi, na których pracuje ludzki mózg. Są to fale ekstremalnie niskiej częstotliwości, ale za to baaaaaaaaardzo długie. O ile wiadomo to one są wykorzystywane przez Armię USA do komunikacji pomiędzy łodziami podwodnymi , a dowództwem .
 
Zaletą takiej fali jest to, że jest bardzo długa i można ją odebrać z bardzo dużej odległości (można to sprawdzić odbierając na falach długich w radio egzotyczne stacje radiowe ). Wadą jest to, że potrzebna jest baaardzo długa antena nadawcza dlatego łodzie podwodne rozwijają ją na długość kilometrów i "ciągną" za  sobą.

W każdym razie takich problemów z długością "anteny" nie mają wyładowania atmosferyczne, gdyż atmosfera jest właściwie przewodnikiem - zjonizowany gaz - na podobnej zasadzie jak gaz w świetlówce.
W Bieszczadach w Polsce jest stacja Hylaty , która mierzy ilość wyładowań atmosferycznych na świecie. Z tego punktu można namierzyć każdą burzę na świecie.
Interesujący materiał :
http://www.ncn.gov.pl/finansowanie-nauki/przyklady-projektow/kulak

Ezoterycznie - jeśli Ziemia miałaby się komunikować z człowiekiem to właśnie poprzez rezonans Schumanna . Zainteresowane są nim jak widać z powyższego linka centra badawcze na Świecie. To jest konkret.
Co więcej - modulacja częstotliwości rezonansowych nie pozostaje zapewne bez wpływu na ludzki organizm . Czy można te same częstotliwości - ludzkiego mózgu i sygnałów burzowych z ziemskiego falownika - sprząc ze sobą informacyjnie ? A moze od wieków jesteśmy z nimi sprzęgnięci ?

Kto zdobędzie kontrolę nad tą siecią informacyjną ten nie musi się bawić w polityczny zamordyzm czy kontrolę internetu. Myśli , nastroje, postrzeganie uznane jako WŁASNE będą wystarczające do kontroli populacji. Jeśli oczywiście wierzysz SOBIE i polegasz na SOBIE traktując myśli ,wrażenia i postrzeganie jako WŁASNE , a SIEBIE za wyrocznię. Przejmując sterowanie nad JA łatwo będzie manipulować tłumami i całymi narodami.

W tym kontekście trochę bardziej konkretnie widać co jest do zrobienia w zakresie pytania "Kim Jestem?" Mrugnięcie
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Listopad 29, 2012, 10:24:16 »

Dlatego też powstały dość liczne ośrodki nadawcze ELF lub modulacji ELF, jak Haarp, które mogą bezpośrednio wpływać na bieżące zachowania ludzi na sporym obszarze. Jednak tam natężenie pola jest olbrzymie w porównaniu z poziomem częstotliwości Schumanna.
Może masz, a właściwie więcej niż może, rację w tym zakresie, ponieważ wszelkie przekazy i inne materiały twierdzą, że planeta jest objęta całym systemem, a nawet wieloma różnych sieci ustanowionych przez różnych .... (wstaw co chcesz), które miały za zadanie obniżyć własną częstotliwość ludzi i zablokować postrzeganie w szerszym zakresie. Tych twierdzeń jest tak wiele, że trudno je lekceważyć.
Co do tego, że jesteśmy sprzęgnięci i to na wiele sposobów i z różnymi (tu też brak określeń, albo mnóstwo) nie ma wątpliwości. Weź pod uwagę choćby astrologię, która kiedyś przy dużym poziomie wiedzy doskonale się sprawdzała.
Uważam, że twierdzenie Huny o Aka i generalne stwierdzenie, że jesteśmy połączeni ze wszystkim co istnieje, jest jak najbardziej poprawne. Nie mamy jeszcze środków, aby to w pełni potwierdzić, choć w pewnym zakresie widzimy tego efekty, tylko je źle interpretujemy.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #31 : Listopad 29, 2012, 10:34:03 »

Są to fale ekstremalnie niskiej częstotliwości, ale za to baaaaaaaaardzo długie.
East, czy mógłbyś mi podać przykład fal "ekstremalnie niskiej częstotliwości" które byłyby zarazem krótkimi?
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #32 : Listopad 29, 2012, 11:53:19 »

Nie arteq nie podam Ci . W kontekście tego tematu Twoje żądanie/pytanie jest dziwne .Może załóż jakiś osobny wątek.

Blue, a jeszcze co do tych ELF ...
Indianie Ameryki Płn. w strefie występowania zórz polarnych od zarania dziejów twierdzili, że w zorzach mieszkają duchy przodków , które do nich mówią. Jeśli wziąć pod uwagę rezonans Schumanna to być może w pewnych warunkach dałoby się usłyszeć "głos boga w głowie" . Nie sądzisz, że to mogłoby sporo namieszać na świecie ?

I tu wraca pytanie : czy myśli są na prawdę moje ?
Na ile one są moje, a na ile wierzę ,że  to "ja" je produkuje ,a nie np jacyś Myśliciele ?
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Listopad 29, 2012, 12:22:33 »

Obawiam się, że ostatniego pytania nie rozstrzygniemy, i wcale nie dlatego,  że ciebie nie ma.
Po prostu na dziś nie mamy mechanizmu rozróżniania, ani nie znamy sposobu generowania myśli i nic w tym zakresie nie wymyślimy.
Jedyne co nauka potrafi określić to aktywność określonych obszarów mózgu, no trochę więcej, co nieco z tej aktywności też potrafią już "odebrać".
Ale to ma się nijak do lokalizacji punktu tworzenia, czy "odbierania" myśli, więc każdy zachowuje pogląd jaki miał, bo nie można przekonać go, że jest inaczej.
Pomijam tu takie numery, że konkretne pomysły zostały "odebrane" na jawie, czy we śnie, czasami przez więcej niż jedną osobę.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #34 : Listopad 29, 2012, 13:16:14 »

Obawiam się, że ostatniego pytania nie rozstrzygniemy, i wcale nie dlatego,  że ciebie nie ma.
Po prostu na dziś nie mamy mechanizmu rozróżniania, ani nie znamy sposobu generowania myśli i nic w tym zakresie nie wymyślimy.
I zapewne długo by się doszukiwać Źródła myśli w głowie. Natomiast nauka wyodrębniła i wykazała, że w żywym ludzkim orgamizmie , w systemie nerwowym, w ciepłym środowisku , w mikrotubulach, zachodzi tunelowanie elektronowe . Obecna tam informacja w jakiś sposób - może kwantowy, może to biorezonans - jest obecna w całym organizmie jednocześnie.

Jeśli to za sprawą rezonansu .. myślimy ? Tak jak w odbiorniku radiowym dekodując stację nadawczą .
Jeśli tak to kwestią czasu jest wygenerowanie odpowiedniego sygnału wprost do mózgu. No zresztą, czy to nie na tej zasadzie, zasadzie dostrojenia, działają channelingi ?
Skoro tylu ludzi je odbiera od jakichś bytów .. .to niech choć 1% z tych przypadków był autentycznym przekazem (mniejsa przez kogo) to świadczy o tym , że manipulacja jest możliwa.

Czemu nie zmanipulować tak całą ludzkość ?

I teraz dalej, to jaka jest obrona przed tym ? Jak JA się może obronić ? Nie może. Przekonanie o integralności SIEBIE może być dowodem właśnie na zbiorową manipulację. A archetypy funkcjonujące w umyśle ? A modele społeczne? A poglądy na piękno i brzydotę ?

Można by na to wszystko spojrzeć jak na konstrukcję falową , sprzężone i zsynchronizowane w ludzkich mózgach fale stojące o określonych częstotliwosciach opisanych potocznym słownictwem np "archetyp". Podejście nauki jest takie, żeby ponadawać każdej prawidłowości inną nazwę i nie traktować ich łącznie . Przypomina to obserwację rozbłysków na niebie i traktowanie każdego z rozbłysku jako coś niezależnego podczas gdy jest to efekt rozpadu jednego ciała - to tak trochę obrazowo. 

 Falowa natura rzeczywistości (materii) nie zajmuje się efektami ,tylko objaśnianiem mechanizmów jakie za tymi efektami stoją. No, przynajmniej jest to jakaś próba. Próba zwalczana podobnie jak medycyna alopatyczna zajmująca się oddzielnymi organami zwalcza proby medycyny holistycznej ,kiedy one powinny współpracować.
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Listopad 29, 2012, 16:22:18 »

Z takimi baaardzo długimi falami eksperymentował Tesla dochodząc do wniosku, że sygnał można wysłać w dowolne miejsce na Ziemi w zasadzie bezstratnie, zarówno informację, jak i energię, i to przy użyciu kilku anten rozmieszczonych wokół globu. Długość fali była skorelowana z częstotliwością Schumana, a anteny musiałyby przyjmować długość kilkunastu kilometrów.PS. Dużo z tych rzeczy można przeczytać w najnowszej książce o nim.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2012, 16:22:55 wysłane przez barneyos » Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
arteq
Gość
« Odpowiedz #36 : Listopad 29, 2012, 19:36:18 »

Nie arteq nie podam Ci . W kontekście tego tematu Twoje żądanie/pytanie jest dziwne .Może załóż jakiś osobny wątek.
Ech, coraz więcej tych pytań bez odpowiedzi, pomimo, że w poście forumowicz buduje wrażenie że wie co i jak...
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #37 : Listopad 29, 2012, 21:01:51 »

Są to fale ekstremalnie niskiej częstotliwości, ale za to baaaaaaaaardzo długie.
East, czy mógłbyś mi podać przykład fal "ekstremalnie niskiej częstotliwości" które byłyby zarazem krótkimi?
No ale jak CI podać taki przykład skoro te fale ELF nie są ZARAZEM krótkie hahahahaha  Duży uśmiech
 No prosze Cie...
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Listopad 29, 2012, 21:08:19 »

East, to było artkowe "sprawdzam" = odejście od tematu.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #39 : Listopad 29, 2012, 21:11:19 »

Blue, mało tego , to było coś jak artkowe "Jak już urosną Ci jaja i dorośniesz do rzeczowej dyskusji, a nie wstawiania bezpodstawnych, miałkich sugestii i ucieczek - daj znać." Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #40 : Listopad 29, 2012, 21:12:37 »

No ale jak CI podać taki przykład skoro te fale ELF nie są ZARAZEM krótkie hahahahaha 
No właśnie, to jest jednoznaczne, dlatego nie rozumiem logiki zdania:
Są to fale ekstremalnie niskiej częstotliwości, ale za to baaaaaaaaardzo długie
bo wskazywałoby, że fale o bardzo niskiej częstotliwości mogą być i... krótkie, ale na wszelki wypadek uczciwie założyłem swoją omylność - stąd pytanie.

Wow, czyli poddanie w wątpliwość na podstawie mocnych argumentów, danej treści = ucieczka od tematu? Oj coś mi mocno zlatuje jedyną słuszną drogą naszej partii  :]
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2012, 21:14:31 wysłane przez arteq » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : Listopad 29, 2012, 21:16:06 »

Dzięki, east, fantastyczne, muszę to sobie gdzieś skopiować do cytowania.


Edit: zwłaszcza gdy zamiast treści domniemuje się coś co nie jest napisane, czyżby szkoła Kiary - czytania teraz między słowami już?
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2012, 21:20:12 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #42 : Listopad 29, 2012, 21:18:21 »

Ej, no, moja wypowiedź i fantastyczna... nie może to być.  :]
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Listopad 30, 2012, 20:22:20 »

To kolejny długi przekaz Hathorów, chyba już ostatni z serii o tworzeniu z niedualnych stanów świadomości.
Trzeba przyznać, że ich są niezwykle precyzyjne, a przez to ławo zrozumiałe.


NIEDUALNOŚĆ i MATRIX TWORZENIA

27 listopada 2012
Channeler: Tom Kenyon (i Hathorowie)
www.tomkenyon.com

W tej wiadomości chcemy rozwiązać paradoks w jaki sposób kreujecie pozytywne wyniki, które rozwijają się w czasie i przestrzeni, z niedualnych  stanów świadomości, które ze swej natury wykraczają poza czas i przestrzeń tak, jak je postrzegacie.

Niedualne stany świadomości, które nazywamy Matką Wszystkich Rzeczy (tj., Pustką), są tryskającym źródłem i źródłem manifestowanej rzeczywistości. Stwierdzamy, że używanie niedualnych stanów świadomości jako odskocznię do tworzenia pozytywnych wyników generuje więcej mistrzowskich kreacji.

Jednym z paradoksów związanych z postrzeganiem niedualnych stanów jest fakt, że postrzegacie te stany za pośrednictwem układu nerwowego, który jest mocno zakorzeniony w dualności. Rzeczywiście, gdy czytacie te słowa, lub słyszycie je wypowiedziane, bioelektryczne zmiany w mózgu i układzie nerwowym działają w/g dualistycznego szablonu.

Ponieważ impulsy nerwowe przechodzą przez wasze neurony, chwile biochemicznych i elektrycznych wydarzeń odpowiedzialnych za myśli i psychiczne / emocjonalne wrażenia współistnieją w dynamicznej matrycy dualistycznej. Jednakże sama niedualność, istnieje poza dualistyczną rzeczywistością waszego swojego systemu nerwowego.

Z funkcjonalnego punktu widzenia wchodzicie w niedualną świadomość kiedy wasz mózg / umysł wchodzi w wyżej wymiarowy trans świadomości. W tym wyjątkowym stanie transu, jest przewód, lub przesunięcie w świadomości, przez który możecie doświadczać własnej niedualnej natury.

W bardziej zaawansowanych stanach świadomości możecie operować zarówno względnym doświadczeniem zmysłowym, jak i niedualnym doświadczeniem jednocześnie.
Innymi słowy, możecie doświadczyć zmysłowego świata z jego wielokrotnie złożoną dualnością i w tym samym czasie wstąpić w głęboki spokój i zrównoważenie waszej niedualnej natury.

Ale są to bardzo zaawansowane umiejętności mózgu, i większość ludzi, gdy osiągnie ten obszar ciała i umysłu, ma tendencję do działania w jednym lub drugim. Jeśli pracujecie już w zaawansowanym stanie świadomości i jesteście w stanie pracować zarówno w dualności (tzn. ucieleśnionym życiu) i niedualności (tj. Nie zlokalizowanej świadomości), to możecie pominąć w następną część i przeskoczyć do sekcji nazywanej "Paradoks Tworzenia".

Aethos

Wdrożyliśmy Aethos w naszej poprzedniej wiadomości, ze względu na to, że wibracyjny charakter wzorca dźwięków w dźwiękowej medytacji Aethos pozwala większości osób na dostęp do niedualnych stanów świadomości.

Podczas pracy z dźwiękową medytacją Aethos lub dokonania bezpośredniego kontaktu z Aethos, ważne jest, aby zrozumieć, że twoja świadomość i Aethos oscylują w różnych dziedzinach częstotliwości. Dla większości osób, obecnie wcielonych, Aethos jest poziomem bardzo wysokiej częstotliwości, w wyniku czego może niekiedy stymulować klarowanie lub oczyszczanie dolnej częstotliwości materiału emocjonalnego. Po prostu musisz nauczyć się swojego tempa z dźwiękową medytacją, dlatego sugerujemy działać z wersją pięciu minut aż jasno zrozumiesz przejścia poprzez twoją własną świadomość, które Aethos produkuje.

Gdy kontynuujecie nadal pracę z medytacją Aethos to doprowadzi was do stanu transu wyżej wymiarowej świadomości, w którym można złapać przebłyski własnej niedualnej rzeczywistości.

Potem gdy z nią pracujecie dalej będziecie mogli pozostać w niedualnych stanach świadomości przez dłuższe okresy. Kiedy osiągniecie ten poziom opanowania pracy z Aethos bezpośrednio i / lub dźwiękową medytacją Aethos, jesteście gotowi, aby użyć go jako odskoczni do manifestowania pozytywnych rezultatów.

Wasza neuronauka  widzi stany transu inaczej niż my. Dla nas nie wszystkie stany transowe świadomości są takie same. Wyżej wymiarowe stany transu nie są po prostu wyrazem funkcji mózgu, są nieodłączną ludzką zdolnością, która pozwala wprowadzić przewód, który łączy was z innymi aspektami waszej istoty, które są poza ograniczeniami postrzegania czasu i przestrzeni.

Innymi słowy, kiedy wchodzisz w wyżej wymiarowy stan transu, funkcjonalnie wykraczasz poza aspekty aktywności neurologicznej w twoim systemie nerwowym. Podczas gdy twój mózg / umysł jest wciąż związany z neurologicznymi realiami twojego systemu nerwowego, aspekt twojej świadomości nie jest już związany tymi ograniczeniami. Nazywamy to kanałem (przewodem), w pewnym sensie jest to metafora, podczas gdy w inny sposób jest to trafny opis, bo to jest bardzo podobne do tunelu, który łączy szersze aspekty waszej natury.

Podczas słuchania dźwiękowej medytacji Aethos łączysz się z tym przewodem. Jedną z oznak, że wszedłeś w ten kanał, który prowadzi poza czas i przestrzeń, to jest uczucie zawieszenia. To jest tak, jakbyś w jakiś sposób oddzielił się od wrażeń zmysłowych i od własnych procesów psychicznych i emocjonalnych, nadal jesteś ich świadomy, ale nie identyfikujesz się z nimi. Chociaż jest to czasem określane jako dysocjacja, w kontekście wyższych wibracji energii, ten stan umysłu prowadzi do przewodu, kanału, przez który możesz wejść w bardziej rozwinięte poczucie siebie, które jest transcendentne dla czasu i przestrzeni.

Zasadniczo zadanie tworzenia pozytywnych rezultatów wymaga wyjścia poza pole percepcji, ograniczenia wiary, które doprowadziły was do wniosku, że jesteście uwięzieni w liniowym upływie czasu.

Ta percepcja czasu może być prawdziwa dla ciała fizycznego na obecnym poziomie rozwoju, ale nie jest to prawdą dla twojej świadomości. Wszystko, co potrzebuje mieć miejsce dla Ciebie, to znaleźć kanał lub przewód, który prowadzi do rozszerzonego stanu świadomości i bycia. Z tego punktu widzenia akustyczna Medytacja Aethos jest sposobem, aby wygenerować stan transu wyższych wymiarów świadomości, co umożliwia dostęp do kanału lub przewodu.

Proponujemy współpracę z dźwiękową medytacją Aethos zwiększając jej długość po pięć minut, aby można było doświadczyć tego stanu transu świadomości dla siebie. Wprowadzanie w stan transu jest umiejętnością mózgu, i jak wszystkie umiejętności, niektóre osoby są bardziej biegłe w niej od innych. Jednakże wszystkie osoby mogą rozwijać tą umiejętność.

Gdy masz pewność, że możesz wejść w ten trans świadomości, gdy wiesz, jak wejść w przewód, jesteś gotowy na głębszy poziom manifestacji.

To tutaj, na tym progu, pomiędzy zamkniętym czasem i przestrzenią oraz rozszerzonym poczuciem siebie, transcendentnego dla czasu i przestrzeni, ta magia się zaczyna.

To także tutaj, na tym progu, ten dziwny paradoks się pojawia.

Paradoks Tworzenia

Mogłeś przejść ten próg celu stworzenia konkretnego wyniku, ale gdy wszedłeś w bardziej rozbudowane stany twojej istoty potrzeba oczywistych konkretnych wyników stała się mniej pilna. Rzeczywiście, w najbardziej rozszerzonych stanach świadomości praktycznie nie ma w ogóle woli tworzenia czegokolwiek. To dlatego, że w najbardziej rozszerzonych stanach świadomości twojej istoty jesteś w kontakcie z własną naturą, która jest transcendentna dla wszystkich zjawisk, w tym stanie ducha nie masz potrzeby niczego.

Paradoksem jest to, że żyjecie w obydwu realiach -transcendentnej rzeczywistości własnej natury, która nie potrzebuje niczego i swoim ucieleśnionym istnieniem jako istoty ludzkiej, które mogą rzeczywiście potrzebować pewnych wyników do osiągnięcia.

To tu pojawia się kolejny paradoks. Jeśli jesteś w stanie stworzyć wynik z prawdziwego oderwania, czyli z najpełniejszym poczuciu swojej transcendentnej natury, twojego najbardziej rozszerzonego poczucia bytu, będziesz bardziej mistrzowski w tworzeniu konkretnych wyników.

Wynika to z faktu, że w rozszerzonych stanach bytu nie tworzysz napięć. Napięcie tworzy linie sił, które ograniczają twoje kreacje. Jednak, jeśli jest coś, co czujesz, że naprawdę tego potrzebujesz, to będzie oczywiście napięcie wokół tego. To jest tylko ludzkie. Ale tutaj jest tarcie i jedna z tajemnic. Nawet jeśli jesteś w bardzo skrajnej potrzebie czegoś do wystąpienia w twoim życiu w linii czasu, będzie bardziej prawdopodobne, że doświadczysz tego poprzez akt tworzenia efektów, jeśli wejdziesz w poczucie, że nie potrzebujesz niczego, aby wystąpiło. Jest to rzeczywiście dziwny paradoks.

Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z was czytając to osiągnęli wysoki poziom samoświadomości, a może już odkryli jądro tej prawdy, sedna sprawy dotyczące niedualności i sztuki tworzenia wyników.

Kiedy jesteś w centralnym punkcie świadomości (tj. niedualności) jest mądrość w oczekiwaniu zanim stworzysz konkretne rezultaty. Rozmawialiśmy o tym w innym kontekście w poprzedniej wiadomości i nazwaliśmy to Przejściowymi Stanami Świadomości.

W tej wiadomości omawialiśmy, jak to jest być w Pustce po śmierci i zwróciliśmy uwagę, że wiele osób czuje się nieswojo z czekaniem i spieszy się, aby wyjść z Pustki, lub niedualności, do tworzenia nowego życia, czy to życia fizycznego czy doświadczenia w innym wymiarze.

Mówimy tutaj o dwóch bardzo różnych doświadczeniach, ale dziwnie podobnych. Po śmierci, w stanach przejściowych, kiedy stykacie się z Pustką lub niedualnością, jest wiele możliwości. Jedną z opcji jest pęd do nowego życia lub nowej manifestacji, czy to w sferze fizycznej, czy innej sferze świadomości. Inną opcją jest czekać, pozostając w Pustce, lub niedualności, aby uzyskać rozszerzone poczucie siebie przed wprowadzeniem się do nowego cyklu istnienia.

Jest rezonans pomiędzy tym stanem po śmierci i stanem potrzeby osiągnięcia wyników. Sugerujemy, że zamiast w pośpiechu tworząc nowe wyniki, nauczcie się, jak wejść przez kanał do rozszerzonych stanów swojej istoty i w tych poszerzonych stanach kontemplować, jak to było, wasz pożądany rezultat.

Nie spieszcie się z manifestacją ale przebywajcie w tym rozszerzonym stanie przez chwilę. Kiedy jesteś w tych rozszerzonych stanach istnienia możesz dostrzec, jak pożądany rezultat utrzymuje się w energetycznym związku z niewidzialnymi siłami i sytuacjami w twoim życiu, w którym chcesz wynik zamanifestować. Innymi słowy, jest mądrością, przejść przez przewód, do stanów umysłu, które wykraczają poza czas i przestrzeń, w tych poszerzonych stanach będziesz miał lepszy wgląd i zrozumienie dotyczące tego, co powinno wystąpić, aby żądany rezultat wypłynął jako rzeczywistość.

Kolejny powód, aby wejść do przewodu i rozszerzonych stanów twojej istoty to fakt, że strategia manifestowania potęguje biegunowość przeciwieństw. Ponieważ Twój wynik będzie się manifestować w świecie dwoistości podlega on zasadzie polaryzacji. Zawsze jest siła przeciwna do wszelkich działań, które zostaną podjęte, i bardziej radykalna zmiana ma mocniejszą przeciw siłę.

Możesz zobaczyć tą zasadę działającą na wszystkich szczeblach, od subatomowych królestw do osobistych kreacji, interakcji z innymi ludźmi oraz w sytuacjach społecznych i kulturowych. Jeśli wejdziesz w rozszerzoną naturę swojej istoty, która jest transcendentna dla czasu i przestrzeni i przebywasz tam kontemplując żądany wynik, jak powiedzieliśmy wcześniej, zrozumiesz energetyczny charakter żądanego rezultatu i jego relacje do sytuacji w swoim życiu gdzie chcesz wynik zamanifestować.

Ponadto, możesz kontemplować przeciw reakcje, które występują gdy twój wynik przesuwa się w rzeczywistość 3D. Zyskasz lepsze rozpoznanie i zrozumienie na temat skutków wprowadzenia tego pragnienia do manifestacji, a wraz z tym głębszym zrozumieniem możesz, bardziej łaskawie, uniknąć przeciwnych sił, które powstaną wokół manifestacji jakiegokolwiek wyniku.

W naszej wiadomości Sfera Wszystkich Możliwości przedstawiliśmy sposób manifestowania wyników w swoim życiu i jak można przyciągnąć do siebie siły i zasoby, które znajdują się poza linią czasową.

W naszej ostatniej wiadomości, Aethos i niedualne stany świadomości, dyskutowaliśmy zasoby niedualności, i ujawniliśmy w jaki sposób wejść do świadomości niedualności używając Aethos jako most.

W komunikacie tym mostkujemy dwa komunikaty razem w celu stworzenia korzystnych wyników przy użyciu niedualności jako odskoczni. Dlatego, aby w największym stopniu skorzystać z tej informacji, trzeba przeczytać i zrozumieć poprzednie dwie wiadomości. Należy pracować ze sferą wszystkich możliwości, jak to zostało opisane i pracować  z dźwiękową medytacją Aethos jak zostało zasugerowane w Aethos i niedualnych stanach świadomości. Kiedy zrobicie te dwa zadania, jesteście gotowi do zastosowania trzeciej siły, która jest związkiem tych dwóch z wytworzeniem trójjedynej siły.

Kiedy już nauczyliście się, jak angażować sferę, a gdy już nauczyliście się, jak wejść w przewód prowadzący do rozszerzonych stanów istnienia poprzez medytację dźwiękową Aethos, jesteście gotowi na ten poziom tworzenia.

Bądźmy i prości w naszym opisie.

Krok pierwszy.
W tej aplikacji najpierw wchodzisz w niedualność. Jeśli nie wymagasz medytacji dźwiękowej Aethos wtedy nie jest ona potrzebna. Jeśli potrzebujesz dźwięku medytacji  jako energetycznego sojusznika to należy go użyć. Ale jednak po przybyciu na miejsce przeznaczenia, cel jest ten sam, aby wejść przez przewód do stanu wyższej świadomości wymiarowej, stanu transu, gdzie doświadczasz pozszerzonego stanu twojej istoty.

Krok drugi.
Zaangażuj Sferę jak to opisano w poprzedniej wiadomości (Sfera wszystkich możliwości). To jest wersja krótka, ale zdecydowanie polecamy przeczytać całą wiadomość.

Pozostając w rozszerzonym poczuciu twojej istoty stajesz się świadomy swojego splotu słonecznego. Wtedy masz poczucie kuli, która obejmuje cały wszechświat. Następnie wyobrażasz sobie przyszłe ja przed tobą.

To Przyszłe ja jest ucieleśnieniem przyszłych wyników twojego pragnienia. Po ustanowisz połączenie między swoim splotem słonecznym i splotem słonecznym  swojej przyszłości Jaźni, Sfera jest zaangażowana i linie energetyczne będą płynąć do twojego splotu słonecznego od sfery i te zasoby energetyczne będą płynąć ze splotu słonecznego do splotu słonecznego twojej przyszłej jaźni.

Jest to w tym momencie, gdy jesteś gotowy do następnego kroku, co znacznie usprawnia i przyspiesza proces tworzenia. Wspominaliśmy go krótko w wiadomości sferze wszystkich możliwości, ale chcemy, aby przejść do niego głębiej tutaj. Zastosowanie tej emocjonalnej siły jest jednym z kluczy do manifestowania pozytywnych rezultatów, i to do tego, chcemy zwrócić uwagę teraz.

Krok trzeci.
Wdzięczność i Inżynieria Nowej Rzeczywistości

W naszym rozumieniu tworzenia efektów istnieją trzy harmoniczne, które mogą być zastosowane do zadania. Pierwszą jest neutralność, jest rzeczywiście możliwe, aby tworzyć wyniki całkowicie z przestrzeni mentalnej bez emocjonalnej tonacji.

Jednakże, jako człowiek, jedna z największych nieutwierdzonych potęg, jest zdolność waszego serca do produkcji harmonicznego pola. To są prawdziwe siły, które mają wpływ na rzeczywistość twojego własnego systemu ciało-umysł, realiów lokalnego środowiska wokół ciebie, i zlokalizowanego pola kwantowego.


Dwa podstawowe emocjonalne wibracyjne pola używane do tworzenia efektów diametralnie przeciwnych sobie. Jest to kolejna zasada dualizmu w akcji.

Pierwszą emocjonalną harmoniczną jest strach. To jest rzeczywiście możliwe, aby tworzyć efekty z pomocą zrozumienia opartego na strachu, i wiele kreacji kulturalno-społecznych jest opartych na strachu wobec innych kultur i innych społeczeństw. Wasza Broń wojny jest doskonałym przykładem. Są one tworzone ze strachu.

Nie mówimy, nie ma powodu do obaw w niektórych rodzajach spotkań i sytuacji. Mówimy jednak, że efekty tworzone z pomocą zrozumienia opartego na strachu są bardzo różne od tych, które są tworzone z miłości.

To prowadzi nas do drugiego pola, emocjonalnej wibracji tego, co nazywacie bezosobową miłością. To nie ma nic wspólnego z przyciąganiem miłości między ludźmi. To jest zupełnie inna kategoria, i jest wyrazem wyewoluowanego serca, które wibruje w rytm większego pola bezosobowej miłości, która jest nieodłączną częścią niewidzialnych sił, które poruszają się w waszym wszechświecie. Z funkcjonalnego punktu widzenia, jeśli tworzysz wyniki od wibracji miejsca miłości przynosisz do siebie niewidzialne siły samego wszechświata. Tak jak my to widzimy, wszechświat, w którym mieszkacie jest konglomeratem trzech pól oscylacyjnych neutralności, strachu i / lub miłości. Jest to bardzo złożony temat i taki, na którego zwiedzanie nie mamy czasu w tym komunikacie.

Na uwięzi

Po zastosowaniu pola emocjonalnych wibracji do kreacji można stworzyć prawdziwą dużą pigułę energii z serca. To nie jest psychiczne zjawisko, to jest prawdziwa energia, fala, która porusza się na zewnątrz od serca, zarówno twojego fizycznego serca, jak i twojej czakry serca, przez całe ciało, i w lokalne środowisko.

Te emocjonalne harmoniczne tworzą rodzaj energetycznej uwięzi, która dosłownie wpływa na ekspresję twojej intencji poprzez kształtowanie przebiegów intencji poprzez wibracyjną jakość podstawowych emocji strachu i miłości.

W naszym sposobie tworzenia pozytywnych wyników nie używamy strachu. Zawsze używamy miłości. To jest po prostu pragmatycznym wyborem. Od niepamiętnych czasów odkryliśmy, że miłość ma większą moc, co prowadzi do bardziej pozytywnych rezultatów.

W praktyce, po utworzeniu przyszłej jaźni można przejść do kroku trzeciego, który obejmuje dodanie emocjonalnych wibracji miłości, jakie może zostać osiągnięte w uznaniu czy wdzięczności.

Wdzięczność jest po prostu wzmocnioną formą uznania. Jeśli doświadczasz emocji wdzięczności czy uznania dla swojej przyszłej jaźni, będziesz ją magnetyzował mocą swojego serca, i moc twojej przyszłej jaźni jako magnetycznego atraktora rośnie wykładniczo.


Twoja przyszła Jaźń staje się magnetycznym atraktorem, który przyciąga do twojej bieżącej linii czasowej zasoby i energię z kosmosu, które leżą poza linią czasową.

Wszystko, co możesz zrobić, aby zwiększyć siłę magnetycznego atraktora będzie dobre, w naszym doświadczeniu najbardziej wydajny i skuteczny sposób, aby zwiększyć moc swojego magnetycznego atraktora to stosowanie emocjonalnych wibracji pola wdzięczności. Kiedy wzmocnisz twojego magnetycznego atraktora, czyli twoją przyszłą Jaźń, poprzez zastosowanie wdzięczności, przyspieszysz tempo, w którym twój magnetyczny atraktor przyciąga, tą rzeczywistość do Ciebie. Rzeczywiście, jest to tak skuteczne, że możecie oczekiwać, że nieoczekiwane epizody szczęśliwych odkryć wzrosną. Nie możemy podkreślić tego ostatniego etapu wystarczająco silnie.

Powróćmy jeszcze raz do fazy przejściowej, tej wymienionej wcześniej. Etap ten następuje po wejściu w wyżej wymiarowy stan transu i wejściu do przewodu do rozszerzonego poczucia siebie, które wykracza poza czas i przestrzeń.

W tym rozszerzonym stanie świadomości weźcie trochę czasu, aby kontemplować żądany wynik. Nie tylko będziecie w stanie zrozumieć konsekwencje tego wyniku,  gdy wejdzie on w rzeczywistość 3D, możecie też zbadać owoce urzeczywistnienia tego wyniku. W wielu przypadkach możecie zbadać rzeczywistość posiadania swojego pożądanego wyniku bez konieczności tworzenia go w 3D.

Dzielimy się tą informacją, ponieważ z naszego punktu widzenia niespełnione pragnienia często prowadzą człowieka z powrotem do innego życia, cyklu życia i śmierci.

Być może, że w waszych obecnych okolicznościach nie możecie doświadczyć pewne wyników lub pragnień, ale możecie doświadczyć ich w rozszerzonych stanach istnienia poza czasem i przestrzenią. Poprzez zbadanie szczegółowo żądanego wyniku w tych rozszerzonych stanach dojdziesz do wniosku, że "tak", że chcesz wnieść to pragnienie do swojego życia w 3D, a może  nie będziesz już potrzebował manifestować tego wyniku. Jest moc w podejmowaniu wyboru, im głębszy jest twój wgląd wewnątrz, tym Głębsze Twoje wybory będą.

Więc zachęcamy do wchodzenia przez kanał do swojej rozszerzonej natury wykraczając poza czas i przestrzeń dla celów kontemplacji. Kontemplujcie przed działaniem. Ta przerwa będzie służył znacząco.

Jako istota - twórca jest mądrość w czekaniu, i  w czekaniu będziesz wiedzieć, kiedy czas jest "właściwy", i okoliczności są "właściwe", aby pożądany rezultat pojawił się w linii czasowej. To jest nasza nadzieja, nasze pragnienia i nasze oczekiwania, że będziecie korzystać z tej metody do stworzenia korzystnych wyników dla siebie, dla swoich bliskich i dla świata.

Komunikat ten uzupełnia naszą bieżącą komunikację dotyczącą sfery wszystkich możliwości i Aethos (niedualne stany świadomości) jako środka do tworzenia pozytywnych wyników w waszymm życiu.

Hathorowie
15 listopada 2012
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #44 : Listopad 30, 2012, 22:24:06 »

Cytuj
Jako istota - twórca jest mądrość w czekaniu, i  w czekaniu będziesz wiedzieć, kiedy czas jest "właściwy", i okoliczności są "właściwe", aby pożądany rezultat pojawił się w linii czasowej. To jest nasza nadzieja, nasze pragnienia i nasze oczekiwania, że będziecie korzystać z tej metody do stworzenia korzystnych wyników dla siebie, dla swoich bliskich i dla świata.

Tak na prawdę , z ręką na sercu, niech tu ktoś napisze, że stosuje wymienioną metodę i stworzył przy jej pomocy dla siebie raj. Dla bliskich może ? Może świat się zmienił nagle na lepszy ?

Dawno temu, w "poprzednim" życiu próbowałem tej metody aż porzuciłem ją stwierdzając, ze albo nie działa, albo ja robię coś nie tak i więcej się nią nie zajmowałem.

Odkąd rozpuściło się przywiązanie do utożsamień ,a JA straciło znaczenie , to wtedy właśnie zaczęły manifestować się "cuda" ..

Pojawiły się kolejne , korygujące linie "czasowe" czyli hmmm  .... przybliżenia energii w obecności których mogło się stopniowo poprzestawiać coś wewnatrz organizmu tak jakby forma świadomości o nazwie east szykowała się do jakiegoś skoku ...

Zaczęły dziać się zdarzenia korygujące wewnętrzną postawę. Pojawiło się nawet na horyzoncie szczęście i to we właściwym czasie i  wskazujące na właściwy dystans do przebycia. Najpierw ta energia pokazała ,że jest autentyczna, nie wymyślona, nie wydumana, nie spreparowana, a pokazała to takimi znakami, których nie można było przeoczyć, ani ich zanegować czy zbyć. Potem wskazała ( i dalej wskazuje) punkt po punkcie to, co jeszcze trzyma, a nawet więcej, bo wskazuje na to, czego nie widać z powodu "ślepoty" Duży uśmiech . "Ślepota" jest to rodzaj utartych ścieżek z których się nie schodziło dotąd z powodu ich łatwości i przewidywalności . "Ślepota" to po prostu wymazanie pobocza przebywanej drogi Duży uśmiech

Chodzi o to, że JA bym  nigdy nie wymyślił i nie skusił się na nowe, nieznane kierunki poza utartymi szlakami bo dla JA one są nieznane a więc nie istnieją. JA wie zawsze "lepiej" - tak mu się wydaje. Bez niego nagle pryskają iluzje.

Kierując się swoimi pragnieniami w określonym jak zawsze kierunku ciągle traciłbym z oczu życie przy okazji ignorując sygnał prawdziwego szczęścia. Rozpuszczenie "Pana Kierownika" natychmiast zatrzymało pęd ku następnej chwili o nazwie "potem". I w tej chwili zatrzymania życie samo, bezwysiłkowo, elegancko, z gracją, z doskonałą akuratnością i perfekcyjną logiką wprowadziło sens i klarowność.

Czym jest to życie ?
Jest czystą miłością.

Nie trzeba zresztą tego nazywać . To się odczuwa. Ono jest cierpliwe i nieustannie pokazuje setki nowych, interesujacych dróg (niczym uparty gps przeliczający trasy) nieustannie , subtelnie i delikatnie wskazując  i na tą właściwą drogę swoją formę nawracając.

 A kim jest ta forma east ? Ona wyraża , materializuje energię życia sama będąc życiem , jakby jedną z możliwych linii rzeczywistości . Forma w swoim naturalnym, nie przefiltrowanym stanie jest od życia nie oddzielona .
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Grudzień 15, 2012, 22:01:18 »

To ostatni ( w tym roku) przekaz Hathorów przez Toma Kenyon'a. Dotyczy Kosmicznego Okna - trzydniowego okresu od zimowego przesilenia. Te przekazy nigdy krótkie nie były


Kosmiczne Okno

                                                                                                                 
Wiadomość Planetarnych Hathor przez Toma Kenyon
 
W tym ostatnim przesłaniu roku chcemy zająć energetyczną okazją do podniesienia świadomości i oświecenia umysłu, serca i ciała. Nazywamy to Kosmicznym Oknem, ponieważ jest to otwarcie, przez które łatwo można przekroczyć postrzegane ograniczenia czasu i przestrzeni.


Okno, o którym mówimy o tej wiadomości rozpoczyna się 21 grudnia 2012 (przesilenie zimowe) i trwa trzy dni, do 23 grudnia 2012. To Kosmiczne Okno odwiedza was dwa razy w roku zarówno podczas zimowego, jak  i przesilenia wiosennego.

Gdy rok przemija różne planetarne i galaktyczne wyrównania występują i "kolorują" okno, przez które możecie postrzegać swoją rozszerzoną naturę. Istnieją również inne kosmiczne okna.

Dwa z najczęstszych Ziemi okien kosmicznych występują tuż przed wschodem słońca i tuż po zachodzie słońca. Te dwa okna są wymiarowymi portalami, przez które możecie łatwiej zajrzeć przez zasłony, które oddzielają światy. Szamani są świadomi tych pomyślnych chwil, ale Kosmiczne Okno, o którym mówimy w tej wiadomości ma większe znaczenie, ze względu na jego wyrównanie z rdzeniem galaktyki, Centralnym Słońcem waszej galaktyki, które jest w istocie czarną dziurą.

To szczególne i rzadkie wyrównanie spowoduje nadawanie ewolucyjnych energii przez całą galaktykę. Wasza Ziemia jest jedną z niezliczonych planet otrzymujących tą energię podniesienia.

Jak to widzimy, to kosmiczne wyrównanie nie brzmi końcem waszego świata, ale to zwiastuje nowy początek. Jak każdy z was zajmie się tymi katalitycznymi, ewolucyjnymi energiami jest osobistym wyborem.

Rzeczywiście wiele osób może odczuwać te intensywne energie jako irytujące. Jeśli nie jesteście przygotowani psychicznie, emocjonalnie i energetycznie, aby przejść do wyższych poziomów w sobie, te energie mogą sprawić, że poczujecie się jakbyście tracili swoje zmysły.

Jeśli jednak jesteś dostrojony do ruchu w górę, będziesz przenoszony przez te energie. Mogą otworzyć się niezwykłe perspektywy dla Ciebie, jeśli jesteś dla nich otwarty.

Ten trzydniowy okres jest idealnym czasem, aby kontemplować swoje życie z perspektywy rozszerzonych stanów świadomości, aby wyjść na zewnątrz linii czasu, aby odczuwać wzorce swojego życia i swojej osobistej historii, które doprowadziły Cię do tego punktu w czasie.

Nie uciekaj od tych części swojego ziemskiego doświadczenia, które były i być może są trudne. Są to skarby, które możesz znaleźć w cieniu.

Rzeczywiście, jest to z cienia historii zbiorowej i osobistej, że nowe energie będą uwolnione. Nasza sugestia w jaki sposób wejść do tego okna skupia się wokół dźwiękowej medytacji Aethos.

Proponujemy przeczytać poprzedni komunikat zatytułowany Aethos i Niedualne stany świadomości, aby pełniej zrozumieć metodę. Proponujemy współpracę z pięciominutową wersją dźwiękowej medytacji, chyba że znacie i i jest wam wygodnie, z intensywną podnoszącą w górę energetyką tego katalitycznego kawałka dźwięku w dłuższej wersji.

W różnych momentach w całym tym okresie trzech dni proponujemy wzięcie trochę czasu, w którym nikt wam nie będzie przeszkadzał. Słuchajcie dźwiękowej medytacji Aethos ze swoim centrum uwagi w Twojej czakrze serca, chyba, że odkryliście, że koncentracja na  innej czakrze daje mocniejsze przeżycia.

Po wysłuchaniu medytacji dźwięku Aethos wyobraźcie sobie w jakikolwiek sposób czujecie się z tym dobrze, że jakaś wasza część unosi się powyżej waszej linii czasu. Wyobraźcie sobie, że ta wasza część może poczuć waszą całą historię i być może również historie poprzednich wcieleń.

Odpocznijcie w tym transcendentnym stanie umysłu, kontemplujcie tajemniczy dar i obciążenia swojego wcielonego życia.

Jeśli natkniecie się na "sękatą" lub trudną sytuację, która przenosi was z transcendentnego stanu do emocjonalnego kotła żalu, gniewu, rozpaczy i / lub beznadziejności, zróbcie pauzę i powróćcie do dźwiękowej medytacji Aethos i ponownie i rośnijcie w górę, jak to było , na jej skrzydłach do swojej transcendentnej natury i kontemplujcie ponownie. Dla niektórych z was może to zająć wiele cykli.

 Jeśli potrafisz zorganizować się poprzez sztukę cierpliwości radzimy unikać pokusy tworzenia efektów, aż do ostatniej części tego okna, które będzie się wieczorem 23 grudnia. Im głębiej kontemplujecie swoje życie w sposób, który opisaliśmy, tym mocniejsze wasze kreacje będą.

W poprzedniej wiadomości „Sfera Wszystkich Możliwości”, dzieliliśmy się sposobem manifestowania pozytywnych wyników w swoim życiu. Zapraszamy do lektury tego, jeśli nie masz osobistego sposobu manifestowania. Zasiew nowych realiów w końcowej fazie tego Kosmicznego Okna będzie bardzo pomocne w waszych kreacjach.

Wreszcie, prosimy w końcowych częściach Kosmicznego Okna, wieczorem od 23, abyście dodali moc swojej świadomości do planetarnego rezultatu. Zwizualizujcie planetarną współpracę i rozpoznanie kolektywu ludzkości wzajemnie powiązanego życia jak opisano je w Aethos i Niedualnych stanach świadomości.

Wielki statek ludzkości jest gotowy do zmiany kierunku. Gdy wiatry zmian naciskają żagle tego metaforycznego statku nie bądźcie zaniepokojeni, gdyż statek naciskany przez zmiany z  jednej strony jest naciskany drugiej przez wody zbiorowej emocji.

Stępka będzie utrzymać statek bezpiecznie. Kil jest waszym ludzkim sercem i cokolwiek pojawia się wokół was, kil ustawi się wgłąb wód, i znajdziecie bezpieczne przejście.

 
Hathorowie
04 grudnia 2012

Myśli i Toma Obserwacje

W kategoriach praktycznych, chciałbym wyjaśnić jedną część tej wiadomości dla tych, którzy mogą nie być zaznajomieni z unoszeniem się nad ich liniami czasowymi.

Podstawową metodą jest po prostu słuchać medytacji dźwięku Aethos ze świadomością na Twojej czakrze serca. (Jeśli już eksperymentowałeś z tym kawałkiem dźwięku i okaże się, że masz więcej żywe doświadczenia podczas umieszczania skupienia na innej czakrze, to możesz zdecydować o skierowaniu tam uwagi.)

Po wysłuchaniu pięciominutowej wersji dźwiękowej medytacji Hathorzy sugerują .... "wyobraź sobie, że wasza część unosi się powyżej osi czasu. Wyobraź sobie, że ta część może poczuć całą historię i być może również historie poprzednich wcieleń. "


Jeśli jesteś doświadczonym Argonautą Umysłu, to prawdopodobnie masz własną drogę poślizgu poprzez węzeł postrzeganego czasu i miejsca na spotkanie ze swoją rozbudowaną naturą. I od tego aspektu siebie możesz "zobaczyć" swoje życie z pozycji zewnętrznych życiowych ograniczeń, że tak powiem. I jak Hathorowie powiedzieli, niektórzy z was mogą znaleźć siebie kontemplując inne życia również.

Jeśli jesteś nowy dlatego typu umiejętności mózgu, i nie wiesz, jak postępować z tym etapem kontemplacji, mam kilka propozycji.

Pierwsza sugestia:

Wyobraź sobie linię przed tobą. Poczuj tą linię w jakikolwiek sposób, żeby czuć się wygodnie dla Ciebie. Ta mediacja jest w żaden sposób wizualizacją, i nie ma znaczenia, czy widzisz coś, czy nie.

Będziesz miał naturalną tendencję wyczuwać tą wyimaginowaną linię czasową w swojej pierwotnej modalności zmysłowej (czyli poczucie najczęściej używane, gdy pamiętasz wydarzenia w przeszłości lub wyobrażasz sobie zdarzena w przyszłości). Dla niektórych z was może to oznaczać, że "czujecie" linię czasu w jakiś sposób szczególny, jeśli jesteście kinestetycznym procesorem informacji. Inni (zwani procesorami słuchowymi) mogą mieć głos wewnętrzny, który opisuje linię czasową, a wizualne procesory mają zwykle psychiczne wrażenie "widzenie" lini czasowej. Postepujcie tak, jak odczuwacie linię czasową, kiedy ja sobie tego wyobrażacie.

Następnie wyobraź sobie, że na końcu tej linii są Twoje narodziny i część linii bezpośrednio przed tobą jest obecnym momentem twojego życia. Drugi koniec linii, jeszcze nie zdefiniowany, to jest śmierć. Dla niektórych osób, ich urodzenie będzie w lewo, podczas gdy inni mogą wyczuć je w prawo. To nie ma znaczenia, gdzie jest punkt narodzin  waszego życia.

Potem, gdy kontemplujesz różne zdarzenia w życiu, znajdź je wzdłuż linii czasowej w swojej wyobraźni. Tak więc, jeśli zdarzyło się coś, coś była znaczące, gdy miałeś pięć lat, to będzie bliżej punktu urodzenia niż coś, co się wydarzyło, kiedy miałeś czterdzieści, i tak dalej.

Celem tej kontemplacji jest wyczuć swoje życie i wybory dokonane z punktu widzenia swojej rozszerzonej natury. W celu osiągnięcia tej zmiany perspektywy (lub punktu widokowego), wyobraź sobie, że część ciebie unosi się powyżej tej osi czasu, która jest tuż przed twoim ciałem fizycznym. Może się okazać, że ta "latająca częścią ciebie" jest tuż nad tobą, lub może to być bardzo daleko nad tobą. Niech "część" unosi się do miejsca, gdzie chce, a następnie obserwuje linie czasową i twoją osobistą historię z tej lokalizacji, poza ograniczeniami wynikającymi z ciała fizycznego.

W tym komunikacie Hathorowie Proponują słuchanie medytacji dźwięku Aethos pięć-minut (ze świadomością w swojej czakrze serca), a następnie rozważać sytuacje w swoim życiu z punktu widzenia, który jest powyżej swojej wyobrażonej linii czasu.

Jednym z rezultatów tej perspektywy (tj. poza i ponad osią czasu) jest to, że stajecie się mniej utożsamiani z konkretnymi wydarzeniami z waszego życia i bardziej utożsamiani z rozszerzonymi aspektami swojej natury. To rozszerzone poczucie siebie przerasta historie twojego życia osobistego i łączy Cię z aspektem twojej świadomości, która jest nieograniczona przez okoliczności twojej przeszłości. Poprzez przesunięcie własnej tożsamości z waszego "życia", jak było doświadczane w linii czasowej, można nawiązać kontakt z większą Jaźnią, która widzi twoją osobistą historię zupełnie inaczej niż "ty", który żyjesz swoim życiem jako człowiek.

Ta zmiana perspektywy niesie ze sobą większe poczucie własnego współczucia (lub miłości własnej), jak również rodzaj łaski, który często wymyka się nam żyjącym naszym  życiem jako wcielone istoty.

Ja pracowałem z podstawowymi metodami, które Hathorowie opisali, ale znalazłem, że mocniejsze jest słuchanie dźwiękowej medytacji Aethos na kilka minut przed kontemplowaniem mojego życia, a następnie kontynuowałem słuchanie rozszerzonej wersji dźwiękowej medytacji podczas oglądania mojego życia ponad  moją wyimaginowane linią czasową (tą, która była z przodu mojego ciała fizycznego).

Uważam, że utrzymanie mojego skupienia na mojej czakrze serca, słuchając i unoszące się nad osią czasu tworzy wiele więcej energii, nadaje lepszy wgląd i generuje bardzo ciekawe typy holograficzne wizualnej wyobraźni kiedy trafiam na  znaczące wydarzenie w mojej przeszłości.

Podałem ta obserwację do jednego z moich mentorów, a on powiedział, że ten sposób pracy był bardzo skuteczny, ale może być zbyt silny dla tych nowych w medytacji dźwiękowej.
Powodem tego jest to, że medytacja dźwiękowa Aethos jest bardzo wysokiej wibracji energii i może rozpocząć duchowy proces oczyszczania u słuchacza. Praktycznie rzecz biorąc, myślę, że najlepiej działać z wersją pięć minut najpierw, zanim wyruszycie w dłuższą, trzydzieści minut wersję. Ale gdy już przyzwyczaicie się do medytacji dźwiękowej, zobaczycie, czy metoda właśnie opisana prace dla Was.
 
Propozycja  druga:

Niektórzy ludzie po prostu nie są dobrzy w wyobrażeniu geometrycznych form, nawet linii, dużo mniej pracowali z nimi. Jeśli jesteś taką osobą, to następna propozycja działa całkiem dobrze.

Zapomnij o liniach czasowych w ogóle, i zamiast tego posłuchaj medytacji dźwiękowej Aethos pięć-minut ze świadomością w Twojej czakrze serca. Wtedy natychmiast po przesłuchaniu, pomyśl o swoim życiu i najważniejszych wydarzeniach w przeszłości. Zachowaj skupienie uwagi na czakrze serca, podczas gdy to robisz. Potem, gdy trafisz na "węzeł" lub ładunek emocjonalny, skoncentruj się na czakrze serca podczas kontemplowania wydarzenia (ń). Jeśli ładunek emocjonalny rośnie zbyt dużo, należy wrócić do pięciominutowej wersji dźwiękowej medytacji, utrzymując swoją uwagę na swoim sercu, aż ładunek emocjonalny z zapamiętanego zdarzenia (ń) ustąpi z umysłu. Gdy uzyskasz rozszerzone poczucie siebie ponownie, wyłącz dźwięk medytacji i wróć do kontemplacji zdarzeń przeszłych. Kontynuuj współpracę z przeszłością w ten sposób, dopóki nie zneutralizujesz wpływu pamięci / wspomnień.

Celem medytacji jest zobaczyć swoje życie z rozwiniętego poczucia siebie. I od tego rozszerzonego poczucia osobistej tożsamości (tj. poza postrzeganym czasem i przestrzenią), twoje poglądy o sobie i swojej przeszłości sią zmienią.

 
Tajemniczy prezent

Znalazłem frazę w tej wiadomości, która była szczególnie interesująca dla mnie, a miało to miejsce w tej części komunikacji, gdzie Hathorowie adresowali cel tej szczególnej kontemplacji.

"Odpoczynek w tym transcendentnym stanie umysłu, kontempluje tajemniczy dar i ciężary waszego wcielonego życia."

To ciekawe, że Hathorowie, którzy zamieszkują pierwotnie od czwartego do 12-tego wymiaru, zobaczyli ucieleśnione życie zarówno jako dar i obciążenia. Co oni przez to rozumieja? Miałem swoje przemyślenia na ten temat, ale poszedł do moich mentorów i poprosiłem o wyjaśnienia.

Oni zasadniczo powiedzieli, że życie ludzkie jest rzadką i cenną okazją do nauczenia się wymiarowego mistrzostwa, co oznacza zdolność do poruszania się w czasie i przestrzeni, podczas pracy ze zrozumieniem, że jest się transcendentnym w czasie i przestrzeni. To jest dar wcielenia, jak oni go widzą, ponieważ napięcie pomiędzy naszą nieskończoną naturą i skończonymi ograniczeniami naszego ciała jest rzeczą, z której większe mistrzostwo duchowe powstaje.

Obciążenie ludzkiego wcielonego życia, z ich perspektywy, pochodzi z faktu, że my, ludzie, jesteśmy wciśnięci między ograniczenia czasu, miejsca i okoliczności, z których większość służy do wzmocnienia naszego poczucia ograniczenia.


Dodaj do tego nieubłaganą siłę entropii i zawsze stały ciąg grawitacji i Ziemi, i macie mieć coś do czynienia z tym.
Rzeczywiście, zadanie nawiązania kontaktu z naszą nieskończoną naturą nieograniczoną w czasie, kiedy działamy w rzeczywistości ograniczeń fizycznych i kulturowych jest, pod wieloma względami, herkulesowym wysiłkiem. I dlatego właśnie jest życie, aby pożyczyć od wyrażenie od Joseph Campbell, podróżą bohatera (lub bohaterki).

Uwaga: W nawiasie jest moje. Rzeczywisty zwrot nadany przez Campbell jest „podróżą bohatera”. Moje osobiste poczucie, że używał formy męskiej w odniesieniu do mężczyzn, jak i kobiet, jak to było (i nadal jest) społecznych konwencją. Chociaż niektórzy mogą myśleć, że jest to dzielenie włosa odnosząc się zarówno do bohatera i bohaterki, myślę, że włączenie tej kobiecości w mitycznym szablonie heroizmu jest niezbędne. Realia społeczne są kształtowane zarówno z fizycznej konieczności i symbolizmu mitycznego / religijnego. Rzeczywiście, z mojego poczucia rzeczy, mityczna symbolika jest potężną siłą, która porusza się na gobelinie kultury i dotyka nas w sposób, którego jesteśmy w dużej mierze nieświadomi. W rzeczywistości ziemskiego życia, kobiety często są wrzucone do ról (i / lub konieczność) bycia heroicznymi tak, jak mężczyźni często są. Myślę, że nadszedł czas, aby podnieść ludzi do równości w tej sprawie.
 
Kontemplacja Życia

Przyszło mi do głowy, po otrzymaniu tej wiadomości, że metoda Hathorów, aby rozważać nasze życie podczas Kosmicznego Okna byłoby potężnym narzędziem transformacji w każdej chwili, zwłaszcza podczas zmiany życia (śmierci).

Pobiegłem z tym do moich mentorów, a oni powiedzieli, że tak, metoda może być w każdej chwili bardzo korzystna. To jest po prostu, że to szczególne Kosmiczne Okno jest szczególnie naładowane katalitycznymi energiami, dlatego przynieśli techniki naprzód w tym czasie.

Chociaż wskazywałem to wcześniej, myślę, że dobrze byłoby, aby powrócić do punktu zwrotnego metody dla tych z Was, którzy chcieliby skorzystać z tej techniki, po tym jak przejdziemy przez to konkretne wyrównanie.

Kluczowa koncepcja metody jest nasz nawykowy akt samookreślenia. Normalnie, sami identyfikujemy się z  naszą cielesną egzystencją. Doświadczamy naszego życia jako ruchu liniowego w czasie i przestrzeni.

To jest nasza rzeczywistość biologiczną, i jako ludzkie ssaki jesteśmy zobowiązani do tego przez nasz system nerwowy i konieczność zorientowania się w rzeczywistości świata fizycznego, w celu przetrwania.

Jednakże, jest też nasz aspekt, który jest w sobie transcendentny do czasu i przestrzeni, lub co najmniej, nieco oddzielony od niego.

Jak możesz dostać się do tego rozszerzonego poczucia siebie jest nieistotne. Ważny jest ten akt wyjścia poza pudło własnej samoidentyfikacji.

Medytacja dźwiękowa Aethos jest jednym sposobem, aby wyjść poza "pudło". Istnieje również wiele innych sposobów, aby to zrobić. Jak się tam dostać nie jest takie ważne. Jednak wkraczanie w rozszerzone poczucie siebie jest bardzo istotne. To właśnie z tego rozszerzonego poczucia siebie, można kontemplować swoje życie z perspektywy, która nie jest związana przez historie i konflikty w życiu.


Jest moc w robieniu tego.
 
Finalne myśli

Hathorowie powiedzieli, że trzeci i ostatni dzień Kosmicznego Okna, 23 grudnia, jest silnym Oknem osobistej manifestacji. A jeśli chcesz zbadać tę okazję przy użyciu ich metody tworzenia, proponuję przeczytać ich planetarną wiadomość, „sfera wszystkich możliwości”.

Podczas tego ostatniego etapu Kosmicznego Okna, Hathorowie wysunęli żądania. Proszą, abyśmy dodali naszą moc intencji dla konkretnego planetarnego efektu, kolektywnego rozpoznania  wzajemnych powiązań życia i konieczności współpracy między planetarnej narodów światów (w przeciwieństwie do konfliktu).

Ich sugestie dotyczące sposobu wykonania tego zadania pojawiają się w jednej z poprzednich wiadomości, „Aethos i Niedualne stany świadomości”. Tam znajdziesz link do medytacji dźwiękowej Aethos.

14 grudnia 2012
Channeler: Tom Kenyon (i Hathorowie)
www.tomkenyon.com
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2012, 22:03:06 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : Grudzień 16, 2012, 13:41:13 »

To kolejny artykuł DL Zeta na temat postrzegania i wykorzystywania energii, dla osiągnięcia najwyższej z naszych linii czasowych.
Kończy się szesnastoma "przykazaniami".

Przekształcanie Przeszkód w Błogosławieństwa


Energie niedawnego zaćmienia wywołały falę energii, które potrwają przez nadchodzące tygodnie i miesiące, przynosząc oczyszczenia i uwolnienia na wszystkich poziomach. Ta brama przyniesie również ponowione możliwości przekształcenia wyzwań w błogosławieństwa, emocjonalne bariery w bezwarunkową miłość i niezrealizowane wizje w przyspieszone przejawy. Potencjał tego Portalu pozwala nam wyłączyć wszystko, co trzymało nas z powrotem przed zasilaniem samozrozumienia.

Energie Zaćmienia Księżyca i oczyszczanie komórkowej Traumy

Energie Zaćmienia Księżyca mają prawo do wniesienia o uzdrowienie i oczyszczenie na wszystkich poziomach. Przede wszystkim oczyszczane  będą szczątkowe emocje utrzymujące przeszłe urazy. Te pozostałe emocje pochodzą z dawnych czasów, kiedy wyzwanie czy rytuał przejścia wywołał głębokie emocje, których nie byliśmy w stanie w pełni zrozumieć i przetworzyć w czasie. Gdy to nastąpiło, epizod i jego pozostałe emocji weszły w tkankę naszego istnienia, wytwarzając nowe wersje siebie w czasie, aby dostarczyć nam nowych możliwości uzdrawiania i uwalniania.

Uwalnianie oporu dla przepływu Uzdrowienia

Silnym akcentem wszystkich energii głęboko odczuwanych "świętych ran" jest próba, pomocy nam, aby uzyskać dostęp do nowych poziomów uzdrawiania i uwalniania. Jeśli oprzemy się temu oczyszczaniu, będziemy doświadczać nowych i coraz bardziej nie do pokonania przeszkód na naszej drodze.

Jeśli to wydaje się mieć miejsce, wtedy jest proste rozwiązanie, w chwilę: uwolnij, oddychaj głęboko i poproś o pomoc i wsparcie. Bądź gotów do zbadania sytuacji przed sobą z perspektywy niezależnego obserwatora. Czytaj symbole obecne w chwili znalezienia sposobów, możesz płynąć pod prąd w aktualnym przepływie.

Uwalniając opór i witając emocjonalne oczyszczenia obecnie mające , będziecie w stanie w pełni wykorzystać możliwości, które energie te oferują.

Zapisywanie i prace  we śnie przyniosą jasność "Budzących Snów"

Jeśli nie jesteś pewien, co jest wymagane od ciebie w tej chwili, zapisywanie i interpretacja snów może zaoferować ważne wskazówki. Zapisywane jest podobne do pracy ze snami, z tym, że pomaga uzyskać perspektywę i wgląd do swojego "snu na jawie."

Wewnętrzne przestrzenie nowo oczyszczone ze starych, stojących emocji powitają was olśniewającym szeregiem nowych możliwości zalania  waszej świadomości. Z tych wizji, możecie zbudować wizję, która przeniesie was przez transformacyjne czasy naprzód. Czasy te pozwalają wam na kwantowe skoki w w wysiłkach, aby stworzyć nową tożsamość umocnioną do tworzenia rzeczywistości wyrównanej z waszymi nowymi marzeniami i wizjami.

Jeśli ustawiliście podstawy oczyszczeń starych energii i budowanie nowej wizji przyszłości, energie zaćmienia Księżyca dostarczą paliwo do manifestacji tych nowych wizji.

Dostęp do Portali wzmocnionej Kreatywności i manifestacji

Energie teraz otworzyły portal do zwiększonej kreatywności i manifestacji. Aby w pełni wykorzystać ten czas głębokich przemian i manifestacji, bądźcie gotowi odpowiedzieć na wezwanie swojego Wyższego Ja. Bądź gotów do jazdy na falach oczyszczania do nowej tożsamości i bardziej duchowo wyrównanej, samodzielnej i twórczej. Tożsamość ta będzie wywołać ukryte zdolności i talenty, które mamy jeszcze do uznania w naszej istocie. Nie zdziw się, jeśli dasz się wyciągnąć do poszukiwania nowych pomysłów i możliwości.

Otwarcie jasnowidzenia i Umiejętności międzywymiarowych


Podczas tego ekspansywnego czasu wielu rozpocznie odkrywanie nowych duchowych umiejętności, takich jak jasnowidzenie i podróże międzywymiarowe. Niektórzy obudzą się ze snów, gdzie byli oni w nieziemskich ustawieniach lub pobierali "stenogramy" z zaawansowanej wiedzy duchowej. Te energie przyniosą świadomość wszelkich przywiązań lub podtrzymań emocjonalnych, które były użyte, aby utrzymać równowagę i poczucie bezpieczeństwa. Ta świadomość ma także ujawnić nowe poziomy potencjałów, które są dostępne w naszej teraźniejszości.

Uwierzcie w błogosławieństwa, które was otaczają

Okres ten będzie służyć jako rytuał przejścia, gdzie będziesz miał okazję zobaczyć wszystko to, co jest przed tobą jako błogosławieństwo lub przeszkodę. To w tym czasie, gdy energie są ustawione dla wielkiej ekspansji, gdzie będzie wam łatwiej niż kiedykolwiek wierzyć w błogosławieństwa, które was otaczają. Ale wybór, aby zobaczyć wszystko, co pojawia się w Twoim życiu jako błogosławieństwo, będzie skutecznie rozpuszczał wszelkie przeszkody, które pojawiają się na Twojej drodze.

Poprzez utrzymanie wysokiego poziomu świadomości, możesz sprawdzić w ciągu dnia, czy czujesz się obciążony ciężarem wyzwań nie do pokonania, lub czy  pozwalasz spienionym energiom przepływać przez ciebie, wzmacniając  twoją zdolność transformacji wszystkiego, co spotkasz w jasnym świetle bezwarunkowej miłości.

Stanie się potężną siłą miłości uniwersalnej

Jednym ze sposobów, aby stać się mistrzami w przekształcaniu przeszkód w błogosławieństwa, jest stać się potężną siłą bezwarunkowej miłości. Działać w służbie nieuprzywilejowanych, oraz w imieniu czujących istot i środowiska. Działając z miejsca miłości i służby dla tych, nie tak silnych, i umocnionych, jak Ty Sam pozwala Ci stać się bardziej potężnym i kochającym życie we wszechświecie.

Oferujemy 16 kroków dla osiągnięcia maksimum w tym okresie głębokich zmian i transformacji.

Jeden) Spędzaj czas w naturze - połącz się z pokojem i doskonałością roślin, drzew, kwiatów i nocnego nieba.

Dwa) codziennie kąp się słońcu przez 10 do 15 minut. Wizualizuj światło słoneczne napełnianiające komórki ciała.

Trzy) Spędź czas każdego dnia pielęgnując siebie. Rozpocznij nowy reżim zdrowotny, przygotowuj zdrowe posiłki dla siebie, bierz zabiegi spa, masaże, itp. homeopatię, olejki eteryczne i esencje kwiatowe mogą okazać się korzystne w tym czasie.

Cztery) Wyczyść energie w swoim środowisku. Uprzątnij wszelkie śmieci i zorganizuj przestrzeń w sposób inspirujący i podnoszący na duchu.

Pięć) czas na kreatywne zabawy, koncentrując się na procesie, a nie produkcie.

Sześć) Pozwól swojej wyobraźni poprowadzić cię po trasach w świadomości. Twoja wyobraźnia jest bramą do wyższej świadomości.

Siedem) Praktykuj jogi, tai chi i inne formy ruchu, które ustawiają ciało, umysł i ducha.

Osiem) Zrób listę wdzięczności, wyrażając wdzięczność za wszystko  w swoim życiu. Dotyczy to wszystkich problemów i "testów", które mogą wyjść przed wami w tym czasie.

Dziewięć) Darowizna i wolontariat, poświęć swój czas na rzecz organizacji charytatywnych, które pomagają zwierzętom, środowisku i upośledzonym. Regularnie dając potrzebującym jesteś wyrównany z sercem. Wszyscy jesteśmy aniołami na ziemi zdolnych odebrać wezwanie do administrowania boską pomocą.

Dziesięć) Po Każdym spotkaniu stresu lub negatywności, wyrównaj swoje myśli i uczucia z bezwarunkową miłością. To pozwala na pozostanie pozytywnym, skupionym i uziemionym.

Jedenaście) Teraz bardziej niż kiedykolwiek ważne jest, aby jeść czyste i zdrowe. Na liście priorytetowej są warzywa korzeniowe i ciemne, warzywa liściaste.

Dwanaście) Zwróć uwagę na wskazówki i otrzymywane wiadomości w każdej chwili. Wiadomości pojawią się w snach i medytacji. Nie zapomnij o wartości swoich "snów na jawie" w codziennym życiu. Wszystko w twoim środowisku i wszystko, co dostanie się do świadomości zawiera symbol zawierający cenne informacje dla Twojej podróży.

Trzynaście) zauważ jakiekolwiek emocjonalne wyzwolenia i otwórz się na ich wiadomości. Ludzie i sytuacje, pojawiający się na wielu frontach powodują wyzwolenie pozostałości emocji, które trzymasz.

Czternaście) Miłość i wybaczenie sobie i innym za stwierdzone niedoskonałości. Posiadamy kontrakty duszy z licznymi istotami, którzy zgodzili się pomóc nam w naszej drodze samoświadomości i odwrotnie.

Piętnaście) Akceptuj i przyjmij, że jesteś mądry i potężny, jesteś zdolny do obdarzenia błogosławieństwem wszystkiego, co wystąpi.

Szesnaście) Postrzegaj i aktywuj linie czasowe gdzie mieszkasz, swoje najwyższe marzenia i wizje i swojego życia, żyjąc każdą chwila jako potężną siłą miłości we wszechświecie. Twoje najwyższe linie czasowe są realizowane, gdy zaakceptujesz i wierzysz, że wszystko, co jesteśmy w stanie postrzec jest potencjałem, który istnieje w twojej dziedzinie możliwości.

01 grudzień 2012
Channeler: DL Zeta
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź http://www.celestialvision.org/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #47 : Grudzień 16, 2012, 20:06:29 »

yyy... czy po 21.12.2012 przekazy ustaną - wszak już będzie... po... :]
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Grudzień 28, 2012, 14:25:55 »

Kolejny kawałek od DL Zeta mówi o aktywacji wyżej wymiarowych linii czasowych.


Jednocząc nasze fizyczne i energetyczne Jaźnie Aktywujemy pięciowymiarowe linie czasowe


Jesteśmy w niesamowitym czasie wypełnionym nowymi potencjałami, które oferują każdej osobie możliwość doświadczenia jej najwyższych wizji i darów na świecie oraz niesamowitych pomysłów, innowacji, dzieł sztuki i odkryć.

Kluczem do życia wzdłuż linii czasu, gdzie nasze najwyższe i najlepsze istnieje,  jest zjednoczyć nasze fizyczne i energetyczne jaźnie. Gdy staniemy się jednym w sobie, to jesteśmy w stanie zjednoczyć się z darami i talentami, które kultywowaliśmy w całej historii naszej duszy. Kultywowanie wewnętrznej jedności pozwala nam zrobić to wszystko i wiele więcej.

Największe wyzwania, przed którymi stoimy, to są te, które wynikają ze stanu wewnętrznej separacji. To jest to, co się dzieje, gdy zdecydujemy się widzieć siebie wyłącznie jako fizyczne istoty. Gdy ograniczymy nasze doświadczenie do tylko tego, co możemy obserwować przez nasze zmysły fizyczne, odcinamy się od wielkiej ilości pomocy, którą inaczej otrzymujemy od naszej energetycznej jaźni. To dzięki unii naszej fizycznej i energetycznej jaźni, jesteśmy w stanie uzyskać dostęp do pięciowymiarowych linii czasowych zbieżnych z naszymi najwyższymi wizjami i snami.

Jednoczenie fizycznych i energetycznych ciał

Mamy ciało fizyczne, które jesteśmy w stanie obserwować przez nasze pięć zmysłów. W połączeniu z fizycznym poziomem pracuje nasze ciało energetyczne, które istnieje poza fizycznym. Nasza energetyczna jaźń nie jest ograniczona do granic czasu i przestrzeni. Jest w stanie jeździć na falach energii i wyłapywać wibracje realiów krystalizujących się w naszej najbliższej przyszłości. Nasze ciało energetyczne ma dostęp do portali,  czasowych otwarć, odbiera i wysyła informacje do i z ogromnych bibliotek wszechczasów i wszechwiedzy. Te informacje i pomoc mogą być używane w celu przywrócenia równowagi na wszystkich poziomach naszego istnienia.

Stany snu pomagają przyswajać wiedzę uniwersalną


Gdy nasze ciało energetyczne przynosi nam to, co jest konieczne, informacje te są przyswajane na różne sposoby, w tym w stanach snu i głębokich poziomów medytacji. Gdy pozwolimy sobie, aby umieścić to zrozumienie do wykorzystania w naszym codziennym życiu, jesteśmy w stanie przywrócić równowagę na wszystkich poziomach naszego istnienia. Kiedy przywrócimy równowagę w ten sposób, jesteśmy w stanie doprowadzić do uzdrowienia i regeneracji naszego systemu fizycznego. Powszechna wiedza dostępna dla naszej energetycznej jaźni pomaga nam leczyć emocjonalne rany i zjednoczyć się z talentami i zdolnościami z przeszłych i przyszłych jaźni życiowych. To pozwala nam doświadczyć głębszych poziomów samorealizacji w tym życiu. Gdy życie jest w pełni zrozumiane ma moc do załadowania przeszłych i przyszłych jaźni życiowych do najwyższych potencjałów i nas na drodze wznoszenia się.

Jesteśmy Czyś więcej, niż nasze fizyczne Jaźnie

Kluczem do zjednoczenia naszych ciał fizycznych i energetycznych jaźni jest zaakceptować, że jesteśmy czymś więcej niż naszymi fizycznymi jaźniami. Wydaje się to proste, ale przez cały czas ludzie ustawiają swoje intencje, które skutecznie zamykają im możliwość otrzymania błogosławieństwa wynikającego z ujednolicenia tych aspektów siebie.

Wirusy Myśli szukają, aby zwyciężyć i podzielić

Ci, podzieleni w sobie są łatwi do kontrolowania i zniewolenia. Kiedy człowiek jest wyłączony z otrzymywania pomocy i zrozumienia od jego energetycznej jaźni, jest on pozbawiony mocy, jest łatwo żerować na jego energii. To pozostawia go podległym niedostatkowi, zmaganiom, cierpieniom, chorobom i śmierci.

Wirusy myślowe są przekazywane od jednej osoby do drugiej. Są one zakodowane w pewnych systemach przekonań, w taki sam sposób, jak wirusy są zakodowane w programach komputerowych. Kiedy nasze fizyczne i energetyczne jaźnie pracują razem, jesteśmy w stanie widzieć poprzez wirusy myślowe, które spotykamy. Możemy być wdzięczni wirusom myślowym, ponieważ dostarczają nam ważnego sprzężenia zwrotnego tego, gdzie jesteśmy w wewnętrznym zjednoczeniu.

Filtry Intencji Blokują Zjednoczenie fizycznego i energetycznego ciała


Nasza energetyczna jaźń zawsze wychodzi, przynosząc nam to, co potrzebujemy zrealizować jako naszą misję tutaj. Zawsze przynosi nam wszystko, o co poprosimy w tej chwili, gdy o to poprosimy. Jeśli nie odbieramy rzeczy, o które prosimy, możemy zbadać, czy nie zablokowaliśmy się przed otrzymywaniem miłości, informacji, obfitości, pomocy i środków, o które prosimy.

Niektórzy ograniczają ich wrażliwość poprzez przekonania o tym, co czują, że zasługują lub nie zasługują. Niektórzy ograniczają ich zdolności odbiorcze z powodu nie wyleczonych emocji lub nierozwiązanych. Jest tablica filtrów, które osoba może wprowadzić swojego istnienia, każdy przywiązany do ran, intencji lub ograniczających wierzeń, które służą jako filtr jej doświadczeń. Jak na ironię, te filtry blokują rzeczy, które bardzo wzmacniają i wzbogacają doświadczenie.

Gdy obserwujemy naszą własną świadomość i dostajemy świadomość jakichkolwiek filtrów, które wprowadziliśmy na nasze potencjały, jesteśmy w stanie spalić to wszystko, co stoi pomiędzy naszymi fizycznymi i energetycznymi jaźniami i magiczną synchronicznością, która jest naturalnym rezultatem tych dwóch aspektów jaźni pracujących razem w idealnym spokoju i harmonii.

28 grudnia 2012
Autor: DL Zeta
Po więcej informacji, odwiedź http://www.celestialvision.org/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #49 : Grudzień 28, 2012, 19:49:02 »

I człowiek zawalony Jaźniami na nic innego nie ma czasu jak na SIEBIE.
Ja i Ja i Jaźń Duży uśmiech .. Po co to wszystko ? Jak to po co - dla SIEBIE Mrugnięcie I następuje oderwanie się od życia takim, jakie ono jest.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 1.304 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

hogwart exoticsavanna eobywatel otwockpks swietadynastiatoftegard