Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Październik 23, 2021, 02:41:55


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Malta Discovery  (Przeczytany 21862 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« : Sierpień 20, 2012, 17:46:13 »

Zakładam ten wątek, gdyż na prośbę Kiary tłumaczę tekst ze strony : http://www.maltadiscovery.org/en/index.html#sbs,16_Star_Base-ships/01.htm.
Sprawa dotyczy w tym artykule 3 bazowych statków z Nibiru w naszym systemie słonecznym.
Autorzy po rozszyfrowaniu tablic kamiennych z Burrows (USA) oraz tabliczek z Roswell poszukiwali tych statków matek  na niebie i je zlokalizowali.
Ponieważ zapewne na tym artykule się nie skończy, bo jest w nim kilka innych ciekawych odnośników zakładam osobny wątek, aby całość dotyczącą działalności tych dwojga zlokalizować w jednym miejscu.
Oto pierwsza część:


Trzy Globy jako Gwiezdne Bazy

Lam.ha.Śara-tSi.dha
Baza - przewoźnik latających spodków


 Wstęp:

 W naszej opinii, temat UFO i kosmitów pozaziemskich jest przedmiotem pierwotnego i istotnego znaczenia, ponieważ istnienie samej naszej planety Ziemi, pochodzenie ludzkości, jej cel istnienia, nasza historia i przyszłość nie mogą być jednoznacznie wyjaśnione i zrozumiałe, bez konieczności brania pod uwagę obecności tylko jednej najwyższej i prawie wszechmocnej siły w naszym Układzie Słonecznym!

To oznacza, że: Zanim ktoś spróbuje zinterpretować temat wymieniony powyżej, musi poważnie brać pod uwagę stałą obecność tej nadrzędnej pozaziemskiej, podobnej do człowieka rasy Stwórców, którzy mieszkają w trzech Bazach - gwiezdnych w naszym Układzie Słonecznym!

Musimy więc pamiętać:

Jeśli ktoś ma, obok dzisiejszej ważnej wiedzy archeologicznej i historycznej, a także korzyści rozpoznać i zrozumieć (Etyma?) pojęć pierwotnych, fraz i słów przekazane nam prze nie, to tak wiele rzeczy stanie się jasne dla tego kogoś. To przyniesie nowe światło na naszą mocą wyobraźni i to, co było wcześniej ciemne i niejasne, nagle staje się oświetlone ... to będzie wtedy zrozumiałe i miało sens!

Te pierwotne koncepcje wyryte na kamiennych tablicach w pierwotnym  przed sanskryckim dialekcie mogą być »jedynym autentycznym źródłem«. jakie mamy, aby pomóc nam odszyfrować i zrozumieć prawdziwe pochodzenie i cel człowieka, i jego relacje do tej, jedynej rasy najbardziej inteligentnych, podobnych do ludzi kosmitów.

                                                                   
>> 2010<<
 

Jednakże, te teksty na kamiennych tablicach jasno stwierdzają, że Układ Słoneczny, a zwłaszcza nasza planeta Ziemia jest własnością to niesamowite wysoko rozwiniętych i najbardziej inteligentnych »pozaziemskich« kobiet zarządzających rasa ludzką z planety nazywanej »Planeta jak gwiazda« - NIBIRU.


Ponieważ Nibiruanie są w największej części swojej orbity poza układem słonecznym, pozostawili 3 ogromne, kuliste satelity Bazowe do ochrony mocy w układzie słonecznym w czasie ich długiej nieobecności.

 Dowódcą tych 3 wielkich Gwiezdnych Bazowych Statków najprawdopodobniej jest Ash.ta.ra, znana nam jako Róża z Sha.ra.an!


Aby uzyskać świadomość w tej kwestii, spójrzcie na pliki:

»Epopeja Stworzenia -część I - część II - część III"  i

»Róża z Sha.ra.an«  /przetłumaczone na forum - Rodos.../

Ich działalność i loty patrolowe na Ziemi nie są tajemnicą, a tym samym widoczne dla każdego. Komunikują się głównie w oparciu o symbole, które wypisują na nocnym niebie. Niestety, wyczucie symboli jest często błędnie interpretowane przez tych, którzy uważają, że je rozumieją.

To jest powód, dla którego do dziś istnieje wiele opowieści i plotek o kosmitach i niezidentyfikowanych obiektach latających (UFO) kolejno, jako latające spodki lub cygara.

To jednak było inaczej w czasie początku w późnych latach 1940tych i 1950tych. Pomimo faktu, że nie było potwierdzonych naukowo dowodów, które mogłyby kiedykolwiek zaświadczyć o istnieniu inteligentnego życia pozaziemskiego, Pozaziemskie niezidentyfikowane obiekty latające, to zjawisko było zwykle prawidłowo prezentowane we wszystkich mediach tego czasu.

Dziś określenie zakresu zjawiska jest trudne, ponieważ w ciągu ostatnich 62 lat, media uwięziły podmiot w murach śmieszności.
Każda osoba, która chce studiować zjawisko otwartym umysłem szybko odkryć niesamowitą ilość tak zwanych faktów, reprezentowanych przez dokumenty, fotografie, filmy, świadków, media (ludzi), oświadczenia channelerów i tak dalej i dalej - wszystkie materiały, które pozornie maja sens.

 Dlatego nic dziwnego, że wszędzie na świecie, światowa opinia publiczna ma orientację według tych publikacji. Prawdziwe informacje na ten temat jednak wciąż są trzymane daleko od nas pod tymi podstępnymi zatajeniami i dezinformacją.

 Chociaż na niebie, na wszystkich kontynentach ziemi, UFO te wciąż pojawiają się i znikają z nikąd, podróżują z niesamowitą prędkością i robią awroty o kącie 90 stopni, bez spowalniania, niemożliwy wyczyn zgodnie z prawem bezwładności. Odpowiedzialne osoby upoważnione w państwach i społeczeństwach starają się przepchnąć to jako halucynację.

Jednocześnie do tego zachowania, wszystko było trzymane z daleka i ukryte pod grubą zasłoną tajemnicy, co było w jakikolwiek sposób związane z inteligentnym życiem pozaziemskim, ich 3-cią kulistą Bazę, jak gwiazda  włączając latające spodki. Bo od prawie trzech dekad w USA, amerykańska administracja, NSA, NASA i ich zachodnioeuropejscy sojusznicy robią to, aby zakamuflować swoje działania mające na celu skupienie uwagi na ogromnej kulistej podobnej do gwiazdy Bazie i planecie Nibiru, jak również poprzez ciągłe działania SDI lub w dzisiejszych czasach odpowiednio wojennego programu gwiezdnego.

Od 1985 r. w tajnych kręgach rządowych (Kongres UNO np.) mówi się, o pozaziemskim zagrożeniu, jednak bez »jasnego określenia« jakie to zagrożenie.

W ramach tego jest ukryta intencja, przemysł filmowy próbuje ze spektakularnymi filmami, jak Dzień Niepodległości i innymi, aby stworzyć wrażenie na łatwowiernych ludziach, że USA i ich sojusznicy są w stanie skutecznie walczyć z pozaziemskimi siłami zbrojnymi, co za »fatalnie zły osąd«

Takie zachowanie po prostu stoi za przecenianiem własnej potęgi militarnej i arogancją naszej odpowiedzialności wobec innych, w szczególności przeciwko tym o pozaziemskiej naturze. Również pomijają fakt, minionych wydarzeń w znacznie odległej przeszłości, gdzie Giganci wypowiedzieli wojnę pozaziemskim bogom.


Tutaj musimy pamiętać: Te Pozaziemskie podobne do ludzi  istoty zdecydowanie są nadal obecne w naszym systemie słonecznym, a nie wciąż wpływają na nasze życie w sposób ciągły!

Aby uzyskać podstawowe informacje, kliknij ...
Koniec Atlantydy - Annihilacja wojska z 9 regionów

Ci ludzie jednak, którzy dostrzegają i uznają latające spodki i cygara, jako rzeczywistość, uważają UFO za statki kosmiczne, wypełnione niezliczonymi różnymi pozaziemskimi formami życia, które odwiedzają Ziemię przez przypadek w czasie podróży w niedzielę, a potem nie mają nic innego do roboty, tylko mieć wpływ w efekcie na nasze zagadnienia.

Takimi wypowiedziami jednak, sami zapędzają się do kąta fantastów i prostaczków.
 
W związku z tym, muszą być bardzo silne powody, dla których nie ma naukowych dowodów na inteligentne życie pozaziemskie w naszym Układzie Słonecznym, przedstawionych aż do dziś. Oczywiście, że nie chcą, dostarczyć takich dowodów dla społeczeństwa!


 Z tego powodu jesteśmy zmuszeni do poszukiwania udokumentowanych podpowiedzi w odległej przeszłości, aby uzyskać wiedzę, która jest powstrzymywana w tych czasach!

 Przyjdź, zapraszamy, aby naśladować nas! Chcemy dzielić się naszą wiedzą z Tobą! Dalej, nie denerwując się kontynuować drogę powrotną do naszej odległej przeszłości i składając oddzielone fragmenty historii bardziej oczywisty staje się fakt, że istnieją 3 ogromne kuliste Gwiezdne Bazy Statki wciąż obecne w naszym Układzie Słonecznym, w których przebywa pozaziemska cywilizacja, która oczywiście bezpośrednio wpływa na naszą planetę.

I gdy to zrozumiemy, ich obecność na pewno nie jest, z powodu nieumyślnie zrobionej, wizyty ciekawskich!

 Aby uzyskać prawdziwe informacje na ten temat, ponownie kliknij ...
»Epopeja Stworzenia -część I - część II - część III"

Ponadto kamienne tablice dostępne dla nas, które były 31.000 i 4200 lat stare odpowiednio w szczególności kamienne tablice kar.ra 07, 08, 12 i 14 mówią wyraźnym i jednoznacznym językiem dotyczącym tego podmiotu. One bez wątpienia potwierdzają istnienie trzech statków gwiezdnych / bazowych satelitów potężnej jak gwiazda planety Nibiru.u.

Pierwszy, największy z nich krąży zgodnie z ruchem wskazówek zegara wokół planety Saturn, który jest prawie taki sam rozmiar naszej planety.

 Drugi  mniejszy o średnicy 720 km, krąży ruchem zgodnym ze wskazówkami zegara wokół Księżyca.

 Trzeci,  najmniejszy z nich krąży ruchem zgodnym ze wskazówkami zegara wokół Ziemi. Ma funkcję stacji w przestrzeni kosmicznej, która jest bezpośrednio połączona z co najmniej jednym odpowiednikiem na ziemi przez system windy.

 Orbita zgodna z  ruchem wskazówek zegara jest istotnym sygnałem, że te 3 gwiezdne statki są satelitami z planety Nibiru, która nie była pierwotnie członkiem naszego układu słonecznego. Wszystkie inne planety w naszym Układzie Słonecznym krążą w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara wokół Słońca.

Te 3 gwiezdne statki bazowe, o nazwie Lam.ha.sha.ra tsi.dha I, II i III przenoszą najbardziej rozwinięte życie ludzkie, które możemy sobie wyobrazić!


Dowodzącym Flotą, Admirałem tych 3 bazowych  satelitów jest najprawdopodobniej Ash.ta.ra, Róża z Nibiru lub Pani losu, co się tłumaczy jako Pani  z ich Ośmiu.

To jest powód, dlaczego ona była także nazywana projektantką życia.

Jako Pani  z Ośmiu dlatego, ponieważ; Nibiru jest ósmym ciałem niebieskim Układu Słonecznego, jeśli liczy się od naszej planety Ziemi patrząc w przestrzeń poza Plutona!

To jest powód, dlaczego jest zawsze przedstawiany Ash.ta.ra przez symbole ośmio promiennej gwiazdy i róży!

Jednoznaczne jest również - że jest kobietą, a nie mężczyzną, jak często i błędnie twierdzą przeciwnie w wielu kręgach ezoterycznych i UFO!

Dla lepszego zrozumienia »Kliknij Rose Sha.ra.an«
/przetłumaczone na forum - Rodos.../
 

Na podstawie naszych sukcesów w rozszyfrowaniu i tłumaczeniu pierwotnych zapisów kamiennej tablicy było dla nas faktem, że 3 gwiezdne Nibiruańskie Statki BAZY muszą być umiejscowione w naszym układzie słonecznym, ale nie mieliśmy pojęcia, gdzie należy ichszukać!

 Ale, jak zbieg okoliczności chce, gorąca ścieżka doprowadziła nas do Stanów Zjednoczonych, aby uzyskać świadomość incydentu w Roswell. O ile wiemy, Incydent Roswell włączał odtwarzanie  rozbitego »Spodka«, i od wczesnych dni stało się przedmiotem intensywnych spekulacji, plotek i pytań.

W dniu 8 lipca 1947 r., Armia Powietrzna w Roswell (RAAF), Nowy Meksyk, USA, wydała komunikat prasowy, informujący, że personel z 509tej Grupy Bombowej odzyskał rozbity »latający spodek« z odległego na północnym wschodzie od Roswell ranczo, wywołując intensywne zainteresowanie mediów.

 Jak powiedziano nam istnieją znaczące zeznania byłych znanych członków armii, którzy byli zaangażowani, że odzyskany materiał nie był ziemskiego pochodzenia. Wprawdzie, takie twierdzenia wywołują granice wiarygodności u osób racjonalnych i sceptyków. To także ma tendencję do wywoływania reakcji natychmiastowego zlekceważenia. Przewaga dowodów, jednak wskazuje, że zdarzenie rzeczywiście miało miejsce.

Zdarzenie, które miało miejsce w południowo-zachodniej części pustyni w USA sześćdziesiąt jeden lat temu, jednak może mieć poważne konsekwencje dla całej ludzkości. Bo właśnie ten rozbity latający spodek odgrywa kluczową rolę dla nas w poszukiwaniu statków, Bazowych!

Ponieważ, wśród odzyskanych szczątków, znaleziono 2 metalowe płytki z wyrytymi dziwnymi znakami. Znaki te są identyczne z tymi, co na tablicach kamiennych, nad którymi pracujemy. Oznacza to jednak, że językiem znaków na tych dwóch blachach jest pierwotny sanskryt. Jest to najstarszy znany dialekt sanskryt i pochodzi zapewne z epoki Atlantydy. Jest przed aryjski, ale nie wedyjski. Po zastosowaniu metody niemieckiego lingwisty Kurt Schildmann † i używając znacznie młodszego wedyjskiego sanskrytu udało się rozszyfrować i przetłumaczyć znaczenie znaków na 2 metalowych płytkach, które wskazują bezpośrednio na jeden z poszukiwanych statków gwiezdnych BAZ.

Jesteśmy jednymi z nielicznych ekspertów na całym świecie w tym języku, a zatem jesteśmy w stanie odczytać te znaki. Gdy rozszyfrowaliśmy i przetłumaczyliśmy tajemnicze napisy na dwóch małych płytkach metalowych, to one ożyły i przedstawiły najważniejsze znalezisko!

 Z naszym tłumaczeniem intensywne spekulacje na ten temat mogą się skończyć z powodu przewagi dowodów tłumaczenia, jednak wskazuje to, że odzyskane małe metalowe płytki są rzeczywiście nie ziemskiego pochodzenia.

Odszyfrowanie przyniosło nas do pozycji, do zidentyfikowania tych dwóch małych metalowych płytek jako tablic rejestracyjnych, podobnie do tych na naszych samolotach i statkach, które pozwalają nam wiedzieć, skąd pojazd pochodzi.

 Napis na pierwszej małej metalowej płytce ze  »Spodka« świadczy, że pochodzi ona z pewnej Gwiezdnej Bazy, która krąży wokół Saturna w jego pierścieniach.

To ukazuje: Ash.ta.ra, Panią z Ośmiu, że jej gwiezdny statek Bazowy jest nadal obecny w naszym Układzie Słonecznym, bo Saturn - sa.ni jest jasno zdefiniowany i bardzo dobrze potwierdzony na setkach kamiennych tablic.

Teraz to jest wiadomość, która prawdopodobnie ma istotne implikacje dla całej ludzkości, i powinna być brane pod uwagę bardzo poważnie!


Tekst Roswell 1, który należy czytać od lewej do prawej.

ru.kar.as ara.ara Yoni • • • • ara.ara sani ku • ASU • ma.as

 


Gotowe do ich działalności są siły wszechświata • •
Siły Planety Saturn żyjącej JEDNEJ są na orbicie!     
                                                             

Tekst Roswell 2, też należy czytać od lewej do prawej.

 as.nau pi.pi.su: na.na • asu •

 
Jedna z żyjących matek

Operacyjny Statek!           

 
Ponieważ jesteśmy w stanie przeczytać w starożytnych tekstach byliśmy podekscytowani, ale nie zdziwieni, gdy wyrywaliśmy małej płytce jej sekret. Teraz już całkowicie zrozumielismy sens inskrypcji, a mianowicie, że:
Krążąca żyjąca matka jest nikim innym niż – gwiezdnym bazowym statkiem Lam.ha.sha.ra tSi.dha I.

 Dalej ufając słowom tekstów na kamiennych tablicach, i zachęcani przez nasz sukces poszliśmy na poszukiwanie dwóch innych gwiezdnych statków.

 Tak więc kontynuowaliśmy naszą misję i zaczął skupiać naszą uwagę na południowo-wschodnim i południowym odcinku nocnego nieba w lipcu 2001 roku.

Zaraz po spędzeniu naszej pierwszej nocy na obserwacji otrzymaliśmy zaskakującą wiadomość od naszego sąsiada w tym zakresie.
 

Lam.ha.sha.ra tsi.dha III                       

28 lipca 2001, Langweid nad Lech

 Pan Siegfried Kienzle, ze wsi Langweid               
na rzeką Lech w Bawarii, Niemcy powiedział nam,
że właśnie obserwował dziwne światło, które
prowadzi jego trajektorie na nocnym niebie
 przez długi czas, powiedział.

Byliśmy bardzo wdzięczni za jego informacje, obserwacji, ponieważ zaoszczędziliśmy sporo czasu. Tymczasem, gdy skupiliśmy naszą uwagę na bardzo dziwnym obiekcie i w kolejnych miesiącach, fotografowaliśmy obiekt w pewnych okresach. W sierpniu 2001 roku, w czasie naszego pobytu na Malcie kontynuowaliśmy naszą dokumentację obrazu. Mieliśmy szczęście, z naszego apartamentu w mieście Sliema mieliśmy doskonały cały widok do tej pory. W miesiącach przed tem fotografowaliśmy tylko między 9.30 rano a 2:00 po południu, ale w sierpniu 2001 roku zrobiliśmy zdjęcia o 4:30 rano, i nie mogliśmy uwierzyć w to co zobaczyliśmy w pierwszej kolejności. Tego konkretnego ranka rozpoznaliśmy obiekt tuż poniżej »Gwiazdy porannej« - Venus. Oznacza to, że obiekt okrąża wokół ziemię dwukrotnie w ciągu dwudziestu czterech godzin, i ma w istocie uderzająco nieregularną trajektorię. Dla satelity komunikacyjnego lub ISS, która została wyprodukowana na ziemi, to jest zbyt powolne i na jedną z planet naszego Układu Słonecznego Systemu to zbyt szybko. Ostatni, ale nie najmniejszy fakt to, że niewątpliwie ma kształt kuli, a zachowuje się jak statek gwiezdny w rzeczywistości. Chociaż oczywiście ta obserwacja była sensacyjnym odkryciem, jednak według astronomicznych map, przedmiot nie mógł być w rzeczywistości w tym miejscu. Zważywszy niemiecki artykuł z gazety, że astronomowie odkryli już, to też w 1978 roku, ale komentarz był: »To nie może istnieć"!


Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #1 : Sierpień 20, 2012, 21:37:15 »

Skoro namierzyli to będę wdzięczny za koordynaty - popatrzę sobie, dawaj Blueray...
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #2 : Sierpień 21, 2012, 09:36:25 »

arteq
a moze zacznij uczyc sie japonskiego, lepiej namierzysz ich ... na niebie:)

blu - swietne tlumaczenie! Brawo.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #3 : Sierpień 21, 2012, 10:43:58 »

Dzięki serdeczne blu... Uśmiech jedz dalej , zobaczymy czego się jeszcze dowiemy?

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #4 : Sierpień 21, 2012, 16:03:33 »

Iapetus - księżyc Saturna , być może od biedy przypominać statek kosmiczny


Księżyc ziemski może być taką kosmiczną, sztucznie zbudowaną bazą .. ale to wciąż przypuszczenia.
A ten 3ci statek-baza ?
Może Enceladus, satelita Jowisza ?


Zapisane
Wilk
Gość
« Odpowiedz #5 : Sierpień 21, 2012, 16:57:04 »

Mi imie tej dowódczyni/dowódcy kojarzy sie z Ashtarem tym od channelingów Chichot Chyba że pomieszałem Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2012, 16:58:41 wysłane przez Wilk » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Sierpień 21, 2012, 17:06:59 »

to dodajmy jeszcze do kolekcji monolith na Phobosie- może to tylko taka skała, ale zainspirowała S.Kubricka do nakręcenia Odyseji 2001..?

<a href="http://www.youtube.com/v/itRIgeObMvU?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/itRIgeObMvU?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Sierpień 21, 2012, 17:43:42 »

Prezenterzy sztywno trzymają się swoich stwierdzeń, przeczytajcie resztę.Trzy Globy jako Gwiezdne Bazy
Lam.ha.Śara-tSi.dha
Baza - przewoźnik latających spodków

 ciąg dalszy

W tym poczuciu porównywaliśmy to, co oczywiście jest dla nas faktem, sumeryjskie i egipskie zapisy starożytne. Na 5000 lat starych glinianych tabliczkach Sumerowie wspominali pozaziemskie podmioty, »Igigi« którzy okrążali na ich gwiezdnym statku Ziemię bardzo szybko, ale oni nigdy nie wylądowali na ziemi, powiedziano. O ile możemy teraz podać - ten orbiter służył i nadal służy jako stacja kosmiczna przenosząc wiadomości lub materiały w górę i w dół. Sumerowie nazywali to znaczące miejsce i system wind należący do niego »Dúr.an.ki«, Brama przejścia między niebem a ziemią (Niebo = w tym przypadku pewnemu ciału niebieskiemu w pobliżu Ziemi). Szef odpowiednika tej ogromnej Windy na Ziemi o imieniu At.la.ams, nazywa się »Ensi Dúranki«.

Kolejny przykład w tym względzie, to jest stwierdzenie egipskiego faraona Ramzesa III (* 1221 pne,. † 07 kwietnia 1156 pne). W świątyni Medinet Habu, w pobliżu Luksoru, na zachodnim brzegu Nilu, donosił na pewnej ścianie co następuje: Ta Sekhmet  »krzycząca gwiazda« okrąża ziemię »szybko dwa razy dziennie«!

Sekhmet = Lwiogłowe straszne stworzenie, aby zaznajomić się prosimy o kliknięcie ...
Hybrydowe istoty

Ramzes III popełnił mały błąd, bo pomieszał obydwa gwiezdne statki Lam.ha.sha.ra tSi.dha II i III. Jak zobaczymy Sekhmet krzycząca gwiazda nie krąży wokół Ziemi, lecz wokół innego ciała niebieskiego, w pobliżu Ziemi! Ta błędna interpretacja nie jest to wina Ramzesa III, ponieważ w trakcie jego panowania liczna wiedza z daleko odległej przeszłości została już zapomniana, więc egipscy kronikarze interpretowali historię tak, jak ją rozumieli. Dół egipskiej starożytnej wiedzy dotyczącej odległej przeszłości rozpoczął się pod koniec Starego królestwa ale poszedł szybko w dól okresie Nowego królestwa i wreszcie upadł na koniec 18 dynastii w okresie panowania Eknatona i Tutenkamuna.

Każdy z nas jest w stanie to potwierdzić przez siebie, w tym  porównując raporty z egipskich podróży Solona greckiego polityka (590BC), Herodota z Halikarmassos greckiego historyka (450BC) i Diodora z Sicillus greckiego historyka (100BC). Gdy to zrobicie, wkrótce zdacie sobie sprawę, jak wiele wiedzy o pewnych wydarzeniach z historii, zostało gwałtownie utraconej przez egipskich uczonych kapłanów w okresie 600 lat, niesamowite! W każdym razie, nawet z tej pozostałej mglistej wiedzy o przeszłości, istoty pozaziemskie i ich statki gwiezdne nie budziły wątpliwości dla ludzi w starożytnym Egipcie, którzy nadal wiedzieli znacznie więcej niż możemy sobie wyobrazić w dzisiejszych czasach.

 Tak więc możemy oświadczyć:

Podczas naszych własnych obserwacji przez lata Lam.ha.sha.ra tSi.dha III  wschodzi codziennie wieczorem na południowym wschodzie i przenosi się pod księżycem w kierunku zachodnim, gdzie ucieka z naszego punktu widzenia na południowym zachodzie. Tylko na Malcie mogliśmy oglądać go w kierunku wschodnim, gdy świt był blisko.

Lam.ha.sha.ra tsi.dha III                         

28 lipca 2001, Langweid na Lech

 Jesteśmy więc w stanie potwierdzić sumeryjskie i egipskie zapisy, w rzeczywistości to ciało niebieskie okrąża Planetę Ziemia szybko dwa razy dziennie! A teraz w 2008 roku, jesteśmy całkowicie pewni, że nasz sąsiad Siegfried Kienzle ponownie odkrył dla nas najmniejszy z 3 satelitów statków gwiezdnych, stację kosmiczną - Lam.ha.sha.ra tSi.dha III.

Ale nie zatrzymaliśmy naszych badań na tym znalezisku. W dniu 29 lipca 2001 r. w noc pełni księżyca zrobiliśmy sensacyjne odkrycie przez przypadek, jaki prywatna para może kiedykolwiek mieć! Z powodu błędu w obsłudze powiększenia naszego aparatu, mamy zdjęcia z tej szczególnej nocy, które wydobyły to, co księżyc powinien skrywać, ściśle chroniony sekret.

 
Lam.ha.sha.ra tsi.dha II                         

Tuż poniżej między 4 a 5 rano

29 lipca 2001, Langweid nad Lech

Trudno uwierzyć, jednak odkryliśmy w „Halo Księżyca", kolejny statek gwiezdny, mówiąc to; Lam.ha.sha.ra tSi.dha II.

Jednakże, nie byliśmy jedynymi, którzy obserwowali i udokumentowali na zdjęciach Księżyc i jego najbliższym otoczenie w tym samym czasie.

Około 700 km od nas na północnym wybrzeżu Niemiec, w pobliżu Hamburga, późną wiosną 2002 roku Thilo Hofmann chciał zebrać tylko kilka zdjęć pełni księżyca tego szczególnego wieczora. Jak zwykle eksperymentował trochę przy tej okazji z czasem ekspozycją swojego aparatu.

Na zdjęciach, które robił w czasie około 20 minut, można uznać, że księżyc bardzo prześwietlony. Zwykle takie zdjęcia byłyby natychmiast usunięte, gdyby nie był widoczny ten dziwny objekt na pierwszym planie. W tle jednak rozpoznaje się księżyc i bardziej odległe gwiazdy. Zarys na pewno nie jest skutkiem żadnych odbić w soczewkach, ponieważ dla tego obiektu jest zbyt plastyczny. Ruch tego ciała niebieskiego w ciągu 20 minut od pozycji 6 rano do 9  wskazuje zgodny z ruchem wskazówek zegara kierunek poruszania. Jest to wyraźny znak, że również to ciało nie było pierwotnie częścią naszego układu słonecznego, ale jak możemy potwierdzić, to jest Nibiruańskiego pochodzenia!

Niesamowite, ale prawdziwe. Nie wiedząc o tym, także Thilo Hofmann odkrył Nibiruański kulisty statek gwiezdny Lam.ha.sha.ra tSi.dha II!

Stanowisko Lam.ha.sha.ra tSi.dha II na początku zdjęcia!

 


Pozycja o 20 minut później!

 

 
Kliknij tutaj, aby rozpocząć »lot Lam.ha.sha.ra tSi.dha II«

Ostatni, ale nie najgorszy jest jeszcze jeden dowód i naszym zdaniem najbardziej znaczący. W stolicy Bawarii, Monachium Wolfgang Preußler i japończyk Hitoshi Kato, matematyczny naukowiec również stale obserwowali i fotografowali księżyc od stycznia 2002 r. do połowy 2005 roku.

Jak pokażemy wyniki ich pracy prowadzą bezpośrednio do faraona Ramzesa III i jego »Krzyczącej gwiazdy«

Jak Thilo Hofmann i my również, Wolfgang Preußler odkrył kulisty obiekt w halo księżyca.

Preußler robił zdjęcia z aparatu cyfrowego Canon i nagrał swoje uwagi bardzo dobrze. Na podstawie udokumentowanych zapisów Preußlera. Hitoshi Kato przygotował obszerne, liczące 600 dużych stron, udowadniające, naukowe opracowanie, które zdecydowanie udowadnia matematycznie rzeczywiste istnienie gwiezdnego bazowego statku Lam.ha.sha.ra tSi.dha II.

Sfotografowany przez Wolfganga Preußler

 
Wolfgang Preußler stwierdza, że zauważył ten obiekt po raz pierwszy w dniu 26 stycznia 2002 roku. W tym czasie, kolor spektrum był biały i promieniował radialnie.

Później on potwierdza, że ruch obiektu wokół księżyca jest nieregularny i wsteczny, co oznacza orbitę zgodną kierunkiem ruchu wskazówek wskazówek zegara.

Matematyczne obliczenia przedmiotu wykonywane przez Hitoshi Kato.

 

Niespodziewanie nastąpiła zmiana od jesieni 2004 roku. Obiekt zmienił swoje spektrum kolorów, w obszar między 500nm-400nm, z białego na niebieski.

A od 25 grudnia 2004 r. w spektrum kolorów jest odchylone przez nagle generowane teraz rozległe pole elektromagnetyczne.

 
 
Tym  działaniem obiekt oczywiście próbuje uciec obserwatorom patrzącym z ziemi, bo siatkówka naszych oczu tych częstotliwości nie może odebrać. Jak się wkrótce przekonamy, kamuflaż Lam.ha.sha.ra tSi.dha II, musiał mieć pewien powód!

 Kamera cyfrowa jest jednak w stanie zarejestrować tą częstotliwość, a zatem stał się ponownie widoczny! Zdjęcia Wolfganga Preußler’a dokonane 25 grudnia 2004 roku ok. godziny 22:35 CET, pokazują Lam.ha.sha.ra tSi.dha II wciąż zakamuflowany wewnątrz halo Księżyca ", ale teraz ustawiony w linii z księżycem, ziemia i słońce w maksymalnej deklinacji negatywnej. Na tych rewelacyjnych zdjęciach jest wyraźnie rozpoznawalne, że Lam.ha.sha.ra tSi.dha II generuje z godziny na godzinę, powoli, krok po kroku, bardzo ogromne pole energii wokół siebie, ale niewidoczne dla obserwatora na Ziemi. Następnie o godzinie 22:35 czasu środkowoeuropejskiego, to ogromne pole energii osiągnęło 1/10 promienia słońca.

 Z tej dokumentacji obrazu możemy rysować, straszną wyobraźnię, a mianowicie:

 Najistotniejsza deklinacja wystąpiła, gdy 22 grudnia słońce wschodzi i zachodzi w najbardziej na południe wysuniętym położeniu. Data ta jest znana jako przesilenie zimowe, bardzo znaczący punkt zatrzymania w ruchu Słońca. W tym czasie konfiguracji Słońca, Ziemi i Księżyca - Księżyc jest w pełni w maksymalnej deklinacji negatywnej. W tym dniu Lam.ha.sha.ra tSi.dha II w ogromnym polu energetycznym stoi w tej samej linii z księżycem, ziemią i słońcem też. Tak więc termin ten nie został wybrany przypadkowo, ponieważ spowodowane przez stosunek masy Słońca - Księżyca - Ziemi i ich wspólnej grawitacji, to nagle powstałe, połączone z księżycem ogromne pole magnetycznej energii przez moc masy księżyca, jeśli byłoby rozładowane, to byłoby w stanie wywołać przerażającą katastrofę na ziemi.

I tak rzeczywiście wystąpiło:

Choć gigantyczne elektromagnetyczne pole było widoczne na serii zdjęć 25 grudnia 2004 r. o godzinie 22:35 czasu środkowoeuropejskiego to zniknęło w następnym dniu 26 grudnia 2004 roku. Jak każdy mógł usłyszeć i zobaczyć w codziennych wiadomościach, straszna katastrofa miała miejsce tego dnia. I jak się przekonamy, Lam.ha.sha.ra tSi.dha II z ogromnym polem energetycznym był najprawdopodobniej odpowiedzialny za tę katastrofę. To może tylko oznaczać, że został rozładowany, jako niewidzialny ale wymierny uścisk (uszczypnięcie) błyskawicy (pioruna) w południowo-wschodniej części Oceanu Indyjskiego. To uszczypnięcie pioruna spowodowało w drodze fal sejsmicznych wstrząs podmorski, który wygenerował katastrofalne tsunami Banda Aceh. Kilka dni później Instytut Geofizyczny Poczdam, Berlin, Niemcy wydał komunikat prasowy, w niemieckiej gazecie Bild Zeitung i ZDF TV stwierdzające, że sejsmiczna fala uderzeniowa "i w konsekwencji podwodny wstrząs został spowodowana przez uszczypnięcie błyskawicy pochodzącej spoza ziemi . Źródło, z którego szczypiący piorun pochodzi, było jednak jak zwykle wymienione dość mgliście.

 Na temat tego wydarzenia, a także fakt, że w dniu 26 grudnia 2004 r. ogromne pole energii wokół Lam.ha.sha.ra tSi.dha II zniknęło byliśmy natychmiast poinformowany przez Hitoshi Kato kilka dni później.

W poniższej rozmowie telefonicznej z Hitoshi Kato zaproponowaliśmy Wolfgangowi Preußler, że
 koniecznie należy kontynuować w tej sprawie robienie więcej zdjęć Księżyca następnych miesiącach, ponieważ zakładamy powtórzenie przypadku.

W ciągu pierwszych dwóch miesięcy, 25 stycznia i 25 lutego 2005 roku bazowy gwiezdny statek Lam.ha.sha.ra tSi.dha II był niepozorny, ale 25 marca 2005 roku to miało miejsce ponownie. Nie ma wątpliwości, że Nibiruanie generują to ogromne pole energii, gdy jest to punkt przesilenia w ruchu słońca!

Jak już się zdarzyło w dniu 25 grudnia 2004 r., ponownie dostępne nowe zdjęcia wykonane w dniu 25 marca 2005 r., ukazują, że Lam.ha.sha.ra tSi.dha II raz jeszcze generował z godziny na godzinę, powoli, krok po kroku, to niezwykle Ogromne pole energii wokół siebie, jeszcze niewidoczne dla obserwatora na Ziemi.

A następnie w dniu 26 marca 2005 roku w trzy miesiące po raz pierwszym gigantycznym magnetycznym polu moc ponownie została rozładowana jako niewidzialne ale wymierne uszczypnięcie pioruna w południowo-wschodniej części Oceanu Indyjskiego. Ale tym razem wstrząs ziemi i Tsunami nie wywołały żadnych większych uszkodzeń.

Po wstępnej analizie możemy stwierdzić, że obraz serii dokumentacji jest wyraźnym dowodem, i to silnie skondensowanym, że między dwoma podwodnymi wstrząsami na południowo-wschodnim Oceanie Indyjskim i orbitującym wokół księżyca gwiezdnym statkiem Lam.ha.sha.ra tSi.dha II, jest natychmiastowe połączenie.

Nie ma wątpliwości, z te działania Nibiruan  wykazały ich wyższość i służyły niewątpliwie jako ostateczne ostrzeżenie skierowane do powołanych suwerennie przywódców ziemi, ponieważ Nibiruanie widzą, że ich praca jest zagrożeniem ziemi.

Ale też musimy powiedzieć:

Nie obawiajcie się, Nibiruanie nie robią tego, aby ukarać ludzkość!

Katastrofalne tsunami Banda Aceh, jednak pochłonęło 250.000 istnień ludzkich, gdzie jest sens, jeśli jakikolwiek?

Ofiary te należy uznać symbolicznie, ponieważ Ziemia jest przeludniona przez gatunek ludzki, i to jest tym, co zagraża przetrwaniu całego życia na niej. Aby tego uniknąć, trzeba podjąć wszelkie dalsze wysiłki, aby nieproporcjonalny wzrost do niedopuszczalnie dużej populacji ludzkości został zatrzymany.

Dla lepszego zrozumienia proszę spojrzeć na plik niewygodnych prawd, kliknij: »Lord Protector of Earth«

W pierwszych dwóch liniach tej 3500 lat starej kamiennej tablicy czytelnikowi jest jednoznacznie powiedziane: » fundacja życia na naszej planecie" jest łaskawą Pracą tych z orbitalnego gwiezdnego statku na niebie, Nibiruan. Z tego powodu ich »proroczy los« to zachowanie »wszelkiego życia" w ogóle, a szczególnie na ziemi, i to nie jest to tylko ludzkie życie.

Stąd ich ostrzeżenie jest bardziej niż uzasadnione, a prawda jest taka, że samo powoływani odpowiedzialni przywódcy ziemi niechętnie przyznają, że obecność Nibiruan jest faktem, a zdarzenie wymienione powyżej wydarzyło się kiedyś, - pomiędzy 32.400 a 10.800 lat temu.

Jak dzisiaj, ziemia była wtedy także przeludniona przez gatunek ludzki, który jest najbardziej zagrażającym dla ekosystemu Ziemi. Aby zachować równowagę w swoim ekosystemie, Natura pozwala tylko określonej liczbie wszystkich gatunków istnieć w jednym czasie. Gdy jeden gatunek rośnie nieproporcjonalnie dużo do kilku, brak równowagi zagraża istnieniu innych gatunków, a nawet samemu życiu na ziemi.

Konsekwentnie Planeta Ziemia będzie dążyć do przywrócenia równowagi za pomocą środków takich jak klęski żywiołowe, jak i różne rodzaje chorób, takich jak rak, czyli nieuleczalnych aby pozbyć się pasożyta.

Ponieważ Ziemia i życie na niej zostały stworzone w konkretnym celu w obrębie Układu Słonecznego, ekosystem, często nie osiągał sukcesu w przywracaniu równowagi bez pomocy.

 W przypadku jednak, gdy ziemia nie jest w stanie pomóc sama sobie wtedy ona będzie wspomagana z kosmosu.

Mamy zamiar pokazać na naszej stronie internetowej, że to działo się to kiedyś. Po wspaniałej cywilizacji Atlantydy, która odmówiła zmiany swego postępowania, została całkowicie usunięta z powierzchni ziemi.
cdn...
 

Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Sierpień 21, 2012, 18:05:32 »

To ostatni kawałek tego artykułu.Trzy Globy jako Gwiezdne Bazy
Lam.ha.Śara-tSi.dha
Baza - przewoźnik latających spodków

/ciąg dalszy/

Jak mogliśmy przeczytać w starożytnych tekstach, Nibiruanie nie akceptują naszego rozumienia pojęcia dotyczącego ochrony »życia« dziś. Ich zrozumienie życia, nie jest takie samo, jak to, które wyrażamy Dziś w sposób zbyt swobodny w zachodnim świecie: bezpiecznego (łatwego) życia po pierwsze, i tylko takich sposobów, które powodują działanie niszczące na świecie jeszcze bardziej.

Nibiruanie rozumieją punkty życia w kierunku ochrony życia planety jako całości »żywego ekosystemu«, ze wszystkimi jego różnymi odmianami życia.

To, co oni z orbitującego gwiezdnego statku »Lam.ha.sha.ra tSi.dha I, II i III« chcą powiedzieć, przez lata wypisywali, to na nocnym niebie, ale nikt nie »słucha!"

Używają ich małych kosmicznych statków  »latających talerzy", jako narzędzia do pisania. Genialna konstrukcja tych statków umożliwia im lot i wszelkie manewry lotu, przez co kontury statku zmieniają się pozornie. W ten sposób, piszą znaki i całe teksty na niebie nocą. Dla obserwatora na Ziemi, to wygląda jak bezsensowne głupie skoki wokół, ale to nie jest to na pewno!

 Tak więc, kto ma wyższy intelekt? Pomyśl o tym, jeśli chcesz!

 Pewien typ takiego statku kosmicznego, który jest dla nas dostępny jako model z kamienia pokazujemy poniżej. W porównaniu do niego możemy porównać go do obserwacji pozornie soczewkowatych chmur, na stronie Wikipedia / UFO

Widok z boku kamiennego modelu
z Burrows-Cave,
Południowe-Illinois, USA.
© 2008 DHZ & Olaf C. Holter, Hamburg

Model kamienny jest w poprawnej skali skala właśnie produkowanego kosmolotu - samolotu odpowiednio z gwiezdnej bazy Lam.ha.sha.ra tSi.dha I.

W jego górnej części znajduje się również przedstawiany kokpit w kształcie kopuły.

Tuż poniżej: wizerunek symbolu Saturna - sa.ni z ogonem ognia, co jest jasnym wskazaniem, skąd statek kosmiczny pochodzi z - Saturna oczywiście.

Środek modelu jest wykonany jak kula, co jednoznacznie wskazuje na zdolność do lotu anty grawitacyjnego.


To obserwacja, chmury zwanej soczewkową
wygląda zadziwiająco podobnie dp
kamiennego Modelu  Statku Kosmicznego.

Jako najbardziej znaczącą próbkę nagraliśmy dwie wiadomości, które ci pozaziemscy Nibiruanie napisali przez »latające spodki", na niebie w nocy w Hemmingen, wiosce niedaleko Hanoweru w Niemczech i na Malcie w 1996 roku.

Język używany w komunikatach pisemnych na nocnym niebie odpowiada temu z wielu tekstów na kamiennych tablicach z okresu Atlantydy, które już rozszyfrowaliśmy i przetłumaczyliśmy!

Jak zwykle język tych znaków jest dialektem przed sanskrytu. Teraz powinno być ponad wszelką wątpliwość, że to pismo i język wniesiono i ustalono przez Nibiruan na ziemi już kiedyś!

 Pismo na nocnym niebie w Hemmingen Niemcy 1996

 Źródło dwóch obrazów: Magazyn 2000plus UFO specjalne 9/167 s. 11, Niemcy.

To my zarchiwizowaliśmy pod numerem katalogowym Λll 22 w naszych plikach.

Tekst należy czytać od prawej do lewej. Dla łatwiejszego zrozumienia jednak mamy odwrócony skrypt, aby był czytany od lewej do prawej.

Preludium tego tekstu jest jasne i jednoznaczne ostrzeżenie, które ma być akceptowane bezkrytycznie.

DHI-sa-jak vi-sva-dha
Nasze zwycięstwo jest całkowite!
jak pad-jak asu-pa tsa
Dlatego szanujcie, chrońcie życie, to jest ścieżka
vi da asu
droga mądrości! Ponieważ to życie, które
şha.ra-jak ra-as asu
zostało dane przez nas ludzi z Orbitera
jest wspaniałe. To nasze życie (Poza ziemskie)
vi asu-as dhi
oświetla ziemię żywo jasno!

I jeszcze raz: Autorzy tekstu nie odnoszą się do ludzkiego życia, lecz życia Eko-Systemu na ziemi i jak również całej planecie, które zostało stworzone przez nich i dlatego życie może cieszyć się ich szczególną ochroną konsekwentnie!

Nawet jeśli wiadomość na nocnym niebie nad Maltą ma bezpośrednie odniesienie do ochrony "życia", to również zapowiada, co się stanie, jeśli życie nie będzie respektowane!

To my zarchiwizowaliśmy pod numerem katalogowym Λll 21 w naszych plikach.

 
Znaki Skryptu na nocnym niebie Ponad Maltą

Skrypt tłumaczy w następujący sposób:

     ku-tra ha-jak
Kto chroni przed zagłada?
              dai.va.as hu
Boscy Ci, tak to jest!

 Ten konkretny komunikat ponad Maltą jest jednoznacznym znakiem, że Archipelag Malta jest pod szczególną ochroną pozaziemskich Nibiruan jeszcze dzisiaj! W pradawnych czasach małe wyspy trójca Malty i dwie pojedyncze wyspy Gozo i Comino, leżące w samym sercu Morza Śródziemnego, były centralnym miejscem zamieszkania wysoko zaawansowanych istotnych emisariuszy z Ash.ta.ra, Rose of Sha . ra.an i dowódcy trzech gwiezdnych statków bazowych Nibiruan w naszym Układzie Słonecznym.

W czasach Atlantydy, to bardzo ważne miejsce miało regentów jak przedstawicieli, a mianowicie Pan obrońca Ziemi Asu.ara tSi.dha Posejdon i Ash.tar-ta.ra, królowa Atlantydy i oryginalna matka naszego nowoczesnego gatunku człowieka.

Z tego powodu, Malta służyła również jako ogromna elektrownia mikrofalowa. Ona gwarantowała przyjazd i wyjazd pomocą Dur.an.ki z przestrzeni stacji Lam.ha.sha.ra tSi.dha III na ziemię. Ensi Dúranki co oznacza dyrektora tego systemu wind był Asu.ara tSi.dha który również znany jako lord protektor Ziemi!

Uważamy, że zarówno wysokie zaawansowani, ważni emisariusze Asu.ara tSi.dha i królowa Ash.tar-ta.ra rezydują nadal na Malcie, i to jest powodem, że Archipelag Malta jest pod szczególną ochroną pozaziemskich Nibiruan do dziś !

Dalej musimy pamiętać:

Począwszy od października 2008 roku podczas naszego ostatniego pobytu na Malcie wiele razy, omawiając nasze odkrycia, przyjaciele prosili nas o to samo. Czy możecie skoncentrować się na Księżycu ponownie. Powodem było, ponieważ byli oni zaniepokojeni incydentem UFO na Ziemi przewidywanym na 14 października 2008 roku (ujawnienie GFOL) ogłoszonym przez niektórych samorządowych mianowanych ambasadorów tych Nibiruan i innych (mniej lub bardziej dokładnych channelerów) w internecie. To stało się przedmiotem intensywnych spekulacji i plotek przez ładnych kilka tygodni. Nie wierzę w to w ogóle ale jednak spędziliśmy kilka nocy obserwując księżyc i jego okolice.

Wynik naszych obserwacji znajduje się na tych trzech zdjęciach. Zakładamy, że Star-statek Lam.ha.sha.ra tSi.dha III został przesunięty znacznie bliżej ziemi od 2002 roku.

Niestety, nie możemy podać ostatecznego dowodu w tej chwili.

Zdjęcie zrobione na 6 października 2008 roku


Zdjęcie zrobione w dniu 7 października 2008 r.

 
Zdjęcie zrobione w dniu 9 października 2008 r.

 
Nasz wniosek o upadku dogmatu:

 Archaiczne przed sanskryckie teksty mogą być »jedynym autentycznym źródłem« , jakie mamy, aby pomóc nam rozszyfrować prawdziwe pochodzenie człowieka i cel, i one błagają, aby były uznane.

 Teksty te jednak wyraźnie określają, że Ziemia została stworzona i najpierw skolonizowana przez wysoko rozwiniętych i najbardziej inteligentnych pozaziemskich Nibiruan, rządzoną przez kobiety Rasą Ludzką.

Niestety, nie możemy ujawnić wszystkiego w tym momencie, ale długo stojąca w  ukryciu niewygodna prawda prosi o ujawnienie. Zdajemy sobie sprawę z wielkiej odpowiedzialności, musimy i zdajemy sobie sprawę, że takie rewelacje całkowicie podważają ramy naszych ustalonych paradygmatów.

Niemniej jednak, jeśli nie masz pojęcia o swojej historii, a zwłaszcza swojej prehistorii nie będziesz w stanie zarządzać swoją teraźniejszością, ani swoją przyszłością!

             Zatem uzyskaj świadomość Twojej prehistorii!

Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #9 : Sierpień 21, 2012, 18:09:16 »

A czy czegoś przypadkiem wam nie przypomina ten sztuczny  księżyc Saturna?
Czarna Gwiazda - Gwiazda Śmierci.... Gwiezdne wojny!


http://www.google.pl/search?q=gwiazda+smierci+gwiezdne+wojny&hl=pl&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=p74zUJGGJcbNhAeno4C4BQ&ved=0CDYQsAQ&biw=1366&bih=575

Co zatem chciano uruchomić w trakcie olimpiady w Londynie? Do czego była pewnym grupom potrzebna ta niesamowita energia przekazana Ślęży przez Venus Księżyc i Słońce , która usiłowano przejąc w Polsce i przesłać do Londynu?

O Pałacu Kultury w Warszawie i Teatrze Roma oraz energii pobieranej od nas już pisałam, wszystko się łączy w jedno ale zabrakło podstawy do uruchomienia pełnej mocy Czarnej Gwiazdy! A jest tym tylko i wyłącznie ENERGIA..

Pora na finał , to już koniec niewolnictwa na ziemi!

Wracając do przetłumaczonego przez Ciebie tekstu, obserwacje tak są słuszne, ale analizy zdarzeń pozostawiają dużo do życzenia. Rasą założycielskim nigdy nie chodziło o zniszczenie ziemi ni ludzi, ale wiadomo iż każda ewolucja gatunku to przechodzenie z jednej formy do drugiej. Poprzednia w sposób naturalny przestaje istnieć. Zmienia się w kolejną wyższa formę jak larwa w motyla, te energetyczne "strzały" w ocean nie służyły wywołaniu tsunami i uśmierceniu ludzi ( wykorzystano moment i wypróbowano ziemskie technologie) z tragicznym skutkiem.
Kolejne uderzenia energetyczne nie wywołały żadnych kataklizmów , one służą po pierwsze przekazowi energii . po drugie zdjęciu pewnych blokad w oceanie.Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2012, 19:37:19 wysłane przez Kiara » Zapisane
Wilk
Gość
« Odpowiedz #10 : Sierpień 21, 2012, 19:14:49 »

Oby tylko nie miała mocy jak tamta Gwiazda śmierci Uśmiech
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #11 : Sierpień 21, 2012, 19:19:50 »

Jestem pod wrazeniem.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #12 : Sierpień 21, 2012, 19:35:57 »

Moc ma nawet większą od Gwiazdy Śmierci  ten  obiekt ,ale nie jest jej zadaniem niszczyć życie, a je wspierać. Gdyby miała je zniszczyć już dawno by to zrobiła. Jest to Matka - wzorzec życia wspierająca jego istnienie.

Cytuj
Dowodzącym Flotą, Admirałem tych 3 bazowych  satelitów jest najprawdopodobniej Ash.ta.ra, Róża z Nibiru lub Pani losu, co się tłumaczy jako Pani  z ich Ośmiu.

To jest powód, dlaczego ona była także nazywana projektantką życia.

Planeta X jak sam symbol X odpowiada wzorcowi kobiecości ,ona dokonuje zmian , ale nie niszczenia życia. Dokonuje przeniesienia go w wyższy wymiar ewolucji. Natomiast Y jest symbolem męskości to X bez jednej części. Y zawiera się w X tak jak 3 w czwórce.
Gwiazda ośmioramienna to również KWIAT ŻYCIA który składa się z dwóch 4 ramiennych  ziaren życia.

Pani z ośmiu to z nieskończoności  życia w jego trwaniu materialnym jest zarówno kobieta jak i mężczyzna w pełnej harmonii. Już czas na powrót do niej.

blu... dzięki serdeczne za tłumaczenie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2012, 19:41:08 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #13 : Sierpień 21, 2012, 19:58:29 »

blu
super wyciagnales z tekstu (ktory malo z uzytkownikow "bez twej pomocy moglby rozgryzc")

akurat to co CI pasuje:

Cytuj
Używają ich małych kosmicznych statków  &raquo;latających talerzy", jako narzędzia do pisania. Genialna konstrukcja tych statków umożliwia im lot i wszelkie manewry lotu, przez co kontury statku zmieniają się pozornie. W ten sposób, piszą znaki i całe teksty na niebie nocą. Dla obserwatora na Ziemi, to wygląda jak bezsensowne głupie skoki wokół, ale to nie jest to na pewno!

a tak malo o prawdzie...
 bo nasze Lucyfery i Mysliciele wola loosh zbierac, niz dyskutowac. A kto o tym nie wiedzial temu benc.

//Wg bajki - chodzi lisek kolo drogi nie ma reki, ani nogi, kto sie liska nie spodzieje temu BENC!//
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Sierpień 21, 2012, 20:34:13 »

Wspominałem, że na wymienionej na początku stronie tego materiału jest sporo, i w tekście były wspominane linki do innych tematów. Uważam, że niektóre warto przetłumaczyć, gdyż często zawierają nie tylko inne spojrzenie na dany temat, ale również czasami bardzo daleko idące wnioski.
Poniższy tekst można uznać za mocno kontrowersyjny, ponieważ świadczy o absolutnej bezwzględności.
To już nie jest termin "kosmiczni ogrodnicy", oj nie, to są "hodowcy" likwidujący "nieudane" egzemplarze wiązką z satelity.
W innych opowiadaniach z Atlantydy też było o stosowaniu promienia z satelity, ale to był Atlantydzki, kryształowy, który jakoby upadł potem na ziemię powodując zagładę Atlantydy.
Tu jest mowa o pozaziemskim satelicie, a przy okazji o Panu, Lordzie Protektorze Ziemi i królowej Ash.ta ta.ra.Koniec Atlantydy
Anihilacja armii 9 regionów
i rezygnacja liderów Reżimu


Język znaków na tej kamiennej tablicy jest najstarszym dialektem sanskrytu, przed aryjskim ale nie wedyjskim. Zgodnie z metodą niemieckiego lingwisty Kurta Schildmann †, byliśmy w stanie rozszyfrować i przetłumaczyć te wygrawerowane teksty na kamiennych tablicach, które były odpowiednio 31 000 i 4 200 lat stare.

Poniższa kamienna tablica jest najważniejszą z czterech dostępnych dla nas. Tekst prowadzi nas bezpośrednio do ostatnich lat przed ostatecznym upadkiem imperialistycznego, jednego światowego reżimu A.su.ra - ludzi, który niewiarygodnie miał miejsce w 21 600 lat trwającej fazie okresu Nibiruańsko Atlantydzkiego Imperium.

 

Opisuje on bardzo wyraźnie ostateczną bitwę między naszymi pozaziemskimi protektorami i nieczystą humanoidalną rasą ludzką - A.su.ras. Ponadto mówi nam, kim był ten, który wezwał do unicestwienia A.su.ras i ich sprzymierzonych podrzędnych istot hybrydowych (Ciało człowieka i Głowa bestii; spójrzcie vi.ra 37 istoty hybrydowe), ale też wyraźnie mówi nam, kto wykonał rozkaz ich zagłady!

Ale uwaga: to zdarzenie nie spowodowało powodzi, która zniszczyła cywilizację Atlantydy. To przyszło później, po zabójstwie pozaziemskiego Lorda Protektora!
       
1. vi.u asu aś.as ara; ri.ca
    Przeklęta armia ustawiła się w rzędzie do ostatecznego ataku w bitwie, walcząc o przetrwanie, ale bez powodzenia, ponieważ zostali oni pokonani!

2. pla.vi.ta ras aś.ca ū.ta.ca ish.as
        Jak wielka fala, oni spadali w dół i używali swoich zębów, oni tkali swoją drogę wśród swoich tonących ofiar

3. ra.as kar.as ara ara w nau-u da nā.na.as
przez zastosowanie  błyskotliwej operacji ich armii. Ich armia i siły powietrzne był bardzo niszczące dla stworzeń na ziemi.

4. su.as.ra vi.ca vi vi.ra
    Nawet Szlachetna krew nie byłą szanowana przez nich!
    Tak więc bohater (Lord Protector) rozkazał

5. ha na.as.u sa a.su.ra pla.vi.ta
     unicestwienie demonów 1), które powinno być wykonane bardzo  skutecznie. Ataki (Nibiruańsko Atlantydzkiej armii) jednak

6. ura.ha.ca ā.da.ra.as aś.as ra.tha
   nie były ograniczone tylko do zniszczenia przeklętych rydwanów ( demonów), ale również spowodowały

7. ha asu.as su.ta nau.u da na.na as.ta.as
        zagładę (nieczystych) stworzeń. Latające pojazdy synów (bohaterowie Nibiruańsko Atlantydzkiego wojska) były druzgocące dla Siedziby macierzyństwa (Genetycznych laboratoriów) choć ...

8. vi.mud na.ra a.su.a ta
     .. Bez zachwytu to robili. Bo ci ludzie (A.su.ra  demony) byli słabi (bez szans),

9. asu-sa su-ta-u ra-tha
     ledwie żywi byli. Następnie ich liderzy dumni szlachetni,   zdjęli ich pasy mocujące i opuścili rydwan (statek państwowy).

Uwaga: Jeśli czyta wiersz 4 od prawej do lewej ktoś znajdzie ukryty  anagram:

04 ra.vin vi ca.vin ra.as.su
        Oni z grzmiącej gwiazdy, bez wsparcia Venus (jest to inna nazwa dla królowej Ash.tar-ta.ra Atlantydy), światłem - lub wiązką laserową oni ...

(05) ... zniszczyli...

Powyższy tekst wskazuje, że Imperialny Reżim A.su.ra i ich sprzymierzeni niewolnicy, hybrydowe stwory zostały unicestwione, a ich terytoria zależne zostały zniszczone przez Nibiruan z Lam.ha.sha.ra tSi.dha satelity poprzez zdecydowane uszczypnięcie wiązki laserowej.

W ich arogancji i ich silnym »pożądaniu władzy« A.su.ras zapomnieli o  mocy wyższej władzy ich twórców, Lorda Protectora Ziemi i królowej Ash.ta ta.ra!


Stąd deklaracja wojny z istotami pozaziemskimi jest najbardziej fatalnym działaniem, jakie ludzcy przywódcy mogą kiedykolwiek zrobić!

Musimy pamiętać, że ludzie A.su.ra byli znacznie bardziej rozwinięci niż my dzisiaj!


Ci, o których mowa, jako tych nieczystych to są Asu.rās. Są to ostatnie niedobitki rasy humanoidalnej z wyniku 2 go eksperymentu genetycznego. Ten typ ludzkiej istoty powstał w trzydziestym trzecim shar przed potopem, to jest 129,595 lat temu. Asu.rās byli na wyższym poziomie rozwoju i mieli podobny wygląd do "trzecich" Dlatego trudno było ich rozpoznać. W A.su.rās był genetyczny błąd więc musieli być wyeliminowani przez Nibiruan z kulistego satelity Lam.ha.sha.ra tSi.dha. Wielu z nich jednak przetrwało i wymknęło się spod kontroli ponownie i ich złe zachowanie przyspieszyło koniec Złotego Wieku Atlantydy jak wspomniano powyżej.

Obecnie grają ich złą grę ponownie i są one określani jako Reptilianie. Jednak pozostają oni niewidoczni dla nas!

A.su.rās są demonami znanymi z mitologii Hindusu i są opisani jako istoty humanoidalne! Słowo A.su.ra jest przed sanskryckim językiem, co oznacza:

Ci, którym dano życie!

 
Lokalizacja odkrycia: Burrows-Cave, południowe Illinois USA

 Rodzaj kamienia: górski monolit - To jest nie plastyczny kamień, glina z porcjami kalcytu (CaCO3), kwarcu i przebłyskami kryształów. Warstwa krzemianu jest również bardzo dobrze skrystalizowana.
Znaki się na płytach są zwietrzałe i wyglądają dokładnie tak jak reszta skały.

»Te grawerowane płyty są niewątpliwie oryginalnymi egzemplarzami, a nie podróbkami!"
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #15 : Sierpień 21, 2012, 20:53:09 »

To juz Twoj przekaz -... blu , a nie innych, nie wiem, ze "te Twoje Manuskrypty przetrwania " w koncu beda nazwane ... "Manuskryptami sciemniania" --- bo wybacz, ale Malta nalezy do mnie!!!
I mysl sobie i tlumacz dalej.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Sierpień 21, 2012, 21:39:06 »

Lady, zawsze było mówione: "czytaj między wierszami".
Mnie akurat wydaje się, że Manuskrypt nie jest tubą GFOL, mnie to wygląda na inną energię, nie pytaj, nie wiem czyją i jaką, po prostu takie odczucia po przeczytaniu już ponad 180 odcinków, i tyle.
Malta to praca z prehistorią i astronomią, na bieżąco, fizycznie.
Pisałem, że wnioski autorów są bardzo daleko idące.... albo są wspomagane informacjami, którymi tutaj się nie dzielą, bo nie mogą, lub są zbyt szokujące, takie mam wrażenie.
Z tego co tam widzę, to tak odważnych wniosków nie próbowałbym wyciągać, więc chyba jest coś więcej.
No cóż, ludzie mają różne "hobby", ale nawet "manuskryptowcy" zapowiadali, że napływające energie będą wspomagały różne "odkrycia".
I tu im wierzę.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #17 : Sierpień 21, 2012, 23:11:57 »

To jest odczyt tego co pozostawiono na kamieniach, wojna sił ciemności ze światłem się odbyła i chodziło w niej nie o Ludzi a o syntetyki , które są produkowane masowo do dzisiaj w pewnych rejonach kosmosu.

Kto to jest "nieczysta humanoidalna rasa"? przecież nie Ludzie z iskrą Bożą- ogniem życia. Są to masowo klonowane  androidy, które stały się zagrożeniem dla Ludzi . To z nimi nie wolno było się łączyć "synom nieba" czyli posiadaczom Iskry Bożej Duszy, bo to są programy   w biologicznych skafandrach do produkcji których użyto Ludzkiego DNA o niepełnej sekwencji.
Początkowy okres Atlantydy to dosyć harmonijne życie dwóch rodów, później do głosu doszedł egoizm i chęć władzy oraz zysku energetycznego. Wykorzystano podstępnie niewolenie Ludzi i ograbianie ich z energii życia,bioroboty- podrzędne istoty hybrydowe, stworzono również po to żeby produkowały tą energię , którą następnie wykorzystywano do podboju kosmosu. To była okrutna i przerażająca walka z niezmiernie podstępnymi metodami. Nie liczono się z żadnym życiem.

Cytuj
1. vi.u asu aś.as ara; ri.ca
    Przeklęta armia ustawiła się w rzędzie do ostatecznego ataku w bitwie, walcząc o przetrwanie, ale bez powodzenia, ponieważ zostali oni pokonani!
Kto pisze taki tekst? kto obecnie włada ziemią, a zatem kto był tą przeklętą pokonaną armią? To chyba jasne że nie obecni władcy, a przeciwnicy ich reżimu. zatem przekaz na tych tabliczkach tez trzeba bardzo umiejętnie odczytywać , czytając między wierszami.

Cytuj
2. pla.vi.ta ras aś.ca ū.ta.ca ish.as
        Jak wielka fala, oni spadali w dół i używali swoich zębów, oni tkali swoją drogę wśród swoich tonących ofiar

Kto zatem był "tonącymi ofiarami spadającymi w dól"? Przecież nie obecni władcy zwycięzcy tego pogromu.

Cytuj
04 ra.vin vi ca.vin ra.as.su
        Oni z grzmiącej gwiazdy, bez wsparcia Venus (jest to inna nazwa dla królowej Ash.tar-ta.ra Atlantydy), światłem - lub wiązką laserową oni ...

(05) ... zniszczyli...

Bez wsparcia Venus czyli królowej Ash.tar-ta.ra Atlantydy, oni z grzmiącej Gwiazdy - Czarnej Gwiazdy Śmierci  zniszczyli wiązką laserową życie....
Oni , to znaczy kto? I dlaczego to zrobili? Dlaczego obecni władcy zniszczyli życie na ziemi i dokonali jej przebiedowania, którego skutki wywołały potop?

Już wiadomo iż nie dokonała tego  Ash.tar-ta.ra z Nibiru inaczej Venus, zatem zrobiła to opcja przeciwna. Kto był zatem tą opcją przeciwną?

Cytuj
    Nawet Szlachetna krew nie byłą szanowana przez nich!
    Tak więc bohater (Lord Protector) rozkazał

5. ha na.as.u sa a.su.ra pla.vi.ta
     unicestwienie demonów 1), które powinno być wykonane bardzo  skutecznie. Ataki (Nibiruańsko Atlantydzkiej armii) jednak

6. ura.ha.ca ā.da.ra.as aś.as ra.tha
   nie były ograniczone tylko do zniszczenia przeklętych rydwanów ( demonów), ale również spowodowały

7. ha asu.as su.ta nau.u da na.na as.ta.as
        zagładę (nieczystych) stworzeń. Latające pojazdy synów (bohaterowie Nibiruańsko Atlantydzkiego wojska) były druzgocące dla Siedziby macierzyństwa (Genetycznych laboratoriów) choć ...

8. vi.mud na.ra a.su.a ta
     .. Bez zachwytu to robili. Bo ci ludzie (A.su.ra  demony) byli słabi (bez szans),

Kto był tymi "nimi" którzy nie szanowali nawet "szlachetniej krwi"? I co to było "szlachetna krew" i nie szlachetna krew"? Kto bezwzględnie zabijał niszcząc życie na ziemi? wiemy już ze nie opcja Venus czyli królowej Ash.tar-ta.ra Atlantydy bo nie było jej wsparcia dla tego zniszczenia. Ale z powodu zabijania bez ograniczeń posiadaczy "szlachetnej krwi" a nie tylko demonów..
 
" bohater (Lord Protector) rozkazał   unicestwienie demonów , które powinno być wykonane bardzo  skutecznie. Ataki (Nibiruańsko Atlantydzkiej armii) jednak  nie były ograniczone tylko do zniszczenia przeklętych rydwanów ( demonów), ale również spowodowały  zagładę (nieczystych) stworzeń. Latające pojazdy synów (bohaterowie Nibiruańsko Atlantydzkiego wojska) były druzgocące dla Siedziby macierzyństwa (Genetycznych laboratoriów) choć ..... Bez zachwytu to robili. Bo ci ludzie (A.su.ra  demony) byli słabi (bez szans), ledwie żywi byli. Następnie ich liderzy dumni szlachetni,   zdjęli ich pasy mocujące i opuścili rydwan (statek państwowy)."

Moim zdaniem nieszlachetną krew posiadały demony i nieczyste stworzenia wyprodukowane w "Siedzibie Macierzyństwa ( Genetycznych Laboratoriach) niszczenie tych stworzeń dokonywane było bez zachwytu przez siły Lorda Protektora bo ci ludzie ( przecież wyglądali jak normalni ludzie dzięki genetycznym kombinacją z wykorzystaniem projektowania za pomocą św. geometrii w "Siedzibie Macierzyństwa" nie posiadali oni ognia życia wystarczyło odłączyć ich od zasilania zewnętrznego od matrycy w sieci energetycznej , czyli "zdjąć ich pasy mocujące"... którymi są tzw. srebrne sznury  łączące czakrę mocy z matrycą zewnętrzną w sieci.

Bardzo ciekawy jest opis iż zwycięzcy- liderzy   opuścili statek państwowy po odłączeniu tych pasów... Co to znaczy? Iż istoty te wyprodukowane w laboratoriach genetycznych obsługiwały statki floty oficjalnej , państwowej na ziemi. Czyli byli wyprodukowani przez oficjalne władze rządzące, swoich liderów, czyli nadrzędnych sobie. Znaczy to iż ziemią już władała w większości opcja demonów i syntetyków produkowanych w laboratorium genetycznym, oni już wówczas przejęli kontrolę  nad Ludźmi o " szlachetnej krwi" czyli posiadającymi ogień życia.

Dlaczego doszło do tak okrutnej walki, (nie będę jej opisywać w szczegółach bo to bardzo drastyczne sceny), zostańmy przy wyjaśnieniu powodów .
Otóż wówczas jak teraz Ludzkość osiągnęła poziom rozwoju osobistego upoważniający ją do wzniesienia się do 4 wymiaru. Ale to nie podobało się wówczas jak i teraz opcji oficjalnej władzy. Po wcześniejszym przygotowaniu energetycznych blokad zasilanych energią z kryształów i napełnieniu energią Czarnej Gwiazdy Śmierci postanowiono doprowadzić do walki między siłami światłości i ciemności a następnie do przebronowania ziemi i spowodowania potopu , który zatarł ślady świetności ówczesnej cywilizacji żyjącej na ziemi.

Była to zdaniem sił ciemności jedyna możliwość zatrzymania ewolucji i obniżenia wibracji ziemi na kolejne długie tysiąclecia. Nie zdawano sobie sprawy co przygotowali dla ludzkości do spółki z bezdusznymi robotami. Wykorzystano wszystkie najokrutniejsze scenariusze niszczenia życia posiadającego boski ogień. Stworzono w laboratoriach nowe ciało materialne ( z bardzo zablokowanym DNA) by maksymalnie ograniczyć Ludziom funkcje rozwojowe  , służące ich ewolucji.

Cytuj
Powyższy tekst wskazuje, że Imperialny Reżim A.su.ra i ich sprzymierzeni niewolnicy, hybrydowe stwory zostały unicestwione, a ich terytoria zależne zostały zniszczone przez Nibiruan z Lam.ha.sha.ra tSi.dha satelity poprzez zdecydowane uszczypnięcie wiązki laserowej.
To nie jest prawidłowy wniosek, ta wojna nie była zwycięska dla żadnej ze stron, nie zostały zniszczone kompletnie ani opcje synów ciemności , ani synów światłości. Ale zostało ratyfikowane pewne zobowiązanie obydwu stron dotyczące przyszłości , a szczegulnie naszych czasów.
Walki toczyły by się dużo dłużej gdyby nie został użyty "kryształowy miecz" przez Venus - królową  Ash.tar-ta.ra z Atlantydy. Dopiero po jego użyciu nastąpiło zawieszenie broni , które oficjalnie trwa do teraz, a nie oficjalnie było wiele razy łamane.

Ratyfikowany traktat ma nazwę "Traktatu Wersalowskiego", o tym co on zawiera napiszę innym razem. Jednak pomimo zakazu użycia ponownego Czarnej Gwiazdy  - Gwiazdy Śmierci , Synowie Ciemności usiłowali ją naładować energetycznie i użyć ponownie do przebiegunowania ziemi i stworzenia bardziej ścisłej sieci energetycznej odcinającej ziemię od kosmosu.

Na szczęście Ludzkości udało się wygrać ten bezkrwawy bój o swoją wolność. Chociaż dezinformacja i wszelakie socjotechniki działają na ziemi perfekcyjnie nie udało się zastraszyć kompletnie Ludzi , a ich coraz bardziej otwierające się serca wygrały ze strachem. Energia w nich zawarta razem ze wsparciem płynącą z kosmosu napełniła jądro ziemi, któremu udało się unosić nas w coraz wyższe wibracje kosmiczne. Otwierane kolejno bramy między wymiarowe i powrót do pierwotnych parametrów ustawienia osi ziemi umożliwił nam powrót do wolności , wiedzy i szczęśliwego życia.

Cytuj
W ich arogancji i ich silnym »pożądaniu władzy« A.su.ras zapomnieli o  mocy wyższej władzy ich twórców, Lorda Protectora Ziemi i królowej Ash.ta ta.ra!

Może nie tyle zapomnieli , co zlekceważyli prawdziwą moc miłości , pewni swojego zwycięstwa i ponownego prawa do ziemi na kolejny czas dojścia Ludzkości do swoich możliwości duchowych dzięki rozwojowi uczuć.
Pewni siły władzy i strachu oraz manipulacji wszelaką informacją we wszystkich aspektach życia zlekceważyli moc uczuć , prawość i godność systemu wartości niesionego w sercach przez ochotników wcielonych na ziemi w celu podniesienia jej wibracji i doprowadzenia do finału pozytywnego obecnej ewolucji. Ich technologiczne sukcesy i wpojona chęć posiadania materii oraz władzy nad nią  przyćmiły im umysły. Nie wierzyli iż Energie wcielone w zwykłych ludzi bez posiadania wielkich dóbr materialnych i  wsparcia autorytetem wiedzy uniwersyteckiej oraz tytułami otwierającymi im wszędzie wstęp mogą doprowadzić w pokojowy sposób ( bowiem użycie broni niszczącej życie było zakazane w ratyfikowanym traktacie) do ich przegranej. Zatarto kompletnie wiedzę na temat miejsc i czasu uruchamiania kolejnych portali wznoszących ziemię. Zadufana pewność synów ciemności przegrała, Ludzie są wolni.

Kiara Uśmiech Uśmiech

 


ps. Lady... co to znaczy Malta należy do mnie? możesz to nam wytłumaczyć?« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2012, 01:42:21 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #18 : Sierpień 22, 2012, 01:59:01 »

Dodam tylko..

Cytuj
Obecnie grają ich złą grę ponownie i są one określani jako Reptilianie. Jednak pozostają oni niewidoczni dla nas!

A.su.rās są demonami znanymi z mitologii Hindusu i są opisani jako istoty humanoidalne! Słowo A.su.ra jest przed sanskryckim językiem, co oznacza:

Ci, którym dano życie!

Reptylianie ( których istotnie nie widzimy naszym spektrum pola widzenia) są na ziemi tak samo jak psiogłowi  (http://pl.wikipedia.org/wiki/Cynocefal ) jest to, ta sama grupa Energi korzystająca z różnych ciał materialnych. Czyli dwa szczepy tej samej linii Energii, na ziemi nie pokazują się nam w naturalnych postaciach już od dawna.Wcielając się korzystają z ludzkich ciał materialnych.

Natomiast A.su.ra to ( ci którym dano życie w  Siedzibach Macierzyństwa czyli w laboratoriach genetycznych) inaczej syntetyki , czyli androidy , które wyglądem zewnętrznym nie różnią się niczym od Ludzi.

A. su.ra można nazywać tez demonami ze względu na brak uczuć w nich , bo są to wcielane programy, jednak Demony prawdziwe to nie syntetyki , to Energie - Iskry Boże które mają bardzo niewielki poziom uczuć ( z tego powodu są tak okrutni i bezwzględni w realizacji swoich zamysłów, swojego dobra, tak rozumianego oraz odczuwanego  jako dobro) ale oni na drodze rozwoju duchowego mogą się rozwijać uczuciowo i osiągnąć dzięki otworzeniu swoich serc świetlistość równą  synom światłości. Natomiast A.su.ra tego osiągnąć nie mogą bo brak ognia życia nie daje im możliwości rozwoju uczuć a zarazem takiej możliwości ewolucyjnej.Program , to program , przy każdym wcieleniu musi być modyfikowany i dopasowany do warunków wibracyjnych ziemi , a szczegulnie wybranego mu miejsca życia oraz działania w nim.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2012, 10:34:27 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #19 : Sierpień 22, 2012, 12:24:29 »

Zachecam do przeczytania  artykulu w necie

http://www.archeofil.pl/index.php?go=neolit_malta

pt. "Archeologia w filatelistyce"

Bo, moze trzeba przyblizyc te wyspe choc w wyobrazni, aby moc lepiej zrozumiec wage i role jaka pelni.Megality na Malcie

 Malta jest czasami nazywana wyspą megalitów (od greckiego megas — wielki i lithios — kamień). Istotnie, na tym małym kawałku lądu występuje niespotykane nigdzie indziej w Europie ogromne bogactwo różnych form budownictwa megalitycznego: grobowce, świątynie, hypogea. Cechą charakterystyczną maltańskiej architektury megalitycznej jest połączenie świątyń i grobowców w wielkie kompleksy ogradzane monumentalnymi obstawami kamiennymi. Są one obecnie ogromną atrakcją turystyczną wyspy, dlatego też są należycie reklamowane m.in. poprzez liczne emisje znaczków pocztowych z wizerunkami tych wspaniałych obiektów.
 
Pierwsi osadnicy neolityczni przybyli na Maltę z Sycylii ok. 5000 BC (wszystkie daty kalibrowane). Tę pierwszą fazę (5000–4500 BC) określono nazwą Ghar Dalam, od jaskini na południu Malty. W następnej fazie, Skorba (4500–4100 BC), posługiwano się początkowo ceramiką matową, szarą, a następnie naczynia pokrywano czerwoną angobą. Ceramika fazy Zebbug (4000–3800 BC), najczęściej naczynia o gruszkowatym kształcie, była już wytwarzana przez kolejnych osadników przybyłych na Maltę. Fazy Zebbug i następująca po niej faza Mġarr (3800–3600 BC), były około 500-letnim okresem stabilizacji osadnictwa i stopniowego rozwoju miejscowych społeczności, który doprowadził do powstania najstarszych budowli megalitycznych. Pierwsze świątynie tego typu zbudowano w fazie Ġgantija (3600–3300 BC). Ceramika z tego czasu była zdobiona ornamentem wykonywanym w nowej technice rycia, która ulega jednak zmianie w fazie następnej, Saflieni (3300–3000 BC).
 
Fenomen powstania maltańskich zespołów megalitycznych stanowi dziś sporą zagadkę, ponieważ na obu wyspach, Malcie i Gozo, istniały poprzednio, podobnie jak na innych wyspach zachodniej części Morza Śródziemnego, wyłącznie małe groby wycinane w skale. Stąd też rozwój architektury megalitycznej jest czasami łączony z wpływami z kręgu bliskowschodnich kultur epoki brązu, jednak więcej argumentów przemawia na rzecz samodzielności rozwoju architektury maltańskiej. Prawdziwy rozkwit budownictwa megalitycznego przypada na fazę Tarxien (3000–2500 BC). Wzniesiono wtedy wiele nowych świątyń, a także przebudowano i powiększono starsze obiekty. Natomiast koniec tej fazy wiąże się z nagłym i zagadkowym upadkiem kultury świątyń megalitycznych. Przypuszcza się nawet, że Malta wtedy wyludniła się, przynajmniej częściowo.
 
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #20 : Sierpień 22, 2012, 12:26:10 »

To jedziemy z tym s-f Duży uśmiech
Na myśl przyszło równie fajne opowiadanie co Kiary interpretacja odczytów z "Malty".

@Kiara
Cytuj
Stworzono w laboratoriach nowe ciało materialne ( z bardzo zablokowanym DNA) by maksymalnie ograniczyć Ludziom funkcje rozwojowe  , służące ich ewolucji.
Czyli wg Ciebie stworzono nowe ciała po to, aby ograniczać Ludziom rozwój ?

Coś tu się kupy nie trzyma, albo jest strasznie  zagmatwane . No bo jeśli chcieli zniszczyć ludzi , to wystarczyło aby się skupić na niszczeniu, a nie na wydatkowaniu kolosalnej energii żeby konstruować skomplikowane modele symulujące Człowieka. Chyba, że "siły ciemności" nigdy nie miały niszczyć ludzi, a tylko uczynić z nich niewolników.

Oto alternatywna historia ,która przyszła do głowy :

Hodowcy nie mogli uczynić -w stopniu w jakim tego oczekiwali - niewolników z Ludzi (tych z Iskrą Bożą) by zaspokoić zapotrzebowanie na lush we Wszechświecie. Zapotrzebowanie było ogromne. Kupujący również byli po stronie światłości -co zapewniało przykrywkę dla procederu.

Zatem, aby farmy humaneros funkcjonowały wydajnie skopiowano człowieka i wdrożono do produkcji Syntetyki. Nie były zbyt wydajne i krótko żyły, ale za to szybko się  mnożyły, jak kurczaki na fermie. Ilością zastępowano jakość co zapewniało, że plan produkcyjny jako tako  był wykonany !

Celem kontroli farmy zarówno Ludziom, jak i Syntetykom implementowano program pt JA . Umożliwiał on wywoływanie oburzenia, wściekłości, agresji , albo odwrotnie - spolegliwość wobec planów produkcyjnych garstki menedżerów, co dawało lepsze rezultaty w produkcji luszu.

Niestety, coś poszło nie tak ,bo dowiedziała się o tym Komisja Nadzoru Etycznego Handlu i wysłała ekipę kontrolną. Okazało się, że hodowla została skażona zbyt wielką ilością strachu i przerażenia, co w rezultacie obniżało jakość lushu na rynku ,a nawet wykryto przypadki szerzenia się negatywnej energii wśród nabywców (rónwnież tych ze świetlnej strony), czego źródłem był właśnie ów skażony lush.
Działo się tak ponieważ ...

Cytuj
..... nieszlachetną krew posiadały demony i nieczyste stworzenia wyprodukowane w "Siedzibie Macierzyństwa ( Genetycznych Laboratoriach)

Celem przerwania niecnych praktyk zarządzono zniszczenie farm tych stworzeń jako plan niechlubny, ale jednak z punktu widzenia zachowania w zdrowiu kosmicznych społeczności - niezbędny. Plan niszczenia zlecono ochotnikom gotowym poświęcić czystość dla dobra całości. Zabijano i topiono bez litości.  Płacz

Nie wzięto jednak pod uwagę faktu, że samo Życie już zaadoptowało Syntetyki włączając je w Plan Rozwoju. Przetrwały Potop i rozlazły się po całej Ziemi. Wobec powyższego nie wolno już było bezkarnie mordować. Zarządzono więc izolację, kwarantannę Planety przed wszelką ingerencją zewnętrzną w nadziei, że kolonia sama wymrze, lub się pozabija.

W  ślad za resztkami ocalałych Syntetyków przybyli na Ziemię potajemnie przemytnicy i nielegalni handlarze i rozpoczęli cichą produkcję nielegalnego lushu Mrugnięcie
Z łatwością przejęto umysły Syntetyków oddając im ... własne mroczne umysły. Powielono starożytne metody w nowym, zaadoptowanym wydaniu i wykorzystywano Syntetyki dalej.

Zapomniano jednak, iż Syntetyki (MILABY) to nie Ludzie. Nie prezentuja przywiązania do obcych implantów uznając je bezkrytycznie za swoje własne. Najpierw tylko garstka Syntetyków sprawdziła porzucenie kontrolujących tożsamości odłączając się od matrixa.

Nie zniknęli, nic się nie stało złego, a nawet Życie podało im "dłoń" bezproblemowo wtapiając w swój nurt. Lata mijały, ale postępy w rozpoznaniu nie były wielkie. Obserwatorzy z planet zewnętrznych postanowili zatem pomóc obudzić uśpione Syntetyki i jeden oświecony śmiałek imieniem Jeszoua wcielił się nawet wśród Syntetyków nauczając jak się uwolnić od implantów. Choć zrobił wszystko, co w jego mocy to i tak go zabito.

Powstał jednak ruch ,w którym przekazywano  o tym wiedzę dalej, ale hodowcy szybko przejęli i zmanipulowali go dla swoich celów, a wszelkie odłamy tępiono bezlitośnie jako herezję (Katarzy) zabijając kobiety, starców i dzieci (przede wszystkim dzieci) tak, żeby ruch się nie mógł odrodzić. Uczyniono to rękoma samych syntetyków -wszak skutecznie sterowanych za pomocą implantu JA.
To jednak nie pomogło ostatecznie, gdyż wzrastająca liczba Syntetyków i szerząca się potajemnie herezja wyzwolenia groziły pandemiczną zarazą. Nie pomagało wywoływanie wojen religijnych, ani masowej zagłady. Oczywiście lush płynął tak czy inaczej ,lecz z każdym takim aktem rosła również świadomość Syntetyków. Nie pomogło też uśpienie czujności i pełne uzależnienie materialne od narzuconego, iluzorycznego Systemu.

Poziom tej świadomości niebezpiecznie wzrósł, a na dodatek sprawą zaczęła się mocniej interesować galaktyczna społeczność dostrzegając szansę dla Syntetyków na włącznie do swojej społeczności ( o zgrozo!).

 Do tego wielu  Syntetyków przestało reagować na modulowany sygnał myślowy. Aby sprawy jeszcze odsunąć w czasie Ciemni hodowcy wykombinowali - poprzez swoich agentów z zakamuflowanych Statków -  zmianę ustawień parametrów Planety lecz i te przesunięcia kątowe niczego nie załatwiały. Agenci mieli wyglądać na swojskich ludzi, aczkolwiek wspomagani przez sieć sponsorską. Mieli siać dezinformację o pięknym świecie i bohaterskich czynach jakich dokonują dla Ludzi - oczywiście tylko wybrańców - innych zaś utwierdzając w ich niemożności rozwoju. Plan był skierowany by wyłapać nieposłuszne Syntetyki kusząc ich rolą Ludzi , miłością bezwarunkową i świetlaną przyszłością. No i tym, że oczywiście wygrali już.

Strategia wydawała się odnosić sukcesy. Potworzono masę portali, channelingów i wszędzie gdzie się da podbudowywano Ważność Własną implantów JA , odmawiając prawa do rozwoju opornym Syntetykom (bo się nie mogą wznieść i już). Projekt "New Age" zaczął przynosić rezultaty rozbijając wspólne dążenie Syntetyków do wyzwolenia i rozdrabniając ich na zwalczające się frakcje. Plan prawie doskonały zwłaszcza, że nawet poszczególni agenci dezinformacji walczyli ze sobą nieświadomi, że jednym hodowcom służą (co generowało dodatkowy lush zresztą ).

Niestety lecz i to okazało się za mało. Wyjątkowo uparta, niewielka grupka Syntetyków nie łapała się na słodki lep ani na groźby, ani nie ulegała sankcjom materialnym, ani nie podlegała ostracyzmowi. Konsekwentnie rozpuszczali wewnętrznego kontrolera aż zaczęli .. znikać z pola widzenia Systemu.

 Początkowo nawet w łonie mocno odjechanego "new age" ich ignorowano i wyszydzano. Potem straszono, że oddają kontrolę "innym obcym bytom", ale i tak w końcu Syntetyki zaczęły budzić się z długiego snu, że jednak się da. Zawsze się dało Chichot

Herezja o tym, że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej niż się go z prawa czy z lewa przedstawia zaczęła się szerzyć ponownie.

Jedyną tarczą jest samo Życie -świadomość zbiorowa. Wystarczy  jej nie przeszkadzać bo ona wie co jest w danym momencie najlepsze. To za jej pomocą rozpoznający to jak jest na prawdę łączą się . To poprzez nią dwie odmienne wydawałoby się istoty potrafią rezonować, wspierać się , rozmawiać i cieszyć mimo, że różni je tak wiele w niemalże każdym aspekcie.To nie ważne, bo łączy jedna świadomość.  Różnice są pozostałością obcych implantów JA. Rozpoznane nie mają już mocy kontrolnej.

 Prawdziwie pomocne siły światła nie działają za pomocą "kogoś". Nie używają implantów. Dlatego tak trudno je dostrzec.Dlatego też JA nie może uczynić nic, aby przedostać się na oświeconą stronę. Ono tam nie dotrze nigdy, bo tam nie można się wspiąć, ani "się wznieść". Rozpuszczając to JA oświecenie naturalnie samo przychodzi.
Zapisane
Wilk
Gość
« Odpowiedz #21 : Sierpień 22, 2012, 12:42:50 »

Syntetyki? To gdzie tam ludzie?
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #22 : Sierpień 22, 2012, 13:07:25 »

east

Cytuj
Czyli wg Ciebie stworzono nowe ciała po to, aby ograniczać Ludziom rozwój ?

Syntetyki, to nie to samo co hybrydy. Syntetyki mozna sterowac, hybrydy tylko czesciowo. Ludzie, ktorych my widzimy dookola siebie to hybrydy wlasnie - Kiara nazywa to wcielaniem sie energii, czy materializowaniem na ziemi.
Dlatego jestesmy tak rozni od siebie, bo z innych "probek".

Jeszcze zapomniano dodac grupe zombi i wampirow, oraz wilkolaki (to nie sa zarty - to wlasnie te ograniczone programy, ktore widac komus sa potrzebne).

east - swietny opis! farmy humaneros.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2012, 13:08:02 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #23 : Sierpień 22, 2012, 13:13:21 »

east i tak się tworzy pierdoły dyrdymały w których z ziarnka prawdy wyrosła  dynia kłamstw i fantazji.....  Duży uśmiech Buziak


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #24 : Sierpień 22, 2012, 13:30:11 »

Więcej prawdy jest w opisie easta, niż w Twoich dyrdymałach, Kiaro.
W tysiąckrotnie powtarzanych kłamstwach, po to, by stały się prawdą.
Ale prawdy nie da się na trwałe zafałszować. I powinnaś o tym wiedzieć.

Nie podzielisz ludzi, odmawiając im prawa do wzrostu.
Jesteś zaprogramowana przez swoich mocodawców i trudno Cię nawet winić,
gdyż program nie może wyjść poza siebie. On się tylko realizuje. Do samego końca.

Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

black-flag tomaszowskieperegrynacje naszemaluchy polskatawerna apelkaoubkonrad692