Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 11:23:02


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SKĄD to nagłe zainteresowanie nami?  (Przeczytany 52326 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
greta
Gość
« : Sierpień 24, 2012, 09:20:39 »

Ja czytajac te przekazy zastanawiam sie,dlaczego nagle tyle innych istot /nie wiem jak powinnam je nazwac,ludzi? naszych braci z wszechswiata?/chce nam pomoc wszystko zmienic na lepsze wg.nich?
Dlaczego caly czas tkwilismy w tym eksperymencie,ktory byl zaplanowany,okazuje sie z gory i tylko przygladano sie nam jak sobie dajemy rade.Rozne istoty,nam niewidoczne,dzialaly i dzialaja na naszej planecie ale dopiero teraz jest to nam komunikowane?!
Jakos trudno mi uwierzyc w szczere intencje/moze sie myle,ale chce uwierzyc/,tych "naszych braci".
Przedstawia nam sie swiat,tak jak powyzej,nie iluzoryczny ,ale dla nas w tej chwili jest to bajka!Czy sie spelni?

Wierze,ze cos sie dzieje,bo odczuwam to na wlasnej skorze i we wlasnym zyciu.Nie jestem jeszcze na etapie przypomnienia sobie wszystkiego,wszystkich moich poprzednich zyc,ale mysle ze tak jak to pisze wiele osob tutaj na forum,ten czas przyjdzie dla kazdego z nas indywidualnie,zalezy od stopnie zawansowania checi chcenia zobaczenia i doswiadczenia tego procesu.

I jeszcze z innej beczki,ale to tak z checi poznania zdania innych na ten temat.
Nie jest to tajemnica,ze pracuje jako opiekunka w Niemczech.Moi podopieczni to ludzie przewaznie po wylewach,ale zdarzaje sie tez inne schorzenia.Wszyscy ci ludzie maja,jak na nasze oko,niepelnosprawny mozg.Wiele razy,a sa to rozne osoby,jestem swiadkiem,jak te osoby widza innych ludzi.Dzieje sie to nie na wskutek brania jakichs lekow psychotropowych,nie!
Jestem na okraglo swiadkiem,jak ci ludzie widza co innego i pytaja dlaczego w tym miejscu jest to a nie to,dlaczego obok sa inni ludzie nieznani im,dlaczego ci nie widoczni dla nas sa odbierani jako zli.Zdecydowanie zli!
Zastanawialam sie wiele razy,czy majac do dyspozycji i wykorzystujac tylko te kilka procent naszego mozgu,jestesmy jeszcze narazeni na utrate techze,a pomimo to widzimy co innego?

Czy to moze jest to przejscie dla tych,ktorzy nie maja pojecia o tym co sie dzieje i nigdy sie z tym nie zetkneli,a rok 2012 jest dla nich normalnym rokiem,jak kazdy inny?
Czy dodano im juz wiecej mozliwosci "patrzenia i widzenia",a my czekamy na to,no wlasnie na co?
Dlaczego caly czas jestesmy uspokajani,ze bedzie tak pieknie i bajecznie,a terazniejsza rzeczywistosc,dziejaca sie na naszych oczach,jest inna.Taka jak nasze mysli?To my ksztaltujemy nasza rzeczywistosc?

Nie wiem czy jest to temat na nowy watek,ale ciekawa jestem Waszych odczuc w tym temacie.
Pozdrawiam.Greta
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2012, 22:03:32 wysłane przez Dariusz » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Sierpień 24, 2012, 09:58:26 »

Greto, taki przekaz mogę napisać ja, moje dzieci, a już na pewno wnuki też. Tutaj naprawdę nie ma nic odkrywczego, może niektóre filmy poszły dalej niż to.
Wstawiłem to jako ciekawostkę, ale jak zawsze końcowa ocena należy do czytelnika.
Nie twierdzę, że ten przekaz nie jest prawdziwy, channelerka tak go otrzymała.
Założyłem taki wątek : "Dezinformacja... " i będę się starał przywołać trochę kryteriów rozróżniania, nawet, jeśli będą to starsze publikacje, ale póki co można się zapoznać choćby z tym, jakie możliwości ma amerykańska NSA.
Beth Trutwin egzystuje w tej branży ponoć od 2007 r., coś publikowała, ale jej strona "zakwitła" niedawno, praktycznie wszystkie artykuły są z 2012r. Mogę przywołać jeszcze kilka takich "nowych" stron i channelerów.  A ilości nowych ezoterycznych blogów o fantastycznym ruchu nie podjąłbym się oszacować.
Dlaczego teraz, to nie zagadka, tu się coś ważnego dzieje. Ale naprawdę w naszym rozumieniu czasu byli zawsze i to z obydwu stron, bo niestety strony są, wojny galaktyczne były, ślady są widoczne naszym gołym okiem. być może jest pokój, lub zawieszenie. Gdy dotrzemy do 5-go wymiaru, przez czwarty, będziemy podobno poza tym, dualność się dla nas skończy.
Wilku, nie przejmuj się zwierzętami, każde trafi zgodnie z jego przeznaczeniem, nie przejmuj się też innymi ludźmi, tu każdy ma własną drogę. Dla ciebie teraz, najważniejszy jesteś Ty i twoje Wzniesienie. Tutaj jest prezentowane całe spektrum wiadomości i opcji, kieruj się wyczuciem, intuicją, inni to nazywają sercem. Nie wszystko złoto, co się świeci, to co ci nie pasuje, co dla ciebie nie jest logiczne, to odrzucaj. Nauczysz się szybko. w ten sposób poszerzasz świadomość, i staraj się zapomnieć o obawach, to jest strach który cię powstrzymuje przed nowym.

Edit: Greto do drugiej części postu, według mnie widzą astral, niższy czwarty wymiar, domenę demonów i bytów, które nie potrafią się uwolnić, ani zmienić, a nawet tego nie chcą. Dlatego są postrzegani jako negatywni, bo tacy są, różne wampiry energetyczne itd. gdzieś o tym już było.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2012, 10:04:29 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Sierpień 24, 2012, 10:17:19 »

greto sama czytałaś i napisałaś, że tak było zaplanowane, a każdy jest tu z własnej woli,-
czas jest krótki i może wcześniej nie mieli prawa nawet się kontaktować z nami,-
to tylko moje gdybanie- trzeba zachować minimalny dystans co do ich intencji,-
a kiedy odzyskamy całą pamięć- wszystko stanie się jasne.
Ja przeszedłem wylew w 07' i wyszedłem z tego prawie bez szwanku i to raczej normalne,-
że po takich doświadczeniach każdy człowiek zmienia choć trochę swoje spojrzenie na rzeczywistość, ale co do mnie os., to i tak rodzina uważała mnie wcześniej za „obcego”,-
więc już nikt większej odmienności we mnie nie zauważa, no może jeszcze większy dystans do tzw. rzeczywistości. Po tygodniowej śpiączce nie wiedziałem nawet jaki jest rok, ale pamięć powoli wróciła, choć ciekawe jest to, iż zapomniałem to co opowiadałem swojej rodzinie o tym co widziałem w „snach” w czasie śpiączki- to się zatarło.
Przy okazji dwa słowa Mrugnięcie do sfinksa, jak sama widzisz, sam już byłem w życiu na „deskach” parę razy i to dosłownie ostatnio i muszę powiedzieć, że nie zmądrzałem zbytnio poprzez to,-
jednak co doświadczenie to doświadczenie i już się wie więcej, a zagubienie dobrze „leczy” inna podobnie zagubiona dusza.
I jeszcze jedno- zanim nastała era globalnej sieci, już zaczynałem się obawiać, iż ma jakiś poważny defekt mózgu będąc takim odmieńcem, aż do chwili kiedy otworzyły się bramy „globalnej świadomości” i mogłem zobaczyć, że nie jestem sam, takich ludzi na całym świecie są miliony,-
może nawet miliardy- to była wielka ulga- takie małe katharsis. Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #3 : Sierpień 24, 2012, 10:24:23 »

greta i blu
cyt
Cytuj
Edit: Greto do drugiej części postu, według mnie widzą astral, niższy czwarty wymiar, domenę demonów i bytów, które nie potrafią się uwolnić, ani zmienić, a nawet tego nie chcą. Dlatego są postrzegani jako negatywni, bo tacy są, różne wampiry energetyczne itd. gdzieś o tym już było.
Moze by tak o tym cos wiecej, inni niech sie dowiedza co ich otacza.
Ci ludzie widza tych, ktorzy ich skrzywdzili - np. lekarzy ze statkow kosmicznych.
Instytuty biologii, patologii, genetyki itp.itd. wspolpracuja ze soba na bazie miedzy "kontynentalnej" //Warszawa i Poznan//
Symbol bialego fartucha ... Szok
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Sierpień 24, 2012, 10:26:47 »

greta i blu
cyt
Cytuj
Edit: Greto do drugiej części postu, według mnie widzą astral, niższy czwarty wymiar, domenę demonów i bytów, które nie potrafią się uwolnić, ani zmienić, a nawet tego nie chcą. Dlatego są postrzegani jako negatywni, bo tacy są, różne wampiry energetyczne itd. gdzieś o tym już było.
Moze by tak o tym cos wiecej, inni niech sie dowiedza co ich otacza.
Ci ludzie widza tych, ktorzy ich skrzywdzili - np. lekarzy ze statkow kosmicznych.
Instytuty biologii, patologii, genetyki itp.itd. wspolpracuja ze soba na bazie miedzy "kontynentalnej" //Warszawa i Poznan//
Symbol bialego fartucha ... Szok

kurka, przepiórka,-
ja ich nie widzę, chyba że mi wszystko wymazali Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #5 : Sierpień 24, 2012, 10:30:23 »

W watku o Templariuszach acentaur pisze

Cytuj
Kaplanstwo Melchizedeka ok.2200 lat p.n.e zamieniony na biala skore barania i tak jest do dzis uzywany.
W starym Egipcie, starzy bogowie, zgodnie z tradycja, latali w " boskich barkach " (UFO) ale w egipskich
malowidlach Templariuszy sa wlasnie w takim fartuchu przedstawieni.  Tak wiec pozniejsi kaplani
 nosili  fartuch jako znak oddania "latajacym bogom " i jako znak autorytetu., jako przedstawiciele Boga
na Ziemi. Juz 3400 lat p.n.e nosili czlonkowie "Braterstwa weza "ten fartuch aby pokazac swoje oddanie
bogom, ktorzy w "latajacych kolach " z nieba sie zjawili.

songo nie widzisz ich?? A od czego dostales wylewu?? Teraz jasniej?  Mrugnięcie

Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Sierpień 24, 2012, 10:32:30 »

W watku o Templariuszach acentaur pisze

Cytuj
Kaplanstwo Melchizedeka ok.2200 lat p.n.e zamieniony na biala skore barania i tak jest do dzis uzywany.
W starym Egipcie, starzy bogowie, zgodnie z tradycja, latali w " boskich barkach " (UFO) ale w egipskich
malowidlach Templariuszy sa wlasnie w takim fartuchu przedstawieni.  Tak wiec pozniejsi kaplani
 nosili  fartuch jako znak oddania "latajacym bogom " i jako znak autorytetu., jako przedstawiciele Boga
na Ziemi. Juz 3400 lat p.n.e nosili czlonkowie "Braterstwa weza "ten fartuch aby pokazac swoje oddanie
bogom, ktorzy w "latajacych kolach " z nieba sie zjawili.

songo nie widzisz ich?? A od czego dostales wylewu?? Teraz jasniej?  Mrugnięcie



od ciężkiej pracy- kapłani nie goszczą w takich miejscach gdzie ja bywałemMrugnięcie

chociaż nie, tzn. tak, ale jaja,-
wspominałem o tzw. fabryce kurczaków z Ulsteru i drugiej potem,-
tam wszyscy obowiązkowo chodzili w białych fartuchach ze względów sanitarnych,-
a więc ja też Duży uśmiech
o qrcze!  Chichot
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2012, 10:58:50 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Sierpień 24, 2012, 11:26:06 »

Myślę, że podopieczni Grety nie widzą białych fartuchów, wprost przeciwnie, zresztą Greto zapytaj ich o to, jak są ubrani, jeśli opisy będą w miarę dokładne to można określić okres czasu z którego byty pochodzą, lub ich poza ziemskie pochodzenie.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #8 : Sierpień 24, 2012, 11:33:18 »

Cytuj
Zwiększamy nasze transmisje dla was, aby was poinformować, że wasza energia jest obecnie wymagana.  Po prostu bądźcie Miłością.  Połączcie się dzisiaj poprzez wasze serca przy użyciu Fioletowego Płomienia z innym pracownikami Światła z zamiarem doprowadzenia do Przemiany.

Już gdzieś wcześniej Kiara zdaje się ostrzegała  przed tym fioletowym płomieniem. Wizje są słodkie ,ale coś w tym przekazie nie gra.

Wzniesienie , jak słusznie zauważyła Greta, dzieje się ,bo COŚ da się wyczuć, ale jest nieuchwytne, nienazywalne. Sprawy w życiu "się układają" w przedziwną mozaikę zdarzeń niby przypadkowych (ale przypadek to tylko nazwa reguły, której nie znamy Mrugnięcie ).
Skoro nie potrafimy tego uchwycić, to znaczy, że to nie jest przeznaczone dla implantu JA. Należy się z tego tylko cieszyć. Energia ta nie zostanie wykorzystana w niecnych celach bo nie jest przeznaczona dla "nas" . Nie można jej przechwycić i się nią bawić. Ona przepływa i tak zrobi "swoje" w człowieku,  a ludzkie tożsamości co najwyżej będą miały udział jedynie w obserwowaniu efektów przepływu i tylko już po fakcie. O ile jeszcze będą nierozpoznane, ale coraz ciężej będzie "nam" w tym świecie egzystować, ponieważ wszystko się spolaryzuje i wiele nowego nastanie, już nastaje.

Sprawą oczywistą będzie odpuszczenie "siebie" , albo trwanie w sobie i w cierpieniu niezrozumienia rzeczywistości.
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #9 : Sierpień 24, 2012, 11:58:30 »

Wiecie,ja lubie jak jest,jak to sie mowi podana kawa na lawe.Dlaczego nie mowia nam wszystkiego?
Dlaczego ciagle jestesmy niedoinformowani?
Jezeli ma to byc niespodzianka,to sory,ale tyle o tym mowiac,to nia juz nie jest.
Caly czas nie wiemy co i jak,ale ONI wiedza wiec dlaczego nie ma jednego konkretnego przekazu pt.Sluchajcie,bedzie tak i tak?Dlaczego?
Caly czas ten eksperyment,dla nas oczywiscie,nie dla nich!

Nie chodzi mi o rzeczywistosc,bo jest tak,jak kazdy indywidualnie to widzi.Chodzi mi o wylozenie kart!I nic wiecej!

Pozdrawiam.Greta
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Sierpień 24, 2012, 12:00:57 »

z tego co nieraz piszą, jest nawet trudność w opisie 4/5G dla języka 3G


"Ascension - "co jeśli?"

2012 23 SIERPNIA
 Wysłane przez: Steve Beckow   


 Według Michała Archanioła, wielu z nas ma "co jeśli" obawy wokół Wniebowstąpienia.
 Co jeśli Ascension jest odroczone,
 co jeśli nasi bliscy nie są z nami,
 co będzie, jeśli .... nasze pytania dalej.
 W moim ostatnim czytaniu z nim na 17 sierpnia, spytałem:
"Dyskusja o tym niepokoju i strachu, że wiele osób czuje się" co jeśli "wokół Wniebowstąpienia.Ponieważ ... jest czai się w cieniu. ...
"To, co mówisz jest strach ludzi.
Ich strach przed "co jeśli".
 Nie ma "co, jeśli".
Ale strach przed "co jeśli".
Co, jeśli ... jakoś to wszystko jest kosmiczny żart. ... To nie jest to, że nie doceniamy dowcipy.
Kochamy kawały.
A nasz pomysł na żart, może być bardzo różny od twojego.
Ale to nigdy nie będzie żart który może zranić tak wielu. "(1)

 Więc spróbujmy rozwiązać jakoś wspólnie "co, jeśli tych."
Pytanie: Czy jest jakaś szansa, że ​​wniebowstąpienie będzie przesunięte z danej chwili 21 grudnia 2012 lub wcześniej?
Archanioł Michał: To jest plan matki. To nie jest nasz plan. To nie jest twój plan. Tak, jesteśmy spełnieniem tego planu. Ale nie ma planu odroczenia lub opóźnienia. (2)

Pytanie: Czy istnieje możliwość, że będę się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie Wniebowstąpienia?
SaLuSa: Bądź pewny, że wszyscy będziecie we właściwym miejscu o czasach ostatecznych, a następnie Twoje monitowanie jeśli czujesz silną potrzebę ponownego zlokalizowania siebie. W takich chwilach to jest całkiem prawdopodobne, że poczujesz pragnienie, aby być blisko swojej rodziny, a jeśli tak, to przez następujące, jeśli możesz. (3)

Pytanie: Czy rodziny wzniesienie będzie razem?
SaLuSa: Wiele rodzin wzniesie się razem, choć nie dotyczy to wszystkich, ponieważ nie musi być zasiłek dla siebie stworzeni duszy wyboru wolnej woli. Należy pamiętać, że odnosi się to do różnych grup dusz, które spotykają się w celu wspierania ich rozwoju.
Zawsze będą wchodzące i wychodzące z nich, i bardzo niewiele dusz pozostanie na stałe do życia po życiu. Przyjemnością jest dla wszystkich z tych kontaktów, które napisałeś, czy były one krótkie lub w inny sposób, tak jak były one przeznaczone jako część swojego doświadczenia, a każda  ma wartość na swój własny sposób. (4)


Pytanie: Czy w rodzinie zwierzęta wznoszą i wynurzać się będą z rodziną?
Matthew Ward: zwierzęta  Ziemi i rośliny automatycznie przejdą wraz z planetą i jak ona się wznosi, królestwo zwierząt po raz kolejny stanie się spokojne. (5) (nie będzie agresji u zwierząt)
Niewinność ich dusz zwierzęcych automatycznie umożliwia im podróż z [Gaią]. (6)
Zwierzęta, które są kochane i otoczone opieką automatycznie przejdą wraz z ich rodzinami. (7)

Pytanie: Mam problemy z członkami mojej rodziny. Muszę się zatrzymać z nimi?
SaLuSa: Nie ma czasu, jak obecny, aby przejrzeć relacje z rodziną lub przyjaciółmi. Często kiedy wcielasz się jesteś umieszczony z duszami już znanymi w poprzednich żywotach, i to z tego powodu, że mogą mieć problemy między wami, że muszą być ponownie.

fascynujący temat ..ale pamiętajmy  Nie ma "co, jeśli".
to tylko nasze EGO zadaje pytania w strachu  i obawie ,podrzuca nam dualistyczne wątpliwości .

ASCENSION - to doskonały proces ,
to najlepsze co nas spotyka ...
bądźmy tego pewni...

więcej pytań tutaj ..

nie czujecie oddechu waszych opiekunów ?
oni aż podskakują z radości, podśpiewując w Świetle i Miłości.... ...."
http://kochanezdrowie.blogspot.com/2012/08/ascension-co-jeslisteve-beckow.html
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2012, 12:09:44 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #11 : Sierpień 24, 2012, 12:26:54 »

Wiecie,ja lubie jak jest,jak to sie mowi podana kawa na lawe.Dlaczego nie mowia nam wszystkiego?
Dlaczego ciagle jestesmy niedoinformowani?
Jezeli ma to byc niespodzianka,to sory,ale tyle o tym mowiac,to nia juz nie jest.
Caly czas nie wiemy co i jak,ale ONI wiedza wiec dlaczego nie ma jednego konkretnego przekazu pt.Sluchajcie,bedzie tak i tak?Dlaczego?
Caly czas ten eksperyment,dla nas oczywiscie,nie dla nich!

Nie chodzi mi o rzeczywistosc,bo jest tak,jak kazdy indywidualnie to widzi.Chodzi mi o wylozenie kart!I nic wiecej!

Pozdrawiam.Greta

Greta , ale kto ma ci mówić to wszystko? I z jakiej racji ma to robić? Ci którzy tak zawzięcie robią te przekazy  ( bynajmniej zdecydowana większość z nich) takiego celu nie mają. Te channelingi służą zablokowaniu naszego rozwoju i uniemożliwieniu nam przejścia w IV wymiar.

Ich 5 wymiar to nie nasz IV, już pisałam że nie przechodzi się automatycznie z III do V pomijając drogę rozwoju w IV. zatem jest podstęp nawet w tej informacji, ten 5 wymiar to tak naprawdę 5 świat czyli piąty raz powtarzanie nowej opcji III wymiaru. Bo już robimy to po raz czwarty i czwarty raz dobiega końca. Trzy razy podejmowaliśmy nieudane próby przejścia do IV wymiaru , trzy razy nam się to nie udało, teraz jest czwarty raz. zatem trwa okrutna walka o dezinformację , o manipulowanie informacją tak żeby Człowiek sam podjął decyzję taką , która po raz czwarty uwięzi go w III wymiarze. Gdyby się to stało zacieli byśmy czas 5 ich , piątego wymiaru, czyli powtórka  piaty raz w III wymiarze, inaczej piaty świat.

Przecież ci manipulanci ziemscy i zaświatowi tego Ludziom nie powiedzą , bo to nie leży w ich interesie. natychmiast by padł i nikt by nie przeszedł na ich stronę posiadając wiedzę iż po raz piaty stanie się ich niewolnikiem , zasilającym ich system.

Zatem przekazują tak informacje ( zresztą częściowo prawdziwą) żeby im uwierzyć i robić dla swojego "dobra" wszystko co powiedzą.

Tym razem nie mogą sami dokonać globalnego kataklizmu na ziemi ( mogą tylko nim straszyć) , bo..: po pierwsze nie maja już takiej mocy energetycznej.
A , po drugie takie działanie natychmiast wyłączyło by ich z "gry" o Ludzką świadomość jako przegranych.

Walka o Ludzi to nie o ciała fizyczne , o materię się toczy, a o naszą świadomość. Blokowanie  wiedzy , przekaz półprawd , odwracanie uwagi , zaciemnianie iż nic nie możemy , bo nas nie ma.. to tylko część tej podstępnej gry.

Człowiek jest bardzo silny, gdy odzyska samoświadomość swoją, otworzy dostęp do swojej mocy wewnętrznej, tego boją się ci dotychczasowi nasi władcy. Walczą zawzięcie z każdym przejawem  odzyskiwania mocy i wiedzy o sobie Ludzkości. Ci przekazujący tą ściemę wcale nie chcą nam pomagać w naszym rozwoju , bo jest to strata ich dotychczasowej władzy. To jest manipulacja informacja tworząca tylko pozory pomocy.
Ten fakt już powinniśmy już odróżniać, bowiem  związana jest z nim nasza decyzjonalnośc o przyszłości  zarówno naszej jak i ziemi oraz całego kosmosu.


Kiara:) Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #12 : Sierpień 24, 2012, 12:44:59 »

Zgadzam sie z Kiara, choc moze inaczej te wymiary numeruje, ale glownie zgadzam sie z mysla przewodnia.
Ale wiem, ze sa sily, ktore rowniez umieja nawiazac inteligentny kontakt wcale nie manifestujac sie nachalnie w srodkach masowego przekazu. Czyli jest jakas przeciwwaga, bo sam czlowiek nie da rady przejsc przez tunel.

Mozna posiasc wiedze matematyczna, filozoficzna i inne, ale to jeszcze nie bedzie kluczem. Trzeba czekac na "transportera" Mrugnięcie
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #13 : Sierpień 24, 2012, 13:19:33 »

@Kiara
Cytuj
Walka o Ludzi to nie o ciała fizyczne , o materię się toczy, a o naszą świadomość. Blokowanie  wiedzy , przekaz półprawd , odwracanie uwagi , zaciemnianie iż nic nie możemy , bo nas nie ma.. to tylko część tej podstępnej gry.

I tu napisałaś rzecz istotną, chociaż z pewnością nie zamierzałaś ,ale Ci się wymskło, Kiaro Chichot
Nie idzie o ciało fizyczne, ani nawet o Ciebie/mnie/nas. Gra się toczy o Świadomość. O ponowne uwięzienie jej w okowach CIEBIE - obcego implantu JA.

Właśnie dlatego pada tyle zapewnień ,że TY jesteś taki ważny, taki kochany i dostąpisz wszelkiej radości i wszystko TOBIE dadzą, i już nic nie będziesz musiał robić, nie będziesz cierpiał , człowieku, ani się niczym nie będziesz martwił. Dostaniesz wszystko, całą energię wszechświata i takie cudeńka  techniki, które dla Ciebie zrobią wszystko. Tylko bądź i nie odchodź.

Czemu ?
Bo jesteś komuś potrzebny ,aby za Twoją pomocą dalej ssać Świadomość, żerować na niej. Ludzka istota jest zasilana przez Świadomość - te nakładki nie. Myśliciele też tylko żyją z produkcji luszu.

Cytuj
Trzy razy podejmowaliśmy nieudane próby przejścia do IV wymiaru , trzy razy nam się to nie udało, teraz jest czwarty raz. zatem trwa okrutna walka o dezinformację , o manipulowanie informacją tak żeby Człowiek sam podjął decyzję taką , która po raz czwarty uwięzi go w III wymiarze

Ile razy będzie człowiek popełniał wciąż ten sam błąd ? Teraz nie jest inaczej niż poprzednio. Jest tak samo i schemat jest ten sam, tylko wielość dróg, bo jak nie tę to inną , byleś TY wybrał i byleś wierzył , ze to Twój wybór, że TY wybierasz, że jesteś jakiś TY.
Cytuj
Człowiek jest bardzo silny, gdy odzyska samoświadomość swoją, otworzy dostęp do swojej mocy wewnętrznej, tego boją się ci dotychczasowi nasi władcy.
Tak, otwiera się dostęp do samoświadomości, ale nie robisz tego TY . Kontrolerzy boją się utraty dostępu do mocy świadomości, którą uzyskiwali dotąd poprzez Ciebie.

Oni nie chcą Twojej zguby, wręcz przeciwnie. Chcą, abyś był i abyś to TY zabrał ich tam dokąd dostęp się otwiera. Jesteś ich furtką,- Fair Lady , to TY dla nich jesteś "transporterem" - bo nie można Ciebie usunąć z powodu wolnej woli. Teraz obiecają Ci wszystko co zechcesz, a kiedy się dokona to znów zobaczysz łańcuch na szyi. Jak tyle razy wcześniej.

A najlepsze z tego wszystkiego, że Ty uważasz siebie za wszystko ,co jest Duży uśmiech -esencję istnienia. Ha. Dobre sobie Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2012, 13:28:12 wysłane przez east » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #14 : Sierpień 24, 2012, 14:47:10 »

east

Cytuj
Oni nie chcą Twojej zguby, wręcz przeciwnie. Chcą, abyś był i abyś to TY zabrał ich tam dokąd dostęp się otwiera. Jesteś ich furtką,- Fair Lady , to TY dla nich jesteś "transporterem" - bo nie można Ciebie usunąć z powodu wolnej woli. Teraz obiecają Ci wszystko co zechcesz, a kiedy się dokona to znów zobaczysz łańcuch na szyi. Jak tyle razy wcześniej.

A najlepsze z tego wszystkiego, że Ty uważasz siebie za wszystko ,co jest -esencję istnienia. Ha. Dobre sobie

Oni tez sa do pokonania i chodzi o to, ze zawsze ktos ten lancuch na szyi ma, tak samo jak zawsze ktos ma korone na glowie.
"Transporter" to rodzaj przewoznika - znasz mit o Charonie i obolu? To nie sa bajki.
Ten "ferry-man" transportuje do ... innego wymiaru Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #15 : Sierpień 24, 2012, 16:04:26 »

east.
Cytuj
I tu napisałaś rzecz istotną, chociaż z pewnością nie zamierzałaś ,ale Ci się wymskło, Kiaro Chichot
Nie idzie o ciało fizyczne, ani nawet o Ciebie/mnie/nas. Gra się toczy o Świadomość. O ponowne uwięzienie jej w okowach CIEBIE - obcego implantu JA.

Napisałam z pełna świadomością  Chichot Buziak  to co chciałam napisać , chociaz Ty rozumiesz tylko część tej treści. Świadomość  to inaczej JA wcielone w materię , które prezentuje siebie zależne  od poziomu osobistego rozwoju. To JA wcielone- Świadomość to nic innego jak Energia osobowościowa , która stworzyła sobie materialne "ubranko" ciało fizyczne dla doświadczania kontaktu z drugą taką wcieloną lub nie wcieloną energią.
JA - Świadomość nie jest ciałem fizycznym, ona może go stworzyć ,"rozwinąć  lub zwinąć  w postać materialną lub energetyczną.

Zatem o co toczy się ta walka? O moc energetyczną Świadomości JA, o wiedzę jej , a raczej odcięcie od wiedzy kim ona jest naprawdę i jaka mocą może dysponować, oraz co dzięki tej mocy tworzyć.
Zrozum w końcu iż Energia niewcielona i Energia wcielona to jedno i to samo, różnica jedynie  polega na dyspozycji  mocą energetyczną każdego z nas , kto jest taką Energią.

Kiedy Energia -Świadomość -JA jest wcielona traci dostęp do swojej przeolbrzymiej mocy , musi tak być , gdyż ta moc energetyczna Energii Matrycy zniszczyła by kompletnie ciało fizyczne w które ona się wcieliła.
Żeby mogła korzystać z coraz większej swojej  mocy, wcielona Energia Człowiek, musi podnieść wibracje , czyli wytrzymałość energetyczną swojego ciała materialnego. Nie ma innej opcji, przewoźnik ( materia ) musi spełniać odpowiednie parametry niezależnie czy energia płynie przez niego , czy tylko on tworzy wokół siebie pole energetyczne dzięki niej. To ono przekształca się w statek kosmiczny , czyli MER KA BA , dzięki któremu możemy błyskawicznie przemieszczać się w kosmosie. Jest on o wiele bardziej doskonały niż materialne statki na których można podróżować nie robiąc nic z ciałem materialnym.
Jednak to, nie o to chodzi w rozwoju ponad trzeciowymiarowym.
Chyba wiesz iż rożne materiały są przewodnikami oraz izolatorami, swoje  ciało materialne przekształcamy w przewodnik a zarazem akumulator energetyczny. I to ono staje się przewoźnikiem wehikułem , transporterem dla Świadomości- JA .
Znaczenie ma zarówno jedzenie , picie jak i nasze myśli jaki stanie się przewoźnik z naszej materii dla nas.

Kiara Uśmiech Uśmiech



« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2012, 16:29:20 wysłane przez Kiara » Zapisane
Wilk
Gość
« Odpowiedz #16 : Sierpień 24, 2012, 17:15:01 »

Tak widzę że jedni tutaj jest za tym żeby JA wyplenić a drudzy że nie a ja wam powiem że nie wiem i postanowiłem obserwować Chichot Bo mało jeszcze wiem a nie chcę wysunąć błędnych wniosków.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Sierpień 24, 2012, 17:24:21 »

Widzę, że tym "fantastycznym", a może fantazyjnym przekazem sprowokowałem z pomocą Grety całkiem rzeczową dyskusję. Chcemy, czy nie dyskusja schodzi na Wzniesienie.
Przyjmujemy, że jest to kolejna próba, po tych nieudanych i potwierdzenie tego znajdziemy w wielu źródłach.
Jednak biorąc pod uwagę obecną sytuację, na niecałe 4 miesiące przed tym wydarzeniem, oczywiście nie widzę nie tylko całości obrazu tego, ale nawet większych przesłanek. Ze wszelkich "zapowiedzi", włączając w to Kiarę wynika, że tym razem nie przeszkodzi nam globalny kataklizm, choć jeszcze można znaleźć sporo takich przekonań.
Tylko co z tego, jeśli jeszcze dziś 99% dorosłej populacji nie jest świadomych dosłownie niczego z własnej duchowości (to nieadekwatne słowo, ale trudno o lepsze). Kontrolerzy z widzialnej i niewidzialnej piramidy kontroli zacierają ręce i czułki, czy co tam mają. Ilu na tej planecie słyszało o MER KA BA?
Jeśli to jest proces jak twierdzą gdzieś tu wklejeni przez songo Kasjopeanie, to nie chciałbym spekulować na ile lat.
Oczywiście wszyscy twierdzą, że napływają takie czy inne energie, to też proces powolny, bo ciało nas ogranicza.
Krótko mówiąc nie widzę tego bez czegoś bardzo nadzwyczajnego, Boskiej ingerencji, czy jakkolwiek zechcecie to nazwać.
Kiara już o tym gdzieś pisała, ale ta jej wizja również jest z pewnością jeszcze bardziej "fantastyczna" niż ten przekaz, który praktycznie napisać mógł każdy z odrobiną fantazji lub po 3 dużych jasnych.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Wilk
Gość
« Odpowiedz #18 : Sierpień 24, 2012, 17:30:05 »

Tylko co z tego, jeśli jeszcze dziś 99% dorosłej populacji nie jest świadomych dosłownie niczego
Czyli ja się nie zaliczam dorosły nie jestem Uśmiech Ale co zrobić, ale gdzieś na forum było na pisane że ci którzy nawet nie są świadomi wzniesienia ale niosą światło w sercu się wzniosą poczekamy te 4 miesiące Chichot
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Sierpień 24, 2012, 17:37:56 »

ja już mam takie hobby, że wynajduję najróżniesze wersje dla porównania,-
co się w nich pokrywa, a co nie- to już może dać jakiś obraz dez/informacji.
Kto ma racje, albo czyja wersja jest bliższa temu co jest już i nadchodzi??
Deniken na tej konferencji we Wrocławiu dołożył jeszcze jedną ciekawostkę z piramidy w Meksyku, że 21/12/12 ma również powrócić bóg/bostwo Majów które pomogło stworzyć świat Mrugnięcie
no to jeszcze coś:


"Ascension - "co jeśli?"
2012 23 SIERPNIA
 Wysłane przez: Steve Beckow   


 Według Michała Archanioła, wielu z nas ma "co jeśli" obawy wokół Wniebowstąpienia.
 Co jeśli Ascension jest odroczone,
 co jeśli nasi bliscy nie są z nami,
 co będzie, jeśli .... nasze pytania dalej.
 W moim ostatnim czytaniu z nim na 17 sierpnia, spytałem:
"Dyskusja o tym niepokoju i strachu, że wiele osób czuje się" co jeśli "wokół Wniebowstąpienia.Ponieważ ... jest czai się w cieniu. ...
"To, co mówisz jest strach ludzi.
Ich strach przed "co jeśli".
 Nie ma "co, jeśli".
Ale strach przed "co jeśli".
Co, jeśli ... jakoś to wszystko jest kosmiczny żart. ... To nie jest to, że nie doceniamy dowcipy.
Kochamy kawały.
A nasz pomysł na żart, może być bardzo różny od twojego.
Ale to nigdy nie będzie żart który może zranić tak wielu. "(1)

 Więc spróbujmy rozwiązać jakoś wspólnie "co, jeśli tych."
Pytanie: Czy jest jakaś szansa, że ​​wniebowstąpienie będzie przesunięte z danej chwili 21 grudnia 2012 lub wcześniej?
Archanioł Michał: To jest plan matki. To nie jest nasz plan. To nie jest twój plan. Tak, jesteśmy spełnieniem tego planu. Ale nie ma planu odroczenia lub opóźnienia. (2)

Pytanie: Czy istnieje możliwość, że będę się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie Wniebowstąpienia?
SaLuSa: Bądź pewny, że wszyscy będziecie we właściwym miejscu o czasach ostatecznych, a następnie Twoje monitowanie jeśli czujesz silną potrzebę ponownego zlokalizowania siebie. W takich chwilach to jest całkiem prawdopodobne, że poczujesz pragnienie, aby być blisko swojej rodziny, a jeśli tak, to przez następujące, jeśli możesz. (3)

Pytanie: Czy rodziny wzniesienie będzie razem?
SaLuSa: Wiele rodzin wzniesie się razem, choć nie dotyczy to wszystkich, ponieważ nie musi być zasiłek dla siebie stworzeni duszy wyboru wolnej woli. Należy pamiętać, że odnosi się to do różnych grup dusz, które spotykają się w celu wspierania ich rozwoju.
Zawsze będą wchodzące i wychodzące z nich, i bardzo niewiele dusz pozostanie na stałe do życia po życiu. Przyjemnością jest dla wszystkich z tych kontaktów, które napisałeś, czy były one krótkie lub w inny sposób, tak jak były one przeznaczone jako część swojego doświadczenia, a każda  ma wartość na swój własny sposób. (4)


Pytanie: Czy w rodzinie zwierzęta wznoszą i wynurzać się będą z rodziną?
Matthew Ward: zwierzęta  Ziemi i rośliny automatycznie przejdą wraz z planetą i jak ona się wznosi, królestwo zwierząt po raz kolejny stanie się spokojne. (5) (nie będzie agresji u zwierząt)
Niewinność ich dusz zwierzęcych automatycznie umożliwia im podróż z [Gaią]. (6)
Zwierzęta, które są kochane i otoczone opieką automatycznie przejdą wraz z ich rodzinami. (7)

Pytanie: Mam problemy z członkami mojej rodziny. Muszę się zatrzymać z nimi?
SaLuSa: Nie ma czasu, jak obecny, aby przejrzeć relacje z rodziną lub przyjaciółmi. Często kiedy wcielasz się jesteś umieszczony z duszami już znanymi w poprzednich żywotach, i to z tego powodu, że mogą mieć problemy między wami, że muszą być ponownie.

fascynujący temat ..ale pamiętajmy  Nie ma "co, jeśli".
to tylko nasze EGO zadaje pytania w strachu  i obawie ,podrzuca nam dualistyczne wątpliwości .

ASCENSION - to doskonały proces ,
to najlepsze co nas spotyka ...
bądźmy tego pewni...

więcej pytań tutaj ..http://the2012scenario.com/2012/08/ascension-what-if/

nie czujecie oddechu waszych opiekunów ?
oni aż podskakują z radości, podśpiewując w Świetle i Miłości.... ...."
http://kochanezdrowie.blogspot.com/2012/08/ascension-co-jeslisteve-beckow.html
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2012, 17:42:43 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Wilk
Gość
« Odpowiedz #20 : Sierpień 24, 2012, 17:48:20 »

Cytuj
Niewinność ich dusz zwierzęcych automatycznie umożliwia im podróż z [Gaią]. (6)
Zwierzęta, które są kochane i otoczone opieką automatycznie przejdą wraz z ich rodzinami. (7)

I mam odpowiedź Chichot
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Sierpień 24, 2012, 17:51:55 »

Wilku, nie chodziło mi o przepisowe 18 lat, kościół np. uznaje cię za dorosłego od komunii, czyli obecnie to się obniżyło chyba do ok. 10 lat.
Głównie chodzi o świadomość, według Archanioła Michała w "wywiadzie" dla Steve Beckov'a dzieci zabierają się z rodzicami, lub opiekunami. Wieku tam nie określił, a myślę, że to jest dość płynne.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Wilk
Gość
« Odpowiedz #22 : Sierpień 24, 2012, 18:03:12 »

Wilku, nie chodziło mi o przepisowe 18 lat, kościół np. uznaje cię za dorosłego od komunii, czyli obecnie to się obniżyło chyba do ok. 10 lat.
Głównie chodzi o świadomość, według Archanioła Michała w "wywiadzie" dla Steve Beckov'a dzieci zabierają się z rodzicami, lub opiekunami. Wieku tam nie określił, a myślę, że to jest dość płynne.

Komunia jest od 8 lat jeszcze pamiętam Chichot Raczej się nic nie zmieniło ale dziecko można uznać do tych 10 lat potem już nastolatek Chichot Ale chyba dojrzałość w kościele uzyskuje się poprzez bierzmowanie czyli 15/16 lat no bierzmowany byłem (nie wiem po co Chichot ) tak czy siak nie ma się co głowić ja odpowiedź o zwierzętach dostałem człowiek to człowiek Polak potrafi Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Sierpień 24, 2012, 18:10:31 »

..mam nadzieję, że paszportów nie będą sprawdzać Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #24 : Sierpień 24, 2012, 18:56:02 »

Przestańcie już panikować, oczywiście ze to przejście nastąpi i nikomu kto podjął decyzje o przejściu  na poziomie Duszy nic się nie stanie, przejdzie. Już pisałam oglądałam ten proces , widziałam jak Energie "zwijają" swoje materialne  "wypustki" siebie Człowieka i podnoszą go do góry w postaci świetlistej iskry na czas dematerializacji ziemi i wyłonienia się z jej wnętrza "Starej -Nowej" Ziemi" następnie Ludzie ponownie zachodzą na ziemie w postaci Iskry Energii , która "rozwija " swoje ciało materialne. Wcale nie będziemy identyczni jak teraz , bo nasze wzorce życia odtworzą nasze ciała materialne zdrowe , młodsze oraz piękniejsze. Nowa ziemia IV wymiar to dużo wyższy potencjał energetycznych możliwości, nie ma potrzeby doświadczania na niej kalectwa i wielu ułomności niepełnych wzorców energetycznych.

Wrócę do tego fantastycznego przekazu przy kolejnym poście i napiszę co jest tam ściemą i dlaczego tak jest. Zwierzęta przechodzą ale nie wszystkie gatunki mają potrzebę życia w IV wymiarze, bo są stwarzane wyłącznie dla III.


Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Naprawdę nasze wzniesienie nie zostało odwołane , ono nastąpi, wezmą w nim udział wszyscy , którzy tylko podejmą taką decyzję na poziomie Duszy, wszyscy jeszcze nie gotowi energetycznie do tego procesu otrzymają energetyczną pomoc.


Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

eye wartune watahaskromnych kociarnia loki