Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 18, 2024, 19:05:44


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "KSIĘGA CHEOPSA" - oficjalny artykuł [część druga serii]  (Przeczytany 8287 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« : Grudzień 06, 2008, 16:06:05 »

KSIĘGA CHEOPSA

Zarówno ten tekst jak i całe opracowanie niniejszej księgi będącej proroctwem posiada prawa autorskie, które należą do mnie, ponieważ ja to wszystko otrzymałem, odczytałem, obliczyłem i wyjaśniłem w sposób zrozumiały dla wszystkich.

WSTĘP

Zostanie potem (w stosownym czasie) ujawnione skąd pochodzą liczby zawarte w tym Proroctwie, przedstawię teraz wnioski, jakie się nasuwają, ponieważ jest to na czasie bardzo a o całej doniosłości tego, co odkryłem podczas moich badań niech świadczą wszystkie konsekwencje tego odkrycia, najważniejsze tutaj jest to, że całość zawarta jest w Liczbie 718 i ona to właśnie doskonale wyjaśnia, bo jest tutaj kluczem. Należy potraktować to wszystko bardzo poważnie, gdyż nie są to jakieś tam moje teorie, lecz moje wnioski, które są potwierdzane przez nauki kabalistyczne, wartości liczbowe słów, więc jest to mocny argument. Całość Proroctwa otrzymałem podczas pewnej iluminacji, lecz musiałem włożyć dużo wysiłku, aby to wszystko pojąć a także rozszyfrować ich prawdziwe znaczenie, zostały mi podane liczby, dlatego, że istnieje wiele możliwości analizy ich a także za pomocą gematrii można odnaleźć bezpośrednie powiązania z innymi słowami, które są w ten sposób jakby ich wyjaśnieniem. Liczby także, są ponadczasowym językiem całej ludzkości, ponieważ niezależnie gdzie mieszkamy, na jakim kontynencie liczby są zawsze takie same i w każdym miejscu możemy je odczytać tak samo, dlatego liczby są uniwersalnym alfabetem naszej całej cywilizacji, nigdy nie będą miały innego znaczenia i zawsze czy to za 100 czy 1000 lat można odczytać to tak samo i dlatego ważniejsze proroctwa są zapisywane, jako liczby, (jako przykład niech będzie kod w Wielkiej Piramidzie wyrażony za pomocą miar a zawierający przyszłe wydarzenia Świata). Liczba 718 jest jednym z największych przykładów tego, o czym mówię, liczba ta po raz pierwszy została wspomniana w Księdze Prawa, jako Imię Steli egipskiego kapłana Ankh-Af-Na-Khonsu. 718 jest bardzo istotną liczbą w Proroctwie Cheopsa, które zapowiada Ogromną Katastrofą na rok 2012 a dokładniej mówi o tym, że Płonące Światło zniszczy wszystko, było wiele proroctw już, ale to jest jednak bardzo prawdopodobne, Proroctwo 718 mówi nam jak do tego nie dopuścić i jak się przed tym Uchronić, ale wspomina także, co może się wydarzyć, jeśli się nic nie zrobi. Należy dobrze zrozumieć to, co jest tu napisane. Sposób, w jaki mogę uzyskać te liczby został mi przekazany podczas mojej praktyki duchowej i moim zadaniem było metodą kabalistyczną przypisać im słowa i odczytać całość. Księga Cheopsa została Zapisana i Ukryta.

718

O to są Liczby i Słowa Proroctwa

38 = GB KCh - Potężna Moc
64 = NBVAH - Proroctwo
66 = GL ChBA ChZVH - Źródło Ukryte w Magicznej Wizji
74 = DIIN - Przywódca, Sędzia
80 = OI - Ogromna Katastrofa
88 = NChL - Płonąć
93 = MMChH - Adept, Ekspert
99 = IDIOH - Wiedza
116 = OLVI - Wspaniały Intelekt

38 + 64 + 66 + 74 + 80 + 88 + 93 + 99 + 116 = 718

Stopniowa Redukcja I (odczytanie głębszego znaczenia ) (GEMATRIA)


116 + 99 = 215 - Wspaniały Intelekt + Wiedza 215 = ZRCh - Promień, Dawać Światło
80 + 88 = 168 - Ogromna Katastrofa + Płonąć 168 = ChPP - Ochraniać, Chronić
74 + 93 = 167 - Przywódca + Ekspert (Adept) 167 = GLVI ChLP - Przenikać Objawienie
66 + 38 = 104 - Źródło Ukryte w Magicznej Wizji + Potężna Mocy 104 = GLVI KLH - Ostateczne Objawienie
64 = NBVAH - Proroctwo

Dalsza Redukcja II (uzyskanie dwóch liczb)

215 + 168 = 383 383 = MSChVLHB - Płomienny, Płonący (odnosi się to do Samuela, zostanie to wyjaśnione później) 383 = ChSYD ASh – Święty Ogień (odnosi się to do Samuela, zostanie to wyjaśnione później)
167 + 104 = 271 271 = AOR – Światło (odnosi się to do Samuela, zostanie to wyjaśnione później)

Ostateczna Redukcja i Odczytanie Znaczenia III (zredukowanie do jednej liczby)

654–AOR ChSYD ASh – Światło Świętego Ognia (Atrybuty Samuela)
Uzyskana liczba 654 nie jest ostateczna, cały czas celowo pomijałem liczbę, 64 ponieważ taka metoda pozwoliła mi traktować ją, jako liczbę o osobnym i ważnym znaczeniu, ponieważ 64 to wartość zapisu NBVAH, czyli Proroctwo
64 = NBVAH – Proroctwo

654+64=718 Słowa te są bardzo tajemnicze, można to zrozumieć w dwojaki sposób, może być to pozytywne Światło, które jest symbolem iluminacji i oświecenia, nawiązanie do odczytania wiedzy starożytnych ukrytej na terenie Egiptu, ale może być to także światło ognia, płonąc niszczy wszystko, jest to Proroctwo mówiące o obu możliwych wydarzeniach.

BARDZO DOKŁADNA ANALIZA

Analizę trzeba zacząć od słów kluczowych przypisanych do liczb z proroctwa, ponieważ jest to analiza kabalistyczna, doszukać się tutaj trzeba jak najwięcej wyrażeń o tej samej liczbie, aby poznać ich ukryty wspólny sens – tego uczy nauka gematrii właśnie, każde słowo mające tą samą liczbę posiada jakieś ukryte powiązanie, czasem bardzo ciężko jest je zauważyć, ale gdy się znajdzie już ten klucz, który je łączy to wszystko okazuje się oczywiste nagle.

Przyjrzyjmy się, zatem więc bliżej tym 9 liczbom i przypisanym im słowom: [w nawiasach kwadratowych są znaczenia istotne dla Projektu Cheops]

38 = GB KCh - Potężna Moc [wiedza o przyszłości]
64 = NBVAH – Proroctwo [Proroctwo]
66 = GL ChBA ChZVH – Źródło Ukryte w Magicznej Wizji [przekazy channelingowe]
74 = DIIN – Przywódca, Sędzia [Samuel]
80 = OI – Ogromna Katastrofa [rok 2012]
88 = NChL – Płonąć [rok 2012]
93 = MMChH – Adept, Ekspert [osoba, która zna nauki tajemne]
99 = IDIOH – Wiedza [duchowe przebudzenie po roku 2012]
116 = OLVI – Wspaniały Intelekt [duchowe przebudzenie po roku 2012]

Teraz zobaczmy dokładnie - bo przedtem zostało tylko to wspomniane - jak wygląda stopniowa redukcja i jak to wszystko do siebie pasuje i co daje nam sztuka gematrii teraz:

REDUKCJA I

116 + 99 = 215 – Wspaniały Intelekt + Wiedza [nauki tajemne]
215 = ZRCh – Dawać Światło [iluminacja]

Widzimy teraz, że z połączenie Wspaniałego Intelektu oraz Wiedzy otrzymuje się w sposób kabalistyczny określenie Dawać Światło, chodzi tutaj o Iluminację, czyli Światło Gnozy, o to, że po roku 2012 każdy będzie mógł wszystko zrozumieć i nie będzie już nauk tajemnych, wszystko będzie jawne i zrozumiałe, jest to właśnie duchowe przebudzenie.

80 + 88 = 168 – Ogromna Katastrofa + Płonąć [ostrzeżenie]
168 = ChPP – Ochronić, Chronić [ochrona]

Następnie mamy także ostrzeżenie, że gdy nie uda się zrealizować głównego celu Projektu Cheops, wydarzenia mogą być katastroficzne, połączenie Ogromnej Katastrofy z Płonąć to typowy obraz Armagedonu oraz Apokalipsy, gdy wszystko trawią płonie, ale widzimy, że jest tutaj także powiedziane, że przed tym można się Ochronić przed następstwami roku 2012.

74 + 93 = 167 – Przywódca + Ekspert (Adept) [ten, który zna nauki tajemne]
167 = GLVI ChLP – Przenikać Objawienie [złamanie pieczęci]

Zobaczmy, zatem kto może nas przed tym Uchronić, na początku widzimy Przywódcę, w tym wypadku jest to Samuel, który poprzez przekazy channelingowe odbierane przez Lucynę Łobos, chcę pomóc Chronić naszą planetę, jest on duchowym Przywódcą Projektu Cheops, następnie widzimy, że jest pewien Adept, który jest obeznany w pewnej dziedzinie nauk tajemnych, tą osobą jestem ja, czyli ten, który zna nauki tajemne i to ja to wszystko odczytałem i zrozumiałem, z połączenia sił tych dwojga można Przeniknąć Objawienie, czyli złamać pieczęć a zrobiłem to analizując przekaz Samuela, chodzi o Księgę Apokalipsy oraz liczbę 666 (patrz mój artykuł " 666 a Samuel")

66 + 38 = 104 - Źródło Ukryte w Magicznej Wizji + Potężna Moc [przekazy dotyczące przyszłości]
104 = GLVI KLH - Ostateczne Objawienie [Proroctwo]

Tutaj sprawa jest bardzo prosta, Źródło Ukryte w Magicznej Wizji ma Potężną Moc, chodzi tutaj o przekazy channelingowe dotyczące wiedzy o przyszłości a w tym wypadku roku 2012, teraz, gdy już się Przeniknie Objawienie można poznać Ostateczne Objawienie, a co nim jest? Tego dowiemy się na samym końcu

REDUKCJA II

Przystępując do dalszej redukcji celem odczytania dokładniejszego, bardziej ukrytego znaczenia połączę ze sobą 4 liczby otrzymane teraz, są nimi 215, 168, 167, 104, liczba 64 jest celowo pomijana, zostanie wyjaśnione później, dlaczego, teraz skupmy się na tych liczbach i przystąpmy do dalszej redukcji tak, aby otrzymać tylko 2 liczby, które stopniowo doprowadzą do odczytania ostatecznego znaczenia.

215 + 168 = 383 – Wspaniały Intelekt + Wiedza + Ogromna Katastrofa + Płonąć 167 + 104 = 271 – Przywódca + Ekspert + Źródło Ukryte w Magicznej Wizji + Potężna Moc
383 = ChSYD ASh – Święty Ogień 271 = AOR – Światło

Wcale nie musi wydarzyć się żadna Ogromna Katastrofa, to jest tylko ostrzeżenie, to, co ma Płonąć, wcale nie musi być niczym negatywnym, ponieważ dzięki zastosowaniu Wspaniałego Intelektu oraz Wiedzy nie będą to płomienie zniszczenia, ale Święty Ogień, symbol iluminacji oraz oświecenia a dzięki temu ujrzymy teraz Światło, będące symbolem poznania oraz zrozumienia tego, co dotąd było ukryte. Można teraz odczytać całość, jako Światło Świętego Ognia, jest to sformułowanie stricte kabalistyczne, znaczenie powinno być jasne, chodzi o wszechstronnie rozumianą iluminację, lecz ma to dużo więcej znaczeń, które można by ukazywać poprzez długie i skomplikowane powiązania i analizy kabalistyczne, ale tutaj nie ma to sensu, nie o to chodzi. Powiązanie z Samuelem zostanie wyjaśnione pod koniec.

REDUKCJA III

Teraz, gdy mamy już tylko dwie liczby, czyli 383 i 271, pamiętamy ciągle, o liczbie 64, która nie była poddana analizie, zabieg ten jest jednak jak najbardziej celowy, ponieważ ma to osobne znaczenie, co zostanie za chwilę wykazane:
383 + 271 = 654
64 = NBVAH – Proroctwo (ciągle było pomijane, bo jest to słowo kluczowe)
654 + 64 = 718

Ostatecznym Objawieniem, jest Proroctwo… Proroctwem jest liczba 718

Dzieje się tak, dlatego, ponieważ jest to suma wszystkich liczb, które otrzymałem podczas przekazu, liczba 718 jest samym Proroctwem jak i Kluczem do niego właśnie. Należy przypomnieć, że została przekazana na Ziemię w 1904 roku w Kairze w Egipcie a tym, który otrzymał przekaz był Aleister Crowley (ogłosił się Bestią 666 – co zostało przez ludzi źle zrozumiane), liczba ta znalazła się w 19 wersie III rozdziału Księgi Prawa, która jest efektem dzieła kairskiego. Ja w 2004 roku, czyli dokładnie 100 lat po tamtym wydarzeniu i dokładnie 8, 9 i 10 kwietnia (w te 3 dni zostały przekazane 3 rozdziały Księgi Prawa) zrozumiałem jej znaczenie a przedtem poświęciłem każdą wolną chwilę, aby je poznać i zrozumieć sens jej przekazania na Ziemię – to jest efekt 3 letniej pracy z tą liczbą i wielu przekazów, które udało mi się otrzymać!

Należy zwrócić także uwagę na pewne zbieżności, Aleisterowi Crowleyowi ujawnił Księgę Prawa anioł nazywający sam siebie Aiwass, on właśnie w 1904 roku przekazał w Kairze przekaz nazwany Księga Prawa, w przekazie tym znalazła się liczba 718, wspomniana po raz pierwszy wtedy. W roku 2004 zająłem się tym przekazem, nawiązując także kontakt z istotami duchowymi, w roku 2005 zrozumiałem, że to był byt nazywający sam siebie Samuel, sam to potwierdził, 100 lat po 1904 roku liczba 718 znowu zaczęła być ważna, można dojść do wniosku, że Samuel oraz Aiwass to podobne do siebie byty, pamiętajmy, że Aiwass przekazał w 1904 roku słynne "Miłość jest Prawem" a Samuel cały czas mówi o Miłości, nie jest to jednak zwykła miłość, ale miłość ostateczna, należy to rozumieć w sensie absolutnym, a nie w ziemskim – fizycznym.

718 – KLUCZ PROROCTWA

Liczba 718 jest kluczem Proroctwa Cheopsa, za jej pomocą można rozszyfrować przesłanie pochodzące z Egiptu, tak samo jak liczba 718. Skoro ta liczba jest kluczem spróbujmy zobaczyć czy można znaleźć w niej potwierdzenie słów Samuela.

Samuel w sesjach przekazał, że decyzja o wybudowaniu Sfinksa zapadła na drugiej Ziemi (Orion) a potem zbudowano Wielką Piramidę, lub jak nazywa ją Samuel - Znak Czasu, zobaczmy jak to
wygląda w zapisie kabalistycznym:
Samuel – SAMVAL =138 Znak – NS = 110 Czas – OTh = 470
138 + 110 + 470 = 718

Teraz zobaczymy, że liczba 718 pokazuje gdzie jest to Proroctwo i że ma to związek z Wielkim Labiryntem oraz Sfinksem: NBVAH MVPLA BRIH DKRVN = 718 – Proroctwo Ukryte w Świątyni Zapisów
Zauważmy, że liczba 718 udowadnia związek Samuela z Egiptem:

Samuel - ShAMVAL = 378 (inny zapis imienia Samuel) Egipt – MSRM = 340 (egipskie słowo "misraim" oznaczające Egipt)
378 + 340 = 718

Kolejne powiązanie z Wielkim Labiryntem i "kamiennymi tablicami" a także z samą Wielką Piramidą:
DKRVN ABD ShLYMI = 718 – "Zapis w Doskonałym Kamieniu"

Przyjrzyjmy się kolejnym słowom Samuela, który opowiadał o Radzie Bogów, czyli Radzie Najwyższej i jej związkiem z Wielką Piramidą, zobaczmy czy mówił prawdę:

SNHDRIH = 334 – Rada Najwyższa GDL HRM = 282 – Wielka Piramida AMVNH = 102 – Prawda
334 + 282 + 102 = 718 (czyli mówił prawdę)
Zobaczmy teraz, czy jest coś ukryte w Wielkie Piramidzie:
ShPN = 430 – Ukryty
GDVL HRM = 288 – Wielka Piramida
288 + 430 = 718 (coś jest jednak tam ukryte)
Sprawdźmy, zatem co jest ukryte:
EGYPT = 107 - Egipt GDVL HRM = 288 - Wielka Piramida CHVFV = 100 - Chufu BBA = 5 - Brama RZYA = 218 – Tajemnica 107 + 288 + 100 + 5 + 218 = 718

Zatem widać tutaj jasno miejsce w Egipcie, którym jest Wielka Piramida, w której jest ukryta Tajemnica Bramy Chufu.

Zaczynają się obawy, czym jest ta BRAMA wspominana przez Samuela w sesjach, zobaczmy, co nam o tym powie liczba 718:

Sha'aR NTzCh = 718 – Brama Zwycięstwa
Zobaczmy, co liczba 718 mówi o Głównym Celu Projektu Cheops:
RVCh ShQD ChVFV = 718 – Duchowe PRZEBUDZENIE CHEOPSA

Dosłowne odniesienie do książki Andrzeja Wójcikiewicza – "Przebudzenie Cheopsa”, ale tutaj jest wyjaśniony charakter tego przebudzenia, chodzi o poziom duchowy a nie fizyczny.
Kolejnym statutowym celem Projektu Cheops jest odnalezienie grobowca:
BITh MNVChH AL a'aLYVN = 718 – Grobowiec Najpotężniejszego Boga

Chodzi o grobowiec farona Cheopsa, który jako faraon był bogiem na Ziemi

Starożytni Egipcjanie zapisywali wszystko za pomocą hieroglifów:

HIEROGLYPHS = 718 – Hieroglify
Zobaczmy jak wygląda zapis 3 imion budowniczych piramid na płaskowyżu Giza:
KChF = 108 – Khufu (Chufu) KFR = 300 – Khafre (Chafre) MNKR = 310 – Menkaure (Mykerinos) 108 + 300 + 310 = 718 (użyłem tutaj egipskich transkrypcji)
Liczba 718 po raz kolejny w nawiązaniu do Wielkiej Piramidy:
HVBR GDL HRM ChEOPS = 718 – Astrolog Wielkiej Piramidy Cheopsa
Zobaczmy co liczba 718 mówi nam o Księdze Cheopsa: a'aLMYH SPR ChEOPS = 718 – "Zapisana i Ukryta Księga Cheopsa"

Kluczowo znaczenie ma tutaj zapis SPR (sefer - księga) i jego wartość liczbowa, którą jest, 340 ponieważ dzięki gematrii widzimy, że tą samą wartość liczbową posiada zapis ShM, (szem) czyli Imię a teraz można to przeczytać, jako a'aLMYH ShM ChEOPS, czyli "Zapisane i Ukryte Imię Cheopsa" i również sumuje się to do liczby, 718 ale to nie koniec, ponieważ wartość 340 ma także zapis SRF, (seraf) czyli Płomień, jest to rdzeń innego słowa – Serafim ("ogniści”, „płonący"), czyli nazwa najwyższego chóru anielskiego, do którego zalicza się Samuel – jest to wskazówka do technicznego określenia "Światło Świętego Ognia”, ponieważ mówi to o rzeczach boskich, do których stały i wieczny pociąg mają Serafiny i właśnie Serafiny są aniołami Miłości, Światłości i Ognia. Mamy tutaj wyjaśnione, czym jest Światło Świętego Ognia, określenie Święty odnosi się do boskości absolutnej.
Przedstawię teraz kluczowy wynik mojej analizy, którą prowadzę od roku 2005 już, zapiszę 4 słowa dokładnie po polsku, żeby zobaczyć czy to ma jakiś sens i dodam do tego zapis egipski, o to wynik:
SLEZA = 103 EGIPT = 107 ORION = 400
KChF = 108
103 + 107 + 400 + 108 = 718

Jest to dowód, o którym mówił Samuel w prywatnej sesji odpowiadając na moje pytania rolę liczby 718 w Projekcie Cheops, powiedział wtedy, żebym podzielił się tym z innymi i w tej chwile się właśnie dziele, Księga Cheopsa jest tego efektem właśnie. 718 opisuje Trójkąt, o którym informację przekzał mi Samuel.

BOSKA ENERGIA TRÓJKĄTA




Mamy tutaj 3 Elementy Boskiego Trójkąta, ale brakuje tutaj nam jeszcze czegoś, co je połączy, brakuje nam Chufu, który symbolicznie łączy te 3 Elementy w Trójkąt, wiadomo, kim był Chufu i jaki jest jego związek z Piramidą a trójkąt jest symbolem Piramidy właśnie, do której należy przynieść mumię faraona – budowniczego.

KABALISTYCZNE POWIĄZANIE ZIEMI Z ORIONEM [ aby wszystko było jasne ]

W zależności od tego jak zapiszemy słowo ORION można to różnie odczytać, ale sens jednak jest ten sam zachowany
ORION = 400 [O=70+R=200+I=10+O=70+N=50]
718 = GIShH ORION - Przybliżenie Oriona
VRIVN = 272 [V=6+R=200+I=10+V=6+N=50]
718 = MShOVL VRIVN - Ścieżka (Droga) Oriona
AROA = 272 [O=70+R=200+0=70+a=1] - Ziemia
718 = MVTh AROA – Zniszczenie (Śmierć) Ziemi [ostrzeżenie]
VRIVN (Orion) = 272 = AROA (Ziemia) Samuel podczas sesji tłumaczył, że Orion jest drugą Ziemią, analiza kabalistyczna to potwierdza

ZAKOŃCZENIE

Proroctwo zostało mi przekazane, jako 9 liczb kompletnie ze sobą na pierwszy rzut oka niezwiązanych, ale długa, mozolna i skomplikowana analiza wykazała jak bardzo było to związane, ponieważ całość idealnie do siebie pasuje można uznać, że prawidłowo to odczytałem. Fakt, że jest właśnie 9 liczb ma także swoje znaczenia, ma to związek z liczbą, 666 ponieważ 6 + 6 + 6 = 18 a 1+8=9, liczba 666 jest bezpośrednio powiązana z liczbą, 718 ponieważ 666 + 52 = 718, należy pamiętać, że liczba 52 to hebrajski zapis BN, czyli Syn (patrz art. "666 a Samuel") a 666 to nie imię tylko Bestii jakby chcieli profani, ale liczba powiązana z Wielką Piramidą oraz egipskie słowo oznaczające Bogowie, czyli "neczeru" zapisane, jako NIThRV, liczba 666 to także w okultyzmie Najwyższa Liczba Słońca, teraz, więc można zobaczyć, że w powiązaniu z liczbą 666 - 718 to Syn 666, Syn Bogów, ale także Syn Słońca to ostatnie to odniesienie do mojego imienia, którym jest Heliodor z greckiego Dar Słońca, a przecież ja właśnie to wszystko obliczyłem, Aleister Crowley otrzymał tą liczbę w przekazie, ale jej nie analizował zbyt długo i dokładnie, ja natomiast to zrobiłem i to bardzo dokładnie.
Podczas przekładania liczb na słowa korzystałem, z " Sepher Sephiroth" Aleistera Crowleya w wersji rozszerzonej oraz załączników tworzonych przez współczesnych kabalistów, podczas transliteracji słów związanych z Projektem Cheops używałem ogólnie pojętych zasad transliteracji alfabetu hebrajskiego, z pewnymi wyjątkami, lecz zostało wyjaśnione, dlaczego w pewnych wyjątkowym sytuacjach zdecydowałem się tak postąpić. Należy bardzo mocno podkreślić, że podczas całej tej analizy korzystałem WŁAŚNIE z przekładu "Liczb na Słowa" z Sepher Sephiroth stworzonego, przez Aleistera Crowleya, który to właśnie jest odpowiedzialny za przekazanie liczby 718 na Ziemię w 1904 roku a miało to miejsce w Kairze w Egipcie!!!
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2009, 09:01:21 wysłane przez tom1ek » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudzień 12, 2008, 23:39:52 »

===c.d.===edited===by===tom1ek===

ZAŁĄCZNIK "A" [ pochodzenie liczby 718 i jej rola współcześnie ]

Liczba 718 została przekazana na Ziemię w 1904 roku w Kairze w Egipcie a dokładniej 10 kwietnia, liczba ta znajduje się w 19 wersie III rozdziału Księgi Prawa – tak został nazwany przekaz z roku 1904, autorem przekazu jest byt duchowy, który sam siebie nazywa Aiwass, jest on aniołem stróżem Aleistera Crowleya, najpotężniejszego maga XX wieku, jest on twórcą religii woli, czyli Thelemy. Księga Prawa ma nadal potężne znaczenie dla współczesnych, jest on jak najbardziej aktualna, magowie oraz kabaliści cały czas podejmują się jej analizy udowadniając tym samym jej ponadczasowy przekaz, którego autorem nie mógł być żaden człowiek. We wstępie Księgi Prawa w punkcie drugim pojawiła się taka o to bardzo wiele mówiąca ważna informacja dotycząca jej treści: "Swoją WIEDZĘ przekazał głównie przy użyciu szyfru czy też kryptogramu w pewnych ustępach. Szyfr ten pozwolił mu przedłożyć zawiłe i tajemnicze fakty, w tym takie zdarzenia, które już miały miejsce oraz takie, których żadna istota ludzka nie mogła być świadoma. W ten sposób, w samym rękopisie znalazł się dowód potwierdzający jego roszczenia, dowód, który nie zależy od żadnego świadectwa ludzkiego. "
Uważam, że to samo ma miejsce w przekazach Samuela, jestem pewien, że jest on podobnym bytem do Aiwassa, który ujawnił się w 1904 roku, należy zauważyć, że działo się to dokładnie w EGIPCIE w KAIRZE, czyli tam gdzie jest Wielka Piramida Cheopsa – cel Projektu Cheops. Ja w roku, 2004 czyli dokładnie w 100 lat po dziele kairskim zacząłem analizować tą liczbę, poświęcając się tej analizie całkowicie, efektem tego są setki stron analiz tej liczby i wniosków, co do jej znaczenia, pochodzenia ora sensu dla czasów współczesnych. Liczba 718 jak wykazałem jest istotna w tej chwili dla Projektu Cheops, jest ona symbolicznym wyrazem Prawdy dla słów i przekazów Samuela, wyjaśnia to, co na pozór wydaje się trudne do przyswojenia i połączenia, jest tym, co w prosty sposób pokazuje jak głębokie fakty zawarł Samuel w swoich przekazach. Liczba ta naprowadziła mnie w roku 2004 na Górę Ślężę o wysokości dokładnie 718 metrów, w tedy nie wiedziałem, jakie to ma znaczenie. Lecz teraz już rozumiem, te zależności wyjaśnia sam Samuel będąc duchowym przywódcą grupy ludzi będącej w Projekcie Cheops. Liczba 718 jest kluczem łamiącym szyfr zawarty w przekazach Samuela.

ZAŁĄCZNIK "B" [ ENKI ]

Została mi zwrócona uwaga, że Samuel wiele sesji temu ujawnił się, jako En-Ki, zobaczmy, co na to analiza kabalistyczna i liczba 718. Imię Enki zgodnie z językiem hebrajskim należy zapisać, jako ANKI, jest to bardzo specyficzny zapis, bo oznacza on "JA" i w takiej postaci jest wspomniany w Biblii – słowo ANKI, które Samuel celowo zniekształcił do En-Ki jest wskazówką ale jednocześnie ma zmylić tych którzy rozumieją jego słowa wprost i nie poddają ich żadnej analizie, odnośnik do Biblii jest bardzo trafny, bo wszędzie i zawsze można tam zajrzeć i przeczytać, zobaczmy gdzie występuje ANKI: " Oto Ja posyłam anioła przed tobą, aby cię strzegł w czasie twojej drogi i doprowadził cię do miejsca, które ci wyznaczyłem. " (Ks. Wyjścia 23:20, Biblia Tysiąclecia)
Może i to zdanie będzie heretyckie, ale uważam, że to zdanie z Biblii nawiązuje bezpośrednio do Samuela – En-Ki, który mówi o sobie, że jest dla Ziemi ratunkiem oraz, że ma strzec ludzkość w dzisiejszych czasach, to zdanie zawarte w Biblii sugeruje, że Samuel działa z rozkazu Najwyższego Boga! Słowo ANKI oznacza JA – jest to bardo dobrze ukryta i zaszyfrowana wskazówka pozwalająca odczytać właściwy sens przekazów Samuela oraz poznać jego prawdziwą istotę i rzeczywiste zamiary. Kolejny wers Księgi Wyjścia wyjaśnia nam sens poprzedniego, można teraz zrozumieć to dokładnie: "Szanuj go i bądź uważny na jego słowa. Nie sprzeciwiaj się mu w niczym, gdyż nie przebaczy waszych przewinień, bo imię moje jest w nim." (Ks. Wyjścia 23:21, Biblia Tysiąclecia) Jeżeli Samuel jest tym aniołem o którym tutaj mowa to wszystko staje się jasne nagle. Jeżeli w Biblii są także słowa Najwyższego Boga - to są to słowa święte - który wysłał Samuela, co on sam wiele razy podkreślał, należy słuchać boskiego wysłannika, są tutaj także zawarte ostrzeżenia, że mu się nie sprzeciwiać, bo on nie przebaczy – dokładne słowa Samuela a na koniec widzimy zwrot "(…) bo imię moje jest w nim" co sugeruje to co ja już wykazałem, że Samuel jest Synem Boga – mówiąc zrozumiale dla ludzi, jest aniołem będącym blisko Najwyższego Boga – najbliżej Boga jest Serafin, przedstawiciel najwyższego chóru aniołów do którego należał Lucyfer czyli Niosący Światło, błędnie uważa Kościół Katolicki, że on był aniołem "złym" i dlatego został wyrzucony z Nieba, chciał przekazać ludzkości Światło zawierające iskrę boską – jest to oczywiście bardzo głęboka metafora, której nie powinno się tłumaczyć, sens jest taki, że Lucyfer chciał pomóc ludziom, za co go ukarał Bóg. Samuel ponad wszelką wątpliwość jest aniołem lucyferycznym, którego intencje są czyste, teraz działa na polecenie Najwyższego Boga nie łamiąc żadnych zasad – w odróżnieniu od Lucyfera - Samuel otrzymał "zielone światło".

ZAŁĄCZNIK "C" [ Rada Bogów ]

Kolejna sugestia dotyczy tego, że użyłem podczas moich analiz określenia "Rada Najwyższa" a w sesjach jest "Rada Bogów", należy zobaczyć, więc jak to wygląda w tej postaci. Rozbijmy teraz to określenie na pojedyncze słowa hebrajskie, Rada to sanhedryn a Bogowie to elohim – tak to wygląda, jeśli chodzi o słowa a po dokonaniu transliteracji zapis Rada Bogów wygląda następująco SNHDRIH ALHIM, zobaczmy, co nam powie o tym liczba 718.
SNHDRIH ALHIM = 420 – Rada Bogów
Pamiętajmy, że Samuel jest Synem Bogów, w hebrajskim zapisie wygląda to – BR ALHIN, wartość tego zapisu to 298. Rada Bogów + Syn Bogów (Samuel)
420 + 298 = 718
Odczytałem naturę Samuela, jako lucyferyczną, dotyczącą Światłości, czyli poznania oraz iluminacji, jest on tym, który Przynosi Światło – Aniołem Światła, w języku hebrajskim jest to MLAK AVR a wartość tego zapisu to, 298 czyli taka sama jak BR ALHIN – tutaj właśnie widzimy doskonale zasadę działania gematrii, czyli sytuacji, gdy dwa wyrażenia mają taką samą wartość liczbową, wtedy widzimy ich wspólne znaczenie, które wyjaśnia nam, z czym mamy do czynienia, tak czynią kabaliści, aby poznać prawdziwą naturę anioła bądź istoty duchowej, z którą mają do czynienia. Wartość 298 posiada także zapis ChMN QDMVN – Ukryty Archetyp, to znaczenie jest chyba oczywiste i nie trzeba go tłumaczyć, zapis Rada Bogów w języku hebrajskim sumuje się do wartości 420, taką samą wartość ma zapis HMOSh – Dzieło. Teraz trzeba zrobić zestawienie całości, aby poznać prawdziwą naturę Samuela:
DZIEŁO SYNA BOGÓW <= 718 => DZIEŁO ANIOŁA ŚWIATŁA

ZAŁĄCZNIK "D" [ "Światło Świętego Ognia" ]


Po dokonaniu redukcji trzeciego stopnia, otrzymaliśmy taki o to wynik – "Światło Świętego Ognia" jest to najtrudniejszy zaszyfrowany zapis, z jakim się spotkałem w swoich kilkuletnich już analizach kabalistycznych, okazał się on naprawdę skomplikowany i zawiły, jest to doskonały przykład kryptogramu, czyli ukrytego zapisu, który może odczytać tylko osoba wtajemniczona, czyli taka, która posiada klucz mogący złamać dany zaszyfrowany zapis, w tym momencie kluczem jest, 718 ale jego zastosowanie okazało się dość trudne, bo nie jest widoczne na pierwszy rzut oka, podczas analizy każdy będzie mógł zobaczyć, jak dużo można odczytać z takiego nie pozornego zdania wyglądającego całkiem zwyczajnie, trzeba jednak rozumieć powiązania oraz znaczenia nie tylko kabalistyczne, trzeba umieć odwołać się do wielu znaczeń w tym samym momencie. Podczas naprawdę długiej i mozolnej analizy tego kryptogramu udało mi się odczytać prawdziwe i ostateczne przesłanie Księgi Cheopsa, zauważyłem, że te 3 słowa można zapisać za pomocą hieroglifów, czyli świętych znaków, tutaj jednak zaczyna się analiza a nie kończy, to nie jest ostatnie znaczenie.
Tak wygląda zapis hieroglificzny tych 3 słów, teraz należałoby wyjaśnić po kolei, każdy glif z osobna.
- Jest to starożytny symbol Światła i Słońca, jest on przypisywany zazwyczaj Bogowi RA, który to jest Bogiem Słońca a jego symbolem jest słoneczny dysk - Ten symbol jest kojarzony tradycyjnie z czymś świętym, w okultyzmie jest to symbol piątego żywiołu, którym jest Duch lub Eter, jest także kojarzony z symbolem sakramentu - W okultyzmie jest to symbol żywiołu Ognia, jest to także symbol Piramidy Przystąpmy teraz do analizy kabalistycznej tego zapisu. Dwa słowa, czyli "Słońce" oraz "Ogień" mają swoje odniesienie w alfabecie hebrajskim, według przyporządkowania Liber 777 Aleistera Crowleya, Słońce, jako planeta używana w okultyzmie jest przypisana hebrajskiej literze Resh o wartości liczbowej 200, litera ta jest przypisana w tarocie karcie Słońce, natomiast żywiołowi Ognia przypisana jest litera Shin o wartość liczbowe 300 a w tarocie została przypisana karcie Sąd Ostateczny, lecz Aleister Crowley nadał tek karcie nazwę Eon (okres czasu), zmienia to całkiem sens jej znaczenia, już nie jest to Sąd Ostateczny, czyli KONIEC, ale Eon, czyli pewien Okres Czasu i tak to należy rozumieć, nie oznacza to już końca istnienia, ale kolejny okres czasu. Gdy teraz zastosuje się to do roku 2012 można zobaczyć, że to nie koniec, ale koniec pewnego etapu, karta Słońce wskazuje na związek z Egiptem, ponieważ tam była religia solarna i cel Projektu Cheops polega na tym, aby Faraon ujrzał SŁOŃCE. Poddałem analizie tylko dwa znaczenia, którymi jest "Światło”, czyli Słońce oraz "Ogień", zostaje jeszcze słowo "Święty", zobaczmy jak to wszystko się sumuje i jaka jest końcowa wartość liczbowa.
- Słońce – Resh = 200
- Ogień – Shin = 300
- Duch – Eter – AVIRA = 218
200 + 300 + 218 = 718
Teraz należy podsumować wszystko, połączyć wszystkie znaczenia, aby odczytać końcowy znaczenie tego niezwykłego zapisu hieroglificznego:
Teraz końcowe znaczenie jest już jasne, czytając zgodnie z zasadami języka hebrajskiego, czyli od prawej do lewej strony – PIRAMIDA BOGA SŁOŃCA, a Najwyższą Liczbą Słońca jest 666, czyli krąg się zamyka. Należy jeszcze wspomnieć, że etymologię słowa Piramida można odnaleźć tylko w języku greckim, PIR to po grecku Ogień a PIRamida to budowla zrodzona z Ognia.

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2004 - 2007 HELIODOR BIERNACKI



=========================================================================
----------------------------------------------------------------------------------------------
=========================================================================
Wszystkie posty zostały usunięte,ponieważ nie były związane z tym tematem.Wszelkie pytania dotyczące tematów założonych przez Kapłana718 w tym dziale ,proszę zadawać w temacie  " Inne o projekcie" w wątku "Pytania do Kapłana718 " i tam prowadzić z nim dyskusje.
Ten temat zostaje zamknięty.
Pozdrawiam chanell Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2009, 08:33:42 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fugazi turback pogromcymitow miastomorthal lolwfpolska