Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 09:54:47


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Michael jackson powiedzial ze zostaly nam 4 lata  (Przeczytany 5155 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sventer
Gość
« : Wrzesień 15, 2012, 14:31:16 »

Ostatnio zastanawiałem się nad jednym faktem, nie wiem kiedy dokładnie padły te słowa ale odnoszą się one do czegoś "większego". W film widziałem właśnie tylko końcówkę i tą wypowiedź, którą zaraz poniżej zacytuje a szczególnie jak zobaczycie to w kontekście tego filmu gdzie padło jeszcze parę innych zdań to może zastanawiać czy Michael miał na myśli trasę koncertową czy...? I tu zostawiam miejsce dla waszej wyobraźni i dedukcji.

Oto cytat

  Zostały nam 4 lata ?

>Pamiętacie wypowiedź Michael'a z This Is It: „Zostały nam 4 lata, potem będzie za późno”?

>Randy Phillips w wywiadzie dla magazynu "Bunte" powiedział:
"Mamy czteroletni plan w którym podzieliliśmy świat na cztery strefy. Londyn jest pierwszym krokiem, ponieważ Michael był tu zawsze bardzo popularny. Następne koncerty miałyby się odbyć w Europie. Zaproponowano również terminy w Niemczech, na przykład w Berlinie i Hamburgu. Następne koncerty odbyłyby się w Azji, i na koniec Ameryka Północna. Ale to wszystko zależy od tego jak to zadziała w Londynie. W umowie nie jest jeszcze nic określone na 100 procent. Nie chcemy wywierać na Michaela zbyt dużej presji."

>Randy Phillips odniósł się także do plotek o złym stanie zdrowia Michaela: "Niezależny ekspert badał Jacksona pięć godzin, wszystkie testy przeszedł pomyślnie."
>O sytuacji finansowej piosenkarza powiedział: "Michael nie jest tak słaby jak sądzono."

>Te cztery lata nie są od "tak sobie" .... :
Londyn – konferencja, czyli początek Hoax'u
Europa – tu podobno się ukrywał
Niemcy – Van Coronera i dwa filmy
Azja – A place With No Name
Ameryka Północna – powrót

>To wszystko jednak zależy od tego jak zadziała w Londynie.
Zgadzam się z tym jak najbardziej. To w Londynie swój początek ma Hoax.
Koncerty miały trwać do marca 2010, więc dlaczego Randy i Michael mówili o czterech latach?

>Moim zdaniem wszystko jest jasne. Skoro dwa razy mówiono o czterech latach,
to nie powiedziano tego po to, żeby było cicho.
>Może te cztery lata to czas 'śmierci' + czas koncertów, czyli prawdziwego Thriller'a.
>Niewątpliwie Michael 'TYM' zmienia teraz świat.
A jak sam powiedział, ma 4 lata by naprawić świat, potem będzie za późno. Więc to robi.
>Przypomnijmy sobie wypowiedź Applehead Joe, który oznajmił, że bez pomocy Randy'ego Philips'a i Kenny'ego Ortegi nie udałoby się 'TO'.

Źródło cytatu: http://just-michael-jackson-lives-4ever.blogspot.com/2011/05/zostay-nam-4-lata-potem-bedzie-za-pozno.html

Na początku filmu tutaj pada ta wypowiedź...
http://www.youtube.com/watch?v=aKL2sGvMsB0&feature=plcp

41 Sekunda  filmu

"Mamy cztery lata inaczej szkody będą nieodwracalne..." Na pewno nie miał tutaj na myśli swoich koncertów...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2012, 14:40:28 wysłane przez Sventer » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 15, 2012, 15:27:59 »

Film oglądałam jakiś czas temu chyba w TVN ( nie jestem pewna ) pamiętam to zdanie.Michael interesował się ekologią i może miał na mysli to że wyczerpują się nam zasoby naturalne.Natomiast ja od razu pomyslałam o roku 2012.Własciwie to różnie można interpretować jego słowa.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 15, 2012, 15:42:31 »

Gdzieś słyszałem, że wspierał finansowo Joann Burgeimeister (ta od szczepionek), ale nie znalazłem potwierdzenia, czy to jest prawda.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 15, 2012, 15:48:44 »

..gdzieś czytałem, jeśli pamięć mnie nie myli MJ. był mocno zaangażowany w program NESARA Buzia na kłódkę
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2012, 15:57:18 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 15, 2012, 16:10:00 »

..gdzieś czytałem, jeśli pamięć mnie nie myli MJ. był mocno zaangażowany w program NESARA Buzia na kłódkę

No to podałeś bombę  Szok
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2012, 16:10:28 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Sventer
Gość
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 15, 2012, 16:31:30 »

@Barneyos
a masz jakieś źródło tych informacji?

@songo1970
mógłbyś coś więcej napisać na ten temat, nie bardzo wiem o czym mówisz.


Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 15, 2012, 16:43:10 »

o NESARA masz tu- http://galacticchannelings.com/polski/nesara.html
ale o jego związku z tym programem czytałem chyba gdzieś na anglojęzycznej stronie, ale teraz nie wiem gdzie..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 15, 2012, 20:33:43 »

Ciekawy temat.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

my-very-cats brygadaszarika panzerdivisiontiger naszemaluchy the-world-is-magic