Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 11:12:20


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "POWRÓT BOGÓW" - oficjalny artykuł [NOWOŚĆ!]  (Przeczytany 6603 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« : Grudzień 06, 2008, 16:26:51 »

Aleister Crowley i Powrót Bogów

Aleister Crowley jest, jak się okazuje, bardzo istotną personą dla Projektu Cheops. Nie ma potrzeby przedstawiać dokładnie jego bardzo bogatej biografii tutaj, bo to nie to ma być głównym tematem niniejszego opracowania. Wystarczy zaznaczyć, że Aleister Crowley jest największym magiem XX wieku, wiedzą o tym doskonale osoby będące w temacie. Rola Crowleya okaże się jednak bardzo istotna w dzisiejszych czasach i ma swoje odniesienie w tym, co ma się wydarzyć w i po roku 2012. Cała historia zaczyna się w 1904 roku w Kairze w Egipcie a więc w "Mieście Piramid", miał on wizję, która stała się przekazem dla całej ludzkości – chodzi o przekaz znany jako Księga Prawa, podyktowany został on Crowleyowi przez Wyższą Inteligencję, która sama kazała nazywać się AIWASS. Historia ta jest o tyle ważna, ponieważ zauważyłem, że ma to wszystko wiele wspólnego z SAMUELEM, gdyż Aiwass w 1904 roku poprzez Crowleya ustanowił na Ziemi formułę MIŁOŚĆ JEST PRAWEM, zauważmy, że Samuel także podkreśla jak ważna jest Miłość a raczej, że jest absolutnie najważniejsza i kluczowa. Wszystkie te fakty pozwalają mi stwierdzić, że AIWASS i SAMUEL to podobne istoty, są wysłannikami świata duchowego. Artykuł ten musi być czytany wraz z poprzednimi moimi pracami1, tylko te cztery teksty, w tym ten, mogą przedstawić wizję całości tego skomplikowanego zagadnienia.

Muszę tutaj zaznaczyć, że w 1904 roku, AIWASS przekazał na Ziemię liczbę 718, która została zawarta w Księdze Prawa, której skrybą był Aleister Crowley, teraz liczba ta odgrywa ważną rolę w Projekcie Cheops, w jego duchowej części, pisałem o tym szeroko w poprzednich tekstach, ten będzie podsumowaniem 4 lat pracy oraz wnioskami jakie płyną z tego co zostało przekazane w 1904 roku przez Aiwassa oraz Samuela, który ujawnił się w 2002 roku.

Podsumowaniem "Księgi Cheopsa" jest sformułowanie "Proroctwo – Światło Świętego Ognia", zostało to wytłumaczone w cytowanym tekście i zostanie to podsumowane pod koniec tego tekstu, natomiast ostatecznym znaczeniem odszyfrowanym w "Złamanie Siódmej Pieczęci" jest mistyczny tekst "Ścieżka Mądrości [prowadząca do] Świątyni Prawdy" i to także zostanie podsumowane na końcu, bo są to słowa kluczowe tutaj.

Mój tekst – przyznam, że bardzo techniczny – "Złamanie Siódmej Pieczęci" jest BARDZO dokładną analizą AP 13:18, jest on ku mojemu zdziwieniu podobny do AL. III:19, czyli do 19 wersu III rozdziału Księgi Prawa, pokazuje to podobieństwo między liczbami 666 a 718, które to odkrył Aleister Crowley za życia, ale nie opisał w zasadzie swoich odkryć, poprzestał na lakonicznym wręcz stwierdzeniu, że 666 + 52 to 718, ja poszedłem tym tropem właśnie w roku 2004, ale poszedłem o krok dalej i odkryłem inne znaczenie tego zapisu, 666 to NIThRV, czyli egipskie neczeru a znaczy to Bogowie (zapis stworzony przez Crowleya), moją własną autorską koncepcją jest podstawienie pod liczbę 52 hebrajskiego ben, co zapisujemy jako BN czyli Syn i w ten sposób BN NIThRV to Syn Bogów a wartość tego zapisu to 718! Tak, więc w pewnym sensie 718 powstaje z liczby 666, co widać w moim tekście "Złamanie Siódmej Pieczęci", jest to prawdopodobnie pierwsza taka udokumentowana dokładna analiza kabalistyczna z zastosowaniem aż 3 języków, ponieważ na próżno szukać KLUCZA w jednym z nich, aby to odczytać, potrzebne były aż 3 języki w tym egipski, który ma bezpośrednie powiązania z hebrajskim i greckim.

Niniejszy tekst będzie również w formie kabalistycznej analizy wraz z moim komentarzem oraz dokładnym wyjaśnieniem tego, co zostanie tutaj ujawnione – a trzeba dodać, że będzie to najważniejszy ze wszystkich tekstów, ponieważ ukażę w nim ukryte powiązanie z pozostałymi tekstami – tym właśnie zajmuje się nauka kabalistyczna, odnajdywaniem powiązania tam gdzie ich nie widać na pierwszy rzut oka, lecz gdy się przyjrzy dokładniej widać całą serię powiązań wyjaśniających się wzajemnie.
Zwrócono mi jakiś czas temu uwagę, że to co przekazuje teraz Samuel jest bardzo podobnym przekazem do tego z 1904 roku – nie sposób nie zauważyć podobieństw, żeby tego było mało, Aiwass przekazał Crowleyowi Księgę Prawa w Egipcie, czyli w miejscu gdzie obecnie zmierza Projekt Cheops, miało to miejsce w Kairze w hotelu, mało istotne jest to jednak gdzie to dokładnie było, ważne, że było to w Mieście Piramid – celu Projektu Cheops o którym to mówi Samuel. W ten sposób Samuel kontynuuje dzieło Aiwassa zapoczątkowane w roku 1904 w Kairze w Egipcie, tam gdzie wtedy się zaczęło – teraz się skończy ten etap.
Na początek pokażę kabalistyczny dowód na to, że Samuel ma związek z Powrotem Bogów, który to będzie miał w duchowym sensie miejsce w roku 2012. Powrót Bogów to w języku hebrajskim yerida elohim a zapisuje się to jako IRD ALYM i zapis ten ma wartość liczbową 295 a teraz pamiętając, że jednym z zapisów imienia Samuel jest ShMAL z wartością liczbową 371, teraz 295 + 371 = 666, co oznacza, że Samuel zwiastuje Powrót Bogów! W tym kontekście Powrót Bogów odnosi się do Słońca, które ma ujrzeć Faraon Cheops, zobaczmy jak to odnosi się do analizy kabalistycznej - ChZVCh ShMSh = 666 – Wizja Słońca, idąc dalej tym tropem ChZVCh BN ShMSh = 718 - Wizja Syna Słońca, oczywiście tradycyjnie w starożytnym Egipcie był nim Faraon, jako Syn (wcielenie) Boga Słońca na Ziemi. Pamiętajmy, że Bogowie w kontekście Projektu Cheops to NIThRV (666) czyli neczeru, jest to egipskie słowo zapisane zgodnie z zasadami transliteracji języka hebrajskiego – nota bene opracowane jest to przez samego Crowleya, jako permutacja ThRIVN (Therion) = 666 czyli Bestii z Księgi Apokalipsy, co jest do dzisiaj bardzo błędnie rozumiane. Każdy adept okultyzmu wie, że najwyższą liczbą Słońca jest właśnie 666, duchowym ciałem faraona jest Słońce.
Aleister Crowley w okresie swojego życia mówił i pisał dużo o Wielkim Białym Bractwie, teraz Samuel także o tym mówi w sesjach (Białe Bractwo), zobaczmy jak to wygląda, gdy zastosujemy analizę kabalistyczną.

Wielkie Białe Bractwo to gedolah lavanach achavach a zapisuję się to GDVL LBN AChVCh, zapis ten posiada wartość liczbową 148, taką samą wartość posiada zapis NTzCh (Zwycięstwo) BNI ALHIM czyli Synowie Bogów, liczba mnoga ma tutaj zasadnicze znaczenie. Samuel w sesjach mówi o tym, że Wielka Piramida jest Bramą oraz, że jej budowniczymi było Wielkie Białe Bractwo, podsumowując to kabalistycznie otrzymujemy następujący zapis – ShOR GDVL LBN AChVCh = 718 – Brama Wielkiego Białego Bractwa. Wielkie Białe Bractwo to Bogowie, synem tych Bogów jest Samuel – BN NIThRV = 718 - Syn Bogów.
Samuel wspomniał, że Grobowiec, Sfinks oraz Piramida są Zabezpieczone, jest to istotne w kontekście tego o czym piszę i samej liczby 718. Zabezpieczyć – QBR = 302, dobrym zabezpieczeniem jest Medytacja, Medytować to HRHVR = 416 a teraz 302 + 416 = 718, tutaj jest odpowiedź, kto ma uszy do słuchania ten usłyszy. Liczba 416 to także wartość zapisu MShKVN a znaczy to uroczysta obietnica, ślubowanie, zobowiązać się (pod słowem honoru), jest to zrozumiałe w przytoczonym kontekście. Idąc dalej, słowo Zabezpieczenie to także GNN z wartością liczbową 103, teraz proszę o zezwolenie na jego wyłączenie, Zezwolenie to HThIR (oficjalnie pozwolić) z wartością liczbową 615 a teraz 103 + 605 = 718, zezwolenie zostało dane. Zajmę się teraz słowem Grobowiec, w języku hebrajskim jest to kever a zapisuje się to jako KBR z wartością liczbową 222, permutacja tego zapisu to BRK – Błogosławieństwo, wartość 222 posiada także biblijny zwrot IH AVR – "Niech stanie się Światło"
(Gn. 1:3) , jest to Boskie Światło, ciekawostką jest to, że wyszedłem od słowa Grobowiec a doszedłem do Światła, jest to bardzo logiczne gdy weźmie się pod uwagę skomplikowaną myśl staroegipską, o tym, że po śmierci fizycznej widzimy światło, dla Egipcjan było to Słońce, pamiętajmy, że Samuel zaznaczył, że Faraon Cheops ma ujrzeć Słońce, ale najpierw trzeba odnaleźć jego Grobowiec – i koło się zamyka, tak właśnie wygląda odnajdywanie powiązań kabalistycznych, których nie widać od razu a tłumaczą one w kilku zapisach bardzo skomplikowane analogie. Dodam jeszcze, że Grobowiec jest Sanktuarium, widać to w zapisie hebrajskim jako KBR MQDSh = 666 – Grobowiec Sanktuarium czyli innymi słowy Świątynia Grobowa, pamiętając, że 666 jest liczbą Słońca zauważmy, że to je właśnie ma zobaczyć Faraon. Odprowadzenie Faraona w Zaświaty to wypełnienie cyklu – Faraon ujrzy Słońce (Re) a cykl się dopełni.

Samuel mówi o roku 2012 jako 012, zauważyłem, że wszystkie sześć możliwych zapisów 012 czyli 012 + 021 + 102 + 120 + 210 + 201 = 666, jest to bardzo istotne spostrzeżenie, łączy to bowiem liczbę 666 z rokiem 2012!

W pierwszym moim tekście tego cyklu zauważyłem w Wielkiej Piramidzie odniesienie do liczby 666 oraz do samego Samuela, to naprowadziło mnie na właściwą drogę prowadzącą do zrozumienia tego wszystkiego, to co tam napisałem stało się później podstawą moich dalszych badań. Następnym tekstem jest Księga Cheopsa, która zawiera Proroctwo 718, sama liczba – jak zostało napisane – została przekazana w roku 1904 w Egipcie w Kairze, teraz stała się kluczem proroctwa, które ja odczytałem i zamieściłem w wspomnianym wyżej tekście. Końcowym rezultatem Księgi Cheopsa stało się techniczne sformułowanie "Proroctwo – Światło Świętego Ognia", odnosi się to do myśli staroegipskiej gdzie Światło oraz Ogień miały duże znaczenie, święty jest dlatego, że odnosi się do Bogów, można to przeczytać jako - całe proroctwo zawiera świętą mądrość, ponieważ zarówno Ogień jak i Światło dla Egipcjan jest synonimem iluminacji i wtajemniczenia, jest to więc ukazanie prawdziwej natury liczby 718 a także Proroctwa mających korzenie egipskie – liczba ta oraz Proroctwo rozjaśni wszystko a swym ogniem spali kłamstwa a jest to zasługa Bogów. Mój trzeci tekst kończyło dość techniczne zdanie "Ścieżka Mądrości [prowadząca do] Świątyni Prawdy", teraz jestem w stanie już wytłumaczyć jak to należy rozumieć, Ścieżka Mądrości to nauka ucząca jak odczytać ukryte zapisy, jak rozumieć wiedzę tajemną a także chodzi o analizę kabalistyczną, Proroctwo doprowadziło do Świątyni Prawdy, tam jest przekazana Tajemnica, jest to zarówno miejsce mistyczne i symboliczne jako zrozumienie całości przekazu ale jest to także z pewnością miejsce fizycznie znajdujące się w Egipcie. Pewną wskazówką jest Piramida oraz Sfinks, są one stworzone z Kamienia, w języku hebrajskim wygląda to następująco – HRM SPINX ABN ChNN – Piramida i Sfinks Kamień Chwały, zapis ten ma wartość liczbową 666, lecz aby brzmiało to bardziej sensownie dodam słowo BKL = 52 – Wśród i teraz całość czyta się następująco – BKL HRM SPINX ABN ChNN = 718 – Wśród Piramidy i Sfinksa Kamień Chwały, teraz jest to już zrozumiałe, chodzi o coś ukrytego w tym miejscu. Świątynią Prawdy mogą być także komnaty w Wielkim Labiryncie ponieważ tam są ukryte archiwa mówiące o naszej przeszłości, spisane rękami naszych przodków, jest to z pewnością także dosłownie Ścieżka Mądrości oraz Świątyni Prawdy – prawdziwy zapis naszej przeszłości jest dla nas (Ludzkości) największym skarbem.

Podsumuję mój tekst słowami samego Samuela, które pokrywają się z tym co wykazałem naukami kabalistycznymi ale dodatkowo ukazuje to prawdziwy sens – przekazów istot duchowych nie wolno brać dosłownie, po to stworzono kabałę aby analizować słowa takich właśnie istot i odczytywać prawdziwe przesłanie z nich płynących.
Publiczne Ujawnienie Samuela: (sesja 4, 13 maja 2002) Duch, który otrzymał Ziemię w zarządzanie, aby doprowadzić rodzaj ludzki do doskonałości. Odnalezienie Grobowca ma ogromne znaczenie. Cheops przełamie kod otwierający bramę do Drugiego Świata. Piramida, Sfinks i Grobowiec posiadają zabezpieczenie. O odnalezieniu Grobu Cheopsa decydują Bogowie, Białe Bractwo. To wszystko jest zapisywane. Sfinksa budowano przy pomocy Białego Bractwa, z prostej linii mieszkańcy Atlantydy.

HELIODOR "718" BIERNACKI
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © PROJEKT CHEOPS 2008
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2009, 19:27:09 wysłane przez tom1ek » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudzień 12, 2008, 23:53:08 »

Temat zostaje zamknięty.Wszelkie pytania i dyskusje w temacie "Inne o projekcie" w wątku "Pytania do Kapłana718"
Pozdrawiam chanell
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

schoolmonster naszemaluchy julandia brygadaszarika forumhumorystyczne