Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 17:33:45


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "666 A SAMUEL" - oficjalny artykuł [część pierwsza serii]  (Przeczytany 5388 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« : Grudzień 06, 2008, 15:58:16 »

666 A SAMUEL
[Rozwiązanie pewnej intrygującej zagadki]

„SAMUEL; I tutaj są różne religie, które przekazują ten znak. Czy jest to liczba bestii? Czy 6 jest liczbą złą? "6" „Trzecie oko” samo za siebie mówi. I teraz powiem ci coś, co może ciebie zaskoczyć: spójrz na to inaczej. Weź lustro i napisz 666 a zobaczysz 999... Trzy dziewiątki to jest 27. Rada Bogów składa się z 27 Istot Boskich. Czy w religii katolickiej tak się stało? Jest to błąd, który teraz trudno cofnąć, bo i sami kapłani wiedzą o tym, że popełnili błąd, co do trzech szóstek. Wybaczyć tego, zwłaszcza religia katolicka nie chciałaby, bo zbyt długo jest mówione, że 666 są liczbą demoniczną, złą. Jeśli nie ma skrajnie złych duchów, bo nie ma to czyż te liczby złymi mogą być? W religiach innych 666 są liczbami boskimi. Sama z siebie "6" jest bardzo silną energią i tutaj mogę tylko powiedzieć jedno - istoto ludzka - na ten temat też się wypowiadałem, ale skoro już nawiązałaś do tematu i chcesz brnąć dalej i chcesz na przykład służyć Faraonowi, służyć tej sprawie, czy przeżyć - zaufaj... Zaufaj i przejdź do tych liczb już nie jako boskich, ale liczb, które odegrają bardzo dużą rolę w Ratowaniu Ziemi. Słucham.”

Samuel pozytywnie wypowiadał się o liczbie 666, ja wykażę, dlaczego i co ważnego jest tutaj przekazane i co rzecz jasna sam Samuel chciał przekazać między wierszami, odczytanie tego zajęło mi trochę czasu, zaangażowałem się w Projekt Cheops dość nieświadomie, ale widzę teraz, dlaczego tak było, niniejszym mam zamiar pokazać wszystkim, o co tak naprawdę chodzi i jakiej rangi jest to przesłani, jeśli się przyjrzeć temu bliżej wyjawia to wiele starożytnych sekretów, zacznę od początku, czyli od samego Samuela i analizy jego imienia, aby wykazać prawidłowość tego, co zostanie napisane potem.

Imię Samuel zgodnie z zasadami zapisu hebrajskiego wygląda następująco: SAMVAL, wartość tego zapisu to 138, a teraz zgodnie z naukami gematrii taką samą wartość odnajdujemy w zapisie BN ALHIM (Beni Elohim) czyli Syn Boga lub bardziej dosłownie SYN BOGÓW proszę zapamiętać zapis „BN - Syn”, bo później będzie to potrzebne, teraz jednak zajmę się liczbą 666 aby pokazać coś co wprawiło mnie w zdumienie. Muszę zrobić jednak wstęp, aby było to lepiej zrozumiane, bo taki jest cel niniejszego tekstu, mianowicie wiemy zapewne, że w Wielkiej Piramidzie są dwa kanały zwane potocznie wentylacyjnymi, ale nie była to ich funkcja jak sądzą niektórzy egiptolodzy, ich rola była znacznie ważniejsza, co wykazał wspaniale Robert Bauval, były to tunele, które precyzyjnie wskazywały na dwie gwiazdy a mianowicie, ten prowadzący z Komory Króla (Ozyrysa) wskazywał na Orion a drugi tunel wychodzący z Komory Królowej (Izydy) wskazywał dokładnie na Syriusz, Orion był oczywiście kojarzony, z Ozyrysem a Syriusz z Izydą, po co o tym piszę, a po to żeby wskazać coś bardzo istotnego, nikt tego nie dostrzegł jeszcze a bardzo wiele to tłumaczy, powiedziałbym nawet, że za wiele, ponieważ egipska nazwa Oriona to Sah (Istota Duchowa) a nazwa Syriusza to Sothis (Gwiazda Niebiańskich Narodzin) a teraz gdy przełoży się to wszystko na język hebrajski otrzyma się taki o to szokujący powiedziałbym wynik:

SAH = 66
SOThIS = 600

Widać, że 66+600 to 666, a co to znaczy? Znaczy to, że Wielka Piramida wskazuje na liczbę 666 i jest w jakiś tajemniczy sposób z nią związana, wystarczy teraz zajrzeć to apokalipsy i zobaczyć AP 13:18, tam jest to wyjaśnione i nie chodzi tutaj o nic złego, nie należy kojarzyć tej liczby negatywnie a dlaczego? Otóż, dlatego na przykład, że jest to liczba Bogów dosłownie a można to wykazać również dzięki zastosowaniu kabały o to dowód:

Egipskie (zwróćmy uwagę, że egipskie a nie jakieś inne) słowo Neczeru znaczące dosłownie Bogowie, gdy zapiszemy zgodnie z transkrypcją hebrajską otrzymamy zapis NIThRV, jego wartość to właśnie 666, dodam jeszcze, że jest to również anagram innego hebrajskiego zapisu, – ThRIVN, czyli Bestia, wartość to oczywiście 666 i teraz trzeba by się zastanowić, co tak naprawdę jest zapisane w Apokalipsie czy Bestia jest faktycznie czymś negatywnym??? Sądzę, że nie, Kościół Katolicki chce abyśmy tak myśleli. Należy zadać teraz pytanie, czym jest Apokalipsa, otóż słowo Apokalipsa pochodzi od greckiego słowa apokalipsis i oznacza objawienie lub odsłonięcie a 666 jest Siódmą Pieczęć – Symbolem Ostatecznej Tajemnicy, 666 to także wartość słowa SThRV a znaczy to Jego Tajemnica a teraz, gdy Apokalipsa oznacza Odsłonięcie to jest to Odkrycie Jego Tajemnicy, czy tutaj można dopatrywać się jakiegoś negatywnego znaczenia???

Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć
AP 13:18

Celowo zaznaczyłem tutaj słowo „przeliczy” gdyż właśnie ono nakłania do zastosowania kabały, bo przecież na tym polega analiza kabalistyczna, żeby przeliczać wartości słów, jest tu jasno zasugerowane istnienie ukrytego sensu tego zdania.
W mojej dotychczasowej analizie wykazałem, iż Wielka Piramida ma bezpośrednio powiązanie z liczbą 666 a przecież Projekt Cheops głównie na Wielkiej Piramidzie się skupia, to już nie są przypadki, proszę zwrócić uwagę na to, co mówi Samuel w pewnym miejscu a mianowicie mówi on takie zdanie pod koniec „Zaufaj i przejdź do tych liczb już nie jako boskich, ale liczb, które odegrają bardzo dużą rolę w Ratowaniu Ziemi” zauważmy na to specyficzne akcentowanie, czyli przejście do tych liczb (666. 999) już nie jako boskich ale takich, które odegrają bardzo ważną rolę w Ratowaniu Ziemi a teraz zastanówmy się co według Samuela odegra większą rolę niż Wielka Piramida? NIC, to jest najważniejsze, na tym trzeba się skupić, czy Samuel nie zasugerował w tych słowach, że te liczby mają związek z Wielką Piramidą, co jak widać sam wykazałem, czy jest to rozwiązanie zagadki czy pierwszy krok???

Teraz należy wrócić jednak do Samuela i liczby 666, jak już pisałem i prosiłem o zapamiętanie tego, hebrajskie słowo Syn to Beni a w zapisie BN jego wartość to 52 natomiast egipskie słowo NIThRV to Bogowie a wartość tego zapisu to 666 a teraz, gdy dodamy 52 i 666 otrzymamy liczbę 718 i wyrażenie SYN BOGÓW, identyczne jak gematryczne znaczenie imienia Samuel jako SAMVAL z wartością 138, która to właśnie jest wartością tego wyrażenia, ale zapisanego jako BN ALHIM (138), czyli Syn Bogów, mamy pełne potwierdzenie tego, co mówił Samuel a nawet o wiele więcej, zagadka, jaką dał nam Samuel po części została rozwiązana…
Podsumowując to wszystko, widać, że liczba 666 jest powiązana z Wielką Piramidą, z Samuelem a to wszystko bezpośrednio z Apokalipsą i Armagedonem, czyli mówiąc współcześnie z Wielkim Oczyszczeniem, tak, słowa Samuela są prawdziwe, co jeszcze dokładniej wykazałem tutaj w tym tekście a Wielka Piramida i Cheops są w tym wypadku naszym ratunkiem, jasno to wynika z tego tekstu jak i ze słów Samuela, który choć cały czas to nie bez skutecznie to powtarza.

TEKST POSIADA PRAWA AUTORSKIE NALEŻĄCE DO:
Heliodor Biernacki [666718@gmail.com]
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2009, 19:20:09 wysłane przez tom1ek » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudzień 12, 2008, 23:42:51 »

Temat zostaje zamknięty.Wszelkie pytania w temacie "Inne o projekcie w wątku "Pytania do Kapłana718
Pozdrawiam chanell
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2008, 23:48:38 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

magicalespackluporum managerzuzlowy wild-reign fifa11 world-anime