Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czerwiec 25, 2024, 12:44:29


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wieści od Lightworker  (Przeczytany 57716 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« : Wrzesień 16, 2012, 21:04:31 »

A teraz artykuł Inelii Benz, znanej lightworker, gwiezdnego nasienia, ale nie w Polsce, gdzie chyba nikt do tej pory nie tłumaczył jej tekstów. Artykuł przetłumaczyłem, ponieważ jest aktualny. Inelia powołuje się w nim na swoje "Ćwiczenia Traktowania Strachu", jeśli będą zainteresowani, mogę je przetłumaczyć, nie są skomplikowane, ani długie.


Inelia Benz: Przełamywanie barier – Wasz Wybór, aby być Wolnym

14 września 2012
Inelia Benz

http://ascension101.com/en/home/ascension-blog/66-september-2012/265-breaking-barriers-your-choice-to-be-free.html

Powód, dla którego chciałam porozmawiać o barierach jest taki, że nadchodzi wielki czas dla każdego z nas w tej chwili. Posuwamy się powoli, ale pewnie do obszaru czasu / przestrzeni, gdzie to jest naprawdę - nie wiem, czy nazwać to testem lub przeszkodą lub po prostu punktem wyboru dla nas, każdego z nas z osobna, czy przenieść do Nowego Paradygmatu, czy zostać w dualności paradygmacie Ciemności / Światła.

I naprawdę nie ma osądu wobec żadnego z nich, tak naprawdę nie ma.

Jednym ze sposobów, w jaki ta przeszkoda lub opór, bariery przychodzą, jest bardzo duże pragnienie „emerytury”. Czy to z pracy, z naszych relacji z naszej misji, lub z życia. Po prostu czujemy bardzo silne poczucie, że nadszedł czas, aby przejść na „emeryturę”.

To jest nasza interpretacja na energetycznym poziomie dużej,  grubego rodzaju ściany naprawdę grubej, przez którą przechodzimy w czasie / przestrzeni. To jest jak drzwi Wiecie, musimy popychać, aby otworzyć drzwi, w zasadzie.

Teraz, jeśli jesteś naprawdę gotowy do przejścia na emeryturę i myślisz: "Wiesz co? To wszystko bardzo dobrze, ale co będzie, jeśli odejdę (na emeryturę)? Czy to oznacza, że wybrałem stary paradygmat? "Nie, nie, nie, to nie oznacza tego. Oznacza to po prostu, że coś w twojej własnej osi czasu, w twoim życiu musi przesunąć zasadniczo (mocno) i to dlatego ta bariera się wyłania.

Jedną z rzeczy, które się wydarzają - i wracamy do tego samego starego ćwiczenia, Ćwiczenia Traktowania Strachu (które można znaleźć w zakładce Narzędzia na stronie internetowej) - jest to, że większość oporów lub większość barier, które nie pozwalają nam przejść dalej, tak szybko, jak chcemy lub osiągnięcia manifestacji lub życia, które naprawdę chcemy mieć na świecie jest oparta na bardzo niskim rodzaju drgań pakietu energetycznego.

I ten nisko wibracyjny pakiet energetyczny jest niezmiennie Strachem. Czy to jest nasz własny strach, czy też jest wtryskiwany strach, czy to jest sztuczny, czy cudzy strach, czy to jest kolektywny strach. To jest naprawdę nieistotne, ponieważ jeśli jest to strach czy ten pakiet lub ta wibracja lub program nie był w obecny w naszym własnym życiu, to nie poczulibyśmy go. Więc nie ma znaczenia, skąd pochodzi, lub kto go tam umieścił. Faktem jest, że jest tam teraz, i dlatego, że jest tam teraz w naszym własnym polu, możemy przesunąć go.

Ktoś mógłby pomyśleć, "Dobrze, dlaczego martwić się przesunięciem go, jeżeli on nie będzie, wiesz ... miał wpływu na nic,  ani tak naprawdę nie zrobi żadnej różnicy?" I chciałabym powiedzieć, że kiedy czujemy ten typ oporności lub blokady, oznacza to, że wszystko, co jest po drugiej stronie musi być naprawdę warte otrzymania, naprawdę ciekawe. Dlatego opór i bariera przychodzą.

Czuje się bardzo dużo - z moich rozmów z innymi pracownikami, pracownikami wznoszenia na około planety - że jest to dość powszechny problem teraz. Wiele osób czuje, lub czuło w ciągu ostatnich kilku miesięcy, że chcą przejść na „emeryturę”, chcą przenieść się lub chcą się poddać. Więc to jest coś, czemu naprawdę możemy się przyjrzeć i zbadać i zobaczyć, gdzie chcemy iść stąd.

Dla mnie osobiście, jeśli przychodzi coś takiego, coś, co się opiera, czy jest we mnie, czy z zewnątrz, ale rezonuje w moim własnym polu, widzę to jako wyzwanie. Widzę, jak: Wiesz co? Moja decyzja, lubię podejmować moje osobiste decyzje, moje własne wybory, z moich własnych pragnień i mojego własnego ruchu do przodu, jaki jest.

Nie podobają mi się decyzje, które będą nakładane na mnie. Czy to przez moje programowanie, lub bariery, które zostały tam umieszczone przeze mnie lub inne osoby. Chcę zatrzymać, aby wybór pochodził z miejsca radości. I to jest klucz ...

Jeśli spojrzysz na siebie teraz i widzisz sens poddania się lub odejścia lub zatrzymania tego, co robisz teraz i iść dalej, albo nie iść dalej, ale po prostu zatrzymać się, spojrzeć i zobaczyć, czy to pragnienie pochodzi z miejsca radości? Kiedy myślisz o "tak mam zamiar przejść na emeryturę już teraz", to napełnia was ogromną ulgą i radością i poczuciem wolności? Bo jeśli nie, to jest to coś, na co naprawdę powinniśmy patrzeć i poczekać, ponieważ to nie jest nasza własna wola. Jest to narzucona sprawa, czy przez nas samych lub innych, podobnie jak program, który kopnął nas, aby zatrzymać nam osiągnięcie czegoś lub zmusić nas, aby stworzyć ten ostatni wybór. I dlatego jest to jedna z ostatnich przeszkód, lub jeden z ostatnich punktów wyboru przesunięcia  - czy możemy przenieść się w bardziej umocniony paradygmat lub przebywać w tym samym świetle / ciemności paradygmatu dualizmu – to dlatego jest to wybór. Bo jeśli to pragnienie lub ta blokada lub bariera ta przychodzi przez uczucie frustracji, złości, lęku i wszystkie te inne rzeczy, którymi możecie czuć się zmęczeni, to możecie być pewni, że stara się was powstrzymać od ruchu w nowy paradygmat. To jest tym, co tam jest(co się za tym kryje). To tylko jeden z tych programów, które kopią - może to być na poziomie genetycznym, może to być na poziomie społecznym, poziomie zbiorowym lub na poziomie osobistym, ale to jest tam, to jest w naszym polu - to uniemożliwia nam naprawdę odcięcie się i rzeczywiste uczestnictwo w tworzeniu własnego życia. To nie koniecznie powstrzyma nas od przeprowadzki do nowego paradygmatu, ale to powstrzyma i ograniczy to, co możemy osiągnąć w nim.

Więc to, co proponuję, to może nam zająć kilka minut teraz, czy za kilka tygodni, aby usiąść i naprawdę spojrzeć na to.
I ćwiczenie jest w zasadzie takie samo. Ktoś chce na przykład, zapisać. Mogę  przeskanować własne pole, moje osobiste pola i mogę dostrzec sens pójścia na emeryturę, wiesz? Tak chcę, przejść na emeryturę. Poproszono mnie o upublicznienie tych informacji w 2010 roku, pracowałam nad nimi półtora roku i jestem gotowa na wprowadzenie tego w życie teraz. Więc to będzie poczucie, że ja otrzymuję. A potem, kiedy popatrzę poza to pragnienie, znajdę poczucie frustracji. Więc popatrzę na to i znajduję to, znajduję, to, co jest to w moim centrum serca, z tyłu, na plecach i idzie w górę w kierunku gardła. Czuję, to naprawdę duże poczucie frustracji w odniesieniu do całej misji, dla której jestem tutaj, aby osiągnąć to, co jest podniesieniem poziomu wibracji planety.

Teraz, nie ma logicznego powodu tej frustracji, to tylko jest tam. Mogłam dać temu powody, może umieściłam słowa do niego i powiedziałam: "Och, wiesz, za mało ludzi budzi się i nie wystarczająco dużo ludzi robi ćwiczenia przetwarzania Strachu". "Za mało ludzi bierze odpowiedzialność za swoje życie, a większość ludzi po prostu chce być ocalonych i nie słuchają wszystkich tego rodzaju rzeczy". Ale nie o to chodzi, to raczej bez znaczenia, bo dla każdej osoby, która nie chce wziąć odpowiedzialności za siebie, nie ma innych, którzy to zrobią i którzy będą na stronie internetowej i będą oni pobierali ćwiczenie przetwarzania strachu. Oni otrzymują  kurs Wzniesienia i pracują z nim w celu podniesienia ich osobistych wibracji i naprawdę ruszają do przodu.
Tak, to nie o to chodzi w ogóle. To tylko wymówki, aby nadać sens blokadzie, podpis energetyczny chęci przejścia na emeryturę i frustracji, która przychodzi, która daje powód. Ale nie ma żadnego powodu, tego wszystkiego, wiecie, egoistyczny może lub może to być po prostu, aby znaleźć powód, bo tak naprawdę nie można mieć frustracji i nie wiedzieć dlaczego.

Więc, chciałbym zaproponować, aby zrobić dokładnie to samo, co zrobiłam właśnie teraz, znaleźć to w swoim polu, znaleźć to w swoim ciele. Zobaczyć, skąd to pochodzi. Jaka bariera blokuje cię od osiągnięcia tego, co chcesz zrobić? Osiągnięcia swojej misji. Jak to nadchodzi? Czy to nadchodzi jako chęć przejścia na emeryturę? Czy to jakaś frustracja? Czy to strach? Czy to zmęczenie? Czy to chce robić coś innego teraz? Sprawdźcie, realnie przyjrzyjcie się temu i zobaczcie.
Jeśli myślisz o przejściu na emeryturę, czy coś takiego, czy to pochodzi z miejsca radości? Tak radośnie chcesz przenieść się i zacząć robić inne rzeczy. Czy jest to pochodzące z frustracji lub innych negatywnych emocji? A potem, jeśli pochodzi od negatywnej emocji, znajdź to w swoim polu jak ja. Znajdź to w swoim polu zobacz, gdzie to jest. Gdzie jest to uczucie? Gdzie jest sens? A potem po prostu na to popatrz. Usiądź z tym, pozwól mu istnieć tam, wiesz, po prostu niech tam sobie istnieje.
Dla mnie byłaby to frustracja, i myślę, że to też jest splecione z odrobiną strachu. Więc frustracja i strach, zapraszamy, aby tu być, zapraszamy do istnienia tutaj. Ja pozwalam wam istnieć w moim polu, w moim ciele. I to daje ogromne poczucie uwolnienia tej frustracji. Wystarczy pozwolić temu istnieć, pozwolić aby tam było. I właśnie na to popatrzeć. Czasami przenosi się do ciała emocjonalnego, czasami przenosi się do ciała mentalnego, i pozwól na to. I pomyśl, jeśli masz wiadomości w swoim umyśle lub emocji, zaproś je również. Pozwalaj im istnieć. Pozwól im tam być. Pozwalaj im się rozwijać.


A ponieważ nie chcemy stać się procesem, który robimy, gdy już wykonany, nawet jeśli to nie poszło precz, ale masz już dość na dziś i będziesz kontynuować jutro lub później, zaopatrywać to w światło i miłość. Pozwól Źródłu przyjść przez Ciebie i natchnąć to światłem i miłością.
Energia, gdzie to jest? Natchnij ją światłem i miłością, czy przekształciła się w emocje, myśli, czy nadal jest tam jako energia, którą czujesz się w swoim polu, natchnij o światłem i miłością, i Zintegruj to w sobie.


Gdy poruszamy się przez tych ostatnich kilka miesięcy, które na poziomie zbiorowym są bardzo istotne, cokolwiek wydarzy się w okresie do marca następnego roku zamierza naprawdę przenieść nas na poziom zbiorowy. Jeśli kolektyw naprawdę potrzebuje dramatu, będzie dramat. Ale jeśli mamy, aby następnie przenieść się i przesunąć tyle energii i podniesiemy wibracje wystarczająco, nie potrzebujemy żadnego dramatu. Nie potrzebujemy żadnych filmów do oglądania - jako wiecie, "prawdziwe życie" - aby przesunąć nas i przenieść nas do nowego paradygmatu albo przenieść nas mocno do starego poprzez strach i przez gniew, kontrolę.

Dlatego tak ważne jest dla nas wszystkich, wzięcie pełnej odpowiedzialności za to, co czujemy i naprawdę pójść i wykonać pracę, przetworzyć to.

Należy wziąć pod uwagę, jakie rzeczy przychodzą do ciebie i nie pozwól im przejść. Spójrz na nie natychmiast. Bądź bardzo sumienny i bez zarzutu w swoich działaniach, a także we wszelkich emocjach i uczuciach, które przychodzą.
Spójrz na nie uważnie i przetwórz wszystko, co może być niskowibracyjnym.
Ponownie, jeśli jest coś, co przychodzi, ale opiera się na poczuciu radości, to jest dobrym posunięciem naprzód. Ale jeśli coś przychodzi, przez frustrację lub jakichkolwiek obawy lub gniew, to jest to coś, czemu naprawdę nam się przyjrzeć. Nie tylko dla siebie, ale również dla tej pięknej planety. Czym Więcej  nas, którzy biorą odpowiedzialność za nasze własne procesy, tym lepiej.

Mam nadzieję, że to ci pomogło, a jeśli uważasz, że będzie to korzystne dla kogoś innego, prosimy o przekazanie tego dla nich.


I do zobaczenia następnym razem.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2012, 21:08:03 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 17, 2012, 08:11:21 »

blu

Szkoda, ze uwielbiasz tlumaczyc teksty, a nie ustosunkowywac sie do ich tresci. Fakt, tlumacz powinien byc neutralny.
Czyli, wstawiajac takie dlugie monotonne relacje, albo czujesz spelnienie zadania i nie obchodzi Cie, czy ktos to czyta, albo chcesz o tym porozmawiac (w co po troche watpie).
Zakladam, ze przekaz (np. ten) mial tez jakis cel. Pozwole sobie wyrazic moje odczucia po przeczytaniu.
Otoz nie odnioslam wrazenia, ze to lightworker podawal. Bardziej niska egrogera.

Sprytnie wkrecono slowo (apel) emerytura. Proba gry na emocjach, na strachu o przyszlosc, o starosci, bezradnosci, umieraniu itd. itp. Czytam rowniez czesto powtarzane "chec przejscia na emeryture".

I co dalej?

Znam ludzi, ktorzy po przejsciu na upragniona emeryture zalamywali sie psychicznie, umierali, chorowali etc. Znam rowniez takich, ktorzy ciesza sie jesienia zycia.

Ale uwaga!
Poprzez wydluzanie sredniej zycia (doczesnego) pojawil sie nowy rodzaj biznesu - opieka nad starszym i schorowanym, czlowiek taki w bezradnosci swojej staje sie lupem dla wyrafinowanych organizacji, w tym szpitali, lekarzy, opiekunow, oraz instytucji religijnych.

Czeka to kazdego, na finiszu, zaplata, obdarcie z godnosci i zycie na lasce losu.

Prosze rozejrzec sie dookola siebie ile takich cierpien ukrywa sie wlasnie teraz w czterech scianach, czy stoi w oknie za firanka...

O tym jakos lightworkerka nie wspomina. Jak temu zaradzic?
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 17, 2012, 09:38:44 »

ta "emerytura" odnosi się do opuszczenia świata gęstej materii- 3G
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 17, 2012, 09:44:29 »

przekaz
Cytuj
Więc, chciałbym zaproponować, aby zrobić dokładnie to samo, co zrobiłam właśnie teraz, znaleźć to w swoim polu, znaleźć to w swoim ciele. Zobaczyć, skąd to pochodzi. Jaka bariera blokuje cię od osiągnięcia tego, co chcesz zrobić? Osiągnięcia swojej misji. Jak to nadchodzi? Czy to nadchodzi jako chęć przejścia na emeryturę? Czy to jakaś frustracja? Czy to strach? Czy to zmęczenie? Czy to chce robić coś innego teraz? Sprawdźcie, realnie przyjrzyjcie się temu i zobaczcie.
Znowu pogoń za kolejnymi barierami. I następną i następną i tak w kółko własnego ogona jak chomik na kręciołku  za marchewką. Bo tak na prawdę podany powyżej sposób można zastosować do jedynej przyczyny barier - do rozpoznania owego JA , przyczyny wszelkich barier.

Właśnie poprzez obserwację czym na prawdę jest i jak się nakręca na wiele sposobów, jak kieruje uważność na poboczne tory do pogoni za nieuchwytnymi barierami. Radość również jest czymś takim, jest balsamem kojącym, ale często złudnym. Ach , to radość przecież, samozadowolenie, więc pozwalasz temu pozostać, a to może przykrywka maskująca prawdziwy problem  ?

Stajesz w świetle radości opierając się na tym co daje przyjemność ,a tu zanim się spostrzeżesz , a nagle tracisz równowagę i bęc. Dezorientacja. A skąd ten cios ? Kto zdradził ? No jak to kto .... TY Duży uśmiech

Takie wypalenie energetyczne w pogoni za barierami powoduje chęć wycofania się, "przejścia na emeryturę" właśnie. Implant JA ma widać wdrukowane mechanizmy samoobrony przed rozpuszczeniem go.

Po pierwsze przekierowuje uważność na zapętlenie. Po drugie podkręca zmęczenie umożliwjając , jak to ładnie Fair Lady opisała, podczepienie się pod takiego "emeryta" innych pasożytów. Oczywiście w najlepszej trosce. Ostatnim szlagierem jest pomysł bankowców, którzy bezczelnie żerują na emerycie oferując mu dożywotnią emeryturę w zamian za przejęcie mieszkania po śmierci emeryta. Kluczem jest to, żeby doprowadzić emeryta do skrajnego wyczerpania , na granicę śmierci głodowej, aby zmusić go do oddania wszystkiego w zamian za przedłużenie agonii.
Rzecz jasna w trosce o spokojną agonię Mrugnięcie

Taki mamy System, któremu ufamy, jeszcze ... do czasu.

Cytuj
Czeka to kazdego, na finiszu, zaplata, obdarcie z godnosci i zycie na lasce losu.
Z drugiej strony takie odarcie ze wszystkiego bywa oczyszczające i uwalniające. Przecież i tak nie zabierzemy tego ze sobą na drugą stronę. Ba, odarcie z godności odziera bezpośrednio z poczucia JA. Szkoda tylko ,że tak boleśnie. 

Taki "emeryt" powinien mieć wolność decyzji czy oddać dorobek życia bankom, czy dzieciom/wnukom , za opiekę (za zorganizowanie opieki na przykład). W sensie pracy duchowej również. Niech się pod doświadczenie podłączy lepiej wdzięczna, żywa istota, niż obcy pasożyt.

Rozpuszczenie JA może być rozumiane jako rodzaj ciosu wyprzedzającego. Nie czekaj aż pasożyt Ciebie przejmie - dokończ to. Dzielenie się jest bardziej satysfakcjonujące niż branie pod siebie.
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 17, 2012, 10:05:01 »

east cyt

Cytuj
Kluczem jest to, żeby doprowadzić emeryta do skrajnego wyczerpania , na granicę śmierci głodowej, aby zmusić go do oddania wszystkiego w zamian za przedłużenie agonii.
Rzecz jasna w trosce o spokojną agonię

Dokladnie tak jest. Ten system dziala na oczach nas wszystkich, ktorzy z ogromnym zacieciem popisujemy sie swoja erudycja i oczytaniem na publicznym dziedzincu. Dyskusje tocza sie na temat galaktycznych swiatow, wymiarow, przekazow, rdzeni i korzeni, a ludzie w cierpieniu i osamotnieniu odchodza w cien ...
ot, przejscie poza 3D, tylko dokad? ...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2012, 10:08:53 wysłane przez blueray21 » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 17, 2012, 10:05:22 »

Tak songo ma rację. Emerytura była umieszczona na początku w cudzysłowie. Trzeba pamiętać, że kobieta, która to napisała nie ma jeszcze 30 lat, więc nie chodzi o rzeczywistą emeryturę.
Konkretnie chodzi o to co w tekście jest dla mnie widoczne, choć czasem pisze jak masło maślane, o blokady, o ich rzeczywiste pochodzenie. Nie widzę w tym gry niskimi wibracjami, natomiast widzę próbę "dobitnego" wyjaśnienia, stąd to masło.
Celem artykułu (to nie jest przekaz) jest właśnie znalezienie przyczyny, źródła strachu, zaakceptowanie go, a następnie uwolnienie. To jest wyraźnie napisane.
Jeśli chęcią "przejścia na emeryturę", czyli po naszemu zmiany działań, lub środowiska jest chęć zmiany, sprawdzenia się w innych warunkach, czyli intencja pochodzi z obozu "radości" to jest w porządku, jeśli pochodzi ze zmęczenia, znudzenia lub chęci poddania się to szukamy przyczyn i je  uwalniamy, bo zablokują nas definitywnie w dualności.
Tu naprawdę nie ma nic o starości, opiece, biznesie.
Ćwiczenia Traktowania Strachu są naprawdę bardzo proste, myślę, że głównie chodzi o sprowadzenie uwagi na przyczynę strachu (lub innych emocji), aby je definitywnie uwolnić.
Tyle mojego tłumaczenia, tym razem z polskiego na polski.

Edit:
Jak zwykle widzę zjazd z tematu. O  warunkach życia emerytów gdzieś jest wątek.
Powtarzam "emerytura" tu jest symbolem najbardziej chyba zmęczenia życiem, a nie ma nic o starości
itd. To dość dalekie dywagacje od tematu przewodniego.
W artykule nie chodzi o emerytów w żaden sposób, więc próba udowadniania jakiejś manipulacji tutaj nie ma sensu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2012, 10:14:14 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 17, 2012, 10:15:57 »

b]blu[/b]

Cytuj
Celem artykułu (to nie jest przekaz) jest właśnie znalezienie przyczyny, źródła strachu, zaakceptowanie go, a następnie uwolnienie.

Zmien slowo zaakceptowanie strachu na rozpoznanie przyczyn lekowych stanow.

Z mojej strony zwrocilam tylko uwage na pulapke, ktora sa slowa szyfrowane (apele do podswiadomosci).
Psychologowie (prawdziwi) nawoluja, aby nie uzywac tego zwrotu, bo poprzez wypowiadanie slow typo "nie boj sie, bedzie dobrze", "idz zobaczysz nic sie nie stanie, nie obawiaj sie" itp. wlacza sie do wnertza pamieci szyfr i lampka czerwona zaczyna swiecic - gdy jest sie silnym mlodym, odwaznym, bogatym, zdrowym i pieknym itd. to no problem, niech sie swieci, nawet jej nie dostrzezemy, ale gdy cialo stare, schorowane, problemy o charakterze finansowym i prywatnym, emocjonalnym to inaczej wtedy wyglada bojazn.

Nie tedy droga, o ile ktos na prawde chce ludziom pomoc.

Sorry blu, ale ktos musi sortowac tresci, nie bierz osobiscie.

edit:

Cytuj
Jednym ze sposobów, w jaki ta przeszkoda lub opór, bariery przychodzą, jest bardzo duże pragnienie „emerytury”. Czy to z pracy, z naszych relacji z naszej misji, lub z życia. Po prostu czujemy bardzo silne poczucie, że nadszedł czas, aby przejść na „emeryturę”.

Wyraznie widze slowo "emerytura".

Gdyby chodzilo o przejscie do wyzszego wymiaru nie potrzebne by byly takie nazewnictwa, bo wyzszy wymiar nie jest domem pogodnej starosci, wiec zaakceptuj fakt, iz w artykulach ukryte sa tresci manipulatorskie, a nie udawaj, ze kto inny pragnie zejsc z torow.
Otwieraja oczy na spekulacje medialne i tyle.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2012, 10:19:47 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 17, 2012, 10:30:26 »

Nie mogę zmieniać treści jeśli ją omawiam, bo byłoby to moją manipulacją. W artykule jest "pozwól mu istnieć" co jest równoznaczne z akceptacją, że on istnieje.
A swoją drogą, jak chciałabyś coś uwalniać, jeżeli uważasz, że nie istnieje?
I chyba chodzi o zapalenie czerwonej lampki, aby się definitywnie pozbyć blokady.
Ciągle wracasz do starych, oni w większości tego nie czytają i artykuł nie był dla staruszków,
tylko dla tych, co nie wiedzą o co chodzi z tą "chęcią przejścia na emeryturę". Dziś młodzi są bardziej zmęczeni życiem niż niektórzy starzy, choć tym w Polsce, ale nie tylko nie ma czego zazdrościć.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 17, 2012, 10:34:30 »

Ja tez jestem bliższa stwierdzenia iż chodzi o analizę pochodzenia strachu oraz analizę i odnalezienie motywów podejmowanych decyzji.
Raczej widzę w tym pomoc w zrozumieniu przyczyn naszych decyzji i weryfikacji ich ze względu na prowadzenie przez negatyw , ale kontynuowanie gdy inspiracją jest pozytyw.
Ta intencja oraz pomoc w zrozumieniu siebie jest OK!

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 17, 2012, 10:42:32 »

blu

Lampka im dluzej wlaczona, tym intensywniej wdzierac sie bedzie do pamieci czytajacego. Pozniej wystarczy, ze zobaczy gdzies slowa "strach", "emerytura", "nie boj sie" - i polaczenie gotowe, choc rozum wie i tlumaczy logicznie.

Praca lightworkera nie polega na sciemnianiu, lecz tlumaczeniu zjawisk. Tam nie ma mowy o strachu i jakichs emeryturach.
Rozwoj swiadomosci i rozwoj duchowy sa furtka dla kazdego w kazdym wieku, nigdy nie bedzie za pozno, aby sie nawrocic, albo uwolnic.
Uwolnic od zla, od strachu.

//Prosze mi zaufac, ze gdyby nie prawdziwi przewodnicy-pomocnicy (moze cos w stylu lightworkerow), ktorzy pomogli mnie osobiscie w bardzo subtelny i pouczajacy sposob i jestem im za to wdzieczna, nie dalabym rady. Sama nawet zaczelam kroczyc ich droga i wykorzystuje wlasne doswiadczenia, aby byc moze ktos rowniez skorzystal w sensie pozytywnym.//
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 17, 2012, 10:52:27 »

Lady, na prawdę nie widzę tu żadnego ściemniania, a ocena pod kątem twoich doświadczeń dotyczy ciebie.
Myślę, że ocena Kiary jest dużo bliższa intencji artykułu, niż inne poboczne dywagacje.
Co z czym komu może się skojarzyć to już sprawa jego świadomości i podświadomości. I dlaczego mielibyśmy ewentualnie ingerować, czy zapobiegać tym skojarzeniom? Każdy musi wybrać sam, ale dobrze byłoby, aby znał okoliczności i przyczyny wyboru i taki chyba był zamiar artykułu.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 17, 2012, 11:02:34 »

blu
Cytuj
Więc to, co proponuję, to może nam zająć kilka minut teraz, czy za kilka tygodni, aby usiąść i naprawdę spojrzeć na to. I ćwiczenie jest w zasadzie takie samo. Ktoś chce na przykład, zapisać. Mogę  przeskanować własne pole, moje osobiste pola i mogę dostrzec sens pójścia na emeryturę, wiesz? Tak chcę, przejść na emeryturę. Poproszono mnie o upublicznienie tych informacji w 2010 roku, pracowałam nad nimi półtora roku i jestem gotowa na wprowadzenie tego w życie teraz. Więc to będzie poczucie, że ja otrzymuję. A potem, kiedy popatrzę poza to pragnienie, znajdę poczucie frustracji. Więc popatrzę na to i znajduję to, znajduję, to, co jest to w moim centrum serca, z tyłu, na plecach i idzie w górę w kierunku gardła. Czuję, to naprawdę duże poczucie frustracji w odniesieniu do całej misji, dla której jestem tutaj, aby osiągnąć to, co jest podniesieniem poziomu wibracji planety.

Co ona w koncu proponuje, moze przejdzmy do konkretow. Poczytam z checia.
Przezycia osobiste w pokonywaniu strachu to nic przyjemnego, ale kto je zna, a zwlaszcza, gdy pokona niechze dzieli sie sukcesem z innymi, samemu nie da sie rady.

Czekam! na c.d.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 17, 2012, 11:33:34 »

Nie wiem jak ci to lepiej wytłumaczyć. Ona pokazuje to na swoim osobistym przykładzie. Szuka u siebie i znajduje poczucie frustracji, bo ludzie budzą się wolno, bo nie czytają itd, i to jest przyczyną jej frustracji.
Twoja przyczyna oczywiście będzie inna, ale chodzi o pobyt przez kilka minut w spokoju i poszukanie tego, u niej miało to przełożenie na coś umiejscowionego w ciele fizycznym, co niekoniecznie musi wystąpić, wspomniała inne ciała.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 17, 2012, 12:49:14 »

blu

Zaczynasz opuszczac skorupe, co podoba mi sie, bo w koncu te paplaniny niech do czegos sluza, a nuz komus sie rozjasni pod sufitem.
Ja jestem osoba mocno stojaca na nogach i nie mam frustracji. Moja cecha jest szybkie podejmowanie decyzji, nawet tych nierozwaznych, ale musze wybrac natychmiast i robie to. Nawet, gdy musze cos dlugo przemyslec, odczekac, to tez wiem szybko. Gdy kupuje rzeczy to tez zdecydowanie. Takie mam "oprogramowanie".

Co do frustracji tej kobiety, to chyba malo wskazowek daje, aby pozbyc sie tego nieprzyjemnego stanu. Strachy i leki (depresje) to czesto dzialanie sil swiadomych, nie wolno tego faktu zatajniac!! Sa sily nieprzyjazne i przyjazne. Kiara sam zawsze twierdzi, ze wszystko jest energia. To nic innego tylko sily blokujace, swiadome sily. Otoczenie i srodowisko.

Bo tak malo ludzi potrafi formulowac zyczenia, cele, potrzeby. System wlasnie prowadzi do unicestwienia swobodnej wolnej woli, sily wewnetrznej. Bo jakze na Boga chcecie inaczej pokonac strach!
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 17, 2012, 13:04:43 »

Wiecie, skąd bierze się największa frustracja? Że życie musi karmić się śmiercią.
Że Wszechświat, przynajmniej ten, który znamy, to jedno wielkie samo pożeranie się.
Od galaktyk i czarnych dziur począwszy na rekinie, tygrysie i człowieku skończywszy.
Żarcie, wydalanie i śmierć.

A świadomość, jakby w jakimś marazmie, bo skoro to świadomość tworzy światy materialne,
to dlaczego w ten sposób? Tak bolesny i okrutny?
Można tłumaczyć to koniecznością doświadczania, jakimś wzrostem, ale każda istota jest istotą czującą.
Czującą cały ten ból Wszechświata. Miliardy lat ewolucji i wciąż to samo.

Jesteśmy w samo replikującej się pułapce? I śnimy o wyższych wymiarach?
A tam przecież, w tym baśniowym świecie ducha, również wojna. Siły ciemności contra jaśni.

Ech… sypanie złotym pyłem po oczach…

…a rdzeń (czymkolwiek jest), „wzbogaca się”, na naszym bólu.
Zaś lightworkers mają pełne ręce roboty.

Tylko, pytam gdzie skutek? Chyba nie w tym Wszechświecie liczyć nam na skutki!
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 17, 2012, 13:10:39 »

@Ptak- dzisiaj sinusoida/biorytmy pod kreską Mrugnięcie
anglicy to ciekawa nacja- otóż nawet gdy przytrafiają się im najgorsze rzeczy w życiu,-
potrafią z tego żartować- odwrotnie niż polacy Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 17, 2012, 13:12:39 »

Trzeba to zaakceptowac, albo stac sie pokarmem bez walki.
Osobiscie jestem przekonana, ze te wyzsze wymiary juz wolne sa od takiego pozerania. Bo wlasnie ten moment konca, jest wlasnie momentem poczatku nowego.

ptaku pisalam na poczatku w watku o Templariuszach, o roznych religijnych nurtach, zoroastra, bogumilowie, katarzy itd.
Frakcje te zakladaja wlasnie istnienie dwoch swiatow: swiata zla oraz dobra.
Ten pierwszy swiat to pozeranie sie, frustracje, cierpienia, strach, swiat materii.
Drugi jest swiatem duchowym - tam juz nie ma tego, ale i ci co tam sa, byli kiedys tu.

Tak to juz wymyslone, czy tego chcemy, czy nie.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 17, 2012, 13:17:14 »

Ogólnie faktycznie nie tyle chodzi o EMERYTURĘ, czy stan bycia EMERYTEM, co w oryginalnej pisowni RETIRE = wycofać (być w wycofaniu, nieaktywnym) .
Zatem faktycznie to nieco inne znaczenie niż poniżająca emerytura ,a poza tem w krajach cywilizowanych emerytura jest inaczej odbierana. To zasłużona nagroda z której można korzystać zwiedzając świat, a nie, jak w polskich warunkach, jałmużna dla żebraka.
Tłumaczenie pochodzi ze strefy anglojęzycznej. Tutaj po prostu sam wyraz EMERYTURA wzbudza określone reakcje.

W artykule jest "pozwól mu istnieć" co jest równoznaczne z akceptacją, że on istnieje.
Tylko kim jest akceptujący ? To samo - pozwól mu istnieć .. tylko kto ma pozwalać ? haha.

Ponieważ się pojawiło ,to niech będzie, bo nieprzypadkowo się pojawiło . Nie ma przypadków. Jest celowość .

@blue
Cytuj
Konkretnie chodzi o to co w tekście jest dla mnie widoczne, choć czasem pisze jak masło maślane, o blokady, o ich rzeczywiste pochodzenie.

Pochodzenie barier jest widoczne . Wystarczy odpowiedzieć na pytanie "KTO JE WIDZI ?"
Kim jest ten, kto dostrzega barierę ? TY nadajesz im znaczenie . Ale kierunek jest dobry, bo nieuchronnie pojawi się odpowiedź, nawet, kiedy jest silne utożsamienie ze sobą samym. Pytania prowadzą do odpowiedzi. Kiedy wniosek będzie nieprawidłowy to będzie tylko więcej cierpienia i pojawi się więcej pytań. Aż do skutku.

Cytuj
Celem artykułu (to nie jest przekaz) jest właśnie znalezienie przyczyny, źródła strachu, zaakceptowanie go, a następnie uwolnienie. To jest wyraźnie napisane.
Uwolnienie SIEBIE od strachu - o tym jest w artykule .To zostało napisane. Ale nie jest to wykonalne, ponieważ strach jest tylko informacją, a właściwym "problemem" jest ten, który się boi, kto odbiera strach. Strach nie przychodzi skądś tam. On od razu powstaje w Tobie,  rezonuje , przyciąga więcej strachu o coś, o siebie, o sytuację, o świat , o bliskich. Stawiasz mu opór i on się wzmacnia.
W tekście jest próba rozpoznania tego, ale wciąż jako JA .

Cytuj
A swoją drogą, jak chciałabyś coś uwalniać, jeżeli uważasz, że nie istnieje?
Jeśli TY uważasz ,że nie istnieje coś, to jeszcze nie oznacza, że nie zaistnieje. Bo jesteś TY , a więc znajdzie się haczyk, znajdą się drzwiczki i sznureczek do Ciebie, za który strach pociągnie. Jak to mawiali słudzy strachu (USSR) "pokażcie mi człowieka a znajdę na niego haka", analogicznie - pokaż siebie, a znajdzie się coś na Ciebie.
Dopiero ,kiedy Ciebie zabraknie to nie będzie od czego uwalniać, bo i kogo ?
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 17, 2012, 13:19:08 »

Trzeba to zaakceptowac, albo stac sie pokarmem bez walki.
Osobiscie jestem przekonana, ze te wyzsze wymiary juz wolne sa od takiego pozerania.

wg. George Kavassilas-a 4 jest jeszcze pełna wrednych "bogów", podpowiadaczy, itp.,-
ale 5 jest już mówiąc kolokwialnie- spoko- dlatego w niektórych tekstach jest mowa o przejściu od razu do 5G, przekraczając tylko 4,-
ale kto ciekaw może tam wstąpić Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #19 : Wrzesień 17, 2012, 13:32:26 »

Cytat: Fair Lady
Tak to juz wymyslone, czy tego chcemy, czy nie.

Właśnie, wymyślone. Sami to wymyślamy? Czy ktoś nam?
Oczywiście, powyższe żale pisane były z poziomu istoty czującej, uwięzionej w materii.
Jakaś część mnie ‘fruwa’ jednak wyżej i ona doświadcza radości, szczęścia, miłości.
I potrafi utulić tą cierpiącą cząstkę. Na szczęście.  Uśmiech

Songo, potem sprawdzę biorytmy.  Mrugnięcie

To pa, zbyt pięknie jest dziś na dworze.  Chichot
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #20 : Wrzesień 17, 2012, 13:40:02 »

4 jest tunelem (ucho igielne, stan, sad ostateczny itp.) nie kazdy znajdzie sie w 5D.

ptaku - i ta czastka w Tobie, ktora tej radosci i milosci doswiadcza tez jest odzywiana zupelnie normalnie i co Ty na to?? Szok

east w innych jezykach emeryt to w wiekszosci rencista. A renta to cos na wzor odsetek, tez ciekawy problem. Zaczynamy od dlugu - grzechu pierworodnego, a konczymy na jalmuznie, zyc nie umierac! Mrugnięcie
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 17, 2012, 19:21:25 »

Wracając do pierwotnego posta, artykułu Inelii to nie widzę tu w dyskusji żadnego zainteresowania meritum czyli poszukiwaniem i ewentualnie usuwaniem blokad energetycznych, widać temat zbyt trywialny wybrałem. Ale nic to, jak mówił chyba Zagłoba, oczywiście będę próbował dalej, bo ja, tak jak Przebiśnieg - cierpliwy jestem.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 17, 2012, 19:57:24 »

blu cyt
Cytuj
Wracając do pierwotnego posta, artykułu Inelii to nie widzę tu w dyskusji żadnego zainteresowania meritum

TO ZAINTERESUJ! Powiedz w koncu cos od siebie, nawiguj, a nie tylko tlumacz. Dzis wielu uzytkownikow jest wyksztalconych, mamy googla w tym, i wiedze, tu chodzi o wnioski.

Akurat wybrales straszny knot na taka dyskusje, ktora wywolalam, bo ja nie ograniczam sie do pierdo-l tylko szukam przyczyny zaistnienia.

I co ta kobiecina dla Ciebie takiego rewolucyjnego przekazala??

NIC.

//Oczywiscvie moje zdanie na ten temat co CHCIALA przekazac znajduje sie w postach powyzej//.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Wrzesień 17, 2012, 20:04:26 »

Od czegoś trzeba zacząć, a artykuł Nie jest "knotem", tylko my wciąż mamy sknocony sposób myślenia. Nie czepiajmy się słówek, a skupmy się na całości zagadnienia jakie porusza ów artykuł.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Wrzesień 17, 2012, 20:25:21 »

Lady, napisałem dużo, za dużo, bo tłumaczenie z polskiego na nasze jest bez sensu.
Nie zgadzam się z twoją opinią, a ty nie musisz z moją i niech tak zostanie, każdy wygląda przez własne okienko i widzi o chce. Ja jestem prosty i tak działam, najpierw analizuję tekst bezpośredni, potem ewentualnie szukam podtekstu. W tym podtekstu nie było. I tyle w tym temacie, nawijanie nici nie dla mnie, choć cierpliwość posiadam.

============================================================
A teraz inne dzieło lightworkers. Od kilku dni dość "zaraźliwy" film jest prezentowany na stronie Steve Beckov'a i YT. Graham Dewea i zespół "Inlight Radio"  i "2012 scenario" wyprodukowali ten miks / montaż jako demonstrację nieoficjalnego "Ujawnienia".
Tytuł filmu: "Wiem, że moja Galaktyczna rodzina jest tutaj, czy ty też?"
Film po angielsku, ale po przejściu na You Tube można wybrać napisy -> lista dialogowa i zamknąć, następnie jeszcze raz wybrać napisy i -> "Przetłumacz (Beta)" i wybrać język z rozwijanej listy.
Super to nie jest, ale pozwoli zrozumieć o co chodzi.
Chyba nikt tego jeszcze nie wstawiał.
Edit: tu na stronie tez to działa trzeba wybrać CC

<a href="http://www.youtube.com/v/ulWK-Ni-xiw?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/ulWK-Ni-xiw?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;</a>
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2012, 20:28:37 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Strony: [1] 2 3 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.117 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bepro faon life-hamster babyshower pomorska