Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 16, 2024, 22:01:27


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pytania do Kapłana 718  (Przeczytany 77895 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #150 : Grudzień 17, 2008, 02:48:36 »

to zwykłe zawracanie głowy było i tak zostało potraktowane a oni mają ważniejsze problemy niż przejmowanie się tym co ja piszę na tym forum!

718!
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #151 : Grudzień 17, 2008, 02:49:22 »

W takim razie im dłużej będziesz robił to, co robisz, tym dłużej będą mieli problem na głowie.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #152 : Grudzień 17, 2008, 02:50:45 »

ale to nie jest dla nich problem - przecież to wyjaśniłem post powyżej, mają większe problemy w Egipcie i tym sie zajmują teraz wyłącznie...

718!
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #153 : Grudzień 17, 2008, 02:52:39 »

Zdaje się, że gdy pisałam maila do p.Wójcikiewicza też byli w Egipcie. Znaleźli czas na zajęcie się tą sprawą.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #154 : Grudzień 17, 2008, 08:12:55 »

Kapłan 718

Cytuj
nie miałem ŻADNYCH problemów z tym, dostałem tylko maila z pytaniem czemu ludziom się nudzi i wypisują takie coś? nie było do mnie pretensji bo GÓRZE nie podoba się to jak sie tutaj źle mówi o Projekcie Cheops - mi się to też nie podoba i to bardzo! i nie wykorzystałem Cię janneth w żaden sposób - to było szczere i tak to traktuj! chciałem, żebyś to wyjaśniła bo Twój mail był rozumiany jako moje oświadczenie, że jeste, NUMEROLOGIEM W PROJEKCIE CHEOPS co jest bzdurą jak słusznie zauważono i prosiłem Cię o wyjaśnienie tego i pisałem na PW!

1.(pierwsze podkreślenie) -  no i wszystko jasne. Zarząd chce forum, na którym głaszcze się po główkach ludzi liżących zadki Projektowi, a wywala się tych, którzy Projekt krytykują. Od razu mi się nasuwa porównanie do ZSMP - Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej, czyli po prostu młodzieżówki Partii Socjalistycznej, z której byli werbowani kolejni członkowie. Pełna manipulacja, indoktrynacja etc.

2. (drugie podkreślenie) No człowieku, to się zdecyduj. Na wejściu mówiłeś, że jesteś "Analitykiem Numerologicznym z ramienia Projektu Cheops". Teraz się od tego odżegnujesz. To jedno albo drugie...

3. Wybacz, ale sposób, w jaki piszesz, wcale nie wygląda na człowieka pewnego siebie i swoich racji. Wręcz przeciwnie, piszesz tak, jakby walił Ci się grunt pod nogami. Wiesz, że Mora chce napisać do zarządu PCh ze swoimi spostrzeżeniami. Gdybyś był pewien, ze masz ich poparcie, spokojnie byś czekał i "lał na to". A Ty sam napisałeś, że na szybko napisałeś do PCh ostrzegając ich, ze będą zastrzeżenia (zapewne pisząc, ze kłamliwe) pod Twoim adresem - już się zabezpieczasz, na wszelki wypadek. To jest postawa człowieka, któremu się pali most pod nogami...

EDIT: Stolo - napisałem to w momencie Twojego dodawania tego posta - jak zacząłem, jeszcez go nie było, więc proszę, nie usuwaj. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2008, 08:14:03 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #155 : Grudzień 17, 2008, 08:15:22 »

Proszę Wszystkich o wstrzymanie się z wpisywaniem postów w tym wątku aż do wyjaśnienia sprawy (nie zamykam wątku).

Kapłanie - proszę byś powstrzymał się od komentowania czegokolwiek - choćby jeden dzień.

Na razie to forum ma swoich adminów więc proszę o nie zabieranie stanowiska w naszym imieniu.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2008, 15:40:54 wysłane przez stolo » Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #156 : Grudzień 17, 2008, 15:40:10 »

No i wszystko jasne.

Pragnę Wszystkich poinformować iż przeprowadziłem rozmowę z Panem Andrzejem Wójcikiewiczem i wyjaśniliśmy sobie wszystko.

Kapłan 718 na tym forum jest tylko i wyłącznie forumowiczem i żadnych zmian administracyjnych nie będzie. Kazdego dotyczą te same zasady korzystania z forum i każdy może zostać z niego wydalony czasowo lub na stałe.

Prawdą jest też, że Kapłan zaangażowany jest w projekt - choćby poprzez wyliczenia i artykuły jakie zamieszczono na stronie projektu. Wiedza jego na temat postępu prac jest zapewne większa niż innych forumowiczów.

Proszę od teraz prowadzić merytoryczne i kulturalne dyskusje, bo nie będę patrzał kto jest przeciwnikiem, zwolennikiem i jakie funkcje piastuje na forum...


Dziękuję też Wszystkim za cierpliwość


« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2008, 15:41:45 wysłane przez stolo » Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #157 : Grudzień 17, 2008, 15:47:27 »

tak sprawa jest jasna - też dostałem wyjaśnienia na maila, rozumiem na czym to forum polega, nie kryje, że nie podoba mi się to ale trudno - akceptuje...

zastanowię się co dalej...

EDIT: ja znikam - napiszę dalsze teksty bo nazbierało mi się materiału, zajmę się tym co potrafię najlepiej...

@Tenebrael - nie jestem NUMEROLOGIEM (to inna bajka!) ale Analitykiem Liczbowym - to duża różnica, nie interesuje mnie numerologia! i zawsze podkreślałem, że nie jestem numerologiem, ktoś zapytał zarządu czy jestem numerlogiem i otrzymał odpowiedź, że nie ma takiej funkcji ponieważ jestem ANALITYKIEM LICZBOWYM
718!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2008, 15:53:50 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #158 : Grudzień 17, 2008, 15:54:27 »

Mi osobiście BARDZO się to podoba. Powszechne forum, a nie kompletna ksenofobia i cenzura, co można pisać, a czego nie.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #159 : Grudzień 17, 2008, 15:55:11 »

nie zrozumiałeś mnie widać...
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #160 : Grudzień 17, 2008, 15:56:34 »

nie zrozumiałeś mnie widać...

Możliwe, ale nie chcę ciągnąć sporu. Dobrze, że na forum może wypowiadać się każdy, tak zwolennik, jak przeciwnik PCh, byle przestrzegał zasad kultury.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #161 : Grudzień 17, 2008, 15:59:17 »

tak, zgadzam się z tym, jednak to forum niczemu nie służy - przeciwnik wie swoje a osoba ZA też wie swoje, nie ma możliwości się nie po kłócić - Ty się z czymś nie zgadzasz to ja Ci to będę wmawiać i będzie kłótnia - to tylko przykład, nie mówie o Tobie...

718!
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #162 : Grudzień 17, 2008, 16:09:54 »

tak, zgadzam się z tym, jednak to forum niczemu nie służy - przeciwnik wie swoje a osoba ZA też wie swoje, nie ma możliwości się nie po kłócić - Ty się z czymś nie zgadzasz to ja Ci to będę wmawiać i będzie kłótnia - to tylko przykład, nie mówie o Tobie...

718!

Ale spójrz teraz tak mocno analitycznie na siebie. (wątek jest Pytanai do Kapłana 718, więc nie będzie to jakiś wielki offtop). Spójrz jak toczyły się dyskusje, i od czego się zaczynały spory. Od tego, ze jak nie podobała Ci się czyjaś ostra krytyka (czasami zupełnie celna), z miejsca nazywałeś ignorantem, wyzywałeś od debili, żeby zamknęli ryje etc. Kapłan - tu tak NIE BYŁO! A też byli zwolennicy i przeciwnicy, i wcale nie tak, jak pisałeś, w proporcjach 9-1. Po wejściu na forum chciałeś wprowadzić tu swoje zasady - żadnych wypowiedzi przeciw En-ki, żadnej krytyki, tylko dyskusja zakłądająca dobro Projektu. A własnie taka dwoistość, kulturalna rozmowa między zwolennikami i przeciwnikami JEST potrzebna. Bo zwolennicy pokazują przeciwnikom dobre strony, plusy PCh, a przeciwnicy hamują z kolei zbytni fanatyzm wobec Samuela. Zdrowa, rozsądna dyskusja i współdziałanie. Nikt nikomu nie WPAJAŁ swoich poglądów, a jedynie argumentował swoje - to TY zacząłeś wpajanie, nazywając ignorantami wszystkich, którzy się nie zgadzali, którzy się odważyli Ci przeciwstawić.

Co chciałeś z tym forum zrobić? Takie kółko wzajemnej adoracji, gdzie zbierają się jedynie sympatycy PCh i wzajemnie umacniają sie w swojej wierze? Forum, na którym panuje dyscyplina wiary i sympatii do PCh? Nie tędy droga.

A tym bardziej się dziwię, że takie coś robiłęś, łącznie z już naprawdę tandetnymi zagrywkami, ze masz kontakty na górze, że zostaniesz Adminem i zrobisz tu porządek, skoro kiedy sie opanujesz umiesz rozsądnie rozmawiać. Fakt, uważam, ze w wielu miejscach naciągasz fakty (patrz wątek "Analiza numerologiczna 718" - choć moze nietrafnie nazwany, skoro nie uważasz tego za numerologię a za Analizę Liczbową - choć dla całości niewiele to zmienia), ale mimo wszystko da się normalnie z Toba rozmawiać.

Cóż, w każdym razie mam szczerą nadzieję, że się ta sytuacja teraz zmieni, kiedy wszystko zostało jednoznacznie wyjaśnione.

Pozdrowienia dla wszystkich

Tene
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #163 : Grudzień 17, 2008, 16:37:49 »

proszę admina / moda, żeby posprzątać w tym dziale, wszelkie głupie kłótnie czyli posty moje i innych, które NIC nie wnoszą usunąć bo jest to temat PYTANIA a nie KŁÓTNIE a tak to wygląda teraz - niech inni pilnują porządku tutaj skoro ja nie mogę...

Kapłan 718!
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #164 : Grudzień 17, 2008, 17:43:01 »

Kapłan 718
Jeśli wstdzisz się, na ogólnym forum odpowiedzieć na zadane Ci pytania, możesz to zrobić na PW.

Pozdrawiam - Thotal
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #165 : Grudzień 17, 2008, 18:04:03 »

No i wszystko się wyjaśniło.
Dziękuję Stolo Mrugnięcie
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #166 : Grudzień 17, 2008, 18:05:05 »

rozmawiam z tymi którzy zadają sensowne pytania na PW właśnie...
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #167 : Grudzień 17, 2008, 20:15:49 »

Kapłan
Czy zgadzasz się na to, żeby ten temat zamknąć, bo składa się w większości ze sprzeczek, a otworzyć taki sam, czysty?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2008, 20:16:24 wysłane przez Septerra » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #168 : Grudzień 17, 2008, 20:24:44 »

zgdadzam się na to a nawet prosiłem o to - jako MODERATOR pilnuj czystego wątku - PYTANIA nie równa się KŁÓTNIA...

718!
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #169 : Grudzień 17, 2008, 21:53:25 »

Dobrze, dzięki:)
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

exoticsavanna lionesrp polskierpg wiedzmy magicznyswiat