Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 24, 2024, 18:42:32


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ATAKI ENERGETYCZNE....  (Przeczytany 55087 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #100 : Październik 09, 2012, 15:28:33 »

blu
Cytuj
Wracając do ataków. Nie wszyscy sobie zdają sprawę, że atak niezmiernie rzadko daje natychmiastowy skutek np. nieodratowanego zawału. Najczęściej jest to proces, czasami dość długi.
No toć o tym mówię Duży uśmiech
Wreszcie  Duży uśmiech
Tak jak leczenie czy to ziołami czy to energiami w większości wypadków nie daje natychmiastowych efektów taki i te tzw ataki energetyczne.
Szmer
Cytuj
A wracając do tematu, Kiaro czy mogłabyś załatwić dla mnie jakiś atak energetyczny?
Ano w takim przypadku to już nie ręce opadają tylko wszystko co może opaść.
Z całym szacunkiem i z za przeproszeniem jak to rzekł poeta :,,Niewiedza nie usprawiedliwia działań nie przemyślanych"
Nawet w tanich amerykańskich filmach wampira trzeba zaprosić do domu.
Nie jestem jakimś doradcą ale czasem warto się zastanowić co się klepie
Szmer
Cytuj
może jednak czegoś się dowiem w tym temacie
Powodzonka w lekturze Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2012, 15:30:59 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #101 : Październik 09, 2012, 17:15:41 »

Cytuj
Ano w takim przypadku to już nie ręce opadają tylko wszystko co może opaść.
Z całym szacunkiem i z za przeproszeniem jak to rzekł poeta :,,Niewiedza nie usprawiedliwia działań nie przemyślanych"
Nawet w tanich amerykańskich filmach wampira trzeba zaprosić do domu.
Nie jestem jakimś doradcą ale czasem warto się zastanowić co się klepie

To może pozostań w tym filmie :>

A tymczasem... każdy tutaj litanie wypisuje a ja przecież mam takie proste pytanie - jak doprowadzić do ataku jakiś zewnętrznych energii? Tak kroczek po kroczku bym prosił. Żeby taki tępak jak ja mógł wszystko zrozumieć Mrugnięcie
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : Październik 09, 2012, 17:23:29 »

Szmer nie wiem co inni mają na myśli,-
ale nie igraj z ogniem, bo "są na tym świecie rzeczy o których się fizjologom nie śniło"  Mrugnięcie

pozdro
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2012, 17:23:45 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #103 : Październik 09, 2012, 17:47:15 »

Cytat: Kiara
właśnie ten symbol zadziałał doskonale,nie ma demonów które były by silniejsze.
Kolejna bzdura. Myślisz, że demony uciekają w popłochu bo strzelisz jakiegoś grafa? To, że ewentualnie podziałało w pewnych przypadkach nie oznacza że jest to wspaniałe antidotum na każdą sytuację. Podziałało, bo... pozwolono aby podziałało, to tak jak sprezentowanie kolejnej działki narkomanowi wyłącznie po to aby wciągnął praktycznie nieodwracalnie. Niestety Twoja pycha i zarozumiałość Ci to całkowicie przesłania. Jesteś marionetką która dostała nieco świecidełek i złudne poczucie niezależności tylk owyłącznie po to aby łatwiej dawało pociągać się za jej sznurki i działała jak wabik, lep. Jesteś narzędziem, przedmiotem w ich rękach, a nie podmiotem.

Cytat: Kiara
A arteq? Robi co potrafi , a że tyle tylko potrafi to kilka lat jego pobytu na forum niczym się nie różni, same zaczepki i prowokacje awantur, usiłowania poróżnienia i ośmieszenia ludzi , to mówi samo za siebie. Są to rownież ataki energetyczne na taką miarę.
Nie wiem dlaczego uważasz zadawanie konkretnych pytań jako zaczepki, nie wiem dlaczego uważasz odmienne zdanie za jakiś atak, zwłaszcza energetyczny... Kogo to niby chciałem/chcę poróżnić? Ośmieszam? Fakt, niekiedy stosuję ironię i aluzję aby uwypuklić pewne manipulacje, kłamstwa i oszustwa. "Zapomniałaś" jedynie dodać, że po czasie okazuje się, że moje obiekcje były słuszne - także te odnośnie Toich "proroctw".

Jak rowniez taka, ze perel przed wieprze tez nie. Po co wspominac o wiedzy, na ktora tumult jeszcze nie jest gotowy. Pytania artqa sa infantylne. Pokaz znak, ktory obezwladni sily nieczyste i temu podobne. Mysle, ze jakby ktos zainteresowal sie tym zagadnieniem, to znalazlby sam odpowiedz.
Moje pytanie są infantylne? Ok, mogą być - są najczęściej dziecinnie proste i przejrzyste. Tylko, dlaczego wobec tego sprawiają tak duże trudności i niechęć wśród tych do których są kierowane? Dlaczego zamiast udzielić odpowiedzi na nie (i to osoby które określają się mianem pomocnych nauczycieli) zostają wyśmiewane i rozmywane?

Nie, nie chcę aby ktokolwiek prezentował na forum jakiekolwiek "cudowne" znaki, wytrychy i "pomoce", ba - apeluję aby tego nie robić. Zadałem całkiem inne pytanie - nie jak wygląda znak, lecz co on oznacza i skąd bierze się jego "moc"? Kto/co to powoduje? i tutaj - jak przewidziałem - unik i próba stworzenia wrażenia, że odpowiedzi udzielono...To tyle.

kwik, kwik, kwik...
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #104 : Październik 09, 2012, 18:29:23 »

arteq
Cytuj
Nie, nie chcę aby ktokolwiek prezentował na forum jakiekolwiek "cudowne" znaki, wytrychy i "pomoce", ba - apeluję aby tego nie robić. Zadałem całkiem inne pytanie - nie jak wygląda znak, lecz co on oznacza i skąd bierze się jego "moc"? Kto/co to powoduje? i tutaj - jak przewidziałem - unik i próba stworzenia wrażenia, że odpowiedzi udzielono...To tyle.
Szacowny dla każdego co innego Duży uśmiech
Zobacz jeden by zadziałać tworzy sobie np wahadełko inny różdżkę, jeszcze inny jeszcze coś innego Uśmiech
Czy to zadziała w rękach innego np takie wahadełko Uśmiech
Nie jeżeli zapytasz jakiegoś specjalistę to powie Ci, że takie np wahadełko jest indywidualne dla każdego.
Oczywiście moim skromnym zdaniem było takie małe myk gdzieś około 10 - 15 lat temu.
Ano każdą taka podpórkę można było hm, że tak się wyrażę przebić.
Tak najprościej to na to same pytanie wahadełko mogło dać dwie rożne odpowiedzi Uśmiech
Więc by tak szczerym być wystarczyła myśl.
Tak więc ,,moc"  znaku znaczyła tyle ile energii ,,zainwestował" w niego jego twórca Uśmiech
Jak wcześniej powiedziałem ludzie tzw mistrzowie by chronić swoją wiedzę przed innym kierowali uwagę innych na np znak - symbol Duży uśmiech
Więc ludkowie skupiali swoją myśl (czytaj inwestowali swoją energie) na symbolu zaś jego twórca inwestował tą kumulacje na swoje potrzeby najczęściej by podkreślić swój prestiż, przekonac ludków do swojej wyjątkowości, mocy czy też nad mocy Duży uśmiech
Kurcze arteq no resztę chyba sobie dopowiesz  Duży uśmiech
Szmer

Cytuj
To może pozostań w tym filmie :>

A tymczasem... każdy tutaj litanie wypisuje a ja przecież mam takie proste pytanie - jak doprowadzić do ataku jakiś zewnętrznych energii? Tak kroczek po kroczku bym prosił. Żeby taki tępak jak ja mógł wszystko zrozumieć
To ja bym poprosił o zasadność tej prośby
to pa Duży uśmiech


Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #105 : Październik 09, 2012, 19:57:16 »

arteq

Cytuj
Moje pytanie są infantylne? Ok, mogą być - są najczęściej dziecinnie proste i przejrzyste. Tylko, dlaczego wobec tego sprawiają tak duże trudności i niechęć wśród tych do których są kierowane? Dlaczego zamiast udzielić odpowiedzi na nie (i to osoby które określają się mianem pomocnych nauczycieli) zostają wyśmiewane i rozmywane?

Zadnych trudnosci nie sprawiaja. Ty sam tak myslisz. Sprobuj wykasowac sie z tego "community" a pokazesz, ze masz prawdziwe jaja.
I co?
Nagle - przyszedl malucki:) krasnoludek i zapytal, czemu JA, czemu Ja, musze usunac sie w cien, bo akurat tak interesujaca walka leci na "ekranie". a TY maklucki zuczku myslisz, ze skad bierze sie material na te filmy, ktore ze slubna ogladasz codzien na EKRANIE,

HEJ!°°


Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #106 : Październik 09, 2012, 20:22:07 »

to wsztstko jest wg wiary..Uśmiech tak jak z tarotem ktos sobie wywrozy ze umrze i jak mocno  wierzy w te karty (ktore sa jakims tam archetypami..) to mozliwe ze np noga mu sie posliznie na ulicy..a jak ktos nie wierzy i ma czyste serce, to napewno nie powinien sobie zawracac tym glowy , bo jezeli zdarzaja sie taki przypadki to zawsze w kregach wyznawcow - tak jak i np egzrocyzmy, opetania itd..
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #107 : Październik 09, 2012, 20:22:21 »

Nie rozumiem o czym do mnie teraz piszesz. Jakie community? Jakie krasnoludki? Jaki zuczku?
yyyy... wszystko na pewno ok?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #108 : Październik 09, 2012, 20:25:12 »

Ejjjj Lady... ja mam niesamowite poczucie humoru , jestem niezmiernie radosna , trzeba mnie poznać lepiej.
Tu na forum panuje specyficzna atmosfera , moja rola jest również ciutkę inna od wszystkich. Wiem co robię, mówię i jaki ma to cel, a że nie mogę teraz jeszcze wszystkiego powiedzie, tworzą się nieraz rożne niezgrabności i wrzenie iż jestem wszystko wiedząca. Ale nie jestem, chętnie wysłuchuję innych , bardzo lubię poznawać i analizować logicznie wszystko.

Ponieważ miałam dwa bardzo nieprzyjemne doświadczenia z poznanymi forumowiczami teraz  jestem niezwykle ostrożna, co nie znaczy zamknięta na ludzi. Cały czas poznaję nowych ludzi , wprost uwielbiam gadać i śmiać się.
Tu jednak muszę reprezentować konkret, zdecydowanie i uczciwie stać przy mojej wiedzy.
Jest jeszcze jedno coś.... szybkość przepływu informacji, ja posługuję się blokami myślowymi i kodami symbolicznymi, to bardzo szybki sposób komunikacji. Większość ludzi musi poznawać temat inaczej , nie rozumie tych skrótów, dla mnie to zbyt powolne, męczy mnie to , więc muszę opuszczać dyskusję i czekać gdzieś z boku aż analiza  dojdzie do konkretu.
Mam inny rytm myśli , inną szybkość analizy tym się różnimy. Jednak nie chciała bym z tego powodu  kolejnych prztyczek iż się wynoszę czymś.... nie, zwyczajnie jestem trochę inna.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2012, 22:34:51 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #109 : Październik 09, 2012, 20:42:32 »

hej Kiara cyt
Cytuj
, ja posługuję się blokami myślowymi i kodami symbolicznymi, to bardzo szybki sposób komunikacji. Większość ludzi musi poznawać temat inaczej , nie rozumie tych skro tow, dla mnie to zbyt powolne, męczy mnie to , więc muszę opuszczać dyskusję i czekać gdzieś boku aż analiza  dojdzie do konkretu.

 Uśmiech
 Witaj w swiecie sw. geometrii.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2012, 20:43:05 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #110 : Październik 09, 2012, 22:38:24 »

Geometria to już kolejny juz przetworzony sposób  przekazu , wolniejszy etap , oparty na analizie myślowej , szybszym jest jeszcze przekaz  wiązki energetycznej . On opiera się nie na szybkości myśli , a na szybkości uczucia, to najszybszy sposób.

Przekazy geometryczne związane są z mózgiem, jego energią,  przekazy uczuciowych  wiązek energetycznych ( zawierają całą wiedzę w innym zapisie) związane są z sercem , jego energią.
Jak wiesz energia pracy serca ma o wiele większą moc , a co za tym idzie i prędkość niż mózg.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2012, 09:47:31 wysłane przez Kiara » Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #111 : Październik 10, 2012, 07:44:51 »

Chyba o czymś takim wspominał Monroe (albo Moen) w swoich książkach, opisywał spotkania w czasie OOBE, w których otrzymywał pewną "paczkę energetyczną" (trwało to ułamek chwili), i potem mógł ją "rozpakować" i wyciągnąć z niej mnóstwo wiedzy, czasem trwało to nawet 2 tygodnie, a i tak nie wyczerpywał wszystkich możliwości. Mówił też, że TAM w taki sposób się można porozumiewać, i że jest bardzo efektywne.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Kiara
Gość
« Odpowiedz #112 : Październik 10, 2012, 09:45:41 »

Chyba o czymś takim wspominał Monroe (albo Moen) w swoich książkach, opisywał spotkania w czasie OOBE, w których otrzymywał pewną "paczkę energetyczną" (trwało to ułamek chwili), i potem mógł ją "rozpakować" i wyciągnąć z niej mnóstwo wiedzy, czasem trwało to nawet 2 tygodnie, a i tak nie wyczerpywał wszystkich możliwości. Mówił też, że TAM w taki sposób się można porozumiewać, i że jest bardzo efektywne.


Dla mnie to wygląda jak bardzo szybkie strzały ze świetlnych iskier w każdej jest wiedza całkowita na jakiś temat, w momencie otworzenia , który jest dosłownie chwileczką wiem wszystko i dziwię się jak to możliwe, nie dam rady tego zapamiętać...? ale to już jest moją wiedzą. To się dzieje natychmiast.

Następnie konfrontuję się z jakimś tematem w realu i na podstawie wiedzy którą już posiadam wiem co jest a, co nie jest w nim prawdą, wiem wszystko na ten temat.
Tacy ludzie mają uruchomione czytniki wzorcowe, "przykładasz do tematu" i widać co gdzie i jak jest prawidłowo , a co nie. Taka analiza słowna , zdanie po zdaniu, myśl po myśli z wieloma wariantami filozoficznych wariacji... jest zbyt powolna i naprawdę mecząca.

Mniej więcej tak to działa.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2012, 10:44:06 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #113 : Październik 10, 2012, 10:37:59 »

Kiara - pisalam juz o takim rodzaju postrzegania. Mysle, ze na pewnym etapie jest norma. Nikomu nie wytlumaczysz, ani nie przekonasz. Oddalamy sie od siebie (pewne zbiory)
To sa tzw. nozyce ekonomiczno-spoleczne.
Jedni pozostana na etapie<.

Cytuj
kwik, kwik, kwik...

a inni pojda schodami do samego nieba Mrugnięcie
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #114 : Październik 10, 2012, 11:23:43 »

Cytat: Fair Lady
a inni pojda schodami do samego nieba   

Już raz próbowano zbudować wieżę ze schodami do nieba.
I co?
Upadek był bolesny, do dziś tyłki bolą.
Oby historia nie powtórzyła się. Bogowie bywają złośliwi.
I zazdrośni.  Duży uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #115 : Październik 10, 2012, 11:32:17 »

Czasem trzeba upasc, aby poczuc grunt pod stopami i odbic sie od tego:)
Jednak pomimo mozliwosci stluczenia sobie pupy, zaryzykuje opcje przeciwna do tej:

Cytuj
kwik, kwik, kwik...

A co do Bogow... to tak jak w zyciu trzeba im placic haracz (ochrone za opieke). Wtedy nie beda tak zlosliwi i zazdrosni Z politowaniem
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #116 : Październik 10, 2012, 11:39:36 »

Cytat: Fair Lady

A co do Bogow... to tak jak w zyciu trzeba im placic haracz (ochrone za opieke). Wtedy nie beda tak zlosliwi i zazdrosni   

I to się nazywa konformizm.

Dziękuję, ale haraczu dobrowolnie płacić nie zamierzam.  Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #117 : Październik 10, 2012, 11:45:37 »

ptaku tzn. nigdzie nie jestes ubezpieczona?? Szok

Bogowie sa niesamowicie "ludzcy", gdy chodzi o dary. Najlepiej lubia te energetyczne pozywienie "lusz".
W Japonii sa kapliczki kamienne, do ktorych wklada sie jedzenie dla Bogow°°, w krk daje sie na tace (tudziez koperte zawsze na budowe kosciola), gdzie indziej scwanili sie i pobieraja podatki juz przy wyplacie.

Najlepszym organem boskim na ziemi jest Urzad Skarbowy.

Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #118 : Październik 10, 2012, 11:57:31 »

Za wymuszenia odpowiedzialność spadnie na wymuszającego.
Ja czynię użytek z wolnej woli. I wszelkim wymuszeniom mówię NIE!

Wierzę, że kiedyś przyjdzie złodziejom zwrócić wszystkie długi.
O ile jest wyższa SPRAWIEDLIWOŚĆ.
A wierzę, że jest, skoro w człowieku znajduje ona odzwierciedlenie.
Czyli istnieje wzorzec sprawiedliwości. Zatem i prawo z jej użyciem.  Uśmiech
 
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #119 : Październik 10, 2012, 12:06:03 »

Nie ma sprawiedliwosci, sa wyroki.

Gdy przyjrzec sie historii ludzkosci, to od zarania cwaniakom zyje sie lepiej, uczciwy pachol ma za to "czyste sumienie" i obietnice zycia wiecznego - amen.
Materia rzadzi Szatan to jego domena.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #120 : Październik 10, 2012, 12:11:11 »

Dlatego pisałam o wyższej SPRAWIEDLIWOŚCI. Tej w duchu.
Na Ziemi też się ona przejawia, chociaż jest zagłuszana przez prawa dżungli.
Ale do czasu.

Pielęgnujmy kwiaty.  Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #121 : Październik 10, 2012, 13:13:53 »

Gdy przyjrzec sie historii ludzkosci, to od zarania cwaniakom zyje sie lepiej, uczciwy pachol ma za to "czyste sumienie" i obietnice zycia wiecznego - amen.
No nie wiem czy tak do końca cwaniakom żyje się lepiej. Oni od tego dobrobytu umierają . Na prawdę umierają w duchowej nędzy i z całkiem fizycznym bólem, którego nic nie jest w stanie ukoić. Dobrobyt zostaje i nawet tego nie są w stanie donikąd zabrać.
Cytuj
Materia rzadzi Szatan to jego domena. 
EGO - Pan Gold. To jest jego świat. Odmień to co rządzi Tobą , a odmieni się wszystko.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #122 : Październik 10, 2012, 16:44:54 »

east
Cytuj
EGO - Pan Gold. To jest jego świat. Odmień to co rządzi Tobą , a odmieni się wszystko.
Może podpowiesz braciak na co mam zamienić piwko by chęć ciągłego spożywania tego zacnego trunku przestała rządzić moim ciałem Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #123 : Październik 10, 2012, 19:13:58 »

Braciaku, nie musisz niczego zmieniać , bo na cokolwiek zmienisz to może być ,że będzie gorzej Duży uśmiech
Po prostu żyj i obserwuj to ,co rzekomo rządzi, a jak coś to potraktuj biorezonansem i po krzyku Mrugnięcie
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #124 : Październik 11, 2012, 16:51:19 »

Kiedy nie mogę potraktować biorezonansem bo staram się zmieniać lub zamieniać Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

quieronovelas gangsa antyczni apelkaoubkonrad692 gry