Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 25, 2024, 16:21:02


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ATAKI ENERGETYCZNE....  (Przeczytany 55100 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #75 : Październik 08, 2012, 21:32:29 »

Czosnkiem, rzekomo... sama chcialabym to wiedziec.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : Październik 08, 2012, 21:45:13 »

Wracając do ataków. Nie wszyscy sobie zdają sprawę, że atak niezmiernie rzadko daje natychmiastowy skutek np. nieodratowanego zawału. Najczęściej jest to proces, czasami dość długi.
Powodem skuteczności ataku jest zwykle brak wiedzy w tym zakresie u atakowanego, no i zaskoczenie.
Ataki są najbardziej skuteczne w sferze psychicznej.
Ten temat był mocno "wałkowany" w przekazach Kasjopean i na forum Laury też.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #77 : Październik 08, 2012, 22:05:13 »

Prawda brak wiedzy na temat ataku energetycznego bywa przewagą negatywnego skutku, a raczej śmiertelnego skutku. Bo zazwyczaj o to chodzi dokonującym ataku. Ponieważ przeszłam kilka poznałam różne ich techniki , jedne są ze skutkiem natychmiastowym , a inne polegają na wcześniejszej pracy z atakowana osobą , chodzi o obniżenie poziomu jej energii i zmianę kodów zachowań.
Trudno to odróżnić od codziennych zdarzeń bez wiedzy w temacie, brak wiary w skuteczność ataków nie jest ochroną.

Ale może być w jednym wypadku gdy wzywane są demony ( to też jest stosowane współcześnie), jeżeli ktoś absolutnie nie wierzy w demony , one nie mają dostępu do takiej osoby, nie mogą nic jej zrobić.

Używanie broni psychotronicznej to już inna bajka, działa niezależnie od wiary w nią. Jedyna rzecz  która stanowi obronę w tym wypadku to własna moc energetyczna większa od mocy używanej broni.

Jest to  możliwe i działa bardzo  skutecznie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #78 : Październik 08, 2012, 22:13:01 »

Nabywać mocy, by bronić się przed mocą innych?
I gdzie tu miłość?  Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #79 : Październik 08, 2012, 22:59:34 »

Ano zapytaj tych , którzy usilnie starają się zabijać innych , a nie tych , którzy potrafią obronić własne życie z miłości do siebie i życia. To jest właśnie przejaw  miłości.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #80 : Październik 08, 2012, 23:06:10 »

no coz to takie przekazywanie memow Uśmiech albo gra Uśmiech coz w systemie juz tak musi byc zawsze sie opiera to na wierze w co, grupach itd.. a tak zbudowany jest caly swiat...

nie ma sensu budowac wlasnej mocy bo to niekonaczaca sie proces..tak jak zdobywanie wladzy, jedyne wyjscie rozpuscic iluzje Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2012, 23:07:56 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #81 : Październik 08, 2012, 23:31:33 »

Tak można , istnieje taki symbol rysowany na tego typu bytach , który je neutralizuje. Jednak jest jedna zasad,  stawiający go musi mieć czyste serce, bowiem tylko taka energia ma moc nad wampirami, inaczej nie działa.
Bzdura. Człowiek o czystym sercu nigdy nie skalałby sobie rąk i... serca tego typu zabawami. Gdyby to zrobił to automatycznie pozbawiłby się czystości. To co opisjesz Kiaro to próba przegonienia zła jeszczle gorszym złem - jak mafia. Do tego rachunek za wypożyczenie "mocy" jest nie do spłacenia, jak to w mafi. Jednak sposób działań jaki opisujesz po raz kolejny odsłania Twoje prawdziwe oblicze...
Może będziesz tak uprzejma i wprost powiesz czym tak naprawdę jest wspomniany przez Ciebie znak i z czym się wiąże jego użycie dla "szkicującego"...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #82 : Październik 08, 2012, 23:48:16 »

Skoro jest to dla Ciebie bzdura nie mam zamiaru jej propagować.

Dodam iż tylko Człowiek o czystym sercu posiada w nim energie miłości który wypełnia ten szkic , to ona działa , a nie ten szkic, szkic jest tylko dodatkiem owego działania uznanym w Zaświatach symbolicznie.

Gdy Człowiek osiąga tą właściwą czystość serca znak się pojawia sam przed nim, wówczas ma prawo używania go ze skutkiem, przekazywanie go komuś nie powoduje tego działania.
Nie jest ważna Twoja wiara w ten symbol , ważna jest czystość serca , która otwiera wiedzę na jego temat. Uzyskasz ją otrzymasz znak i prawo używania go, to wszystko.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2012, 23:50:30 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #83 : Październik 08, 2012, 23:56:12 »

Unik...
Bzdurą nie jest istnienie pewnych brudnych spraw lecz ich interpretacja stosowana przez Ciebie. No i jak - powiesz forumowiczom prawdę o tym znaku/ ach?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #84 : Październik 09, 2012, 00:07:11 »



Dodam iż tylko Człowiek o czystym sercu posiada w nim energie miłości który wypełnia ten szkic , to ona działa , a nie ten szkic, szkic jest tylko dodatkiem owego działania uznanym w Zaświatach symbolicznie.

Gdy Człowiek osiąga tą właściwą czystość serca znak się pojawia sam przed nim, wówczas ma prawo używania go ze skutkiem, przekazywanie go komuś nie powoduje tego działania.
Nie jest ważna Twoja wiara w ten symbol , ważna jest czystość serca , która otwiera wiedzę na jego temat. Uzyskasz ją otrzymasz znak i prawo używania go, to wszystko.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2012, 00:07:47 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #85 : Październik 09, 2012, 08:48:29 »

Kiaro nie odbezpiecza sie granatu, jesli nie chce sie go rzucic, taka jest zasada. Jak rowniez taka, ze perel przed wieprze tez nie.
Po co wspominac o wiedzy, na ktora tumult jeszcze nie jest gotowy. Pytania artqa sa infantylne. Pokaz znak, ktory obezwladni sily nieczyste i temu podobne. Mysle, ze jakby ktos zainteresowal sie tym zagadnieniem, to znalazlby sam odpowiedz.

Ataki energetyczne powstaja na skutek dzialania sil demonicznych. Sama przerabialam i to w najgorszym wydaniu, bo przywloklam za soba takie cos co nazywa sie voodoo z Karaibow. 2 lata zmagalam sie z tym swinstwem, to jest prawie nie do pokonania.
Wtedy bylam osoba slaba i ciezko schorowana, wiec o sile wewnetrznej jako tarczy nie bylo mowy. Trzeba bylo siegnac po najsilniejsza bron - wydalam na to swinstwo wyrok! I to mniej wiecej tak jak wyzej opisane. Wypowiedzialam od serca moje zyczenie ale w sposob oznaczajacy odwrocenie biegunow. To byla juz prawie desperacja... i nagle zobaczylam jak swietliste kule, ktorych nie widzialam przed tem oddalaja sie - byly dwie, polaczyly sie w jedna i szybko znikaly, za oknem ... od tego czasu nastapil spokoj.
A ja otrzymalam wsparcie duchowe, ktore pomoglo mi wydostac sie z dola.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #86 : Październik 09, 2012, 10:07:01 »

Wiem co to jest atak demona voodoo  , miałam z nimi też do czynienia, właśnie ten symbol zadziałał doskonale,nie ma demonów które były by silniejsze. Jednak prawdę mówiąc to działa energia miłości bezwarunkowej i nic więcej, ona jest silniejsza od każdego demona.
Pisać trzeba informować trzeba, bo jest to również motywacja do pójścia drogą rozwoju przez dobro, ono nas chroni.

A arteq? Robi co potrafi , a że tyle tylko potrafi to kilka lat jego pobytu na forum niczym się nie różni, same zaczepki i prowokacje awantur, usiłowania poróżnienia i ośmieszenia ludzi , to mówi samo za siebie.
Są to rownież ataki energetyczne na taką miarę.


Kiara Uśmiech Uśmiech


« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2012, 10:55:24 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #87 : Październik 09, 2012, 10:48:43 »

cyt Kiara
Cytuj
Jednak prawdę mówiąc to działa energia miłości bezwarunkowej i nic więcej, ona jest silniejsza od każdego demona.
Tak, ale najpierw trzeba rozpoznac sytuacje. Gdy pojecia sie nie ma skad bierze sie nagle naplyw zla, i dlaczego atakuje z taka sila (ponad przecietna), to trudno polaczyc czlowiekowi racjonalnemu swiat techniczny ze swiatem ezoterycznym.
Dopiero rozpoznanie, i uzmyslowienie sobie roli i potegi tych sil daje miecz do reki. Wiadomo, ze musi to byc przeciwienstwo demona inaczej podaliby sobie rece, a nie walczyli w przeciwnych obozach sil.

P.S. Ostatnio duzo myslalam nad slowami, ktore dotarly do mnie z neta oczywiscie, bo Biblii nie czytam, ze nadejdzie czas, gdy syn przeciwko ojcu stanie, i odwrotnie, itd. to jakas apokalipsa, czy jakos tak, a w rezultacie otworzenie oczu, nowe idzie! Sila ogromna i ja ja czuje w sobie.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #88 : Październik 09, 2012, 11:39:32 »

Kiaro, wspominasz o znaku skutecznym na demona. Wcześniej zanegowałaś stosowanie znaków
otrzymywanych od mistrzów reiki, które to znaki wykorzystywane są do uzdrawiania.

Czy wg Ciebie znaki reiki pochodzą od sił demonicznych?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #89 : Październik 09, 2012, 12:09:39 »

O Rejki wszystko na temat juz napisałam już w odpowiednim wątku. Nie chodzi w tym o siły demoniczne, a o powiązanie się stałe z grupą , która ni ewoluuje , jest ciągle na tym samym poziomie energetycznym i na nim zatrzymuje ludzi. Ich znaki są portalami połączeniowymi z ich przestrzenią.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #90 : Październik 09, 2012, 13:19:19 »

Cytuj
Bzdura. Człowiek o czystym sercu nigdy nie skalałby sobie rąk i... serca tego typu zabawami. Gdyby to zrobił to automatycznie pozbawiłby się czystości. To co opisjesz Kiaro to próba przegonienia zła jeszczle gorszym złem - jak mafia. Do tego rachunek za wypożyczenie "mocy" jest nie do spłacenia, jak to w mafi. Jednak sposób działań jaki opisujesz po raz kolejny odsłania Twoje prawdziwe oblicze...

No właśnie... bardzo słuszna uwaga. Skoro to dla Ciebie Kiaro jest szczytem miłości bezwarunkowej to strasznie płytka ta twoja miłość. Dla mnie taka miłość raczej zawsze się kojarzyła z obroną, ew. poświęceniem życia w obronie innego człowieka... w przypadku tych złych energii... cóż, je też należy kochać. Są niebezpieczne, zgadzam się ale należy ich unikać a nie likwidować. Mało w Tobie tej miłości... oj mało. Żeby takie Androidy musiały Cię pouczać... wstydziłabyś się Mrugnięcie

Cytuj
A arteq? Robi co potrafi , a że tyle tylko potrafi to kilka lat jego pobytu na forum niczym się nie różni, same zaczepki i prowokacje awantur, usiłowania poróżnienia i ośmieszenia ludzi , to mówi samo za siebie.
Są to rownież ataki energetyczne na taką miarę.
No no, arteq, nie chwaliłeś się że taki mocarz jesteś Mrugnięcie Tylko uważaj, bo zaraz zostaniesz demonem nazwany Mrugnięcie

Cytuj
Trudno to odróżnić od codziennych zdarzeń bez wiedzy w temacie, brak wiary w skuteczność ataków nie jest ochroną.
Ciekawe jest to że doświadczają tych ataków jedynie Ci co tą "wiedzę" posiadają... hmm? Tylko mi nie pisz tutaj czegoś w stylu że stanowicie zagrożenie dla tych złych energii i dlatego się na Was skupiają :>
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2012, 13:20:13 wysłane przez Szmer » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #91 : Październik 09, 2012, 13:22:10 »

a można prościej i czytelniej: nie tyle z ich przestrzenią co z nimi samymi... tyle tylko że racunki za połączenie są horrendalnie wysokie... aha i napisane malutkim druczkiem: dokonując połączenia akceptujesz regulamin...
Ptak, i Ty też zadajesz infantylne pytania?  :]
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #92 : Październik 09, 2012, 13:32:03 »

szmer cyt
Cytuj
Ciekawe jest to że doświadczają tych ataków jedynie Ci co tą "wiedzę" posiadają... hmm? Tylko mi nie pisz tutaj czegoś w stylu że stanowicie zagrożenie dla tych złych energii i dlatego się na Was skupiają :>

Nie wiem, czy chcialbys w kazdej chwili miec w domu gosci. W toalecie, w kuchni, podczas snu, w trakcie spozywania posilkow, to na tym polega, ze wyczuwalna jest obecnosc, a nie na jakims stanie wyjatkowym.
Tak samo dziala energie dobre, tez sa caly czas obok, jak Aniol Stroz (nie mylic z watchersem- okiem boga).
Jesli przywolalo sie te ciemne moce samemu, nawet niechcacy, to trudna sprawa, ale one moga zaistniec jako egrogery (larwy astralne) naslane przez obcych.
Nie zycze Tobie konfrontacji.
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #93 : Październik 09, 2012, 14:02:35 »

Cytuj
Nie wiem, czy chcialbys w kazdej chwili miec w domu gosci. W toalecie, w kuchni, podczas snu, w trakcie spozywania posilkow, to na tym polega, ze wyczuwalna jest obecnosc, a nie na jakims stanie wyjatkowym.
Tak samo dziala energie dobre, tez sa caly czas obok, jak Aniol Stroz (nie mylic z watchersem- okiem boga).
Jesli przywolalo sie te ciemne moce samemu, nawet niechcacy, to trudna sprawa, ale one moga zaistniec jako egrogery (larwy astralne) naslane przez obcych.
Nie zycze Tobie konfrontacji.

Oj nawet nie wiesz jak bardzo bym chciał takiej konfrontacji. Mimo usilnych starań nikt nie może mi jej zapewnić. I właśnie w tym cały problem tkwi. Wiedzy potrzebuję? Trochę jej posiadam... przynajmniej więcej niż przeciętny Kowalski w tym temacie.
Kiara posiada olbrzymią wiedzę, przynajmniej tak jej się wydaje. To nie tak że się z tego śmieję. Wielokrotnie starałem się doszukać źródeł tego wszystkiego. Źródła są, pewnie że są... ale nikt u tych źródeł pewności nie ma. Ludzi o tym rozmawiają. Kiara jednak ma swoją "wewnętrzną pewność". Tja... więc tylko Kiara doświadcza tych wszystkich kontaktów. Wiedzy od niej uzyskać się nie da bo bardziej chaotycznych i powierzchownych informacji nigdzie się nie da znaleźć. Albo sama nie posiada kompletnie żadnej wiedzy i łyka wszystko co jej się spodoba jak młode pelikany albo... jest najgorszym nauczycielem jakiego widziałem. Mój kot potrafi mi więcej przekazać gapiąc się jedynie na mnie.
I oto tak pozostaje bez tej wiedzy i bez mojej upragnionej konfrontacji. Dałbym na prawdę wiele za to... i bardzo chętnie napisałbym 1000 razy na tym forum - tak, macie rację!

Ale ja posiadam też inną wiedzę, której Kiarze brakuje. Wiem jak bardzo człowiek jest w stanie sam siebie zmanipulować. Wiem jak silna potrafi być autosugestia, jak człowiek potrafi sobie wmówić pewne bzdury. A jak ktoś sobie coś ubzdura bo za chiny go nie przekonasz że jest inaczej. I dlatego też Kiara nigdy, nawet przez chwilę się nie zastanowi że może być w błędzie. Typowa walka z wiatrakami.

Przez ten brak konstruktywnej rozmowy to moja teoria jest dla mnie bardziej prawdopodobna. Przynajmniej ma bardzo silne podstawy, które za tym przemawiają. Mimo wszystko - wiedzy szukam nadal więc porozmawiam o wszystkim. No i czekam z utęsknieniem na tą konfrontację Mrugnięcie
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #94 : Październik 09, 2012, 14:30:22 »

Cytat: Arteq
Ptak, i Ty też zadajesz infantylne pytania?  :]

Ano… przecież nie jestem wszechwiedząca…   Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #95 : Październik 09, 2012, 14:35:58 »

Czy wy przypadkiem nie macie jakiegoś problemu psychicznego na moim punkcie? Nie potraficie dyskutować o żadnym temacie normalnie? Jedyny który was kreci nakręca to Kiara?

To forum nie jest poświęcone mojej osobie , ono jest wielotematyczne nie Kiarowe , można znaleźć dla siebie interesujące zagadnienie i pisać do woli , przedstawiając swoją wiedzę i zdanie na jej temat, tworząc naprawdę ciekawe dyskusje.
Ja postrzegam jakieś ograniczenia , które się ujawniają tylko w temacie ... a... Kiara..... !!!!, bo..... Kiara!!!
Obudźcie się w końcu z tych miraży!


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #96 : Październik 09, 2012, 14:45:57 »

Jesli mozna moje piec groszy na temat Kiary. Jest to osoba, ktorej lekko nie bylo, co widac po zacieciu z jakim glosi swa wiedze. Nie sadze, aby odmowila komus tak na prawde pomocy, gdyby pryzszlo co do czego. Poznala swiat materialny i bada ten drugi (o ktorym zwykly humanero pojecia nie ma). Kiedys myslalam, ze to tegi babo-chlop, ale potem jak sie przyjrzalam to zobaczylam bardzo delikatna, subtelna, i cienkoskora istote, ktora stara sie byc soba.
Kiara jest zadna wiedzy za wszelka cene i ja sukcesywnie zdobywa. Byc moze weryfikuje, ale buduje swoje wlasne wyobrazeni oraz dzieli sie nim z innymi, oczywiscie z pozycji wlascicielki klucza. Co niestety jest jej prywatna sprawa.
Nie ma poczucia humoru, choc niekiedy sladowe ilosci przebijaja sie przez zbroje (pancerz), czyli bierze wszystko na 100% powaznie. Jak rycerz, ktory spi w zbroi.
Moje subiektywne spostrzezenie, ze Kiara toczy jakas walke, albo kiedys wojowala, stad ta czujnosc. Ale to tylko jej prywatne meandry zycia znaja tajemnice.

Swiat ezoteryki to ocean bez dna, kazdemu wolno zeglowac, to portal do 5D.

szmer - lepiej nie chciej tej konfrontacji, bo moze sie zmaterializowac w najmniej oczekiwnym momencie - licho nie spi Mrugnięcie
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #97 : Październik 09, 2012, 14:49:09 »

Bardzo byśmy chcieli ale jest mały problem... Kiara niestety pojawia się wszędzie, w każdym temacie i wszędzie zasypuje nas swoimi bezpodstawnymi mądrościami.
A wracając do tematu, Kiaro czy mogłabyś załatwić dla mnie jakiś atak energetyczny?

***edit

Fair Lady
Moje wyobrażenie jest diametralnie inne... ale z grzeczności pozostawię je dla siebie... póki co.

Cytuj
szmer - lepiej nie chciej tej konfrontacji, bo moze sie zmaterializowac w najmniej oczekiwnym momencie - licho nie spi Mrugnięcie
Zdania nie zmieniam. Chcę i to jak najszybciej.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2012, 14:52:51 wysłane przez Szmer » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #98 : Październik 09, 2012, 14:52:24 »

szmer - to nie sa zarty. Pisalam o tym juz wielokrotnie. To, ze jeszcze nie doznales takowego (co w cale nie musi oznaczac, ze doznasz) swiadczy o ogromnej milosci, ktora Ciebie otacza!! Nie pomyslales o tym? I gdy zaczniesz kusic zlo to w pierwszej linii trafi w ta Twoja tarcze, a ona jest ze szczerego zlota.

//Mama? Babcia? Zona? Ktos kocha Cie mocno - nie czujesz jeszcze tego?//
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #99 : Październik 09, 2012, 15:04:38 »

Czyli mam rozumieć że Was/ich (nie wiem czy się do nich zaliczasz), tych oświeconych/oczytanych czy innych och, ach nikt nie kocha tak? Patrzcie no, kolejny niesamowity zbieg okoliczności. Ile to jeszcze warunków muszę spełnić aby doznać tej konfrontacji? może jednak czegoś się dowiem w tym temacie Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2012, 15:05:02 wysłane przez Szmer » Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.117 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zlotahodowla11 smallskill funnybunny everyone siri-ya-ny