Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 12:19:51


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Białe Bractwo i Saint Germain  (Przeczytany 83733 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #75 : Październik 12, 2012, 17:49:33 »

To są tylko logiczne odniesienia tak rozumiejącego człowieka, a co jest naprawdę pod tym D? Co mają na myśli przekazujący te informacje? Jesteś pewien iż to wiesz?
Czy będziesz no....  tego...  w 4 dupy?

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #76 : Październik 12, 2012, 17:57:22 »

Ja niczego nie wie. Ja tylko konfabulacje wysyła z umysłu Duży uśmiech ...

p. "mnie" już do nikąd nie da się odesłać Duży uśmiech Nigdzie nie jestem i  nie będę.
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #77 : Październik 12, 2012, 18:35:16 »

Witaj nagumulululi,
Cytuj
Ace zna odpowiedz na to pytanie ...jak mi sie wydaje.

wiesz czytalem troche tej literatury, zwojow i papirusow. Na poczatku wszystko bylo nowe ale nigdy ciekawe. Wkrotce moglem juz robic rozne
podsumowania. I z tego nie jest latwo cos uszknac, nie tylko dla mnie. Takze mozna zauwazyc pewien schemat, slowa kluczowe.
Ale tego o synach Slonca nie czytalem. Kiedy sie o tym dowiedzialem to i zmusilem sie i wzialem ten papier do reki.  I teraz zaluje , tak jak
zreszta juz wczesniej zalowalem. Jakby to powiedziec. Ujmuje to tak-malo przekonywujace a jeszcze mniej boskie. Autorzy dobrze
rozpoznawalni, to ci w czerni i z pejsami, czy czyms takim.
Za to czytam teraz ksiazke z 18 wieku napisana przez polaka i jestem zaskoczony jej zawartoscia. Kiedys sporo wiedziano i chyba Ciebie
niejedno zaciekawi. Ksiazka traktuje o mitologii, bogach ...itd.
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2012, 18:35:55 wysłane przez acentaur » Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #78 : Październik 12, 2012, 18:35:23 »

Na tej ziemi w tym wymiarze bardzo mało rodzi się Energii plusowych, nie maja potrzeby doświadczania życia w tej wibracji. Ziemia trzecio wymiarowa dana była jako szkoła rozwoju duchowego rodowi minusowemu.
Energie z rodu plusowego schodziły tylko jako pomoc energetyczna , utrzymanie częstotliwości , by ziemia nie opadłą w większą ciemność i nie oddaliła się bezpowrotnie od źródła życia.
Zatem prawie wszyscy żyjący na ziemi ( oprócz androidów, bo to inna opowieść) są rodem minusowym. Jednak już sporo z tych minusów osiągnęło swój plus a jeszcze więcej jest juz na granicy przejścia w plus. czego dowodem jest możliwość przekroczenia wymiaru i wejścia w IV wymiar.

Kiara  Uśmiech Uśmiech
Rozumiem że nie znasz masz odpowiedzi odnośnie tego o czym piszesz. W takim przypadku mówi sie - nie wiem, jak przystoi ludziom oświeconym na tyle aby nie bać się leku przed okazaniem słabości wynikajacej z niewiedzy. Tobie się wydaje że bogom nie przystoi czegoś nie wiedzieć, wiec lepiej powiedzieć coś niż nic, politykierstwo.

o kim pisali eseńczycy gdy wymieniali synów światłości?

Ace zna odpowiedz na to pytanie ...jak mi sie wydaje.
Nie mam zamiaru ponieważ nie udzielasz odpowiedzi. Kiedyś pisałas o proroctwachch które się nieprawdziwy teraz masz strategię nie udzielania konkretnych odpowiedzi bo to zbyt ryzykowne. Ale takie pytania padają kiedy ktoś się lansuje na guru ... w przedszkolu Uśmiech


Wiem iż nie potrafisz zaakceptować mojej wiedzy... jeszcze nie, zatem zostań przy swojej i nie zadawaj mi więcej pytań proszę.

Kiara Uśmiech Uśmiech

============================================================================================================

Witaj nagumulululi,
Cytuj
Ace zna odpowiedz na to pytanie ...jak mi sie wydaje.

wiesz czytalem troche tej literatury, zwojow i papirusow. Na poczatku wszystko bylo nowe ale nigdy ciekawe. Wkrotce moglem juz robic rozne
podsumowania. I z tego nie jest latwo cos uszknac, nie tylko dla mnie. Takze mozna zauwazyc pewien schemat, slowa kluczowe.
Ale tego o synach Slonca nie czytalem. Kiedy sie o tym dowiedzialem to i zmusilem sie i wzialem ten papier do reki.  I teraz zaluje , tak jak
zreszta juz wczesniej zalowalem. Jakby to powiedziec. Ujmuje to tak-malo przekonywujace a jeszcze mniej boskie. Autorzy dobrze
rozpoznawalni, to ci w czerni i z pejsami, czy czyms takim.
Za to czytam teraz ksiazke z 18 wieku napisana przez polaka i jestem zaskoczony jej zawartoscia. Kiedys sporo wiedziano i chyba Ciebie
niejedno zaciekawi. Ksiazka traktuje o mitologii, bogach ...itd.
pozdrawiam
Ciekawie daj namiar albo rzuć coś ciekawego

Scaliłem posty. Janusz.
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2012, 20:12:54 wysłane przez janusz » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #79 : Październik 12, 2012, 19:12:22 »

tz gwiazad dawida ma i inne znaczenie:) min wlasnie takie uwiezienie w religii - monolicie ..Uśmiech a co do dalszych losow tych wszystkich poszukiwan to znane sa one z apokalipsy no chyba ze jakos inaczej sie to rozegra, jakos musi Uśmiech
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #80 : Październik 12, 2012, 19:22:44 »


Nie słyszałem o "bretońskim wybrzeżu w Mezopotamii". Wybrzeże o tej nazwie jest we Francji. No i te 4000 lat, to chyba gruba pomyłka. Ja bym optował za Sitchinem za liczbą 14.000 lat temu.

Fakt, wyraziłem się niezbyt jasno pisząc post w pośpiechu.

Trzeba rozróżnić dwie rzeczy wnikliwie studiując materiały źródłowe.

Więc co trzeba rozróżnić ?

Na bretońskim wybrzeżu należy szukać  Genezy o ADAMIE (androidzie) .
Dlaczego ?
Ano dlatego, że w/g dostępnych materiałów źródłowych opublikowanych zwłaszcza w ostatnich latach to właśnie tam  pojawiła się idea Omfalosa !
Idea stworzenia  śmierci i ponownego fizycznego zmartwychwstania.
Jak również  (pomijając wszelkie celowo falszowane dane) tam, a nie gdzie indziej napisano najstarszą Biblię, która następnie została już w samym Sumerze okrojona.
A przez kogo została okrojona i dlaczego, to może Wam to wyjaśni KIARA ?

A, to że w Mezopotami dokonano tej kreacji ADAMA, to kolejna sprawa.
Dlaczego akurat właśnie tam wybrano to miejsce, to chyba nikt tego nie wie. Widocznie było to miejsce do tego celu odpowienie.

Piszesz, że 4000 lat to gruba pomyłka ?
Pomyłka czego ?
Nie jest żadną pomyłką ! Data ok.4000 lat jako czas Biblijnego stworzenia
Hadama (Adama)- biorobota jest datą jak najbardziej prawdpodobną.
Możemy się mylić nawet o tysiąc lat, a ramie czasowe jest względnie podobne.

Trzeba wziąść pod uwagę fakt, że stworzono jakby dwa odmienne egzemplarze tego ADAMA- BIOROBOTA.
Również należy wziąć pod uwagę, to, że owy ADAM (hebr.hadam, czyli ludzkość) posiadał tzw. moc. Moc hawwa - błędnie interpretowaną jako Ewa, czyli Adam i Ewa jako dwie odrębne istoty.
Ale, w samej Biblii napisano, że Adam był Andrygoenem (czyli obupłciowy)

Dalszy opis nawet (Biblijny) sugeruje wprost, że moc hawwa została jenak usunięta z ADAMA, a następnie metaforycznie ujęto, że wygnano go z Raju.Nie wygnano (jak wczesniej pisałem), tylko zrezygnowano z tej konstrukcji po usunięciu hawwa.

Najwyraźniej widac, że misteryjne białe braterstwo NECZIR zamierzało zrobić kopię pierwowzoru 12 Helisowego człowieka wygenerowanego kilka milionów lat wcześniej z Tary.
Stąd ta idea Omfalosa, która zrodziła się na bretońskim wybrzeżu.
Również warto zwrócić uwagę, że kreacji tego Adama dokonano w/g kabalistycznej formuły.
Ale, ta niby kabalistyczna formuła, nie była dosłownie kabalistyczna, bo ta kreacja wcześniej znana była jako zaginione ( w istocie celowo zatarte) słowo Hirama. Oczywiście słowo, to w zasadzie skomplikowany proces kreacji istoty.

Czy mam  jeszcze coś wyjaśnić ?
Zamiast wyjaśniać i stawiać przysłowiową kawe na ławę, to najlepiej sami poszukajcie w różnych materiałach źródłowych,  a co najważniejsze dokonajcie właściwej syntezy danych co kryje się często pod złożoną symboliką.


 
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2012, 19:32:15 wysłane przez Astre » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #81 : Październik 12, 2012, 20:00:25 »



BIALE BRATERSTWO po mojemu.

Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #82 : Październik 12, 2012, 20:34:38 »

Witaj FairLady,
Cytuj
BIALE BRATERSTWO po mojemu.
podpisuje sie pod tym naturalnie, ale nie przychodzi mi nic smiesznego do glowy.
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2012, 20:37:10 wysłane przez acentaur » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #83 : Październik 12, 2012, 20:37:52 »

ace
zapraszam-MY do cwiczen  Mrugnięcie

Nigdy nie jest za pozno, aby "walnac piescia w stol" i WYSKOCZYC Mrugnięcie

Pa!
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #84 : Październik 12, 2012, 20:44:27 »

Witaj FairLady,
Cytuj
zapraszam-MY do cwiczen
dziekuje za zaproszenie, kiedys wiele lat trenowalem  ale teraz jest dla mnie troche za pozno. Wiesz, latam raz w miesiacu z wiedzmami
i wampirami,no i pije krew niewiniatek.
pozdrawiam
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #85 : Październik 12, 2012, 20:45:49 »

No niestety Lady... ale to nie ma nic wspólnego z Białym Braterstwem , ale wszyscy , wszystkie Energie tak naprawdę są "dziećmi Słońca" nie wszystkie identycznie rozświetlone w tym samym czasie. Wewnętrznym Słońcem nazywamy Ogień Życia w czakrze serca.

Już pisałam iż zawsze schodzili na ziemię przedstawiciele rodu plusowego ( znani też jako czerwone energie) , którzy służyli jako kapłani i nauczyciele rodu minusowego w trzecim wymiarze.
Minusowi nie zostali pozostawieni sami sobie , bo szybko bardzo doszło by do bezpowrotnej katastrofy ziemi. W Torze też jest informacja o 21 sprawiedliwych , którzy zawsze żyją na ziemi i swoją wibracją podtrzymują ją by nie spadła w otchłań niebytu. I jest to prawda.
przypomnijcie sobie fragment "Zaginionej Księgi Enki" jak Ojciec przekazuje mu wiedzę  związaną z istnieniem życia na ziemi oprócz możliwości stwarzania.  Przypomnijcie sobie jak opuszczały ziemię Elfy, odchodziły do "śród ziemia" i pozostawiały ziemię Ludziom , którym zawsze pomagały. Nie ma całej historii ziemi prawdziwej i pełnej dostępnej teraz dla człowieka, są tylko jej nikle fragmenty porozrzucane po całej ziemi i trudno jest je połączyć gdy nie otworzy się w sobie dostępu do tej wiedzy. W nas samych jest ona prawdziwa w niezmienionym zapisie. Wszystko zewnętrzne jest tylko częściowo prawdziwe.

Ziemia trzecio wymiarowa trwa już czwarty raz po 26 tys lat zatem skąd człowiek ma znać jej prawdziwą historię skoro ona była już trzy razy całkowicie zniszczona ,a w czarnej swojej  wersji  która jest teraz, jest systematycznie niszczona i zamieniana na sfałszowane opowieści.

Powstanie androidów w takiej wersji jak żyją obecnie na ziemi to nie jest proces kilku czy kilkudziesięciu lat, to długa droga genetycznych doświadczeń i wymiany "prototypów" materialnych ciał na coraz lepsze wersje z większymi możliwościami zarówno fizycznymi jak i energetycznymi. Naprawdę znam tą opowieści od jednej z przedstawicielek żyjącej obecnie na ziemi, a jej podobnych jest bardzo dużo. Oni teraz sami pracują nad udoskonaleniami swoich wersji materialnych ciał.

No dobrze wracając do Białego Braterstwa był to przekaz wiedzy powodujący rozwój rozświetlenie Energii rodu minusowego, oni stawali się biali w trudach życia , wiedza ta tylko uzupełniała zrozumienie procesu , który przechodzą , dawała im możliwości energetycznego oddziaływania na materię.
Przypomnijcie sobie Gandalfa szarego jak stał się Gandalfem białym, nie ma cudów jest osobisty rozwój poprzez pracę nad sobą i wspinanie się coraz wyżej na drabinie osobistego rozwoju.

Wracając do rodu wybranego, dlaczego oni byli wybrani żeby pójść na pustynię i dokonać dalszego etapu swojej przemiany, co o tym decydowało?  Gdzieś to znalazłam , ale już nie pamiętam gdzie, było tym czymś "ciało migdałowe"  w mózgu. Ci którzy je posiadali  wystarczająco rozwinięte byli już gotowi do dalszego procesu transformacji  energetycznej.

* http://www.vismaya-maitreya.pl/zmiany_w_dna_bog_i_mozg_-_naukowcy_mowia_cz2.html

* http://zwierciadlo.pl/2010/bez-kategorii/mozg-pana-boga

Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2012, 20:58:05 wysłane przez Kiara » Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : Październik 12, 2012, 21:16:07 »

Rękopisy z Qumran a Synowie Światłości i Ciemności
Spośród tekstów znalezionych w Qumran wymienić należy: Regułę zrzeszenia, Dokument damasceński, Regułę wojny (opisującą wojnę między Synami Światłości a Synami Ciemności u kresu czasów), Zwój świątyni, List o sposobie wypełniania Tory, Hymny (których autorem był prawdopodobnie Nauczyciel Sprawiedliwości), Pieśń ofiary szabatowej, Zwój miedziany, na którym utrwalono spis skarbów ukrytych przez jego twórców.
Zwoje qumrańskie budzą wciąż kontrowersje - większość uczonych uważa, iż ich wytwórcami i użytkownikami byli członkowie gminy qumrańskiej utożsamiani do niedawna z esseńczykami. Obecnie identyfikacja ta bywa coraz częściej kwestionowana.
Zwolenników zyskał pogląd N. Golba głoszącego, że stanowią one pozostałość biblioteki świątyni jerozolimskiej, przeniesionej do Qumran na początku tzw. wojny żydowskiej (ok. 68 n.e.). Kontrowersyjna jest także osoba Nauczyciela Sprawiedliwości, którego utożsamiano m.in. z: "bratem Pańskim" - apostołem Jakubem Sprawiedliwym, Janem Chrzcicielem, arcykapłanem Oniaszem III, Judą Esseńczykiem, ostatnio zaś z Alkimosem, który ok. poł. II w. p.n.e. sprawował funkcję arcykapłana w Jerozolimie.

Spory budzi również problem charakteru Qumran. Większość uczonych sądzi, że osadę zamieszkiwała jakaś wspólnota religijna, niekoniecznie tożsama z esseńczykami. Inni, za N. Golbem, przyjmują, że Qumran było twierdzą herodiańską. Jeszcze inni uważają, że Qumran to typowa "villa rustica" (dwór wiejski) z okresu hellenistyczno-rzymskiego.

Badaniem i oficjalną edycją tekstów z Qumran zajmuje się międzynarodowy zespół uczonych, tzw. Scrollery Team, a teksty ukazują się w serii Discoveries in the Judaean Desert (of Jordan).


                                    Zwój Świątyni

A w dniu upadku Kittim
będzie bój i wielka rzeź wobec Boga Izraela,
gdyż to jest dzień od dawna
przez niego wyznaczony na wojnę,
która ma zniszczyć Synów Ciemności.
Wtedy staną do okrutnej rzezi:
zgromadzenie bogów i zgromadzenie ludzi. Szok
Synowie Światłości oraz obóz ciemności
będą walczyć razem,
aby się okazała moc Boga
wśród zgiełku wielkiego tłumu
i wrzawy bogów i ludzi w tym dniu zagłady.
To będzie czas ucisku dla całego ludu,
wykupionego przez Boga.
A wśród wszystkich cierpień
nie było dotąd im podobnego od początku
aż do końca wybawienia wiecznego.
W dniu ich walki z Kittim
stoczą bój na śmierć i życie.
W wojnie tej trzy razy Synowie Światłości
umocnią się, aby pobić bezbożność...   
                                             Zwoje z Qumran Reguła wojny - tł. Witold Tyloch

http://portalwiedzy.onet.pl/6487,,,,qumran,haslo.html
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2012, 21:25:01 wysłane przez janusz » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #87 : Październik 12, 2012, 21:59:44 »

 To do KIARY, bo Ona często pisze o energiach minusowych, plusowych, pozytywnych, negatywnych, hybryd ....itd, itp...

Otóż dla Kosmicznego Animatora, lub nazywanego (Stwórcą) nie ma w ogóle znaczenia, kto jest kto ?
Dla niego liczy się tylko ile dana istota zbuduje to co ON (Stwórca) buduje, czyli - świadomości.
Więc dla niego o wiele cenniejszy  jest prawdziwy żebrak siedzący codziennie pod sklepem i żebrający o kawałek chleba niż sto milionów ziemskich naukowców, którzy pławią się  wiedzą, o nazwie nauka, która we Wszechświecie jest już dawno  przestarzała i zdeaktualizowana.
Tak.
Między innymi żebrak to prawdziwe i bardzo cenne źródło świadomości, czego właśnie potrzebuje TEN Stwórca-Animator Wszechświata....

Przyglądnijcie się dobrze żebrakowi to sami znajdziecie odpowiedź dlaczego żebrak jest tak cenny ?

Bo żebrak odpowiada na bardzo cenne pytania Kosmicznemu Stwórcy-Animatorowi :

1. Dlaczego żebrak posiada niskie poczucie swojej wartości ?
2. Kto i w jaki sposób wpłynął na to, że posiada takie przekonania o sobie ?
3. Jakie życiowe motywacje skłaniają go do tego, że chce w tym stanie ubóstwa, izolacji trwać ?
4. Jakie prawdziwe wewnętrzne motywacje sprawią, że weźmie on odpowiedzialność za swoje istnienie i nie zechce dalej być nędzarzem błagającym  o przeżycie.
5. Co mu w tym pomoże (jakie środowisko, jakie treści, jakie czynniki)
6. A, co mu przeszkodzi, utrudni, aby uwolnić się z ofiary nędzarza przymierającego głodem.

Pisać by wiele.
 Ale są to prawdziwe, autentyczne, skomplikowane bezcenne  procesy, a zarazem potężne źródło budowy świadomości.

Kosmiczny Animator- Rdzeń (jak zwał tak zwał) jest w tej chwili formą.
Jest formą jak zresztą wszystko inne.
Zbudował on Wszechświat dlatego,  bo ON SAM jako forma wiecznie nie przetrwa !
Bo jedynie co jest wieczne to jest  - świadomość.
Zatem u schyłku istnienia (masy krytycznej Wszechświata) musi pojawić się odpowiednio duża masa świadomości, aby ON SAM przeewoluwoał z formy w ŚWIADOMOŚĆ.
Inaczej cały pomysł budowy Wszechświata zostanie zmarnowany.
Zatem biliony cywilizacji we Wszechświecie buduje non stop - ŚWIADOMOŚĆ.
Ostatecznie wszystko zniknie- zostanie tylko ON-ŚWIADOMOŚĆ.




 

 
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2012, 22:02:58 wysłane przez Astre » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #88 : Październik 12, 2012, 23:10:17 »

Cytat: Astre
Ostatecznie wszystko zniknie- zostanie tylko ON-ŚWIADOMOŚĆ.

To się dopiero zrobi nudno…  Chichot tak trwać, gdy wszystko już znane, bez żadnych niespodzianek?
Myślę, że ON-ŚWIADOMOŚĆ nie wytrzyma zbyt długo w bezforemnym stanie i znów zechce doświadczać,
budować nową świadomość. Aż do kolejnej masy krytycznej.  Mrugnięcie

Co do żebraka… ciekawie byłoby spojrzeć na nas samych jego oczyma… byśmy się pewnie bardzo zdziwili… 
Ale cóż, na jednym biegunie żebrak, na drugim osoba gadająca z samym stwórcą.  Duży uśmiech
Żebrak zapełnia księgę życia z poziomu bycia nikim, protektor stwórcy z poziomu swojej wysokości.
I niech się Kiara nie czepia, bo piszę ogólnie. Oświeconych w tych czasach mamy wysyp, jak grzybów po deszczu.  Chichot
Żeby się jeszcze to jakoś na życie przekładało… ?

A spojrzenie żebraka kiedyś autentycznie i dotkliwie poczułam na sobie, co przełożyło się na wersy:

Dwa koty i żebrak

pamiętasz – kochany
te koty dwa pręgowane
co przed dworcem
bezwstydnie
zachwytowi naszemu oddane
urodę swoją rzucały nam w twarz

a serca nasze miękły
bo koty były piękne

i gdy już czułością upojeni do cna
ku dalszym sprawom mieliśmy biec
nieopatrznie – zupełnie nieoczekiwanie
dopadło nas
zgasłe spojrzenie żebraka
co nędzę swoją
obok kotów sprzedawał

i koty – niezwyczajne dwa koty
przestały nagle zachwycać nas
spojrzeniem żebraka
uzwyczajnione

22.06.1999



To pa  Duży uśmiech


Zaś od koliberka (od którego przed chwilą wróciłm) dla całego forum cheopsowego:
http://www.youtube.com/watch?v=TnMYOra7tmc&NR=1&feature=fvwp
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #89 : Październik 12, 2012, 23:15:48 »

Astre

Cytuj
To do KIARY, bo Ona często pisze o energiach minusowych, plusowych, pozytywnych, negatywnych, hybryd ....itd, itp...

Otóż dla Kosmicznego Animatora, lub nazywanego (Stwórcą) nie ma w ogóle znaczenia, kto jest kto ?
Dla niego liczy się tylko ile dana istota zbuduje to co ON (Stwórca) buduje, czyli - świadomości.
Więc dla niego o wiele cenniejszy  jest prawdziwy żebrak siedzący codziennie pod sklepem i żebrający o kawałek chleba niż sto milionów ziemskich naukowców, którzy pławią się  wiedzą, o nazwie nauka, która we Wszechświecie jest już dawno  przestarzała i zdeaktualizowana.
Tak.

Tak, masz rację, liczy się tylko przeżywanie i jego skutek , wiedza, która tworzy świadomość.

Dalsza cześć pod kątem mojej wiedzy jest nie prawdziwa. Jak go zwał tak zwał w swojej najwyższej formie jest czystą Energią z pełnią wiedzy mądrości i doskonałości jest jej wzorcem wyjściowym, czyli to co doświadcza żebrak ON wie , posiada już tą wiedzę. Co nie znaczy iż On nie ewoluuje, cały czas dzieje się ten proces. Jednak już nie na poziomie wiedzy żebraka w III wymiarze , to bardzo, bardzo odległa przeszłość, a zarazem terazniejszość dla potrzebujących tego rodzaju wiedzy.

Piszę o różnorodności Energii bo jest była i będzie zawsze ta różnorodność w wiecznie trwającym procesie życia, ale kim  ja jestem ktoś będzie ,jak rownież kim ktoś jest , ja byłam.... Nic nie trwa w miejscu.

Wez rownież pod uwagę iż cała wiedza z której korzystamy w  tym wymiarze  jest nie kompletna, a co za tym idzie nie prawdziwa. Z części zbudowano całość, taka całość nigdy nie przekaże całej prawdy i całego potencjału wiedzy.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2012, 23:49:13 wysłane przez Kiara » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #90 : Październik 12, 2012, 23:42:49 »

czyli wszystko jest iluzja, przedewszystkim z ego Uśmiech, a najwieksza iluzja jest system Smutny -trzeba robic wszystko odwrotnie Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2012, 23:43:20 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #91 : Październik 12, 2012, 23:53:27 »

czyli wszystko jest iluzja, przedewszystkim z ego Uśmiech, a najwieksza iluzja jest system Smutny -trzeba robic wszystko odwrotnie Uśmiech

Tak, ale do tej wiedzy każdy musi dojść sam, powinna  się ona stać jego mądrością , bo sama wiedz to zbyt mało.
Samo posiadanie wiedzy nawet największej jaka istnieje to zbyt mało, najważniejsze jest jak ją używasz, czy dzięki niej tworzysz dobro?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2012, 23:54:57 wysłane przez Kiara » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #92 : Październik 13, 2012, 06:30:53 »

Kiara
Cytuj
bo sama wiedz to zbyt mało.
Samo posiadanie wiedzy nawet największej jaka istnieje to zbyt mało, najważniejsze jest jak ją używasz, czy dzięki niej tworzysz dobro?
A dokładnie tak Duży uśmiech
Dodam też do tego co hm wyświetliła szacowna Fair Lady , że ja podobnie widzę tzw Białe Bractwo oj nie grali oni na gęślach i palili fajki pokoju oj nie.
Dlaczego?
Ano dlatego, że jak chcesz rozbić coś fajnego np syntezę i współprace, dzielenie się (wiedzą również) harmonie tzn to co odczuwali pierwotni Ziemianie i późniejsi Słowianie to jaki masz argument?
Moim skromnym zdaniem tylko jeden ano pięść, żeby nie powiedzieć miecz.
Ktoś (jakiś Niemiec nazwiska nie pamiętam) obserwując bitwę na Psim Polu stwierdził, ze Słowianie się mogą ugiąć ale nigdy nie pękną i za to dziedzictwo ja dziękuje moim przodkom Duży uśmiech
Szacowny acentaur szacowna Fair Lady zwyczajnie po swojemu zaprasza Cię do współpracy Duży uśmiech
Dziękuje też szacownej ptak za fajny wierszyk Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #93 : Październik 13, 2012, 11:17:47 »

Darek

Cytuj
Chyba bardzo zawężasz temat.
Niby dlaczego tylko Żydom ktoś miałby utrudniać coś?


Ja nie zawężam tematu, wręcz przeciwnie gdy zagłębiam się w nim idę aż do korzeni , szukam powiązań, analizuję. W tym wypadku cofnąć się trzeba  do Sumeru i tam szukać informacji. Kiedyś ten ród nie nazywał się Żydami , to dużo późniejsze nazewnictwo. Nie chodzi o nazwę rodu, a o ewolucję , o rozwój duchowy i o połączenie wiedzą  mądrości obydwu rodów w jeden doskonały i świetlisty ród Energii które będą  siać ziarno życia w całym kosmosie.

Każdy z nas wielokrotnie urodził się w tym rodzie ( był Żydem) nie ma nikogo na ziemi ( z posiadaczy Ognia życia) kto Żydem by nie był.To jest etap rozwojowy , przechodzimy przez rożne rody w swoich wielościach inkarnacji.

Ta linia rodowa to również DNA , które otwiera Ludziom określone możliwości rozwojowe, ale są to  też  pewne cechy osobowości z predyspozycjami twórczymi. Gdy osiągają swój  maksymalny rozwój następuje czas wzbogacenia ich wiedzą dzięki której przekroczą swoje ograniczenia energetyczne.
Oczywiście iż nie tylko oni....  (jako ród musieli osiągnąć ten maksymalny poziom wibracji) , to było by zbyt mało w skali ziemi. Ale zawsze istnieje jakiś prekursor czegoś , który rozpoczyna przekaz nowej wiedzy przez siebie. W fizycznym świecie musi być fizyczny wzorzec , który wpisuje w pole morfogenetyczne nowe możliwości dla innych  ,one staja się następnie możliwością wzorcową dla całej  Ludzkości.


Zawsze jest ktoś pierwszy , kto jest powiedzmy najbardziej doskonały do wypełnienia tej roli . Doskonałości nie uzyskuje się przez czytanie książek , bywanie na warsztatach i ćwiczenie rożnych technik.... ( chociaż takie wzorce są propagowane), doskonałość w swoim rozwoju uzyskuje się jedynie przez prawe , etyczne życie , pokonywanie mnóstwa trudności , inaczej trudów , zwyczajnie ciągłe korygowanie błędów  i napełnianie życia miłością bezwarunkową ( co inaczej znaczy akceptacją przeróżnych odmienności  z ich prawem do istnienia nawet wówczas gdy zdecydowanie innymi są  niż nasze wartości).

Nieprawidłowa interpretacja określenia "ród wybrany" spowodowała niechęć i nienawiść  do ludzi będących w tym rodzie, oni zaś z tego powodu , broniąc siebie , zamykali się w niedostępnym etnicznym kręgu. To zamknięcie budziło jeszcze większą niechęć z powodu lęku innych przed nieznanym jakie ci ludzie dla nich reprezentowali.

A tak naprawdę ród wybrany w dawnym znaczeniu to ci którzy musieli przejść największe trudności w dziejach swojego istnienia i wyjść z nich udoskonalonymi , bycie wzorcem dla innych. Inaczej przetrzeć szlak którym pójdą inni. Nie zawsze to wychodziło i nie zawsze tak jak było planowane. Siły zła , które chciały przejąć ziemię nie miały zamiaru dopuścić do zrealizowania  planu Stwórcy, wiedziały iż Stwórca nie może ingerować w daną ludziom wolną wolę , a w ich systemie wartości "wszystkie nieprawe  chwyty są dozwolone"....
 Zatem działo się źle  co znamy z historii i jeszcze więcej czego wcale nie wiemy, gdy dochodziło do momentu połączenia rodów jeden z przedstawicieli był zabijany w przeróżny sposób. Historia zaczynała się od nowa, ale wiedzieć też trzeba iż mogło się tak dziać ponieważ ludzie nie byli jeszcze gotowi na przyjęcie tej przeolbrzymiej wiedzy, jak również nie osiągnęli poziomu energetycznego ,który umożliwiał im transformację swoich ciał  fizycznych w świetliste.

Było już dużo jednostek gotowych  ,  ale nie był to jeszcze proces tak globalny jak jest teraz. Czy to teraz , czy dawniej zawsze musi być ktoś pierwszy , kto posiada "klucz" i otworzy drzwi dla wszystkich. Tym kluczem  jest zawsze to samo pierwotne DNA z odpowiednim poziomem wibracyjnym dla danej przestrzeni. Właśnie ten  depozyt kodu niosą w sobie pewni ludzie i to oni są zobowiązani zrealizować swoje przed urodzeniowe przyrzeczenia. 
Nie jest ważne co ktoś myśli ,w  co wierzy czy mu się podoba czy nie taka wersja , ona się realizuje bo tak wybrała większość Ludzi , są juz gotowi , zatem stanie się.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2012, 12:19:03 wysłane przez Kiara » Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #94 : Październik 13, 2012, 11:47:41 »

Witaj Przebisniegu,
Cytuj
Szacowny acentaur szacowna Fair Lady zwyczajnie po swojemu zaprasza Cię do współpracy
alez ja zadnej wspolpracy nie zrywalem, nawet wtedy jak to tak z pozoru wyglada.
pozdrawiam
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #95 : Październik 13, 2012, 21:50:00 »

no tak dobro jednej strony nie bedzie dobrem innej..czyli mesjasz nie musi byc Izraelita ?Uśmiech wszyscy sa Zydami? i czym w takim razie jest panstwo Izrael?, ok nie wiem czy te pytania sa potrzebne ale je zadalem,
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #96 : Październik 13, 2012, 22:29:25 »

Nie Mesjasz wcale nie musi być Israelitą we współczesnym zrozumieniu pochodzenia z Israela. Ale musi reprezentować jak najbardziej aspekt męski ( w zrozumieniu osobowości mózgu i bycia mężczyzną powiązanym genetycznie z rodem), tu mowa o mężczyźnie.
Mesjasz to jednak  dwie osoby kobieta i mężczyzna , zatem kobieta musi być jak najbardziej czystą Energią ( w znaczeniu zarówno kobiecej  osobowości mózgu  jak i doskonałości DNA ), i jedna i druga osoba jest "kluczem" do otworzenia przejścia miedzy wymiarowego.

Czy musi się to wydarzyć w Israelu? Nie. Obecny czas ma inne miejsce , bo inne jest teraz ustawienie planetarne w stosunku do ziemi.
Państwo Israel jest dawnym miejscem w którym żyły te rody z którego wyszły w tą bardzo długą drogę własnego rozwoju , było przygotowane jako jedna z ewentualności wypełnienia przepowiedni. W sensie dopełnienia jej stanie się wszystko zgodnie z nią. Ale sceną ostatecznych rozgrywek jest inne miejsce , przeznaczone z pełną wiedzą dużo wcześniej. Bowiem wiadomo było dużo , dużo wcześniej iż siły ciemności zrobią wszystko żeby zablokować realizację końcowego etapu ewolucji Człowieka.
Zatem wybrane zostało  inne miejsce które wypełni  swoją rolę w stosunku do całej Ludzkości ale też dla Israela.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 00:27:16 wysłane przez Kiara » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #97 : Październik 13, 2012, 23:34:37 »

czyli bedzie juz tylko fajnie ?Uśmiech

http://www.youtube.com/watch?v=fllDB3FK7pI&feature=related
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #98 : Październik 13, 2012, 23:57:20 »

Dodam tylko iż nie będą to żadne reżyserowane sztuczki, a efekt przeolbrzymiej pracy nad osobistym rozwojem nas wszystkich.
Ci  dwoje ludzi to tylko wcześniej przygotowani prekursorzy wybrani z tych , którzy rokowali największa szansę dojścia do finału i zainicjowania ewolucyjnego przejścia dla całej ludzkości.

Nie urodzili się w "ludzkich formach" bo one uniemożliwiały by przekształcenie ciała fizycznego w subatomowe, nie miały wystarczających możliwości  energetycznych w swoich DNA.

Wyjaśnić też powinnam co to znaczy ludzka forma?  jest to model fizycznego ciała tworzony przez ziemskich i poza ziemskich genetyków z ograniczonymi możliwościami energetycznymi blokującymi rozwój duchowy Człowieka. Inaczej model tworzony z wzoru Adam.

Ale jest również pierwotna boska forma czyli ciało fizyczne z pełnią możliwości DNA , które uaktywniają swoje działanie na wskutek podnoszącej się energii w materialnym ciele Człowieka.
Zatem Mesjasz musi   korzystać ( urodzić się) w nie ludzkiej formie, a w boskiej formie, co nie ma żadnego związku z domniemaniem iż nie jest Człowiekiem, jest i to w 100% z najbardziej czystym DNA jakie jest możliwe współcześnie na ziemi.


Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 00:30:42 wysłane przez Kiara » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #99 : Październik 14, 2012, 00:35:57 »

czyli to musi byc arka Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

playlifegames norwegland goldcraft kl7 x22-team