Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 01:50:34


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przejście ludzkości do 4G  (Przeczytany 119850 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #275 : Sierpień 16, 2012, 19:11:38 »

Tak myślałem braciak że to samo nazywamy inaczej choć czasem lubisz hm....podokazywać Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #276 : Sierpień 17, 2012, 13:20:24 »

Cytat: PHI
Dałbym Ci link, ale admin dał dupy i "chwilowo" niedostępne od 5 m-cy.

Nie, nikomu nie dałem i nie noszę się z takim zamiarem.
Domyślam się, że masz na myśli usuwanie stron zapodanych w stopkach i temu podobnych wpisach, które choć udostępnione przez "darmowefora", to na naszym forum zabronione. Otóż spieszę Ci wyjaśnić, że w dalszym ciągu nie ma możliwości zamieszczania takich odnośników, ale nikt Ci nigdy nie zabronił, jak i nikomu innemu, zamieszczenia informacji o danej stronie czy forum w formie zwykłej informacji. Wciąż to czynimy, zamieszczając linki do innych stron.
Aż nie chce mi się wierzyć, że nie potrafisz rozróżnić pewnych, zwykłych poczynać od reklamy.
A, może to zwykła złośliwość z Twojej strony.

Ego czasem jednak płata niezłe FIGLE Mrugnięcie))

Pisałem o adminie innego forum, na którym zamieściłem określone treści, do których się odwołuję,
a nie możesz do nich przeskoczyć z powodów właśnie technicznych (chciwość chyba też takim jest, lub ekonomia).


A Ty zaraz tak do Siebie wszystko Mrugnięcie))


Co do sprawy stopki to zupełnie inny temat, który nie dotyczył wcale mojej tu wypowiedzi.
Jesli już poruszasz ten temat:


Cytuj
Aż nie chce mi się wierzyć, że nie potrafisz rozróżnić pewnych, zwykłych poczynać od reklamy.
Reklama dotyczy przedsięwzięc komercyjnych.
Traktowałem to jako podanie adresu żródłowego treści jakie prezentowane były przeze mnie.
Normalna zasada podczas wszelakiego rodzaju publikacji prac badawczych.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2012, 13:49:42 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #277 : Sierpień 17, 2012, 13:24:38 »

Cytuj
[/quoteEzoteryczne książki mówią,  że pierwszy wymiar (pierwsza gęstość) to świat minerałów, druga gęstość to świat zwierząt i roślin.
My ludzie jesteśmy teraz  w tzw. trzecim gęstości, inaczej  3 G:
Dokładny  opis gęstości podany jest w poście Dariusza:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5114.msg72649#msg72649]

Dobrze, ezoteryczne książki mówią, a gdzie fakty? Gdzie nauka? Badania?

Tego typu tematy jak ten to kolejna fikcja nie poparta dowodami, żadnymi realnymi badaniami...
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #278 : Sierpień 17, 2012, 13:51:02 »

daje osobno

Co do sprawy stopki to zupełnie inny temat, który nie dotyczył wcale mojej tu wypowiedzi.
Jesli już poruszasz ten temat:


Tak sie składa, ze parwo nie działa wstecz.
Jesli zdecydowałem sie tu zarejestrować i poświęcić sporo swego cennego czasu,
i działo sie to zgodnie z zasadami w akceptowany przez poprzedniego admina sposób przez ponad rok,

to jesli zmieniasz zasady - obowiązuje on od daty zmiany.

Ponieważ technicznie nie możesz sprawić, by powyzej pewnej daty posty były bez stopki a wcześniejsze z,
zaingerowałeś w spójnośc moich wypowiedzi ( wiele miało kontekstowania i rozszerzenia na forum ze stopki).
W ten sposób stwarza sie warunki nadinterpretacji i nieporozumień.

Praktycznie takie kwestie rozwiązuje się tak, że jak komuś nie pasi - to pa.
I wówczas zwróciłem się do Ciebie o udostępnienie bazy danych spod mojego profilu.
(chodziło o bazodanowy kod źródłowy postów-w kontekstach wątków itp)
By móc odtworzyć prezentowane przeze mnie zagadnienia w innej przestrzeni tak by nie były wystawione
na wypaczenia i zaśmiecania pewnego rodzaju, jakie tu bywają tolerowane.

Ale nie bylo to możliwe (bo nie jest to łatwe).
W odpowiedzi zaproponowałes mi wykorzystywnie opcji edycji "na piechotę" ponad 2000 postów.

Jednakże ja je napisałem w oparciu o umowę, która zafunkcjonowała z poprzednim adminem.
Ty zaingerowałes wstecz w tamte posty. (wiem że to sprawa techniczna)

Nie robię o to sprawy.


« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2012, 13:52:36 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #279 : Sierpień 17, 2012, 14:52:47 »

PHI mogę ci wysłać te prawie 1400 twoich postów z tego forum. Co do starego forum z archiwum to nie wiem, nie sprawdzałem, ale na teraz wydaje mi się, że stare forum egzystuje również, więc stamtąd też teoretycznie twoje wpisy można ściągnąć i nie jest to wiele czasu, gdy się wie jak to zrobić.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #280 : Sierpień 17, 2012, 16:36:30 »

PHI mogę ci wysłać te prawie 1400 twoich postów z tego forum. Co do starego forum z archiwum to nie wiem, nie sprawdzałem, ale na teraz wydaje mi się, że stare forum egzystuje również, więc stamtąd też teoretycznie twoje wpisy można ściągnąć i nie jest to wiele czasu, gdy się wie jak to zrobić.

Bardzo chętnie (gdzieś czytałem że masz jakiś patent).
Możliwe że będę to porzadkował i składał w jakieś syntezy więc się przyda.

aktualnie skrypt forum wyświetla mi: Wiadomości: 2392
jak wiesz jak, to zrobić - przygotuj. Adres podrzucę na prv.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #281 : Sierpień 17, 2012, 17:49:17 »

Masz rację, prawie 2400, oryginalnie to niecałe 100 plików w formacie HTML, zajmują ok 7 MB, mogę spakować zip -em.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #282 : Wrzesień 02, 2012, 10:20:14 »

chyba w tym teksicie jest rozwiązanie dylematu o przejściu dla wszystkich,-
otóż rzeczywiście wszyscy przejdą, ale nie wszyscy będą mogli pozostać(kwestia niskiej wibracji zapewne)


KRYSZTAŁOWY ZESTAW ĆWICZEŃ Sekhmet: Post-Ascension WIZJE

Ashtar On The Road telekonferencji, 14 sierpnia 2012

"Dobrze, ale nie nazywaj mnie 'Paws Twinkle" za nic. *
To ja, Sekhmet.
 Porząsiu!
Każdy może śmiać.
Jest OK.
Teraz przejdźmy do mojej części tego programu, który jak słyszałem jest o tworzeniu, przewidując i prowadząc na jeszcze wyższych poziomach wymiarowości, które wzywamy post-Ascension. Ashtar dzielił z wami wiele rzeczy, które będą się zmieniać. Co tak naprawdę będzie jak, wiesz, po pozostawieniu 3D za Cóż, jedziemy -. masz do wyboru. Można zrobić czwarty wymiar(4D) wysoki klimat, można zrobić krok do 5D, i można iść wyżej portale są nawet dostępne, ale nie polecam ich. . Sugerujemy dążyć do 5D, lub 4D.

"Planeta Earth będzie mieć swój renesans. Wszystko będzie zdrowe. Słyszałeś o Ogrodzie Eden, cała Ziemia będzie Garden of Eden! Nikt nie będzie musiał żyć w obecnych mieszkaniach już . Każdy może się rozłożyć i mieć krystaliczne Domy, jeśli chcesz, wiesz, że coś w rodzaju, że wiesz, na moim statku Mam Salę Kryształową. -. Lubię to!

"Będziesz miał możliwość tworzenia cokolwiek to jest, że chcesz utworzyć. Nie będzie technologia taka jaką znasz, ale to jest czysta. Energia jest czysta, i och, zupełnie za darmo. To jest w harmonii z Matką Gają, a jej poszczególne elementy, i Sol, twój Sun-pochodzący z Wielkiego Centralnego Słońca tak, ale masz swoje Słońce w Układzie Słonecznym. Teraz możesz być pewny niespodzianek, też!

"Co chcemy powiedzieć, jest to, że nie będzie żadnych nieprzyjaznych atmosfer wszędzie, chyba że chcesz stworzyć będąc na szczycie góry, zamieć śnieżną, lub coś w tym rodzaju, jak to. Wasze ciała zostaną zmienione, a ty możesz tworzyć je w dowolny obraz, który chcesz, i wiecie co? Dla tych z Was, którzy lubią zmieniać ubrania dużo, możesz zmienić swoje ciało, twoje ciało świetliste, ale będzie jeszcze rozpoznawalne ciało.

"Tak więc, pewnego dnia możesz być dość niskiego wzrostu, a następnego dnia możesz być dość wysoki, lub gdzieś pomiędzy. To nie ma znaczenia. Będziesz miał możliwość zrobić takie rzeczy. Ale Nie jesteście jak widzimy was, umiłowani, że jesteście już tak  rozwinięci, że ​​nie wydaje się, że będziesz spędzać swój czas bez chwil w tego rodzaju działalności, ale raczej będzie w uroczystości, reunion, Homecoming uroczystości!

"Te mądrości są zamknięte wewnątrz tak wielu z Państwa w części DNA, nie wszystkie z nich, ale wiele z nich nadal. - I to wszystko będzie tam Dla tych z Was, którzy lubią wiedzieć Historia / herstory, to wszystko tam jest . Dla tych z Was, którzy lubią widzieć, co będzie w przyszłości, to jest tam, bo tam nie ma czasu, a będziesz jak my - możesz zobaczyć wszystkie terminy co z tym się mieszczą?

"Ashtar to powiedział, ale ja mówię, że to też. Nie będzie pieniędzy. Będziesz po prostu tworzyć cokolwiek chcesz. Nie musisz jeść, ale można mieć jedzenie, jeśli chcesz. Wiesz kiedyś LOVE do przechylić się w głos jego ramieniu, a oglądać ją zjeść klopsiki, ale ona nie może jeść, a następnie już. Ale to jest OK, bo mogę mieć klopsiki, jeśli chcę. Widzisz, jak to działa? NIE Będziesz mieć żadnych ograniczeń.

"Ty po prostu najprostsze zasady, które zostały podane przez wielkich mistrzów - zasad miłości Wiesz, Golden Rule pierwszych wspólnot na całym świecie zrozumieją, co Komunia jest i Wszyscy zrozumieją Sacred Divinity wszelkiego życia.. , a piękno to wszystko będzie świecić tak jasno! Radość wypełni Twój byt, i będzie akcja Radość z każdego innego, a oni będą dzielić wszystkie akcje z tobą! Teraz to raczej ogólny opis. To opis na dobre samopoczucie, tak?

"Więc teraz mamy zamiar wprowadzić Was do naszego ćwiczenia i zapraszamy wszystkich i każdego z was, z tym opisem w pamięci, aby umieścić siebie w tym post-Ascension Ziemi, lub gdzie indziej, jeśli chcesz, i nie zapomnij, jeśli chcesz statek, to masz możliwość szybkiego transportu -.! nie widzieliście jeszcze nic, więc będziemy łączyć się teraz w współtworzeniu wizji i zapraszamy do akcji Twoje wizje podczas tego ćwiczenia, po prostu promieniujcie je. Yessss!

"Porząsiu wszyscy, chodźmy w naszym okręgu. Co teraz musimy zrobić, żeby naprawdę nasze połączenia się działy, jest trzymać ręce kolegów. I jeszcze raz Panu swe łapy, bo mogę wiele znaleźć łapek. Jest jedna dla każdego z was, a potem jest ludzka łapa, co nazywacie ludzką ręką, dla drugiej strony!

"Tak więc, każdy oddycha. Oddychaj wysoko( do góry – czyli WDECH), wiesz, oddychaj przez całą drogę w dół( WYDECH). Exhale i niech twoja energia dosłownie podniesie Cię i do góry nie daleko, ale w górę i w górę, bo robimy to razem. Porząsiu! Mamy ominięte astralne, i idziemy wyżej. Teraz każdy z was może zobaczyć mój statek. Zazwyczaj parkuję w 5D, lub wysoko 4D, bo to jest bardzo duży statek!

"Mam to, co nazywasz statek matka i co to oznacza to, że można rozszerzyć, aby pomieścić więcej istot, a mój statek może stać się mniejszy, gdy nie ma tak wiele istot na pokładzie. Więc teraz, jeśli wszyscy po prostu, gdy trzymasz ręce i łapy, wszyscy spoglądają w górę i zobaczą mój statek błyszczący. Niektórzy z was mogą słuchać muzyki, lub zapach pachnące coś, bo jeśli to jest to, co przede wszystkim cieszy, my, to jest moja załoga i ja, Rozszerzamy, że jako sposób pomoże!

"Więc chodź, wyżej, wyżej. Możesz podróżować z łatwością i wdziękiem poprzez atmosferę. Nie musisz być w skafandrach kosmicznych lub kaskach, ani nic. Wystarczy przynieść siebie jak ty. Teraz można zauważyć, że czujesz się nieco lżejszy , i to jest dobra rzecz, ponieważ Światła świecą jaśniej.

"Porząsiu! Chodź na górę. Teraz, jak widać dno statku, otworzy się. Jest jak okrągły rodzaj drzwi, tak, że wszyscy możemy wchodzić razem w naszym okręgu. Możesz iść tak szeroko jako liczba z nas w naszym kręgu. Teraz będziemy się przemieszczać przez otwór, a my będziemy oscylować powyżej pokładu do lądowania, a drzwi zamykają się. I chociaż unosimy się, tylko słuchać muzykę lub powąchamy kwiaty, lub korzystamy z wszystkich kryształów!

"Niektórzy z was mogą  słyszeć głosy Przedwiecznych z Ziemi, a może nawet z innych miejsc. To wszystko"
Witamy, witamy, witamy! Byliśmy tak podekscytowani na twoje przyjście, a teraz jesteśmy tu razem. Więc teraz po prostu delikatnie opadnijmy odrobinę tak, że nasze stopy są na pokładzie, lądujemy.

"Teraz następną rzeczą do zrobienia jest udać się do windy. Wskazówka drzwi są otwarte, a to też jest kryształ winda, i oh to jest wielkie! Możemy przynieść nasze koło na więcej z kilku linii razem, dwie linie, a my nadal trzymamy się za ręce i łapy, a dojdziemy do windy przez drzwi, a potem rozprzestrzenimy z powrotem do naszego kręgu ponownie. Czy to nie jest wspaniałe!

"Jesteśmy wszyscy razem, rodzina w stanie Komunii tak razem są połączone, nie tylko ręce i łapy, ale serca i umysły! Teraz jak dostaliśmy się do windy, zawiadamiamy, że ​​można spojrzeć w dół i zobaczyć, Planetę Earth. A istnieje czy przewód uziemienia, u każdego jednego z was. Nadal jesteś uziemiony do Ziemi, i to jest dobra rzecz! Wiesz będziesz wracać bez uzyskiwania " nic nie straciłeś w kosmosie"!

"Teraz wszyscy wychodzą na front. Możesz dokonać rodzaju skrętu wokół, aby zobaczyć drzwi otwarte, i możemy się razem trochę bardziej w naszym okręgu. Przenieść to w nieco bardziej jak dwie linie połączone, jak wychodzisz przez Drzwi windy, do pokoju. Nasz krąg rozszerza się, i pokój rozszerza się.

"Teraz, jeśli chcesz, możesz otworzyć okiem umysłu, czy można otworzyć oczy na chwilę, ponieważ chcemy, zobaczyć, kto tu wita was, już w kręgu, a są oni wewnątrz naszego okręgu i są każdy z swoim ukochanym Przewodnikiem, twoje anioły, wszystkich, którzy towarzyszą wam, lub przyszli przed tobą tylko nieznacznie - Pamiętaj, że nie ma czasu, tu i tu są!

"Jak piękne są światła, które świecą, jak kochające są ich pozdrowienia dla Ciebie! Pozwól im przytulić cię, Ukochani. A nawet, jak to zrobią, poczuć na ramionach dotyk wszystkich Wniebowstąpionych Mistrzów i aniołów tu z nami teraz.

"Oto Ashtar, tutaj jest Sananda, tutaj są Arkturianie i Kuan Yin, St Germaine, Budda, Archanioł Michał-Oni są tu wszyscy, że jesteś tutaj. I wszyscy jesteśmy Jednym, jak łączymy się jeszcze bardziej. Więc teraz, jak się czujesz bliskość, Światło Miłość strumienie na Ciebie, nawet jak belka to na zewnątrz, do całej tej grupy, jest to, aby zobaczyć, w oku mądrości, sam jako Wniebowstąpiony Mistrz w Wysoko wymiarowe okolice. Być może jesteś lub pod, pięknym dziewiczym wodospadem płynącym do jeziora lub rzeki. Być może jesteś w jednym z oceanów, lub w ogrodzie, który jest tak piękny, że widzisz rzeczy, kolory i wszelkiego rodzaju piękne rośliny jak rosną!

"I bardzo serdecznie drzewa, i zapraszam do zasiadania w ich chłodnym cieniu, by usłyszeć historie jakie mają one do powiedzenia, i usłyszeć ich starożytnej mądrości w związku z tobą, jedno serce razem. A może jesteś w miejscu, gdzie Jednorożce zebrały się, a młodzi broją i grają na łące, jak ich matki i ojcowie stoją z tobą w takiej miłości!

"Być może jesteś z rodziny. Jesteś Rodzina stojąc w kręgu, tak jak nasz, obcujemy ze sobą w miłości Jedność! Być może na koncert lub inne zdarzenie, w którym jest tak wiele miłości, i tak wiele radości, że przenika cała grupa i każdy podnosi się jeszcze wyżej! Może uczysz się, może jesteś w klasie jako student nauki z High Dimensional perspektywy, być może są badania akashy rekordy, aby dowiedzieć się prawdy. Wszystko to i jeszcze więcej jest twoje , Kochani!

"Wyobraźcie sobie, gdzie mieszkasz - być może musujące białe mieszkanie dla ciebie, być może jeden z wielu kolorów, wszystkie krystaliczne. Być może jedno, że będziesz rozwijać lub umowy, w zależności od tego, ile ludzi jest tam. Może masz wielką krystaliczną Miskę pełną owoców dla Ciebie. "Nigdy nie widziałeś wcześniej, i każdy, kto chce spróbować może to zrobić, i każdy, kto po prostu chce zanurzyć się w energii z tych cudownych dzieł może to zrobić w ten sposób. A wody tak czyste, a wszyscy z mieszkańców, poniżej, na, i tak, od góry Ziemi są razem, rozmawiając historie, udostępnianie, a przede wszystkim, kochać siebie! Jednak po utworzeniu tej wizji dla siebie jako jednostki, Ones Umiłowani, teraz wiem, że to jest prześlij go dalej do samego centrum naszego okręgu.

"I zauważ, jeśli chcesz, że jest teraz tam ołtarz, więc wyślij swoją wizję i to szybkie Dimensional energii do tego ołtarza, i zobaczysz jak to świeci, jak to belki! Poczuj miłość tego, jak teraz wszyscy, wszystkie Wizje są razem, jedną wielką wizją, jedna wielka pamięć reaktywowana jest, jedna wielka przyszłość w teraz! I miejmy poświęcić tę wizję teraz i błogosławić, każde z naszych serc pięknych i wszystkich naszych połączonych Światłach Miłości strumieni naprzód do wzmocnienia tej wizji jeszcze więcej, i więcej, i więcej. I jak to zrobimy, zauważymy, że wraca do nas w pięknym, światła pięknie, w pięknych falach koła, i spirali, bo teraz Wizja All As One przychodzi do naszych serc, tych, Ukochanych. Niech radość wypełni cię, niech Miłość przenika każdą część twojego istnienia!

"A jak będziemy błogosławić naszą wizję anons, że podnosi się, i od ołtarza, i zobaczysz, pójdzie w prawo w dół przez podłogę Kryształową pokoju. Kryształy w podłodze same pomogą w wysłaniem go do przodu, a my pomożemy w naszych kochających błogosławieństwach. I zobacz, jak porusza się ku Ziemi. Oglądaj teraz! look Wszyscy przez przezroczystą podłogę Crystal Room. I obserwuj, jak podchodząc do Planety Earth, dosłownie rozpływa się! To mnoży się wykładniczo. To staje się jeszcze jaśniejsze i jaśniejsze i jaśniejsze, ponieważ jesteśmy błogosławiąc go nadal, i wysyłając go błogosławią Planetę Ziemi, poniżej, na, i wyżej, a jej atmosfera!

"A teraz patrz jak rozprzestrzenił się na wszystkie planety. Piękne, piękne, kolory tej wizji, która jest połączona tworzeniem każdego z nas tu obecnych, i tych wszystkich, którzy jeszcze są w czasie ziemskim do przyłączenia się do nas. To wszystko jest jednym w tej chwili, a moment jest teraz! A jak rozprzestrzenia się po Ziemi, patrz uważnie. Zobacz jak rośliny podniosły swoje twarze, a nawet wydają się być uśmiechnięte. Zobacz, jak zwierzęta, stop, i jak to piękne Światło przychodzi do nich i pakują je w swoim kochającym ciepło, usłyszeć możesz ich podziękowania, ich radość! Niech drzewa zaczynają nieznaczny szelest, do uznania Joy czują, a teraz mają jeszcze więcej do powiedzenia, a nawet więcej mądrości!

"Poczuj radość i energie kryształów jak podnoszą energie tej pięknej wizji, i niech przekazują ją do wewnętrznej Ziemi i znowu z powrotem do atmosfery Ziemi i poza nią, a po całym Wszechświecie! A tymczasem, Ukochani, czuć w sercach ludzi podniesienie w radości, bo są coraz bliżej prawdy i są one coraz bardziej pewni co do piękna i radości, ich Ascensions! Tak, to wake- up call do tych, którzy są gotowi, a więc dotyczy  to wszystkich! A wy, Ukochani, stworzyliśmy doskonałą wizję dla każdego bytu, bez względu na to, co(czy,jak) należą do Królestwa na Ziemi. Teraz usłyszysz i poczujesz dziękczynienie, zobaczysz, jak Planeta Ziemia świeci jeszcze bardziej w świetle miłości, to co  stworzyliśmy tutaj!

"W naszej Komunii jest jedna wielka Vision teraz! Znane jest wiele więcej, i pozostanie jeszcze bardziej dostępna, ponieważ jest to otwarcie do Twoich bogów, do własnego domu Ścieżki! Ascension jest prawdziwe, a Wizje jakie są stworzone świecą Prawdą. A największą z nich, Ones, umiłowani, jest Miłość. Teraz możesz pozostać w Crystal Room i tak długo, jak chcesz, i pamiętaj, masz drogę do domu, twój kabel, który zabierze Cię z powrotem do Planety Earth . Dziękujemy za bycie z nami, a za stworzenie tego najpotężniejszego ćwiczenia Kryształowego jeszcze. I tak dziękuję zapraszamy przyjąć nasze błogosławieństwo. * I tak jest! Namaste!

* Sekhmet został "tańczyć" na Pamiętajmy do tańca , zanim zaczął mówić.
 Blessing grał po tym skończył.
Oba utwory zostały skomponowane i śpiewane przez Lei'ohu Ryder,www.leiohuryder.com .

http://www.ashtarontheroad.com/post_ascension_visions.html
http://kochanezdrowie.blogspot.com/2012/09/ashtar-on-road-telekonferencji-14.html
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #283 : Wrzesień 02, 2012, 10:30:34 »

Commandor zapomnial nadmienic, ze to bedzie dziac sie w swiadomosci, czyli wizji neuronalnej. /PSI/ - forma ciala pozostanie przykuta do kapsuly (lozka) i podlaczona do stymulacji elektromagnetycznej w celu permanentnej kontroli przebiegu projektu.
Mozna sobie wyobrazic jako wieczny sen - dla obserwatora - dla uzytkownika (ofiary?) bedzie to eden.
W ten sposob przygotowywuje sie masy do "nowego" (?) w celu unikniecia paniki.
Zapisane
Wilk
Gość
« Odpowiedz #284 : Wrzesień 02, 2012, 10:45:49 »

Ej a to tłumaczem google tłumaczyłeś czy gościu mówić nie umie Chichot Wiem niegrzeczne ale zabawnie się to czytało Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2012, 10:47:46 wysłane przez Wilk » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #285 : Wrzesień 02, 2012, 10:56:21 »

Niestety niektórzy idą teraz na łatwiznę, spieszą się, bez poprawiania tłumaczenia Google, nie dość, że zabawnie to wygląda, to często przeczenia są źle tłumaczone, co zmienia znaczenie wypowiedzi.

Edit: podobają mi się te łapy, reszta też, rzeczywiście wesoło, jak w przedszkolu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2012, 11:08:34 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #286 : Wrzesień 02, 2012, 11:02:43 »

Ej a to tłumaczem google tłumaczyłeś czy gościu mówić nie umie Chichot Wiem niegrzeczne ale zabawnie się to czytało Uśmiech

akurat taka strona,-
ja tylko przeklejam i da się zrozumieć- więc nikt już nie poprawia,-
a jest tego tyle codziennie w sieci..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #287 : Wrzesień 02, 2012, 11:11:40 »

A tak a'propos Sekhmet to między innymi psiogłowa bogini znana ze swego okrucieństwa, jak większość atlantydzkich hybryd.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #288 : Wrzesień 02, 2012, 11:17:30 »

A tak a'propos Sekhmet to między innymi psiogłowa bogini znana ze swego okrucieństwa, jak większość atlantydzkich hybryd.

w ogóle boginie są bardziej okrutne Duży uśmiech
Cytuj
Małżonką Indradeva jest Indrani zwana też Sachi Devi - piękna bogini kontrolowania gniewu i zazdrości o tysiącu oczu.
czyli o monitoring:) ? Buziak
Widac Arianie wynalezli BigBrothera i maja do dzis prawa autorskie;)
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #289 : Wrzesień 03, 2012, 17:10:54 »

songo1970
Cytuj
w ogóle boginie są bardziej okrutne
Dodam do tego co zamieścił szacowny songo że okrucieństwo to jest skutkiem wynikającym z możliwością zranienia serca Z politowaniem
Sam doświadczyłem, że rany serca goją się dłużej niż te hm cielesne  Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy kursor world-anime companions madex