Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 08:59:07


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: apel do administracji i moderatorów forum!  (Przeczytany 22290 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #50 : Grudzień 09, 2008, 18:15:26 »

Kapłan - inteligencja nabyta nie idze w parze z inteligencją wrodzoną.
Może najpierw udowodnij nam, że masz tę drugą choćby poprzez umiejętność prowadzenia mądrej rozmowy. Nie ten mądry co mieczem zdobywa bądź słowami godzi, a ten kto swoje przekonania potrafi przekazywać w pokojowy sposób.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #51 : Grudzień 09, 2008, 18:22:34 »

Ok, więc by lekko rozwiązać sytuację, zachowam się bezstronnie i powiem:

1. Kapłan 718 - znowu bluzgasz i obrażasz, wyzywając od psów i ignorantów. To nie prowadzi do niczego. Jeśli masz coś przeciw temu, co arteq pisze, podaj konkretne kontrargumenty i informacje. Jeśli okazałyby się prawdziwe, Ty byś zyskał, on stracił. A obrażaniem niczego nie osiągniesz.

2. Arteq - mam prośbę. Nie znam starego forum, więc proszę, wklej (z archiwum czy coś) wypowiedzi 718, o których piszesz (czy też podaj linki, czy coś)

Zaznaczam, w tym poscie nie stoję po niczyjej stronie. Po prostu chcę, aby sytuacja się wyjaśniła, aby każdy pokazał namacalne dowody, i sprawa się wyjaśni.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #52 : Grudzień 09, 2008, 18:55:13 »

OK, ja już poczyniłem odpowiednie kroki, po pierwsze, zapytam Andrzeja Wójcikiewicza o to czy padła odpowiedź, że nie ma takiego stanowiska jak Anlity Liczbowy Projektu Cheops i czy coś wie o tym? po drugie arteq - DOWÓD na twoje słowa - wklej to co odpowiedział A.W. - nie masz? kłamies! - proste, dalej, STOLO wie jak było i pamięta ostatnią moją wiadomość, o tym, że złamię regulamin CELOWO i to drastycznie i się pożegnam - ban na własną prośbę (nie życzenie!)

i się spór skończy bo mam dość dyskredytowania mojej osoby i zarzucania mi kłamstwa, którym się brzydzę bo poszukuję PRWADY! to co napisał arteq mnie obraża i dotyka osobiście bo zaprzecza on temu co robię i miesza w to jeszcze A.W. - tak być nie może!

otóż mam namacalny i rzeczowy dowód - jeśli faktycznie nie ma NIC wspólnego z PCH to dlaczego od kilku lat na stronie oficjalnej są zamieszczone moje teksty i analizy a na dodatek jest podpisane przeze mnie imieniem i nazwiskiem a dokumenty pdf, które rozsyła A.W. zainteresowanym posiadają prawa autorskie należące do Projektu Cheops co jest zaznaczone wyraźnie na końcu! - uważam to za koronny dowód, że tego co mówi arteq o tej sprawie nie należy brać na poważnie - czekam na dowody więc ze strony artqa...

718!
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : Grudzień 09, 2008, 21:31:58 »

Wątek widzę zamknięty i dobrze - nie potrzeba nam więcej spięć. Zapomnijmy o starym forum, spróbujmy wykazać się tutaj.

Jak napisał @Kapłan, jego "apel do administracji i moderatorów forum" jest już nieaktualny.
Sprawę więc możemy zamknąć.


//Myślę, że dla dobra wszystkich.

tom1ek
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2008, 21:55:36 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

my-very-cats the-world-is-magic forumhumorystyczne brygadaszarika schoolmonster