Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 02:30:53


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: DZIEŃ DECYZJI - 21.10.2012  (Przeczytany 29375 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #50 : Październik 22, 2012, 19:39:21 »


Żyję sobie i obserwuję to, co się przejawia. Planowanie poszło precz. Oczekiwania to samo.
Przywiązań też coraz mniej. Śmierć to, wyzwolenie, czy jakaś dekadencja?  Duży uśmiech 
Jeśli jutro otworzę oczy, zobaczę co mam zobaczyć, usłyszę, co mam usłyszeć.
Usilne poszukiwanie odpowiedzi rodzi niepokój. Odpowiedzią na wszystko jest życie.

I partycypowanie w nim, nawet bez własnej zgody. 
YEEESSSSSSSS Duży uśmiech

Dzień blisko Ptaku, kiedy otworzysz oczy i nawet kwestia JA przestanie mieć znaczenie Duży uśmiech
Będzie tylko widzenie i słyszenie.

Odpowiedzią na wszystko jest życie. Pełnia życia . Bez dekadencji Mrugnięcie
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #51 : Październik 22, 2012, 20:11:04 »

east Duży uśmiech
Cytuj
Odpowiedzią na wszystko jest życie. Pełnia życia . Bez dekadencji
Przepraszam bo ciekaw a czy do tej pełni życia bez deklaracji można od czasu do czasu dorzucić pifko? Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #52 : Październik 22, 2012, 21:23:27 »

Cytat: Przebiśnieg
Duży uśmiech
Szacowna ptak malutkie pytanie dotyczy tego niezbadanego wymiaru Duży uśmiech
W jaki sposób ma być on badany znaczy ten hm wymiar bo ja mam miarkę krawiecką  Mrugnięcie 
Konie to z wielce szacowna bym ukradł  Duży uśmiech

Przebiśniegu, i na co by nam się zdały te ukradzione konie?  Chichot
To tak a propos krawieckiej miarki.  Duży uśmiech

Cytat: East
YEEESSSSSSSS  Duży uśmiech

East, nie ciesz się za wcześnie. Moje JA jeszcze żyje, choć ledwie zipie.  Mrugnięcie
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #53 : Październik 22, 2012, 21:43:11 »

east Duży uśmiech
Cytuj
Odpowiedzią na wszystko jest życie. Pełnia życia . Bez dekadencji
Przepraszam bo ciekaw a czy do tej pełni życia bez deklaracji można od czasu do czasu dorzucić pifko? Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
A pewnie Uśmiech W NIM jest miejsce na całą paletę .......... piwa Chichot
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : Październik 22, 2012, 22:12:44 »

Widzisz Przebisniegu, jeszcze się taki nie narodził.... Teraz tłumaczę siebie, bo temat był jednorazowy, a wylądowaliśmy daleko od dnia decyzji, jedności czy czegokolwiek, ale że tak powiem jest ciekawie.
Wiem, że masz pewne awersje i uczciwie przyznaję, że nie brałem pod uwagę ich omijania. Tym niemniej jednak niektóre pojęcia przemawiają do niektórych lepiej niż inne, i tu twoje słynne "dla każdego..."
No i widzicie do czego to doszło... będziemy mieli oświeconego ptaka, a o ludzi trudno, tylko nie bardzo wiem po co mierzyć to, co ptakowi zwisa.
Jedno jest pewne, czy zwisa, czy nie to i tak nie daje się użyć do naprawy / poprawy innych, bo nie daje rezultatów.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #55 : Październik 23, 2012, 19:24:38 »

Szacowny blueray21
Cytuj
będziemy mieli oświeconego ptaka, a o ludzi trudno,
Ośmielę się nie zgodzić ot tak by ludziom o których mówisz nie szkodzić.
Dlaczego?
Ano dlatego że :,,Od głowy ryba śmierdzi"
Od głowy nie od ogona.
Więcej chyba nie muszę pisać bo tu dużo tych co Wie i dużo takich co szybko hm łapie ..w czem dieło Uśmiech
Nie popełniaj błędu polityków, którzy ludzi tytułują masy lub tłum (znaczy tłumoki).
Z moich doświadczeń wywnioskowałem , że wiele nie trzeba by komuś pomóc zrozumieć - nie przekonać do swoich racji tylko pomóc zrozumieć- tak by nie było ingerencji.
Czy powielanie tekstów rodem z tego co serwują w świątyniach rożnej maści religii z zastosowaniem delikatnego tuningu (zmiana proboszcza na anioła lub archanioła) komuś pomoże?
Jeżeli tak to w czym?
W czym pomoże hm moim zdaniem tylko w nauce czytania.
Ale oczywiście dla każdego co innego więc ja nikogo w czambuł nie potępiam Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #56 : Październik 24, 2012, 16:33:30 »

Przebiśnieg

Cytuj
Czy powielanie tekstów rodem z tego co serwują w świątyniach rożnej maści religii z zastosowaniem delikatnego tuningu (zmiana proboszcza na anioła lub archanioła) komuś pomoże?
Jeżeli tak to w czym?

Ano pomoże pod warunkiem iż potrafi czytać i to ze zrozumieniem , pomoże w zauważeniu kłamstw , którymi manipuluje się od wieków naiwnie wierzących. Dlatego warto wklejać przeróżne teksty , ale powinno się do nich dołączać komentarze i uwaga w jakim celu są wklejane.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : Październik 24, 2012, 17:40:42 »

Przebiśniegu, dużo to pojęcie względne, może w twoim środowisku, jednak globalnie mamy nadal 99% "śpiących", ale wcale nie proroków. Muszę sprawdzić ostatni raport ze stanów oświecenia.
Więc nie jest dobrze, przynajmniej w tym względzie.
Czy warto kopiować - Kiara odpowiedziała po części. To kopiowane jest z innego narzecza, więc powszechne nie jest. Co zawiera to inna działka, ale zdecydowanie nie to co na ambonie, obojętne jakiej.
Zauważ, że piszących na forum policzysz na palcach, ale wejść jest ok 20 000 dziennie, czyli jednak czegoś szukają i mam nadzieję, że przynajmniej w części znajdują to czego szukają, bo inaczej te ilości zmniejszałyby się, a one rosną.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #58 : Październik 24, 2012, 18:55:21 »

blueray21
Cytuj
To kopiowane jest z innego narzecza, więc powszechne nie jest
Widzisz tu się różnimy.
Cierpliwy jestem wiec cierpliwie powtórzę
Cytuj
Przebiśnieg
Czy powielanie tekstów rodem z tego co serwują w świątyniach rożnej maści religii z zastosowaniem delikatnego tuningu (zmiana proboszcza na anioła lub archanioła)
Osobiście uważam, że większość z channelingów używa właśnie tego ,,narzecza"
topa Uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : Październik 24, 2012, 20:23:12 »

Myślałem o narzeczu angielskim.
Tylko nawet jeśli używają tych samych imion co w świątyniach to zdecydowanie mówią coś zupełnie różnego niż to, co tam możesz usłyszeć.
Prawdą jest, że chcąc "złapać audytorium" podpinają się pod znane "niebiańskie autorytety".
Ale powiedziane jest: nie jest ważny przekaźnik, tylko przekaz, więc oceniajmy tekst, a nie przekaźniki.
Absolutna większość channelingów jest zdecydowanie przeciwna religiom i innym systemom kontroli.
Oczywiście istnieją też takie, w narzeczu, o którym wspominasz, ale mogły by być dla ciebie trudniejsze w odbiorze niż "żywe słowo" z ambony. Dlatego ich nie tłumaczę, pewnie to robią inni, ale na szczęście takie tu nie trafiają.
Czasami problemem jest samo słownictwo i daje to pozornie podobny wydźwięk, ale takich też nie wstawiam i nie tłumaczę, ale się pojawiają.
Reasumując mogłoby być znacznie gorzej w tym zakresie i nie wiem czy pifko pomagałoby w takiej sytuacji, ale na zdrowie.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy world-anime kursor managerzuzlowy companions