Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 10:30:13


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: w nawiązaniu do zamkniętego wątku ZMIANA TREŚCI POSTU przez Janusza  (Przeczytany 37677 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #25 : Październik 25, 2012, 23:40:35 »

Co wam przychodzi do głowy, Lady... i Phi..  to dwie rożne osoby mieszkające w dwóch rożnych częściach Polski. Ona jest kobietą a on jest mężczyzną. Zupełnie inne osobowości z innymi zainteresowaniami w tym samym ogólnym temacie.
Inaczej piszą , mają zupełnie inny styl, inną ekspresję inaczej widza świat i inaczej go opisują.
Wydaje mi się iż Janusz zna osobiście Phi i może powiedzieć oś więcej o nim.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2012, 23:41:57 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #26 : Październik 26, 2012, 07:55:18 »

Może to bliźniacze płomienie, stąd podejrzenia. hahahaha Duży uśmiech
Zapisane
between
Gość
« Odpowiedz #27 : Październik 26, 2012, 08:05:36 »

Cytat: between
Dla mnie to wszystko jest niepoważne.
Cała ta zabawa w jakieś bany, zmiany postów, obrażanie się na siebie, uważanie, że ktoś kogoś obraża, itp. 
Ludzie, nie macie jakiś ciekawszych tematów do rozmów?
Dosłownie jak dzieci w piaskownicy - policjanci i złodzieje...
Nie macie choć odrobiny dystansu do siebie?...
Tak to z boku, na pierwszy rzut oka może wyglądać. Ale wewnętrzne procesy są o wiele ważniejsze
niż czytanie tasiemcowych przekazów. Tu dzieje się praktyka i wykluwanie motyla, wiadomo z czego.
Trzymam kciuki za „gąsienicę”.   Chichot
Jasne, pytanie tylko czy "gąsienica" jest na to gotowa? Mam ku temu wątpliwości.
Nie da się przyspieszyć pewnych procesów. Nie da się wydłubać liścia z zasianego ziarna żadnymi tasiemcowymi wywodami, argumentami, prośbami, groźbami, itp.
Stety albo niestety.
Phi ma taki sposób pisania, że czasami jego 3 słowa potrafią przeorać spojrzenie na pewne sprawy. A ponieważ jego poglądy są, co najmniej, nietuzinkowe, to i reakcja jest różna. Jedni są mu wdzięczni. Inni, niczym nożyce na uderzonym stole, reagują zgoła inaczej. Takie konfrontacje są nieuniknione. Historia jest pełna takich przypadków.

pozdro
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #28 : Październik 26, 2012, 10:40:32 »

Cytat: between
Jasne, pytanie tylko czy "gąsienica" jest na to gotowa? Mam ku temu wątpliwości.

Ważne, że gąsienica ma potencjał bycia motylem. A co zrobi z tym potencjałem?
I tu można się zastanowić, czy potencjał jest efektem niezniszczalnego programu, który  musi się zrealizować
zgodnie z zapisem, czy jednak można wyjść poza program poprzez wolną wolę? I na ile można wyjść?

Reakcja nożyc wskazuje jedynie na burzliwość wewnętrznego procesu. A kierunek tego?
Myślę, że motyl jest immanentną częścią gąsienicy. Więc, czy istnieje możliwość unicestwienia siebie
na poziomie energetycznym?
Ktoś kiedyś twierdził, że wybuch nuklearny definitywnie unicestwia duszę, która znajdzie się w jego zasięgu,
bo niszczy zapis. A czy wolną wolą i nieodpowiednim działaniem można zrobić to samo?
Definicja wolnej woli wskazywałaby na to iż tak.

Ale, jeśli istnieje zapis wyższego rzędu o nieśmiertelności (pod warunkiem, że to prawda a nie zwykła
bujda na resorach), to na jakim poziomie rozpatrywać nieśmiertelność? Kwantu energii, czy indywidualnego
upostaciowania ducha? Co, jeśli indywidualność się rozproszy?
East powie, że to tylko poległo "JA" a życie trwa dalej. Ale w ten sposób patrząc, życie, to wielki tygiel,
z którego nie wiadomo co się wynurzy na powierzchnię. Motyl, czy może nieśmiertelna i zmodyfikowana gąsienica?

No i co do tego ma Janusz? Ano ma.  Chichot
 
To pa  Duży uśmiech
Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #29 : Październik 26, 2012, 11:11:37 »

Pojawiam sie, aby wszem i wobec oswiadczyc, ze PHI to nie Fair Lady.
FL to ja.

A co do administracji, to choc troche ludzkich odruchow nie zaszkodziloby w kontaktach miedzy ludzkich. Moze by przestac modlic sie tylko i wylacznie do Saturna i spojrzec w glab wlasnej duszy.
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Październik 26, 2012, 11:40:15 »

Szanowni Forumowicze Ptaku i Eastcie.
Regulamin jest, był i będzie. Dlatego, każde wystąpienia wobec jego zasadom, a szczególnie wszelkie ataki na administrację, która poleca ich wypełnianie jest karalnym wykroczeniem i nic tego nie zmieni. Wasza ''obrona'' pana Phi, a szczególnie argumenty jakie w niej użyliście jeszcze bardziej upewniły mnie w tym, że jego zachowanie było jawnym atakiem nie na mnie, a właśnie na obowiązujący tutaj porządek. Jasne jest, że przypisywane moderatorom i administracji insynuacje (czyli w skrócie tzw. osobiste wycieczki) w rodzaju: ''mają wszczepione implanty i są przedstawicielami katolickiej kultury, która wypatroszyła ich tworząc zarazem jej świńskimi kacykami'', to tylko ''zasłona dymna'' ukrywająca prawdziwe cele tego pana.
Dziękuję szanowni za mimowolne z waszej strony rozwikłanie prawdziwych poczynań tworzącego takie wymysły. W związku z powyższym proszę więc o zrozumienie, że żadne dalsze ''rozkminianie''  zasad obowiązujących na tym forum nie wchodzi w rachubę, bez względu na to, kto ich będzie tutaj pilnował oraz wymagał ich przestrzegania.

P.S. Gąsienicą nigdy nie byłem, zawsze czułem się motylem..... chociaż. Mrugnięcie
Natomiast ''Intymne'' posty jakie otrzymywałem na priv od Lady świadczyłyby o wielkim, wbrew pozorom braterstwie krwi ''świetlistych'', ale jak na razie to moje prywatne tajemnice. Mrugnięcie

.....Witaj Kate Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2012, 12:00:07 wysłane przez janusz » Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #31 : Październik 26, 2012, 12:28:05 »

janusz cyt

Cytuj
Natomiast ''Intymne'' posty jakie otrzymywałem na priv od Lady świadczyłyby o wielkim, wbrew pozorom braterstwie krwi ''świetlistych'', ale jak na razie to moje prywatne tajemnice.

WOW! Ciekawe czym roznia sie zwykle posty od tych "Intymnych" ---  ktorymi cie Fair Lady "obsypywala" Szok

Cytuj
Gąsienicą nigdy nie byłem, zawsze czułem się motylem.

I bardzo dobrze, zaoszczedzi Ci to konfrontacji ze "swietlista" rzeczywistoscia, gdy sie obudzisz Mrugnięcie.



Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Październik 26, 2012, 12:50:35 »

Cytuj
WOW! Ciekawe czym roznia sie zwykle posty od tych "Intymnych" ---  ktorymi cie Fair Lady "obsypywala"
Oj różnią się różnią .....coś słabiutka pamięć u pani. Chichot

Cytuj
I bardzo dobrze, zaoszczedzi Ci to konfrontacji ze "swietlista" rzeczywistoscia, gdy sie obudzisz

To fakt, punkt widzenia ma duży wpływ na przyszłe lądowanie. A niektórzy powinni uważać, aby intensywne światełko ich nie oślepiło po zbyt szybkim przebudzeniu. Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2012, 12:57:16 wysłane przez janusz » Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #33 : Październik 26, 2012, 13:38:45 »

janusz cyt

Cytuj
Oj różnią się różnią .....coś słabiutka pamięć u pani.

Nie, skadze znowu ostatni post FL do janusza mam caly czas swiezo w pamieci. Zły

Intymnosc kojarzy mi sie z czym innym Mrugnięcie, niz wyznaniem mojego hobby (zbieranie otwieraczy do kapsli i pocztowek), choc niektorzy za odslone takiej intymnej "tajemnicy"  Duży uśmiech gotowi sa zeslac delikwenta na meki piekielne, tudziez wystawic go na posmiewisko. Ale nie wiem, jak u Ciebie janusz z ta pamiecia, bo jako motyl mozesz miec z tym pewien problemik  Mrugnięcie

 Chichot

P.S. Nomen omen - tytul watku jest niesamowicie trafny!

 
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #34 : Październik 26, 2012, 13:39:37 »

Osobiście tyradą zalatuje mi zapis: "Najwyższym i niepodważalnym prawem na forum jest głos administratora. Demokracja nie ma zastosowania"
fuj, i to na forum "oświeconych/wyzwolonych", więc nic dziwnego, że wielu forumowiczów odbiera to jako negatywnie sławetne:

kto podniesie rękę na władzę ludową niech wie, iż ręka ta będzie mu odcięta    :]
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Październik 26, 2012, 14:01:09 »

Droga Katy Uśmiech
Ostatni post to ostatni, ja mam ich od Ciebie więcej. Zapewniam, że o pocztówkach i kapslach nie ma w nich mowy. Chichot

Arturze na wielu forach są regulaminy i zapewniam Cię, że takie ''występy'' jak znanego nam tutaj pana są traktowane bezwględnie. Delikwent obrażający admina nie ma żadnych szans na jakikolwiek powrót. W/w pan już spotkał się z takim postępowaniem na innych forach. Dlatego jego dalsze próby testowania wytrzymałości tutejszej administracji, są z góry skazane na podobne rezultaty. Smutny
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2012, 14:01:55 wysłane przez janusz » Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #36 : Październik 26, 2012, 14:13:10 »

cyt janusz

Cytuj
Ostatni post to ostatni, ja mam ich od Ciebie więcej. Zapewniam, że o pocztówkach i kapslach nie ma w nich mowy.

Ciekawa jestem co to za "intymnosc" ... w tych wielu mailach... hmmm... Szok

No chyba milosci Ci nie wyznawalam, czy jak? Afro

 Chichot


Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Październik 26, 2012, 14:24:08 »

Blisko, coraz bliżej......ale ciekawość, jak to mówią, prowadzi do.... Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #38 : Październik 26, 2012, 14:30:40 »

A może Janusz pozmieniał treść wiadomosci od Ciebie FL  na bardzej intymną Coś  Afro Albo Ty nie pamiętasz coś pisała po treningach naładowana hormonami hahahaha Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2012, 14:31:05 wysłane przez east » Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #39 : Październik 26, 2012, 19:33:00 »

east

Ty, choc nie TY Mrugnięcie zawsze jestes SOBA!

Cytuj

A może Janusz pozmieniał treść wiadomosci od Ciebie FL na bardzej intymną    Albo Ty nie pamiętasz coś pisała po treningach naładowana hormonami hahahaha

Fakt, podal mi swoj prywatny adres Mrugnięcie, ale mial mi pomagac w analizie kregow kamiennych...
I tyle narobil, ze poprosilam Lucyfera i on mi wyjasnil.

To chyba te konskie "zaloty", czyli, kto natrzaska wiecej jednostek °°







Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #40 : Październik 26, 2012, 21:38:00 »

Jak słusznie zauważył >East<, wątek ten dotyczy insynuacji, jakoby to >janusz< zmieniał posty >PHI'rioriego<, a nie pw - czyjekolwiek.
Myślę, że nie jest to wątek do prywatnych wynurzeń. Jeśli chcecie to kontynuować, to proponuję pw lub czat.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2012, 21:38:29 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kate
Gość
« Odpowiedz #41 : Październik 27, 2012, 10:52:44 »

Dariusz - cyt

Cytuj
Myślę, że nie jest to wątek do prywatnych wynurzeń. Jeśli chcecie to kontynuować, to proponuję pw lub czat.

Jak najbardziej watek ten nosi w sobie znamiono prywatnosci. PHI pragnal zwrocic uwage, na niedoskonalosci w pracy janusza, czyli zasugerowal, ze "nobody is perfect" i slusznie!
Gdyz dorosli ludzie schodza sie na fora dyskusyjne, aby wymienic sie informacjami, w takiej wymianie (biorac pod wzglad tempo zycia) dochodzi niekiedy do podwyzszonych emocji, nie mam na mysli chamstwa, czy jakichs trikow, ale wlasnie pragnienia przeforsowania swoich racji.
Zauwazylam rowniez, ze janusz jest na drodze pozytywnych przemian i wlasnie moze taki prysznic zimny przydal mu sie, aby ochlonac.
Patrzmy na pozytywne cechy rozmowcow, uzytkownikow, pomagajmy wzajemnie w rozwoju, a nie tylko wskazujmy na dyscypline, ktora wisie na drzwiach Mrugnięcie, jak drzewiej w przyzwoitym domu bywalo.

Co do czatu, o ktorym wspomina Dariusz, to odnioslam wrazenia, ze jest nieaktywny, a moze sie myle?

Co do pw to zawsze same pozytywne wpisy otrzymywalam i to cieszy.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2012, 10:53:56 wysłane przez Kate » Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Październik 27, 2012, 14:33:46 »

Zauważyłem, że lekce-ważenie to dla niektórych fajna zabawa i gra.
Obowiązujący na forum Regulamin jest właśnie od tego, aby takie ''gierki'' ukrócić i czy się komuś to podoba, czy nie, będzie miał tutaj nadal zastosowanie.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2012, 14:39:42 wysłane przez janusz » Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #43 : Październik 27, 2012, 19:11:33 »

Mylisz sie - janusz. Od "tych" wyzej oczekuje KAZDY uzytkownik w pierwszym rzedzie zrozumienia , tym teoretycznie zajmuje sie psychologia, ale, praktyka pokazuje, ze LUDZIOM zbyt duzo narzedzi dane bylo, i nie potrafia z nich nic konstruktywnego utworzyc.
ONI o tym jeszcze nie wiedza...

W ten sposob buduje sie kolejne piramidy. Jeden stoi z pejczem, a drugi musi robic co mu ten z tym pejczem kaze!

Bo wlasnie od tego jest hierarchia, aby PORZADKOWAC nas.


 Cool

P.S. Ciesze sie, ze lubisz moje nauki (priv  Mrugnięcie)
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Październik 27, 2012, 21:59:09 »

Forumowiczko Kate

Cytuj
''...bo niby dlaczego ja miałbym odpowiadać za to, że komuś jest nieprzyjemnie''

To cytat kogoś, kto w łatwy sposób chciałby się pozbyć odpowiedzialności, zrzucając skutki swego nieodpowiedzialnego postępowania na barki poszkodowanego. To myśli człowieka, który sam deprocjonował innych, a potem zarzucał to im samym. Takie postępowanie to jak uderzenie pejczem w niespodziewającego się tego niewinnego człowieka.
Sama w postach do mnie obniżałaś wartość intelektualną niektórych użytkowników tego forum, a mi samemu proponowałaś leczenie u specjalisty. A za co? Za drobne przypomnienie abyś szanowała innych. Ja kate-m tutaj nie jestem i nigdy nie byłem. To nie administracja jest problemem a ci z forumowiczów, którzy problemy tworzą. Zrozumienie prostej zasady: ''Nie rób drugiemu tego co tobie nie miłe'' może rozwiązać każde niesnaski. To nie obrażany ma się poprawić a obrażający.
Nikt tutaj nie chce nikogo na siłę porządkować. Trzeba samemu nauczyć się samodyscypliny i samokontroli nad sobą i posiąść umiejętnośc szanowania innych. Jeśli taką postawę będziesz starała się tutaj reprezentować to na pewno polubię Twoje nauki.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2012, 22:14:27 wysłane przez janusz » Zapisane
Robin
Gość
« Odpowiedz #45 : Październik 28, 2012, 09:27:42 »

Co wam przychodzi do głowy, Lady... i Phi..  to dwie rożne osoby mieszkające w dwóch rożnych częściach Polski. Ona jest kobietą a on jest mężczyzną. Zupełnie inne osobowości z innymi zainteresowaniami w tym samym ogólnym temacie.
Inaczej piszą , mają zupełnie inny styl, inną ekspresję inaczej widza świat i inaczej go opisują.
Wydaje mi się iż Janusz zna osobiście Phi i może powiedzieć oś więcej o nim.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Skąd wiesz Kiaro ?  znasz ich osobiście ? w necie mozna rózne bzdury wypisywac i w ogóle
nie rozumiem tego całego zamieszania,według mnie Janusz to bardzo cierpliwy i łagodny człowiek.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #46 : Październik 28, 2012, 10:57:04 »

Forumowiczko Kate

Cytuj
''...bo niby dlaczego ja miałbym odpowiadać za to, że komuś jest nieprzyjemnie''

To cytat kogoś, kto w łatwy sposób chciałby się pozbyć odpowiedzialności, zrzucając skutki swego nieodpowiedzialnego postępowania na barki poszkodowanego.
Sam cytat, bez kontekstu wyraża po prostu oczywistość.
Bez kontekstu , styl wyrażania i prezentowane treści przez użytkownika w odniesieniu do przykładów , postaw, prezentowanych wartości, ale W ODERWANIU od osobistych wycieczek, nie powinny z automatu powodować obrazy godności osobistej. Faktycznie nie da się przewidzieć, czy prezentowane zdanie lub uwagi nie spowodują u kogoś nieprzyjemne odczucia, lub nawet obrazę godności osobistej.

Był tu na forum taki zgrzyt z JANem, któren się bardzo przejął aż do urazy osobistej , interpretacją easta na temat pewnego polskiego szpiega z czasów wojny w powiązaniu z jego rolą w AK .Czy ktokolwiek może przewidzieć jakie sznurki poszarpią wewnątrz czytelnika na skutek tego co zostało napisane ? Czy zatem ktokolwiek miałby odpowiadać za to ,że komuś tam zrobiło się nieprzyjemnie ?
Ostatni przykład, temat obozów dla uchodźców w Polsce, na kanwie artykułu Imigrantki. Znów , różne postawy i osobiste poczucie naruszenie  wartości u Rafaeli.

Jeśli takowe reakcje następują to są okazją do przepracowania w sobie tego, co szarpie za wewnętrzne struny, tego co boli w nas, a nie do zasłaniania się słynnym artkowym "dupochronem" , czyli w tym przypadku punktem regulaminu o naruszeniu godności osobistej.

Z całym szacunkiem - oczywiście wszystko zależy od kontekstu, bo są też skrajne przegięcia wyraźnie mające na celu wymuszanie na człowieku zmian przezeń nie chcianych na tym etapie rozwoju, przy użyciu nieadekwatnych środków. Takie przebudzanie na siłę nie ma sensu.

Terapia szokowa może w łatwy sposób zmienić się w narzucanie własnej woli w imię uznanych za jedynie słuszne, prawd własnych, a to już jest zbudowanie kolejnej auto-niewolniczej tożsamości .
Cytuj
To myśli człowieka, który sam deprocjonował innych, a potem zarzucał to im samym. Takie postępowanie to jak uderzenie pejczem w niespodziewającego się tego niewinnego człowieka.
Z pewnych okolicznościach uderzenie pejczem zmusza do reakcji, a sama reakcja własna potem do refleksji i dzięki temu można zobaczyć w innym swietle siebie i zweryfikować własne wyobrażenia na temat swojej "niewinności".
Pomocne są tu pytania " dlaczego akurat się na MNIE uwzięli ?" , "czemu mi się to zdarza, a nie innym ?"
Zamiast , niczym "android" z automatu przerzucać złe intencje deprecjonowania wartości z "innych na innych" może przyjrzeć się co ten pejcz pokazuje we "mnie " ?

Cytuj
Zrozumienie prostej zasady: ''Nie rób drugiemu tego co tobie nie miłe'' może rozwiązać każde niesnaski. To nie obrażany ma się poprawić a obrażający.
To truizmy , którymi zawsze można się zasłonić, w każdej sytuacji. Takie "dupochrony". Zamiast skorzystać z okazji i rozpoznać co jest faktycznym problemem. Przykładowo utworzyć osobny wątek i w nim tylko do końca prowadzić weryfikację z konkretną osobą. Tam , owa osoba będzie mogła się uzewnętrznić, wylać z siebie "żale " , pretensje i może sie okazać, że coś się pozytywnie zweryfikuje.

Kto jest chroniony ? JA domaga się ochrony , to JA nie chce aby obnażyć iluzję dlatego tworzy niby oczywiste prawa. Tobie ma być niemiłe to nie rób tego MI. Wychodzi się z założenia, że Obrażany jest pokrzywdzony, a "obrażający" to takie zło wcielone. Nie zawsze tak jest, a rola admina to szczególnie jest narażona na konfrontacje z obrażonymi i obrażającymi ,a nawet z obrażalskimi - do tego trzeba przywyknąć Mrugnięcie

Cytuj
Trzeba samemu nauczyć się samodyscypliny i samokontroli nad sobą
Zgoda, zatem zamiast najprostrzych kompulsywnych odruchów z użyciem przycisku BAN , spóbować - przy użyciu samokontroli - czy dałoby się to uczynić tak , aby użytkownik sam się zmitygował, ewentualnie, aby dotrzeć do sedna w czym jest problem.

@Robin
Cytuj
znasz ich osobiście ? w necie mozna rózne bzdury wypisywac i w ogóle
nie rozumiem tego całego zamieszania,według mnie Janusz to bardzo cierpliwy i łagodny człowiek.
Skad wiesz ? Znasz go osobiście ?
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2012, 10:58:05 wysłane przez east » Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #47 : Październik 28, 2012, 11:09:04 »

Robin - mam pytanie, czy Ty znasz janusza osobiscie?
W glowie mi sie nie miesci, ze ktokolwiek mogl pomyslec, iz Fair Lady i PHI to jedna i ta sama osoba!!
Kate i FL to jedna i ta sama osoba, choc dwa rozne, oddzielne konta.
cyt janusz
Cytuj
Ja kate-m tutaj nie jestem i nigdy nie byłem.

i ten:

Cytuj
Jeśli taką postawę będziesz starała się tutaj reprezentować to na pewno polubię Twoje nauki.

Ja tez katem nie jestem. Kate to angielska forma imienia Kathrin (wymawiaj "kejt") i nie jest to przypadek, ze takiego nicku uzywam.

Ciesze sie, ze jestes janusz na drodze otwarcia na innosc innych. Jako admin swiezo upieczony Mrugnięcie powinienes dawac przyklad.
Nie wygrzebuj z przeszlosci, patrz prosto przed siebie, co za roznica, kto kiedy co powiedzial, napisal, bylo minelo, kazdy uczy sie poprzez proby i bledy. Normalne.
Gdy uzytkownik ma problemy, co wyraza emocjonalnym tonem, to jest sygnal, aby go zrozumiec, wysluchac, powiedziec cierpliwie swoje zdanie, odczekac i cieszyc sie z sukcesu pedagogicznego.
Przeciez nikt tu swiadomie nie rejestruje sie, aby obrazac administracje, czy innych, to wir wytwarzajacy sie podczas wymiany roznych sil o roznych poziomach napiecia. Normalna fizyka.

Tytul watku i jego tresc to riposta na karanie! Bo adminom punktow ujemnych, czy banow nie mozna ot tak wlepic, a moze mozna, a my nie wiemy?

Mysle, ze po to sa takie mozliwosci szybkiej wymiany mysli, choc tylko dwuwymiarowej, aby sie uzupelniac, na tym polega wolny wybor, wybrac co pasuje, a reszte pozostawic nie niszczac. Jak podczas grzybobrania, lepsze do koszyka, a reszta dla innych zbieraczy, nie trzeba ich zdeptac.

Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #48 : Październik 28, 2012, 12:18:53 »

Rzecz się stała niesłychana
Phi otrzymał właśnie bana
Bo obraził czyjąś godność
Stracił zatem wiarygodność

Janusz za motyla robi
Jednak coś mu nie wychodzi
Zamiast fruwać kolorowo
Pełza wciąż gąsiennicowo

Kejt co przecież nie od kata
Od Janusza lepiej lata
A uczony east wskazuje
Jak u kogo „JA” buzuje

Morał z tego niewesoły
Nie chcesz Bana – idź do szkoły
Tam nauczą cię porządku
Byś nie bzykał w luźnym wątku

Bo paragraf to rzecz święta
To nie cukier ani mięta
Mądrej głowie dość dwie słowie
Miej to zawsze w cudzysłowie


 Mrugnięcie
--------------


To pa kochani, pamiętajcie o cofnięciu czasu  Duży uśmiech
Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #49 : Październik 28, 2012, 12:24:48 »

 Uśmiech
SUPER!

Proponuje uznac wiersz ptak za hymn forumowiczow, i oczywiscie
"ku chwale Ojczyzny! (tzn. administracji)" -

zacytuje artqa:

"dzieci prosimy blizej z kwiatami"

P.S. W ten sposob wlasnie nalezy rozwiazywac konflikty na wesolo i tu east mial racje, ze i janusz od PHI moze sie czegos nauczyc.

edit:

Cytuj
To pa kochani, pamiętajcie o cofnięciu czasu 

Ja cofnelam sobie o kilka lat! A co bede sobie zalowac:)


Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2012, 12:28:08 wysłane przez Kate » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

sherwood dragoria babor anges archlike