Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 14:48:31


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Komentarze do audycji radiowych Barbary Choroszy  (Przeczytany 43439 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #25 : Maj 04, 2010, 18:10:10 »

Nie jest to ani strona  PCH/MF ani strona PCH/MF bis.Nie wiem jakim prawem p.Bill Brown prezentuje te filmiki na obecnych sesjach publicznych PCH/MF.Pewnie z "braku laku",bo PCH/MF nie ma nawet pozwolen na dalsze wykopki i od ponad roku w Hawarze
i Gizie,nic sie nie dzieje.Tereny Memfis kolo Kairu i obydwie strony tzw.Berlin Wall, nie byly nawet miejscami wskazanymi przez p.Lucyne/Enki.Jakim wiec cudem PCH/MF
prezentuje te odkrycia jako niemalze wlasne,do ktorych nawet reki nie przylozyli..?
Manipulacje i mydlenie oczu,ze jednak misja ratowania ziemi i ludzkosci trwa i rozwija
sie preznie.Dla mnie,na obecnym etapie,dzialania p.Billa Brown'a,to misja ratowania wlasnych tylkow przed kompletnym blamazem i zapomnieniem.Ot co.
Pozdrawiam.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Maj 04, 2010, 20:53:15 »

Cytuj
Nie wiem jakim prawem p.Bill Brown prezentuje te filmiki na obecnych sesjach publicznych PCH/MF

Może ma pozwolenie własciciela strony i filmu .Moim zdaniem napewno tak jest.Hm... chyba że ty nim jesteś ,wtedy było by uzasadnione twoje oburzenie.
 O ile mi wiadomo to stronę wcześniej reklamował uzytkownik o niku  ACMBS  http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=62.100  i jego trzeba poprosić o informację,a nie wyżywać się na Pch i MF . Projekt Camelot też zamieścił filmik i link do strony.Czy to dziwne że wszyscy dzielą się odkryciem ? W końcu wszyscy chcą dobra ludzkości. Moze właśnie takim prawem prezentuje sie  filmik na różnych stronach.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Thotal
Gość
« Odpowiedz #27 : Maj 04, 2010, 22:59:03 »

Być może "rozmnażanie" podobnych wieści zmusi Hawasa do ustępstw w sprawie dostępu do szeroko zakrojonych prac archeologicznych.

Im większy hałas, tym mniej Hawasa Duży uśmiech


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #28 : Maj 05, 2010, 10:33:39 »

Wiadomo,ze tonacy brzytwy sie chwyci aby uratowac swoja skore.Przypomnijmy sobie jak
czesto i gesto p.Lobos/Enki nasmiewala sie z naszych komputerow,ze to atrapy,ze sa
be i do d.Teraz te atrapy sa cacy,bo trzeba wywierac presje na dr.Z.Hawassa i zasypac
go e-mail'ami - petycjami.Pomysl conajmniej chory,bo jak slusznie zauwazyla Kiara,
dr.Hawass zablokuje ta poczte bardzo szybko, skutecznie i moze na zawsze.
Przypominam sobie rowniez,ze Stanley W. czestowal nas prawie codziennie sloganem-mantra,ze grunt sie nam jara pod stopami.Teraz juz wiemy na pewno,ze to nie nam sie
jara, a PCH/MF,.. i stad te wrzaski o pomoc.SOS,SOS - Titanic tonie!!!...rozlega sie glos na puszczy...ale kapitan En-ki nic nie slyszy,bo juz dawno z tego okretu uciekl.
A moze go na nim w ogole nie bylo..?Chyba tak.Doszly nas wiesci,ze jest motorniczym jakiegos
pociagu.
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2010, 10:38:12 wysłane przez Kahuna » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #29 : Maj 05, 2010, 13:09:36 »

 Uśmiech Uśmiech zawiadamiam iz nasz Enki juz nie jest motorniczym , juz go wywalili z tej funkcji , teraz gania po pastwiskach za swoimi barankami i owieczkami. Strasznie sie wkurza , gdy , ktoras nie daj Boze podniesie glowke by spojrzec w niebo Chichot Oj bedzie bedzie. Jak juz stadko sie zmniejszy to jaka role sobie wymysli?

To juz chyba naprawde nekromancja  zostala  ,wykopywanie mumi przedwiecznych , nawet im,  spokoju nie da.

Uf... ludzie , ludzie wolna wole macie i korzystajcie z niej wedle waszych odczuc , tylko wszych osobistych.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2010, 20:41:48 wysłane przez Kiara » Zapisane
Andtrax Skyaler
Gość
« Odpowiedz #30 : Maj 05, 2010, 19:40:11 »

Wolna wola tak naprawdę nigdy jej nie było wolna wola to iluzja
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #31 : Maj 05, 2010, 20:18:48 »

 Szok
Cytat: Kiara
...To juz chyba naprawde nekrofilja ...

Kiaro, mienisz się osobą "rozwiniętą duchowo"?

Cytat: Wikipedia
Nekrofilia (gr. νεκρός – martwy, φιλία – miłość; ang. necrophilia; inne nazwy: tanatofilia, nekrolagnia) – zaburzenie preferencji seksualnych; stan, w którym bodźcem stymulującym seksualnie mogą być jedynie ludzkie zwłoki. Skłonność ta może być jednak wygeneralizowana do wszystkich obiektów, które danej jednostce kojarzą się ze śmiercią bądź zwłokami (np. śpiące osoby).

Widać emocje Ci puszczają, gdy zostajesz poddana krytyce.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #32 : Maj 05, 2010, 20:40:26 »

Szok
Cytat: Kiara
...To juz chyba naprawde nekrofilja ...

Kiaro, mienisz się osobą "rozwiniętą duchowo"?

Cytat: Wikipedia
Nekrofilia (gr. νεκρός – martwy, φιλία – miłość; ang. necrophilia; inne nazwy: tanatofilia, nekrolagnia) – zaburzenie preferencji seksualnych; stan, w którym bodźcem stymulującym seksualnie mogą być jedynie ludzkie zwłoki. Skłonność ta może być jednak wygeneralizowana do wszystkich obiektów, które danej jednostce kojarzą się ze śmiercią bądź zwłokami (np. śpiące osoby).

Widać emocje Ci puszczają, gdy zostajesz poddana krytyce.

Zle skojarzenia Darku , zwyczajnie pomylilam z predkosci dwie podobne nazwy "nekrofilje" z nekromancja.

Zwyczajna pomylka poprawie.

Nekromancja.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Nekromancja

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2010, 20:40:45 wysłane przez Kiara » Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #33 : Maj 05, 2010, 20:50:25 »

 Uśmiech

Barbara Choroszy w audycji przedstawia zapisy z  hipnozy, przeprowadzonej przez Grzegorza Popławskiego ,z istota duchową,strażnikiem komnaty wiedzy pod Sfinksem.Temat juz od dawna jest omawiany np.na forum INFRA, od płowy lutego.Warto przeczytać by wyrobić sobie własne zdanie. Podaję link http://www.paranormalne.eu/forum/index.php?showtopic=5904 
Wszystkie sesje są na stronie http://www.czasnowejery.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=55&Itemid=73 . Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2010, 20:51:01 wysłane przez Linda » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #34 : Maj 07, 2010, 09:08:38 »

Zdanie to można sobie wyrobić najlepiej samemu, a te komentarze na ifra są tak jak wszędzie zaczepne i w większości zmanipulowane.
Porównanie PCH do sekty -  żałosne
Wychwalenie KK   - żałosne
Jeżeli ktoś chce być choć troszkę wiarygodny niech nie stawia się  na piedestale i nie rości pretensji do uznania jego prawdy.

Dzięki Lindo za linki nie miałam przyjemności czytania tamtego forum, ale zaobserwowałam,że nie rożni się ono pod względem udowadniania swoich prawd od naszego podwórka Uśmiech

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #35 : Maj 08, 2010, 16:46:02 »

Ciekawe.Uśmiech
Akadi- strażnik wiedzy sfinksa.
Ale tu mamy odmienny motyw działania oprócz EN-Kiego.
Mamy w Polsce drugie medium. P. Jurka Łyducha.
Jeśli tak, to możemy mieć bardziej wiarygodne źródło obecnego przekazu dla Ziemian, a szczególnie Polaków. No i też wspomninał Zahiego, jako sprawcę blokady wykopków. Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

Co Wy na to? O naszym nowym informatorze Os. duchowej Akadim? Podejrzewam, osobie z dawnej Atlantydy.
Pozdrawiam. Cool
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #36 : Maj 09, 2010, 01:31:51 »

Pan G.Poplawski to tani oszust ale juz na tyle grozny,ze zaczynaja go popierac oszusci
duzo wiekszego formatu,czyli p.B.Choroszy z Misji Faraon.Grunt sie im jara pod stopami
wiec niech Cie nie dziwi ta "montowana" na goraco solidarnosc.Kiedy fala "tsunami 2012 r."przeminie,zobaczysz co z tego wszystkiego pozostanie.Mniej niz zero,bo prawde
poznajemy po owocach a tych,jak do tej pory, brak..Amen.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2010, 02:20:50 wysłane przez Kahuna » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #37 : Maj 10, 2010, 14:40:11 »

Jestem ciekaw, co dalej wymodzą na kolejne sesje.Uśmiech
Zapisane
Robin
Gość
« Odpowiedz #38 : Maj 10, 2010, 20:17:29 »

Pan G.Poplawski to tani oszust ale juz na tyle grozny,ze zaczynaja go popierac oszusci
duzo wiekszego formatu,czyli p.B.Choroszy z Misji Faraon.Grunt sie im jara pod stopami
wiec niech Cie nie dziwi ta "montowana" na goraco solidarnosc.Kiedy fala "tsunami 2012 r."przeminie,zobaczysz co z tego wszystkiego pozostanie.Mniej niz zero,bo prawde
poznajemy po owocach a tych,jak do tej pory, brak..Amen.
Pozdrawiam.

ostre słowa ,nie boisz się że pan Popławski i pozostali ,podadzą cię do sądu ? Musisz mieć argumenty i dowody ich oszustw skoro tak twierdzisz.
Fakt że filmik niczego nie dowodzi ,ale na ocene jest jeszcze za wcześnie (jak dla mnie)
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #39 : Maj 11, 2010, 17:24:11 »

Nie boje sie i nawet byloby mi to na reke,bo mam niezbite dowody na ich oszustwa.
To raczej oni powinni sie bac.
Pozdrawiam.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Maj 25, 2010, 10:45:22 »

Najnowsza audycja p.Barbary to  : "Przekaz od Barbary Turlińskiej - Rozładowanie Karmy"
Moim zdaniem doskonały przekaz , wyraża wszystko to co i ja czuję po tych kilku tygodniach od wspomnianych w niej wydażeń.Powinnismy się nauczyć wybaczać ,a nie ciągle  podsycać nienawiść i wylewać jad na ludzi ,którzy nie pamiętają tych wydażeń. To samo tyczy się moim zdaniem wydażeń z całej  II wojny swiatowej.Wybaczymy sobie wszystko i zacznijmy życie od nowa z czystą kartą ,zamiast żyć ciągle martyrologią .
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2010, 10:46:43 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : Czerwiec 11, 2010, 19:45:01 »

Dodałem audycję:
WPNA_2010_06_09 - Przesłanie od Indian HOPI
Pozdrawiam!

no więc właśnie już tu chyba 2 razy cytowałem wizję szamana Indian Hopi(którą czytałem już parę dobrych lat temu) która mówi "kiedy stanie dom na niebie wszystko się odwróci"-
wygląda na to że wszystko się sprawdza choć język audycji może brzmieć jak fantasy dla tzw. cywilizowanych ludzi,-
ISS- będzie gotowa przed końcem roku, a o łososiach parę tygodni temu już było bodajże na NG.- że ich populacja praktycznie zaprzestała reprodukcji, u nas te pszczółki i boćki które coś nie bardzo wracają do gniazd???
oczywiście wszystko to można lekceważyć, ale wygląda na to, że ma to więcej wspólnego z rzeczywistością niż można by się spodziewać.

czasu nie pozostało więc wiele!
PS. Ciekawy jest ten wybór "transformacji" o którym mówi przesłanie starszyzny IH.,- co właściwie będzie do wyboru?Coś?
songo1970  przeniosłam tu twój komentarz ,ponieważ tamten wątek jest przeznaczony tylko dla audycji radiowych Chichot
Pozdrawiam chanell
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2010, 09:46:03 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #42 : Czerwiec 12, 2010, 22:51:44 »

za dom na niebie równie dobrze należałoby przyjąć powstałą już dawno stację orbitalną...
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Czerwiec 13, 2010, 05:58:42 »

za dom na niebie równie dobrze należałoby przyjąć powstałą już dawno stację orbitalną...

istniał już wcześniej radziecki "MIR" który już spłonął w atmosferze- więc to nie o niego chodziło, poza tym ten radziecki wynalazek nie był początkowo planowany jako taka właśnie stała orbitalna stacja/dom!.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mir_(stacja_orbitalna)
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Lipiec 04, 2010, 09:54:30 »

W najnowszej audycji pt;" Przygotowanie do wydarzeń roku 2012 "  pani B.Choroszy apeluje do podpisywania petycji w sprawie uruchomienia ochrony Ziemi .Posłuchajcie bardzo ciekawe
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Torton
Gość
« Odpowiedz #45 : Sierpień 07, 2010, 09:54:42 »

Skidar chyba nie jesteś na bieżąco, nie jest już to aktualne forum Projektu Cheops.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : Sierpień 07, 2010, 19:39:42 »

No to co że nie jest, wielu ludzi słucha tych audycji ,wstarczy zobaczyć ile jest wejść do tego wątku. 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2010, 19:41:22 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #47 : Sierpień 07, 2010, 22:20:59 »

Wchodzę do tego wątku - "audycje" wyłącznie po to aby odznaczyć jako przeczytany. Posłuchałem  kilku fragmentów  kilku audycji i mi wystarczyło...
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #48 : Sierpień 07, 2010, 22:23:44 »

No to co że nie jest, wielu ludzi słucha tych audycji ,wstarczy zobaczyć ile jest wejść do tego wątku. 

No porażająca ilość tych wejść to nie jest, w porównaniu do innych tematów na tym forum. Po za tym tak jak wcześniej powiedziałem skoro nie jest to forum PCh to po co zamieszcza tutaj "coś" co jest związane nie z tym forum? No chyba że dalej chcecie być "Projektem Cheops"...
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : Sierpień 09, 2010, 10:30:34 »

Odpowiadam za siebie : tak -chcę tych audycji ( mimo że nie słucham wszystkich) ,jesli ty nie chcesz to przecież nikt cię nie zmusza do słuchania.
Po za tym na tym forum jest wiele tematów nie związanych z PCH i nikt nie protestuje. Widzę że usiłujesz doprowadzić do zmiany nazwy i tematyki forum ,ale przecież nie to jest najważniejsze.Osobiście jestem przyzwyczajona do tej nazwy i jestem za tym zeby pozostała.To że forum transformuje w innym kierunku ,to bardzo dobrze.
Można dopisać ( tak jak proponowała Sarah) Forum Projektu Cheops -Transformacja lub odwrotnie T.P.CH. Język Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

truegaming wild-reign halotupsy magicalespackluporum world-anime