Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czerwiec 25, 2024, 13:41:06


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowa Ziemia  (Przeczytany 84895 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Astre
Gość
« Odpowiedz #75 : Listopad 23, 2012, 17:49:57 »

Każda treść, u każdego niesie inne wyobrażenia. I całe szczęście.
Inaczej ŚWIADOMOŚĆ ukisiłaby się.  Duży uśmiech


Czyli inaczej mówiąc - po to są różne wyobrażenia, ażeby świadomość się nie ukisiła.


Tylko, że już dawno się ukisiła....

Włącz TV i posłuchaj codziennych wiadomości to zobaczysz na własne oczy jaka ukiszona....

Albo wstąp 28 listopada do senatu (jak cię tam wpuszczą ?), to zobaczysz jak ukiszona świadomość będzie głosować za GMO, a potem ta sama ukiszona świadomość będzie to GMO  wp.......dalać, a następnie przerabiać to GMO na gówno.

Oto Nowa Ziemia .....

No to pa ...

« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2012, 18:08:19 wysłane przez Astre » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #76 : Listopad 23, 2012, 19:11:44 »

Astre, również nie jestem zachwycona świadomością większości (niestety)
mieszkańców naszej planety.

Lecz pisząc ŚWIADOMOŚĆ wielkimi literami, miałam na myśli całą, wszechświatową, kosmiczną
Świadomość. Na którą składają się nasze indywidualne jak i zbiorowe (planetarne) świadomości.
Nazwij to rdzeniem, źródłem, bogiem, czy czymkolwiek chcesz.

Jak sam wielokrotnie podkreślałeś, życie to suma algorytmów. A te są wynikiem jakiejś inteligencji
(bo przecież nie jej braku), która to wciąż rozwija się dzięki naszym doświadczeniom i wyobrażeniom.

Tak więc, Twoje oburzenie na nasz głupi parlament i na niewiedzę u ludzi też ma sens.
Zaś ŚWIADOMOŚĆ wyciągnie z tego wniosek, pisząc nowy algorytm.
W pewnym sensie, jako uczestniczący w ŚWIADOMOŚCI sami piszemy te algorytmy.

To pa  Mrugnięcie
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #77 : Listopad 24, 2012, 07:51:32 »

Cytuj
Nie ponoszę odpowiedzialności za to co ktoś sobie wyobrażą an podstawie moich wypowiedzi , a tylko za ich treść.

Kiara

Szacowna prawdą jest, że każdy daną informację odbierze inaczej i zależne to jest od tego jakby tu rzec co ,,przerobił " Mało tego są i tacy, którzy mając zakodowaną dogmatycznie tzw podświadomość informację nt procesów energetycznych odrzucą zupełnie Uśmiech
Cierpliwy jestem i cierpliwie powtórzę każdy człowiek jest inny więc dla każdego co innego Duży uśmiech
Lecz moim skromnym zdaniem ponosimy odpowiedzialność i za to co wysyłamy - prawo odbicia i za to na co zamieniamy naszą myśl - prawo przyczyny i skutku.
Krótko mówiąc (szacowny east zwrócił mi słuszna uwagę, że nas czytają i goście) ponosimy skutki, za to jak się nas odbiera i jak się nas czyta Cool
Oczywiście moim skromnym zdaniem Uśmiech

ptak
Cytuj
Lecz pisząc ŚWIADOMOŚĆ wielkimi literami, miałam na myśli całą, wszechświatową, kosmiczną
Świadomość. Na którą składają się nasze indywidualne jak i zbiorowe (planetarne) świadomości.
Nazwij to rdzeniem, źródłem, bogiem, czy czymkolwiek chcesz
Szacowna ptak moim skromnym zdaniem szacowny Astre generalnie wie do którego stawu wejść tylko od czasu do czasu zachowuje się jak z całym szacunkiem i z za przeproszeniem rozpieszczony bachor i zwyczajnie nie zakłada kaloszy, a później się złości, że woda zimna Duży uśmiech
Oczywiście z całym szacunkiem dla szacownego Astre Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2012, 07:52:21 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #78 : Listopad 24, 2012, 08:41:39 »

Każda treść, u każdego niesie inne wyobrażenia. I całe szczęście.
Inaczej ŚWIADOMOŚĆ ukisiłaby się.  Duży uśmiech


Czyli inaczej mówiąc - po to są różne wyobrażenia, ażeby świadomość się nie ukisiła.


Tylko, że już dawno się ukisiła....

Włącz TV i posłuchaj codziennych wiadomości to zobaczysz na własne oczy jaka ukiszona....

Astre zapewne mówisz o tym wąskim wycinku świadomości ludzkiej i to podporządkowanej obcemu implantowi i tu racja.

Brak Ci trochę oglądu z szerszej perspektywy o której pisali przedpiścy ,ale nie martw się to z czasem przychodzi Duży uśmiech

Masz rację, że konsekwencje GMO będą dalekosiężne ,ale ostatecznie to od poziomu świadomości w ludziach zależy jakie.

I tu się przypomina scena z wczoraj obejrzanego filmu w którym to oganizmy modyfikowane genetycznie przerabiane są na ... mydło do picia. I ten System musi umrzeć, właśnie sam skazuje siebie na zagładę,  bo on nie zna pewnej podstawowej , niezniszczalnej i ponadczasowej prawdy na temat ŚWIADOMOŚCI  oraz Miłości.

Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : Listopad 27, 2012, 21:22:40 »

To nowy artykuł Inelii Benz, może dla niektórych będzie nawet mocno kontrowersyjny, ale chyba warto się zastanowić co dokładnie Inelia chce nam przekazać w różnych akapitach artykułu.


Piąty Wymiar nie jest miejscem, jest Kreacją.


By Inelia Benz
26 listopada 2012
http://ascension101.com/

Tworzymy naszą własną rzeczywistość. To jest coś, co było nauczane przez tysiące lat, i było dobrze strzeżoną tajemnicą w zachodnim społeczeństwie przez tyle lat. Jest to również jeden największy kawałek informacji, od osiągnięcia którego "moc, która jest" próbuje powstrzymać masy śpiących.

Dlatego, ta wiedza jest utrzymywana w tajemnicy, bo gdy człowiek śpi (duchowo nie obudzony), może być prowadzony w celu stworzenia czyjejś rzeczywistości poprzez wykorzystanie strachu, perswazji i stwarza iluzje rzeczywistości, które są sprzedawane tak ciężko, że jest trudno pomyśleć, że nie są prawdziwe.

Ale kiedy myślimy o 5-tym Wymiarze lub innym wyższym wymiarze, często zapominamy, że te same zasady obowiązują.

W wymiarach bardziej subtelnych, materiał rdzenia jest tam w fizyczności bardziej subtelny, ale to co tam się wydarza, to, czego doświadczamy, i nawet wejście w tą mniej gęstą rzeczywistość, jest naszym własnym tworem. W celu wejścia bardziej subtelne i giętkie wymiary, potrzebujemy świadomości i zdolności do pozwolenia sobie tam być i tworzyć, tą mniej gęstą rzeczywistość. Robimy to przez stawanie się coraz mniej "gęstymi" (gra słów nie zamierzona).

Ze względu na mniejszą solidność 5-tego Wymiaru (lub 4, lub 12 i wszystkich pomiędzy), ci, którzy uczynią, go częścią ich środowiska są bardziej świadomi własnej natury i natury ich rzeczywistości. Jesteśmy "w stanie zrobić" to dużo lepiej niż w solidności 3D.


W wymiarach bardziej subtelnych, w celu "użycia" mocy innej osoby, musimy mieć jej świadomą zgodę
. Powodem jest to, że w tych wymiarach jest bardzo mało pozostawione nieświadomości. A to, co pozostało lewo nie jest łatwe wykorzystane przez innych. Tworzymy 5-ty wymiar.

Tak, cała fizyczna rzeczywistość jest wielowymiarowa i jest iluzją, ale tworzymy je, aby mieć doświadczenie poszczególnej indywidualności. Egzystują one w tym samym „miejscu”, które jest nieograniczone. Ale w tym samym czasie, decydujemy się być świadomymi tylko małego zakresu tej wszechogarniającej "rzeczywistości". To malutkie widmo dyktuje to, czego doświadczamy jako "prawdziwego".

Różnice pomiędzy 3, 4 i 5  wymiarem są w umocnieniu, subtelności materii stałej i zdolności do zrobienia tego.

Dlatego to, czego doświadczamy w subtelnych wymiarach jest tym, czego zdecydujemy się doświadczać. "Oni" nie "istnieje" dopóki tworzymy i przenosimy naszą świadomość w tą przestrzeń.

Nie ma wymiarów w Jedności, bo nie ma pojedynczego konstruktu indywidualności z "innymi", czy "inną osobą" lub "środowiskiem".

Z punktu widzenia Jedności, różnice między 3 i 5-tym wymiarem są nieskończenie małe i nieistotne. Ale z naszego punktu widzenia, i świadomości, nie może być dwóch różnych doświadczeń fizycznego istnienia.

I najważniejsze, nie są to wymiary, w które wkraczamy, ale aktywnie tworzymy chwila po chwili przez nasze podnoszenie naszych osobistych wibracji i podnoszenie wibracji planety, i będąc w pełni świadomi naszej intencji i energii za całą naszą komunikacją z innymi i sobą. To jest osobisty proces tworzenia.

Jak dostaniemy się do tego punktu świadomej kreacji?
Podnosimy naszą osobistą wibrację, podnosimy wibrację naszego środowiska, jesteśmy ucieleśnieniem nowego paradygmatu. W jaki sposób możemy to zrobić? Znajdź narzędzia, które współbrzmią z tobą. Istnieją tysiące z nich tam.

Jeśli to, co mówię, rezonuje z tobą, zobacz, czego możesz użyć w sekcji Narzędzia na Ascension101.com. Istnieją tam narzędzia dla Ciebie, planety, kolektywu ludzkiego i całej matrycy. Zawartość dostępna na naszej stronie była odwiedzana przez ponad 1.600.000 osób, które wchodziły na strony 3.362.410 razy. Osoby te często nauczyły się narzędzi, aby następnie uczyć innych.

„Word of mouth”  jest drogą numer jeden, przez którą osoby te znalazły stronę internetową ascension101. Te osoby podzielą się tym, co działa dla nich.

Strona będzie do około roku 2017, w którym to momencie to już nie będzie konieczna (jeśli robimy to właściwie), ponieważ osiągnęliśmy masę krytyczną umocnionych jednostek, przesuwanie całego gatunku do poznania wszystkich tych narzędzi i możliwości, bez konieczności robienia kursów, przy użyciu narzędzi, słuchając wywiadów, lub czytając artykuły czy na ascension101 lub innej lokalizacji.

To, co pozostało do zrobienia po podnosić nasze własne wibracje, wibracje planety i stworzyć 5-ty wymiar?


Cóż, to zależy od ciebie. Moja rola nie jest tą Kreatora, jest ona inspirować was, abyście siebie  sami umacniali, biorąc z powrotem swoją własną władzę, będąc suwerenem swojej osobistej rzeczywistości, pokazując, że masz narzędzia, zdolności i umiejętności do swojej dyspozycji, aby nikt inny nie zdołał kiedykolwiek zabrać twojej mocy bez Twojej świadomej zgody ponownie. To jest twoja rola, aby utworzyć nowy paradygmat, 5-tego Wymiaru, czy jakiejkolwiek innej nazwy, jaką możesz znać, jako doświadczenia w subtelnej rzeczywistości fizycznej. Kiedy zacząć? Mówię, zacznij już teraz!

Jesteś twórcą. Rozpocznij tworzenie tej nowej rzeczywistości już teraz. To nie jest lokalizacja do przybycia, to jest coś, co Tworzysz dzisiaj podnosząc swoją wibrację i podejmując decyzję, co chcesz stworzyć.

Nazywam się Inelia Benz, i jestem tu, aby podnieść poziom wibracji planety. Po Co ty Jesteś tutaj?
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #80 : Listopad 28, 2012, 13:16:01 »

Cytuj
Nazywam się Inelia Benz, i jestem tu, aby podnieść poziom wibracji planety. Po Co ty Jesteś tutaj?
Pierwej zadaj pytanie CZY JESTEŚ ?

Cytuj
Tak, cała fizyczna rzeczywistość jest wielowymiarowa i jest iluzją, ale tworzymy je, aby mieć doświadczenie poszczególnej indywidualności.

Bardziej wrażenie niż doświadczenie ,gdyż wcale nie tworzysz niczego prawdziwego, bo co możesz stworzyć z iluzji ?
Doświadczenie wrażenia !

Cytuj
Egzystują one w tym samym „miejscu”, które jest nieograniczone. Ale w tym samym czasie, decydujemy się być świadomymi tylko małego zakresu tej wszechogarniającej "rzeczywistości". To malutkie widmo dyktuje to, czego doświadczamy jako "prawdziwego".
No właśnie, to malutkie, iluzoryczne widmo dyktuje to czego doświadczamy jako "prawdziwego" ... I być może tylko po to tu "jesteś" Duży uśmiech Aby zastąpić iluzję lepszą iluzją ... taka gra.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : Listopad 28, 2012, 13:18:29 »

..to wszystko racja, ale Iluzja ma swój cel- inaczej by jej po prostu nie było Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #82 : Listopad 28, 2012, 14:02:43 »

Iluzja, to 'pijanica wiecznie naćpana', by się prawda nie objawiła w trzeźwości.  Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : Listopad 28, 2012, 14:12:17 »

Iluzja, to 'pijanica wiecznie naćpana', by się prawda nie objawiła w trzeźwości.  Duży uśmiech

ano, jednak ta prawda jest podobno śmiertelnie nudna Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #84 : Listopad 28, 2012, 14:28:38 »

Być może , songo , że jakiś cel ma, ale to nie ma znaczenia, bo nie ma sensu się doszukiwać celu, tylko jedynie rozpoznać, że to nie jest ostateczna rzeczywistość, a nawet, że nie jest ona rzeczywista. Rozpoznanie poszerza automatycznie Świadomość.
Jak to powiedział pewnien radziecki genialny matematyk ,kiedy zaoferowano mu grube pieniądze za jego pracę " a po co mi kasa, kiedy mam cały Wszechświat na wyciągnięcie ręki " Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #85 : Listopad 28, 2012, 19:37:37 »

Cytuj
Cytat: ptak  Listopad 28, 2012, 14:02:43
Iluzja, to 'pijanica wiecznie naćpana', by się prawda nie objawiła w trzeźwości.  Duży uśmiech

ano, jednak ta prawda jest podobno śmiertelnie nudna  Duży uśmiech

Wielce szacowna ptak, któryś raz z kolei zagrała na strunach mojego hm... Duży uśmiech
Bo napisała trafnie i hm trafnie Duży uśmiech
Szacowny songo też napisał prawdę tylko moim skromnym zdaniem zapomniał dodać: dla intelektu Uśmiech
Intelekt nudzi się bardzo szybko i dlatego cały czas szuka nowych podniet i tak trudno mu się na czymś stałym skupić. Duży uśmiech
Moim skromnym zdaniem jak mówimy o prawdzie to mówimy o Jedności.
Doświadczywszy jej raz świadomością zewnętrzną ( bo wewnętrzną z całą pewnością doświadczamy jej na każdym kroku ) ani nie będziemy tęsknic za czymś innym ani czegoś się lękać... Duży uśmiech
No i jeszcze pamięć tego doznania przyda się jak hm ...intelekt powiedzie nasze ciało na manowce Duży uśmiech
Lub popchniemy ciało w naprawdę trudne doświadczenie Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
 
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2012, 19:38:19 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #86 : Listopad 28, 2012, 20:03:46 »

Cytat: przebiśnieg
No i jeszcze pamięć tego doznania przyda się jak hm ...intelekt powiedzie nasze ciało na manowce  Duży uśmiech
Lub popchniemy ciało w naprawdę trudne doświadczenie  Duży uśmiech 

To znaczy intelektualnie popchniemy ciało w pokrzywy na tych manowcach?  Szok

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #87 : Listopad 29, 2012, 18:58:39 »

co do tych pokrzyw to nauczyłem się je konsumować Język
na zdrowi mi wychodzą czego i Tobie szacowna i innym życzę Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : Listopad 29, 2012, 19:30:48 »

To ostatni z comiesięcznych przekazów AA Gabriela przez Shely Young. W części dotyczy naszej egzystencji po znanej dacie.
Można zauważyć, że Gabriel zapowiada zmiany w trybie raczej ewolucyjnym, a samą datę nazywa "zasadniczym dostrojeniem".
To bardzo solidny kawałek z olbrzymią dawką spokoju. Nie są to tylko standardowe stwierdzenia, choć chwali "nas" też.


Archanioł Gabriel: Łatwość, Wyobraźnia i Radość

Witajcie, drodzy! Jak zadowoleni i zaszczyceni jesteśmy w Waszej obecności dzisiaj. Pozdrawiamy i cześć Wam za przybycie i zakotwiczeniu w energii grupy, i, oczywiście, gdy mówimy, to mamy na myśli grupę, nie tylko tych, którzy są na tej sali, ale także tych, którzy będą doświadczać tego przekazu w internecie w późniejszym czasie.

Cóż, siedzimy tutaj, Kochani. To jest miejsce, gdzie zaczyna się naprawdę dobrze. (Śmiech) To są momenty, w których kierunku wszyscy pracowali. To są momenty, na które wszyscy czekali. Ten pośpiech, który tak wielu z was czuje się w sobie, to uczucie, że musisz coś zrobić, musisz się pospieszyć i coś osiągnąć. To jest to, na co czekaliście.

I gdy poruszacie się dzień po dniu w tygodnie naprzód, zaczniecie czuć się bardziej obecni w waszych fizycznych ciałach. Wielu z was zacznie się czuć jakbyście już przybyli. Wielu z was będzie mieć doświadczenia deja vu, ponieważ wasza dusza pamięta swoje pragnienie, aby być tutaj, w tych chwilach teraz.

Oczywiście, nie idziecie sami. Idziecie ze swoimi przodkami, idziecie z niewidzialnymi pomocnikami, z aniołami, ze swoimi przewodnikami, z mistrzami. Wszyscy we wszechświecie obserwują! To jest taki radosny czas na waszej planecie, i my zapraszamy was, abyście zaczęli czuć to podniecenie i radość tego, co wasza masowa świadomość osiąga.

Teraz, rozumiemy, że jest wielu z was, którzy mieli strach nad nadchodzącym dostrojeniem. To dzięki waszym wszystkim wysiłkom, te prorokowane zagłady nie nastąpią. Więc proszę, Kochani, wiedzcie, że możecie zacząć się zrelaksować. Zachęcamy nadal koncentrować się na tym, co chcecie stworzyć, ale możecie odpocząć w kategoriach strachu przed tym kluczowym dostrojeniem przynoszącym kompletną katastrofę na waszej planecie.

Nadal będą wydarzenia. Wasza ziemia nadal będzie się przesuwać i uwalniać. Możecie tego oczekiwać. Będą często duże sejsmiczne zdarzenia pod koniec tego liniowego roku lub początku nowego roku, gdyż  energię dostrajają się i ustawiają.
To jest tak, gdyż Gaia potrzebuje zobaczyć, co ludzkość stworzyła, i następnie zdecydować, jak wiele potrzebuje, aby uwolnić, aby przejść do energii nowej ery, lub jeśli chcecie, nowego roku. Tego należy się spodziewać. Każdy, kto jest dotknięty tymi wydarzeniami zakontraktował doświadczenie tego, więc możecie zaufać i spać spokojnie, że wszystko jest Bosko doskonałe.

Teraz wiemy, że jest wiele sprzecznych informacji pochodzących z wielu różnych źródeł. To, co się dzieje, to jest, że wielu channelerów odbiera różne linie możliwości, wiele różnych wyników, wiele różnych efektów, które są energetycznie możliwe do odczytania na planecie. Wiele posiada potencjał ruiny, jednak nie są one już drogą, którą ludzkość podejmie i to jest z waszego powodu.

Dlatego powiadam wam, że jesteście takimi niezwykłymi stworami! Jesteście mistrzami chodzącymi po ziemi. Stworzyliście potencjał Nowej Ziemi na swojej ukochanej planecie. Świadczy to, jak potężni jesteście. Wszystkie scenariusze katastrof, które słyszeliście istniały jako potencjały dla waszej planety. To jest siła obudzonego człowieka, który odszedł w bok od tego wszystkiego i tworzy nową ziemię  i nową Erę , który może poruszać się do przodu w oświeceniu i pokoju i harmonii, radości i odprężeniu. Drodzy, wyobraźcie, łatwe życie, ponieważ jest to również w sferze waszych możliwości, właśnie teraz, ponieważ jesteście twórcami.

Jeśli wspólnie stworzyliście poza katastrofami, poza unicestwieniem waszej planety, czy nie widzicie, że możecie stworzyć ekspresję życia, której chcecie, i na którą zasługujecie? Możecie tworzyć co chcecie! To jest wasze przyrodzone prawo i radzimy zacząć myśleć poza starym pudłem, w którym byliście uwięzieni przez tak wiele lat w krainie niekończącego się potencjału i możliwości.

Więc powiadam wam, odkurzcie te wspaniałe fantazje! Dajcie sobie pozwolenie pójścia drogą radości. Rozumiemy, że to są dwie rzeczy, które były źle widziane przez społeczeństwo. Mówicie o tym, jak dzieci są czyste. Jak są połączone. Cóż, są one czyste i połączone, Drodzy, ponieważ są w Teraz, używają ich wyobraźni, i robią to, co przynosi im radość! To jest coś, co można łatwo zrobić.

Niestety, ci, którzy nie wiedzą wcale lepiej uwarunkowali was. Oni was nauczyli, że podążanie ścieżką radości nie jest w porządku i używanie wyobraźni jest złe. To jest głupie, to jest niepoważne, nie rób tego!

Każdy wielki wynalazek, który został urodzony na planecie jest darem wyobraźni. Każdy obiekt wielkiej urody, który widzieliście to dar wyobraźni. Każda wielka napisana praca, muzyka, która przenosi was ... wszystko to było przez waszą wyobraźnię i wiecie, dlaczego tak jest? To dlatego, że to właśnie poprzez waszą wyobraźnię łączycie się ze Źródłem! Wszystkie z tych pięknych rzeczy, które możecie tworzyć przy pomocy wyobraźni są formą channelingu. W ten sposób przynosicie kawałki nieba na ziemię. Wszyscy channelujecie jeśli dajecie sobie na to zgodę.

Również  nauczono was, że podążanie ścieżką radości jest niepoważne. Drodzy, te rzeczy, które przynoszą wam radość są wszczepione w was, aby wam ułatwić poruszanie się w ekspresji życia. One pomagają Wam znaleźć rzeczy, które sprawiają, że wasze serce śpiewa. One pomagają wam znaleźć karierę, służbę, która daje Wam największą radość i czyni, tą największą różnicę na waszej planecie. Wasza  radość jest Waszym wewnętrznym systemem naprowadzania, ale ludzie cały czas mówili, że to jest źle używać tego?

Jesteśmy tu, aby powiedzieć wam, żebyście ten pomysł wyrzucili się raz na zawsze! Podążajcie drogą radości. Radość jest jednym z energiami, które przychodzą zakotwiczać w tworzeniu Nowej Ziemi. To dzięki radości, dzięki waszej wyobraźni, i bycie w TERAZ, będziecie głębokimi kreatorami rzeczy, które nigdy nie były nawet rozważane na waszej planecie, aż do tego punktu. To jest tak proste, moi drodzy, nie róbcie tego bardziej skomplikowanym, niż musi być.

Będą bardzo aktywne energie pomiędzy Waszą chwilą teraz i zasadniczym dostrojeniem dnia 21 grudnia 2012 roku.
Będą donośne głosy krzyczące na was, że ich droga jest drogą do naśladowania, że ich droga jest jedyną drogą. Wielu będzie próbowało was przestraszyć mówiąc, że nastąpi koniec świata. Kochani, musicie oprzeć się na fundamencie wiary, którą stworzyliście dla siebie aż do tego punktu. Wiecie, jak się połączyć z tą wewnętrzną prawdą. Ta wewnętrzna prawda jest tym, co pomoże wam utrzymać uziemienie i zrównoważenie i koncentrację, gdy poruszacie się  w tych kluczowych czasach.

Będzie wielu, którzy robią bardzo dobrze z ich wzrostem własnej duszy, która będą, w ostatniej chwili, panikować i wątpić. Będzie wielu, którzy nie byli w duchowi w ogóle, którzy po prostu zdecydują, że chcą mieć część tych energii i będą skakać w naprzód w niesamowity sposób.

To jest tak ważne, abyście utrzymywali równowagę i pozwalali swojej wewnętrznej prawdzie, swojej wewnętrznej wszechwiedzy, aby prowadziła was waszą drogą.
Wiedzcie, że to, co jest właściwe dla Was, jest absolutnie sposobem, który należy kontynuować. Jesteś ekspertem od siebie. Nikt nie wie, po co twoja dusza jest tutaj, aby doświadczyć.

Zachęcamy, żebyście pozwolili sobie posuwać się naprzód z ufnością, napędem, i wiedząc, że jesteście znacząco kierowani, bo jesteście tymi, którzy przewodzą sobie, widzicie? To właśnie to, czym oświecenie jest i macie cały wszechświat przyklaskujący wam. Nie pozwólcie, aby strach i wątpliwości aktywowały się w tych bardzo ważnych czasach. Są to największe korki (stopery) w waszym życiu. Jesteście o wiele bardziej rozwinięci niż, to (co prezentujecie)  w tym momencie , drodzy. Idźcie do przodu radośnie. Uczcie przez przykład. Poddajcie się. Wiedzcie, że jesteście wspierani i chronieni na każdym kroku, w każdy sposób.

Wielu z was było na planecie wcześniej, próbowało wznieść i to nie zadziałało dobrze.
Te stare wspomnienia mogą się nagle wynurzyć. Jeśli tak zrobią, zrozumcie, co się dzieje. To nie jest to, co ma wydarzyć się tym razem. Zobaczcie, co to jest. To stara pamięć, która chce być uwolniona i zaoferuje głębokie uzdrowienie, gdy to zrobicie.

Więc ludzie chcą wiedzieć, czego będą doświadczali w nowych energiach. Dla wielu z was, w miarę postępów zauważycie stopniowe zmiany. Wasze stare problemy nagle nie będą takim obciążeniem, jak kiedyś. Możecie przesunąć się od bycia osobą, która bardzo potrzebowała mieć rację przedtem, potrzebowała udowodnić swój punkt (widzenia), nagle zdając sobie sprawę, że tak naprawdę, to nie ma znaczenia. Wasze  bezpieczeństwo w waszej własnej prawdzie będzie więcej niż wystarczające. Znajdziecie siebie o wiele bardziej komfortowo w przepływie, niż w kontroli (innych). Znajdziecie się sami doświadczając uzdrowień, doświadczając odmłodzenia. Będziecie patrzeć wstecz na życie, którym żyliście do tej pory i będziecie czuć je jako odległe, prawie jak poprzednie wcielenie. Znajdziecie w sobie uczucie większego spokoju, większej harmonii, większej obecności. Spokojni. Zrównoważeni.

To są rzeczy, których możecie oczekiwać. Żyjąc ekspresją życia, które szanuje to, kim jesteście. Ponownego zjednoczenia pokrewnych dusz, członków waszych grup dusz i duchowych rodzin. Doświadczania Boskiego partnerstwa które honoruje was, i podnosi Was i pozwala Wam zabłysnąć. Wyobraźcie sobie, drodzy, wyobraźcie sobie uzdrowienie z łatwością. Wyobraźcie sobie życie z łatwością. Wyobraźcie sobie, przyciąganie do siebie wszystkiego, czego potrzebujecie z łatwością. Wyobraźcie sobie kochające relacje, które nie są burzliwe i najeżone trudnościami, ale raczej świecące miłością i łatwością. Czy to nie brzmi dokładnie tak, jak to, czego wasza dusza pragnie? Więc stwórzcie To! Jesteście tymi, którzy dokonali wyboru.

Pomysł, że byliście kiedyś mali jest kompletną iluzją i jesteście żywym dowodem tego prawa teraz. Gdy spojrzycie na to, czego dokonaliście, i co będziecie dalej robić, raduje się niebo, i błogosławimy Wam, i honorujemy was i my kochamy Was bardziej niż możecie to sobie wyobrazić. Podtrzymujcie waszą dobrą pracę, moi drodzy, i wiedzcie, że jesteśmy przy was przez to wszystko. To jest tym, z czym zostawiamy was na dzisiaj.

Archanioł Gabriel

przekaz przez Shelley Young
25 listopada
http://trinityesoterics.com/2012/11/28/ease-imagination-and-joy-channeled-november-25-2012/
trinityesoterics.com
na Facebooku: https://www.facebook.com/trinityesoterics
na Twitterze: https://twitter.com/ # / trinityesoteric
Posłuchaj tego teraz na YouTube: http://www.youtube.com/user/trinityesoterics
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
ptak
Gość
« Odpowiedz #89 : Listopad 29, 2012, 19:34:29 »

Cytat: przebiśnieg
co do tych pokrzyw to nauczyłem się je konsumować  Język
na zdrowi mi wychodzą czego i Tobie szacowna i innym życzę  Duży uśmiech
to pa  Duży uśmiech

Szacowny, ja od wczesnej wiosny do późnej jesieni biegając po łąkach i wertepach
zapełniam plecaczek pokrzywami. Też w celach konsumpcyjnych. Mniam, mniam...  Język
I też na zdrowie mi wychodzą.  Mrugnięcie

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #90 : Listopad 30, 2012, 05:05:54 »

Oświecona, a możesz sprecyzować (dać namiar na te łąki) na których łąkach...hm biegasz  Cool Duży uśmiech
No oczywiście wezmę skuterek by za Tobą wielce szacowna nadążyć jak będziesz uciekać...ech znaczy biegać chciałem rzec Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2012, 05:07:47 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : Grudzień 01, 2012, 09:21:16 »

A teraz przekaz galaktycznego, który nazywa siebie niebiańskim na statku kosmicznym, ale istotny jest temat. Jest to szersze spojrzenie na na naszą transformację, która ma rozpocząć Wielką Transformację, która dotyczy Wszechświata (tów) nie tylko nas, a więc także (co już było wielokrotnie wspominane) nadawców takich przekazów. Krótko powiedziałbym, że wskazuje na kilka puzzli wielkiej układanki uwzględniając zasadniczy tytułowy element wydarzenia.


Nieciągłość

Jestem Taugth, niebiański, z kosmosu na pokładzie statku Athabantian. Jestem jednym z wielu, którzy umacniają Wielką Transformację. Jestem tu dziś, aby dać Wam perspektywy kogoś, kto widzi szerszy zakres waszej transformacji.

Kiedy mówimy, że powinniście skoncentrować się na podnoszeniu swoich wibracji, nie oznacza to, że należy tylko podnieść wibracje i istnieć w tym samym paradygmacie, raczej zachęcamy do podnoszenia swoich wibracji, aby istnieć w nowej rzeczywistości, paradygmatu miłości i Światła w porównaniu do dotychczasowego paradygmatu opartego na strachu.

Ci z was, którzy są bardzo świadomi (wibrują w wysokiej częstotliwości, trzymając 5 Wymiar) wiedzą, że świat się zmienia. Czujecie to w swoim ciele, widzicie zmiany w innych, w wydarzeniach i strukturach. W ogóle utrzymujecie optymizm wobec tego, co ma przyjść w wyniku transformacji. Ci, którzy trzymają się paradygmatu opartego na strachu nie chcą przyznać się do tych zmian, choć większość uważa, że coś innego się dzieje. Dla nich jest to poczucie przeczucia co do przyszłych zdarzeń, na ogół postrzegają oni każdy dzień jako taki sam jak poprzedni.

Poprosiliśmy Marka dostarczył następujące definicje, które pomogą wam zrozumieć, w jakimś stopniu to, co leży przed wami:

Ekstrapolacja: wyprowadzić lub oszacować przez rozszerzenie lub projekcję znanych informacje. i(Przewidywanie przyszłości na podstawie przeszłości.)

Nieciągłość: Brak ciągłości, kolejności logicznej lub spójności. (Całkowite przechodzenie z jednego do drugiego paradygmatu.)


To, z czym macie do czynienia, to jest nieciągłość w takich masywnych proporcjach, że nie poznacie samych siebie w ciągu kilku krótkich miesięcy. Wielu ludzi próbuje ekstrapolować z ich obecnego paradygmatu, aby zobaczyć przyszłość. To będzie jeszcze bardziej powszechne, gdy energie zmian uderzą we wszystko. To, co możemy przewidzieć to jest niepodobne do tego, co jest aktualnie. Istnieje zasadnicza nieciągłość, która zamierza wystąpić. Ekstrapolacja nie wywróży tej przyszłości.

Nie bój się transformacji, bo to będzie bardzo wspaniałe. Tak, będziesz znosić pewne trudy, takie jak bycie bez tego, co teraz czujesz, że potrzebujesz dla wygody. Spójrz poza to stworzenie komfortu, bo na Nowej Ziemi, wszystko, co jest potrzebne będzie zapewnione. Jednak to, co wtedy będzie potrzebne, to będzie zupełnie inne od tego, co teraz potrzeba, albo w co wierzycie, że będziecie potrzebowali w ekstrapolowanej przyszłości.

Chcielibyśmy teraz podzielić się nieco mglistą wizją tego, co ma przyjść do was. Należy pamiętać, że ten obraz dotyczy nie tylko Ziemi i jej ludzi, ale wszystkiego w formie fizycznej w ramach stworzenia. Jest to ogromne wydarzenie, niepodobne do wszystkich, które miały miejsce przedtem, nigdy. Mówimy tutaj o Wielkiej Transformacji z 3-ciego Wymiaru. Wibracje wyższych gęstości zintegrują fizyczną gęstość i sztywności w 3-cim wymiarze już nie będzie więcej. Spowoduje to stworzenie dotychczas nieznanej rzeczywistości.

To przedsięwzięcie jest tak wielkie, że obejmuje wszystkich Niebiańskich wszechświata. Obejmuje ono tych, którzy tworzą wszechświaty, bogowie stwórcy, i organizatorzy energii. Obejmuje ono tych, którzy strzegą tych wszechświatów. Obejmuje ono Wszystko Co Jest, Boga. I tak, to obejmuje wasze siostry gwiezdne i braci. Jest to znacznie poza prostym pokazem obecności waszych braci i sióstr z innych systemów gwiezdnych, lub transformacji Ziemi. Jest to wydarzenie, ogromnych rozmiarów, dotykające Wszystko w Stworzeniu.

Wy, ludzie z Ziemi jesteście centralnym punktem tej wspaniałej transformacji. Wy, którzy zgodziliście się przewodzić tej transformacji, jesteście honorowani przez tych z nas, z całego kosmosu. Miliony waszych braci i sióstr z odległych planet i wszelkiego rodzaju Niebiańskich zbierają się wokół waszej małej kuli, aby być świadkami jej przekształcenia, i uczestniczyć w konsekwencjach tej transformacji.

Z naszego punktu widzenia, jako tych, którzy obserwują z kosmicznego statku Athabantian widzimy wasze zakłopotanie wydarzeniami, które wychodzą na jaw na świecie. Teraz proszę was, abyście zobaczyli te wydarzenia z perspektywy tych, którzy obserwują z większej perspektywy. Przez chwilę, zobaczcie te wydarzenia nie z perspektywy przyziemnej, ale z naszej. Są tacy,  którzy są uporządkowani wobec was,  bliskie wam istoty, które stworzyły waszą planetę na pierwszym miejscu. Są tacy, którzy ukształtowali jej powierzchnię swoich dziedzinach: oceanach, lądach, i atmosferze. Są tacy, którzy przynieśli rośliny i zwierzęta. I są tacy, którzy przynieśli pierwszych ludzi na waszą planetę.

W najbardziej pomyślnym początku Ziemi wszystko było ze światła, w harmonii, pięknie i majestacie. Jest wielu z nas, którzy śledzili te ostatnie miliony lat jak wasza planeta przeszła okropne zmiany ze sfery światła do sfery ciemności. Patrzyliśmy, jak wasi przodkowie tarzali się w strachu, przemocy, nienawiści i chciwości. Patrzyliśmy jak wcześniejsze cywilizacje przyniosły światło na planetę, aby tylko poddać się ciemności. Patrzyliśmy jak, niektórzy z was doszli do wystarczającej świadomości, gdzie teraz możecie przywrócić waszej planecie dawny majestat.

To jest ten moment. To jest wielkie przesunięcie z ciemności do światła. Wszystko zostanie przekształcone, od najciemniejszego do tych, którzy są pełni światła, od tych, którzy żyją w strachu, do tych, którzy żyją w świetle. I wszyscy obudzą się w zrozumieniu, co jest teraz wokół nich, podczas gdy zachowają  swoje wspomnienia z przeszłości.

To właśnie z tych powodów, zajęło tak długo, aby przygotować tą Wielką Transformację. To nie kwestia ewolucji z jednej ścieżki rozwoju do drugiej, z jednego sposobu bycia do drugiego. Wszystkie ekstrapolacje przepadają.

Ten czas był opóźniony aż do teraz, ponieważ Wy, ludzie ziemi, nie byliście wystarczająco świadomi, aby móc odbierać to, co nadchodzi. Próbowano wcześniej z niewielkim powodzeniem, ponieważ nie byliście gotowi. To było zawsze i spoczywa na tych, którzy są wcieleni na Ziemi, aby umożliwili zmianę. Dlatego tak wielu z was pochodzi z całego wszechświata, i wcielili się na waszej planecie.

Nigdy nie pozwolono nam wymuszać zmian na Ziemi, albo reszcie w formie fizycznej, od góry. Zawsze miała być intencja i działania istot Ziemi przewodzić tej Wielkiej Transformacji.

Wasi bracia i siostry z odległych planet długo czekali tej chwili. W statkach zbierają się naokoło was milionami. Pierwotnie przybyli tutaj, aby wysyłać światło, pomóc planecie, i do asystowania waszej transformacji w sposób braterski i siostrzany. Ale zawsze znaliśmy znaczenie transformacji Ziemi i jej ludzi. Ostatnio przybyli w ogromnych ilościach bo przewidują to jako ten moment.

Wszystko jest na miejscu teraz. Wielka Transformacja się rozpoczęła. Wkrótce wystąpią zdarzenia, które będą niezaprzeczalne. Wielu z was już odczuwa zmiany, które zapowiadają to, co nadchodzi. Czujecie to w waszych ciałach. Wasze sny przewidują nowe sposoby patrzenia. Wasze emocje rujnują was, gdy czują, co się święci. Napływ energii, który rozpoczął się kilka miesięcy temu, jest teraz w rozkręceniu i nadal będzie to robić. Wasze emocje będą skakać, wasze umysły będą starały się zrozumieć to, co nie jest zrozumiałe. A wy, którzy jesteście obudzeni zostaniecie wezwani do pomocy waszym ziemskich braciom i siostrom.

Fizyczne wydarzenia na Ziemi zwiększą się: Więcej ciężkiej pogody. Więcej trzęsień ziemi. Więcej wulkanów. Inne zmiany w klimacie. To nie są zwykłe czasy. Nie może ekstrapolacja przewidzieć tych wydarzeń. Są to czasy transformacji, czasy nieciągłości. Spójrzcie poza te wydarzenia na  majestatyczną Nową Ziemię. Jesteśmy tu, aby zachęcać was aż do tego najbardziej pomyślnego momentu, gdy wszystko będzie wam znane, i Wszyscy przetransformują się.

I tak, Mark, Abiquor będzie odgrywać rolę w ogóle. Z jego pozycji w 5-tym Wymiarze, jego zasadniczą funkcją jest zakotwiczyć Wielką Transformację Ziemi. Ci z was, którzy utrzymują swoją energię manifestacji uziemiają energie zmian na waszej planecie.

Wszystko we wszechświecie wspomaga waszą transformację jako kluczową część Wielkiej Transformacji. Wszyscy wysyłają swoje błogosławieństwo dla każdego człowieka na Ziemi. Jestem Taugth, i jestem zaszczycony dostarczając tą wiadomość dla Was.

29 listopada 2012
Channeler: Mark Kimmel
http://lightworkers.org/channeling/172113/discontinuity
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #92 : Grudzień 01, 2012, 20:48:34 »

Ten Taugth, powinien się pomodlić o rozum do Matki Boskiej Rozmaitej  Cool
Dlaczego pomodlić Z politowaniem
Bo tylko cud może sprawić by pojął znaczenie wyrazu Nowe Z politowaniem
Oczywiście moim skromnym zdaniem Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : Grudzień 01, 2012, 21:02:31 »

..dodam tylko- uważajcie do kogo się modlicie i kogo słuchacie,-
bo matrix ma podrobione 9 z 12 wymiarów w których siedzą uzurpatorzy,-
i mówią o swojej boskiej woli dla ludu 3G  Szok
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : Grudzień 01, 2012, 23:11:55 »

A ja se tak myślę, że na tych statkach to chyba czasem jak nikogo nie ma (znaczy w ich nocy), to cieć* co go pilnuje dorwie się do klawiatury i coś tam nabazgroli i nawet nie jest świadom, ilu ludzi to potem czyta w 3D ?

I jakby to powiedział obywatel Przebiśnieg: no ręce opadają !


* Wyjaśniam, iż nie mam nic do pożondnych ziemskich menedżerów ds.ochrony
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2012, 23:12:19 wysłane przez barneyos » Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #95 : Grudzień 01, 2012, 23:29:52 »

Może i opadają, ale "między wierszami" cieć umieścił sporo prawdy o galaktycznych właśnie i korzyściach jakie z tej sytuacji odnoszą.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #96 : Grudzień 01, 2012, 23:59:01 »

Może jestem teraz naiwny ale się zapytam - skąd wiesz, że w jakiś informacjach "między wierszami" jest napisana prawda? Do czego to odnosisz? Do jakiego wzorca, który to mówi co jest prawdą u jakiś galaktycznych?
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : Grudzień 02, 2012, 11:57:08 »

A teraz przekaz innych galaktycznych. Jak zwykle każdy rozróżnia sam, co współgra z jego własną prawdą, a co nie.


Rada Dziewięciu - na zakręcie

Jesteśmy Radą Dziewięciu, i przychodzimy tu tak, że serce naszego posłannika i wasze mogą napełnić się nadzieją i radością. Gdy patrzymy na waszą małą planetę, widzimy jak energie rosną, wibracje ludności rosną i oczekiwania rosną, z nadejściem Przesunięcia. Jak wielu z was wie, Przesunięcie jest już w toku i będzie kontynuowane przez następne kilka lat. To zajmuje trochę czasu dla całej planety, aby przenieść się do zupełnie nowego paradygmatu, jest wiele oczekiwań wobec przesunięcia, fizyczne wydarzenia, ruchy ludności, jak również kompletny upadek paradygmatu, który ma się zakończyć. Będzie dużo zmian na powierzchni Ziemi, co więcej, wielu z was woła i modli się, żeby takie zmiany wystąpiły wczoraj. Możemy się nad tym litować, jednak umożliwiajcie korektom płynąć naturalnie. Zapewniamy, że będą postępować w tempie, które zadziwi i zachwyci nawet najbardziej cynicznych wśród was.

Co się zmieni? Przede wszystkim, ludzkość przeniesie się z chciwości, chorób i strachu do stałego stanu harmonii, spokoju i szczęścia. To Samo w sobie, jest to niezwykle duży krok dla całej planety do przejścia. W rezultacie, wszystkie wojny i konflikty znikną. Pokój "przełamie się" na zewnątrz i dawni wrogowie wreszcie rozpoznają ich wzajemną ludzkość. Wielu będzie rozszerzać swoje talenty i umiejętności, aby oczyścić pozostałości po świecie korporacji, który szedł w amoku, gdzie egoistyczne interesy kilku potężnych przeważały względy miliardów ich kolegów ludzi. Nie będzie już silny i arogancki rządził światem; będą naprawdę dziedziczyli "łagodność", wcale nie będą łagodnością w ogóle, ale w rzeczywistości potężnymi istotami światła w ciałach fizycznych.

Zbyt długo, religie świata starały się kontrolować ludzkość przez wbijania klina strachu między ludzi i planetę, ich Matkę Ziemię, Gaię. Marzenie o pójściu do nieba czy do raju lub po prostu śmierci, aby uciec od codziennych ataków bólu podczas zamknięcia w matrycy strachu 3D było wystarczające, aby zachęcić wiele osób do wysłuchania ich pastorów, rabinów, guru i innych, aby dążyć do opuszczenia fizyczność i pozostawić wszystko za sobą. Była przyczyna (tajemnica) tego szaleństwa, w której wasi niegdysiejsi mentorowie nie ufali wam, abyście  wiedzieli, że fizyczność jest kluczem do wzrostu i rozwoju duszy. Wejście do sali szkolnej Ziemi było bardzo pożądaną pozycją, nawet w najczarniejszych chwilach ostatnich godzin odlatującego ciemnego Wieku lub Kali Yuga (Czarny Wiek w sanskrycie).

Nie tylko wcielenie jest pożądane wśród wielu dusz, które chciały być na tej planecie w tym czasie przejścia, ale wasza rasa, ludzka rasa jest kluczem do przejścia, które nie tylko zmienia oblicze waszej małej planety, lecz Cały wszechświat, w którym żyjemy, w tym światy niebiańskie lub niefizyczne. Nasz posłaniec pamięta czytanie wskazówek innego dnia, w których wspomniano, że ludzkie Adamowa ciało jest podobne do "0" grupy krwi, uniwersalnej krwi, która może być podana do każdej osobie, pomimo innej grupy ich krwi. Jak krew typu „0”, Adamowe ciało może być używane przez każdą duszę z tego wszechświata. Wszystkie dusze ostatecznie będą mogły przyjąć  fizyczną formę więc mogą również korzystać z doświadczeń zdobytych podczas pobytu w fizyczności. A poza tym prosty, ale głęboki kawałek informacji, to jest fakt, że Adamowe ciało również jest w stanie utrzymać wszystkie dwanaście poziomów wibracji obecnie istniejące w tym wszechświecie. Aby mieć pewność, można argumentować przez niektórych, że jest więcej poziomów, ale jest to dość dziwne objawienie. Oznacza to w skrócie, że pełnoprawnymi buddowie, bodhisattwy, a nawet kosmiczne istoty będą (i już) ucieleśniają się na płaszczyźnie fizycznej. Nie musicie nigdzie iść, nie będziecie musieli opuszczać tej planety (chyba że chcecie), aby doświadczyć najwyższej wibracji i najlepszych płaszczyzn, a jednocześnie cieszyć się odczuciami i doświadczeniami, które mogą być odkryte podczas życia w fizycznym pojeździe. To jest radość i cud warty myślenia, czyż nie?

Ziemia miała pierwotnie być właśnie takim miejscem, gdzie młode dusze mogą być przeszkolone przez dusze wielkiej mądrości i gdzie można było wiele piękna i spokoju doświadczyć. I tak będzie znów, z naciskiem i determinacją tych, którzy posiadają niepokalaną wizję nowej ziemi, w ich sercach. Zachęcamy tych, którzy są mocno na drodze powrotu do przyjęcia nowej wizji dla siebie, waszych ludzi, waszej planety i wszechświata. Nadejdzie czas, kiedy wszyscy z was będą potrzebni do nauczania, jako przewodnik i mentor, którzy są jeszcze w trakcie budzenia się ze zbiorowego koszmaru, który jest teraz blaknącym paradygmatem.

Będzie dużo zamieszania, strachu i wstrząsów, gdy zmiany przyjdą na wasze stare i rozpadające się instytucje. Poszukujcie własnego połączenia za pośrednictwem  płomienia waszego serca do duszy i monady, waszej rodziny dusz, która przemawia jako kolektyw. Każdy z was jest częścią większej duszy ognia, palcem ognia przedłużonym do fizycznej rzeczywistości. Jako tacy, nie możecie być przenoszeni z drogi przez siły zewnętrzne, jesteście Jednym ze Stwórcą, ze Wszystkim, Co Jest. Jesteście wiecznymi istotami, kochanymi przez aniołów i podziwianymi za odwagę przez gwiezdne i niebiańskie rodziny, które patrzą na was.

Umiłowani, stoicie na brzegu niesamowitego przejścia, jednego, które nigdy nie miało miejsca wcześniej w całym wszechświecie, ale takiego, które przekroczy wszelkie oczekiwania. Niektórzy z was otrzymali przebłyski przyszłości przez wasze przyszłe Jaźnie i one pogratulowały wam z tej przyszłości, abyście wiedzieli, że się udało się wam poza najśmielszymi marzeniami planistów tego procesu. Jesteście niesamowitymi istotami, i udowodniliście, że jesteście warci milion razy więcej.

Zachęcamy wszystkich, aby znaleźć czas dla indywidualnych medytacji i odpoczynku, gdyż wasze ciała, umysły i serca będą doświadczały wyzwań w najbliższych dniach. Wiemy, że jesteście do wszystkiego zdolni, gdyż ludzie są zdolni do niezwykłych wyczynów adaptacji, mimo czasami oporności na zmiany. Wiemy, że zrobicie to, miejcie wiarę w siebie i każdego innego, a życie będzie wspierać waszą wizję.

Życzymy Wam dużo radości i miłości wzdłuż każdego etapu podróży, który jest przed wami. Będziemy z powrotem dzielić się więcej, wkrótce. Namaste.

01 grudzień 2012
Channeler: Tazjima
http://bluedragonjournal.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #98 : Grudzień 02, 2012, 17:08:40 »

blueray21
Cytuj
Umiłowani, stoicie na brzegu niesamowitego przejścia, jednego, które nigdy nie miało miejsca wcześniej w całym wszechświecie, ale takiego, które przekroczy wszelkie oczekiwania. .

Cóż sami się przyznają do tego, że oni w ten nowy proces nie wchodzą Cool
Dodam też że zaskoczymy tym faktem nie jestem
to pa Uśmiech
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #99 : Grudzień 02, 2012, 17:21:04 »

Wracam do domu 20 albo 21 grudnia.Zaskocza mnie w drodze 3 dni ciemnosci?

A moze cos innego?

Pozdrawiam serdecznie 02.12.2012.Greta
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

cyganie maho madex kotytomy saigo-no-chi