Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czerwiec 25, 2024, 12:19:00


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowa Ziemia  (Przeczytany 84887 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #150 : Grudzień 15, 2012, 20:14:04 »

Sfinksie, tylko, że to nic nie daje. Wyrzuć je i symbolicznie się od nich odetnij (wyobraź sobie nożyce przecinające sznur, łączący cię z nimi) - za każdym razem, gdy cokolwiek negatywnego w twoim odczuciu powraca, pozwól temu odejść tam gdzie uważasz za słuszne, to zmniejszy ich presję na ciebie.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
sfinks
Gość
« Odpowiedz #151 : Grudzień 16, 2012, 07:34:57 »

blueray21Zastosowałam się do Twoich podpowiedzi, wyobraziłam sobie wielkie nożyce i poprzecinałam nici łączące mnie z ludźmi którzy wywołali we mnie te wszystkie nieprzyjemne uczucia.
Do tego wyobraziłam  sobie duże ognisko i wrzuciłam do ognia wszystkie ,,baba jagi ,, ,,czarownice,, i ,,złych czarowników,,
Na razie  jestem spokojna ,tylko mnie głowa rozbolała.Wzięłam tabletkę i czekam na efekty.
Jeżeli się jeszcze coś pojawi i będzie mi dokuczać ,powtórzę ten eksperyment i będę to robić do skutku.
Życzę przyjemnego dnia.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #152 : Grudzień 16, 2012, 11:49:57 »

Kolejny przekaz Yeshua przez fran Zeppeda. Twierdzi on , że całość sprowadza się do naszego wyboru (naszej gotowości) oraz otwartości na Nowe.

Jeszua: Podejmijcie pierwsze kroki w Wasze Nowe Życie


Witajcie drodzy. Wracam z dalszymi myślami i pomocą dla waszego procesu Wznoszenia.

Każdy dzień jest markerem waszego wzrostu, a decyzje oparte na miłości i jasne intencje są kluczem w tych dniach schyłku dualności.

Wiele już powiedziano i nauczano o "czasach ostatecznych", ale to wszystko sprowadza się do tego: Czy jesteś gotowy, aby zmienić swoje życie na takie, które jest wolne i stałe ze Wszystkim, co Jest Współczuciem, Radością, Miłością i Harmonią? Jeśli odpowiedź na to brzmi tak, to jesteś już prawie tam, jesteś gotowy, aby pogrążyć się w rzeczywistości, która ogarnia jedynie to.

Nie muszę wam mówić, jak piękni i pełni Miłości i obietnic jesteście. Dobrze, powiem to jeszcze raz, i tak. A wy jesteście tak kochani. Jest oczywiste, teraz, że jesteście na rozdrożu. Możecie poddać się całkowicie Nowemu Światowi lub możecie pozwolić sobie na strach lub przywiązania trzymające cię was z tyłu.

To po prostu wymaga stałego badania, aby widzieć, co tam jest w waszych sercach jeszcze do uwolnienia. I moi drodzy przyjaciele, tak wiele zostało uwolnione. To nie będzie trwać wiecznie, ale jesteście dobrze poinformowani, aby kopać i wykorzenić wszystko pozostałe, co więzi was od swobodnego latania, od swobodnego zaakceptowania waszego nowego życia i orientacji w 5-tym wymiarze.

Bloki budulca są tam, i położyliście je wspólnymi wysiłkami, aby połączyć i rozpowszechniać Bezwarunkową Miłość do wszystkich, w tym do siebie - zwłaszcza samemu, właśnie teraz. Teraz nie możecie utrzymać zbyt wiele Miłości i Światła dla siebie. Proszę na bieżąco o medytacje o Jedność, jak już mówiłem, ale utrzymujcie własną dyscyplinę trzymając tyle Miłości dla siebie, jak to tylko możliwe. I tak, przynieście kody Światła, które przekształcają was, codziennie i kilka razy dziennie, trzymając swoje ciała i serca otwarte, szeroko otwarte, aby otrzymać. Nie mogę powiedzieć, czy to wystarczy, drodzy. Wszystkie chwyty dozwolone, pełną parą, jak to mówią.

To czego możecie nie być świadomi, moi kochani, to jest to, że robiliście to wiele razy wcześniej. Niektórzy z was pamiętają, niektórzy nie, ale to nie ma znaczenia; uwierzcie mi, wiecie, jak to zrobić. To po prostu intencje, poddanie i kompletna i zupełna otwartość. Aby użyć znowu analogii z dzieckiem, bądźcie jak to niewinne, akceptujące, otwarte dziecko, który wie, że ona lub on jest pod opieką i jest kochany ponad wszelką miarę.

To podsyca wszystkie jego działania, jest podstawą dla wszystkich przedsięwzięć wejścia w nieznane, które musi wykonać każdego dnia, przez cały dzień. Wszystko było nowe w tym punkcie; z całkowitym oddaniem, z którym dziecko przyjmuje wszystko z niewinnością i ciekawością i pewnością. Tak, to jest bardzo podobne, dla Was teraz. Zrobiłeś to raz. Możesz to zrobić teraz, zrobiłeś to wiele razy w historii, dla większości z was, i na pewno w innych wymiarach siebie.

Uczysz się pływać przez wasz cały dzień, słuchając wskazówek i działając według nich, ciesząc się ciszą i pokojem, jak gdyby on był główną częścią Twojego dnia, z pewnością bardzo ważną częścią twojego dnia, i będzie zajmować więcej i więcej Twojego dnia w miarę upływu czasu. I uczycie się akceptować i kochać i wytrzymać przez swoją boską naturę, swoją oświeconą naturę Miłości i wiedząc, że wszystko przebiega w Boskim Porządku, indywidualnie dla każdego z was. Więc relax .... wszystko idzie według planu Bożego i jesteście nieskończenie chronieni i prowadzeni, jeśli tylko pozwalacie na to.

Moi drodzy przyjaciele, jesteście na krawędzi wielkich zmian .... Czy jesteście gotowi? Podejmijcie pierwsze kroki w Wasze Nowe Życie, ścigając się w  entuzjazmie  i Radości, jak dziecko, gdy stawia pierwsze kroki w swoim nowym świecie. Macie wszystko, czego potrzebujecie, aby to zrobić, i wszystko czego to wymaga. Potrzebujecie tylko być otwartym na wszystko nowe, co kusi was ze Światła. Wiecie, jak to zrobić. Jesteśmy tam, aby wziąć was za rękę, gdy trzeba.

Moi kochani, drodzy bracia i siostry, zostawiam was teraz, aby rozważać moje słowa.

Wasz kochający brat, Jeszua

Fran Zepeda
14 grudnia 2012
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)

« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2012, 18:55:58 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #153 : Grudzień 16, 2012, 14:24:18 »

Posty dotyczące Lightworkers'ów przeniosłem do Wieści od Lightworker >>.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #154 : Grudzień 17, 2012, 22:49:23 »

To kolejny artykuł, a nie przekaz znanej channelerki. Czy i w jakim stopniu ma rację?
Faktem jest, że tak tragiczne wydarzenia muszą przemawiać do wyobraźni. Niestety wiele bardziej tragicznych wydarzeń, w masowej skali, jak niedawno w Palestynie i cały czas w tamtym rejonie nie powoduje takich reakcji. Odpowiedź na pytanie - dlaczego? - mogłaby być bardzo interesująca.

Gdzie jest nasze Masowe Przebudzenie?


Ktoś pisał na forum, innego dnia, że strzelanina w Connecticut dała im poczuć się jakby nie było masowego przebudzenia, i że w rzeczywistości rzeczy wydają gorsze niż kiedykolwiek. Teraz, tylko dni do nadejścia dnia, na  który tak wielu przypięło wszystkie swoje nadzieje i oczekiwania na „masowe przebudzenie” i ważne jest, aby uzyskać jasność, w jaki sposób możemy zdefiniować masowe przebudzenie.

Nasze masowe przebudzenie nie oznacza, że w ciągu nocy pójdziemy ze świata, który jest, jaki jest teraz, do wspaniałego raju. To nie może być. Nie, musi być most. Przebudzenie pozwala nam zobaczyć ten most. To pomaga nam go przekroczyć. To nawet prezentuje nam mnóstwo pomysłów, synchroniczności, narzędzi, zasobów, emocji i niezliczone inne rzeczy, aby zapewnić, że mamy wszystko, czego potrzebujemy, aby stworzyć coś nowego. Przebudzenie dostarcza nam składników – My decydujemy, co zrobić z tym przebudzeniem.


Przebudzenie pozwala widzieć i czuć wyraźnie, aby zobaczyć i poczuć z nowej, wyższej perspektywy. Przebudzenie pozwala, żeby czyjeś życie było bardziej prowadzone przez serce, a mniej przez  głowę. Przebudzenie zachęca siebie samego do naśladowania własnego instynktu i prawdy, a nie bycia pod negatywnym wpływem innych. Przebudzenie oferuje siłę, odwagę i umocnienie gdzie być może wcześniej było brak tych rzeczy. Przebudzenie, zwłaszcza w początkowym etapie może wywołać wiele rzeczy: spokój wewnętrzny jakiego nigdy nie czułeś, smutek jakiego nigdy nie czułeś, złość, jakiej ty nigdy nie czułeś wcześniej, radość, jakiej ty nigdy nie czułeś przedtem .. ... masz obraz.

Jest taki przesąd, obecnie, że przebudzenie jest w całości o szczęściu i doskonałości, i tylko szczęściu i doskonałości. Podczas, gdy obudzone życie otwiera cię na większe ilości autentycznej radości, nie ma nic obudzonego w zaprzeczaniu tych aspektów rzeczywistości - zarówno w nas, w naszym świecie zewnętrznym - które są niewygodne, aby je odczuwać i spotykać. One są silnymi posłańcami. Kiedy mamy odwagę i świadomość dobrze się czuć i spotykać tych posłańców, one mają potencjał, aby obudzić nas dalej i wmieszać nas do świadomego działania i transformacyjnej zmiany.

Kiedy zasłona zostanie podniesiona z oczu, które były zasłonięte, z serca, które było ukryte, z duszy, która była w cieniu, zdolność do miłości będzie zwiększona i wylanie żalu i bólu po tragicznym wydarzeniu będzie również zwiększone. Wylanie miłości, żalu i bóli od strzelaniny w Connecticut było ogromne. Wezwanie do działania, jakie należy podjąć w sprawie kontroli dostępu do broni i kontroli zdrowia psychicznego jest bezprecedensowe zarówno pod względem liczby osób, i emocji, które napędzają tych ludzi. Było tak wiele wydarzeń, w tym roku, które miały bezprecedensowe emocjonalne reakcje mas ludzkich, które są, tak - przebudzone!

Więc widzę, że masowe przebudzenie się dzieje, i fala jest coraz silniejsza, większa i bardziej intensywna co dzień. Chociaż wszyscy mamy uczucie wielkiego smutku z powodu tego wydarzenia i tak, jak wielu innych, czy zauważyliście, że wszyscy mamy również uczucie wielkiej miłości? Znamy to, ponieważ takie stany smutku nie byłyby możliwe, chyba że nasze serca zostały otwarte do poziomów, do jakich nie były nigdy wcześniej i połączone w taki sposób, jak nigdy wcześniej.

Czy występuje masowe przebudzenie? Och, tak jest. To masowe przebudzenie zawiera łzy i prośby i modlitwy. Obejmuje ono miłość i smutek i szok. Więc dla tych wszystkich, czekających na falę miłości, aby zstąpiła na nich, która uczyni wszystko jak w raju .... mieliśmy falę za falą tej miłości przez cały rok. Więcej fal napłynie w nadchodzących dniach, tygodniach, miesiącach  i latach. Fale pomagają nam tworzyć raj, ale nie będą tworzyć naszego raju dla nas. Wyrywają nas z naszego snu, z naszej apatii i zaprzeczenia. Wyzwalają nas, abyśmy mogli spotkać naszą prawdę - indywidualną i zbiorową. Zachęcają nas do wejścia w naszą moc, i robienia tego, co należy zrobić, aby stworzyć świat, na który wszyscy zasługujemy. Fale będą pogłębiać się do najdrobniejszych rzeczy, które muszą być uzdrowione i zmienione, aż to uzdrowimy i zmienimy. To nie zawsze jest ładne. To nie zawsze jest łatwe. Ale teraz coraz więcej z nas w większy i głębszy sposób, nie ważne w jakich wydarzeniach i doświadczeniach znajdziemy się lub dowiemy się obserwując, poczujemy miłość, która wypełnia nas, wokół nas, wspiera nas i nami kieruje. Będziemy odczuwać miłość, Która Jest nami i czuć się zmuszonymi do działania odpowiednio w czymkolwiek małym czy dużym, cichym lub głośnym, osobistym lub komunalnym w sposób, który czujemy jako najbardziej właściwy dla nas. To wszystko wnosimy do naszego nowego świata.

Autor: Dana Mrkich
17 grudnia 2012
(C) Dana Mrkich 2012
 www.danamrkich.com
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #155 : Grudzień 18, 2012, 15:04:23 »

Przekaz na przedwczoraj, ukazał się wczoraj, a przetłumaczony dzisiaj, ale po mojemu aktualności nie stracił.
Arkturianie w przekazach Karen są dość zasadniczy, że tak powiem.


Wiadomość Arkturian na 16 grudnia 2012


Pozdrowienia moi drodzy jesteśmy Arkturianami i przychodzimy radzić i wspierać, gdy teraz rozpoczęliście końcowe odliczanie do nowych energii ziemi w Prawdzie. To, co się buduje w waszym życiu jest wskazówką, której potrzebujecie w celu doprowadzenia do równowagi i spokoju samego rdzenia waszej istoty.

Każdy z was jest prowadzony na poziomie Duszy i prosimy o zakotwiczenie i uznanie tej części waszej Istoty, gdyż wielu wciąż pozwala mocy, która jest wewnątrz, aby była zakłócane wierząc, że są manipulowani i kontrolowani przez wydarzenia / osoby  z poza swoich ludzkich pojazdów. Moi drodzy to jest krajobraz, który został stworzony ze starych energii Ziemi 3D z pełną pomocą waszego logicznego umysłu ludzkiego. Ci, którzy chcieli ograniczać ludzką rasę zasadzili w tej ludzkiej rasie serię nauk, które wyrosły, podjęły własne życie napędzane wyłącznie przez logiczny umysł ludzki, my prosimy o przetwarzanie naszych słów przez wasze serca, moi drodzy, gdyż serce zna PRAWDĘ.

Jesteśmy także w pełni świadomi i uznajemy, że nasze słowa mogą być wyzwaniem dla wielu w tym czasie. Odpowiedzialność była nauczana jako produkt uboczny tego, co inni ludzie wydawali się "robić" dla Was i to znowu jest szlifowane i wzmacniane przez logiczny umysł ludzki. Umysł, który jest pozostawiony, aby szaleć bez wytycznych ze strony serca jest umysłem, który jest poza kontrolą i będzie tworzyć do woli, czy rozumiecie nasze wytyczne, moi drodzy? Czy widzicie, jak logiczny umysł człowieka w wielu w ludzkiej rasie teraz tworzy według tych nauk?

Nie jesteśmy tutaj, aby osądzać, nie jesteśmy tu, aby nakazać, gdyż to nie jest nasza rola, jesteśmy tutaj, aby wspierać i kierować i wyjaśniać drodzy, energetyczną sygnaturę, która mieszka wewnątrz, z którą żyliście przez eony i pokazać wam nową sygnaturę energii ziemi, gdyż jest tą, która jest w Prawdzie. Wielu teraz walczy, bojąc się odpuścić logikę, wierząc, że wszystko zakończy się, gdy oni odłączą ludzki umysł z pozycji "kierowcy". Jednak pozycja kierowcy nigdy nie była rolą ludzkiego umysłu, umysł ludzki został stworzony w ludzkim pojeździe w celu przetworzenia doświadczeń, które mieliście w ludzkim pojeździe na poziomie ludzkim i zrównoważenia ich z poziomem Duszy, rozumiecie naszą analogię drodzy ? Czy rozumiecie dlaczego logiczny umysł nie jest przyjacielem, jakim wydaje się być?

Serce jest kluczem do tego procesu i serce jest miejscem gdzie cała wiedza jest przechowywana, bo to jest punkt dostępu do waszej Duszy. Serce zna prawdę, gdyż Serce jest Prawdą i prosimy Was, abyście przetwarzali nasze słowa przez serce. Serce jest w bezpośrednim kontakcie z waszą Duszą, drodzy, ono tworzy pod  kierownictwem DUSZY, która prosi, aby była reprezentowana w postaci człowieka odtąd, tu, na ziemi. Na poziomie Duszy, wszyscy jesteście ze sobą powiązani i wszyscy teraz trzymacie różne, co może być nazywane "konferencje" z waszymi grupami Dusz w tym czasie. Ponieważ kontrakty karmiczne są negowane i dramaty / kostiumy / maski są rozpuszczane to następnie dusze uczestniczące ponownie się zbiorą, aby tworzyć nowe doświadczenia życiowe na poziomie człowieka tu na ziemi. Gdy wyjdziecie z umów karmicznych wtedy naturalnie się dostosujecie, komunikacja z innymi wokół wejdzie na nowy poziom, gdy już nie będziecie mieli zniekształceń karmicznych umów i dramatów, aby wyciągnąć wasze energie z równowagi. Czy rozumiecie kochani nasze wytyczne?

Wielu na planecie ziemi marzy na nowych poziomach i komunikuje się na poziomach się pogłębiających i my mówimy, że to zwiększy się znacznie od tego momentu. Dla tych, którzy nadal są w logicznym umyśle wybór zostanie dokonany na poziomie Duszy, jak przenieść JAŹŃ do serca i my radzimy, aby zrozumieć, że wybór jest zawsze z Wami. Ponownie zwracamy uwagę na przyczyny, że wcieliliście się na tej planecie w tej linii czasowej i wymiarze i potrzebą na poziomie Duszy dla rozwoju i wzrostu.

Nowe energie wspierają ten wzrost i radzimy, że nie jest już właściwe, ani wspierane w nowych energiach ziemi próbować żyć przez zakłócenia umów karmicznych. Ci, którzy starają się trzymać "Skryptów" otrzymanych już po urodzeniu mogą znaleźć następne kilka tygodni skrajnie wyzywającymi. Radzimy, abyście byli świadomi moi drodzy i prosimy, aby osoby, które rozpuściły skrypty i przeniosły się do równowagi trzymały miejsce dla tych, którzy walczą. Znowu radzimy nie używać ludzkich słów lub nawet ludzkich działań, WIEDZCIE, że połączenia między wszystkim na planecie Ziemi są pogłębiane z chwili na chwilę. Grupa DUSZ znajdzie grupę DUSZ, która znajdzie się i pomogą sobie nawzajem we wszystkim, co dzieje się poprzez ludzki pojazd. Wiedzcie o tym, drodzy i nadal wylewajcie Miłość, która Jest przez i wokół ludzkiego pojazdu, gdyż WSZYSTKO jest wibracją, i WSZYSCY SĄ MIŁOŚCIĄ.

Wylewanie Miłości, która Jest pomoże umowom karmicznym być bardziej oczywistymi dla ludzkich postaci, które chodzą na oślep poprzez nauczania, które przyjęli i teraz pomoże w odłączeniu się od karmicznej  umowy, aby uległa rozpuszczeniu. Radzimy przeciwko ludzkim słowom, WIEDZCIE, że możecie połączyć się na poziomie Duszy i rozpuścić, błogosławić i uwolnić. Wiedzcie, że to będzie reprezentowane w waszym ludzkim doświadczeniu życia jako ruch i przepływ ludzi (wchodzących i wychodzących) do i z waszego doświadczenia ludzkiego życia.

Ci, którzy pozostają w  waszym ludzkim doświadczeniu życia, drodzy osiągną nowy poziom połączenia i zrozumienia, ale przypominamy, że należy to robić w Prawdzie. Nie ma sposobu na ominięcie procesu lub utrzymania związku bez względu na to jak to się przedstawia, jeśli to nie jest Prawda, nowe energie zapobiegną temu zakłóceniu w ramach nowej sygnatury energetycznej planety Ziemia.

Wszyscy Są Jednym, na poziomie Duszy jest tylko Miłość, to tylko na planecie Ziemi zakłócenie się pojawia i my radzimy, aby przetworzyć nasze słowa przez wasze serca. Wiedzcie, że na poziomie duszy wszystko jest idealne, gdyż WSZYSTKO JEST.

Jesteśmy Arkturianami i przychodzimy dla wsparcia wszystkich w tym czasie na ziemi. Nowa ziemia rodzi się PRZEZ WAS,  moi drodzy, Wiedzcie To. Utrzymujemy wszystko w Miłości, która Jest, niech płynie przez Was i wokół Was i zrozumcie, że ONA jest WAMI.

17 grudnia 2012
Channeler: Karen Doonan
www.crystalline-sanctuary.com
www.thegalacticportal.com
www.labrynthschooloflight.com
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #156 : Grudzień 19, 2012, 20:05:41 »

Jeszcze jedna zachęta do świętowania przejścia.


Niech świętowanie się rozpocznie. - Michael


Cóż, moi przyjaciele, widzimy, że tylko dwa dni do przejścia, wielu z was zaczyna odczuwać bardzo zdecydowany skok w przepływie. Sporo zostało wielokrotnie obudzonych w nocy przez raczej przyjemne doznania fizyczne. To opisujecie na wiele różnych sposobów, ale to w zasadzie komórki waszego ciała przyswajają nowe energie, światła i informacji.

Istnieje wiele informacji dawanych teraz, co dzieje się teraz, a co się wydarzy w Nowym Roku. Pozwólcie nam nie powtarzać tego wszystko tutaj. Jeśli chcecie to znaleźć, uda wam się. Nie jest to konieczne. Co jest potrzebne, otrzymasz. Po  prostu zróbmy kilka sugestii dla Was z nadzieją naśladowania podczas tych najbliższych dni. One również nie są nowe, ale mogą one okazać się korzystne, o ile jesteś w stanie je zrealizować.

Po pierwsze, twoje ciało, twoje komórki, przechodzą jakieś radykalne zmiany. Będą musiały być uwodnione stale. Proszę podać im dużą ilość najczystszej wody dostępnej dla Ciebie. Błogosławieństwo wody nie zaszkodzi.

Ponadto, w takim zakresie, na jaki twoje zobowiązania pozwalają, proszę dać sobie mnóstwo czasu, aby być w stanie spoczynku i w modlitwie i medytacji. Spokojny czas w przyrodzie jest bardzo zalecany.
Jeśli używasz wizualizacji światła, a prawie wszyscy to robicie, proszę pracować na intensyfikacją ich. Niebieskie światło Boga Matki lub z moje, Michaela, pomoże utrzymać Ci ciszę i spokój.

Wreszcie, w godzinach od 10:10 do 11:11, zarówno rano i wieczorem, połączcie się z waszymi braćmi i siostrami w medytacji, wizualizacji i modlitwie. To nie jest konieczne, aby zsynchronizować zegarki, drogie serca. Pamiętajcie, że powracacie do czasu Teraz. Po prosu połączcie się.

Niech świętowanie rozpocznie.
Trzymamy za was kciuki gdy przekraczacie ten znacznik.

W miłości i świetle, dobrego dnia.

19 grudnia 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #157 : Grudzień 20, 2012, 10:56:40 »

Cytuj
Proszę podać im dużą ilość najczystszej wody dostępnej dla Ciebie. Błogosławieństwo wody nie zaszkodzi.
Oj wody to w Piątek w Polsce popłyną hektolitry do gardeł . Najczystszej ognistej Duży uśmiech
East się ograniczy do płynów niskoprocentowych lub też bez Chichot
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #158 : Grudzień 20, 2012, 14:05:06 »

A to kolejny przekaz Ute, właściwie wizja, przynajmniej w części. Dotyczy Nowej Ziemi.


NOWY ŚWIAT OD WEWNĄTRZ
 
 

Image by Ute Posegga-Rudel, Copyright 2012

VIDEO (zalecane)

Moi Drodzy Przyjaciele,
podczas marzeń w sercu, zasnąłem pod gołym niebem. Piękne świetlne krajobrazy rosły, promieniując od wewnątrz. Źródło światła nie było zawarte w nich, ale promieniujące z nieskończonego Źródła Światła przez nie.
Świat z naszego punktu widzenia do góry nogami, oddzielony od prawdy, wyobcowany, sztuczny świat. Ale w rzeczywistości jest to Oryginalny Świat Głową do góry, natomiast sztuczne światy mogą być przechowywane tylko przez  przetrzymywanie ich potajemnie i bez naszej wiedzy, do góry nogami.

W sztucznym świecie, światło z zewnątrz świeci nad rzeczami, które wydają tępe i gęste, choć czasem z połyskiem powierzchni.
 
Ale w świecie rzeczywistym "powierzchnia", nie jest  kwestią, wszystko jest Esencją, uważane za emanację i ekspresję Jednego, Promieniującego Źródła, i Świadomości.

Jest to Miłość, która Świeci przez wszystko, i rzeczywiście nic innego nie istnieje, a to, co wydaje się istnieć jest przejrzyste dla tej prawdy, która jest naturalnym Nośnikiem wszystkich rzeczy i istot, które unoszą się w Niej. Taki jest nasz Nowy Świat.

Proszę o znaki, ale wydaje się, że nie mogę nic zrobić, tylko dostarczyć jej radosne i pięknie zajawki dla Was.

Bo zostałem obudzony ostrym krzykiem ptaka, latającego nisko nad moją głową, rozkładającego dla mnie bardzo szerokie skrzydła, więc mogłem zobaczyć wszystkie jego pojedyncze piękne pióra, które udawały kondora. Ponieważ mamy tutaj tylko małe rodzaje ptaków, Matka Ziemia wysłała do mnie to, co miała, z kochającym uśmiechem.

Wydaje się, teraz muszę znowu żyć moją  Szamańską przeszłością, którą często kochając przypomina mi. I tym więcej, im bliżej Podchodzi jej wielkie Przesunięcie. Ale to jest tak piękne, bo to jest życie wewnątrz łona stworzenia. To uczucie wibracji z wnętrza Żyjącej Jedności wszystkich rzeczy, bezpośrednio przy oddychaniu i biciu Serca Życia.

Wewnątrz znajduje się tylko Jedność, ale nie taka jak my ją rozumiemy w naszym zwariowanym świecie jako przeciwieństwo odrębności. Wewnątrz tutaj nie ma przeciwieństw i nawet pomysł oddzielenia nie istnieje! Separacja jest sztucznym dodatkiem, stworzony przez obłąkany umysł, który mierzy z zewnątrz.


W jaką dziwną przygodę ludzkość była skierowana na manowce - w pełni przekonana o jej niezaprzeczalnej rzeczywistości! Tak, to było szaleństwo od tysiącleci! Czas na emeryturę i powrót do Prawdy.

Wszyscy żyjemy w tej Prawdzie, ale nie wiemy. To jest tylko tak, że pewien przełącznik musi być przełączony. Tylko przełącznik, tak że nagle możemy zobaczyć, co jest prawdziwe, i naprawdę piękne, po prostu Jest.


Wiele miłości moi bracia i siostry, to jest żeński świat, nawet przeżywany jako taki przez dusze o męskim wyglądzie. (Przy okazji: przed Duchem wszystkie dusze są żeńskie, Starożytni wiedzą)
.

Bądźcie szczęśliwi!
Ute

18 grudnia 2012
Channeler: Ute
http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2012/12/new-world-from-inside.html
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2012, 14:07:28 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #159 : Grudzień 20, 2012, 14:34:55 »

Wiele miłości moi bracia i siostry, to jest żeński świat, nawet przeżywany jako taki przez dusze o męskim wyglądzie. (Przy okazji: przed Duchem wszystkie dusze są żeńskie, Starożytni wiedzą).Warto przemyśleć tą informację i zrozumieć że wzorcem wszelkiego życia jest aspekt żeński, nie pochodzimy od żadnego Adama i nigdy tak nie było.
Pramatką wszelakiego życia jest Aspekt Żeński, to jego wzorce i kod odmierzają rytm życia wyjdziemy z tego kłamstwa o męskim wzorcu i połączymy miłością prawdę o rolach aspektów..

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #160 : Grudzień 20, 2012, 14:47:25 »

Przy okazji: przed Duchem wszystkie dusze są żeńskie, Starożytni wiedzączyli "Seksmisja" miała racje.. Mrugnięcie Duży uśmiech  Płacz
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #161 : Grudzień 20, 2012, 16:54:39 »

Znaczy się Kopernik była Kobietą.... Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #162 : Grudzień 20, 2012, 16:59:26 »

A stwórca wszechrzeczy PAN, stwórczynią PANIĄ.  Duży uśmiech

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #163 : Grudzień 20, 2012, 17:27:31 »

No to Curie Skłodowska też.  Duży uśmiech
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #164 : Grudzień 21, 2012, 22:34:34 »

Czas zbojkotować stare energie- szkodliwe paliwa, i wdrożyć nowe technologie dla Matki Ziemi i
dla Nas, by życie nie płynęło w toksynach.
To priorytety dla Nas na 2013 rok.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #165 : Grudzień 21, 2012, 22:42:58 »

Zdecydowanie tak. Jeśli nie ma już dotychczasowych przeszkód, to powinno iśc dość szybko naprzód.
Ciekawe kiedy lobby paliwowo energetyczne zacznie się łamać.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #166 : Grudzień 22, 2012, 22:01:35 »

Wysoka Rada Oriona odezwała się w temacie. Na pewno warto zwrócić uwagę na ich rady.


Wiadomości Wysokiej Rady Oriona na 22 grudnia 2012


Pozdrowienia drodzy jesteśmy Wysoką Radą Oriona i przychodzimy dla radzenia i wspierania, gdy wielu z was teraz przeniosło się na wyższy poziom świadomości. Wszystko, co JEST, BĘDZIE i jesteśmy tutaj, aby wspierać was, gdy teraz przenosicie się do nowych linii czasowych i wymiarów, które teraz są dostępne dla JAŹNI w tej nowej wibracji ziemi na planecie Ziemia.

Wielu nie jest w stanie wyjść z gęstszych niższych częstotliwości energetycznych i wielu boryka się z tym, moi drodzy, znów radzimy wyraźnie, że zmiana przychodzi z wnętrza i nie jest czymś, co może być "podane" dla drugiego. Wielu jest teraz w upadku lub skokach w wibracji, mając tendencję do lęków i niepokojów wobec tych wokół nich. Radzimy w Prawdzie drodzy, że to nie pomaga nikomu, a już najmniej sobie gdyż ta piła w sygnaturze energii jest tym, co jest przyczyną zakłóceń waszego widzenia. Jak możecie śnić swój sen o tworzeniu, jeśli nie jesteście pewni, czym sen, który śnicie jest?

W pełni akceptujemy  i rozumiemy, że nasze słowa mogą być wyzwaniem dla wielu w tym czasie, i my radzimy Wam przetwarzanie wszystkich naszych wskazówek w sercu, gdyż serce ZNA PRAWDĘ. Gdy spojrzycie na Was na zewnątrz na świat moi drodzy, zdacie sobie sprawę, że nie wszystko jest takie jakim się wydaje. Po raz kolejny przypominamy o roli ludzkiego mózgu i jego zdolności logicznego interpretowania informacji w zniekształcony sposób.

Dajmy przykład dla dalszego wyjaśnienia naszych wskazówek, jak logiczny ludzki mózg może przyjąć, a potem wymyślać scenariusze, które nie są prawdą. Zdajemy sobie sprawę z zagadek, które macie na planecie Ziemi, które określane są jako "złudzenia optyczne", jest to gdzie obraz objawia się czymś, czym nie jest. Zdolność logicznego ludzkiego mózgu, aby dać się zwieść tym iluzjom jest ogromna i radzimy, że wielu nie rozumie i nie przyjmuje tego, że to, co jest pokazane im przez ich logiczny ludzki mózg jest w rzeczywistości iluzoryczne. Ci, którzy starali się zamknąć i stłumić ludzkość wiedzieli, że to będzie działać dla obniżenia wibracji i grali te sztuczki dla ludzkiego logicznego mózgu od eonów. Dlatego drodzy Radzimy Wam, aby być w sercu, dla odczytania sygnatury energetycznej wszystkiego, co jest przedstawione Jaźni, wtedy zobaczycie, poczujecie PRAWDĘ. Wtedy nie liczy się to, co logiczne, co ludzki mózg interpretuje jako Prawdę, gdyż to serce wybierze. Czy rozumiecie naszą analogię?

Dużo jest teraz odsłaniane na całej planecie Ziemi i wielu wciąż nie rozumie i nie akceptuje wielowymiarowego aspektu ich istnienia tutaj, na tym, co wydaje się być stałą planetą, która istnieje w wielowymiarowych liniach czasowych na raz, jest tylko TERAZ, ta koncepcja jest taka, że logiczny mózg ludzki zasupła się w węzłach próbując dowiedzieć się, jak wszystko może istnieć Teraz, kiedy wszystko jest liniowe według logicznego ludzkiego mózgu.

Rozumiemy, jak trudno jest to pojęcie zrozumieć, ale nie radzimy, aby nie próbować  pracować z tym przez logiczny ludzki mózg, Gdyż dalej pogłębicie zagadkę dla siebie, prosimy, aby przetwarzać tą koncepcję przez serce i umożliwić sercu następnie przefiltrować ją z nieświadomego poziomu duszy podświadomość i wtedy do świadomego obudzonego umysłu. Nie ma innej metody pozwalającej na to, gdyż logiczny mózg ludzki na początku nie został stworzony, aby zrozumieć pojęcie wielowymiarowości.

Jesteśmy tutaj, aby wspierać Wszystkich w tym czasie, i mówimy Wam, że tworzycie istnienie, którego doświadczacie, wielu nie jest w stanie odpuścić sobie logiki więc zaczną doświadczać chaosu i więcej chaosu, gdyż energie nowej ziemi nie obsługują logiki jako Podstawy. WSZYSTKO na nowej ziemi jest wspierane przez Miłość, która Jest i to jest przetwarzane sercem. Skupione na SERCU życie nie tylko umożliwia wszystkim przechodzić szczęśliwie i być w stanie błogości, moi drodzy, to byłoby logiczna interpretacja mózgu wobec koncepcji, której nie może zrozumieć. Aby żyć z serca trzeba  zrozumieć, że Miłość, która Jest,  jest kreacją ludzkiego doświadczenia życia, gdyż tworzenie z serca tworzy doświadczenie życia na tej planecie, w Prawdzie. To może być nakryte, gdyż wielu ze starymi energiami Ziemi 3D, ponieważ oni tworzą z logicznego ludzkiego mózgu, dlatego radzimy dla wszystkich, aby pracować, aby oczyścić serce. Po oczyszczeniu i wyklarowaniu serca jesteś wtedy w stanie tworzyć z serca i przetwarzać przez mózg. W tej chwili na ziemi 3D tworzenie jest z umysłu i przechowywanie jest w sercu. To ogranicza waszą energię w Prawdzie, drodzy, gdyż logiczny umysł nie może połączyć się z Miłością, która Jest i z waszą Duszą. Może się połączyć z informacją, które pojawia się wokół niego na ziemi 3D. Czy nasze współbrzmią słowa moi drodzy? Czy rozumiecie, dlaczego ważne jest, aby odłączyć się od rzeczywistości ziemskiej 3D w pełni tworzyć z serca, a następnie przeżyć kreacje w sercu w Prawdzie w obudzonej rzeczywistości?

Okres przejściowy dostosowania, gdy jesteście w stanie przejść z logicznego mózgu do serca jest procesem harmonizacji, i wielu jest teraz głęboko w tym procesie. Istotne jest, że macie Zaufanie i macie Wiarę w Siebie w tym procesie, gdyż logiczny mózg próbuje trzymać tak długo, jak może, i stara się nauczyć was, że jesteście niepoprawni w tym, co robicie. Wtedy moi drodzy wchodzicie w proces wznoszenia, gdzie jesteście w stanie połączyć się z sercem, marzyć, a następnie w nowych energiach Ziemi. Wznoszenie jest wtedy procesem, który jest kontynuowany, to nie jest jednorazowe zdarzenie, które wydarza się raz i potem nigdy. Wzniesienie jest rozwijaniem marzeń, które znajdują się w sercu, a następnie są tworzone w obudzonym życiu ze snów, który marzycie. Czy nasze słowa współbrzmią moi drodzy? Możecie zrozumieć potrzebę bycia w zgodzie ze swoją duszą i bycia w przestrzeni serca?

W pełni uznajemy, jak trudne to pojęcie może być dla was w tej chwili, odłączenie od wszystkiego, co pojawia się w waszym obudzonym doświadczeniu ludzkiego życia, które daje wam wyjście z niskiej sygnatury energetycznej pomoże wam przejść przez proces harmonizacji bardziej płynnie. Przez eony ludzie zostali nauczeni nieufności do Siebie i pytamy dlaczego? Komu to służy? To może wydawać się "obce", mieć pełne Zaufanie i Wiarę w Siebie, ale pytanie, dlaczego nie? Dlaczego chcielibyście wcielić się na tej planecie, w tej linii czasu i wymiarze, gdyby nie było tego rozwoju?

Gdy zaczniecie pracę z nowymi energiami ziemi, gdy zaczniecie dostrajać się do wymiarów i linii czasowych, w których wasze marzenia zamieszkują, wtedy energie, które jesteście w stanie zakotwiczyć i zrównoważyć w waszych ludzkich pojazdach pogłębią się i rozwiną. Będziecie wtedy w stanie marzyć na coraz bardziej pogłębiających się poziomach i tworzyć w coraz szybszym tempie, to jest zasilane przez Wiarę i Ufność w Siebie, drodzy, nie jest to napędzane przez logiczny ludzki mózg bo on nie ma informacji, które mają sens dla niego w tym czasie w świecie 3D wokół niego. On nie był zaprojektowany do działania sposób w jaki was nauczono. Dlatego przestrzeń serca utworzona i to jest rola serca, drodzy? Czy nasze słowa współbrzmią moi drodzy? Czy rozumiecie, nasze słowa?

Wysyłamy wezwanie do serca, bo Serce Zna Prawdę, wszystko, co jest pokazane jako Twoje doświadczenie życiowe na jawie jest odbiciem tego, co jest wymarzone w przestrzeni serca. Radzimy Wam, aby rozpocząć uznawać, że moc jest Wami, bo WY jesteście ogromnymi istotami światła, świećcie tym światłem na cały świat i rozkoszujcie się Miłością, która Jest, jest to paliwo z wyboru serca, serce jest kluczem do nowej ziemi i energii nowej ziemi. Jesteśmy Wysoką Radą Oriona i jesteśmy z wami gdy teraz chodzicie w Prawdzie, na planecie Ziemi we wszystkich liniach czasowych i częstotliwościach wymiarowych, które są obecnie otwarte dla JAŹNI. Oddychajcie i BĄDŹCIE, drodzy, gdyż nie możecie zbłądzić w tym, do czego przyszliście, aby BYĆ .

22 grudnia 2012
Channeler: Karen Doonan
www.crystalline-sanctuary.com
www.thegalacticportal.com
www.labrynthschooloflight.com
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #167 : Grudzień 23, 2012, 11:12:54 »

Wkraczamy w nowy, trwający 26 tysięcy lat cykl Ziemi

Dziś 21 grudnia 2012 roku, o godzinie 23:11 czasu meksykańskiego (czyli dla nas będzie to już poranek 22 grudnia, godzina 6:11) stanie się coś wyjątkowego. Nie tylko skończy się kalendarz Majów, ale w tym czasie Ziemia, Słońce i Centrum naszej Galaktyki ustawią się w jednej linii i to się nie powtórzy ponownie przez następne 25.625 lat!
W tym momencie, który zdarza się raz na 26 tysięcy lat, Serce Ziemi, Serce Słońca i Serce Naszej Galaktyki , jako żyjące istoty, będą w intymnym połączeniu. Z tego połączenia musi narodzić się coś nowego, gdyż 22 grudnia 2012 zacznie się Nowy Cykl Ziemi.

Majowie twierdzą, że my, ludzie, mamy przejść przez wielkie zmiany, zmiany w świadomości. Staniemy się czymś całkowicie nowym, nowym gatunkiem z nowym sposobem odbierania rzeczywistości. Właśnie na tym polega niezwykłość daty 21 grudnia 2012 - wtedy ma odbyć się zmiana w ludzkiej świadomości, którą nazywamy wniebowstąpieniem.
Ludzka świadomość dosięga wąskiego punktu w czasie, kiedy ewolucja ludzkości przyśpiesza niesamowicie i przeskoczy na nowy poziom świadomości. Stajemy się czymś więcej niż to, co teraz nazywamy człowiekiem.

Z informacji, do których dotarł Drunvalo Melchizedek, wynika, że według Majów istnieje okno czasu wokół daty 21 grudnia 2012, które Majowie nazywają Koniec Czasu. Pozostanie otwarte przez około 7-8 lat. Okno to pojawiło się ok. 24 października 2007, ale nie wiadomo dokładnie, kiedy zniknie. Jeśli czas otwarcia okna trwa ok. 8 lat, to zamknie się ono w okolicach listopada 2015 roku. Z pewnością jednak, w tym momencie, żyjemy w okresie zwanym Koniec Czasu.

Mając to na uwadze, prawdopodobieństwo tego, że przepowiednie Majów spełnią się dokładnie 21 czy 22 grudnia, czego spodziewa się wiele osób, jest raczej małe. To co ma się wydarzyć, będzie miało miejsce w trakcie Końca Czasu – czyli w dowolnym momencie od teraz do listopada 2015 roku.
Jeśli więc ani dziś, ani jutro świat nie doświadczy niczego spektakularnego i nie skończy się, to wcale nie oznacza, że Majowie i szeroka rzesza ezoteryków się myliła. To tylko znak, że właściwy czas jeszcze nie nadszedł, ale zmiana jest nieunikniona.

Jedna rzecz jest pewna - 22 grudnia 2012 rozpocznie się Nowy Cykl, trwający 26 tysięcy lat, a my wszyscy jesteśmy świadkami tych czasów. W całej znanej historii ludzkości nie było tak szczególnej chwili. Żyjemy w wyjątkowym czasie i osobiście mamy możliwość doświadczenia narodzin Nowe Ziemi i Nowego Człowieka!
Pozostaje nam więc cieszyć się końcem świata i radować się z narodzin Nowej Ziemi i Nowego Człowieka!


Łukasz Kierus
http://projektinfinitus.pl/rok-2012/wkraczamy-w-nowy-trwajacy-26-tysiecy-lat-cykl-ziemi
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2012, 11:13:10 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #168 : Grudzień 23, 2012, 15:21:42 »

Słyszał ktoś coś może o P. Gerylu? CZy w tychże jakże "znaczących" dniach przebywa/ł na terenie posiadłości domków które sprzedawał jako bezpieczne? Gdzie aktualnie jest i co aktualnie mówi? No i jak się mają (odczucia) właściciele pozostałych domków?
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

maho bepro cyganie kotytomy faon