Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 19, 2024, 11:32:45


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pytanie o regresję  (Przeczytany 3918 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
pawlo
Gość
« : Listopad 17, 2008, 12:30:51 »

Witam,jestem na tym (i poprzednim Uśmiech) forum od ponad roku,to mój pierwszy post bo z reguły tylko czytam ale teraz chciałbym prosic o  pomoc.Chodzi o to że zamówiłem sobie w pewnym sklepie mp3 z auto regresją hipnotyczną i chciałbym zapytac czy ktoś może tego używał i czy jest to bezpieczne.Kupiłem z ciekawości żeby sprawdzic czy faktycznie to działa i czy uda mi się zobaczyc swoje poprzednie wcielenia  Szok .Pisze że jest to "ćwiczeniem relaksacyjno-regresyjnym, którego treść zaczerpnięto z książki B.L. Weiss'a pt. "Przez czas do przebudzenia",może ktoś coś słyszał?...Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2008, 12:31:36 wysłane przez pawlo » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #1 : Listopad 17, 2008, 17:52:42 »

Tego o czym piszesz nie znam, i niczego innego w tej gałęzi nie stosowałem, choć czytałem na ten temat np. trylogię Roberta A. Monroe, którą mogę Ci polecić. Po pierwsze dlatego, że zajmował się tym yematem naukowo i opracował poza książkami również muzykę, która wprowadza w takie stany. Po drugie na forum jest chyba kilka osób, które stosowały takie metody, a przynajmniej słuchały jego muzyki.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Listopad 17, 2008, 19:26:54 »

ja parę lat temu próbowałem zastosować, ale nie działało, kompletnie - tyle że przynajmniej nic nie płaciłem, załatwiłem sobie za darmo Chichot

jak dla mnie, to zbyt duży strach, czy nieufność/niepewność bardzo przeszkadzają w osiągnięciu celu. Ja jeszcze byłem wtedy początkujący i trochę za bardzo się bałem.

tu masz stronkę:
(po angielsku) http://www.bwgen.com/
(i po polsku) http://www.bwgen.terramail.pl/
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2008, 19:27:01 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
pawlo
Gość
« Odpowiedz #3 : Listopad 18, 2008, 13:29:54 »

Witam znowu,dzięki za odpowiedzi.Tak więc spróbowałem wczoraj wieczorem dwa razy (po 40 minut),za pierwszym razem za bardzo chyba byłem przejęty i nie mogłem się zrelaksowac odpowiednio,drugi raz było troszkę inaczej...z początku nic się nie działo ale gdzieś pod koniec tak mi się wydawało że przysnąłem albo...nie wiem,zobaczyłem coś i wydawało mi się to bardzo realne ale jakiś odgłos z domu mnie wybudził Zły ...tuż przed końcem regresji.Dzisiaj też spróbuje, myślę że dwa razy dziennie wystarczy,może po kilku tygodniach coś się zacznie dziac ciekawego,zobaczymy.Pozdrawiam wszystkich.
Zapisane
Masta_M
Gość
« Odpowiedz #4 : Listopad 22, 2008, 13:27:56 »

I jak udało wam się dowiedzieć kim byliście w innych wcieleniach ??
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Listopad 24, 2008, 16:17:53 »

2x dziennie - tak, wystarczy
w zupełności wystarczy i raz dziennie, byle by było to regularnie, o w miarę stałej porze i bez np. kilkudniowych przerw (to na początek, dla bardziej zaawansowanych takie szczegóły są już nieistotne)
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rlrpg gonerpg mafiawolomin everyone illmusen