Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 24, 2024, 23:30:47


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ZA PIĘĆ ...... DWUNASTA......  (Przeczytany 31383 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #25 : Listopad 04, 2012, 19:07:48 »

Szacowny będąc tyle na tym zacnym forum powinieneś juz się nauczyć, dowiedzieć jak zwał..., że braciak często myli intelekt z umysłem Cool
Rozumiem, że nazwy tego samego są rożne ale....proszę pifka się napić Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #26 : Listopad 11, 2012, 03:03:59 »

Ostatnio odwiedzałam starszych ludzi , starszych znaczy się po osiemdziesiątce, omijałam tematy religijne i "końca świata"... ze względu na moje przypuszczenia iż mogą to być tematy drażliwe i nie akceptowane.
Jakież było moje zdziwienie gdy ci ludzie z lekkością zaczynali dyskusję opowiadając mi o strumieniu energii płynącym do ziemi i mającym poczynić radykalne zmiany i o kościelnych przekrętach ideologii religijnej. Oraz o tym iż wiedzą że Jezus miał zonę i księża też powinni je mieć.
wiele było tematów  które poruszamy na tym forum , budzą one olbrzymie kontrowersje i brak wiary w nie młodych ludzi , rzec można bardzo z nimi obeznanych , a dla tych starszych ludzi są naturalne i normalne.

Zatem wniosek nasuwa się sam, w ludziach obudziła się w dużej mierze świadomość , jak? poprzez połączenie z polem morfogenetycznym płynie do nich wiedza , która zgrywa się naturalnie z ich wewnętrzną wiedzą otwierając im naturalnie świadomość. Oni nie są niczym zaskoczeni, przyjmują te informacje naturalnie.
To ja byłam zaskoczona ich wiedzą , ich lekkością dyskutowania na tematy kontrowersyjne.

Ot co dzieje się z Ludźmi za pięć dwunasta.....


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #27 : Listopad 11, 2012, 03:37:31 »

Ot co dzieje się z Ludźmi za pięć dwunasta.....



'' Wyższa Inteligencja'' podpowiedziała mi, abyś podłączyła się do zasobów informacyjnych Wszechswiata.
Możesz to zrobić wyjątkowo, bo możesz zrobić poraz pierwszy w Polsce.

Wszystko napisane tu odnośnie ponownego podłączenia do Źródła :

http://www.reconnection.com.pl/

http://thereconnection.com



Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #28 : Listopad 11, 2012, 08:13:28 »

Kiara
Cytuj
Jakież było moje zdziwienie gdy ci ludzie z lekkością zaczynali dyskusję opowiadając mi o strumieniu energii płynącym do ziemi i mającym poczynić radykalne zmiany i o kościelnych przekrętach ideologii religijnej. Oraz o tym iż wiedzą że Jezus miał zonę i księża też powinni je mieć.
wiele było tematów  które poruszamy na tym forum ,
Szacowna mam taką znajomą, też mądrą kobietę, która nie może wyzbyć się jednego,
Ano zakłada, że drugi nie wie.  Duży uśmiech
Co jest w tym wszystkim dziwne to sama głosi, że wiedza jest dostępna dla każdego i że każdy może do niej sięgnąć o ile będzie taka potrzeba i o ile podejmie taką decyzję Uśmiech
No i ciach czas stanął dla niej w miejscu a chyba z dziesięć lat.
Dalej ona jest ,,mistrzem", a inni powinni się od niej uczyć, dalej ona wie, a inni się dowiadują Uśmiech
Dalej rozmowa z nią ta z jej punktu widzenia ,,właściwa" polega na tym, że się wysłuchuje co ona mówi i odkłada się słuchawkę, gorzej jak się samemu ma coś do powiedzenia - to wtedy jest hm ,,zwycięstwo intelektu",,samczego ego" lub ,,wojowaniem" Duży uśmiech
A tu świat i ludzie i wszystko do dokoła się zmienia, a tu ludzie nawet tak jak piszesz szacowna w starszym wieku doświadczają, widzą, odczuwają, a nawet jeżeli już to mogą być pomocni do nawiązania kontaktu ze sobą Uśmiech
Co za tym idzie kontakt z ,,mistrzynią" nie jest już koniecznością i się często z niego rezygnuje.
Bo teraz nie tylko zresztą moim skromnym zdaniem jeden dodaje to co wie do drugiego, a nie słucha co drugi ma do przekazania bo ,,słuchanie" powinno być po obu stronach Uśmiech
Ano dal każdego co innego, albo się jest otwartym na zmiany u siebie również albo jest się zaskoczonym tą czy inną sytuacją lub informacją Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2012, 08:21:23 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Listopad 11, 2012, 10:37:41 »

Przebisniegu, poruszyłeś bardzo ważną rzecz, o której różnej maści nauczyciele, guru i samozwańczy mistrzowie nie mają zielonego pojęcia. Jest to zasada:
Jeśli naprawdę chcesz komuś pomóc, to najpierw wysłuchaj go do końca.
Nie będę dalej się rozpisywał, bo szkoda słów.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #30 : Listopad 11, 2012, 11:29:34 »

Za pięć ... dwunasta ja zarówno słucham jaki obserwuję nie tylko ludzi, przyrodę i zwierzęta też wyciągam wnioski i dzielę się nimi.
Ci starsi ludzie poprosili żebym do nich przyszła za kilka dni ponownie i podyskutował z nimi właśnie o "końcu awista" i krk bo to ich interesuje najbardziej.

Oczywiście spotkałam takich co wiedza więcej i takich co tylko z tele....ale każdy wiedział coś cześć z tych ludzi używa tylko homeopatyczne leki.
Zatem nie jest tak źle jak by nam się wydawało ze starszymi pokoleniami pomimo iż wcale nie siedzą na internetowych forach i nie czytają literatury związanej z tematem.

Bardzo mnie to cieszy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Listopad 11, 2012, 11:42:04 »

Kiaro, koniec "awista" to to prostu brak pieniądza, a na poważnie to muszą być jednak dość wyjątkowi ludzie, bo nadal sporo widzę słuchających ojca dyrektora i jego mediów. I to w młodszym wieku też, moim zdaniem wciąż niewielu rozumie jak byli robieni "w wała", żeby użyć znanego tu, ale trafnego powiedzenia.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Listopad 11, 2012, 11:44:48 »

..bo na Ziemi są różni:
Cytuj
w otwartą serdeczność wśród istot ludzkich, czy są aniołami lub hybrydy, starseeds lub ziem dozorcy
Mrugnięcie
http://kochanezdrowie.blogspot.com/2012/11/miec-produktywne-i-satysfakcjonujace.html
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #33 : Listopad 11, 2012, 12:21:49 »

Tak masz rację songo analizowałam te spotkania , doszłam do wniosku iż budzą się ci którzy posiadają ogień życia , dla nich wiedza wdychana z powietrzem ( w postaci wody z nowym wzorcem informacyjnym) jest aktem pobudzenia ich świadomości. Odczyt dokonuje się poza rozumem ,  rozum razem z myślą tylko przekazuje ta juz otworzoną wiedzę.


Teraz opowiem wam drugi przypadek, byłam z moją mamą i moim synem ( mama około 79 syn 19) w sklepie , normalny nic wyjątkowego. Zauważalnym iż idzie za mną mała dziewczynka ( gdzieś 4/5 lat) wpatrzona  ( oczy jak guziki , otworzona buzia) nie spuszcza wzroku pokazuje mnie matce i mówi coś zawiedzie. Ba .....  pomyślanym jak dziecko...  coś ja zaintrygowało i poszłam dalej ale ona ciągnęła matkę za rękę i chodziła za mną krok w krok. W końcu już po dłuższym obejściu kilku rejonów matka wola mnie, proszę pani, proszę pani..... zatrzymaliśmy się wszyscy troje , mama mówi do małej , no mów , powiedz teraz pani... ale dziecko tylko się gapi i szturcha matkę żeby mówiła.
Mama mówi , moja córka chciała pani powiedzieć iż jest pani przepiękną kobietą i że nigdy jeszcze nie widziała tak pięknej osoby nie może oderwać wzroku od pani, dlatego tak mnie ciągnie i chodzimy za panią, ale jest wstydliwa więc ja mówię.
Tym razem mnie zatkało , zamurowało ja miałam oczy jak guziki patrząc na małą. Moja mama i syn na mnie ja na nich i dziecko... Oczywiście podziękowałam mamie i córce  ale byłam tak zszokowana że dopiero w domu  zrozumiałam o, co w tym chodzi ( wcześniej też miałam takie zdarzenie z dzieckiem nieco starszym ).  Mała widziała moją postać poza zasłoną fizyczną zobaczyła mnie bez maski trzeciowymiarowej, otworzyła się w niej jak i w innych dzieciach ( teraz je obserwuję uważnie jak się wpatrują we mnie) możliwość bycia juz w IV wymiarze i widzenia wielu rzeczy równocześnie. Tak też dzieje się ze zwierzętami obserwuję ich zmienione reakcje, zatrzymują się i gapią, przyciąga ich ogień życia , widzą go i czują.

Dużo można zobaczyć przy uważnej obserwacji ludzi i przyrody, naprawdę jest inaczej.

Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Blu.... to są normalni , przeciętni ludzie bardzo związani z kościołem, ale nie bezmyślnie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2012, 13:13:57 wysłane przez Kiara » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #34 : Listopad 11, 2012, 12:26:22 »

Aha to już wiem dlaczego szacowny sonogo 1970 tak Cię bronił szacowna Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Listopad 11, 2012, 12:47:40 »

Tak masz rację songo analizowałam te spotkania , doszłam do wniosku iż budzą się ci którzy posiadają ogień życia , dla nich wiedza wdychana z powietrzem ( w postaci wody z nowym wzorcem informacyjnym) jest aktem pobudzenia ich świadomości. Odczyt dokonuje się poza rozumem ,  rozum razem z myślą tylko przekazuje ta juz otworzoną wiedzę.


właśnie, właśnie- nasz mózg/umysł jest ostatnią "pochodną" świadomości/duszy i to "idzie" od góry,-
dlatego daremny trud tych, co chcą to posiąść ziemskim umysłem, "rozebrać na kawałki" i powiedzieć- "JA to już wiem"
Mrugnięcie Duży uśmiech

Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Listopad 11, 2012, 14:03:44 »

Witam,
Cos mnie pili aby jednak odpowiedziec.
 
Cytuj
Teraz opowiem wam drugi przypadek, byłam z moją mamą i moim synem ( mama około 79 syn 19) w sklepie , normalny nic wyjątkowego. Zauważalnym iż idzie za mną mała dziewczynka ( gdzieś 4/5 lat) wpatrzona  ( oczy jak guziki , otworzona buzia) nie spuszcza wzroku pokazuje mnie matce i mówi coś zawiedzie. Ba .....  pomyślanym jak dziecko...  coś ja zaintrygowało i poszłam dalej ale ona ciągnęła matkę za rękę i chodziła za mną krok w krok. W końcu już po dłuższym obejściu kilku rejonów matka wola mnie, proszę pani, proszę pani..... zatrzymaliśmy się wszyscy troje , mama mówi do małej , no mów , powiedz teraz pani... ale dziecko tylko się gapi i szturcha matkę żeby mówiła.
Mama mówi , moja córka chciała pani powiedzieć iż jest pani przepiękną kobietą i że nigdy jeszcze nie widziała tak pięknej osoby nie może oderwać wzroku od pani, dlatego tak mnie ciągnie i chodzimy za panią, ale jest wstydliwa więc ja mówię.
Tym razem mnie zatkało , zamurowało ja miałam oczy jak guziki patrząc na małą. Moja mama i syn na mnie ja na nich i dziecko... Oczywiście podziękowałam mamie i córce  ale byłam tak zszokowana że dopiero w domu  zrozumiałam o, co w tym chodzi ( wcześniej też miałam takie zdarzenie z dzieckiem nieco starszym ).  Mała widziała moją postać poza zasłoną fizyczną zobaczyła mnie bez maski trzeciowymiarowej, otworzyła się w niej jak i w innych dzieciach ( teraz je obserwuję uważnie jak się wpatrują we mnie) możliwość bycia juz w IV wymiarze i widzenia wielu rzeczy równocześnie. Tak też dzieje się ze zwierzętami obserwuję ich zmienione reakcje, zatrzymują się i gapią, przyciąga ich ogień życia , widzą go i czuja.


no i co ja na to?. Jak po pewnym czasie zrozumialem, ze nie musze sie
wysilac aby liczyc na gre w Hollywood, a podczas porannego golenia, tego co kazdej nocy uroslo, nie dziwilem sie wcale, ze nikt do mnie nie zawyje ani wzroku nie zawiesi. No i po latach tak samo zostalo.
A co sie zmienilo? To,ze moge wylowic z masy, pewnych ludzi. Niby nic
wielkiego, w koncu nie wiem nawet czy wszystkich. Tyle, ze kazdy
z tych osob byl w stanie czegos mnie nauczyc, czegos waznego. Od
innych ucze sie takze, ale nieco mniej i w inny sposob.
W sumie zamienilem sie w jakas odmiane gabki, lasa na wiedze.
Ale to nie wszastko. Moje pojmowanie sie zasadniczo zmienilo.
Wpada mi ciagle do glowy cos, czego nie ma w ksiazkach i o czym
nie mowia nasi wszystkowiedzacy naukowcy.
Okazuje sie, ze moja pamiec ciagle to przyjmuje. Co prawda, nieraz
czegos sie nagle pozbywa ale ona jakby sie tez rozszerzala. I co
najdziwniejsze, po moim spotkaniu z ciemnoscia ( bez Lucyfera czy
Beliala ) ta pamiec okazala sie byc ciagla. Wiem tyle na pewno,
ze moja glowa nie ekspanduje jak ten pomiot nauki zwany Bing-Bang czy cos takiego.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #37 : Listopad 11, 2012, 15:33:40 »

Bo jest tak iż na prawdziwą rzeczywistość ( jaka ona jest dowiemy się niebawem) nałożono nakładki III wymiarowe. Jasna sprawa iż zrobili to władcy  tego wymiaru, zatem to co było im niewygodne pomniejszyli zmanipulowali , a to czego małość  chcieli zakryć podretuszowali i powiększyli tworząc pozory prawdy.
Człowiekowi zablokowali  dostęp  do jego wewnętrznej wiedzy , połączyli z siecią energio informacyjną w która jest wkodowany fałszywy i niepełny wzorzec życia i to wystarczyło żeby manipulować świadomością ludzi.

Człowiek uwierzył iż to co odbiera jako obraz jego mózg jest prawdą , a tak naprawdę wcale nią nie jest, widzimy złudzenia przez przeróżnie ustawione soczewki manipulujące prawdziwym obrazem. Są ludzie a szczegulnie dzieci oraz tacy którzy mogą oglądać zdjęcia z prawdziwym zapisem , którzy są już odłączeni od  sieci, dlatego ich rzeczywistość jest inna, widzą prawdę a nie jej zmanipulowane odbicia.
dotyczy to juz nie tylko widzenia ale również odbierania informacji z pola morfogenetycznego podświadomie ( mają już częściowo , lub całkowicie odłączenie  sieci energio informacyjnej) korzystają z wiedzy  w polu a nie z informacji w sieci.
takie właśnie są zmiany teraz w czasie za pięć... dwunasta....


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Listopad 11, 2012, 15:42:52 »

Fakt, że dzieci mają najłatwiej, bo nie przeszły całego cyklu socjalnego "nauczania" i wierzeń. Ale i to, jak sama gdzieś stwierdziłaś powoli się rozpuszcza. Ja wolałbym od razu, ale jak widać "odgórne" zarządzenia są bardziej łagodne lub mniej radykalne.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #39 : Listopad 11, 2012, 16:06:09 »

Od razu w skostniałym systemie fizycznym ( dorośli) nie jest możliwe , to jest proces powrotu do tego co u dzieci jeszcze nie skostniało.Szok widzenia i słyszenia to tylko efekt przepływu energii o większym potencjale przez system nerwowy , który nie jest na to gotowy. Skutki mogły by być tragiczne. Jest droga do jakiegoś punktu i jest powrót do punktu wyjścia, a wszystko podlega czasowi w przestrzeni fizycznej.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #40 : Listopad 11, 2012, 16:24:28 »

Fakt, dzieci są bardziej otwarte, dostrzegają pewne rzeczy, a ściślej patrzą na nie pod innym katem niż my - zabiegani dorośli którzy jedynie zapomnieli że potrafią także w ten sposób patrzeć.
Jednak przez tę swoją otwartość dzieci są bardziej podatne na manipulację i naciąganie, smutne ale niestety prawdziwe. Podziwiam u dzieci łatwość w rozmawianiu na każdy temat, nie słyszałem w ustach dziecka aby zasłaniało się... prywatnością. Myślę, że dlatego się tak dzieje bo dzieci wiedzą że są szczere... W wychowaniu jest niezmiernie trudnym aby dobrze przekazać dziecku te subtelności - aby nie zrazić go do ludzi, do ufności i jednocześnie dać możliwość auto obrony przed manipulacją... 
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #41 : Listopad 11, 2012, 17:23:39 »

Jakos tak sie dzieje,ze do wlasnych dzieci mamy troche mniej cierpliwosci,nie wiem czy to przez to,ze mlodzi ludzie sa bardziej impulsywni i inaczej reaguja na rozne sytuacje,czy tylko mi sie tak wydaje.Jezeli chodzi o wnuki,jestesmy bardziej spokojni,rozumiejacy,poblazliwi,cierpliwi.
Czy jest to zwiazane z wiekiem?Mysle,ze tak.
Nie zawsze,ale czesto bardziej dojrzali ludzie tacy sa.Nie wszyscy,ale przewaznie tak.
Jeste to moje zdanie.Na pewno ilu ludzi,tyle odrebnych zdan.

Mnie ostatnio zrobilo sie nieswojo,kiedy moj 12 letni wnuczek,bardzo madre dziecko do ktorego cale jego zycie mowilam "synku"albo"synu",spytal:"
-Babciu,a dlaczego ty mowisz do mnie synku?

Co tu duzo mowic,zatkalo mnie.
Jakos tak wydawalo mi sie,ze zwracanie sie w tej formie jest,powiedzmy mile,bliskie,pelne milosci,slowem dobre.A tu nagle takie zapytanie.
Oczywiscie powiedzialam dlaczego tak mowie i spytalam ,jak powinnam sie do ciebie zwracac?
Z kolei moj wnuk byl zaskoczony.Myslam moze,ze bede jakos wykretnie sie tlumaczyc,ale wobec rzeczowego wyjasnienia poczul sie chyba nieswojo.Po krotkiej wymianie zdan stanelo jednak na "synku",jednak w moim umysle nadal slysze to zapytanie .

To tak troche na temat dzieciecej madrosci.
Pozdrawiam serdecznie.Greta
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #42 : Listopad 11, 2012, 18:00:54 »

Witam,
Pewne zachowania u dzieci mozna wytlumaczyc posiadaniem pamieci. Ona
odpowiada za iluzje przyszlosci i przeszlosci. Zostaje ona systematycznie wypelniana informacja, ktora intelekt, rozum porzadkuje na zasadzie tworzenia roznicy pomiedzy dwoma stanami. Bez tego, nie ma czasu i stad "dziwne" pytania i zachowanie dziwne.
pozdrawiam
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #43 : Listopad 11, 2012, 21:11:03 »

@Kiara
Cytuj
  Odczyt dokonuje się poza rozumem ,  rozum razem z myślą tylko przekazuje ta juz otworzoną wiedzę.
Skoro już widzisz, że odczyt dokonuje się poza rozumem ........... a rozum i myśl to tylko przekaźniki ............ to kim jesteś poza rozumem i poza myślą ?
Widzisz, że NIE JESTEŚ ?

@Ace
Cytuj
Pewne zachowania u dzieci mozna wytlumaczyc posiadaniem pamieci. Ona
odpowiada za iluzje przyszlosci i przeszlosci
Tak, pamięć  to zapis iluzji . Ale w takim razie kim jest ten/ta/to, co posiada iluzje ? Ów "posiadacz" pamięci. Kto posiada iluzje ?

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #44 : Listopad 11, 2012, 21:43:40 »

Mam east do ciebie serdeczna prośbę, czy możesz swoje rewelacje myślowe propagować w temacie z nimi związanym ? Czy mógł byś w każdym jednym nie zaśmiecać go nimi? Już wszyscy wiedza iż Ciebie nie ma, akceptują to przez potwierdzenia pisemne. Ale nie wmawiaj tym którzy myślą inaczej swoich prawd, żyj nimi szczęśliwie i pozwól tematowi istnieć wedle tytułu.
ja nie mam czasu ni ochoty ciągle dyskutować z tobą o tym samym ( już kilka razy wyraziłam  moje zdanie), nie kupię twoich rewelacji i nie będę ich propagować. Myślę iż rozumiesz?

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #45 : Listopad 11, 2012, 21:58:23 »

To ja ściśle w temacie, skoro teraz jest przysłowiowa za 5 dwunasta, to czy ktoś z zorientowanych mógłby mi - opierając się na aktualnym kalendarzu - wskazać precyzyjnie kiedy będzie ta 12?
Oraz - tak w kilku prostych słowach - co stanie się o tej 12.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #46 : Listopad 12, 2012, 18:23:32 »

Też poczekam, aż ktoś datę powie, a troszkę informacji o zjawiskach w świecie energii odbieram i wymieniam się jeszcze z innymi i tak ziarko do ziarka i zbiera się miarka. Duży uśmiech
Więc mogę śmaiło zadeklarować, że jak ta data się pojawi uśmieje się serdecznie Duży uśmiech
Dlaczego?
Ano dlatego, że zjawisko to nie bez kozery i nie przez przypadek nazywa się Nową lub Inna Przestrzenią.
Co za tym idzie nie będzie, ani daty, ani innych zjawisk do tej pory występujących na styków końca starej i początku nowej ery  Uśmiech
Tu nie ma zarządcy, czy też wierchuszki, świty, herosów, wybranych i tych maluczkich,
Tu każdy sobie rzepkę skrobie i co kto posieje to zbierze Uśmiech
Tu każdy sam, każdy inaczej tworzy swoją przestrzeń (nie wiem czy przestrzeń to dobra nazwa) etc, etc - powtarzał się nie będę choć cierpliwy jestem Duży uśmiech
Skąd ta pewność ?
Ano stąd, że podobnie jak acentaur widziałem  stamtąd migawki filmu i oglądałem kolorowe pocztówki Mrugnięcie
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #47 : Listopad 12, 2012, 18:55:09 »

Dodam iż ja tez oglądałam i oglądam , ale każdy sobie i niech tak zostanie..... co zasiewasz to zbierzesz, to jest pewne.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #48 : Listopad 13, 2012, 10:38:17 »

Mam east do ciebie serdeczna prośbę, czy możesz swoje rewelacje myślowe propagować w temacie z nimi związanym ?
Duży uśmiech
Droga Kiaro ... ten temat jest o tym co się dzieje, co widać w doświadczeniu "za pięć dwunasta". Jak zauważył Przebiśnieg, o 12tej nie będzie DATY . Bo to nie rozchodzi się o datę, ani o żaden punkt w czasie. To jest bezczasowe przejście do TU i  TERAZ ,a to z kolei ... dzieje się TERAZ . Z wejściem w TERAZ ściśle wiąże się wyjście poza linearne postrzeganie czasu, a to z kolei w sposób naturalny angażuje kwestię postrzegającego. Widać to ? Postrzeganie-postrzegający.
Zatem odnośnie  Twojego postu :
@Kiara
Cytuj
 
Cytuj
Odczyt dokonuje się poza rozumem ,  rozum razem z myślą tylko przekazuje ta juz otworzoną wiedzę.
Powstało pytanie, że
Cytuj
Skoro już widzisz, że odczyt dokonuje się poza rozumem ........... a rozum i myśl to tylko przekaźniki ............ to kim jesteś poza rozumem i poza myślą ?
Kim jest ten POZA ? Czy ktokolwiek taki jest ? 

Widzisz, tej kwestii nie da się pominąć i szybciutko przejść nad nią gdzieś  "dalej" ( Nie ma żadnego "dalej" Uśmiech )

 Nie ma jakiejś ściśle określonej 12tej ,którą poszukują Artkowie na tym forum.

 ... "każdy sobie ..." ,ale tylko w pewnym wąskim zakresie  to racja, w takim sensie, że każde przejście do TERAZ odbywa się poprzez "siebie".

Są ludzie, którzy uzyskali wgląd w TAM bo życie ich wepchnęło na siłę w takie hmhmh "tarapaty" ...  ale czy nastąpiło rozpoznanie ? Co z tego, że widziało się kolorowe pocztówki stamtąd , kiedy dalej nie wiesz KTO je oglądał, a myśl, że nikogo takiego nie było jest nawet teraz zbyt przerażająca, aby ją do siebie dopuścić ...

Cytuj
Czy mógł byś w każdym jednym nie zaśmiecać go nimi?

Czy mogłabyś nie odwracać znów gitary od meritum, od którego NIKT nie ucieknie , zwłaszcza teraz, tutaj,  "za pięć dwunasta" ?
To , co dla Ciebie jest śmieciowe , co byś chętnie wymazała gumką z ekranu, jest , być może istotne ... .. może to jest to, co tak łatwo przeoczyć .. niech ludzie sami zadecydują.

Cytuj
Już wszyscy wiedza iż Ciebie nie ma, akceptują to przez potwierdzenia pisemne.
Jak baaardzo się mylisz, że chodzi tu o mnie ...... no, ale czego oczekiwać po postawie nastawionej na SIEBIE ... Ten etap obędzie się bez JA.

A jeśli chodzi o obserwacje z "za pięć dwunasta" tutaj życie obdarza miłością....... dzieje się, dzieje się samo ... zadziwiające Chichot
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #49 : Listopad 13, 2012, 10:55:34 »

Cytuj east.
Skoro już widzisz, że odczyt dokonuje się poza rozumem ........... a rozum i myśl to tylko przekaźniki ............ to kim jesteś poza rozumem i poza myślą ?

nie east, nie tak....  Ja osobowość świadomości jest wieczna , jest zawsze. znika rozum bo on to opcja materii, gdy ona znika znika jej argument. Ale nie znika świadomość , która jest czysta energią , to ona jest twórcą wszystkich myśli , które materializuje dla siebie chcąc doświadczać  kontaktu ze swoim dziełem. Gdy kończy już doświadczanie w wymiarze energetycznym , który tez tworzy dla siebie samej , dematerializuje go. materializując kolejny z innym poziomem doświadczeń, inną wiedzą. Oczywiście iż jest konkretny czas w materii ale w czasie bez czasu jest to wieczne teraz, bo nie ma ograniczeń czasowych inne zasady tam egzystują. Jednak nie zmienia to faktu iż myśli są tworzone, mają twórców, którymi jest Energia świadomościowa. W materii jest jej tylko maleńka cząsteczka, całość jest w bezczasie i poza materią.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bizancjum quieronovelas apelkaoubkonrad692 catziee gry