Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 15:10:57


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co każdy z nas może zrobić w związku z PCH?  (Przeczytany 83626 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #175 : Luty 12, 2009, 12:04:39 »

cokolwiek się wydaży trzeba mieć nadzieję , że będzie dobre dla nas ludzi bo czytając sesje mam mieszane uczucia i w szczegółach nie jest już to takie oczywiste . Grunt to pozytywne nastawienie i wyciąganie pozytywnych wniosków nawet gdy zdaży się że będzie źle Duży uśmiech
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #176 : Luty 14, 2009, 08:15:34 »

Bardzo dużo jest duskusji na forum, ale przyszedł również czas działania. Proponuję zacząć pracować nad zebraniem w jednym miejscu jak największej ilości linków, które ułatwią nowym osobom zapoznanie się z tematyką i zadecydowania czy chcą dalej szukać innych wiadomości czy poprzestać w którymś momencie.Osoby oczytane i zapoznane z tematem powinny wskazać źródła wiadomości jak największej liczbie osób, aby one mogły się z nimi zapoznać i określić po której stronie chcą się opowiedzieć. Każdego dnia ubywa czasu,a na czytanie, oglądanie i zrozumienie o co w rzeczywistości chodzi też potrzeba czasu.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #177 : Luty 14, 2009, 11:06:46 »

Barbarax Uśmiech bardzo dobry pomysł Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #178 : Luty 14, 2009, 14:35:47 »

Chanell, dziękuję. A więc bierzmy się wszyscy do pracy.Proponuję wskazywać same linki lub książki, z krótkimi tylko informacjami o czym mówią, jednak bez własnych refleksji, bo czytanie wszystkich wywodów rozmydla temat i zabiera czas. Dopiero zebranie pewnej ilości informacji pozwala wyrobić sobie zdanie na jakiś temat. Skoro tutaj tematem jest:" Co każdy może zrobić w związku z PCH, to myślę iż jest to dobre miejsce na zebranie wszystkich namiarów na potrzebne każdemu informacje, z którymi możemy zapoznawać członków rodziny, przyjaciół i znajomych, pamiętając jednak, że każdy sam powinien decydować czy chce w tym uczestniczyć (nic na siłę). Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do współpracy. Mam już zgromadzony duży zasób takich wiadomości, lecz wymagają one pewnej segregacji, a to zajmie jeszcze trochę czasu. Ponieważ mam ograniczony dostęp do internetu więc dopiero za 1-2 tygodnie mogłabym to powrzucać.Jeżeli dysponujecie czasem i swobodnym dostępem do komputera to zachęcam do działania.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #179 : Luty 14, 2009, 14:56:10 »

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1541.0

Jak znajdę więcej czasu to powrzucam tego więcej także książki i linki do książek.

Pozdro Uśmiech
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #180 : Luty 14, 2009, 18:25:20 »

Chanell, warto pomyśleć również o wątku, który by zawierał namiary dotyczące odzyskania i zachowania zdrowia. Mam na myśli zebranie w jednym miejscu danych na temat ciała fizycznego np.zdrowie wg EN-KI, Minerały Schindele's, preparat Au 100, zioła oczyszczjące i wzmacniające typu jaskółcze ziele itp.,itd. Co Ty na to? Przecież musimy się przygotować zarówno duchowo, jak i fizycznie. Myślę, że łatwiej byłoby dotrzeć do wielu osób, gdyby dostały one najpierw informacje o zdrowiu fizycznym. Również posiadam wiele informacji na ten temat i mogłabym za jakiś czas wskazywać namiary.Pozdrawiam.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #181 : Luty 14, 2009, 23:56:02 »

Cześć Barbarax Uśmiech
Wątek " zdrowie według Enki" już istnieje i tam można pisać na ten temat.
W dziale  "Publikacje Projektu" założyłam wątek pt. " O co w tym wszystkim chodzi " i tam możemy gromadzić linki informujące nowych forumowiczów .
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #182 : Luty 15, 2009, 08:53:02 »

Chanell, w wątku " zdrowie według Enki" jest zbyt wiele dodatkowych informacji np.komentarzy i innych wypowiedzi, ja zaś miałam na myśli zamieszczanie wyłącznie namiarów na źródła wiadomości. Myślę, że nowe osoby mogą zniechęcić się czytając tak dużo treści. Super, że założyłaś wątek " O co w tym wszystkim chodzi" i jest to dobre miejsce na podawanie namiarów na linki, książki itp., ale ja sugerowałam się tym, że nie wszyscy od razu przygotowani są na zetknięcie się z informacjami dotyczącymi zarówno ciała fizycznego, jak i sfery duchowej. Dlatego też proponowałam taki wątek o zdrowiu, a dopiero w następnej kolejności łagodne wprowadzenie w sferę ducha np. pozytywne myślenie, afirmacje, moc myśli, radzenie sobie ze stresem, wybaczanie itp., a następnie kierowanie na kolejne wątki. Cały czas mam na uwadze fakt, że czas ucieka i należy jak najwięcej ludzi zainteresować, ale biorąc pod uwagę indywidualną wrażliwość i sytuację życiową. Pozdrawiam.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #183 : Luty 15, 2009, 09:46:27 »

Ok ,to proszę cię załóż taki wątek w dziale "Paranauki" Uśmiech ja nie mam teraz czasu musze leciec do pracy Uśmiech
Pozdrawiam serdecznie chanell
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #184 : Luty 15, 2009, 22:19:34 »

Pierwszy filmik ode mnie. Pokazujący, że najprawdopodobniej w 2012 nie mamy się czego obawiać.

http://www.youtube.com/watch?v=k8yMXINOh8U
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime wild-reign kursor fifa11 managerzuzlowy