Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 11:04:15


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Medytacja-przeslanie Archaniola Michala  (Przeczytany 4250 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Rafaela
Gość
« : Wrzesień 06, 2009, 15:59:08 »

„OTWIERANIE SIEDMIU PIECZĘCI BOSKIEJ ŚWIADOMOŚCI”
przekazała Ronna Herman

Umiłowany mistrzu, czas, byś jak najpełniej korzystał ze zmysłów, tak fizycznych, jak i duchowych. Swoim zmysłom fizycznym musisz wyznaczyć nowy zakres oraz nauczyć się ich używać właściwie, co ci pozwoli odkryć i rozwinąć zmysły wyższe, od tak dawna uśpione: jasnowidzenie/wyraźne  widzenie, janosłyszenie/wyraźne słyszenie i czucio-wiedzę, (jaką dysponuje człowiek empatyczny, z rozwiniętą intuicją i poszerzoną świadomością wewnętrzną). Owe jakże spotęgowane zdolności stanowią część tego Boskiego dziedzictwa, które Ci jest przyrodzone i tylko czeka, abyś się o nie upomniał.

Już omawialiśmy, i to nader szczegółowo, siedem czakr głównych w ciele fizycznym oraz przedstawiliśmy w ogólnym zarysie dodatnie i ujemne właściwości, a także funkcje każdej z nich. Ważne, byś także zdał sobie sprawę z tego, że zarówno każda czakra, jak i narząd cielesny ma swoją własną świadomość. Na nią zaś nałożyły się i ją przeniknęły energie niezliczonych przeżyć i myślokształtów z całej przeszłości. Ze swoich przekonań i wibracji myślowych stworzyłeś sobie nie tylko świat zewnętrzny, ale i wewnętrzny. Ciało przemawia do Ciebie na wiele różnych sposobów, ale czy wiesz, jak słuchać i interpretować te komunikaty? Tę prawdę już Wam podałem, lecz warto to powtarzać. Mnóstwo z Was już przyjęło do wiadomości fakt, że można nawiązać i utrzymywać kontakty z królestwem aniołów i bytami Światłości, jednakże większość wciąż nawet sobie nie uświadamia, że można się porozumiewać także z wieloma aspektami własnej powłoki fizycznej.

Jakiś czas temu przekazaliśmy Ci dar siedmiu krystalicznych kul wyższej świadomości, dzięki czemu mogłeś rozpocząć proces przywracania układowi swoich czakr stanu harmonii. Praktyka ta polega na wdychaniu kul Światła, zsyłanych Ci przez Boską Obecność JAM JEST, do każdego z siedmiu głównych ośrodków energetycznych ciała fizycznego. Wdychasz taką kulę Światła do danego ośrodka, a następnie nakładasz na tę kulę lub czakrę znak nieskończoności, co pomaga przyspieszyć proces uwalniania zablokowanych, dysharmonijnych wibracji energetycznych i wspiera Twoje wysiłki ku odzyskaniu mistrzostwa lub doskonałości wewnętrznej oraz zdolności z nią związanych. Wskutek procesu oczyszczania, harmonizacji i równoważenia siedmiu czakr głównych ciała fizycznego następuje proces ważnej inicjacji, zwanej OTWARCIEM/OTWIERANIEM SIEDMIU PIECZĘCI BOSKIEJ ŚWIADOMOŚCI.

Kiedy dana czakra odzyskuje wewnętrzną harmonię, wir jej energii się otwiera, tak że właściwe jej, a udoskonalone przymioty i energie wystrzelają w górę, udzielając się czakrze ponad nią. Ponadto uwalnia się z niej zapas zmagazynowanych diamentowych cząsteczek Światłości stwórczej, toteż i one zaczynają podążać w górę, a kiedy takie przepływy się powtarzają, aktywuje się czakra korony, co wywołuje pewne niezwykłe i cudowne zjawisko, a mianowicie: cały układ czakr zaczyna wirować na tak wysokich obrotach, że stos pacierzowy zamienia się w ognisty snop Światła, a przez kolumnę Światła spływa pięć wyższych galaktycznych Promieni Stwórcy, napełniając wszystkie czakry blaskiem Twej Boskiej Obecności JAM JEST.

W czasie ostatnich paru lat niejeden z Was mógł doświadczać właśnie tego procesu, a jako że podążacie ścieżką przyspieszonego rozwoju/inicjacji/przemian, w ciele fizycznym ujawniła się masa dolegliwości i nieprawidłowości. I było, i nadal pozostało u Ciebie mnóstwo do uwolnienia, naprawy i zrównoważenia, a przy tym to, co powstawało przez tysiąclecia, teraz przemienia się w ciągu kilku krótkich lat. Toteż obchodź się ze sobą delikatnie, rozumiejąc, że oto przeistaczasz swoje ludzkie jestestwo i czynisz je częścią swojej promiennej istności człowieka Ducha.

Teraz zaproponujemy Ci jeszcze jedno uproszczone ćwiczenie. Pomoże ci ono korzystać z wewnętrznej mądrości własnego ciała fizycznego. Podam ci słowo-klucz do każdej czakry. Najpierw przestudiuj lub powtórz sobie wiadomości o niektórych atrybutach czakr, a kiedy je opanujesz, w stosownej chwili, a nawet podczas codziennej krzątaniny intonuj lub wypowiadaj te słowa klucze do każdej z czakr.(Jeśli chcesz, możesz im nadać ton, i ciągnąć je, jak długo możesz to robić swobodnie.) Podobnie jak przy intonowaniu samogłosek, powtarzając każde z tych słów-kluczy, zaczynaj od najniższej, najwygodniejszej dla siebie tonacji, po czym powoli podnoś wysokość dźwięku. Intonując każde z tych słów, skupiaj się na odpowiedniej czakrze i obserwuj, co Ci wtedy przychodzi do głowy. Obserwuj, jak „ŻYJESZ” energiami czakry korzenia, jak „KOCHASZ” energiami serca, itd.

 

CZAKRA KORZENIA

Czakra korzenia osadza jaźń fizyczną w sile życiowej Ziemi oraz daje stabilność (a to bardzo ważne, ponieważ sięgając ku gwiazdom, trzeba szanować ciało fizyczne i je utrzymać). Kiedy ta czakra zacznie funkcjonować właściwie i będzie zrównoważona, będziesz się cieszyć większą żywotnością, odwagą i wiarą w siebie. Pomoże Ci to uwolnić zastarzałe problemy lęku o przeżycie oraz poczucia niedostatku i pozwoli czerpać ze skarbca obfitości.

Weź głęboki wdech i zanuć: „ŻYJĘ”. I Powiedz Sobie: „TERAZ OTWIERA SIĘ PRZEDE MNĄ POTĘGA JEDNOŚCI, CHŁONĘ JĄ I CORAZ MOCNIEJ ŁĄCZĘ SIĘ Z ZIEMIĄ, Z WSZELKĄ OBFITOŚCIĄ.”

 ODDYCHAJ GŁĘBOKO I WYOBRAŹ SOBIE CZY ZWIZUALIZUJ JAK KULA ŚWIATŁA, KTÓRA SYMBOLIZUJE TWOJĄ CZAKRĘ KORZENIA, ZACZYNA WIROWAĆ CORAZ TO SZYBCIEJ, CORAZ SIĘ BARDZIEJ ROZŚWIETLA, SILNIEJ JAŚNIEJE, AŻ WRESZCIE WYBUCHA I SIĘ PRZEMIENIA W PROMIENNE SŁOŃCE, A Z PIERWSZEJ DO DRUGIEJ CZAKRY (POŁOŻONEJ TUŻ POD PĘPKIEM) PRZEMYKA BŁYSKAWICA ŚWIATŁA. Powiedz: „ JESTEM JEDNYM Z BOSKIM ŹRÓDŁEM STWÓRCZYM”. Głęboko oddychaj i INTONUJ: EEE… ściśnięte, [jak w ang.”huh”]

 

CZAKRA PĘPKOWA

To siedziba jaźni fizycznej/emocjonalnej. Kiedy ta czakra jest zrównoważona, przestaje Cię nękać niewiara w siebie, nałogi, uzależnienia, nie jesteś już niewolnikiem seksu. Zamiast polegać na mądrości, jaką dysponuje umysł ego, dostrajasz się do mądrości płynącej z umysłowości Duszy, toteż stopniowo wszelkie dawne samo-ograniczające stereotypy myślowe, osadzone w podświadomości, zastępuje wiara w siebie i stabilność emocjonalna. W miarę tego jak –w miejsce lęku i ograniczeń- uczysz się stwarzać radość, spokój i dobrobyt, odzyskujesz swoją osobistą moc.

Weź głęboki wdech i ZAINTONUJ: „ CZUJĘ”. POWIEDZ SOBIE: „TERAZ ODNAJDUJĘ POTĘGĘ PASJI I POD KIERUNKIEM DUCHA CHŁONĘ I PRZYSWAJAM JĄ SOBIE. PRAGNĘ TWORZYĆ RADOŚĆ, SPOKÓJ I DOBROBYT, BY MÓC SIĘ NIMI CIESZYĆ I DZIELIĆ Z INNYMI.”

GŁĘBOKO ODDYCHAJ. OCZAMI WYOBRAŹNI ZOBATRZ, JAK KULA ŚWIATŁA, SYMBOLIZUJĄCA TWOJĄ DRUGĄ CZAKRĘ, ZACZYNA WIROWAĆ CORAZ SZBCIEJ, CORAZ SIĘ BARDZIEJ ROZŚWIETLA, SILNIEJ JAŚNIEJE, AŻ WRESZCIE WYBUCHA JAKO PROMIENNE SŁOŃCE, ZAŚ Z DRUGIEJ CZAKRY DO TRZECIEJ (SPLOT SŁONECZNY) WYSTRZELA SNOP ŚWIATŁA. Powiedz sobie: „MAM W SOBIE PEŁNIĘ I DOSKONAŁOŚĆ WEWNĘTRZNĄ.” Weź głęboki wdech i INTONUJ: UUU… [jak w ang. „you”]

 

SPLOT SŁONECZNY

To siedziba jaźni fizycznej/umysłowej. Kiedy ta czakra zaczyna wirować harmonijnie, tak że pozostaje najwyżej kilka zgrzytliwych energii, wraca Ci szacunek do siebie, a wiedza przeobraża się w mądrość i jasność myślenia. Odzyskujesz panowanie nad sobą i stajesz się panem własnych pragnień. Uczysz się stawiać granice oraz szanować granice innych, ponieważ czerpiesz energię z substancji wszech-źródła życia i swojej własnej Obecności JAM JEST, zamiast ciągnąć energię od innych. Właśnie wtedy uczynnia Ci się ośrodek mocy solarnej (splot słoneczny, serce i grasica).

Weź głęboki wdech i ZAINTONUJ: „CHCĘ/MAM WOLĘ…” POWIEDZ SOBIE: „TERAZ ROZPORZĄDZAM OŚRODKIEM WŁASNEJ MOCY I WŁADAM SWOIMI EMOCJAMI. JESTEM PANEM SWOICH PRAGNIEŃ. STAWIAM WYRAŹNE GRANICE.”

ODDYCHAJ GŁĘBOKO. WYOBRAŻAJ SOBIE, JAK KULA ŚWIATŁA, SYMBOLIZUJĄCA TWOJĄ TRZECIĄ CZAKRĘ, ZACZYNA WIROWAĆ CORAZ SZYBCIEJ, CORAZ SIĘ BARDZIEJ ROZŚWIETLA, SILNIEJ JAŚNIEJE, AŻ WRESZCIE WYBUCHA JAKO PROMIENNE SŁOŃCE, A Z TRZECIEJ CZAKRY DO CZWARTEJ (CZAKRY SERCA) WYSTRZELA SNOP ŚWIATŁA.

POWIEDZ: „JESTEM MOCĄ TWORZENIA." GŁĘBOKO ODDYCHAJ I ZAINTONUJ: „OOO…” [jak w ang. „go”]

 

SERCE

Czakra serca stanowi bramę do czakr wyższych, łączących Cię z przejawami Twego jestestwa zwanymi Duszą i Jaźnią duchową. Jak długo czakra serca pozostaje niezrównoważona albo prawie zawsze zamknięta, człowiek funkcjonuje jako istota powodowana instynktami i rządzą nim trzy niższe czakry jestestwa fizycznego. Kiedy zrównoważysz umysłowe i emocjonalne energie serca (energetyczne ośrodki siły życia i miłości w ciele), połączysz się z siłą bezwarunkowej miłości świadomości Boskiej. Prędko uwolnisz się od wszelkich energii czy stereotypów myślowych, które się przejawiają jako zazdrość, zawiść, samolubstwo, poczucie winy lub bezwartościowości. Kiedy zapłonie Ci w sercu troisty płomień Boskiej woli, mądrości i miłości, pogłębi się w Tobie współczucie i świadomość jedności z wszech-życiem wszech-rzeczy.

WEŹ GŁĘBOKI WDECH I ZAINTONUJ: „KOCHAM”. POWIEDZ SOBIE: „TERAZ UCZYNNIAM/AKTYWUJĘ SWOJE OŚRODKI MOCY EMOCJONALNEJ ORAZ SOLARNEJ MOCY SIŁY ŻYCIOWEJ. ODBIERAM I WYSYŁAM JEDYNIE ENERGIĘ MIŁOŚCI/SWIATŁA. OTWIERAM SERCE NA BOSKI PRZEPŁYW DUCHA.”

GŁĘBOKO ODYCHAJ. WYOBRAŻAJ SOBIE, JAK KULA ŚWIATŁA, SYMBOLIZUJĄCA TWOJĄ CZWARTĄ CZAKRĘ, WIRUJE CORAZ TO SZYBCIEJ, CORAZ SIĘ BARDZIEJ ROZŚWIETLA, SILNIEJ JAŚNIEJE, AŻ WRESZCIE WYBUCHA JAKO PROMIENNE SŁOŃCE, ZAŚ Z CZAKRY CZWARTEJ DO PIATEJ (CZAKRY GARDŁA) STRZELA SNOP ŚWIATŁA.

POWIEDZ: „JESTEM WSZECH-MIŁOŚCIĄ”. WEŹ GŁĘBOKI WDECH I INTONUJ: AAA…[‘a” tylne, gardłowe (przyp. tłum.), jak w ang. „father”]

 

GARDŁO

Czakra gardła jest związana albo z planem astralnym, czyli emocjonalnym, albo z planem mentalnym, przyczynowym, w zależności od rodzaju wibracji myśli i słów człowieka. Może się to wydawać nieco zagmatwane, ale przecież to właśnie wibracje, jakimi promieniujesz, stwarzają Twoją rzeczywistość. Działa tu prawo przyciągania, zgodnie z którym niższe wibracje, płynąc w świat, niechybnie przyciągną energie planu astralnego, zaś wyższe niezawodnie się połączą z mentalnymi poziomami świadomości. Proces wstępowania w wyższe wymiary pociąga za sobą opanowanie planu fizycznego, astralnego (emocjonalnego), mentalnego i ostatecznie wędrówki ku coraz to wyższym wymiarom. Jednym z najważniejszych narzędzi na planie fizycznym jest potęga żywego słowa, przekaz. Kiedy zaczniesz się posługiwać językiem Miłości/Światła i przemawiać z poziomu duszy, będziesz zawsze wyrażać swoje najwyższe prawdy w sposób ekspresyjny i twórczy zarówno w mowie, jak i w piśmie, a także biegle urzeczywistniać swoje wizje przyszłości.

WEŹ GŁEBOKI WDECH I ZAINTONUJ: „MÓWIĘ”. POWIEDZ SOBIE: „MOCĄ POTĘGI PRZEKAZU I SAMOEKSPRESJII ŁĄCZĘ SIĘ TERAZ ZE SWOIM OŚRODKIEM WOLI. TO, CO UWAŻAM ZA PRAWDĘ, CHCĘ I BĘDĘ WYPOWIADAĆ UCZCIWIE I WNIKLIWIE.”

GŁĘBOKO ODDYCHAJ. WYOBRAŻAJ SOBIE, JAK KULA ŚWIATŁA, SYMBOLIZUJĄCA TWOJĄ PIĄTĄ CZAKRĘ, WIRUJE CORAZ TO SZYBCIEJ, CORAZ SIĘ BARDZIEJ ROZŚWIETLA, SILNIEJ JAŚNIEJE, AŻ WRESZCIE WYBUCHA JAKO PROMIENNE SŁOŃCE, ZAŚ Z CZAKRY PIATEJ DO SZÓSTEJ (CZAKRY TRZECIEGO OKA) WYSTRZELA SNOP ŚWIATŁA.

POWIEDZ: „JESTEM EKSPRESJĄ DOSKONAŁĄ.” WEŹ GŁĘBOKI WDECH I INTONUJ: „AJ…” [ „a” przednie (przyp.tłum.), jak w ang. „eye”]

 

TRZECIE OKO

Ośrodek czołowy albo czakra trzeciego oka otwiera wrota „zmysłów wewnętrznych”, łącząc Cię najpierw z podświadomością (z umysłem podświadomym), a potem, stopniowo, z wyższą Jaźnią, w miarę tego jak substancja czystego Światła kosmicznego, pochodząca wprost z Boskiej świadomości, (a zwana Promieniami) może w Ciebie wnikać i uczynniać Twoją Boską świadomość (esencję własną). Przejdziesz przez różne fazy, od intuicyjnych podszeptów, do pełnej „wiedzy”, jasnej świadomości, że oto inspiruje Cię i prowadzi Duch. Nowe poznanie, twórcze pomysły i natchnienie z wyższych planów intuicyjnych i mentalnych staną przed Tobą otworem, kiedy się będziesz uwalniać od wynaturzeń. Nie lękaj się, umiłowany, tych rzekomych energii ciemności, czyli myślokształtów, które przesuwają Ci się przed oczami podczas medytacji, ponieważ są to twory przez Ciebie samego powołane do istnienia i ponieważ obecnie ukazują Ci się one na powierzchni świadomości, abyś je mógł uzdrowić i przeistoczyć w Światło. Miłość to moc stwórcza, dynamiczna i wszech-scalająca. Toteż wszelka ujemna wibracja myślowa, na którą padnie Światło Miłości, zostaje „naświetlona” i ostatecznie doznaje przeistoczenia. Nie zapominaj również o fioletowym płomieniu, korzystaj z tego daru.

WEŹ GŁĘBOKI WDECH I ZAINTONUJ: „WIDZĘ.” POWIEDZ SOBIE: „TERAZ DYSPONUJĘ POTĘGĄ SWOJEJ INTUICJI. JASNO ROZUMIEM I UWAŻNIE SŁUCHAM, CZERPIAC Z WEWNĘTRZNEJ MĄDROŚCI WŁASNEJ ORAZ Z MĄDROŚCI SWOJEJ WYŻSZEJ JAŹNI.”

GŁĘBOKO ODDYCHAJ. WYOBRAŻAJ SOBIE, JAK KULA ŚWIATŁA, SYMBOLIZUJĄCA TWOJĄ SZÓSTĄ CZAKRĘ, WIRUJE CORAZ TO SZYBCIEJ, CORAZ SIĘ BARDZIEJ ROZŚWIETLA, SILNIEJ JAŚNIEJE, AŻ WRESZCIE WYBUCHA JAKO PROMIENNE SŁOŃCE, ZAŚ Z CZAKRY SZÓSTEJ DO SIÓDMEJ (CZAKRY KORONY) STRZELA SNOP ŚWIATŁA.

POWIEDZ: „JESTEM DOSKONAŁYM INSTRUMENTEM PRZEJRZYSTEGO MYŚLENIA I MĄDROŚCI.” WEŹ GŁĘBOKI WDECH I INTONUJ: „EEEJ…” [ „e” otwarte jak w ang. „say”]

 

CZAKRA KORONY

Kiedy czakra korony będzie czynna, otworzy się brama do Twojej Jaźni duchowej. Wtedy będziesz mógł sięgać po mądrość, dary i skarby, jakie zawiera Twoja Boska Obecność JAM JEST. Kiedy okażesz, że jesteś gotowy, by żyć Miłością/Światłem/Prawdą Stwórczą, zaleje Cię istny i narastający deszcz atrybutów i talentów, właściwych dwunastu Promieniom Boskiej świadomości.

WEŹ GŁĘBOKI WDECH I ZAINTONUJ: „JESTEM”/ „JAM JEST.” POWIEDZ SOBIE: „TERAZ DYSPONUJĘ MOCĄ DUCHOWĄ I MAM POŁĄCZENIE ZE SWOJĄ BOSKĄ OBECNOŚCIĄ JAM JEST, KTÓRA JEST MI OŚRODKIEM OŚWIECENIA/NATCHNIENIA/MĄDROSCI.”

GŁĘBOKO ODDYCHAJ. WYOBRAŻAJ SOBIE, JAK KULA ŚWIATŁA, SYMBOLIZUJĄCA TWOJĄ SIÓDMĄ CZAKRĘ, WIRUJE CORAZ TO SZYBCIEJ, CORAZ SIĘ BARDZIEJ ROZŚWIETLA, SILNIEJ JAŚNIEJE, AŻ WRESZCIE WYBUCHA JAKO PROMIENNE SŁOŃCE, ZAŚ Z CZAKRY SIÓDMEJ DO GWIAZDY DUSZY WYSTRZELA SNOP ŚWIATŁA.

WEŹ GŁĘBOKI WDECH I ZAINTONUJ: „iii…”[jak w ang. „me”]

 

CZAKRA GWIAZDY DUSZY ( 15 – 20 cm. nad głową)

POWIEDZ SOBIE: „DOŁĄCZAM SIĘ I STAJĘ NA LINII TĘCZOWEGO MOSTU, KTÓRY WIEDZIE KU ŚWIADOMOŚCI JEDNI. NINIEJSZYM PRZEISTACZAM WSZELKIE ZABLOKOWANE ENERGIE, PRZEKRACZAM KRĄG PRAWA KARMY I WCHODZĘ W STAN ŁASKI.”

GŁĘBOKO ODDYCHAJ, WYOBRAŹ SOBIE, ŻE KOLUMNA ŚWIATŁA, ŁĄCZĄCA CIĘ Z WŁASNĄ BOSKĄ JAŹNIĄ (OBECNOŚCIĄ JAM JEST) POSZERZA SIĘ I ROZPRZESTRZENIA, AŻ WRESZCIE UKŁADA CI SIĘ NA GŁOWIE W POSTACI KORONY Z KWIATU LOTOSU. PATRZ, JAK OCZYSZCZA CI ONA BOSKIE POŁĄCZENIE Z DUCHEM Z WSZELKICH ZANIECZYSZCZEŃ I ZAKŁÓCEŃ, TAK ŻE WIBRACJE BOSKIEJ ŚWIATŁOŚCI, WOLI I MĄDROŚCI OD BOGA MATKI OJCA SWOBODNIE PRZEZ CIEBIE PRZEPŁYWAJĄ I WYLATUJĄ W ŚWIAT.

POWIEDZ: „JESTEM JEDNYM Z TYM BOSKIM ŹRÓDŁEM.” WEŹ GŁĘBOKI WDECH I TRZYKROTNIE ZAINTONUJ: „AUM, AUM, AUM.”

 

Ażeby pomóc Ci przywrócić czy umocnić czystą, silną łączność ze swoimi kierownikami duchowymi, pomocnymi aniołami i każdym, z kim pragniesz pracować w wyższych wymiarach, proponujemy następujące ćwiczenie:

Biorąc kilka głębokich oddechów, zogniskuj świadomość w głębi świętego serca. Wyobraź sobie (tak, jak to Ci się ukaże), że Twoja esencja, otulona kulą Światła, wyfruwa przez tylną bramę komnaty świętego serca. Szybko pomykasz wzwyż do piątego wymiaru i wpływasz do swojej nowej piramidy Światła o przeznaczeniu specjalnym, jako miejsce spotkań dla Ciebie i Twoich przyjaciół i towarzyszy z wyższych poziomów istnienia. Wejdź w tę świętą przestrzeń i połóż się na kryształowym stole. Jednocześnie rozglądaj się po pomieszczeniu i zobacz, że na kryształowych krzesłach siedzą ci wszyscy, z którymi pragniesz rozmawiać od serca i pracować. Poświęć temu chwilę, rozpoznaj, kim są ci, co siedzą u Ciebie w piramidzie. Tak jak we wszystkich piramidach Światła w wyższych wymiarach ze szczytu piramidy, który wypada dokładnie nad kryształowym stołem w samym środku sali, zwiesza się gigantyczny czysty kryształ kwarcowy o dwóch końcach. Iskrzy i miota elektryzujące błyskawice świetlne, promieniując na cały pokój. To jest właśnie ta podniosła esencja Najwyższego Stwórcy, Boga naszego Ojca Matki. Z pod stołu wystrzela fontanna fioletowego płomienia, buchając na salę potokami ognia, który przemieni wszelkie dysharmonijne energie, jakie tu ze sobą przyniesiesz, aby je uwolnić i oczyścić. Jak najczęściej odwiedzaj to święte miejsce, a umocnisz więzi i pogłębisz wzajemne zrozumienie z członkami swojej rodziny Światłości.

POWIEDZ SOBIE: „ODZYSKUJĘ SWOJE BOSKIE DZIEDZICTWO I WIĘŹ ZE SWOJĄ WYŻSZĄ JAŹNIĄ, Z RODZINĄ DUSZY ORAZ ZE WSZYSTKIMI BYTAMI ŚWIATŁOŚCI, Z KTÓRYMI MAM PRACOWAĆ I OBCOWAĆ DUCHOWO, AŻEBY DOSTĄPIĆ MĄDROŚCI KOSMICZNEJ I PRAWDY, PRZYSWOIĆ JĄ SOBIE I NIĄ SIĘ DZIELIĆ, PRZEKAZYWAĆ. TU I TERAZ ODNAJDUJĘ SWOJE MISTRZOSTWO WEWNĘTRZNE WRAZ ZE WSZYSTKIMI PRZYMIOTAMI, TALENTAMI I ATRYBUTAMI SWOJEJ BOSKIEJ JAŹNI. PRAGNĘ BYĆ ŻYWYM PRZYKŁADEM, UOSOBIENIEM MIŁOŚCI, HARMONII, PEŁNI OBFITOŚCI I RADOŚCI. JESTEM/JAM JEST BOSKĄ MIŁOŚCIĄ, JESTEM/JAM JEST BOSKIM ŚWIATŁEM, JESTEM/JAM JEST BOSKĄ WOLĄ, JESTEM/JAM JEST BOSKĄ MĄDROŚCIĄ W DZIAŁANIU. NIECH SIĘ TAK STANIE! NIECH SIĘ TAK STANIE! JA JESTEM TYM! JA JESTEM TYM!”

Dzielny Mój Śmiałku, proces w-niebo-wstępowania wciąż się przyspiesza, tak więc jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek, abyś korzystał z wszelkich możliwych wyższych technik transformacyjnych. Choć może się to wydać pewnym uproszczeniem, to jednak powyższe ćwiczenie/medytacja stanowi potężne narzędzie przemiany. Pomaga ono uwalniać od dawna zablokowane stereotypy wibracyjne, a także przyspiesza proces, w trakcie którego -żyjąc w świecie dualnym, w powłoce fizycznej- odnajdujesz stan mocy, a pieśń Twojej duszy/Twoja sygnatura energetyczna przemienia się w cudownie harmonijną symfonię wielkiej rangi i mocy. Chcąc Was wspomóc na ścieżce ku iluminacji, dajemy Ci wszystkie niezbędne narzędzia i wszelkie możliwe informacje. Jednakże to Ty sam musisz przyjąć odpowiedzialność za odzyskanie mistrzostwa wewnętrznego. Stoimy tuż obok, aby Ci pomóc na nowo uzyskać należny Ci status istoty duchowej, pełniącej Boską misję w imieniu Boga Ojca Matki.

Składamy hołd Twojej odwadze. I całym sercem miłujemy.

JAM JEST archanioł Michał

Przekład: Anna Żurowska

           Postanowilam otworzyc nowy temat  Medytacja-Przeslanie Archaniola Michala. Przeslanie jest bardzo ciekawe i kazdy moze sprobowac wciagnac ja do wlasnego programu, ja to juz zrobilam .
Po tej medytacji nastepnego dnia po przebudzeniu, jeszcze lezac w lozku ponowilam medytacje  z pieknym efektem kolorowego cieplego swiatla. Pozdrawiam serdecznie Rafaela .
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

magicalespackluporum kursor managerzuzlowy world-anime madex