Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 11:56:35


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Program Wykonujący Pełny Portret Numerologiczny  (Przeczytany 36838 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
indygo
Gość
« : Listopad 04, 2012, 08:13:04 »

Prawdziwy fenomen na rynku programów do wróżenia, czyta w myślach, mind reading, robi pełną analizę numerologiczną czy horoskop z daty urodzenia i imienia, po angielsku za darmo.
Analiza pokrywa wszystko. Sprawdźcie sobie czy wam zrobi.

www.astroccult.net/HNSSetup.exe - Head Numerologist, oprócz tego programu portal ma też inne programy i usługi wróżbiarskie, Basic Horoscope jest za darmo, może być wysłany na skrzynkę pocztową.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Listopad 04, 2012, 09:27:34 »

Witaj indygo Uśmiech
Wszystko ładnie i pięknie ,ale po angielsku Smutny Nasze forum jest polskojęzyczne  ,a może jest wersja po polsku ?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
indygo
Gość
« Odpowiedz #2 : Listopad 04, 2012, 09:47:43 »

trudno wymagać od hindusów, żeby znali język polski, myślę że polacy są dość kosmopolityczni, żeby sobie umieć przetłumaczyć, czy to translatorem google, czy czymś, większość osób ma albo miała w szkołach język angielski, więc nie sądzę żeby zrozumienie było jakąś trudnością, niestety tylko po angielsku znalazłem, ale myślę że pomimo to może być
kiedyś znalazłem generator tarota po polsku, na stronie takiej pewnej wróżki, ale tylko negatywne wróżby losował, znaczy czytał też w myślach, ale sprowadzał wręcz nieszczęście
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 09:49:13 wysłane przez indygo » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopad 04, 2012, 09:54:41 »

No tak Uśmiech kto miał ,to miał angielski w szkole,ja należe do osób które w szkole miały tylko rosyjski  Duży uśmiech.Tłumacz google czasem całkowicie zmienia kontekst wypowiedzi ,nie jest więc wiarygodny.Jednak dziękuję ci za dobre chęci,w sumie po co mi horoskopy ,przecież i tak się nie sprawdzają  Mrugnięcie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #4 : Listopad 04, 2012, 11:48:00 »

Tak świetny program do wróżenia  Duży uśmiech
Nie tylko ręce opadają Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
indygo
Gość
« Odpowiedz #5 : Listopad 04, 2012, 12:03:54 »

dzięki za entuzjazm, trzeba powiedzieć że program nie zrobi wykresu śmieszkowi albo sobie traktującej go niepoważnie, tak samo nie zawsze udaje się wygenerować rozpiskę ponieważ niektórym osobom nie jest wskazane przeczytać co ma do powiedzenia wyrocznia, albo nie jest im to przeznaczone, nadużywanie programu prowadzi do tego co zwykle robi wyrocznia - czyli odmowy odpowiedzi delikwentowi
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 12:10:15 wysłane przez indygo » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #6 : Listopad 04, 2012, 12:17:47 »

Dodaj też, że wielu choć zada pytanie to tak naprawdę nie che usłyszeć odpowiedzi Duży uśmiech
Co do entuzjazmu to ja uważam, że ponieważ każdy człowiek jest inny więc dla każdego co innego.
Tak jak z dietą cud jednemu pomoże drugiemu nie Duży uśmiech
Jeden lubi pic piwko drugi wino...
Sam wiesz, że to co jednemu pomaga drugiemu nie koniecznie więc warto opisywać doświadczenia swoje własne z zaznaczeniem, że na moje ciało fizyczne działa bo uniwersalne są tylko prawa  Duży uśmiech
Oczywiście moim skromnym zdaniem  Duży uśmiech
A emocje są też nie wskazane bo skutkują oceną, a to moim skromnym zdaniem wpływa negatywnie na akceptację inności drugiego Duży uśmiech
Dodam też, że moim skromnym zdaniem można bawić się w nauczyciela jak ma się coś do przekazania, ale po pierwsze nie należy spinać pośladków, po drugie warto się uśmiechnąć podczas ,,nauczania", po trzecie nie należy zakładać, że drugi tego nie wie Duży uśmiech
Więc moim skromnym zdaniem lepiej jest nastawić się na wymianę tego co się wie niż na nauczanie Duży uśmiech
to pa  Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #7 : Listopad 04, 2012, 12:18:18 »

Ja dodam tylko iż takie wróżenia programowane można potraktować jako zabawę jedynie i nie podchodzić do niej poważnie, a z przymrużeniem oka...... bowiem świat i życie to nie zamknięte zestawy działań  w programie. To nieprzewidywalność decyzji oparta na nieskończoności wersji ludzkich reakcji połączonych z  odczuciami  i uczuciami ( program , żaden nie posiada uczuć i odczuć) zatem nie ma możliwości kontaktu z nimi i reagowania na nie. Ludzie to mają , wróżka jest tym lepsza  im bardziej otwarte ma serce i im bardziej potrafi odczytać niuanse rozwojowe osoby której wróży.   Bowiem ten sam układ kart w stosunku do ludzi z różnym poziomem rozwoju duchowego znaczy zupełnie coś innego.

Dobry odczyt wróżb to sztuka obserwacji całokształtu osobowości zarówno zdarzenia jak i osób biorących w nim udział. Gdy zobaczysz w układzie symbol wody to inną ona role odgrywa w rożnych porach dnia , rożnych porach roku i dla rożnych ludzi nie tylko wiekowo ale też mieszkających w rożnych częściach globu .
Maszyny nie odróżniają tych subtelności i nigdy odróżniały nie będą.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 12:34:27 wysłane przez Kiara » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #8 : Listopad 04, 2012, 12:20:15 »

Pozwolisz szacowna, że zgadzając się z tym co piszesz wypije Twoje zdrówko piwkiem  Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
indygo
Gość
« Odpowiedz #9 : Listopad 04, 2012, 12:27:35 »

niestety Kiara to całkiem poważny program, tak zwany occult software, i zycie każdego jest zamknięte w tym programie, to poważna sprawa i rzecz i chyba nie doceniliście mocy tego softu, co prawda jest po angielsku i nie każdemu robi horoskop, bo muszą być spełnione pewne warunki, lecz moi znajomi byli w szoku co do trafności i procentu sprawdzalności, wszyscy którym udaje się wygenerować portret są pod dużym wrażeniem mocy tego programu, nie liczcie że zrobi on portret dla każdego bo jest małym programem, ale jak ktoś chce na poważnie odczytać swój los to proszę bardzo
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 12:28:48 wysłane przez indygo » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Listopad 04, 2012, 13:09:35 »

szkoda, że nie działa na 64-bit Smutny
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Listopad 04, 2012, 13:29:39 »

Co do tłumaczenia Google to jest ono dla doskonale znających angielski, bo bardzo źle interpretuje przeczenia i podstawia znaczenia słów najczęściej z kontekstu politycznego.
W żadnym wypadku nie tłumaczyłbym Googlem pytań horoskopowych, ani żadnych tekstów okultystycznych. 
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Listopad 04, 2012, 13:35:14 »

tu jest dość ciekawy Serwis Astrologiczny, jak ktoś potrzebuje po polsku Mrugnięcie:
http://www.solarius.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=21&Itemid=37
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #13 : Listopad 04, 2012, 13:43:19 »

Zalecam wstrzemięźliwość. To coś na kształt pierwszej dawki narkotyku... pierwsza dawka oczywiście gratis...
Zapisane
indygo
Gość
« Odpowiedz #14 : Listopad 04, 2012, 16:46:08 »

szkoda, że nie działa na 64-bit Smutny

od czego jest emulator 32 bit
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 16:46:32 wysłane przez indygo » Zapisane
indygo
Gość
« Odpowiedz #15 : Listopad 04, 2012, 17:10:35 »

Zalecam wstrzemięźliwość. To coś na kształt pierwszej dawki narkotyku... pierwsza dawka oczywiście gratis...

nie demonizuj, to pomaga na psyche, jest całkowicie łagodne i daje dużo wsparcia
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 17:11:18 wysłane przez indygo » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #16 : Listopad 04, 2012, 17:36:12 »

Nie demonizuję, po prostu ostrzegam. Każdy zrobi jak uzna za stosowne.
Zapisane
indygo
Gość
« Odpowiedz #17 : Listopad 04, 2012, 19:15:11 »

uzasadnij, podaj jakieś podstawy że wróżby uzależniają Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #18 : Listopad 04, 2012, 19:17:57 »

Cytuj
uzasadnij, podaj jakieś podstawy że wróżby uzależniają
kolejki do drzwi chaty mojego wuja Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #19 : Listopad 04, 2012, 19:42:59 »

Cytuj
uzasadnij, podaj jakieś podstawy że wróżby uzależniają
kolejki do drzwi chaty mojego wuja Duży uśmiech

Szacowny, to masz wuja wróża?  Chichot Czy posiadasz również jakieś osobiste doświadczenia w kwestii
sprawdzalności jego wróżb? Bo chyba wuj Cię nie ominął? A i ciekawość własna…  Mrugnięcie

Z kolei ja, z własnego doświadczenia wiem, że korzystanie z takich usług jest etapem przejściowym.
Po zrozumieniu, iż człowiek sam modeluje swoją przestrzeń i przyszłość, wszelkich wróżów raczej unika się,
by niepotrzebnie nie kodować podświadomości cudzym rzutowaniem przyszłości.

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #20 : Listopad 04, 2012, 19:54:55 »

ptak
Cytuj
Z kolei ja, z własnego doświadczenia wiem, że korzystanie z takich usług jest etapem przejściowym.
Po zrozumieniu, iż człowiek sam modeluje swoją przestrzeń i przyszłość, wszelkich wróżów raczej unika się,
by niepotrzebnie nie kodować podświadomości cudzym rzutowaniem przyszłości.
Wielce szacowna mam takiego wuja i ciocie i siostrę i kuzyna i jego syna czyli mojego ciotecznego bratanka i troszkę zaprzyjaźnionych radiestetów i różdżkarzy... no znalazło by się i więcej gdyby nie moje lenistwo.
Co do korzystania z tych usługo oczywiście podpisze się pod Twoimi słowami całym sobą szacowna.
Dodam też ze czas zabawy się skończył i można oczywiście drugiemu pomóc ale moim skromnym zdaniem jest to wzięcie na siebie jakiej odpowiedzialności za drugiego (bagażu)
I osobiście nie jestem pewny czy temu drugiem, rzeczywiście pomagamy, bo gdy kończy się energia ,,pomagiera" to często tak się dzieje, że ten któremu pomagamy wraca do początku i znowu potrzebuje pomocy większej lub mniejszej i dlatego troszkę to moim skromnym zdaniem narkotyk przypomina Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #21 : Listopad 04, 2012, 21:34:45 »

mozliwe ze system jest juz bardziej swiadomy niz czlowiek...skoro wszystko jestg wszystkim iitd...tylko ze ludzie nie potrafia tego jeszcze odczytac ..Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #22 : Listopad 04, 2012, 22:01:23 »

uzasadnij, podaj jakieś podstawy że wróżby uzależniają Uśmiech
Czytałem wypowiedzi osób które po jakimś czasie z byle pierdołą leciały do wróżbitki aby zapytać się o radę. Znam wypowiedzi osób które zerwały dobrze idący poważny związek i dalej tak samo zapowiadający się bo... otrzymały wróżbę, że nie będzie szczęśliwą z osoba o danym kolorze włosów (szatyn) lecz blondyn da jej szczęście - finał, władowała się w związek z blondynem, który kosztował ją finalnie wiele łez. Znam też poważniejsze przypadki gdy spotkanie z wróżbitką było krokiem do wejścia w okultyzm a tym samym konsekwencje były znacznie poważniejsze...
Zapisane
indygo
Gość
« Odpowiedz #23 : Grudzień 18, 2012, 21:55:16 »

znalazłem podobne coś, tylko że generator numerologii na stronie internetowej, robi podobny portret jak head numerologist, www.horosoft.net/numerology.htm
Zapisane
Villemo
Gość
« Odpowiedz #24 : Grudzień 19, 2012, 08:20:38 »

Bardzo ciekawa jestem tego programu, aby sprawdzić wyniki, swojego czasu zrobiono mi cały niemalże portret numerologiczny, łącznie z kluczami wcielenia, warunkami itp Zastanawiam się, czy wiele by się potwierdziło Mrugnięcie
mam tylko jeden problem, po otwarciu programu pojawia mi się zbyt małe okienko, by cokolwiek zobaczyć Smutny
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

the-world-is-magic radiomms forumhumorystyczne brygadaszarika julandia