Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 14:50:56


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wingmakers  (Przeczytany 95237 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wiki
Gość
« : Grudzień 08, 2008, 15:27:47 »

Polecam wywiad z James, ciekawe rzeczy o Anu i naszych twórcach czyli o ekipie Enki.

Wywiad dotyczy spraw duchowych, psychiki, rozwoju, roku 2012, pochodzenia człowieka.

Link: http://www.projectcamelot.org/james_wingmakers_sovereign_integral.html

Pozdrawiam serdecznie
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 08, 2008, 15:57:46 »

http://www.wingmakers.pl/

strona oficjalna - tam jest DUŻOOO informacji, polecam zapoznanie się z technologią LERM Uśmiech

Kapłan 718!
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #2 : Grudzień 08, 2008, 16:12:00 »

Kapłan 718, ciekawi mnie Twoje zdanie kankretnie na temat TYLKO tego wywiadu. Czemu James potępia Anu.( zarzuca im, że to oni popełnili grzech pierworodny, zwalając go na nas, zrobili świadość i  pod świadomość dlatego praktycznie niemożliwe pozostaje uwolnienie sie z tego zaklętego koła życia i naszych wyobrażeń nawt po śmierci.... mi to wydaje się straszne...mam nadzieje, że to bajki, ale nie wiem czy tak jest.......

Pozdrawiam serdecznie
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudzień 08, 2008, 20:51:03 »

Samuel o tym mówio i tak jest - to oni zrobili nam DNA modyfikowali, blokowali używanie mózgu w więcej niż 10 procent i tak dalej - zapraszam do sesji, tam jest to jasno wyjaśnione, nie pamiętam w której bo jest ich już 90!

ale blokada zostanie zdjęta w 2012 roku a raczej około bo pewnie troche po - taki był plan i nie mamy na to wpływu...

Dr Neruda mówi całą prawdę której my się boimy ale mówi jasno i "zrozumiale" - zachęcam do analizy technologii LERM - ciekawa sprawa Uśmiech

Kapłan 718!
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #4 : Styczeń 03, 2009, 18:53:58 »

Wklejam ten link http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Religia_na_Trzecie_Tysiaclecie w tym temacie, bo WM chyba najdobitniej podkreśla, że rozwój cybermedycyny doprowadzi ludzi do pewnych bardzo istotnych odkryć.
Polecam zapoznać się z tym tekstem.
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #5 : Luty 10, 2009, 21:46:52 »

Ponownie próbuję odkurzyć ten temat, gdyż mimo wszystko uważam iż jest tego wart. w 93 sesji En-ki podkreśla iż pójdziemy w kierunku, o którym wspomina również W.M.:

..."MAREK:



Jakie zawody będą potrzebne najbardziej w przyszłości po roku 2012-tym?

EN-KI:



Wszystkie. Wszystkie zawody takie jakie są teraz, oprócz tych, którzy produkują dzisiaj bomby. Tego nie będzie. Naukowcy będą pracować dla dobra Ziemi i dla dobra ludzi, tak samo jak medycy będą tak leczyć, żeby chorób było coraz mniej. Wszystkie zawody będą potrzebne. Wszystkie. Słucham." ...

http://www.projekt-cheops.com/session.aspx

Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #6 : Luty 25, 2009, 20:48:59 »

Chyba warto prześledzić temat W.M.. Osobiście polecam.

PYTANIE:
Bardzo dziękuję. Następne pytanie od Justyny. Czy inspiracja i wiedza pochodząca z przekazu „Wing Makers“, inaczej – „Stwórcy Skrzydeł“ jest wartościowa i czy właściwie opisuje strukturę  Wszechświata?

EN-KI:
Całego Wszechświata, całej struktury - opisać się nie da. Zostało tylko opisane to, co sięga w tej galaktyce i twórcy tego przekazu przekazują istotom ludzkim to, co jest najlepsze i chcieliby, żeby do tych przekazów ludzie się zastosowali. Ale, łatwiej jest przeczytać przekaz, a trudniej jest się do niego zastosować. Więc, skoro już zostało przeczytane - wprowadź to w życie - chociaż cząstkę tej prawdy, którą przekazują. Słucham.


Gdyby ktoś niezorientowany w temacie, chciał się czegoś dowiedzieć, to podaję tę stronkę:

http://www.wingmakers.pl/


[załącznik starszy niż 30 dni - usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2009, 19:17:10 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #7 : Luty 25, 2009, 21:10:36 »

Wingmakers to coś jakby egregory. Złodzieje energii.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #8 : Luty 25, 2009, 22:41:56 »

Tez tak uwazam, komputerowa tworczosc. Z politowaniem Mrugnięcie

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #9 : Luty 25, 2009, 23:19:50 »

Wingmakers to coś jakby egregory. Złodzieje energii.
Lucyna.
1.  Co to w/g Ciebie jest Egregor?
2.  i czy egregor = złodziej energii?!
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #10 : Luty 25, 2009, 23:25:19 »

Czym są egregory? Przystępne wyjaśnienie jest na stronie http://www.astro.eco.pl/karma.html
Tu mały fragment stamtąd:

Otóż egregor jest to duch określonej społeczności. Jeśli grupa ludzi robi coś wspólnie lub w coś wierzy, tworzy tym samym egregora, którego moc zależy od ilości wyznawców oraz siły ich wiary. Można go nawet porównać do inkuba, czyli istoty, która jest wytworem czyjejś wyobraźni. Są ludzie, którzy siłą swojej psychiki tworzą takie inkuby, które stają się materialne i potrafią nieźle narozrabiać, szkodząc samemu swojemu twórcy.

Ezoterycy wiedzą o tym, że ludzka psychika ma potężną moc. W końcu myśl jest energią, a twarda materia to nic innego, jak skoncentrowana energia (materia składa się głównie z pustych przestrzeni). Jeśli więc ktoś (a zwłaszcza duża grupa ludzi) zasila swoją energią mentalną jakieś, nawet zupełnie abstrakcyjne wyobrażenie, to może się zdarzyć, że energia ich myśli przybierze materialną postać.

Przykładem może być Szatan. Ta istota została zmyślona przez judeochrześcijańskich kapłanów, żeby pomagała im trzymać w ryzach owczarnię pańską. Nic tak skutecznie ludzi nie kontroluje i nie przywołuje do porządku jak lęk. Silna wiara oraz potężny ładunek negatywnych emocji sprawiły, że ów początkowo fikcyjny Szatan nabrał mocy i dziś każdy katolik przysięgnie, że jest on jak najbardziej realny, że go spotkał, a nawet więcej, jego moc jest potężniejsza, niż boska.

Wszystkie religie tworzą swoje egregory, ponieważ pełnią one rolę psów stróżujących, które pilnują wyznawców i odstraszają przeciwników. To właśnie za sprawą owych stróżujących egregorów tak trudno jest porzucić religię lub inną tradycję, w której było się wychowanym. Rolą egregora jest zaganiać zbiegłą owieczkę z powrotem do stada i pilnować, żeby nie próbowała znowu uciec.


A z innej strony jeszcze taka wzmianka o egregorze w konfrontacji do Boga religii:

Bóg (ten przez duże "B") nie rządzi tym światem i nie wtrąca się w ludzkie sprawy, gdyż dostęp do Jego (a raczej Jej) energii jest skutecznie blokowany przez wrogie ludzkości siły. Jednak każdy szukający ratunku może liczyć na skuteczną pomoc, jeśli tylko uświadomi sobie, że modląc się do osobowego Boga wykreowanego przez religie monoteistyczne w rzeczywistości zwraca się do Egregora, czyli boga fałszywego. Liczenie na rzekome pośrednictwo Jezusa jest również pomyłką, choćby z tego powodu, że trafiając do dowolnego pośrednika energia modlitwy ulega rozproszeniu i traci swą moc.
http://www.astro.eco.pl/karma.html


Złodziej czy odbiorca energii - wielkiego znaczenia to w tym wypadku nie ma, gdyż ludzie, oddając egregorowi energię, zwykle nie są świadomi, co czynią.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #11 : Luty 26, 2009, 00:57:21 »

pytanie było pod Twoją tendencyjność trochę.

Fajnie że tak dużo napisałaś o tych negatywnych egregorach.
Słowo egregor narzuca już pewne wypaczenia, znatury swojej konstrukcji.

Moja definicja lekko stuningowana:
Cytuj
Otóż egregor jest to duch określonej społeczności. Jeśli grupa ludzi robi coś wspólnie lub w coś wierzy, tworzy tym samym egregora, którego moc zależy od ilości
i JAKOŚCI wyzanawcówuczestników.
..przy czyzym jest to juz definicja DUCHA Grupy (po Polsku nazwa)

Cytuj
Złodziej czy odbiorca energii - wielkiego znaczenia to w tym wypadku nie ma, gdyż ludzie, oddając egregorowi energię, zwykle nie są świadomi, co czynią.
No ale to już jest często tych ludzi niehlujstwo.

Otóż uważam, że omawiany tutaj twór (jakkolwiek go nie zwać) *
może być rówież bardzo pozytywny. Nie pozbedziesz się Ducha społeczności.
Jeśli masz jakąś ideę, którą cenisz i podzielasz to z kimś.. to juz jest egregor..
więc raczej SPRAWĄ jest JEGO JAKOŚĆ czy WYBÓR.

Bo jesli wybierzesz życie wogóle Bez żadnych egregorów,
to będziesz żyć w egregorze "bezegregorowości".

Słońce jest DUCHEM układu Planet. i takim "egregorem" chyba właśnie.




« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 20:50:54 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #12 : Luty 26, 2009, 10:27:27 »

Cytat: Lucyna D
Wingmakers to coś jakby egregory. Złodzieje energii.
Cytat: Kiara
Tez tak uwazam, komputerowa tworczosc.
 

Cytat: Lucyna D
Bóg (ten przez duże "B") nie rządzi tym światem i nie wtrąca się w ludzkie sprawy, gdyż dostęp do Jego (a raczej Jej) energii jest skutecznie blokowany przez wrogie ludzkości siły

Cytat: Kiara
Mysliciele to Energie niewcielone z przestrzeni najwyrzszych, ONI to mysla tworza Swiaty. Wsrod nich jest SIEDEM EMINENCJI Pierwsza centralna Energia ,jest PAN ; JEDYNY STWORCA.W skrocie mowie o nim PAN.
Cytat: Lucyna D
"Niewcielone" w tym wypadku oznacza, że owe energie nadają przekaz z nadprzestrzeni. Energie te mogą mieć cząstki siebie wcielone (w naszej "teraźniejszości"), ale nie muszą. Mogą je mieć również wcielone w naszej "przeszłości", a może i "przyszłości". Tak naprawdę wszystko jest równocześnie (z perspektywy zaświatów).
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #13 : Luty 26, 2009, 11:50:30 »

Lucyfer nie obrazaj wlasnej inteligecji porownujac Myslicieli z Wingmakers ani z egregorami. Czym innym jest wzorzec doskonalosci z wolna wola, a czym innym egregor zamykajacy rozwoj ( nakazem i zakazem )we wzorze by czerpac z niego energiue.
O tak niski lot Ciebie nie podejrzewalam Coś Z politowaniem

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2009, 13:51:03 wysłane przez Kiara » Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #14 : Luty 26, 2009, 11:58:10 »

On nie porównuje Myślicieli z Egregorami, tylko nasze różne wypowiedzi o Stwórcy i energiach niewcielonych :-)
Ale nie napisał nic, co chciał przez takie proste zestawienie pokazać...
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #15 : Luty 26, 2009, 11:58:30 »

Kiaro a ja Ciebie, osoba uduchowiona przemilczy........ o ile jest uduchowiona Coś

 

Pozdrawiam Uśmiech

PS

LucynKo nie on tylko ona Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2009, 11:59:40 wysłane przez wiki » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #16 : Luty 26, 2009, 12:04:46 »

Bardzo uduchowiona Wiki, zapewne bardziej niz sadzimy. Uśmiech Uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #17 : Luty 26, 2009, 12:42:55 »

Kiaro nigdy nie pisałam, że jestem uduchowiona ( choć staram się pracować nad sobą)

Nic nie musisz sądzić na mój temat a to co sądisz zostaw dla sibie Uśmiech albo i nie......
Zauważyłam poprostu, że osoby, które starają się podkreślam starają się rozwijać ( a co dopiero rozwinięte ) nie osądzają, nie narzucają, nie starają się zmieniać nic poprostu akceptują.

Pozdrawiam Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2009, 12:58:02 wysłane przez wiki » Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #18 : Luty 26, 2009, 12:51:01 »

Cytat: Kiara
Lucyfer nie obrazaj wlasnej inteligecji porownujac myslicieli z Wingmakers ani z egregorami. Czym innym jest wzorzec doskonalosci z wolna wola, a czym innym egregor zamykajacy rozwoj ( nakazem i zakazem )we wzorze by czerpac z niego energiue.
O tak niski lot Ciebie nie podejrzewalam
   
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1641.msg21470#msg21470

2:22
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #19 : Luty 26, 2009, 13:35:34 »

Kiaro nigdy nie pisałam, że jestem uduchowiona ( choć staram się pracować nad sobą)

Nic nie musisz sądzić na mój temat a to co sądisz zostaw dla sibie Uśmiech albo i nie......
Zauważyłam poprostu, że osoby, które starają się podkreślam starają się rozwijać ( a co dopiero rozwinięte ) nie osądzają, nie narzucają, nie starają się zmieniać nic poprostu akceptują.

Pozdrawiam Uśmiech
Wiki ja Ciebie ani innych nie krytykuje, czasami powiem cos glosno jak ktos mnie bardzo czyms zaskoczy. Nie jest to zadna forma krytyki, mowie co odczolam w danym momecie, co nie znaczy iz za chwile moge juz czuc inaczej. Taka wypowiedz jest forma mojej szczerosci wobec siebie i kogos, niczym wiecej.
Napewno nie wartosciuje , ktos mniej lub bardziej uduchowiony - lepszy gorszy.... Inny, odmienny, ludzie nie wszyscy sa idetyczni,  w tym samym momecie, ale ... sa jak kwiaty jedne rozkwitaja wczesniej inny pozniej.To pieknie bo caly czas jest pora kwitnienia, ktora czyni piekno.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2009, 13:50:18 wysłane przez Kiara » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #20 : Luty 26, 2009, 14:19:59 »

Cytuj
-Wingmakers to coś jakby egregory. Złodzieje energii.
-Tez tak uwazam, komputerowa tworczosc. Z_politowaniem_Mrugnięcie
Kiara Uśmiech_Uśmiech

Cytuj
Napewno nie wartosciuje, ktos mniej lub bardziej uduchowiony - lepszy gorszy.... Inny, odmienny

Nie jest to zadna forma krytyki, mowie co odczolam w danym momecie, co nie znaczy iz za chwile moge juz czuc inaczej.

AHA Szok

Cytuj
sa jak kwiaty jedne rozkwitaja wczesniej inny pozniej.To pieknie bo caly czas jest pora kwitnienia, ktora czyni piekno.

czyli złodzieje czy nie - bo się trochę gubię?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #21 : Luty 26, 2009, 14:27:53 »

Gubisz sie bo wyciagasz z roznych postow pojedyncze zdania i tworzysz z nich wlasna interpretacje , wlasna filozofie cudzych mysli.
Czy chcesz mi odebrac prawo do odczowania , oraz pisania moich mysl?
Ja pisze caly czas o prawie do odmiennosci, oraz wlasnych wyborach. Pisze rowniez moje rwfleksje na temat roznych wartosci , roznych informacji, temu sluzy forum? Wymianie pogladow a nie ocenianiu ludzi prezetujacych te odmiennie poglady.
Przynajmniej z zasady tak jest.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #22 : Luty 26, 2009, 14:50:45 »

Ja chcę poznac Twoją odpowiedź na proste pytanie. (dot. WM)

No to czemu mnie oceniasz imputując, iz chce ci odebrać jakiekolwiek prawo do czegokolwiek?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #23 : Luty 26, 2009, 17:08:03 »

Juz pisalam moim zdaniem  WM , to  komputerowo tworczosc.
Bardzo duzo teoretycznej informacji napisana technicznym jezykiem z uzyciem malo zrozumialych slow. Prowadzi do swiadomosci zbiorowej, nie kryja tego tworcy WM.

kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
nataniel
Gość
« Odpowiedz #24 : Lipiec 22, 2009, 21:14:38 »

Droga Kiro ,mówisz Energie to wolna wola i doskonałość a WingMakers komputerowa twórczość zamykająca rozwój ( nakazem i zakazem ). Wiem że czytałaś przekazy Energii wiele razy , a ile razy czytałaś WM? Ja przyznam , że myślicieli znam szczątkowo i z jednej dedykacji dla mojego przyjaciela ( która była wyjątkowo przesłodzona ) więc nie mogę się wypowiadać na ich temat . Natomiast WM czytałem wiele razy i nie natrafiłem tam na żadne zakazy lub nakazy .(choć masz rację , że nie są to teksty napisane prostym językiem przepełnionym miłością i światłem ) Dla mnie ( mężczyzny lubiącego nauki ścisłe ) są jednak przejżyste i logiczne . A może są jakieś przekazy Myślicieli na temat WM co? Pozdrawiam Nataniel
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

my-very-cats naszemaluchy forumhumorystyczne brygadaszarika schoolmonster