Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 19:31:24


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 2012 - Ostatnie Rozwiązanie - Ostatni Miesiąc...  (Przeczytany 61282 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #75 : Grudzień 02, 2012, 15:28:45 »

Witam,
A tak sie sklada, ze na "przekor" bredniom rozprowadzanym przez
armie psychopatow wszelakiej masci plus prorokow w berecie z antenka odbierajacych sygnaly z nieba, to tak naprawde pozostaje to co pod
stopami. A wiec albo ucieczka czasowa w iluzje, oklamywanie samego siebie, ale dzialajaca jak tak kazdy substytut, dajaca do jakiegos czasu pozory ratunku, albo moze odgrzebac to co funkcjonowalo niewyobrazalny okres czasu, zanim nie zostalo zniszczone przez pasozytow tego swiata,czyli swiete misteria.
Ale jak do tej spuscizny naszych przodkow wrocic, kiedy niby wszystko
zostalo tak skutecznie wdeptane w ziemie? Jest pare mozliwosci.
Kiedys mozna bylo zasiac zeby smocze. Ale jak go teraz spotkac
i te zabki pozyskac?
Kto jest teraz herosem, madrym krolem, boska nimfa?
Moze sprobowac zlozyc ofiare z bialego byka? Kto nim jest?
 Moze jakis ojciec narodu z siwymi wlosami i grubym kontem w zagranicznym banku? Moze jakis profesor z dyplomem jedynie slusznej "uczelni",czy zawsze milo usmiechniety dyrektor jakiej firmy export-importoczywiscie z zerowa kwalifikacja ale zawsze gorliwie wykonujacy kazdy kretynski rozkaz tych co go tam zainstalowali.
A moze w ostatniej chwili, ci co rzekomo wszystko wiedza, a szczegolnie ich kaplani, zafunduja jakis ratunek , trick wyciagniety z rekawa.
I tu mozna zauwazyc ceche wspolna wszystkich szachrai. Ani cienia
gwarancji za slowa, ani konkretnego rozwiazania, a za to bardzo
bogata oferta w postaci cukrowej waty, czyli kosmicznej troski,
wszechogarniajacej milosci, czy podobnego szyderstwa.
Czy moze byc przypadkim brak odpowiedzi na takie pytania?
Czy na te stare albo moze jakies nowe rozwiazanie, ktore niewatpliwie
zaprezentuje tzw. "nauka" , no bo przeciez te miliony naukofcow,
pulweryzujacych systematycznie pieniadze podatnikow, musi cos
wtrynic, jakis bozon Higgsa w sosie malinowym czy inny kit.
pozdrawiam
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #76 : Grudzień 02, 2012, 15:36:46 »

Gościu ma rację, po za tym mówicie o miłości bez warunkowej? A co jeśli ktoś nie będzie tego chciał? Bo do szczęścia potrzebuje czegoś innego?
Myślę, że nasza cywilizacja ewoluuje w pewną stronę i nie powstrzymamy tego.


Oddam tu pewien cytat:
"...kiedyś jak coś się psuło, to się to naprawiało, a nie wyrzucało do kosza."

Miłość bezwarunkowa jest bardzo dobrym hasłem, ale w naszej rzeczywistości nie będzie wszędzie. Są jej przejawy, każdy może ale nie musi chcieć tak żyć. Jeśli ktoś jest za tą miłością to czemu nie? Byleby tak samo jak z innymi rzeczami, cechami nie narzucać swojej woli innym jeśli oni tego nie chcę.

Apropo tematu. To o czym gadacie niezbyt pasuje do tematyki bo akurat mieliśmy o czymś innym rozmawiać więc może jakiś moderator zrobi z tym porządek?
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #77 : Grudzień 02, 2012, 16:06:03 »

Cytat: Sventer
Apropo tematu. To o czym gadacie niezbyt pasuje do tematyki bo akurat mieliśmy o czymś innym rozmawiać więc może jakiś moderator zrobi z tym porządek?

Zawsze coś do czegoś nie pasuje, bo…
Zawsze znajdzie się jakiś moderator, który zrobi porządek, by pasowało.

I się wpasowujemy w świat nam obcy i niechciany. Bo jak ace słusznie zauważył,
bozon Higgsa w sosie malinowym nam wtryniają.
A my wtryniać tego nie chcemy, bo smak mamy inny, tudzież boskość bozonowa nam nie pasi.

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #78 : Grudzień 02, 2012, 17:22:21 »

Przepraszam, ale czy jak dokonałem rezerwacji na bal sylwestrowy i dokonałem przedpłaty tzn że czegos nie wiem lub coś przeoczyłem Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #79 : Grudzień 02, 2012, 18:48:44 »

Witaj Przebisniegu,
Cytuj
Przepraszam, ale czy jak dokonałem rezerwacji na bal sylwestrowy i dokonałem przedpłaty tzn że czegos nie wiem lub coś przeoczyłem Duży uśmiech
to pa
od paru tysiecy lat, wlasnie ludzie z zapalem i przez cale zycie wmawiaja sobie , ze przeciez nie maja nic wspolnego z tym co sie dzieje.
I maja w tym wprawe. Tak naprawde, nie maja nawet odrobiny wprawy ale za to coraz glebsza iluzje jej posiadania.
pozdrawiam
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #80 : Grudzień 02, 2012, 19:03:31 »


od paru tysiecy lat, wlasnie ludzie z zapalem i przez cale zycie wmawiaja sobie , ze przeciez nie maja nic wspolnego z tym co sie dzieje.
I maja w tym wprawe. Tak naprawde, nie maja nawet odrobiny wprawy ale za to coraz glebsza iluzje jej posiadania.
pozdrawiam
Święte słowa Duży uśmiech
Ace zaskakujesz ostatnio takimi perełkami Chichot

Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #81 : Grudzień 02, 2012, 19:27:51 »

Witaj east,
jak juz zwalcze w sobie chec udzielania odpowiedzi na kazdy post i misjonowania innych, to i wypsnie mi sie jakas sentencja czy odwazniejsza mysl. No i potem musze sie denerwowac, czy kto mi nie wygarnie.  Duży uśmiech  Co prawda mam prawie zawsze tasak w zanadrzu, ale na szczescie
mi rdzewieje.  Duży uśmiech
pozdrawiam
Zapisane
sfinks
Gość
« Odpowiedz #82 : Grudzień 02, 2012, 20:09:09 »

"Czy da się oddzielić lokalność od globalności  w kontekście miłości bezwarunkowej ?"
Owszem. Im bliżej tym więź może być większa. Im bardziej skala mikro tym rzecz bardziej realna. Im bardziej makro - tym mniej.

"Gdzie w grupie czy organizacji jest miłość bezwarunkowa?"

przykład:
Matka kocha swoje dzieci. Zarówno te prawe jak i te, które zeszły na przestępczą drogę. Realny przykład? Realny. Bezwarunkowa miłość do dzieci? Bezwarunkowa, jakie by nie były, matka kocha.

przykład:
mała społeczność, dajmy na to - chrześcijańska, skupiona wokół jednego kościółka, niedzielnych nabożeństw, ciastek i herbatki po mszy itd, itp.
Miłująca się (w teorii przynajmniej) nawzajem? Miłująca. Realny przykład? Realny.


Choć powyższe przykłady nie są regułą oczywiście, są jak najbardziej realne. Im większe grupy będziemy brali pod uwagę - tym więzi z reguły będą słabsze, a więc i miłość między jednostkami będzie mniej realna.

Mówiąc inaczej - dbam o najbliższe / najbliższą mi osobę, ale nie zawracam sobie głowy panem Smithem, zamieszkałym w Nowym Jorku przy ulicy takiej a takiej nr 45.

Rzeczywiście miłość matki jest bezwarunkowa ,kocha ona bez względu na wszystko .
Jeżeli chodzi o pana Smitha? Nie chodzi o to aby kochać poszczególne osoby ,tylko wszystkich ( tzw.miłość bliźniego.)
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #83 : Grudzień 02, 2012, 20:20:24 »

Witaj acentaur
Cytuj
od paru tysiecy lat, wlasnie ludzie z zapalem i przez cale zycie wmawiaja sobie  ze przeciez nie maja nic wspolnego z tym co sie dzieje.
Dokładnie mogę tylko dodać, że smutnym jest obserwować jak stwórca działa z pozycji stworzonego Uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : Grudzień 02, 2012, 20:38:48 »

Przesadzacie z miłością matki. Nie ma bezinteresownej miłości, tam gdzie jest jakikolwiek związek, grupa, wspólnota itd. , więc tym bardziej tam, gdzie są najsilniejsze więzy krwi. Taka miłość z definicji nie jest  bezinteresowna, ani bezwarunkowa, przynajmniej dla mnie. Może nasze definicje są różne.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2012, 20:39:08 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #85 : Grudzień 02, 2012, 20:52:10 »

Witaj Przebisniegu,
pobrne troche dalej ale dlatego ze jestes sympatyczny.  Uśmiech 
Cytuj
Dokładnie mogę tylko dodać, że smutnym jest obserwować jak stwórca działa z pozycji stworzonego Uśmiech
to pa Duży uśmiech
na 100% jest pewne , ze to osad co najwyzej samego siebie.   Uśmiech  I jest z tym pewien warunek zwiazany, czy ten osad bedzie dlugo istnial czy nie.
I On o niczym nie sadzi, nie przypuszcza i nie rozwaza.
pozdrawiam
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #86 : Grudzień 02, 2012, 22:01:26 »

Do bardzo rzadkiej parady planet dojdzie 21 grudnia 2012
Parada planet to dosyć rzadkie zjawisko astronomiczne. Praktycznie każde z nich jest inne, ponieważ różni się konfiguracja. Najbliższa będzie dokładnie 6 czerwca tego roku. Dojdzie wtedy do ustawienia w rzędzie Wenus, Ziemi i Słońca. Jednak wszyscy czekają na zjawisko do którego dojdzie pod koniec roku, dokładnie 21 grudnia 2012.

 

Oglądanie czerwcowego zjawiska gołym okiem będzie niemożliwe, ale astronomowie zapowiadają obserwacje z wykorzystaniem teleskopów. Warto dodać, że taka konfiguracja planetarna do jakiej wtedy dojdzie jest znacznie rzadsza niż na przykład parada z Księżycem, Ziemią i Słońcem.

 

W lutym tego roku mogliśmy już oglądać ustawione w linii cztery planety naszego układu. Wtedy widoczne były między innymi Wenus, Uran, Jowisz i Merkury.

 

Wszyscy jednak czekają na paradę, do której dojdzie 21 grudnia 2012 roku. Być może to, dlatego Majowie zwracają tak dużą uwagę na ten dzień. W jednej linii będzie wtedy Saturn, Jowisz, Wenus, Merkury, Mars i Ziemia. Tego typu wyrównanie ciał niebieskich jest niezwykle rzadkie. Majowie posiadający zdumiewającą wiedze astronomiczną z pewnością byli w stanie to przewidzieć.

 

Padają też sugestię, że to wyrównanie nie będzie dotyczyło tylko naszego systemu planetarnego, ale również innych, co sugeruje, że 21 grudnia dojdzie do zjawiska o galaktycznych proporcjach.

 

Niektórzy badacze, wiązani raczej z paranaukami, sugerują, że możliwe są wtedy poważne konsekwencje takiego ustawienia ciał niebieskich z katastrofami włącznie. Nauka jednak zdecydowanie odrzuca takie poglądy stwierdzając autorytarnie, że nie ma żadnych dowodów na związek między ustawieniem planet a jakimiś szczególnymi zjawiskami towarzyszącymi, które mogliby odczuć Ziemianie.

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/bardzo-rzadkiej-parady-planet-dojdzie-21-grudnia-2012
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : Grudzień 02, 2012, 22:19:44 »

To kolejne tłumaczenie z rosyjskojęzycznego źródła. Nasi forumowicze nie potwierdzają tego zjawiska dostępnym softem i informacjami, cała dyskusja jest w innym wątku.
Edit: http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=6741.0
 i tutaj i cała dyskusja potem : http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=6488.msg108648#msg108648
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2012, 22:25:04 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #88 : Grudzień 02, 2012, 23:19:08 »

W Yellowstone nieźle się gotuje!

http://www.nps.gov/features/yell/live/live4.htm

Ale może to jest jeszcze w normie  Coś
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #89 : Grudzień 03, 2012, 17:12:44 »

Śpiący prorok -  Edgar Cayce  przepowiadał  podobno na grudzień 2012 początek  drugiego wielkiego kryzysu, który potrwa 10 lat.

W zbliżony sposób    Krzysztof Jackowski wróżył  troszkę w Andrzejki:

http://polskaswiadoma.pl/pl/ps-swiadomosc/item/15797-wr%C3%B3%C5%BCba-jackowskiego-na-2013-rok-to-ju%C5%BC-koniec-wrz%C3%B3d-p%C4%99knie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2012, 17:14:57 wysłane przez JACK » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : Grudzień 03, 2012, 17:57:24 »

jedni wróżą, inni działają:

"Historia, jaką powiedziano mi przez wysoko postawionych brokerów energii jest to, że nie będzie żadnych wielkich zapowiedzi tych zmian, ale, że przyszłe pokolenia będą patrzeć wstecz i zobaczą, że psychiczne przesunięcie biegunów w ludzką świadomość zbiorową ku miłości i harmonii miało miejsce około 21go grudnia, 2012"
http://kochanezdrowie.blogspot.com/2012/12/benjamin-fulford-03122012-raport.html
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2012, 17:57:37 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #91 : Grudzień 03, 2012, 21:07:34 »

Jackowski wróżył bardzo dużo rzeczy na ten rok - sprawdzalność, praktycznie żadna...
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #92 : Grudzień 03, 2012, 22:13:05 »

Arteq wróżył , że się ludzie  z forum PCh  skompromitują  ...sprawdzalność żadna hahahaha
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #93 : Grudzień 04, 2012, 00:03:55 »

yyy...że kto ma przyjechać?
Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #94 : Grudzień 04, 2012, 02:46:17 »

yyy...że kto ma przyjechać?

Samuel Enki we własnej osobie.



http://pl.wikipedia.org/wiki/Harold_Camping

« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2012, 15:54:56 wysłane przez Piotr » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #95 : Grudzień 04, 2012, 07:57:13 »

co tam wróże wróżą..Mrugnięcie
http://www.youtube.com/watch?v=LMf4Vy1fAXY
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #96 : Grudzień 04, 2012, 14:24:56 »

Witajcie kochani.
Dziekuje Songo ze wstawiles http://www.youtube.com/watch?v=LMf4Vy1fAXY nareszcie cos co mozna posluchac.

Ja tez jestem przekonana ze nie bedzie zadnego kmonca swiata. Jednak napewno przyszedl czas aby ludzie
zaczeli logicznie myslec i dzialac. Nigdy jak istnieje swiat nie bylo tak aby ktos komus cos dawal za darmo.
Wiadaomo gdzie jest klotnia, tam sa negatywne energie. Polska ma wlasnie taka sytuacje. Wszystko jest be, wszyscy sa nic nie warci, brak zaufania
i nie widac nawet swiatelka pozytywnych zmian.Polacy sami osobiscie pograzaja swoj kraj. Slowo praca, jest najmniej popularnym slowem. 30-sto letni czlowiek, oblicza jak dlugo bedzie musial pracowac do renty, najlepiej aby ta rente dostal juz dzisiaj. Nienawisc goni nienawisc.Tak sie dzieje w rzadzie, w domu, na ulicy miedzy ludzmi.Jedni sa bardzo biedni, inni sa bardzo bogaci. Nikt nie pomyslal, ze wlasnie taka sytuacja jest na reke ludziom ktorzy maja cos do powiedzenia. Narod sklocony, pijany jest latwy do prowadzenia. Sytuacja jest bardzo skomplikowana dla narodu, dlatego nad ta sytuacja nalezy sie spokojnie zastanowic jak z tego wyjsc, jak zmienic na lepsze. Ta sytuacja jaka jest dzisiaj, poglebia tylko kraj i prowadzi w ciemnosc.

Pozdrawiam Rafaela.
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : Grudzień 04, 2012, 14:53:21 »

jak mówi Michael Elrahim Amira- to my zasilamy wersję przyszłości którą będziemy oglądać: http://youtu.be/TtA70edwRYk
a więc zasilajmy pięknie Chichot

pozdrawiam Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2012, 14:53:44 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #98 : Grudzień 04, 2012, 14:53:37 »

Rafaelo tak, masz rację , że z pewnej perspektywy widać tylko ciemne chmury. Właśnie o to IM (ciemnym siłom) chodzi, aby ludzie mieli wyłącznie takie postrzeganie.

 I zobacz czego ono dotyczy - praca, pieniądze, polityka , jedzenie, władza, tożsamość narodowa, przekonanie o tym ,że jest tylko droga w ciemność.

Jeśli ludzie żyją w sferze tylko w/w wartości to nie zauważą niczego innego wokoło. Wyzwolnie to kwestia zmiany postrzegania na inną perspektywę , duchową . I tu przeważnie ludzie machają rękoma ponieważ uważają, że duch ich nie nakarmi, nie zapewni świadczeń emerytalnych , tego czy tamtego braku nie usunie , pieniędzy nie doda ... i kółko się zamyka.

Właściwie to nie wiedzieć czemu - chyba tylko z braku lub nadmiaru wyobraźni - mają takie pojęcie o życiu duchowym. Duch to energia życiowa, która wypełnia sobą wszystko. Zestrojenie z "duchem" to dostęp do wszystkich zasobów wszechświata, również tych materialnych, ale nie na zasadzie JA CHCĘ TO MI SIĘ NALEŻY .. lecz zupełnie bez żadnego JA w tym. Otrzymasz to wszystko i jeszcze więcej jeśli tak życie zadecyduje, nie Ty. "Problemem" jest utożsamienie się z kontrolerem JA i to jest jedyne co oddziela od życia w jego wszelkich przejawach obfitości.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #99 : Grudzień 08, 2012, 15:43:02 »

A zegar tyka, coraz bliżej Mrugnięcie Jestem ciekawe gdzie wszyscy znikną jak będzie "po".
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

x22-team sanguisregum norwegland kuro-shiro-academy rezerwat-mustangow