Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 20:48:46


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Transformacja Świadomości - Sobótka 10-11 listopad 2012r.  (Przeczytany 1472 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przebiśnieg
Gość
« : Grudzień 01, 2012, 20:36:08 »

Pozwolę sobie zadziałać inaczej Uśmiech
Tak na bazie własnych doświadczeń mimo, ze jestem leniwy to jednak dałem się namówić i kuzynowi i wujkowi i jeszcze kilku z mojej dalszej i bliższej familii by wejść w kilka projektów, które organizują ludzie, których w szerokim i wolnym tłumaczeniu można by było nazwać ezoterykami, wrażliwymi lub też pracującymi nad własną świadomością (przepraszam dla mnie nazwa rozwój duchowy jest krótko mówiąc dziwna)
Toteż taszczyłem swoje cielsko na spotkania rożnych towarzystw, które jak jeden mąż później w mediach zostały nazwane przez KK sektami Duży uśmiech (przymawiał kocioł garnkowi - żydzi do dziś chrześcijan  nazywają sektą ) Cool
W każdej z tych ,,sekt" przepraszam za nazewnictwo bo nie jest moim zamiarem nikogo urazić - otóż wszędzie ten sam schemat krótko mówiąc jest ślicznie Uśmiech
Później zaczynały się tworzyć podziały na wierchuszkę - która ma zawsze rację i każdemu ma prawo powiedzieć co u niego słychać i tych co jak coś powiedzieli to wylatywali z hm przepraszam jeszcze raz za wyrażenie sekty Cool
Więc doświadczywszy powtarzalności się mechanizmu wierchuszka - hołota wróciłem do swojej ruderki kruka i pifka  Duży uśmiech
Czasem przyplątał się i jakiś kot, a nawet kilka razy jeżeli wierzyć gapiom i pies któremu wilkiem z oczu patrzyło Uśmiech
Później był antrovis - kurcze w życi miałem następne wyjazdy ale wujo z kuzynem i siostra przekonali że tak będzie dobrze że może coś tam się nowego wytworzy Cool
Oj spotkałem na Ślęży wielu wspaniałych ludzi, wielu też i takich z którymi wcześniej byłem za pan brat
Początek był inny zachwycił mnie.
Mało tego Wiedza była na kursach sypana z rękawa bym rzekł.
Można było dodawać była synteza
Ale zaszczuli ich napuścili na nich media  policję i co tylko mogli toć nie po próżnicy na nasz kraj mówi się ciemnogród albo katoland albo jeszcze gorzej ...
Cóż mechanizm wierchuszka - hołota też tam zadziałał - moim skromnym zdaniem ale nie był tak porażający jak w innych że tak się wyrażę za przeproszeniem i z całym szacunkiem sektach.
No ale chyba z leku choć może to moje zdanie rozwiązali się może i dobrze bo to dziki kraj
Ba później widziałem jak znajomi wstydzili się mówić że uczestniczyli na spotkaniach tegoż antrovizu
Śmiech mnie brał bo mimo że fanem tego hm centrum odnowy ziemi i ludzi nie byłem dlaczego?
Ano dlatego, ze moim skromnym zdaniem nie było tam akceptacji inności drugiego - mówiono tam o tym deklarowano fakt ale moim skromnym zdaniem była to tylko teoria nie poparta w praktyce to te wyparcia się uczestnictwa na kursach tego centrum były dla mnie śmieszne i tych co się tego wypierali mam głęboko w życi ot tak dla zasady. (nie chodzi mi tylko o tych co wypierali się uczestnictwa w tym antrovisie ale i tych co np Kriszna lub agnihotry czy obozach harcerskich ZSMP lub przynależności do UB) wszystkich tych wrzucam do jednego wora
Więc, życzę Ci szacowny Januszu by to w co wdepnąłeś nie było poszczute przez tych co maja do dyspozycji media. policje itd, zycze też by nie było w tym w co wdepnąłeś relacji wierchuszka - hołota
Oraz życzę Ci szacowny byś nie zaznał wirusa w postaci napompowanego ego, który jest kłodą w pracy nad własną świadomością Uśmiech
to może pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2012, 20:38:31 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

stadniniakonna kl7 kuro-shiro-academy playlifegames rezerwat-mustangow