Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 18, 2020, 21:32:03


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ludzka boskość  (Przeczytany 5376 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przebiśnieg
Gość
« : Grudzień 16, 2012, 09:07:04 »

Dodam do tego co piszecie szacowni, że kiedyś dziwnym był by fakt, omotania kobiety - pokłony dla kobiecej intuicji.
Teraz, same kobiety (oczywiście nie generalizuje) nie wiem ja to nazwać, ale te kobiety tak się emancypowały, że są (oczywiście nie wszystkie) bardziej męskie od mężczyzn, co za tym idzie intuicja zostaje zamknięta na cztery spusty.
Kiedyś przeczytałem, na jakimś hm forum tego nazwać nie można bo nie można tam było zamieszczać komentarzy bardziej to przypominało kazanie z ambonę jakiejś świątyni ciekawy post,, Do Kobiety "
No i pisała jakaś pani hm ,,Mówią, że budzi się Bogini...ja mówię, że budzisz się ty"
Rozumiejąc przenośnie nie trudno zauważyć, że autorka słowo bogini użyła celowo mając na myśli kobietę doskonałą (boską) Uśmiech
Taka boska kobieta raczej nie będzie Człowiekiem kompletnym (uniwersalnym) gdyż nie nawiąże łączności z pierwiastkiem męskim, a wręcz go utrąci.
Co za tym idzie nie ma w niej słuchania - mam na myśli relacje kobieta ^ mężczyzna -więc ...
więc nie ma uniwersalności.
Oczywiście skutkuje to wzbudzaniem niechęci i negatywnych emocji, myśli ze strony facetów (oczywiście nie chodzi o tych, którzy pełnia role sług ci są zwykle akceptowani), a wolna przestrzeń zajmuje byt i zasilone ego.....
Cóż smutne ale każdy sobie rzepkę skrobie Uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2012, 18:56:51 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 16, 2012, 10:21:28 »

Każdy rozumie jak potrafi i opowiada jak rozumie...., dodam tylko iż budząca się Bogini w kobiecie to jej doskonałość przebudzona i  dążąca do fizycznych manifestacji. Ale nie zapominajmy iż mężczyzna Bogiem ustanowił się już dawno , tyle iż doskonałość tej boskości nieco mu nie wyszła.
Zatem wystarczy jak sobie nieco korekt wprowadzi i te bóstwa dogadają się idealnie w mig.
"Bogini i Bóg"... to metaforyczne określenie dosłowności w przekroczeniu wyższego - bardziej doskonałego ( ale nie pod kątem technicznym , a duchowo , uczuciowym)  wymiaru  życia.

Jakim będziesz Bogiem i jaką Boginią będzie kobieta? ano zobaczymy , bo Ludzkie ( po wyjściu ze zwierzęcych zaspakajań instynktów) okazały się też bardzo rożne jak widać.

Informacja ... to jedno , a odczyt jej to drugie, jak to mówisz szacowny każdy na swoją miarę to czyni , wedle swoich możliwości i potrzeb.....


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #2 : Grudzień 16, 2012, 12:06:06 »


Jakim będziesz Bogiem i jaką Boginią będzie kobieta? ano zobaczymy , bo Ludzkie ( po wyjściu ze zwierzęcych zaspakajań instynktów) okazały się też bardzo rożne jak widać.

Oby się te "boskości " nie  pozabijały w "boskim" uniesieniu nad własna "boskością" Mrugnięcie
Tu takie wrażenie przyszło , że jednak Wzniesienie ujawni zupełnie nowa jakość, czyli Jedność.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudzień 16, 2012, 12:27:24 »

Zgadzając się w pełni z szacownym braciakiem zadeklaruje, że wole pozostać Człowiekiem Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 16, 2012, 12:59:04 »

A co to dla was znaczy ta tajemnicza JEDNOŚĆ i BOSKOŚĆ kobiety lub mężczyzny? Bo jak widzę po waszych debatach to jakieś dziwne zrozumienia się pojawiają.
Człowieczeństwo w znaczeniu osobowościowym Energii wcielonej nie znika i nie zniknie , natomiast pojawiają się jej wyższe aspekty pod każdym względem.
Natomiast ta sławetna JEDNIA nie ma nic wspólnego ze zrobieniem z nas wszystkich jednej masy energetycznej  zmiksowanej ze sobą i przejawiającej się jako tzw. średnia całości. Duży uśmiech Jednia to nie identyczność i nie połączenie głowy z nogą oraz włosów z paznokciami.
Powrót do JEDNI to ponowne połączenie Duszy wcielonej z Duchem w nad przestrzeni ( z jego matrycą Energetyczną) bez pośrednika astralnego.
Wówczas tworzy się   JEDNIA czyli otwiera się nam całkowity dostąp do depozytu wiedzy wszystkich poprzednich wcieleń , i odnajdujemy swoją prawdziwą osobowość. stajemy się JEDNIĄ, anie jak do tej pory rozdzielonymi w astralnych fokusach pojedynczymi inkarnacjami , które żyją pozornym życiem o swoim istnieniu.
Gdy wszystkie powrócą z tych fokusów do matrycy astralnej , ona wraca do Matki w nad przestrzeni , a wcielona cząstka -Iskra Życia  czyli MY uzyskuje z nią bezpośredni kontakt - staje się JEDNIĄ.

Aż nazbyt dużo jest manipulacji tą prostą bardzo  informacją i tworzenia kolejnych wersji bzdur. Żaden z aspektów nie może mieć roli dominującej nad drugim. Zatem skoro męski uzyskał "boskość" czyli pełnię swojej mocy  , żeński też musi  taką  "boskość" czyli pełnię mocy uzyskać.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #5 : Grudzień 16, 2012, 16:25:51 »

Kiara
Cytuj
Natomiast ta sławetna JEDNIA nie ma nic wspólnego ze zrobieniem z nas wszystkich jednej masy energetycznej  zmiksowanej ze sobą i przejawiającej się...
Szacowna przecież wielokrotnie pisałem o Inności w Całości  Uśmiech
To jasne, że nie będzie miksu tylko  Synteza Cool


Cytuj
Aż nazbyt dużo jest manipulacji tą prostą bardzo  informacją i tworzenia kolejnych wersji bzdur. Żaden z aspektów nie może mieć roli dominującej nad drugim. Zatem skoro męski uzyskał "boskość" czyli pełnię swojej mocy  , żeński też musi  taką  "boskość" czyli pełnię mocy uzyskać.

Sama wcześniej powiedziałaś szacowna, że ta ,,boskość" wyszła facetom przysłowiowym bokiem Duży uśmiech
Ja oczywiscie się zgadzam jak najbardziej z takim twierdzeniem szacowna dodam też, że bogiem zostać jest bardzo łatwo przestać nim być bardzo trudno (channelingi wklejane przez szacownego blu są dowodem ile tam jeszcze archaniołów itd)
Czy w takim razie kobiety nie powinny wyciągnąć wniosków z naszych doświadczeń i zaoszczędzić sobie bardzo twardego lądowania na własne często zgrabne tyłeczki Duży uśmiech
Faceci mają grubszą skórę a bolało a jak to będzie z kobietami no przynajmniej z niektórymi tzn z boginiami Duży uśmiech
Tak jak jedna moja znajoma, której przyśniła się  świątynia Duży uśmiech
Matko Boska Rozmaita  Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #6 : Grudzień 16, 2012, 17:02:07 »

Wnioskując Kiarę, to Bogini w 100% tach dla Niej szacunek jak i dla Boga również od Niej w 100% tach szacunek dla Boga Syna.
Czyli Bóg Syn=Bogini Córka - Jednia -> Oboje Dzieci Boga Ojca Niebieskiego. Uśmiech
Uwaga !!!
Pozdrawiam. Cool
Ps.
Na antenie reraz leci wywiad z Jackowskim w Super Stacji zobaczcie !!! Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2012, 17:46:41 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #7 : Grudzień 16, 2012, 18:37:38 »

Ło.. Matko Boska Rozmaita! Rozumiesz iż CI na GÓRZE to MY ( może nie wszyscy ale też MY) i Ci na dole to też MY. Ci, tu na ziemi to iskierki tych z góry czyli ich awatary szkolące się w ich imieniu i dla nich. Czyli z góry do dołu gadamy sobie sami do siebie inaczej do naszych awatarów , ktorymi jesteśmy jako Ludzie dla Energii niewcielonych czyli własnego Ducha nie wcielającego się nigdy w całości w materię.
Żeby osiągnąć własną doskonałość energetyczną , musimy osiągnąć doskonałość siebie w całości, inaczej obydwu naszych aspektów , zarówno męskiego jak i żeńskiego.
Ponieważ wcielamy się zmiennie w obydwie role, ( nie wszyscy , ale większość tak) raz w żeński  raz w męski  aspekt ,zatem musimy uzyskać  Boskość aspektu męskiego, oraz Boskość aspektu żeńskiego.   Ten nasz Bóg i Bogini to my naprzemiennie w tych rolach , to wiedza którą można doświadczać  poznawać jedynie w formie żeńskiej lub  męskiej czyli będąc kobietą lub  mężczyzną. NIE MOŻNA INACZEJ. Pies  który nie urodził się kotem nie doświadczył kociego życia , nie ma tej wiedzy nigdy nie osiągnie doskonałości kota. Identycznie jest z kobietą i mężczyzną, trzeba urodzić się jednym lub drugim żeby w cyklach wcieleń poznać i rozwinąć w sobie wiedzę tego aspektu i uzyskać doskonałość czyli stać się Bogiem lub Boginią.
Każdy w całokształcie cyklu swojego rozwoju musi zrealizować ten proces i osiągnąć pełnię tej wiedzy, wcześniej czy później stanie się ona własnością każdego z nas.
Czyli Syn lub Córka na dole to Człowiek , Dziecko swojej Energii nie wcielonej inaczej Boga/Bogini -Ojca/Matki z Nieba. Ponieważ Duch -Energia nie posiada płci może się przejawiać w formie żeńskiej lub męskiej, może wybierać wcielenia męskie i żeńskie zależnie od rodzaju wiedzy którą chce poznawać i doświadczać. Ale tak naprawdę  poznaje zawsze siebie i tylko siebie na tle zdarzeń które wybrał dla siebie sama w planie przed urodzeniowym.

Dlatego ważna jest dla nas analiza swoich czynów, swoich słów i swoich myśli , bo tylko sami w sobie możemy czynić korekty w drodze do doskonałości, czyli osiągnięcia stanu świadomości Boga i Bogini.
Cała reszta tych duchowych , religijnych i ezoterycznych bredni to 'handel obwoźny" informacją, handlarzy  z całego świata, a nie żaden rozwój duchowy.


* BOSKOŚĆ - pełnia wiedzy ,osiągnięcie  doskonałości w danej dziedzinie, w tym wypadku , wiedza całkowita obydwu aspektów męskiego i żeńskiego.  Jest to już wiedza doświadczona, kolejny etap to osiągnięcie mądrości, czyli właściwe użycie tej wiedzy. Inaczej to zastosowanie jej  dla dobra własnego oraz  nie krzywdzenie nią nikogo.

*BÓG- doskonałość aspektu męskiego.

*BOGINI- doskonałość aspektu żeńskiego.

 
Naprawdę nie ma to żadnego związku ze Stwórcą Wszechrzeczy, chociaż osiąganie świadomości Boskości jest drogą, celem nauki  do stania się stwórcą i wyzwolenia z cyklu inkarnacji w materii.
Jest to droga rozwojowa dla wielu Energii które staną się siewcami życia w kosmosie.Niestety większość z tych "wspaniałych" mistrzów i nauczycieli nie przekazuje informacji jak osiągnąć osobisty rozwój , a jedynie sprzedaje ( często za grubą kasę) informacje do których doszli , odkryli w sobie ( czyli otworzyli dostęp sobie w sobie do swojej wiedzy wewnętrznej i z niej korzystają), nie ma to nic wspólnego z osiąganiem osobistego rozwoju. Jest to tylko sprzedawanie informacji branych z osobistego poziomu wiedzy. Taki sposób życia nie ma naprawdę żadnego związku z osiąganiem stanu Boga i Bogini.
To tylko kręcenie się w koło z kastingiem na najlepszego handlarza.
W sumie smutne.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2012, 13:09:31 wysłane przez Kiara » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #8 : Grudzień 17, 2012, 04:55:47 »

Tak sprawdza się twierdzenie, że Kobieta zmienna jest Duży uśmiech
Ty szacowna zmieniasz się moim zdaniem - oczywiście korzystnie  Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #9 : Grudzień 17, 2012, 20:38:25 »

Niestety większość z tych "wspaniałych" mistrzów i nauczycieli nie przekazuje informacji jak osiągnąć osobisty rozwój , a jedynie sprzedaje ( często za grubą kasę) informacje do których doszli , odkryli w sobie ( czyli otworzyli dostęp sobie w sobie do swojej wiedzy wewnętrznej i z niej korzystają), nie ma to nic wspólnego z osiąganiem osobistego rozwoju. Jest to tylko sprzedawanie informacji branych z osobistego poziomu wiedzy.

a towar jaki wybrakowany wciskają...
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #10 : Grudzień 17, 2012, 22:04:19 »

atreq
Cytuj
a towar jaki wybrakowany wciskają..

Dokładnie jak to było hm..:kopytko osiołka na którym...., piórko archanioła ....szczebelek drabiny która przyśniła się.... Duży uśmiech
Dodam że są i tacy lenie którym się nie chce stworzyć coś nowego i np opisując historię Jesuska kopiuja prawie dosłownie historie Horusa  Uśmiech
Dobrze jest się w swoim gronie pośmiać Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #11 : Grudzień 17, 2012, 22:35:31 »

nie rozumiesz ironii zawartej w tych opowiastkach... i oczywiste żarty usiłujesz (szczebel... piórko...) przylepiać jako bezdyskusyjną prawdę i wtedy... krytykować... :] 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2012, 22:36:54 wysłane przez arteq » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #12 : Grudzień 18, 2012, 05:01:51 »

To pozwolę sobie zauważyć już Twoje szacowny założenie, czy  coś rozumiem czy nie Duży uśmiech
W ,,Krzyżakach" delikatnie tylko zadrwiono z historycznego faktu kupczenia relikwiami Duży uśmiech
Pozwoliłem sobie z całym szacunkiem i zaproszeniem nacisnąć jakiś kodzik by sprawdzić reakcję Uśmiech
Bo moim skromnym zdaniem fajnie jest neutralnie odbierać informację Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #13 : Grudzień 18, 2012, 12:13:49 »

A co to dla was znaczy ta tajemnicza JEDNOŚĆ i BOSKOŚĆ kobiety lub mężczyzny? Bo jak widzę po waszych debatach to jakieś dziwne zrozumienia się pojawiają.(...)
Gdy wszystkie powrócą z tych fokusów do matrycy astralnej , ona wraca do Matki w nad przestrzeni , a wcielona cząstka -Iskra Życia  czyli MY uzyskuje z nią bezpośredni kontakt - staje się JEDNIĄ.

Sorry ale dziwne to jest fokusowanie, te matryce , pod/nadprzestrzenie ...

Prościej i bardziej fraktalnie, organicznie poproszę.  Niech każdy wejrzy na swój organizm i sam zobaczy jak działa Jednia. Spajająca  Świadomość obecna jest w każdej osobnej , wyspecjalizowanej komórce. One tworzą  Jeden Organizm.

Tymczasem obecnie ludzie to takie pojedyncze komórki które walczą o własny rozrost w jakimś wyścigu ku Wzniesieniu do n-tych wymiarów albo - dla odmiany (co bardziej zauważalne ) wyścig po MIEĆ i kasę kosztem innych.  To przypomina raka.

Dopóki się ludzie nie nauczą wspomagać dla dobra Całości (Jedności), dopóty będzie się ten fałszywy rozwój bogów i bogini plewił jak raczysko.

Cytuj
Zatem skoro męski uzyskał "boskość" czyli pełnię swojej mocy  , żeński też musi  taką  "boskość" czyli pełnię mocy uzyskać.
"boskości" nie trzeba uzyskiwać. Inaczej staje się ona egotycznym pragnieniem posiadania jakichś mocy nadzwyczajnych. One są tu obecne , wszędzie. Tylko, że są bardzo subtelne i jeśli nie wyrzucisz śmieci z umysłu to ich nie doświadczysz.
Trochę o tym tutaj :
http://youtu.be/21uYobb-YGs

Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #14 : Grudzień 18, 2012, 12:15:36 »

Ło.. Matko Boska Rozmaita! Rozumiesz iż CI na GÓRZE to MY ( może nie wszyscy ale też MY) i Ci na dole to też MY. Ci, tu na ziemi to iskierki tych z góry czyli ich awatary szkolące się w ich imieniu i dla nich. Czyli z góry do dołu gadamy sobie sami do siebie inaczej do naszych awatarów , ktorymi jesteśmy jako Ludzie dla Energii niewcielonych czyli własnego Ducha nie wcielającego się nigdy w całości w materię.
Żeby osiągnąć własną doskonałość energetyczną , musimy osiągnąć doskonałość siebie w całości, inaczej obydwu naszych aspektów , zarówno męskiego jak i żeńskiego.
Ponieważ wcielamy się zmiennie w obydwie role, ( nie wszyscy , ale większość tak) raz w żeński  raz w męski  aspekt ,zatem musimy uzyskać  Boskość aspektu męskiego, oraz Boskość aspektu żeńskiego.   Ten nasz Bóg i Bogini to my naprzemiennie w tych rolach , to wiedza którą można doświadczać  poznawać jedynie w formie żeńskiej lub  męskiej czyli będąc kobietą lub  mężczyzną. NIE MOŻNA INACZEJ. Pies  który nie urodził się kotem nie doświadczył kociego życia , nie ma tej wiedzy nigdy nie osiągnie doskonałości kota. Identycznie jest z kobietą i mężczyzną, trzeba urodzić się jednym lub drugim żeby w cyklach wcieleń poznać i rozwinąć w sobie wiedzę tego aspektu i uzyskać doskonałość czyli stać się Bogiem lub Boginią.
Każdy w całokształcie cyklu swojego rozwoju musi zrealizować ten proces i osiągnąć pełnię tej wiedzy, wcześniej czy później stanie się ona własnością każdego z nas.
Czyli Syn lub Córka na dole to Człowiek , Dziecko swojej Energii nie wcielonej inaczej Boga/Bogini -Ojca/Matki z Nieba. Ponieważ Duch -Energia nie posiada płci może się przejawiać w formie żeńskiej lub męskiej, może wybierać wcielenia męskie i żeńskie zależnie od rodzaju wiedzy którą chce poznawać i doświadczać. Ale tak naprawdę  poznaje zawsze siebie i tylko siebie na tle zdarzeń które wybrał dla siebie sama w planie przed urodzeniowym.

Dlatego ważna jest dla nas analiza swoich czynów, swoich słów i swoich myśli , bo tylko sami w sobie możemy czynić korekty w drodze do doskonałości, czyli osiągnięcia stanu świadomości Boga i Bogini.
Cała reszta tych duchowych , religijnych i ezoterycznych bredni to 'handel obwoźny" informacją, handlarzy  z całego świata, a nie żaden rozwój duchowy.


* BOSKOŚĆ - pełnia wiedzy ,osiągnięcie  doskonałości w danej dziedzinie, w tym wypadku , wiedza całkowita obydwu aspektów męskiego i żeńskiego.  Jest to już wiedza doświadczona, kolejny etap to osiągnięcie mądrości, czyli właściwe użycie tej wiedzy. Inaczej to zastosowanie jej  dla dobra własnego oraz  nie krzywdzenie nią nikogo.

*BÓG- doskonałość aspektu męskiego.

*BOGINI- doskonałość aspektu żeńskiego.

 
Naprawdę nie ma to żadnego związku ze Stwórcą Wszechrzeczy, chociaż osiąganie świadomości Boskości jest drogą, celem nauki  do stania się stwórcą i wyzwolenia z cyklu inkarnacji w materii.
Jest to droga rozwojowa dla wielu Energii które staną się siewcami życia w kosmosie.Niestety większość z tych "wspaniałych" mistrzów i nauczycieli nie przekazuje informacji jak osiągnąć osobisty rozwój , a jedynie sprzedaje ( często za grubą kasę) informacje do których doszli , odkryli w sobie ( czyli otworzyli dostęp sobie w sobie do swojej wiedzy wewnętrznej i z niej korzystają), nie ma to nic wspólnego z osiąganiem osobistego rozwoju. Jest to tylko sprzedawanie informacji branych z osobistego poziomu wiedzy. Taki sposób życia nie ma naprawdę żadnego związku z osiąganiem stanu Boga i Bogini.
To tylko kręcenie się w koło z kastingiem na najlepszego handlarza.
W sumie smutne.

Kiara Uśmiech Uśmiech
No dobra Kiaro, a jeżeli urodzi się Koto-Pies, lub odwrotnie ?  Duży uśmiech
Tu też podobny przykład- Transseksualiści i stki. Uśmiech To tak jak koto-psy, i psio-koty. Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2012, 12:18:06 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #15 : Grudzień 19, 2012, 18:49:30 »

A może zaczniemy mówić o Człowieku a nie o jego fizycznej formie Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

siedemwatah improwicze lionesrp pogromcymitow bezludna-wyspa