Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 14:55:41


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Program Wykonujący Pełny Portret Numerologiczny  (Przeczytany 36834 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #25 : Grudzień 19, 2012, 10:01:16 »

... bowiem świat i życie to nie zamknięte zestawy działań  w programie. To nieprzewidywalność decyzji oparta na nieskończoności wersji ludzkich reakcji połączonych z  odczuciami  i uczuciami
OK, lecz jednocześnie wszystko co człowieka otacza do niego "przemawia" jeśli się umie to w ogóle zobaczyć. Zwykle postrzegamy świat przez pryzmat myśli, albo wręcz w ogóle mijamy go obojętnie zanurzeni we "własnych" myślach. Mimo to , a może właśnie dlatego, naturą rzeczywistości jest dialog, wymiana informacji (nieustanna synteza jakby napisał Przebiśnieg ). Ta nieustanna wymiana informacji przypomina w istocie program. Zdarza się niejednej osobie dostrzec w jaki sposób życie reaguje na myśli, nawet te, które są nieuświadomione. Bywa, że otwierasz książkę na chybił trafił i Twój wzrok zatrzymuje się na cytacie, który nagle wyjaśnia nurtujący Cię od kilku dni problem. Albo kiedy nie spojrzysz na zegarek to widzisz synchroniczne wskazania. ( np 11:11 , 21:12 itd ) , albo jakaś liczba ciągle za Tobą "chodzi" a potem się okazuje, że to istotna liczba była z jakiegoś powodu bo się przejawiła w życiu. Nie mówiąc już o tzw "proroczych snach".
To wszystko zdarza się bezintencjonalnie, nie ma w tym żadnego "serca" , żadnej zajefajnej wróżki o wielkich głębokich oczach. Przypomina to działanie programu. Dzieje się tak, ponieważ rzeczywistość nieustannie komunikuje się z każdą istotą.

Jest też taka zabawka jak wróżba pt Symbole Sabiańskie http://integra.boo.pl/symbole.html
Wytłumaczeniem jak ona działa jest to, że wszelkie odpowiedzi już istnieją w Polu (Świadomości, Przestrzeni ) . Zadając pytanie automatycznie generuje się odpowiedź ponieważ na każde pytanie jest odpowiedź ,a ponieważ odpowiedź nie jest "zlokalizowana" nigdzie - jest potencjalnie wszędzie - to jest również w tzw."Tobie".


Cytuj
, wróżka jest tym lepsza  im bardziej otwarte ma serce i im bardziej potrafi odczytać niuanse rozwojowe osoby której wróży(..)
Dobry odczyt wróżb to sztuka obserwacji całokształtu osobowości zarówno zdarzenia jak i osób biorących w nim udział   
Dobrze prawisz. I dlatego w pewnym momencie  to już nie jest wróżba, tylko czysta psychologia, czyli zabawa w odczyt egotycznych uwarunkowań.
Uważny obserwator jest w stanie wiele wywnioskować po sposobie ubierania się, wymowie, sposobie bycia, uczesania, pozycji zajmowanej na krześle ... są całe opasłe tomiska książek opisujących te wszystkie detale, tą całą mowę ciała, oczu, sterowanie NLP , techniki kierowania uwagi i inne tricki . Niektóre osoby , zwłaszcza kobiety, potrafią intuicyjnie odczytywać osobowość ludzką w mgnieniu oka i wykorzystywać to do "pracy" Duży uśmiech (cokolwiek przez ową "pracę" rozumieć Mrugnięcie ).

Dlatego program komputerowy może być pod pewnymi względami lepszy, a to właśnie dzięki totalnej neutralności.
I to właśnie z tego powodu o którym piszesz  :
Cytuj
Maszyny nie odróżniają tych subtelności i nigdy odróżniały nie będą.

Oczywiście wróżki też są potrzebne. Jeśli człowiek chce się dowiedzieć jaki ma problem jego osobowość czy też jak sobie z nią poradzić, albo do czego ma skłonności czy predyspozycje i co może go spotkać w związku z tym - to idzie do psychologa albo do wróżki.

Jeśli jednak oczyścisz umysł z tzw "siebie" to możesz doświadczyć tej nieustannej komunikacji . Wszystkie możliwości się stają oczywiste. Wszystko zaprasza i oferuje, wszystko przemawia symbolami, dźwiękami, obrazem. I nie ma w tym żadnego wróżenia z fusów. Rzeczywistość jest wielowymiarowa poza wszelkie wyobrażenia Duży uśmiech
Zapisane
indygo
Gość
« Odpowiedz #26 : Grudzień 19, 2012, 11:20:02 »

Bardzo ciekawa jestem tego programu, aby sprawdzić wyniki, swojego czasu zrobiono mi cały niemalże portret numerologiczny, łącznie z kluczami wcielenia, warunkami itp Zastanawiam się, czy wiele by się potwierdziło Mrugnięcie
mam tylko jeden problem, po otwarciu programu pojawia mi się zbyt małe okienko, by cokolwiek zobaczyć Smutny

to, że ten program nie uruchamia się pod 64-bit, to słyszałem, ale to, że pojawia się jakieś "małe okienko", pierwsze słyszę
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 11:20:19 wysłane przez indygo » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #27 : Grudzień 19, 2012, 16:54:59 »

Szacowna Czarodziejko postaraj się o zaproszenie na działkę szacownej koliberek to no wiesz jestem specjalistą i ze mną przyjedzie no chyba że coś się zmieni specjalista od kabały tarota i jeszcze ma opracowana metodę masażu ... widziałem skutki Uśmiech
Cóż  jak mógłbym przejść obojętnie obok czarodziejki Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #28 : Grudzień 19, 2012, 18:50:15 »

...o tak, Czarodziejka także mile widziana! I tych, których "nie ma" szczególnie też!

 Uśmiech Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 18:56:58 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #29 : Grudzień 19, 2012, 19:00:44 »

east Uśmiech

Cytuj
, wróżka jest tym lepsza  im bardziej otwarte ma serce i im bardziej potrafi odczytać niuanse rozwojowe osoby której wróży(..)
Dobry odczyt wróżb to sztuka obserwacji całokształtu osobowości zarówno zdarzenia jak i osób biorących w nim udział   
Dobrze prawisz. I dlatego w pewnym momencie  to już nie jest wróżba, tylko czysta psychologia, czyli zabawa w odczyt egotycznych uwarunkowań.
Uważny obserwator jest w stanie wiele wywnioskować po sposobie ubierania się, wymowie, sposobie bycia, uczesania, pozycji zajmowanej na krześle ... są całe opasłe tomiska książek opisujących te wszystkie detale, tą całą mowę ciała, oczu, sterowanie NLP , techniki kierowania uwagi i inne tricki . Niektóre osoby , zwłaszcza kobiety, potrafią intuicyjnie odczytywać osobowość ludzką w mgnieniu oka i wykorzystywać to do "pracy" Duży uśmiech (cokolwiek przez ową "pracę" rozumieć
Szacowny, a co powiesz nt wprowadzenia ,,pacjenta" w stan hipnozy Uśmiech
Zadania mu pytania - co ci dolega - po usłyszeniu odp zadania następnego - co potrzebuje twoje ciało?
Tak się dziwnie składało, że sprawdzało się jeżeli chodzi o podniesienie jakości funkcjonowania formy ,,pacjenta" hm 10 na 10 Uśmiech
Czy wtedy tez napiszesz coś o psychologii  Uśmiech
Czy zaakceptujesz fakt, że to Człowiek sam musi podjąć decyzje by ogólnie mówiąc poprawić zdrowie Uśmiech
Dla mnie obojętna jest tzw podpórka jaką ten Człowiek zapikuje swojej formie  Uśmiech
Oczywiście dla każdego co innego Uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Grudzień 19, 2012, 19:15:48 »

Przebiśniegu, to jest właśnie metoda, którą Dolores Canon (t od Kosmicznych ogrodników) uzdrawia ludzi i nauczyła tego już setki jeśli nie tysiące naśladowców. Uzdrowienia są praktycznie natychmiastowe!
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Villemo
Gość
« Odpowiedz #31 : Grudzień 19, 2012, 20:12:11 »

Cóż  jak mógłbym przejść obojętnie obok czarodziejki Duży uśmiech

Przebiśniegu, ja widzę, że Ty tu czarujesz Mrugnięcie



Od 2 lat interesują mnie przekazy anielskie - byc może słyszeliście o Doreen Virtue i jej kartach archanielskich. Otoż pisze ona w swoich książkach, że pojawiające się co jakiś czas numery w sekwencjach np 1111, albo 2222, 333 itd , to nic innego jak informacje od Aniołów. O ile ktoś wierzy w Anioły... innym wytłumaczeniem może być nasze wyższe ja (to już ja sobie tak wymyśliłam...), które chce nam coś "ogłosić"... Powiem tylko, że wielokrotnie na przykładzie swoim jak i w rodzinie, wśród znajomych powtarzające się u nich sekwencje niejednokrotnie się sprawdzały.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #32 : Grudzień 19, 2012, 20:32:32 »

blueray21
Cytuj
Przebiśniegu, to jest właśnie metoda, którą Dolores Canon (t od Kosmicznych ogrodników) uzdrawia ludzi i nauczyła tego już setki jeśli nie tysiące naśladowców. Uzdrowienia są praktycznie natychmiastowe!
Szacowny blu choć wujka nauczyła jego mama to niech Dolores Canon będzie na zdrowie Uśmiech

Villemo
Cytuj
O ile ktoś wierzy w Anioły... innym wytłumaczeniem może być nasze wyższe ja (to już ja sobie tak wymyśliłam...), które chce nam coś "ogłosić"...
Czarodziejko moim zdaniem nazwy tego samego bywają rożne  Uśmiech
Ja bym ośmielił się stwierdzić, ze nawiązałaś lub nawiązujesz kontakt ze sobą Uśmiech
I ten cichy szept Twoja forma (ciało) za pomocą Serca coraz wyraźniej słyszy  Uśmiech
Sutki pewnie dostrzegasz  Uśmiech
Czy czaruję? Uśmiech
Dopóki czuje, odbieram... fajną muzykę wibracji drugiego dopóty z nim utrzymuje kontakt Uśmiech
Doświadczyłem już, że to kogo przyciągamy zależy od jakości tego co wysyłamy Mrugnięcie
to pa Uśmiech


« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 20:38:10 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #33 : Grudzień 19, 2012, 20:56:31 »

@Przebiśnieg
Cytuj
Sutki pewnie dostrzegasz
.. też Duży uśmiech
Braciak, kto jak kto, ale TY dostrzegasz pewnie też Duży uśmiech

Cytuj
, wróżka jest tym lepsza  im bardziej otwarte ma serce i im bardziej potrafi odczytać niuanse rozwojowe osoby której wróży(..)Dobry odczyt wróżb to sztuka obserwacji całokształtu osobowości zarówno zdarzenia jak i osób biorących w nim udział
- to było czarowanie Kiary , nie easta Chichot

east :
 
Cytuj
Dobrze prawisz. I dlatego w pewnym momencie  to już nie jest wróżba, tylko czysta psychologia, czyli zabawa w odczyt egotycznych uwarunkowań.
Uważny obserwator jest w stanie wiele wywnioskować po sposobie ubierania się, wymowie, sposobie bycia, uczesania, pozycji zajmowanej na krześle ... są całe opasłe tomiska książek opisujących te wszystkie detale, tą całą mowę ciała, oczu, sterowanie NLP , techniki kierowania uwagi i inne tricki . Niektóre osoby , zwłaszcza kobiety, potrafią intuicyjnie odczytywać osobowość ludzką w mgnieniu oka i wykorzystywać to do "pracy" Duży uśmiech (cokolwiek przez ową "pracę" rozumieć
- to easta, na podstawie wiedzy zaobserwowanej tudzież książkowej ( a fee )
Cytuj
Szacowny, a co powiesz nt wprowadzenia ,,pacjenta" w stan hipnozy Uśmiech
East na ten temat nic nie powie ponieważ nie był zahipnotyzowany.

Cytuj
Zadania mu pytania - co ci dolega - po usłyszeniu odp zadania następnego - co potrzebuje twoje ciało?
Tak się dziwnie składało, że sprawdzało się jeżeli chodzi o podniesienie jakości funkcjonowania formy ,,pacjenta" hm 10 na 10 Uśmiech
Czy wtedy tez napiszesz coś o psychologii  Uśmiech

Nie, o psychologii nic, ale o oddziaływaniu biorezonansem można tu sporo napisać, ponieważ urządzenie mechaniczne ( o zgroza !!!  - zakrzyczy Kiara) się "zapytowuje" czyli skanuje ciało, a potem oddaje zwrotnie częstotliwości . Całe leczenie wykonuje ciało. Urządzenie tylko dostarcza odpowiedniego sygnału. Nie wróżka, nie urządzenie, ale CIAŁO samo "wie" co mu dolega, a cały proces leczenia odbywa się w nim i przez nie. Wszystko co ono otrzymuje to odpowiednio wzmocniony sygnał. Urządzenie -skaner i wzmacniacz sygnału - działa wedle programu i to jest jedyne co łączy ten temat z tą wypowiedzią. Numerologiczne to może być oprogramowanie Duży uśmiech

Cytuj
Czy zaakceptujesz fakt, że to Człowiek sam musi podjąć decyzje by ogólnie mówiąc poprawić zdrowie Uśmiech
To co zostało powyżej napisane , napisane jest z doświadczenia, a w nim ,krótko mówiąc, jedyną decyzją jaka się podjęła było to, aby pójść na leczenie czyli konkretnie - zabieg rzucania palenia. Dalej to się działo bez żadnej ingerencji MNIE. Ciało wiedziało jak skorzystać z sygnału.

Podobnież dzieje się w życiu. Ciało , czy ogólniej - Człowiek (jako system organiczny) - czyta informacje z otoczenia , również te symboliczne , również te, które są istotne dla rozwoju -  i rozwój dokonuje się sam. O ile nakładka JA nie zagłusza sygnałów.

Zapisane
Villemo
Gość
« Odpowiedz #34 : Grudzień 19, 2012, 21:47:22 »

@Przebiśnieg
Cytuj
Sutki pewnie dostrzegasz
.. też Duży uśmiech
Braciak, kto jak kto, ale TY dostrzegasz pewnie też Duży uśmiech



Przyznam się, że nie ośmieliłam się żartować na ten temat, ale uśmiechnęłam się bardzo po lekturze zdania o "skutkach".. Uśmiech
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #35 : Grudzień 19, 2012, 23:45:53 »

dlatego wazne jest zeby wyjsc poza system, schemat, cube:) czyli poprostu spontaniczne dzialanie, hramonia z wnetrzem i i natura, jednosc przeciwienstw wtedy otworza sie drzwi percepcji Uśmiech

http://www.youtube.com/watch?v=Tfy5CBfjZ8s
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #36 : Grudzień 20, 2012, 05:11:58 »

Wybaczcie szacowni oczywiście chodziło mi o skutku nie o sutki Duży uśmiech
Pociesza mnie tylko to, że wywołałem uśmiech u Was szacowni Uśmiech
Podobno śmiechu nigdy nie za wiele Uśmiech

quetzalcoatl44

Cytuj
dlatego wazne jest zeby wyjsc poza system, schemat, cube:)

Dokładnie choć nazwy tego samego są różne
W każdym razie chodzi o uświadomienie sobie, że ma się formę (ciało) a nie jest się (formą) ciałem Uśmiech
O hipnozie może jak będzie okazja podyskutujemy  Uśmiech
O wróżkach i wróżach też Uśmiech
Bo moim skromnym zdaniem bardziej chodzi o podjętą decyzje przez ,,pacjenta" niż predyspozycje pomagającego Uśmiech
Oczywiście uparty nie jestem więc .... Uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

managerzuzlowy wild-reign madex kursor world-anime