Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 11:38:28


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.  (Przeczytany 4477 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kate
Gość
« : Grudzień 20, 2012, 10:44:56 »

Motto wyciagnelam ze stopki Dariusza, bo nie widze zadnego powodu do agresywnego stosunku do odmiennosci zdania bardziej otwartych forumowiczow, mam tu na mysli Piotra. Zamiast doszukac sie przyczyny bardziej rozgoryczenia niz surowej krytyki, to znowu grozby.
Piotr nie tylko "narzekal" rowniez wskazywal na pewne rozwiazania techniczne np. wprowadzenie w zycie chatu.

Technicznie nie moglam wpisac w inne miejsce bo watki pozamykane, wiec wyrazam moje zdanie tu. W dziale "Czlowiek i spoleczenstwo".
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudzień 20, 2012, 11:06:34 »

Kate, Piotr sam wyciął treści które umieścił i moje zdanie podobne jest do Darka, że powodem był mało zgodny z jego oczekiwaniem odzew uczestników, nazwany po imieniu przez Darka. Jest profesjonalistą i wie,  co to oznacza.
Pytanie co chcesz od czatu? - przecież on działa - być może dla grupy 5 osób na raz, bo więcej nie sprawdzono, ale działa dobrze.
Nikt nie zabraniał umieścić Piotrowi tego co umieścił, natomiast jego zachowanie jest naganne, bo skasował (edytując) umieszczone pierwotnie treści, do których odnosili się dyskutanci. To nie Fair, wobec wszystkich czytających.
Kate, nie doszukuj się tego, czego nie ma, to nie groźby, a twoja reakcja jest tutaj szybka, ale spowodowana powierzchownym zrozumieniem sytuacji.
Wątki zostały zamknięte na wniosek Piotra, który właściwie poza opublikowaniem swoich wizji i propozycji w pierwszych postach, później już nigdy nie zabrał merytorycznie głosu w swoich tematach.
dziś trudniej znaleźć naśladowców. I tyle.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kate
Gość
« Odpowiedz #2 : Grudzień 20, 2012, 11:46:20 »

Cytuj
Piotr sam wyciął treści które umieścił
Jest taka opcja modyfikuj wiadomosc, ale potem nie da sie juz nic zmienic, jesli ktos wpisze komentsa, czyzby Piotr zastosowal jakies niedozwolone chwyty?
 Szok
Nie doszukuje sie dziury w calym, ale po tych paru miesiacach pobytu zauwazylam, ze jedni moga wypisywac rozne rzeczy, a inni od razu brani sa pod lupe, to tylko o to mi chodzi. A Piotr jest tego przykladem. Zauwazylam juz w duzo wczesniejszych postach, np. o liczbach. Dariusz bardzo czuly jest na slowa Piotra i niekiedy nawet jakby go lekko prowokowal.
Zalatuje mi to jakas niewyjasniona stara potyczka.
A tyle tu wokolo o rozwoju duchowym...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2012, 11:47:14 wysłane przez Kate » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Grudzień 20, 2012, 13:33:21 »

Nie Kate, na tym forum nie ma blokady czasowej na edycję, zawsze można edytować swój post i to jest przykład całkowitej zmiany treści (wycięcia).
Krótko napiszę, to twoje przewrażliwienie, moim zdaniem oczywiście. W pewnym sensie rozumiem opory wobec stylu jaki Piotr zastosował, zarówno przedtem, jak i ostatnio, ale to taka jego "uroda". Zwykle "odstawianie się" od reszty prowokuje dokładnie taką samą reakcję w odpowiedzi, ale psycholog w końcu powinien to wiedzieć i rozumieć.
Co do "wypisywania" w pełni przyznaję ci rację, jest jakaś (no dobrze, spora) selektywność, a może nawet "święte krowy", ale mam nadzieję, że to potrwa tylko do końca świata, nie dłużej.
Nie chce mi się szukać, ale chyba w regulaminie jest coś o zrozumiałości postów. Jeżeli Piotr zaczął temat bitami, bez objaśnienia , że to zagadka, nie dziw się reakcji.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 20, 2012, 18:21:44 »

Nie chce mi się szukać, ale chyba w regulaminie jest coś o zrozumiałości postów.
Są też i inne zapisy, ale nimi nie przejmował bym się zbytnio... skoro niektórzy z moderatorów sami nie raczą ich przestrzegać.
Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #5 : Grudzień 20, 2012, 20:37:30 »

blu
Cytuj
Co do "wypisywania" w pełni przyznaję ci rację, jest jakaś (no dobrze, spora) selektywność, a może nawet "święte krowy", ale mam nadzieję, że to potrwa tylko do końca świata, nie dłużej.

A ja dzis tyle wina wypilam i czekam, tylko mi sie niedobrze zrobilo od tego "konca swiata"...

no to pa...
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Grudzień 20, 2012, 20:43:40 »

No wiesz, przyczyna jakaś musi zawsze być. Z całą odpowiedzialnością mogę zaświadczyć, że wino nie mogło ci zaszkodzić, więc to jednak koniec świata.
Czas na zabawę, radość i spojrzenie obserwatora, nie pierwszy to koniec i nie ostatni, przed nami tylko przyszłość, bo przeszłość już była i dziękujemy tej pani.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime companions managerzuzlowy wild-reign truegaming