Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 10:01:13


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kalendarz Majów  (Przeczytany 6201 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Thotal
Gość
« : Grudzień 29, 2012, 10:48:13 »

 
 
Fala KSIĘŻYCA 
 
 
2012.12.29



   KIN 215 - Niebieski Rezonansowy Orzeł

Moją osobowość odzwierciedlają sny i wizje. Dziś zjednoczę Wyższego DUCHA z ciałem i przestanę bujać w obłokach. Dziś otwierają się przede mną nowe, nieograniczone horyzonty. Dziś uświadamiam sobie moje zadania na Ziemi. Dziś świecę pełną dojrzałością i wyrównuję drogę dla tego, czego powinienem być przykładem i wzorem. 


http://www.maya.net.pl/
 
 
Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2012, 11:09:09 wysłane przez Thotal » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 29, 2012, 12:50:48 »

A gdzie można znaleźć najnowszy = aktualny kalendarz Majów, bo jak rozumiem stary się zakończył kilka dni temu.
Zadziwiające, że zmiana tak wielkiego kalendarza, tak szeroko komentowanego, głoszonego, etc. nie przyniosła żadnych zauważalnych znaków, efektów. Toż już za 3 dni, stary dobry Sylwester będzie obfitował w większe oddźwięki.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #2 : Grudzień 30, 2012, 11:33:29 »

Fala KSIĘŻYCA 
 
 
2012.12.30



   KIN 216 - Żółty Galaktyczny Wojownik

Dziś moją operatywną siłą jest rozsądek. Dziś aktywnie włączam się do działań, by pokazać, na co mnie stać i co potrafię. Dziś wprowadzam intuicję do mojego codziennego życia. Dziś pozostawię po sobie same pozytywne ślady. Dziś nikt nie będzie przeze mnie płakać. 
 
 
http://www.maya.net.pl/



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2012, 11:34:12 wysłane przez Thotal » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Grudzień 30, 2012, 11:37:54 »



ROK 7 Wichru, 2012-2013


26 lipca 2012 r. rozpoczął się nowy rok w rytmie Kalendarza 13 Księżyców. Jest to siódmy rok w 13-letnim cyklu porządkowania historii i powrotu do naszej prawdziwej tożsamości (lata 2006-2019).
Liczba 7 wskazuje, że proces oczyszczenia, odnowy i transformacji relacji między ludźmi skoncentruje się na płaszczyźnie emocjonalno-zmysłowej.

«Cauac»
 w języku maya znaczy: chmura burzowa, burza, nawałnica, wicher, piorun. Podobnie jak burza oczyszcza atmosferę, a wiatr przegania ciemne chmury, by znów mogło zaświecić słońce, tak archetyp «Cauac» zapowiada odnowę, regenerację sił, uzdrowienie relacji międzyludzkich. Siła „Wichru transformacji” będzie zależeć od świadomości ludzi.

W tym roku będziemy współpracować z najwyższym potencjałem przemian. «Cauac» nazywany jest „kosmiczną pralką”, której nie da się wyłączyć, dopóki rzeczy nie zostaną wyprane. Dlatego samorefleksja, życzliwość, ufność i uniwersalna wiedza zakodowana w Świętym Kalendarzu Majów są tymi elementami, które pomogą nam otworzyć się na innych i razem dokonać zmian – w sposób pokojowy. W grupie łatwiej będzie przetrwać potencjalne burze, zawirowania, zrządzenia losu, jakie może przynieść rok 2012–13.

Fala BEN
W roku «7 Cauac» gra będzie się toczyć o naszą WOLNOŚĆ na wszystkich poziomach i we wszystkich sektorach życia. Kin roku, «Niebieski Rezonansowy Wicher», przyporządkowany jest do «Fali Wędrowca» /archetyp «Ben». «Ben» to spektrum wewnętrznej wolności albo subtelnego zniewolenia. Tu otwiera się przed nami paleta nowych możliwości i niepowtarzalnych szans życiowych. Poniżej fraktalne pola świadomości osób urodzonych w kinach fali, które będą obecne w tle roku 2012-2013:



Wg H. Kotwicka "Kalendarz Majów i numerologia"


● Falę roku otwiera fraktalne pole świadomości niemieckiego uzdrowiciela, a domyka pole autorki znanej powieści dla dzieci pt. "Pippi Pończoszanka". Pippi to mała niepokorna dziewczynka, wolna w każdym calu, bardzo zaradna, wrażliwa na wszelką krzywdę.
 ● Przestrzeń pomiędzy wypełniają zróżnicowane pola świadomości, także te mocno destrukcyjne.
 ● Natomiast pole świadomości Krzysztofa Jackowskiego (ur. 1.06.1963) na szczycie «Fali Ben» wskazuje, że w roku «7 Cauac» liczyć się będzie nadzmysłowość, odpowiedzialność, samokontrola. Obecność energii fraktalnych innych jasnowidzów w tej fali tylko wzmacnia ten impuls.


W tym roku mamy wyjątkową szansą zrzucić z pleców stare ciężary, ponieważ stojąc na szczycie grzbietu «Fali Ben», jak również na szczycie 13-letniego cyklu «Muluc», możemy spojrzeć w przeszłość, potem w przyszłość i zdecydować, co dalej: czy zabieramy emocjonalną bombę do przyszłości, czy też dziękując historii za wszystkie bolesne doświadczenia, odsyłamy ją do lamusa przeszłości.

UWAGA:
Fragmenty opracowania "Co przyniesie Rok 2012-2013 według Kalendarza Majów" zostały opublikowane w numerze 8 miesięcznika "CZWARTY WYMIAR".
http://www.maya.net.pl/opinie.php?LANG=pl&sub=kalendarz&id=536
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2012, 12:02:21 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Thotal
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 31, 2012, 06:49:36 »

Fala KSIĘŻYCA 
 
 
2012.12.31



   KIN 217 - Czerwona Solarna Ziemia

Dziś mam tysiące pomysłów na życie, ale to ono testuje ich przydatność i weryfikuje wartość podejmowanych przeze mnie kroków. Dziś staję się pilnym słuchaczem i uczniem. Dziś następuje przełom i zaczynam żyć od nowa. Dziś nie poczuję się zagubiony. Jeśli będzie konieczne, dostanę wsparcie z zewnątrz, od życzliwych mi osób. Dziś wspiera mnie życie i życiepowstrzymuje mnie od błędów. 
 
 
http://www.maya.net.pl/



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #5 : Styczeń 01, 2013, 20:12:55 »

Fala KSIĘŻYCA 
 
 
2013.01.01



   KIN 218 - Białe Planetarne Zwierciadło

Dziś rozpoznaję swoje odbicia w postawach moich wrogów. To, co stanie się nie po mojej myśli, pokaże mi moją nieudolność. Dziś nie ma winnych na zewnątrz. Jestem tylko ja i moje własne twarze. Nie dam się ponieść fantazji i nie będę oszukiwać siebie samego. Dziś moim pomocnikiem jest światło i ciemność. 
 
 
http://www.maya.net.pl/






Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #6 : Styczeń 05, 2013, 06:56:53 »

 
 
Fala WIATRU 
 
 
2013.01.05



   KIN 222 - Biały Magnetyczny Wiatr

Dzisiejsze trudności muszę przezwyciężyć siłą ducha. Jeżeli będę się wzbraniać, pojawią się "guzy nowotworowe" w moim życiu. Dziś nie będę zakałą rodziny. Pola napięć, problemy, poczucie rozłąki lub utraty kogoś bliskiego należą do mojej drogi. Nie ma kary za grzechy. Wszelkie przewinienia wracają jedynie do korekty w taki czy inny sposób. Dziś naprawię to, co wypadło mi spod kontroli. Życie stawia mi wyjątkowe wyzwania, abym sprawdził swoją indywidualność. Opatrzność cały czas czuwa nade mną. 
 
 
http://www.maya.net.pl/




Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

naszemaluchy the-world-is-magic julandia schoolmonster forumhumorystyczne