Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 10:19:33


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Książka wydana przez >Kapłana718<  (Przeczytany 37954 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #25 : Styczeń 05, 2013, 19:51:02 »

100% satysfakcji... ale jakie nudne! A punkt widzenia....
Fakty są faktami i tyle. Ponieważ nie jesteś w stanie sprostać moim stwierdzeniom, że pewne działania, wyniki, owoce już dawno i bardzo celnie przewidziałem - wtedy żądano w miejsce mojej argumentacji dowodów, których ze względu na konieczność upłynięcia czasu do daty deklarowanego wydarzenia nie byłem w stanie przedstawić więc robię to dzisiaj. A teraz słyszę "100% satysfakcji" , "ależ to nudne" - bo nic innego nie jesteś w stanie powiedzieć, a usilnie chcesz wykazać, że się czczo czepiam, bezpodstawnie krytykuję. 

arteq czy ty jesteś takim tłumokiem czy tylko udajesz?! bo już sam nie wiem, PISAŁEM WYRAŹNIE, ŻE TO MALUTKA KSIĄŻECZKA, A TA WŁAŚCIWA TO BĘDZIE GRUBY TOM!!!
idioci, wszędzie idioci...
Faktem jest, że swojego czasu buńczucznie zapowiadałeś, że "pracujesz" nad wielkim dziełem, które to zostanie wydane/pojawi się w księgarniach, etc. w grudniu 2012 r., do tego odbije się szerokim echem ze względu na doniosłość treści tam poruszanych/ujawnionych. Cóż, mamy styczeń 2013 r. i ni widu ni słychu, ani książki w księgarniach ani tez jakoś echa nie słychać - za to jak widzę wyzwiska skierowane do osoby która raczy wskazać na fiasko.

Ależ skąd, arteq tylko sprawdza, nawet 100 razy to samo, testuje cierpliwość interlokutora, a w sumie prowokuje, aby komuś się oberwało. Skąd my to znamy? To pewna podstawówka, szkoda energii na reakcję!
Jak widać w powyższym mamy w wykonaniu moderatora prezentację zapowiadanej nowej "jakości" i ukrócenia wycieczek osobistych. Jeden z forumowiczów używa słów "tłumok" i "idiota" a moderator... poklepuje go po ramieniu. Gdybym to ja odniósł się tymi słowami do innego forumowicza zaraz powstałoby larum, kary i stwierdzenie "tacy są katolicy". Jest to zarazem dowód na stronniczość o której pisałem i wykazywałem na tym forum. Cóz skoro Blue nie potrafi stawić pola w merytorycznej dyskusji, a ze stronniczej oceny mojego zachowania musiał się wycofać to teraz koi swoją bezsilność poprzez jawne przyzwolenia na tego typu zachowania. Chętnie wysłuchałbym gdzie się pomyliłem wskazując na fiasko zapowiedzi 718 w odniesieniu do wydania wiekopomnej książki... ale nie ma na to szans, bo fakty są jaki są, a ponieważ bezsilność dokucza to trzeba sobie jakoś upuścić pary...
Blue - wskaż mi co napisałem nieprawdziwego odnośnie zapowiadanej publikacji - potrafisz to zrobić zamiast przyklepywać wyzwiska? Słucham. Nie? To Twoje wstawki o podstawówce są hipokryzją. Unikasz odpowiedzi na konkretne pytania a za to chętnie pokrzykujesz... z bezpiecznej odległości dokonują bezpodstawnych ocen, przy czym tak ostro krytykujesz "personalne" wypowiedzi u innych... Ostatnie pytanie brzmiało "dlaczego kopiujesz/tłumaczysz" chanellingi. Zero odpowiedzi, za to przypisywanie, że nie potrafię zrozumieć że... Ty tylko tłumaczysz. To ja wiem ale pytanie nie brzmi: czy tłumaczysz/wklejasz, tylko: dlaczego wklejasz/tłumaczysz? Dlaczego te a nie inne?

Rozumiem Blue, że w działach przez Ciebie moderowanych można swobodnie (i co ciekawsze - bezpodstawnie) używać określeń "tłumok" czy "idiota", tak? Bo skoro tutaj Ci nie przeszkadzają... ba - przyklaskujesz temu, popierając daną postawę forumowicza. Za to niewygodne dla Ciebie i Twoich towarzyszy posty (w których nie ma ani śladu lżenia, kłamstw) usuwasz błyskawicznie, bez słowa wyjasnienia... Kolejny raz się pogrążasz.

718, a Ty? Wskażesz mi gdzie to wielkie dzieło pojawiło się w grudniu 2012 - czyli tak jak zapowiadałeś? Czy poza "tłumok, idiota, troll" na nic więcej Cię nie stać?

Dla jasności - nie lamentuję, nie krzyczę jaka to mnie krzywda spotkała, wskazuję i udowadniam swoje opinie odnośnie zachowań/działań/postaw. Móicie jedno, robicie coś zgoła odmiennego, do tego coś co wykazuję.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2013, 19:56:37 wysłane przez arteq » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Styczeń 06, 2013, 15:35:36 »

Posty nie dotyczące tematu przeniosłem do: Wyraź siebie >>.


Podział przy stanie 43 postów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2013, 15:37:23 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #27 : Styczeń 06, 2013, 16:41:00 »

Darku,

nawet mi się nie chciało czytać posta artqa, usuń cały ten wątek, posty, albo wypieprz to gdzieś przez okno bo szkoda czasu i nerwów ludzi na to, a zrobił się jak zwykle syf, a nie informacja jakaś!

P.S. na stronie projektu pojawił się właśnie mój nowy artykuł, który napisałem wczoraj wieczorem pt: "Tajemnica Kryształowej Piramidy", zachęcam wszystkich do lektury, bo wiele się wyjaśniło bardzo Uśmiech

http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd=

osiągnąłem wielki osobisty sukces hejtartqu i nie zakrzyczysz tego swoim trollingiem w żaden sposób...

pozdrawiam słonecznie,
718
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2013, 16:50:33 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
1111LALA
Gość
« Odpowiedz #28 : Styczeń 06, 2013, 21:33:10 »

kAPŁANIE 718 ,
piszesz bardzo madre rzeczy ,ale nie sadze aby tutaj na forum kogokolwiek to interesowało.
Ale ciekaw jestem Twoich dalszych obliczeń ,np.dlaczego był taki napis na prętach złotych  ,dlaczego w j.polskim i hebrajskim a nie np.francuskim?
kolejne pytanie dlaczego jezioro Titikaka było tak ważnym punktem ceremoni -czy to miejsce również ma coś wsolnego z Syriuszem albo Orionem.Alba sama piramida La Danta NA eL mIRADOR ,BO TAM BYŁA CEREMONIA ZE SŁYNNĄ PIRAMIDKĄ KRYSZTAŁOWA .a widziałeś na zdjeciach ten portal który otworzyli na Jeziorze Titicaca.?
http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=150&sectionId=680&cmd=
Widze ,ze jesteś madry facet ,i mądrze drążysz temat ,takich ludzi sie ceni i poszukuje ,

Z niecierpliwoscia czekam na dlasze Twoje wpisy.
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #29 : Styczeń 06, 2013, 22:11:29 »

Darku,


P.S. na stronie projektu pojawił się właśnie mój nowy artykuł, który napisałem wczoraj wieczorem pt: "Tajemnica Kryształowej Piramidy
http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd=



Cytat z artykułu :

'' 718 jest bardzo istotną liczbą w Proroctwie Cheopsa, które zapowiada Ogromną Katastrofą na rok 2012 a dokładniej mówi o tym, że Płonące Światło zniszczy wszystko''


Nie wnikając głębiej w treść owych tekstów  : no  gdzie to ''płonące światło'' i ta  cała ogromna katastrofa w 2012 r ?...!

Już Ci kiedyś Leszek Barycki tłumaczył. Że wszelkie zapisy to TYLKO symbolika. Bez względu na to, czy będzie to zapis liczbowy, czy jakikolwiek inny ma to do siebie, że można go  interpretować na setki różnych sposobów....

Tymczasem Ty próbujesz widzieć, to co chcesz widzieć ?

To tak jak z nożem, którego można widzieć jako narzędzie do krojenia chleba, albo narzędzie do tego, abyś kogoś zabić.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2013, 22:11:58 wysłane przez Astre » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #30 : Styczeń 06, 2013, 22:27:02 »


Nie wnikając głębiej w treść owych tekstów 


jak nie WNIKNIESZ to nie pogadamy Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #31 : Styczeń 06, 2013, 22:45:27 »

718... trzeba czytać jako oddzielne cyfry czyli 7 i 1 ( siedem i jeden) co w sumie daje 8, a te osiem to jest graficzny obraz nieskończoności inaczej dwóch zer albo kręgów jak ktoś woli.
Czy to jest magiczna liczba katastrofy? tak , zapewne dla niektórych systemów opartych wyłącznie albo głownie na materii czyli siódemce , tak. bo walą się ich struktury dominacji i zaczyna inny aspekt wiedzy miłości i nieskończonej wolności.

Pionowa 8- ósemka to połączenie wiedzy duchowej z materią, to koniec obrotu poziomego w niezamkniętym symbolu nieskończoności poziomej czyli w przestrzeni dwóch półkul mózgowych - materii.
Ogromna katastrofa Cheopsa , to koniec jego dominacji oraz tylko częściowej informacji, to wyjście uwięzionego  ducha z materii oraz władza nad nią.

Czy Syriusz ma związek z obecnym czasem? Syriusz był wzorcem energetycznym dla III wymiaru, jego max jasności,jednak nie Syriusz stworzył  Syriusza B, który kończy swój żywot razem z końcem epoki dominacji.

Zrozumieć warto iż 'wzory częściowej informacji " są wydzielane dla danego niższego  wymiaru z wyższych wymiarów , pełniejszych wibracji. Dzieje się tak dlatego, by pewne grupy Energii  miały możliwość rozwoju od podstaw i poszły do góry w swojej ewolucji.

Czy to złe iż dzieci w przedszkolu uczą się liczyć na cukierkach lub patyczkach? Czy ta nauka nie jest częścią wstępną olbrzymiej matematyki?
Czy wielka matematyka jest poniżona przez takie początkowe dziecięce  formy poznawcze?

Tak też jest z wcielonymi wielkimi Energiami , muszą obniżać swoje wibracje do bardzo niskich oraz mało świetlistych żeby móc istnieć w przestrzeni niskich wymiarów i komunikować się tam w miarę zrozumiale z żyjącymi ludźmi.
Zatem nie trzeba się doszukiwać w nich zła czy niedoskonałości, a raczej zrozumieć dlaczego musiały przyjąć takie przejawy.  W zależności od rozwoju osoby kontaktującej się z nimi, zmienia się ich obraz , ale nie one, tylko możliwość oglądu ich przez daną osobę.

Wówczas zmienia się całkowicie zrozumienie symboliki i sensu zaistnienia wielu zdarzeń, zarówno Projektu Cheops jak i symbolu liczby 7, 1, 8.
Jeszcze raz, sekret informacji o 7,1, 8, to połączenie wiedzy materialnej  7. z pełnią wiedzy duchowej 1.czyli JEDNI , co daje wiedzę nieskończoności, czyli , 8.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2013, 01:12:39 wysłane przez Kiara » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #32 : Styczeń 06, 2013, 23:13:28 »

  Dlatego ''katastrofa'' to destrukcja starych modeli/systemów wartości.
Płonące światło to tzw. fala przemian....

Tymczasem zwolennicy PCH ''katastrofę'' i ''płonące światło'', który zniszczy wszystko -  zrozumieli dosłownie. Szok
Poniekąd dzięki manipalucji jaszczurzych bytów przedstawiających NAIWNYM ziemianom  jako - N-KI
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2013, 23:17:17 wysłane przez Astre » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #33 : Styczeń 06, 2013, 23:17:04 »

  Dlatego ''katastrofa'' to destrukcja starych modeli/systemów wartości.
Płonące światło to tzw. fala przemian....

Tymczasem zwolennicy PCH ''katastrofę'' i ''płonące światło'', który zniszczy wszystko -  zrozumieli dosłownie. Szok Poniekąd dzięki manipalucji jaszczurzych bytów.

miszczu, odkąd zacząłem się zajmować PCh (circa 2006) patrzyłem na to w sposób nie materialny, duchowy, jak oni kopali w Egipcie to ja kopałem w świecie ducha, rozumiesz teraz?
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #34 : Styczeń 06, 2013, 23:20:45 »

miszczu, odkąd zacząłem się zajmować PCh (circa 2006) patrzyłem na to w sposób nie materialny, duchowy, jak oni kopali w Egipcie to ja kopałem w świecie ducha, rozumiesz teraz?

I do czego się dokopałeś ?
Bo tu moim zdaniem nie chodzi, aby się do czegoś dokopać, tylko -zrozumieć.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2013, 23:20:59 wysłane przez Astre » Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #35 : Styczeń 06, 2013, 23:26:16 »

Arteq po przeczytaniu będzie ci lżej ...

Walczysz z syndromem niepokonanym Uśmiech

Inflacja psychiczna  jest stanem, w którym psychika identyfikuje się z treściami nieświadomości zbiorowej, co może być spowodowane inwazją treści archetypowych, lub poszerzeniem świadomości. „W wytworach wyobraźni znika ego, a jego miejsce zajmują kompleksy archetypowe” (Z.W. Dudek). Towarzyszą temu często zmienione stany świadomości, ekstatyczne uczucia, natchnienia i uwznioślenia. Człowiek doznaje w sobie uczucia jakby nadzwyczajnej mocy, co Jung tłumaczy faktem, że treść archetypowa „(…) chwyta się psyche z jakąś pierwotną siłą i zmusza ją, aby przekroczyła ograniczenia ludzkiej natury” (C.G. Jung, za: A. Samuels i in.). Prowadzi to do „nadętej” postawy, gdzie ego w swoim funkcjonowaniu nie rozróżnia rozsądnych granic. „Zjawiska „nadętości” nie należy jednak rozumieć jako stanu świadomego zarozumialstwa – wcale nie zawsze o to chodzi. Człowiek w ogóle, bezpośrednio nie uświadamia sobie tego stanu – w najlepszym wypadku może wnioskować, że zaistniał na podstawie symptomów pośrednich, do których należy także to, co ma o nas do powiedzenia najbliższe otoczenie. Inflacja powiększa bowiem ślepą plamkę w oku, im więcej zaś asymilujemy z czynnika formującego projekcje, tym większa jest nasza skłonność do identyfikowania się z nim. Wyraźnym tego symptomem jest pojawiająca się wówczas niechęć do postrzegania i uwzględniania reakcji otoczenia” (C.G Jung)

Często określa się to przymiotnik opetania lub zawladniecia
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2013, 23:28:18 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #36 : Styczeń 06, 2013, 23:34:54 »

miszczu, odkąd zacząłem się zajmować PCh (circa 2006) patrzyłem na to w sposób nie materialny, duchowy, jak oni kopali w Egipcie to ja kopałem w świecie ducha, rozumiesz teraz?

I do czego się dokopałeś ?
Bo tu moim zdaniem nie chodzi, aby się do czegoś dokopać, tylko -zrozumieć.


ja się dokopałem po to aby inni mogli zrozumieć, jak to zrozumiałem to dopiero wtedy opisałem, o to chyba w tym wszystkim chodzi, to są moje artefakty, wykopaliska i złota - WIEDZA!!!
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #37 : Styczeń 06, 2013, 23:36:51 »

Arteq po przeczytaniu będzie ci lżej ...

Walczysz z syndromem niepokonanym Uśmiech

Inflacja psychiczna  jest stanem, w którym psychika identyfikuje się z treściami nieświadomości zbiorowej, co może być spowodowane inwazją treści archetypowych, lub poszerzeniem świadomości. „W wytworach wyobraźni znika ego, a jego miejsce zajmują kompleksy archetypowe” (Z.W. Dudek). Towarzyszą temu często zmienione stany świadomości, ekstatyczne uczucia, natchnienia i uwznioślenia. Człowiek doznaje w sobie uczucia jakby nadzwyczajnej mocy, co Jung tłumaczy faktem, że treść archetypowa „(…) chwyta się psyche z jakąś pierwotną siłą i zmusza ją, aby przekroczyła ograniczenia ludzkiej natury” (C.G. Jung, za: A. Samuels i in.). Prowadzi to do „nadętej” postawy, gdzie ego w swoim funkcjonowaniu nie rozróżnia rozsądnych granic. „Zjawiska „nadętości” nie należy jednak rozumieć jako stanu świadomego zarozumialstwa – wcale nie zawsze o to chodzi. Człowiek w ogóle, bezpośrednio nie uświadamia sobie tego stanu – w najlepszym wypadku może wnioskować, że zaistniał na podstawie symptomów pośrednich, do których należy także to, co ma o nas do powiedzenia najbliższe otoczenie. Inflacja powiększa bowiem ślepą plamkę w oku, im więcej zaś asymilujemy z czynnika formującego projekcje, tym większa jest nasza skłonność do identyfikowania się z nim. Wyraźnym tego symptomem jest pojawiająca się wówczas niechęć do postrzegania i uwzględniania reakcji otoczenia” (C.G Jung)

Często określa się to przymiotnik opetania lub zawladniecia

No i mamy ezoteryczne opętania.  Duży uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #38 : Styczeń 06, 2013, 23:39:10 »

Ale ciekaw jestem Twoich dalszych obliczeń ,np.dlaczego był taki napis na prętach złotych  ,dlaczego w j.polskim i hebrajskim a nie np.francuskim?

w języku polskim bo PCh powstał w Polsce, jest to więc uhonorowanie naszego narodu za tą całą pracę Uśmiech a w hebrajskim, cóż, od wczoraj nad tym siedzę i liczę to wszystko na prośbę A. Wójcikiewicza, już wyszło dużo ciekawych rzeczy, na pewno to opublikuję w postaci kolejnego artykułu, ale to nie szybko, trzeba czasu bo dużo wątków mi wyszło, ale przekaz jest / będzie niesamowity, ten ukryty oczywiście za liczbami, i nie, tym razem nie sprowadzę wszystkiego do 718...
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #39 : Styczeń 07, 2013, 00:25:16 »

A miało to być - zgodnie z zapowiedziami - doniosłe dzieło, księgarnie, autografy, wizyty w zakładach pracy... A widzę, że nawet pch się wypiął i nie chciał zakupić.
Cóź, idealnie spójnie z moimi przewidywaniami...

Atrq, bijesz piane jak zwykle. Dajmy Kapłanowi czas przecież to dopiero zaczątek. Pracował nad czymś, poświecił temu czas. Chciałbyś od razu widzieć sukces...znaczy klęskę wolałbyś, wiemy.

Ja chetnie zakupiłabym tę pracę, bo jakoś diabeł mi nie straszny, a teksty Kapłana o liczbach były interesujące. Tylko wołałabym format pdf (cyfrowy) w cenie 20 zł - to nie ma problemu, i przelew przez internet.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #40 : Styczeń 07, 2013, 00:43:32 »

Witaj Enigma,

póki co chcę uniknąć ebooków, żeby nie wypłynęły do sieci, ale oczywiście za czas jakiś taka forma będzie możliwa i koszt ebooka będzie wynosił dokładnie 20 zł Uśmiech

pozdrawiam,
718
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #41 : Styczeń 07, 2013, 01:09:58 »

A na pewno koszt przesyłki tańszy  Uśmiech

A tak w ogóle, to gratuluje Ci Kapłanie zacięcia.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #42 : Styczeń 07, 2013, 01:21:10 »

A na pewno koszt przesyłki tańszy  Uśmiech

A tak w ogóle, to gratuluje Ci Kapłanie zacięcia.


dziękuję, to tylko 6 lat ciężkiej pracy i nie poddanie się gdy już nie było nadziei Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #43 : Styczeń 07, 2013, 16:51:29 »

Atrq, bijesz piane jak zwykle. Dajmy Kapłanowi czas przecież to dopiero zaczątek. Pracował nad czymś, poświecił temu czas. Chciałbyś od razu widzieć sukces...znaczy klęskę wolałbyś, wiemy.
Sprostuję - to nie ja cokolwiek mu kazałem, i nie ja narzucałem mu czas. On sam szumnie opowiadał co i kiedy oraz jakie wspaniałe. Już wtedy - na bazie obserwacji jego zachowania i treści postów - poddawałem to w wątpliwość. Nadszedł czas - który to on sam określił - i... zauważyłem, że zgodnie z wcześniejszymi nieprzewiadywaniami deklaracje okazały się czcze. Tyle.
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #44 : Styczeń 07, 2013, 17:52:02 »

Ale ciekaw jestem Twoich dalszych obliczeń ,np.dlaczego był taki napis na prętach złotych  ,dlaczego w j.polskim i hebrajskim a nie np.francuskim?

Dobre pytanie ?
 Ale, jeszcze lepsze do czego i komu potrzebne były te pręty złote ?

@1111LALA.

 Poproś może  kapłana 718, aby Ci to wyjaśnił.
Tylko dobrze się wcześniej przywiąż do kszesła ażebyś z niego nie spadł.

 

w języku polskim bo PCh powstał w Polsce, jest to więc uhonorowanie naszego narodu za tą całą pracę.


Powszechnie wszystkim wiadomo, że złote pręty nakazał  wytopić  ''Samuel'' w wiadomym celu, a Ty tu blebiesz, że polskie napisy są uhonorowaniem polskiego narodu !


Z całym szacunkiem, ale  stanowisz  dowód  świadomości utopijnej, która przekształca  ideologie w wydarzenia  historyczne.

  Open your eyes !

To tyle, bo szkoda czasu na bzdety !


« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2013, 17:54:49 wysłane przez Astre » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #45 : Styczeń 07, 2013, 20:31:32 »

@Astre, "zapraszam" cię na nowe forum, może tamten ostry regulamin utemperuje trochę twoją tępość Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #46 : Styczeń 07, 2013, 22:07:34 »

Jak widać Ciebie niestety nie utemperował... chyba, że tam jest dopuszczalne używanie określeń "twoja tępość", "idiota/idioci" czy też "tłumok", ba - i to nie są personalne odniesienia...
Tam też masz kolegów moderatorów-hipokrytów bo widzę, że zaczynasz ponownie czuć się bezkarny?

Astre zadał konkretne pytania, może zamiast inwektyw odpowiesz na nie, szczególnie jako osoba związana z pch?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2013, 22:09:01 wysłane przez arteq » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #47 : Styczeń 07, 2013, 23:27:03 »

Tiaaa, a na nowym forum, od wczoraj 'leci właśnie kabarecik', czyli trwa kampania anty artqowa.
Wszystko zgodnie z regulaminem, skoro jest na to przyzwolenie moderacji. No i zupełnie 'nie personalnie'
oraz w duchu poszanowania drugiego człowieka, jak można przypuszczać?
Takie zaoczne temperowanie?

Komentarze zbędne. Jakoś rozjeżdża się praktyka z deklaracjami. Smutne to.

http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=37&p=818#p818
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #48 : Styczeń 08, 2013, 00:08:11 »

wszystko zgodnie z regulaminem drogi ptaszku, lawirujemy na granicy, ale REGULAMINU Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #49 : Styczeń 08, 2013, 00:34:22 »

Spoko, jak już wielokrotnie wspominałem, nie mam nic przeciwko rozmowom na mój temat, miło by było gdyby nawiązywały do prawdy, tyle. Niech tam KWA ma karnawał... jaka radość bije od 718, niech się chłopak cieszy.
I idę o zakład, że owo "lawirowanie" to nic innego niż wybiórczość ocen, hipokryzja. A "opiekunem" zapewne jest Blueray i to zapewne on "odkryje" pierwszego "personalnego" posta i w pełnym blasku "zasłużenie" ukarze winowajcę. Jak znam życie, osobowość i ciche układy zapewne pierwszy po nosie oberwie forumowicz który odniesie się do postu Kiary... albo pisarza, ale stawiam na "zszarganie" wielkości Kiary...
I wcale bym się nie zdziwił gdyby... to już nastąpiło.  :]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 00:39:30 wysłane przez arteq » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime truegaming magicalespackluporum madex managerzuzlowy