Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 19, 2024, 08:45:43


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Książka wydana przez >Kapłana718<  (Przeczytany 37910 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #50 : Styczeń 08, 2013, 00:53:31 »

nie ma takich sytuacji - tyle w kwestii formalnej, adminów jest czworo, modów kilka
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #51 : Styczeń 08, 2013, 00:58:42 »

Jak widać Ciebie niestety nie utemperował... chyba, że tam jest dopuszczalne używanie określeń "twoja tępość", "idiota/idioci" czy też "tłumok", ba - i to nie są personalne odniesienia...
Tam też masz kolegów moderatorów-hipokrytów bo widzę, że zaczynasz ponownie czuć się bezkarny?

Astre zadał konkretne pytania, może zamiast inwektyw odpowiesz na nie, szczególnie jako osoba związana z pch?

Artq, twoje posty w bezsilnej złości, robią się śmieszne.
Astre jak mniemam nie potrzbuje rzecznika-suflera, ma swój rozum, chyba że wątpisz?
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #52 : Styczeń 08, 2013, 09:26:40 »

Tiaaa, a na nowym forum, od wczoraj 'leci właśnie kabarecik', czyli trwa kampania anty artqowa.
Wszystko zgodnie z regulaminem, skoro jest na to przyzwolenie moderacji. No i zupełnie 'nie personalnie'
oraz w duchu poszanowania drugiego człowieka, jak można przypuszczać?
Takie zaoczne temperowanie?

Komentarze zbędne. Jakoś rozjeżdża się praktyka z deklaracjami. Smutne to.

http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=37&p=818#p818

Ptaku, miałeś nosa do nowego forum, wyglada na prywatną inicjatywe paru typów którzy chcą zrobić mała kaskę na reklamach, które niebawem sie pojawią.

Wypada sie również pożegnać zatem.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #53 : Styczeń 08, 2013, 10:29:32 »

Artq, twoje posty w bezsilnej złości, robią się śmieszne.
Astre jak mniemam nie potrzbuje rzecznika-suflera, ma swój rozum, chyba że wątpisz?

1. Nie wiem skąd pomysł o złość i do tego bezsliną? Przecież to nie ja składałem deklaracje które okazały się bez pokrycia, to nie ja unikam odpowiedzi na konkretne pytania stosując w zamian inwektywy.

2. Nikogo nie ustalałem na forum swoim adwokatem/rzecznikiem tak samo jak i mnie nikt nie prosił o to. Wypowiadam się w swoim imieniu. Zauważyłem jedynie kolejne potwierdzenie moich spostrzeżeń - 718 zarzuca innym trolling i rozmywanie tematów, a sam w miejsce rzeczowej rozmowy wprowadza pokrzykiwania i ładuje inwektywami. Niewygodne pytanie? - zadający je zostaje określony tępakiem...

Wobec powyższych faktów chyba nie mi należałoby przypisać miotanie się, ale ok, możesz myśleć co zechcesz.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #54 : Styczeń 08, 2013, 12:03:33 »

5460 postów, z czego 5460 to najeżdżanie na innych, walczenie z konstruktywną krytyką, Kiarą, mną  i odbijanie piłeczki ciągle...

nie mam pytań
Zapisane
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahacemnejstrony eneaekstraliga2014 mafia gonerpg rlrpg