Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 19, 2024, 05:41:20


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Projekt Cheops - Propaganda Epidemii Umysłowych  (Przeczytany 21831 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Racjonalista
Gość
« : Grudzień 31, 2012, 14:58:33 »

Projekt Cheops
Propaganda Epidemii Umysłowych



No cóż tak jak napisałem powyżej niestety takie nastawienie odnoszę do społeczności PCH i wszystkich jego odłamów w tym również for jak na przykład to obecne, które w rzeczywistości działa na usługi rozpowszechniania haseł lasujących ludziom mózgi i dodatkowo pompujących jego rynek. Nie będę się rozpisywać tylko inaczej wam to przetłumaczę, po prostu wolę wypowiedzieć co ogólnie myślę o ludziach, którzy tak zwanie "Rozwijają się Duchowo" (szczerze to pryskam śmiechem jak to słyszę), a którzy już na pewno zatracili zdrowy rozsądek bujając w obłokach wierząc w jakieś chore teorie rodem ezoterycznych organizacji jak projekt cheops, wolna ludzkość, fioletowy płomień itp licząc w ten sposób na wymyślone przez nich misje zbawienia świata.

Jestem człowiekiem dość otwartym, tolerancyjnym i zaciekawionym takimi tematami ale niestety istnieją pewne granice zdrowego rozsądku których należy się trzymać i te granice zostały już dawno przekroczone przez środowisko, które wiernie nawołuje do źródeł takich przekazów rozpowszechnianych przez przedstawione organizacje. Dlatego mam nadzieję, że uda mi się przemówić do waszego rozsądku póki nie jest jeszcze za późno i zrozumiecie jaki błąd popełniacie wy, którzy odpowiedzialni jesteście za rozwój tych wydarzeń i za to co się tutaj dzieje. Przedstawiam słowa, które apeluje do każdej nowej świeżej osoby dopiero wkraczającej w tak zwany "rozwój duchowy" aby wyjaśnić jakiego nie popełnić błędu, aby owy "rozwój duchowy" nie poskutkował w negatywny sposób na zdrowie psychiczne ludzi.

W przedstawionej publikacji omówię tutaj co myślę o ludziach działających na rzecz propagand ezoterycznych teorii co również i was dotyczy i zrozumiecie dlaczego skromna psychologiczna kuracja jest w tym przypadku jak najbardziej wskazana.

http://w996.wrzuta.pl/audio/1ZiomO9GxgQ/projekt_cheops_-_propaganda_epidemii_umyslowych

Pozdrawiam Serdecznie.







« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2012, 15:01:11 wysłane przez Racjonalista » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudzień 31, 2012, 15:06:32 »

Gratulacje!
Wszystko i wszystkich zaszufladkowałeś. To ma być ten zdrowy rozsądek?
Uogólnianie sprawdza się tylko w jednorodnej grupie. Nie odważyłbym się nazwać tego forum jednorodnym.
Jak zwykle: punkt widzenia...
Rozumiem, że masz jedyną prawdziwą i skuteczną receptę na rozwój duchowy ... dla wszystkich.

Powodzenia!
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Grudzień 31, 2012, 15:14:44 »

to urocze, że pojawia się kolejny psychoterapeuta,-
jednak muszę cię zmartwić- na przestrzeni paru lat które tu zalegam, było już wielu podobnych,-
i nic racjonalnego nie zdziałali. Chichot

pozdrawiam serdecznie również Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudzień 31, 2012, 16:06:04 »

to urocze, że pojawia się kolejny psychoterapeuta,-
jednak muszę cię zmartwić- na przestrzeni paru lat które tu zalegam, było już wielu podobnych,-
i nic racjonalnego nie zdziałali. Chichot

pozdrawiam serdecznie również Uśmiech

zgadza się
ech gdyby taki beton był na lotnisku w Modlinie...   :]
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 31, 2012, 17:08:37 »

czy to jest Racjonalista z racjonalista.pl ?! tak tylko pytam... proszę mi tu nie obrażać Projektu Cheops bo właśnie jestem w trakcie tworzenia kolejnego artykułu na stronę Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #5 : Grudzień 31, 2012, 17:24:31 »

... i książki... oczywiście.   :]
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #6 : Grudzień 31, 2012, 19:05:32 »

No cóż tak jak napisałem powyżej niestety takie nastawienie odnoszę do społeczności PCH i wszystkich jego odłamów w tym również for jak na przykład to obecne, które w rzeczywistości działa na usługi rozpowszechniania haseł lasujących ludziom mózgi i dodatkowo pompujących jego rynek.
Masz rację, Racjonalisto. Wrzuć do tego worka jeszcze Rząd i Opozycję, Wszystkich Świętych i każdą rzecz widzialną i niewidzialną Duży uśmiech
Bądźmy na NIE !
Cytuj
po prostu wolę wypowiedzieć co ogólnie myślę o ludziach, którzy tak zwanie "Rozwijają się Duchowo" (szczerze to pryskam śmiechem jak to słyszę)
Nie PRYSKAJ tak na lewo i prawo bo się wypryskasz Duży uśmiech

Cytuj
Jestem człowiekiem dość otwartym, tolerancyjnym i zaciekawionym takimi tematami
ale jednocześnie "pryskającym śmiechem"  Duży uśmiech
To zapewne z tej wielkiej tolerancji Mrugnięcie

Cytuj
niestety istnieją pewne granice zdrowego rozsądku których należy się trzymać i te granice zostały już dawno przekroczone
A granice wiary katolickiej zhierarchizowanej i mającej wpływ na władzę też ?
Weź się skup na czymś konkretnym zamiast tak pryskać na wszystkich . Toż to można płuca wypluć ze śmiechu.

Cytuj
W przedstawionej publikacji omówię tutaj co myślę o ludziach działających na rzecz propagand ezoterycznych teorii co również i was dotyczy i zrozumiecie dlaczego skromna psychologiczna kuracja jest w tym przypadku jak najbardziej wskazana.
Kuracja wskazana poczynając od siebie. Na prawdę. Już Kahuna z Hawajów od dawna to wiedzą, że uzdrowić można ten chory świat uzdrawiając z nich siebie.
Coś jest na rzeczy prawda ?
Czy to też zbyt radykalne jak na Ciebie ?
Zapisane
Ramzes3
Gość
« Odpowiedz #7 : Grudzień 31, 2012, 21:13:55 »

Czy to czasami nie ten sam Pan psycholog i racjonalista? Język Jeżeli tak to widzę, że zmieniasz swoje nazwy jak rękawiczki oby tylko nie w zależności od częstych, skrajnych zmian nastroju bo to pachnie depresją szałowo - posępniczą. Szok
Ludzie mają różne problemy ale czasami wskazana jest wizyta może nie tyle u psychologa co u psychiatry Coś
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Grudzień 31, 2012, 23:37:14 »

Cytuj
W przedstawionej publikacji omówię tutaj co myślę o ludziach działających na rzecz propagand ezoterycznych teorii co również i was dotyczy i zrozumiecie dlaczego skromna psychologiczna kuracja jest w tym przypadku jak najbardziej wskazana.

http://w996.wrzuta.pl/audio/1ZiomO9GxgQ/projekt_cheops_-_propaganda_epidemii_umyslowych


Wysłuchałam cierpliwie 1 minutę i pozostawię to  racjonalnie bez komentarza Mrugnięcie

edit: jednak wysłuchałam do końca z czystej ciekawości .Panie wszechwiedzący i racjonalnie myslący ,tu na tym forum wszyscy jestesmy kosmitami i to jest nasz statek kosmiczny ,a pan wtargnął do niego brutalnie i głosi tu swoje kazania.Na nic pana wysiłki .... Język
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2012, 23:47:41 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Styczeń 01, 2013, 12:29:44 »

Moje najwyższe wyrazy uznania chanell, za cierpliwość.
Nie ma nawet czego komentować - TYTUŁ tłumaczy to dosłownie.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Racjonalista
Gość
« Odpowiedz #10 : Styczeń 01, 2013, 12:57:18 »


Wysłuchałam cierpliwie 1 minutę i pozostawię to  racjonalnie bez komentarza Mrugnięcie

edit: jednak wysłuchałam do końca z czystej ciekawości .Panie wszechwiedzący i racjonalnie myslący ,tu na tym forum wszyscy jestesmy kosmitami i to jest nasz statek kosmiczny ,a pan wtargnął do niego brutalnie i głosi tu swoje kazania.Na nic pana wysiłki .... Język

Jak jesteś taka mądra serduszko to wyjdź na chwilę z tego forum odpocznij sobie (nie bój się 3443 postów nigdzie ci nie zniknie) przejdź się po ulicy i każdemu przechodniu powiedz to co tutaj teraz piszesz. Powiedz, że jesteś kosmitką i utrzymujesz kontakt także z innymi kosmitami. Zobaczymy jak szybko z płaczem przybiegniesz do swojego statku kosmicznego i jak wtedy będziesz się mądrzyć.

Piszcie dalej takie bzdury to może w końcu osiągniecie jakiś sukces, bo jak na razie to ciężko wam to idzie, a jak macie odwagę robić sobie kpiny typu "jesteśmy kosmitami itp" to jeszcze raz powtarzam: No wyjdźcie poza dom, wsiądźcie do autobusu, wejdźcie do sklepu, do pracy, szkoły i tam wykrzyczcie każdemu, że jesteście kosmitami i zobaczymy kto wtedy będzie sobie robić kpiny.

Debatowanie z inteligencją tego forum nie ma żadnego konkretnego sensu. Najlepiej nie angażować się w żadne gadki do których lubicie sprowadzać swoją dokuczliwością w słowach jakie kierujecie podczas rozmów, ponadto zdrowy rozsądek zaburzony przez hormony i resztę wypaczeń ludzkich na podłożu psychicznym na prawdę tworzy wam sporo problemu, żeby z człowiekiem umieć rozmawiać kulturalnie i szacunkiem. Wasza polityka robienia sobie, że tak powiem jaj z innych i ze wszystkiego całkowicie zdyskwalifikowała waszą opinie na tle publiki internetowej i nie dziwcie się, że dzisiaj na tym forum została garstka poniewierających się tutaj ludzi, którzy to co sobą prezentują lepiej pozostawić bez komentarza, a szczerze mówiąc tylko degradują to miejsce co widać po stopniowo zmniejszającej się ilości ludzi odwiedzających forum. Brak w tym miejscu jakichkolwiek kompetentnych i potencjalnych osobowości do prowadzenia forum o takiej tematyce jakie prezentujecie. Tak jak powiedziałem źródło utrzymania waszych mądrości jakimi lubicie się wysławiać to nie pewny grunt, który łatwo zburzyć prostą logiką i psychologią, a póki co wałkujcie dalej o ezoterycznych przypowieściach, które zamknęły was przed światem i uczyniły... kosmitów.



« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2013, 13:42:40 wysłane przez Racjonalista » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Styczeń 01, 2013, 13:03:27 »

moj drogi przyjacielu Racjonalisto- tak, najtrudniej wyjść z więzienia które tworzy własny umysł/Ja/ego,-
tego nie pokona nic z zewnątrz, a co do kosmitów- to wszak w kosmosie każdy nim jest!

Wydaje ci się, że nikt z forumowiczów nie ma zwykłego życia- to już za przeproszeniem twoje brednie!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2013, 13:06:37 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kate
Gość
« Odpowiedz #12 : Styczeń 01, 2013, 13:08:01 »

chanell

Cytuj
edit: jednak wysłuchałam do końca z czystej ciekawości .Panie wszechwiedzący i racjonalnie myslący ,tu na tym forum wszyscy jestesmy kosmitami i to jest nasz statek kosmiczny ,a pan wtargnął do niego brutalnie i głosi tu swoje kazania.Na nic pana wysiłki ....

Rok dobrze sie zaczal, usmialam sie do lez, nie wiedzialam, ze masz takie poczucie humoru, bombowa kontra! Mrugnięcie
Zapisane
Racjonalista
Gość
« Odpowiedz #13 : Styczeń 01, 2013, 13:37:33 »

moj drogi przyjacielu Racjonalisto- tak, najtrudniej wyjść z więzienia które tworzy własny umysł/Ja/ego,-
tego nie pokona nic z zewnątrz, a co do kosmitów- to wszak w kosmosie każdy nim jest!

Wydaje ci się, że nikt z forumowiczów nie ma zwykłego życia- to już za przeproszeniem twoje brednie!

Przyjacielu. Żebyś Ty wiedział ilu jest już takich co lubi prezentować swoje mądrości o ego/ja/umyśle z tym, że to nie są mądrości ich własnego autorstwa tylko książek typu potęga teraźniejszości i tym podobnym i dzisiaj to już sam nie wiem kogo brać za autorytet tych mądrości. Czy prawowitych i oryginalnych autorów książkowych o takiej wiedzy czy duplikatów przywłaszczających, replikujących i utożsamiających się z nią.

Powracając jednak do wątku głównego pozwolę sobie przemilczeć wasze komentarze, bo są one bezsensowne i ustawione przeciwko mojej osobie. W jakkolwiek dyskretny i nie pozorny sposób, ale będziecie dążyć do ośmieszenia mnie i podważenia mojej racji ratując się z sytuacji, którą wam wygarnąłem. Także już podziękuję za rozmowę, a to o czym chcecie dalej sobie pisać to już wasza prywatna sprawa. Bawcie się dobrze Kosmici.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2013, 13:51:38 wysłane przez Racjonalista » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Styczeń 01, 2013, 13:47:09 »

..w sieci jest miejsce dla wszystkich poglądów i przemyśleń,-
mnie os. jednak ciekawi, czemu racjonaliści miast prezentować swoje racjonalne przemyślenia na forum racjonalistów,-
z uporem maniaka próbują nawracać garstkę "kosmitów" Duży uśmiech

PS. parę odpowiedzi już znam, ale spróbuj nas zaskoczyć Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kate
Gość
« Odpowiedz #15 : Styczeń 01, 2013, 13:50:55 »

Kazdy wybiera sam. Wiadomosci podawane przez media sa rozne. Zawsze bedzie chodzilo o marketing. Uzytkownik, czy odbiorca niech decyduje sam. A czy na prawde kazdy decyduje sam? Jasne, ze nie, bo zyjemy w sieci polaczen materialno duchowych i nie da sie tego pominac, chodzi o to, aby wybrac jak najlepiej.
Tresci podawane np. tu na forum w wielu przypadkach nawoluja do odwiedzenia jakichs stron w cyberprzestrzeni, na ktorych to stronach nie te oficjalne teksty sa najwazniejsze, lesz reklama! To normalny cyber biznes.
Ktos pisze ksiazke (chce zarobic, lub dowartosciowac sie), inny robi seminaria (za friko nie sa Mrugnięcie, jeszcze inny rozmawia z bytami z aury i niech tak bedzie!
A rozwoj duchowy to wlasnie ta selekcja informacji. I na pewno dotyczy tylko garstki uwaznych czytelnikow.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Styczeń 01, 2013, 14:34:35 »

Ciekawostką, jest, że to już kolejny "racjonalista" który próbuje na tym forum założyć swój przyczółek, znowu powołując się na PCh, o którym najwyżej, zresztą rzadko, dyskutujemy, ale jako forum nie mamy z nim nic wspólnego już dawno.
No i kolejny po kilku postach się żegna z nami, widząc, że traci grunt pod nogami.
Zakładam, że nie są tą samą osobą.
Coś mi się wydaje, że jesteśmy bardziej racjonalni od racjonalistów, skoro nie mogą się przebić.
Nie rozumiem tylko dlaczego zawsze startują ze skrajności, zamiast cierpliwie budować pozycję, ale jak widać cierpliwość nie jest cechą wszystkich racjonalistów. Ale nazwy tematów mają Bombowe.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Styczeń 01, 2013, 14:50:11 »

..cała heca polega na tym, że osoby które pewnie gdzieś przeczytały art. krytykujące sam projekt PCh.,-
nie znają za b.historii tego forum i od razu utożsamiają jedno z drugim bez zaznajomienia się z tematyką i historią,-
no ale dla chcącego nic trudnego.


PS. kończę i zaczynamy nowe życie/inkarnacje na adresie podanym przez Dariusza Chichot

no to Jupila Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Styczeń 01, 2013, 15:11:16 »

Tylko tam, póki co przeraźliwie pusto. Mam nadzieję, że to szybko ożyje.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Styczeń 01, 2013, 15:22:42 »

Racjonalista
Cytuj
Jak jesteś taka mądra serduszko to wyjdź na chwilę z tego forum odpocznij sobie (nie bój się 3443 postów nigdzie ci nie zniknie) przejdź się po ulicy i każdemu przechodniu powiedz to co tutaj teraz piszesz. Powiedz, że jesteś kosmitką i utrzymujesz kontakt także z innymi kosmitami. Zobaczymy jak szybko z płaczem przybiegniesz do swojego statku kosmicznego i jak wtedy będziesz się mądrzyć.

Usmiejesz się ,ale moje zycie jest normalne .Chodzę do pracy,do teatru ,do kina,jeżdże na rowerze ,mam przyjaciółki i wielu znajomych.Wszystkim mówię że jestem kosmitką .Ba , nawet że wszyscy jestesmy kosmitami ,bo jesteśmy,nawet ty. Gdzie lezy Ziemia ? Odpowiedź : w kosmosie  Duży uśmiech gdzies tam sobie  leci razem z całą Galaktyką.Mieszkańcy Ziemi - ziemianie ,ale również kosmici Język  . Idąc twoim tokiem myslenia ,kosmici to zapewne według ciebie "zielone ludziki " ?

Co do mojej ilości postów ,może spójrz ile ma  trzeźwo myslący arteq     5432 ( sorry Artur ) . On nie jest ezoterykiem i zawsze krytykuje Pch

Songo masz rację Uśmiech i widzę że myslisz podobnie jak ja.

Kate cieszę się, że cię rozśmieszyłam  Chichot Nie zasz mnie osobiście ,ale mówią że wesoła ze mnie babka  Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

illmusen gonerpg eneaekstraliga2014 watahacemnejstrony everyone