Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 06:40:02


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Książka wydana przez >Kapłana718<  (Przeczytany 2858 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sventer
Gość
« : Styczeń 06, 2013, 15:34:46 »

Ten temat to kolejna tradycyjna kupa forumowa. Tak i oto wszyscy wielcy duchowni tego forum rozmawiają ze sobą, udając coś, szukają zwady, zaspakajają ego. Apropo temu, gratuluje wydania książki choćby w małym nakładzie. Niezmiernie sam bym chciał wydać swoją lecz niestety fundusze mi na to nie pozwalają. Stworzenie własnej książki, o czymkolwiek to wielkie wyzwanie jeśli nie ma się "sponsora". Dlatego też powinniśmy docenić kapłana. Nie ważne już o czym jest treść książki bo nie zbyt mnie to akurat interesuje.

Odnośnie oskarżeń o to że nie podał swoje imienia i nazwiska. Jakie to ma znaczenie? Dla kogo to ma znaczenie? Moim zdaniem bardzo dobrze zrobił. Znam również także inną książkę bez podania imienia i nazwiska autora "Wszystko jest Wibracją" Autorstwa: Hejal Bobik Uta Hano http://kosmita.ofp.pl/ Mimo że autor nie podał jak się nazwa znam go i wiem kim jest Mrugnięcie książka taka ma swoją nutkę tajemniczości i jest ciekawą lekturą. Jak widać lekturą kapłana zainteresowało się też dużo ludzi, bo udało mi się cześć sprzedać. To sukces jeśli wg. ktoś się znajdzie aby kupił takową książkę.

Wszystkie takie oszczerstwa, wypominanie czegoś czego nawet ja bym się tutaj nie spodziewał. I chyba nikt nie pomyślał by o tym żeby taki temat założyć. A tu nagle patrze i jest. Po co znowu kolejna wojna? Macie swoje getto w temacie wyraź siebie czemu tam nie idziecie. Tylko dokładacie do piramidy zniszczenia kolejną cegiełkę.

Zamiast tworzyć coś sensownego, pozytywnego, zająć się sobą, sprawami która są o wiele ważniejsze. Walicie w siebie z ciężkiej artylerii... To jest smutne, a najbardziej jest w tym smutne że taką postawę okazał teraz arteq. Nie wiem po co? Arteqto niczemu nie służy, nic nie zmieni. Przykro mi ale taka jest prawda. Kopali Polskę tysiące razy, a teraz Polak, Polaka kopie w twarz. Serdeczne pozdrowienia z prowincji zwanej Polska.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

forumhumorystyczne brygadaszarika my-very-cats julandia naszemaluchy