Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 12:15:46


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rekrutacja na moderatorów (zamknięta).  (Przeczytany 14948 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« : Wrzesień 15, 2008, 08:22:00 »

Rekrutacja na nowych moderatorów dla forum.

Piszcie w tym temacie zgłoszenia, kto chciałby zostać moderatorem.

Wymagania:
-dobre chęci
-znajomość regulaminu forum
-trochę wolnego czasu

Masz trochę większe szanse, jeśli:

-byłeś już moderatorem na starym forum
-nie miałeś na starym forum ostrzeżeń
-przestrzegałaś zawsze Regulaminu
-jesteś pozytywnie nastawiony do Projektu Cheops

NIE SPAMUJEMY I NIE KOMENTUJEMY TUTAJ, ZAWIADAMIAMY TYLKO O SWOJEJ KANDYDATURZE.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2008, 16:39:33 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 16, 2008, 06:10:04 »

Jedynie dodam, że obecni moderatorzy: hans olo i Bellum zachowują swoje dotychczasowe funkcje - o ile są nimi zainteresowani.

Proszę Was napiszcie do mnie czy chcecie dalej moderować na forum.

 Afro stolo  Afro
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


Michał
Gość
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 16, 2008, 14:00:18 »

to może ja - choć nie wiem czy sie nadaje :-)
Zapisane
Aryjski_Tradycjonalista
Gość
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 16, 2008, 18:26:33 »

Zgłaszam się na ochotnika. Czas jest, chęci są... Miałem kiedyś swoje forum dość dobrze prosperowało  Uśmiech

Na poprzednim forum nie miałem żadnych warnów a ukryty byłem pod nickiem Aryan14 Afro
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 17, 2008, 14:52:46 »

Hm, nie chciałabym nikogo krytykowac ale na porzednim forum za duzo postów w statystyce nie macie. Nie chodzi o to zeby duzo pisac, lecz poznać mniej wiecej jakie sa wasze poglady, co do Pch.

Chetnie bym zobaczyła na tym stanowisku Stanleya (zwolennik projektu) lub Dariusza -ze wzgledu na spokój ducha i wywazone komemtarze
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 17, 2008, 18:19:44 »

Hm, nie chciałabym nikogo krytykowac ale na porzednim forum za duzo postów w statystyce nie macie. Nie chodzi o to zeby duzo pisac, lecz poznać mniej wiecej jakie sa wasze poglady, co do Pch.

Chetnie bym zobaczyła na tym stanowisku Stanleya (zwolennik projektu) lub Dariusza -ze wzgledu na spokój ducha i wywazone komemtarze

wszystko sprawdzimy Enigma, nie bój się - na razie i tak widzę  coś mało chętnych... (a tak przynajmniej z 5 osób by się przydało). To nic nie da, że kogoś polecisz - co z tego jeśli ta osoba nie chce. Musi sama wykazać chęć i się tutaj zgłosić.

>> ALE DOŚĆ JUŻ SPAMU W TYM TEMACIE, TAK JAK PISAŁEM TU ZAWIADAMIAMY TYLKO O SWOJEJ KANDYDATURZE - POZOSTAŁE POSTY BĘDĄ NATYCHMIAST KASOWANIE <<
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 17, 2008, 21:02:45 »

Mogę się zgłosic ,ale chyba się nie nadaję,natomiast popieram kandydaturę Stanleya i Dariusza Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Enigma
Gość
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 17, 2008, 22:14:33 »

Nadajesz sie Chanell bez problemów. Skoro moderacja ma obejmowac dział, a nie całe forum to ja również (pod odgórnym naciskiem) moge sie zgłosić, pod warunkiem ze dołączy jeszcze ktoś z osób o podobnch pogladach. Prosze nie rzucac pomidorami, mam ostre pióro ale łagodny charakter....
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 18, 2008, 21:12:39 »

Stolo, Tomek,
z czym konkretnie wiąrze się to administrowanie, czy moderowanie?
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 18, 2008, 22:11:09 »

Stolo, Tomek,
z czym konkretnie wiąrze się to administrowanie, czy moderowanie?

będziesz takim jedi - strzegącym porządku w tej częscie galaktyki... upssss tznna tym forum  Afro  czyli kasował głupie posty, przenosił je do odpowiednich działów, upominał złych ludzików, żeby nie odbiegali zbytnio od tematów itp.

ps. też byłbym za twoją kandydatura.  Cool Cool Cool
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 18, 2008, 22:34:17 »

Pochlebiasz mi, ale z moją znajomością tych wszystkich trików  internetowych nie bardzo widzę się w tej roli.
poza tym czas, ale za wymówkę z czasem dostałem już po uszach.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2008, 22:35:17 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 18, 2008, 22:35:42 »

To ja też się zgłoszę  Duży uśmiech
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 19, 2008, 19:30:32 »

Mora ja tez popieram twoja osobe  Duży uśmiech - ale powiedz jakie jest twoje faktyczne podejście do En-kiego? Gdybyśmy sie wszyscy dostali byłaby miła grupka

Pochlebiasz mi, ale z moją znajomością tych wszystkich trików  internetowych nie bardzo widzę się w tej roli.poza tym czas, ale za wymówkę z czasem dostałem już po uszach.
Tak, tak patrząc ile czasu spedzasz na forum ta wymówka zupełnie nie ma senu  Z politowaniem a triki o którch dumasz to banał taki jak pisanie postów. generalnie najwazniejszy jest styl rozmowy
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2008, 20:05:13 wysłane przez Enigma » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 19, 2008, 20:24:23 »

Moje podejście do PCh nie jest niestety do końca pozytywne... nie ufam Enkiemu... jest za dużo "ale"
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 19, 2008, 20:36:47 »

Dobra Enigma.
Zgłaszam swoją kandydaturę (tylko nie wiem czy admin, czy moder), pod jednym wszak warunkiem. Mianowicie Ty staniesz przy mnie.
Swoją drogą mile widziałbym w szeregu Joela i Stanleya.
I jak, pasi? Z politowaniem Duży uśmiech
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 19, 2008, 21:13:45 »

Pasi, bez obaw bez Was to ja tez zrezygnuje  Zawstydzony To nabór na modków, teraz Tomcio zdecyduje

Moje podejście do PCh nie jest niestety do końca pozytywne... nie ufam Enkiemu... jest za dużo "ale"

No tak coś twoje posty tematycznie pod Radosława podpadają. A jego styl pisania, tez bardzo lubie
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 19, 2008, 22:34:30 »

czekam aż zgłosi się jeszcze ktoś, coś was mało...

a myslałem, że będzie przepełnienie
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2008, 22:34:54 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 19, 2008, 22:42:39 »

Tak sobie myślę że to nasza narodowa przypadłość (przynajmniej nas, starszego pokolenia) nie wychylać się z szeregu. Płacz
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 19, 2008, 22:56:09 »

ee tam - może ktoś myśli "ja sie pewnie i tak nie nadaję", albo "i tak mnie nie przyjmą" - a tymczasem nawet jeśli >>nie przyjmą<< to nic takiego się nie stanie.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #19 : Wrzesień 19, 2008, 23:15:39 »

Grunt to optymizm, czy tez pozytywne nastawienie. Tak trzymaj.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #20 : Wrzesień 20, 2008, 00:11:24 »

Grunt to optymizm, czy tez pozytywne nastawienie. Tak trzymaj.
No właśnie Uśmiech
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 20, 2008, 15:17:32 »

A mi sie wydaje ze problemem jest ilość postów pisanych na stronie. Czasem trudno je ogarnąć. Wiec chciałabym przypomnieć ze Tomasz obiecał po 1 dziale do opieki - to nie jest tak duzo
Zapisane
Joel
Gość
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 20, 2008, 15:37:01 »

Witajcie, jednak po dluzszym przemysleniu - chcialbym zglosic swoje stanowisko - Dzieki Darek. Mam pytanie do calego forum - czy ktos ma jakies przeciw wskazania co do moderowania przezemnie - nie lubie byc tam gdzie mnie nie chca, a wiem, ze bez mojej osoby  i tak to forum bedzie dobrze moderowane patrzac wyzej  - jakie sa kandydatury!

Nie umiem zbyt dobrze jeszcze "chodzic" po tym forum, lecz jestem samouczkiem i z pewnoscia idac na bledach dojde do dobrej funkcjonalnosci

PS. Dzial, ktory chce sie moderowac, mozna sobie wybrac !?

Zapewniam moj czas na forum, w przyszlosci - w godzinnach wieczornych

Pozdrawiam wszystkich,
Joel.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #23 : Wrzesień 20, 2008, 16:33:25 »

Ja zmieniłem zdanie wycofuje swoją kandydaturę na moda
Przepraszam za zamieszanie...
I chyba wkrótce zniknę z forum ;]
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #24 : Wrzesień 20, 2008, 17:30:58 »

Witam Wszystkich!
>Enigma< Dzękuję pięknie za PW, dzięki któremu trafiłem do tego wątku oraz za przychylną sugestię pozostałych forumowiczów w odniesieniu do ewentualnej kandydatury jako admina lub moderatora jakiegoś wątku. Muszę niestety wszystkich rozczarować, ponieważ syn wytłumaczył mi dokładnie na czym polegają niniejsze funkcje i okazuje się, że ze względu na charakter mojego stałego zajęcia zawodowego nie będę w stanie sprostać niniejszym wymaganiom. Jestem dokładnie projektantem, aranżerem i jednocześnie wykonawcą technicznego wyposażenia i wystroju wnętrz, co sprawia, że bardzo często nie ma mnie tygodniami w domu. Jak jestem, to również są to dosyć długie przedziały kalendarzowe, gdyż czekam na wykonanie podzespołów do moich technicznych planów. Moderowanie lub adminowanie wymaga niekoniecznie nieprzerwanie ciągłej obecności, gotowości i reakcji, lecz stałej (nawet krótkotrwałej), codziennej, a ja niniejszego warunku nie mogę spełnić. Tak, że bardzo Wszystkich,  wiążących ze mną spore nadzieje Bardzo Przepraszam. Ja sam jestem trochę zdegustowany tym faktem, ale pewnych ograniczeń codziennego życia i funkcjonowania nie da się na razie ominąć. Jestem Pewny, że poradzicie sobie doskonale beze mnie. Dla mnie nie ma znaczenia czy jakiś wątek trafi się przeciwnikowi PCh. Musicie wiedzieć, że głosy "wojowników mroku" są wyjątkowo dobrym katalizatorem rozwoju duchowego nas wszystkich. Jeśli zamkniemy się w niedostępnym kręgu tzw. "wzajemnej adoracji" - nie będzie to już tak bardzo determinującym zrozumienie Prawdy przez "Tych Jeszcze Wątpiących", posunięciem. Nie mniej jednak Dziękuję Wam Wszystkim za wzięcie mnie pod uwagę w tej kwestii.
Pozdrawiam Was jako LDW i OS.

P.S. Wojowników Mroku również.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fifa11 world-anime wild-reign magicalespackluporum madex