Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 08:22:48


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: upadek religii 2009  (Przeczytany 1155 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« : Styczeń 12, 2009, 21:46:07 »

Nie rozumiem dlaczego podanie zawodu jest traktowane jako "odzieranie z prywatności". Śmieszne. Nie pytam przecież o miejsce pracy lecz o zawód.
Zastanawia mnie dlaczego gdy pada proste i ogólne pytanie dotyczące życia [czy pomysłu na życie] zaraz podnosi ktoś larum o "odzieranie z prywatności". Z drugiej strony natomiast mamy dośyć intymne wywody na temat zapatrywań, odczuć etc.

EDIT: wiedziałem, że Kiara się odezwie. Jest wyjątkowo przeczulona. Czyżbyś bała się odpowiedzialności za własne słowa? Kiara chodzi o weryfikację pewnych poglądów, treści czy też zachowań - jednym słowem o rzetelność. Czy aż tak tego się obawiasz? Jak napisałem powyżej - nie uważam tego pytania za intymne czy odzierające z prywatności. Pytanie o zawód jest równie "intymne" jak o płeć czy imię. Nie interesuje mnie gdzie mieszka, jak wygląda czy też gdzie spędza wolny czas.

Lucyna twierdzi, że "w ocenie instytucji liczy się całokształt" - oczywiście może mieć zdanie jakie chce. Natomiast ciekawy jestem czy potrafiłaby zastosować podobne poglądy dla "własnego podwórka".
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2009, 21:53:39 wysłane przez arteq » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

goldcraft rezerwat-mustangow playlifegames sanguisregum szkolamagii