Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 06:26:58


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Zecharia Sitchin i jego teoria  (Przeczytany 1085 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tenebrael
Gość
« : Styczeń 20, 2009, 21:12:44 »


Z teorią Sitchin'a zetknąłem się niejako przypadkiem (dla tych, co nie wiedzą - to od niego pochodzi kwestia Nibiru, Annunakich etc - on chyba jako pierwszy przedstawił teorię, że teksty sumeryjskie to zapisy historyczne, a nie mitologiczne).
Wszystko pięknie i ładnie, ale Sithin, to Reptilian, który uczestniczy w ,,szatańskich,, ceremoniach razem G.BUSHEM, H.CLINTON, I WINDSORAMI.
W jego wypowiedziach dostrzeżono bardzo negatywny stosunek do ludzkości, jak również wskazywanie przez niego ludzi, których należałoby sie pozbyć, a całe jego ,,naukowe,, teorie mają na celu tylko odwieźć ludzi od ich własnych problemów i taką role na tej planecie on tu spełnia.
To tyle, a reszta w filmach Davida Icke i innych źródłach.....

Źródłach tyleż pewnych, co i teorie Sitchin'a Mrugnięcie A tak wprost - daj mi linka do fotki, gdzie Sitchin spotyka się z Bushem i Clintonem, a z miejsca uwierzę. Daj mi dowód, ze jest Reptilianem, a też uwierzę. Ny ma? No to i teoria do chrzanu Mrugnięcie Tylko proszę, konkrety, nie linki z YT z wypowiedziami nawiedzonych fanatyków. A jak już linki, to z info, w którym momencie (od... do...) pokazane są DOWODY.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

norwegland sanguisregum kuro-shiro-academy x22-team goldcraft