Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Październik 23, 2021, 01:43:50


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MMS - CUDOWNY SUPLEMENT  (Przeczytany 34113 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
fulldriver
Gość
« : Styczeń 25, 2009, 15:09:53 »

Witam wszystkich.
Zakładam ten watek bo jeszcze chyba nikt nie pisał o tym na naszym forum. MMS uzywam sam, zakupiłem go  za 69 zł + wysyłka + opis jak stosować - http://www.mmsdistribution.pl/index.php?p=5
piję go razem z żoną i jeszcze żyjemy hehe  Duży uśmiechMMS nie jest lekiem, lecz naturalnym środkiem mineralnym wzmacniającym system immunologiczny. Chodzi tu o minerał, chloryn sodu  NaClO2, z którego pozyskuje się MMS. Uwodniony chloryn sodu używany jest do oczyszczania wody, dezynfekcji, w fotografice, farbiarstwie a dzięki odkryciu jego właściwości uzdrawiających, teraz także w medycynie .

MMS - przełom w przezwyciężaniu:

• AIDS
• żółtaczki typu A, B i C
• gruźlicy
• astmy
• BSE
• malarii
• nowotworów - w wielu przypadkach eliminuje chemioterapię i naświetlanie
• cukrzycy - znika po tygodniu
• opryszczki
• grypy
• ptasiej grypy
• miażdżycy
• infekcji wirusowych i bakteryjnych
• pasożytów
• pleśniawek
• kurzajek
• ropni
• stanów zapalnych dziąseł
• parodontozy
• ran i ukąszeń owadów itd.

 

Tekst o MMS z polskiego wydania dwumiesięcznika - NEXUS
Obserwując chemiczne i uzdrawiające własności stabilizowanego tlenu, inżynier Jim Humble opracował prosty środek umożliwiający przezwyciężanie objawów malarii w zaledwie kilka godzin, który jest już z powodzeniem stosowany w Afryce.
Jim V. Humble
MMS nie jest lekiem, lecz naturalnym środkiem mineralnym wzmacniającym system immunologiczny. Chodzi tu o minerał, chloryn sodu NaClO2, z którego pozyskuje się MMS. Uwodniony chloryn sodu używany jest do oczyszczania wody, dezynfekcji, w fotografice, farbiarstwie.
Jest to opowieść o odkryciu i opracowaniu przypuszczalnie najbardziej zdumiewającego wzmacniacza układu immunologicznego, jaki dotąd odkryto, W mojej książce Breakthrough: The Miracle Mineral Supplement of the 21st Century (Przełom - Cudowny Suplement Mineralny XXI wieku) (część 1 jest dostępna bezpłatnie pod adresem www.miraclemineral.org ) podaję, jak samodzielnie przygotować ten suplement z łatwo dostępnych składników. Bardzo możliwe, że w ten sposób ocali się komuś lub sobie samemu życie.

Cudowny Suplement Mineralny (Miracle Mineral Supplement w skrócie MMS) wzmacnia system immunologiczny i nie jest przeznaczony do leczenia określonej choroby - wzmacnia go do poziomu, który pozwala mu pokonywanie wielu chorób, często w czasie krótszym niż 24 godziny. I tak na przykład malaria, jeden z dzisiejszych głównych zabójców ludzi, jest pokonywana z pomocą tego suplementu zwykle w ciągu zaledwie czterech godzin. Sprawdzono to w klinicznych próbach przeprowadzonych w Malawi we wschodniej Afryce, w których za każdym razem udawało się zabić pasożyty malarii bytujące w organizmie człowieka. Już ponad 75000 ofiar tej choroby przyjęło ten suplement, co pozwoliło im wrócić do pracy i prowadzić normalne produktywne życie. Po przyjęciu tego suplementu ladzie cierpiący na AIDS często w ciągu trzech dni pozbywają się tej choroby, zaś inne choroby i dolegliwości po prostu znikają.


A to co znalazłem w necie.

http://glejak.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=1351 - zdjęcia pokazujące jak MMS walczy z guzem
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2009, 16:56:03 wysłane przez fulldriver » Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #1 : Styczeń 25, 2009, 18:59:05 »

nie otwiera mi się link do książki Smutny
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #2 : Styczeń 25, 2009, 19:15:36 »

Czy ten suplement ma wymagane badania labolatoryjne? Czy jest wpisany na listę leków/środków farmakologicznych?
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #3 : Styczeń 25, 2009, 19:30:24 »

Nie jest lekiem, więc chyba nie musi.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #4 : Styczeń 25, 2009, 20:36:33 »

Pomocy, nie otwiera sie link do ksiazki, a szkoda.......
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #5 : Styczeń 25, 2009, 22:20:31 »

Ten preparat nie ma przeprowadzonych badań klinicznych. Do przeprowadzenia badań trzeba zainwestować ok 3 mln dolarów, a żadna firma farmaceutyczna nie zgodziła się na przeprowadzenie takowych. Jak zwykle chodzi o szmal, żeby móc zarabiać trzeba przeprowadzić proces licencyjny, a związków chemicznych, tak prostych, licencjonować się nie da. Nikt nie jest zainteresowany leczyć ludzi za darmo. Dlatego ludzie sami muszą się wziąć za samoleczenie, na szczęście coraz więcej z nas zaczyna to rozumieć.

Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
fulldriver
Gość
« Odpowiedz #6 : Styczeń 26, 2009, 10:58:53 »

Wyjąłeś mi to z ust Thoal. Zgadzam się z Tobą w 100 % Uśmiech .
 

Rafaela, zuza do jakiej książki ??
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2009, 10:59:09 wysłane przez fulldriver » Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #7 : Styczeń 26, 2009, 14:12:39 »

www.miracfemineral.org)   ten właśnie, który podałeś
Zapisane
fulldriver
Gość
« Odpowiedz #8 : Styczeń 26, 2009, 16:55:02 »

www.miracfemineral.org)   ten właśnie, który podałeś

Tam jest błąd, powinno być www.miraclemineral.orgDOZOWANIE MMS
„…Kiedy mówię o kroplach MMS, mam na myśli zawsze również pięciokrotną ilość soku cytrynowgo lub limonkowego, lub też roztwór kwasku cytrynowego. Odczekajcie proszę trzy minuty, dopełnijcie wówczas 2/3 wody lub soku, zanim wypijecie roztwór. Nigdy nie przyjmujcie MMS, zanim nie dodacie najpierw soku cytrynowgo lub limonkowego, lub też roztworu kwasku cytrynowego. W razie konieczności możecie też użyć octu, jeżeli zabraknie Wam soku z cytryny lub kwasku cytrynowego. Używajcie tylko soku jabłkowego, winogronowego, ananasowego lub żurawinowego bez dodatku witaminy C lub kwasu askorbinowego…”
 
Dozowanie w terapii Jima Hamblea (tłumaczenie z oficialnej strony autora):
Uwaga: Proszę przestrzegac zaleceń :
 
 
1.MMS-Standard protokół (stosowanie standardowe, profilaktyczne)
 
 
Proszę zaktywować MMS zawsze z sokiem z cytryny lub limonki lub roztworem kwasku cytrynowego (aby przygotować taki roztwór należy wziąć jedną łyżkę kwasku cytrynowego na 9 łyżek wody; proszę przechowywać w zamkniętym pojemniku).
Na jedną kroplę MMS proszę dać zawsze 5 kropli jednego z powyżej wspomnianego roztworu kwasowego. Proszę dać MMS i roztwór kwasowy do suchego i czystego szkła (słoiczka) i odczekać minimum 3 minuty. Następnie proszę uzupełnić naczynie w 1/3 lub 2/3 wodą lub sokiem (wskazany świeży sok z jabłek ) i wówczas można wypić mieszankę.
(Czas oczekieania można przedłużyć do 10 minut . Po dodaniu wody lub soku można poczekać do 1 godziny z wypiciem mieszanki)
 
 
 
2.Sześć-plus-sześć-protokół (tzw Clara- protokół)
 
Ten protokół nadaje się dla osób, które mają bóle, grypę, przeziębienie, zapalenie płuc lub inne choroby, które nie są zakwalifikowane jako nieuleczalne. Przy ciężkich chorobach i obłożnie chorych poroszę przejśc od razu do drugiego kroku terapii i zacząć małą dozą.
 
Pierwszy krok: proszę wlać 6 kropli MMS do naczynia i dodać 30 kropli soku z cytryny lub limonki. Proszę zamieszać (poruszyć obrotowo) to naczynie szklane, aby MMS i kwas się dobrze wymieszały. Należy odczekaś przynajmniej 3 minuty. Troche dłużej nie zaszkodzi, jeżeli na krótko odeszliście i nie jesteście pewni, ile czasu minęło. Na 10 do 15 minut pozostaje stężenie roztworu constant. Następnie proszę dodać pół szklanki wody zamieszac szklanką i wypić mieszankę. Zamiast wody można dodać sok, do którego nie została dodana witamina C. Nadają się soki: jabłkowy, winogronowy, ananasowy i żurawinowy (Świeżo wycisnięte, nie z kartonika -soki z kartonika wzbogacane są dodatkową nienaturalną witaminą C co jest nie wskazane ).
 
Drugi krok: proszę powtórzyć pierwszy krok po jednej godzinie. Normalnie osoba poddająca się tej terapii czuje się lepiej po 1 lub 2 godzinach pierwszej dozy. W szczególności, jeżeli dawka zostanie po godzine powtórzona. Naturalnie nie ma tutaj gwarancji. Bez względu na to powinna dana osoba zwiększyć dawke na 7+7, to znaczy na jedną dozę 7 kropli MMS, która zostane powtórzona za godzinę. To można tylko wtedy zastosować, jeżeli pierwsze dwie dozy z 6 kroplami zostały dobrze przyjęte. Jeżeli dana osoba miała dłużej niż 10 minut mdłości, lub nawet miała wymioty lub dostała rozwolnienia, nie naelży podnosić dozy do 7 kropli, lecz jeszcze raz podać 6+6. Jeżeli dana osoba bardzo źle się czuje, można dawkę zmnieszyć np do 3+3, ale to jest bardzo rzadko konieczne. Wskazane jest podanie choremu
6+6 kropli, aż będzie to dobrze znosił, i wtedy podniesienie dawki na 7+7.
 
Docelowo powinno się dążyć do dawki 15+15 kropli. Można oczywiście postępować zgodnie z standardowym protokołem (dozowanie profilaktyczne) i dojść tak szybko, jak się da do 15 kropli na dzień, później dwa razy dziennie 15 kropli i w końcu na trzy razy dziennie. Dawkę 3 razy dziennie 15 kropli powinno się zachwać przez tydzień.
 
Generalnie docelowo powinno się dojść do dawki 15 kropli dwa- do trzy razy dziennie.
Dla dzieci dawki jest naturalnie mniejsza.
 
Dawka dla dzieci: z reguły na 11,4 kg wagi dziecka 3 krople MMS.
 
Dwa razy dziennie po 15 kropli to miarowa dawka dla dorosłych o wadze 68,1 kg lub mniej, trzy razy 15 kropli to miarka dla osób o wadze ponad 68,1 kg.
Doza o tej wielkości zapewnia, że organizm jest wolny od szkodliwych mikroorganizmów i metali ciężkich. Jeżeli ta dawka została zachowana przez tydzień, to należy powrócić do ostrożnej dozy 6 kropli dwa razy na tydzień. (Na jedną dozę MMS jest zawsze pięciokrotna ilość soku cytrynowego lub limonkowego, lub kwasku cytrynkowego konieczna; równeż trzyminutowy czas oczekiwania, zanim dodamy pół szklanki wody lub soku i wypijemy mieszankę.
 
Celem jest, aby nie dopuścióś do zachorowania. Dlatego polecam 2 razy w  tygodniu 6 kropli.
 
Jeżeli poczujecie Państwo, że grypa siedzi w kościach, zastosujcie „Sześć-plus-sześć-protokół”, takmjak opisane powyżej.
Tym samym grypa nie powinna trwać dłużej niż 12 do 24 godzin. Najczęściej ustępuje już po 6 godzinach po wzieciu drugiej dozy.
 
2x 6 kropli na tydzień nie szkodzi nikomu.
2x 6 kropli na tydzień wzmacnia system immunologiczny i osłabia substancje chorobotwórcze.
 
3.MMS- protokół przy nowotworach.
 
To, czego Państwu wasz lekarz nigdy nie powie, to jest to, że od ponad 25 lat istnieje test rakowy, który wykazuje z dokładnoscią w 99%  czy posiadaja Państwo aktywne komórki nowotworowe. Jest on bardziej efektywny, bez ryzyka i dużo tańszy niż wszystkie inne metody testowania. Test nazywa się AMAS. Nie trzeba iść do lekarza; można go otrzymać przez internet, kosztuje 165 US-Dollar. Wyposażenie do testu jest bezpłatne. Wykonuje się rozmaz swojej krwi, wysyła się go i płaci, kiedy wyniki są gotowe. Test przeprowadza się na specyficzne przeciwciała rakowe we krwi. Test ten można zamówić pod adresem www.oncolabinc.com. Nie posiadam udziałów finansowych w tej firmie. (Jim Humble)
 
Czy MMS poradzi sobie z rakiem, czy nie,  poznacie Państwo po stopniu mdłości.
 
Zacznijcie z jedną kroplą lub połową, każdorazowo rano i wieczorem. Jeżeli nie będzie Wam mdło, zwiększajcie dawkę każdorazowo o jedną kroplę rano i wieczorem. Tak więc, jeżeli rano tolerowaliście połowę kropli, spróbujcie późnym popołudniem lub wieczorem całą kroplę. Następnego dnia przyjmijcie rano dwie krople, a wieczorem trzy. Wcześniej czy później mdłości ustąpią. Jeżeli mdłości nie ustąpią przyjmijcie wówczas natępnym razem jedną lub dwie krople mniej, dwie dozy. Wtedy powoli znowu zwiększajcie. Nigdy nie przekraczajcie dozy, która powoduje u Was mdłości. Kierujcie się tą granicą, przy nastąpnej dozie weźcie jedną do dwóch kropli mniej, po czym znowu stopniowo zwiększajcie.
 
Czy MMS zadziała poznacie po tym, że granica mdłości podniesie się i możecie powoli zwiększyć dozę. Mdłości są znakiem, że komórki rakowe zostały zniszczone i znajdują się jako substancje toksyczne w organizmie, który musi je wydalić. Wydalanie substancji toksycznych jest częścią tego procesu. Organizm jest do tego zdolny, ale może przy tym dojść do mdłości, rozwolnienia lub wymiotów. To nie jest źle. Kiedy rak zostanie zniszczony, organizm musi wydalić powstałe substancje toksyczne.
W trakcie tego procesu organizm będzie mógł tolerować coraz więcej kropli. To jest wskaźnik – toleruje organizm zwiększeni liości kropli, czy nie? Jeżeli możecie Państwo dozę stopniowo zwiększać i mdłości nie wystąpią, to oznacza to, że organizm poradził sobie z rakiem.
W przypadku raka musicie pozostać upartym. Zacznijcie powoli i szybko się wznoście. Zacznijcie dowma dozami na dzień. Jak tylko będziecie je tolerować, zwiększcie na najpierw trzy, a później na cztery na dzień. Spokojnie dojdźcie do pięciu dziennie.
Jeżeli organizm również przy małych ilościach stale reaguje mdłościami i nie możecie podnieść dozy, to jest to oznaką, że MMS nie radzi sobie z rakiem. Jeżeli znosicie dwie krople i podniesiecie dozę do trzech kropli, to może się zdarzyć, że będziecie jakiś czas walczyli z mdłościami. Jeżeli przy trzech kroplach mdłości nie ustąpią, oznacza to, że MMS nie jest w stanie dotrzymać kroku rakowi. To może np wystąpić, kiedy rak szybciej rośnie, niż MMS może go zredukować. Jednak zawsze istnieje nadzieja. Możecie wówczas zamiast ilości kropli zwiększyć ilość doz dziennie. Proszę czytać dalej. Są jeszcze inne pomocne aspekty. W żadnym wypadku nie przestawajcie przyjmowynia MMS.
Jeżeli wszystko wskazuje na to, że nie następuje żadne polepszenie, polecam Państwu wówczas: kupcie zioła od Kathleen z Teksasu. Jedna ampułka kosztuje 60 $ i zawiera dużo ziół. Możecie się z nią skontaktować telefonicznie pod numerem: (001) 806/647-1741. Ona otrzymała już tysiące listów od osób, którym jej zioła pomogły. Razem z jej ojcem oferują ich zioła od ponad 60 lat. Kombinujcie te zioła razem z MMS, aby osiągnąć jak najlepszą skuteczność.
 
Wcześniej wspomniany AMAS-Test ma jeszcze jedną znaczną korzyść. Po pierwszym teście i wielotygodniowym przyjmowaniu MMS można wykonać następny test, aby sprawdzić, czy coś się dzieje, czy np na ile polepszył się już nasz stan. Kiedy mówię o kroplach MMS, mam na myśli zawsze również pięciokrotną ilość soku cytrynowgo lub limonkowego, lub też roztwór kwasku cytrynowego. Odczekajcie proszę trzy minuty, dopełnijcie wówczas 2/3 wody lub soku, zanim wypijecie roztwór. Nigdy nie przyjmujcie MMS, zanim nie dodacie najpierw soku cytrynowgo lub limonkowego, lub też roztworu kwasku cytrynowego. W razie konieczności możecie też użyć octu, jeżeli zabraknie Wam soku z cytryny lub kwasku cytrynowego. Używajcie tylko soku jabłkowego, winogronowego, ananasowego lub żurawinowego bez dodatku witaminy C lub kwasu askorbinowego. Przeczytajcie artykuł „Jak przebić swoisty smak MMS”, jeżeli odczuwacie wstręt.


« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2009, 17:38:29 wysłane przez fulldriver » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 19, 2009, 19:26:31 »

Nim podam linka do odpowiedniej striny proponuję skopiować sobie informacje zawarte na tej stronie na płyty lub pendrajfa, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że niebawem wyczyszczą wszystkie strony zawierające informacje o tym specyfiku (możliwość rozpowszechniania i sprzedawania go jest do końca września br.).
proponuję również rozesłać te informacje do jak największej ilości znajomych, by zachowało się to dla potomnych.


Lek na miarę XXI wieku
Cudowny mineralny suplement (MMS)

Pokonuje przeziębienia w ciągu około godziny, pokonuje grypę w mniej niż 12 godzin, pokonuje zapalenie płuc w mniej niż 12 godzin, leczy raka setki razy skuteczniej niż jakiekolwiek inne kuracje, leczy zapalenia wątroby typu A, B i C. Leczy zapalenie wyrostka robaczkowego, reumatoidalne zapalenie stawów i setkę innych chorób.Tak odkrywca, Jim Humble, charakteryzuje skuteczność tego zaiste niezwykłego lekarstwa. Sprawą tą zainteresowałem się po zapoznaniu sie z wywiadem zamieszczonym wśród wielu innych ciekawych materiałów witryny Project Camelot. Autor wydaje się być osobą uczciwą. Z pewnością nie robi jakiegoś wielkiego przekrętu dla pieniędzy. Tysiące ludzi wyleczonych (blisko milion z malarii) niemalże expressowo są wymownym świadectwem skuteczności tego lekarstwa.
    W Polsce MMS można nabyć po przystępnej cenie (69 zł plus koszty przesyłki) zamawiajając przez internet. Ze względu na prawdziwie rewelacyjną skuteczność na mnóstwo chorób, specyfik ten po wprowadzeniu do powszechnego stosowania mógłby doprowadzić do ... bankructwa przemysłu farmaceutycznego a także rewolucji w szpitalnictwie. Bo, jak gdzieś mówi Humble, po kilku dniach stosowania, szpital opuściłaby na dobre większość pacjentów. Z tego prostego powodu nie można się niestety spodziewać, żeby niebawem MMS było dostępne zwyczajnie w aptekach, lub przynajmniej dało się usłyszeć coś o jego zaletach w mass mediach!
    By nie narazić się oficjalnemu systemowi zdrowotnemu, MMS nazwano 'suplementem diety', a polscy sprzedawcy oferują go nawet jako środek uzdatniania wody! W tej sytuacji ważne jest, aby możliwie jak najszerzej rozpowszechnić wiedzę o MMS poprzez internet. Obecnie w kilku witrynach można już sporo przeczytać po polsku na ten temat. Dla wygody zainteresowanych ważniejsze z tych rozproszonych materiałów zebrałem i zredagowałem (opatrując adresem oryginału) w postać 24-stronicowej broszury w formacie pdf, którą można pobrać stąd. Radzę jeszcze zajrzeć na tę stronę, gdzie jest artykuł z Nexusa, oraz na tę, gdzie m.in. przestrzega się przed używaniem kupnych soków w kartonikach w celu rozcieńczania MMS i dla poprawy smaku – lepiej wziąć w to miejsce wodę lub sok świeżo wyciśnięty z jabłek. Pod tym adresem są konkrety oferty sprzedaży mniejszych, 20-mililitrowych buteleczek z MMS (po 10 zł).
    Poniżej przedstawiam kilka dodatkowych tekstów, które wybrałem z materiałów angielskojęzycznych. W szczególności przytaczam tu przepis sporządzenia lekarstwa MMS w warunkach domowych, w kuchni, zaczerpnięty z drugiego tomu książki Humble. Niechaj jednak Czytelnik nie zaczyna od poniższych tekstów, a przynajmniej niech na tym nie poprzestanie, gdyż nie znajdzie tutaj najbardziej podstawowych informacji. Można kupić całą książke Jima po polsku, ale nie każdy będzie ryzykował jej zakupu (za 69 zł), dlatego na początek jeszcze raz odsyłam do zbioru MMS_w_internecie.pdf oraz wskazanych tam oryginalnych stron internetowych, gdzie można znaleźć też prezentacje wideo. Również niniejszą stronę, która zawiera wyłącznie moje tłumaczenia, udostępniam w postaci gotowej do wydrukowania (14 stron w pliku MMS-Lek_XXI_w.pdf, w wersji z 13 kwietnia 2009), po to, aby Internauta mógł przekazać dobrą nowinę bliskim i znajomym w potrzebie, którzy nie mają dostępu do internetu.
...

http://kazik1.republika.pl/Inne/MMS-Lek_XXI_w.htm


MMS

Naturalny środek mineralny MMS, uzyskuje się, łącząc bezpośrednio przed użyciem, uwodniony 28% chlorynu sodu NACLO2 /wodny roztwór utlenionej soli kuchennej/, z sokiem z cytryny, w proporcji < 1 : 5 > na czas 3min.
...

http://www.lekabel.com/sklep/suplementy/mms.html

proponuję odwiedzić wszystkie stony w zapodanym cytacie (w oryginale).

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2009, 11:04:36 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
jaswid
Gość
« Odpowiedz #10 : Październik 11, 2009, 18:28:54 »

A co powiecie na na suplement MMS więcej na ten temat na stronie < http://www.miraclemineral.kei.pl/index.php?p=9 >
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Grudzień 27, 2010, 20:54:12 »

To równiez warto przeczytać:Temat: DWIE PRAWDYZdaję sobie sprawę, że moja ostatnia wypowiedź na temat preparatu MMS była mocna w słowach, ale musiała taka być, aby została zauważona. Nie było w niej ani agresji, ani emocji, ani chęci odwetu, lecz moralne zobowiązanie wobec naszych czytelników – to my rozpowszechniliśmy informację o preparacie MMS na naszej stronie. Niezależnie od tego, jakie będą komentarze, nigdy nie chowam głowy w piasek, kiedy zaczyna dziać się coś niejasnego.

W świetle wydarzeń wartość preparatu podważył sam wynalazca, reszty dokonali ludzie. Pierwsze sygnały ostrzegawcze pokazały się już kilka tygodni po zamieszczeniu informacji o cudownym preparacie pobudzającym system immunologiczny. Preparat zaczęto rozlewać w małe butelki, uzupełniać minerałami i witaminami; pojawił się MMS naszej rodzimej produkcji, a nawet MMS w tabletkach (?). Publicznie odcięłam się od tej sprawy.

Na stronach internetowych sprzedający powoływali się na artykuł zamieszczony w "Nexusie", natomiast kiedy pojawiały się wątpliwości czy pytania, po informacje odsyłano zainteresowanych do naszego Wydawnictwa. Nasi czytelnicy stanowili wśród nich znikomy procent. Większość posłuchała apelu i wstrzymała się z zażyciem preparatu do czasu zapoznania się z treścią książki.

Jedynym wiarygodnym źródłem, które polecaliśmy, był dystrybutor kanadyjski. Wiarygodność wypływała z tego, że na stronie podany był producent, sposób użycia, próba czystości chlorynu sodu (najwyższa, ponad 90%), do każdej butelki dołączona była ulotka. W międzyczasie sprzedaż w Kanadzie została zamknięta.

Takich informacji brakuje na stronach innych sprzedawców. Prawo reklamacji nie przysługuje – preparat każdy bierze na własną odpowiedzialność. Jednak o skuteczności działania preparatu MMS decyduje próba czystości. Do uzdatniania wody używa się surowca o niższej czystości (około 60-80%), który jest znacznie tańszy. Być może to jest przyczyną, że preparat MMS nie jest tak skuteczny, jak opisuje autor w swojej książce.

Z relacji osób, które do nas zadzwoniły, wynika, że MMS od dystrybutora kanadyjskiego pomógł w leczeniu obstrukcji, opryszczki, rumienia skórnego, zapalenia mięśnia, infekcji dróg oddechowych wiosną, natomiast okazał się bezskuteczny w dwóch przypadkach nowotworów, leczeniu cukrzycy, kurzajek, łuszczycy, jesiennej infekcji grypowej, zapaleniu oskrzeli. Nikt nie zglosił cudownego uzdrowienia poważnej choroby. Te dane nie są jednak miarodajne, ograniczają się do zbyt małej liczby osób.

Jestem świadoma, że moja wypowiedź sprawiła, że osoby z poważnymi schorzeniami poczuły się rozczarowane. Jak zawsze, tak i teraz należy podejść do sprawy bardzo rozsądnie. Jest wiele sposobów na sprawdzenie, czy dany środek jest dla nas pozytywny.

Są osoby, które po kilku dniach odstawiły preparat, gdy poczuły podświadomą niechęć, inne zaś intuicyjnie wiedziały, że preparat nie jest im potrzebny, jeszcze inne już na widok butelki miały odruch wymiotny, a niektóre, połykając przyrządzoną miksturę, czuły jak zdrowieją. Nasz organizm wie najlepiej, co jest dla nas wskazane w danej chwili.
Mała dawka z pewnością nikomu nie zaszkodziła. Jesteśmy przyzwyczajeni do pochodnych chloru (woda pitna, baseny, sól jadalna, wybielacze itp.). Jednak preparatu MMS nie powinno się przyjmować na stałe.

Natomiast jeśli zrezygnujecie z zażywania preparatu, nie wyrzucajcie go do śmieci, lecz wylejcie zawartość butelki do ścieków kanalizacyjnych. W ten sposób przeprowadzicie skuteczną dezynfekcję. Taką myśl poddała mi dzisiaj jedna z naszych czytelniczek, z zawodu chemik.

[Przypominam, że zgodnie z zapowiedzią temat „MMS-Story” został usunięty z działu "Pytania" z końcem Fali Ręki]

Ze strony:

http://www.maya.net.pl/   (archiwum/MMS)  warto też zerknąć na artykuł z tej samej strony (archiwum/Miracle Mirage Story
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2010, 20:58:27 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kolospawalniczeswc polskatawerna pet-city siri-ya-ny naszemaluchy