Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 09:43:51


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: PRZEKAZ WOTTERA - z dedykacją dla Mory od Laguny  (Przeczytany 10915 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Laguna__
Gość
« : Luty 24, 2009, 18:49:15 »

dnia 21.01.2008r. godz 22.


     
 

                                                                                           Przekaz z 21,01,2008 rok


    Jestem Wotter inna gęstość wymiarowa oraz inna istota niematerialna , wszystko co piszesz to bardzo cenna wiadomość dlatego starannie je schowaj, aby mieć z tego czego polecić innym ludziom . Jesteś osobą , która ma swoją rolę dla ludzkości i służbie ludzką , jaka będzie wielką decyzją polegającą na poleceniu widzenia ludzkiego wobec tego co nadchodzi . Pamiętaj kontakt z nami to ważny dla ludzkości przekaz , zacznij nad tym pracować , aby zdąrzyć zrobić wiele


    Jeśli masz dobre zamiary to osiągniesz wszystko czego tylko oczekujesz .Masz już w sobie tą moc i siłe pilnuj tego , aczkolwiek wiemy jesteś silna i jesteśmy spokojni.


    P: Powiedzcie mi coś więcej na temat tych 7 osób , które mają odegrać dużą rolę dla ludzkości .


    O: Dorota oczywiście , każda z tych osób ma swoje przeznaczenie , swoją rolę , 7 osób to osoby jakby 7 poziomów , aby zachować równowage musi być odpowiednia ilość oraz jakość różnorodnych energii dlatego jest 7 osób i każda ma inną.


    P: Opiszcie proszę czym się te osoby miedzy sobą różnią ?


    O: Już Ci powiemy słuchaj : każda osoba to inny rodzaj energii , która odegra swoją rolę dla osiągnięcia równowagi , więc tak :


    Osoba 1 będzie to energia zwana zwolnienia ( nie wiem czy to zrozumiałe dla Ciebie) P: zastąpcie to innym wyrazem Oki? Dobrze to wyjaśnimy , aby osiągnąć równowagę musi być naturalny hamulec i za to odpowiada ta energia ( już rozumiesz)


    2 osoba to energia ciepła i miłości ona ma rozpalić istoty ludzkie , aby nabrały ciepła i odwagi do zmian oraz do podwyższenia wibracji danych osób .


    3 osoba to energia , która będzie ochronna dla ludzkiego ciała oraz duszy , czyli taki filter.


    4 osoba to wibracja , która będzie odpowiadać za pomyślność zmian oraz będzie napełniać ludzi energią jakby taki dozownik, abyś mogła to zrozumieć .


    5 osoba to osoba , która polegać będzie na zachowaniu równowagi energii ważności oraz pełni jakby rolę lekarza , który spowoduje likwidacje nadmiaru oraz niedoboru owej cudownej energii.


    6 osoba to osoba wyższego pola energii , która odpowiada za wymianę jaka będzie się dokonywać między poszczególnymi energiami.


    7 osoba to energia , która zamyka jakby 6 osób , które są odpowiedzialne za każdą rolę czyli pełni jakby rolę takiego boskiego sprawcy.


    Czy jest to dla Ciebie jasne Dorota?


    P: Chyba tak dość jasne , choć zapewne nie do końca.


    Czy owe osoby to będą energię w ciele czy już jako dusza?


    O: W ciele spokojnie tak ma być , ale właśnie te osoby są przygotowane po to , aby wszystko mogło się udać .


    P: Jaka jest korzyść dla ludzi te zmiany jakie nadchodzą?


    O: Długo czekaliście na takie zmiany , mieliście przejść pewnego rodzaju ewolucję , aby otrzymać te zmiany to naturalny skład zmian jakie nadchodzą w energiach czyli naturalna kolej rzeczy nic nadzwyczajnego w sensie tworzenia , ale nie rozumiecie naszego świata tu mało wciąż macie wiadomości na ten temat.


    P:Czy jak nadejdą te zmiany to będzie dużo ludzi co poniosą stratę ciała i stratę na ładunku?


    O:Wszystko zależy od indywidualnych energii , to ile dana osoba sama sobie potrafiła wypracować , przykro nam to pisać , ale niektóre ciała nie wytrzymają takich zmian , chociaż np. dusza może mieć spory ładunek energii , ale to nastąpi tylko strata ciała , wiem dla was to przerażające ,ale zapewniamy Cię nie będzie w tym nic złego bowiem te osoby i tak trafią do energii i będą wśród was.


    P: Ile jest takich osób w Polsce pośród tych 7 i jakiej innej narodowości?


    O: W Polsce w waszym kraju jest to jedna osoba ważna (czyli…….) i dwie osoby ochronne i filtr pozostałe to 1 jest z Azji


    I 1 z południa , ale to nie ma znaczenia pytaj dalej….


     


    P: W jakim miescie lub gdzie będzie brama ? świątynia??


    O: O dobre pytanie to będzie zależało od kilku czynników mogą być dwa nieważne które 1 to miasto Alekasadria lub miasto ………… nie, inna nazwa to się nazywa Człuchów


   P: Czemu nie jesteście pewni ??


    O: Dorota dla ochrony Twojej własnej.


    P: Czy chcecie mi coś powiedzieć ?


    O:Tak, bądź ostrożna pojawią się koło Ciebie osoby , które będą chciały krzywdę zrobić , nie obawiaj się nic nie zrobią , nie ma takiej możliwości , masz dużą ochronę , ale chodzi o to abyś wiedziała.


    P: A co z Ludwikiem ?


    O: On wie już o Tobie przyjdzie niedługo sam do Ciebie i na pewno go rozpoznasz bez żadnych wątpliwości , tego nie masz się obawiać , nawet jeśli ktoś będzie chciał skłamać da ci taki dowód że będziesz wiedziała że to właśnie on.
 
 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #1 : Luty 24, 2009, 19:11:51 »

Może jeszcze jeden zamieszcze .

                                                                                                               
   CHANNELING NR 5
                                                                                              30.03.2008 r


                                                                                                                           

==Tak Dorota witam cię miłością i światłem. Jestem bytem Który jest twoim przewodnikiem , chcemy abyś wiedziała , że nie musisz nic czego nie chcesz Roberto dobrze mówi ,

szukaj siebie , a to jest najważniejsze BOWIEM TYLKO WTEDY POZNASZ PRAWDĘ O ŚWIECIE ENERGII KOSMOSIE , to wszystko jest w Tobie wystarczy tylko dosięgnąć po to

światło poprosić lub otrzymać od siebie samej.


+Mam kilka ważnych pytań.


=Tak odpowiem na każde Twoje pytanie Dorota pytaj.


+Czy to co czytałam dziś w pospiechu na temat tych podziemnych bunkrach to prawda?

  I czy rzeczywiście niczego nie da się już zmienić??


=Dorota to przede wszystkim jest obca cywilizacja , która chce zdominować Wasz świat oni się zwyczajnie przystosowują do warunków jakie panuja na ziemi jednak

podziemny swiat powoli zaczynaja opanowywać Wasza planetę , może dojdzie do tego że bedą na ziemi dwa rodzaje cywilizacji , ale to dotyczy innego tematu , notomiast

koniec jaki jest przepowiadany to jest zupełnie cos innego. Jest zagrozenie , ale jak mówiłem wcześniej jestescie zabezpieczeni , jednak praca otwartych serc jest wazna

aby w ten sposób podnieśc wibracje u ludzi , bo zmiany energomagnetyczne jakie nadchodza będą własnie tego wymagać. Jeśli chodzi o swiatynię JEST TO SYMBOL SERC

CZYLI MYSLI , ŚWIATŁA WSZYSTKICH LUDZI .... Będzie miejsce ważne tak jak wcześniej mówiłem , nie wiem jakie miejsce wybierzecie Aleksandria lub Człuchów to nie jest

aż takie wazne , ludziom bedziecie pomagać podnosić wibracje poprzez czystość serc , miłość oraz wysokowibracyjność dlatego są tu osoby , które maja wyjątkową energię

która moze byc bardzo pomocna , bo w istocie taką bedzie. Jesteś wazna Ty i Twoi przyjaciele , kazdy człowiek jest ważny , ale na niektóre zmiany potrzeba impulsu , a ten

impuls będzie w tych 7 wibracjach , o których mówiliśmy to taka pewność , ze wszystko będzie w zgodzie z naturą energii przystosowania do nowych wyższych wibracji.

Jesteś zdegustowana tym wszystkim czujemy , kiedy nad tym rozmyslasz , jednak zaufaj sobie , a znajdziesz w sobie odpowiedz.. Idziesz w stronę światła i to się realizuje

z dnia na dzień resztą nie martw się nie mysl bo po co to myślenie. Zwyczajnie wpatruj się wokół siebie oraz spójrz na swoje wewnetrzne przebudzenie , bo kiedy kazdy dzień

bedzie dla ciebie już wyjątkowy i bardzo z tego się cieszymy..
 


+Kim jesteś Wotter w Świecie energii?? Skąd jesteś??


=Powiem jestem Dorota z Świata niematerialnego ze świata , który jest nieskończoną energią.

To jest światło i światło tak nazywa się Nasz świat (narysowali mi 4 koła połączone ze sobą jak

ogniwa łańcucha i w kazdym tym kole było mniejsze koło)


+A co to takiego Wotter to tak się nazywa ten wasz świat??


=Te koła to jedność w jednosci całość w całości , jesteśmy nieskończeni , a to symbol nieskończonosci (pózniej narysowali drugi obrazek jakby stopę , ale o 3 palcach)

a to co narysowaliśmy to całość w nieskończoności w jedności , wiemy i tak tego nie rozumiesz , tak to dla was ludzi wciąż mało zrozumiałe.


+Czyli z tego co zrozumiałam Wy jesteście energią Boską jakby tak??


=Dokładnie tak Dorota jestesmy swiatłem..


+Proszę Was powiedzcie kim jest Ludwik , ?


=To brat wagi wielkiej jest ze światła jest juz przy Tobie na razie stoi z boku przyglada sie monituje zastanawia , czuje , myśli i Cię napewno kocha , nie mówimy sami

wprost bo chcemy abys sama się do niego przekonała , on wie duzo , powie Ci jak jest w naszym swiecie on nas czuje a my jego , jest nami a my nim...


+Czy powinnam ujawnić swoje przekazy??


=Nie wszystko bo po co Ci zamieszanie , na to tez jeszcze masz czas.


+Myśle , że ludzie chca przeczytać o nadziei miłosci otwartości serca , czy jak będę miała wiecej czasu to mozemy napisać takie przesłanie do Was??


=Tak Dorota oczywiście pięknie......jeśli tylko zechcesz będziemy pisać takie przekazy , a ludzie będą napełniać się poprzez energię miłości i tak właśnie

zaczynasz wszystko robić od poczatku , ze nie wybrałaś zaszczytów tylko otwierasz się na ludzi , jesteś kapłanką sama teraz widzisz. Kazdego dnia

będzie cos nowego. Sami wszyscy bedziecie kierować się na zasadzie przyciagania swiatła do światła , Dorota Jesteśmy szcześliwi , ze tak właśnie

czujesz , energia jaka płynie od Ciebie jest już piękna choć jeszcze praca nad sobą i przebudzenie sama to czujesz , wiesz jak być otwartym na światło

byłaś już tym światłem i jesteś , ale Twoje serce bedzie bardzo , bardzo dobre światłem wypełnione , bądz sobą Dorota.


+Czy będę teraz miała wrogów , czy duzo spotka mnie intryg wyśmiewania??


=Nie myśl o tym , wiem nie przejmujesz się tym bo nad takimi ludzkimi złosliwosciami juz pracowałaś i to jest piękne nic już Cię z tej drogi nie skusi na inną.


+Co z CHEOPS??


=Cheops Dorota to jest tylko przykrywka ludzi , którzy za tym stoją , ale prawdziwy cel misji ma dwojaki charakter mianowicie , chodzi o to urządzenie niestety

okaże się , że brakuje jednego ogniwa , które się odnajdzie w odpowiednim czasie , Oni wiedza , że ich rola to odnalezienie urzadzenia reszta nadejdzie w

odpowiednim czasie , ale niektórzy ludzie ze swoją zachłannością poniosą kleskę jeśli nie zrozumieją pewnych rzeczy. Tobie nic nie grozi nie ma takiej

możliwości , w piramidzie jest blokada o której nikt nie wie , samo odnalezienie mumi nic nie da , a te zabespieczenie będzie miała w sobie tylko jedna osoba,

tylko ona będzie wstanie zrobić wszystko do końca . , ale jeśli to się nie uda bo ludzie się poróżnią to wtedy właśnie bedzie uruchomiony plan , który My nazywamy

planem światła , będzie to czystość intencji ludzkich swiatła wszystko się ułoży bo Nam na was zalezy i nikt tego nie bedzie lekcewazył , szkoda tylko że zachłanność

ludzka nie zna granic , ale jestescie sami sobie , całkowicie wolni możecie robić co wam się podoba macie swoje myśli którymi tworzycie swoje jutro Będzie tak , że

duzo ludzi zacznie otwierać swoje serce i zaczniecie się łączyć i wówczas wytworzy się również za pomocą myślo kształtów oraz światła ochrona jakby tarcza ,

wszystko jest przed wami , ale przed Tobą jest wpatrywanie się w siebie.

Na tym zakończymy ten przekaz na dziś dziekujemy za kontakt z mocą światła w tle miłości zegnam Cię dziś i czekamy na Ciebie z utesknieniem , wyobraz sobie

siebie w świetle poczuj te światło otocz się światłem i czuj swoim sercem to co teraz czujesz.....................
 
 


------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------


Mora ten przekaz był już w momencie po przesileniu 21.03,2008 i o tym pisałam juz w innym wątku jak to odbierałam .
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 19:21:52 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #2 : Luty 24, 2009, 20:42:34 »

z całego TWOJEGo channelingu wybrałem najważniejsze - zrozumiesz czemu właśnie TO - podali CI cenny klucz bardzo - a gdzie jest BRAMA? W Tobie - tam gdzie TY jesteś!!!

Cytat: WOTTER
szukaj siebie , a to jest najważniejsze BOWIEM TYLKO WTEDY POZNASZ PRAWDĘ O ŚWIECIE ENERGII KOSMOSIE , to wszystko jest w Tobie wystarczy tylko dosięgnąć po to
światło poprosić lub otrzymać od siebie samej

w tych słowach średniowiecznych alchemików - w tajemnej (tajemnej bo mówi o największej tajemnicy - o tym mówi Wotter właśnie!!!) formule V.I.T.R.I.O.L. (różokrzyżowców tak naprawdę!) znajduje się odpowiedź, której szukasz LAGUNO:

VISITA INTERIORA TERRAE RECTIFICANDO INVENIES OCCULTUM LAPIDEM - "Zejdź do Wnętrza Ziemii a poprzez Oczyszczenie Odnajdziesz Kamień Tajemny"

pamiętasz gdy pisałem o ZAMKU GRAALA? odnajdź to i przecztytaj raz jeszcze!!! podałem CI klucz tutaj Uśmiech

ŚWIATŁO MASZ W SOBIE, GŁĘBOKO W CIEMNOŚCIACH -> PODŚWIADOMOŚĆ - sięgnij tam a odnajdziesz KAMIEŃ TAJEMNY!!!

pozdrawiam słonecznie,
718'
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 20:45:00 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #3 : Luty 24, 2009, 22:28:48 »

Laguno, masz piękną duszę … i tyle miłości …
Wspaniale, że dzielisz się sobą z nami, wspaniale, że inni też to czynią …
Tego światu teraz trzeba, ocieplenia ludzkich uczuć … 
Pozdrawiam serdecznie  Uśmiech
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #4 : Luty 24, 2009, 22:36:00 »


Jest to mój były "ZMYŚLONY" channeling teraz zapytam Cię/Was czym on się różni od twojego?


10.10.08
P: Witaj Baldurze
O: Witam cię dzisiaj Marcin. Posłuchaj lekcji.
P: Dobrze.
O: Dzisiejsza lekcja jest bardzo ważna ponieważ jest to lekcja nadzieji. Musicie dawać nadzieje sobie ludzie a nie odbierać. Mówią u was nadzieja matką głupich ale to nie prawda nadzieja to ostatnia szansa na dobro. Musicie dawać ludziom nadzieje że będzie lepiej. To jest prawdziwe dobro dać komuś nadzieje na lepsze jutro musicie o tym pamiętać. Przypominam tak o wcześniejszych lekcjach szczerości, ufności, zrozumieniu i nadzieji. Oto moja lekcja dla was nadzieja.
P: Dziękuje za lekcję mam kilka pytań.
O: Słucham.
P: Powiedz mi jak mam się nauczyć wybaczać?
O: Dać swoim myślom takie polecenie. Musisz wybaczyć ludziom za to jaki świat stworzyli nie pozwól by rządził tobą gniew za twe nie szczęścia. Uwierz w siebie i przebacz.
P: Dziękuje za odpowiedź bardzo mi na tym zależało.
O: Wiem Marcin.
P: Pytanie nie moje jak nauczyć się czanelingu?
O: A może osoba która zadała to pytanie odpowie sobie narazie po co jej to?
P: Na poprzednim pisaniu mówiłeś o żółtym i złotym wyznaniu o co ci dokładnie chodziło?
O: O ludzi z wielkich gór gdzie Jezus spędził 12 lat życia i ludziach z wysp gdzie zmarł.
P: Czym się żywić, a czego unikać?
O: Jedz to co dała ci natura i być naturalne. Uważaj i ten który mówi że to jest zdrowe żyje w błędzie bo was pycha bogactwa zgubiła.
P: Jak oczyścić ciało fizyczne z toksyn?
O: Naśladuj tego który medytuje a który pochodzi z Nepalu i niech twe myśli będą oczyszczające a tak się stanie.
P: Ile jest obcych cywilizacji i jak są do nas nastawione?
O: Dużo. Są pozornie dobre by was wykorzystać lecz nie lękajcie się bo gdy galaktyka ujrzy precesji czas to nikt się nie uchowa. Prawdziwie dobre istoty są te które nie ingerują w wasz świat.
P: Pytanie od inne osoby jak najlepiej wykorzystać purpurowe płytki tesli?
O: Mądra dusza. Wibrują oczyszczająco, poszukaj wiedzy tesli a będziesz wiedział jak ich użyć.
P: Dziękuje. Co daje człowiekowi picie cząstek złota?
O: Odnawia ciało.
P: Pytanie od kobiety jak można się bronić przed uprowadzeniami obcych?
O: Nie wyczuwam nikogo. Musisz chcieć tego duszą. umysłem, ciałem.
P: Jak wybrać właściwą drogę w której ludzkość przetrwa?
O: Musicie pierwsze zmienić siebie według mych lekcji a wtedy uratujecie siebie bo nikt tego nie zrobi za ciebie.
P: Kim jest Kris Angel(Criss Angel)
O: Oszust, wielki oszust i jego sława upadnie wraz z nadchodzącom erą.
P: Co to przedstawia?(zdjęcie) Osoba która mi je pokazała twierdzi że to może być Jezus.
O: To tylko złudzenie a kłamca niech zrezygnuje z pracy dla własnego dobra.
P: Czy my ludzie posiadamy wolną wolę?
O: Tak.
P: Opowiedz mi o prawach wielkiego ducha który stworzył wszechświat.
O: Jego prawa są proste. Woda zawsze dąży do poziomu i takie są jego prawa. Proste.
P: Jak powstało pierwsze życie?
O: Zostało stworzone gdy wielki duch tworzył wszechkosmos.
P: Pani Dorota pyta czy jest dobrym człowiekiem?
O: Pozdrawiam. Jesteś dobrą istotą i staraj się podążać lekcjami a będziesz bardziej dobra niż myślisz.
P: Czym jest biblioteka czasu?
O: Zbiorem wiedzy ziemiskiej od początku istnienia waszego świata.
P: Czyli cała wiedza znajduje się w wielkim labiryncie?
O: Nie. Tamto miejsce to tylko sygnał do biblioteki czasu. Wielcy prorocy waszego świata korzystali z biblioteki czasu ona jest polem ziemi.
P: Jak polem czyli cała wiedza znajduje się w polu elektromagnetycznym?
O: Możliwe. Przypomnę jeszcze lekcje nadzieji miejcie nadzieje na lepsze jutro a będzie wam dane. Musze się pożegnać. Do następnego kontaktu Marcin.
P: Żegnam.



Zapisane
Kristobal
Gość
« Odpowiedz #5 : Luty 24, 2009, 22:42:10 »

W przekazach przejawia się motyw światyni bądź bramy..... Brama....wrota.....przejście..... Jedna brama może być w Aleksandrii (co nie dziwi...... miasto od tysiecy lat będące tyglem tradycji okultystycznych i ezoterycznych) a druga w Człuchowie...
Czy bramą, portalem jest obiekt fizyczny, czy osoba ?
A jeśli osoba....to kogóż to mamy w niespełna 15 tysięcznym Człuchowie...??
Naszego dobrego znajomego, najlepszego polskiego jasnowidza - Krzysztofa Jackowskiego....

No chyba, że w grę wchodzi gwiazda seriali.. Marta Żmuda-Trzebiatowska...... Uśmiech
Zapisane
Kristobal
Gość
« Odpowiedz #6 : Luty 24, 2009, 22:51:18 »


Jest to mój były "ZMYŚLONY" channeling teraz zapytam Cię/Was czym on się różni od twojego?


Jak sam powiedziałeś, Twój channeling jest ZMYŚLONY  i tym się właśnie różni od przekazów Laguny.... Jeśli sam kłamiesz nie musisz innych ludzi brać własną miarą - nie wiem czy wiesz ilu na świecie ludzi po prostu brzydzi się kłamstwem? A my.... tutaj zgromadzeni na forum, możemy Cię jedynie kochać bezwarunkową miłością - bo to jest najważniejsza, najwspanialsza i najpotężniejsza siła we wszechświecie !!!
Pozdrawiam !
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 22:52:30 wysłane przez Kristobal » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #7 : Luty 24, 2009, 22:58:20 »

W przekazach przejawia się motyw światyni bądź bramy..... Brama....wrota.....przejście..... Jedna brama może być w Aleksandrii (co nie dziwi...... miasto od tysiecy lat będące tyglem tradycji okultystycznych i ezoterycznych) a druga w Człuchowie...
Czy bramą, portalem jest obiekt fizyczny, czy osoba ?
A jeśli osoba....to kogóż to mamy w niespełna 15 tysięcznym Człuchowie...??
Naszego dobrego znajomego, najlepszego polskiego jasnowidza - Krzysztofa Jackowskiego....

Z pewnością K Jackowski jest czyjąś bramą, szkoda tylko,
że wieści tak niedobre przez nią płyną …
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #8 : Luty 24, 2009, 22:59:45 »

Problem w tym że on się niczym nie różni.

Dokładnie tak samo "anonimowo" został umieszczony na tym forum.

Sprytnie napisany nie zawierający żadnej ciekawej informacji.

Channeling laguny jest tak samo wiarygodny jak kiedyś mój.


Czy dacie się oszukać drugi raz?

Pozdro
Mora
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #9 : Luty 24, 2009, 23:04:40 »

ja szukam Bramy Polsko-Egipskiej, tłumaczy ją liczba 718, której pochodzenie jest Egipsko-Polskie - Brama znajduje się w przestrzeni Kairu i Ślęży, jestem już blisko zrozumienia tego - GÓRA jest potężnym symbolem okultystycznym, pojawia się w każdej praktycznie tradycji na wschodzie - GÓRA MERU, PIRAMIDY, SYJON a w Polsce ŚLĘŻA o wysokości 718 m.n.p.m. - zawsze GÓRA kryje jakąś wielką tajemnicę!!!

Kris ja się brzydzę kłamstwa i zdrady jak niczego innego na świecie - stąd - delikatnie mówiąc - moja niechęć do Kościoła KAT-olickiego!!!!!!!!

718'
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #10 : Luty 24, 2009, 23:09:04 »

Mora ignorancie zamilcz już!!! Słowa Laguny to mądrość z innej przesztrzeni a Ty młode dziecko nie dojrzałeś jeszcze aby pojąć słowa o tak bardzo wysokiej wibracji...

NIE ZALEŻNIE CZY BĘDZIESZ PISAĆ NA CZERWONO CZY RÓŻOWO NIKT NIE BĘDZIE CIĘ SŁUCHAĆ MAŁY KRZYKACZU I MĄCICIELU!!!!!!!!!

my mamy własny rozum i nie będziemy słuchać "Twoich mądrości" - napisałeś mi na PW, żebym zobaczył channeling Laguny bo oszukuje ludzi a ja odpisałem, że sie mylisz i że jest to ciekawy i spójny przekaz i kabalistycznie to wykazałem tutaj na forum Uśmiech

718'
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #11 : Luty 24, 2009, 23:10:06 »

Sam przestań krzyczeć. Używanie caps locka jest zbananowane.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #12 : Luty 24, 2009, 23:39:40 »

Cytuj
my mamy własny rozum i nie będziemy słuchać "Twoich mądrości" - napisałeś mi na PW, żebym zobaczył channeling Laguny bo oszukuje ludzi a ja odpisałem, że sie mylisz i że jest to ciekawy i spójny przekaz i kabalistycznie to wykazałem tutaj na forum Uśmiech

Jak na razie nie pokazałeś nic co by mogło być warte uwagi. Tylko potrafisz obrażać mnie na każde moje 'ale' które napiszę.

Krzykacz i Mąciciel? Nikt mnie nie będzie słuchał? Coś jeszcze masz do powiedzenia? Małe dziecko? Ignorant?

Może gdybyś nie był uprzedzony tak do mojej osoby to byś zrozumiał.

Ale cóż nie będę się spierać.

To forum staje się powoli wylęgarnią...

Wiecie co wam powiem. Ostatnio napisałem do Janneth aby wróciła na forum bo brakuje jej jako osoby która trzeźwo myśli. Niestety odmówiła.

Jak ktoś chce wiedzieć dlaczego to niech napisze na PW to odpowiem.

Prawda jest taka od nowego roku to forum straciło jakąkolwiek wartość. Ludzie wzajemnie próbują pompować sobie wiedzę która uważają za ostateczną, "doświadczalną" itd.

Skoro nie trafiają do was żadne argumenty bo ze mną da się normalnie rozmawiać ale trzeba tego chcieć!

To ja już zakończę dysputę w tematach laguny i na temat jej przekazów.



To jest tak jak z alkoholikami.
Trzeba ich przekonać żeby przestali ale to jest dla nich nałóg od którego nie potrafią się uwolnić.
Myślałem że przynajmniej uda mi się parę osób "oświecić"(nie w sensie oświecenia duchowego) ale pokazać, dać ostrzeżenie które przyjmą do wiadomości i będą weryfikować. Ale niestety nie udało mi się i z tego powodu jest mi bardzo smutno. Smutny

Że tak powiem wiem co kapłanie napiszesz. Zwyciężyłem a Mora przegrał. Pamiętasz?

Wolę przegrać niż być zwycięzcom. Bynajmniej nie staram się nikomu okazywać swojej wyższości. Mi chodzi jedynie o prawdę i nic więcej. Może dzięki wam zrozumiałem pewną rzecz. Może się mylę. Może channeling Laguny jest prawdziwy. Wszystkiego kiedyś się dowiemy.




Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #13 : Luty 24, 2009, 23:43:26 »

Mora jesteś jedyną osobą, której NIGDY nie posądzę o to, że chce PRAWDY - nie pisałbyś tak o Lagunie i jej przekazach - i ostatnią osobą, którą bym uznał za taką co brzydzi sie kłamstwa - piszesz nie prawdę o Lagunie i jej przekazach - KŁAMIESZ więc i tyle...

nikt nie wygrał! ja przegrałem bo NIC nie zrozumiałeś i Ty przegrałeś z tego samego powodu, niestety...

718'
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #14 : Luty 25, 2009, 00:50:15 »

Mora

Wiedzy nie powinno się traktować w granicach jakichkolwiek , bo wiedza nie ma granic - Nie ma również nic złego w tym ,że pojawiają się np. przekazy , NIC nie jest złe dopuki sami indywidualnie nie uznamy to  za zło .
Dlatego panowie proszę nie potrzebny jest konflikt . a może warto przeczytać te przekazy (te czy inne) i pojść swoją droga i zacząć wartościować to co jest w nich zawarte dopiero z perspektywy czasu? IM WIĘCEJ WIEM TYM MNIEJ ... Każdy z Nas doświadcza -z każdym nowym rokiem jaki przebywa na tej planecie , że wartości jakie uważaliśmy za górnolotne po czasie okazuja sie zaledwie kroplą w morzu .....

pozdrawiam serdecznie Laguna
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #15 : Luty 25, 2009, 00:59:41 »

Laguna - w tym roku czyli od 2 miesięcy nie całych u mnie to jest co SEKUNDY a kiedyś było co rok albo rzadziej ale masz rację, ze konflikt jest nie potrzebny Uśmiech

718'
Zapisane
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #16 : Luty 25, 2009, 01:16:22 »

Taki magiczny topic zaśmiecacie kłutniami.
Co do Mory to mogę powiedzieć, że prawda jest najważniejsza, jednak nawet zmyślone przekazy nie są nic nie warte. Pamiętajmy, że w takich nawet zmyślonych zawieramy swoją najlepszą wiedzę i chęć jej przekazania. Skoro to robimy to chcemy innym coś przekazać co nas porusza i to coś jest najważniejsze. Inni mogą się z tego dużo dowiedzieć i jeszcze raz zweryfikować swoje przekonania i to jest właśnie w tym wszystkim najpiękniejsze. Szanujmy i podziwiajmy odmienność innych, nawet bardziej tych, którzy chcą nam zaszkodzić, bo jakby nie było aby z kimś walczyć trzeba go najpierw poznać.
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #17 : Luty 25, 2009, 01:19:33 »

Laguno, masz piękną duszę … i tyle miłości …
Wspaniale, że dzielisz się sobą z nami, wspaniale, że inni też to czynią …
Tego światu teraz trzeba, ocieplenia ludzkich uczuć … 
Pozdrawiam serdecznie  Uśmiech

To prawda Ptaku.Również podpisuję się pod tym i to obiema rękami.
 
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #18 : Luty 25, 2009, 01:51:51 »

no to ja rękami i nogami podpisuje się pod tym, że LAGUNA MA PIĘKNĄ DUSZĘ I ŻE CHCE COŚ NAM PRZEKAĆ TO PIĘKNE Z JEJ STRONY Uśmiech

718'
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #19 : Luty 25, 2009, 01:57:34 »


LAGUNO.Ty otwieraj swoje trzecie oko, lub może inaczej, pomagaj mu sie otwierać.Myśl jak najczęściej o tym centrum mocy.Nawet jak idziesz ulicą to patrz na wszystko jakby porzez niego.
Gdy odczujesz cudowne zapachy, to oznaka, że trzecie oko Ci sie otwiera.To brama do wszystkiego.
Więc nie zapominaj o nim 24 godz na dobę.
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #20 : Luty 25, 2009, 02:43:51 »

Laguno, masz piękną duszę … i tyle miłości …
Wspaniale, że dzielisz się sobą z nami, wspaniale, że inni też to czynią …
Tego światu teraz trzeba, ocieplenia ludzkich uczuć … 
Pozdrawiam serdecznie  Uśmiech

To prawda Ptaku.Również podpisuję się pod tym i to obiema rękami.
 

Witam

Dziękuję za serdeczności skierowane w moją strone, każdy z Nas ma w sobie piękną dusze tylko nie każdy chce to w sobie dostrzec, ale myślę nadchodzi czas dobry dla Nas ludzi - bowiem każdy pod wpływem zmieniających się wibracji zwróci się ku swojej duszy  otworzy się sam na siebie - ważną rolę ogrywają obecnie Tacy z NAS którzy  są w pełni tego świadomi.
Im dłużej pracujemy nad swoim wnetrzem tym więcej odkrywamy w sobie światła (wiedzy) nabieramy pokory dla wiedzy i wobec siebie samych .
Nie ma w nas dystansu , bo nie boimy się odkrywac siebie i to właśnie jest piekne , poza tym możemy pomagać innym (jeśli tego chcą ) przejść przez pewne bolesne etapy w rozwoju bo takie bywają , a rezultaty są czesto bardzo różne czasem kończy się to nawet targnięciem się na swoje życie( mnie o mały włos to właśnie spotkało jednak pomogła mi wielka miłość do mojego taty- zatem mnie się udało bo miałąm , otrzymałam to wsparcie) . Tylko zazwyczaj w takich momentach zostajemy sami , a nie musi tak być możemy się wzajemnie wspierać , a nie różnić i kłocić .
Nie wiem  czy jest na forum taki wątek , ale jesli nie myśle to dobry pomysł , aby opisać bolesne momenty w rozwoju duchowym ( to jest jakoś nazwane , ale teraz uleciało mi z głowy -cień duszy ?? Temat zawyczaj poruszany jest jako wstydliwy , opowiadany często po przejściu jego etapów , może warto chociaż uświadomić Tych , którzy są własnie przed tym etapem??

pozdrawiam Laguna
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #21 : Luty 25, 2009, 02:48:27 »

ja chętnie opowiem INNYM jak to jest być na progu smierci i SAMEMU z niego wyjść i jakie jest uczucie gdy się myśli - żyletka, lina czy tabletki  Płacz

a to jest ważny etap w rozwoju - nie każdy go potrafi PRZEŻYĆ, nazywa się to śmierć mistyczna - śmierć dla materii i narodziny w duchu - Chrystus na Krzyzu to najpiękniejszy wątek tego przeżycia!!!

załóż więc Laguna temat ŚMIERĆ czyli TRANSFORMACJA lub coś takiego aby inni zobaczyli co to znaczy być kimś takim - nie wiem czy wyjątkowym ale całkiem innym...

718'
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #22 : Luty 25, 2009, 02:55:48 »

ja chętnie opowiem INNYM jak to jest być na progu smierci i SAMEMU z niego wyjść i jakie jest uczucie gdy się myśli - żyletka, lina czy tabletki  Płacz

a to jest ważny etap w rozwoju - nie każdy go potrafi PRZEŻYĆ, nazywa się to śmierć mistyczna - śmierć dla materii i narodziny w duchu - Chrystus na Krzyzu to najpiękniejszy wątek tego przeżycia!!!

załóż więc Laguna temat ŚMIERĆ czyli TRANSFORMACJA lub coś takiego aby inni zobaczyli co to znaczy być kimś takim - nie wiem czy wyjątkowym ale całkiem innym...

718'

Kapłanie
Myślę ,abyś mając to za soba Sam założył ten wątek ,a ja się pod tym równiez podpisze - może pod tematem -BOLESNA TRANSFORMACJA W ROZWOJU (BRAMA DO NASZEJ DUSZY )

Pozdrawiam  zreszta zdecyduj sam Kapłanie 
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #23 : Luty 25, 2009, 11:28:07 »

Dziękuję za serdeczności skierowane w moją strone, każdy z Nas ma w sobie piękną dusze
Nie dziękuj LAGUNO.
To są tylko słowa prawdy o Tobie.Brak słów, a nawet nie można wyrazić tego piękna, które od Ciebie płynie.
To tylko można odczuć jako stan wysokiej energii.
Przesyłam w Twoja stronę strumień miłości i światła, czyli światła zmodulowanego miłością.Czyli tego co trwa wiecznie i bezmiennie nie oczekując niczego w zamian.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #24 : Luty 25, 2009, 13:59:50 »

a ja przesyłam CZYSTĄ MIŁOŚĆ BEZWARUNKOWĄ - tak Energia Ci się Laguno przyda bardzo, aby wszyscy Cię taką obdarzyli...

NAJPOTĘŻNIEJSZYM SŁOWEM MOCY W CAŁYM KOSMOSIE JEST MIŁOŚĆ

718'
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy truegaming madex kursor companions