Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 09:14:01


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jaką Jesteś wibracją w Numerologii ?  (Przeczytany 26220 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Laguna__
Gość
« : Luty 26, 2009, 17:26:54 »

Witam serdecznie

Założyłam ten temat , abyśmy mogłi zrobic pewne dość ciekawe myślę badanie..

Wiemy ,że wszystko jest wibracją - ale ja w tym temacie chciałąbym się odniesć -do społeczności forum, aby każdy z Was wpisał jaka jest liczbą numerologiczną  wynikającą z daty urodzenia

Zapewne każdy z Was wie na czym polega obliczanie liczby numerologicznej wynikającej z daty urodzenia ..

np. : 23.01.1971

sumujemy w ten sposób : 2+3+1+1+9+7+1 =24=2+4= 6

proponuję również sprawdzic w linku poniżej  , jaka wibracja wychodzi nam z imienia i nazwiska

Podaje link do Gematrycznego kalkulatora tylko zamin Państwo wpiszą imię i nazwisko proszę o zwrócenie uwagi na formę w jakiej to należy zrobić :

http://www.himalaya-tirtha.org/numerologia_kalkulator


Chodzi mi o to , abyśmy sami zobaczyli w jakis sposób następuje takie przyciąganie się konkretnych wibracji , oraz jakie wibrację przeważają tu w naszej społeczności na forum , myślę możemy potraktować to jako ciekawostke i być może będą jakieś wspólne  ciekawe wnioski?Coś

z mojej daty urodzenia wynika ,że jestem numerologiczną 6

natomiast z kalkulatora gematrii (imię i nazwisko)  jestem 1111

pozdrawiam Laguna
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2009, 20:36:51 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #1 : Luty 26, 2009, 17:42:23 »

Z daty urodzenia 01.08.1977  wychodzi 33
Z imienia      -11   -  Cykl upadkowy 5 -> 2
Z nazwiska   -33   -  Cykl wzrostowy 2 -> 7

Laguna a gdzie można znaleźć jakieś informacje o tych cyklach,wzrostowym i upadkowym ?
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #2 : Luty 26, 2009, 17:52:18 »

Z daty urodzenia 01.08.1977  wychodzi 33
Z imienia      -11   -  Cykl upadkowy 5 -> 2
Z nazwiska   -33   -  Cykl wzrostowy 2 -> 7

Laguna a gdzie można znaleźć jakieś informacje o tych cyklach,wzrostowym i upadkowym ?

Witaj Mobuś

Jako ciekawostke zrob sobie łacznie imie i nazwisko

Poszukaj tam powinno chyba już coś być na stronie o cyklach ??
pozdrawiam Laguna


Czyli masz mistrzowską 33 ,ale to i tak jest mimo wszystko =6 .
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2009, 17:54:07 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #3 : Luty 26, 2009, 17:57:43 »

pełna liczba to 31 (kabalistycznie to AL i LA - BÓG I NIC = WSZYSTKO I NIC, medytacyjny stan samadhi, gdzie adept jest ŚWiADOM, tego, że NIE ISTNIEJE! nie pytajcie...)
z daty urodzin jestem - 4 (Kwadrat, 4 żywioły i tak dalej)
z gematrii - 718 (718 tysięcy znaczeń, nie zmieszczą się w poście, a mają sens tylko wszystkie na raz a nie osobno - nie pytajcie...)
mieszkam w domu pod numerem 33 (liczba mistrzowska - "chrystusowa" - najwyższy stopień masoński!)


moja wibracja to 718 w najgłębszym jej nie odkrytym jeszcze aspekcie...

718
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2009, 18:01:17 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #4 : Luty 26, 2009, 17:59:07 »

1
Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #5 : Luty 26, 2009, 18:02:21 »

z daty urodzenia wychodzi  mi 4
a tej gematrii nie rozumiem ktore liczby dodac?
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #6 : Luty 26, 2009, 18:05:52 »

z daty urodzenia wychodzi  mi 4
a tej gematrii nie rozumiem ktore liczby dodac?

Wejdz w linka wpisz w kalkulator swoje imie i nazwiko ale bez spacji(następnie -oblicz) i zobaczysz na koncu jest podsumowanie w ramce to jest wynik np. 4444... pozdrawiam Laguna
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2009, 18:06:29 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #7 : Luty 26, 2009, 18:08:45 »

to pseudo gematria - pradziwa jest gdy sie tego dokona SAMEMU na podstawie jezyka hebrajskiego oraz lat pracy ze sobą - wtedy wychodzi PRAWDA...

pozdrawiam i nie zachęcam do zajmowania się tym jeśli ktoś NIE JEST GOTOWY POZNAĆ SIEBIE I TO CO NAJBARDZIEJ W NIM UKRYTE BO TO MOŻE PRZERAZIĆ...

718'
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #8 : Luty 26, 2009, 18:17:09 »

Data urodzenia         8
gematryczny            8


Nous 8 Psyche  8 Soma 8    Coś

Kurde same 8 Coś
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2009, 18:19:35 wysłane przez wiki » Zapisane
trójkąt
Gość
« Odpowiedz #9 : Luty 26, 2009, 18:21:16 »

A dlaczego akurat obliczać to w systemie dziesiątkowym a nie np. ósemkowym? :-)
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #10 : Luty 26, 2009, 18:38:56 »

A dlaczego akurat obliczać to w systemie dziesiątkowym a nie np. ósemkowym? :-)
Bardzo trafne pytanie Duży uśmiech

jednakoz na inny TOPIC.
 
Gdyż ten jest o numerologii, a ona jest 9-tkowa.
Num-Ero-Logia jest natomiast tuzinkowa.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2009, 18:01:46 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #11 : Luty 26, 2009, 18:59:23 »

Data urodzenia    5
gematria            6
po drodze diabelskie 15
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #12 : Luty 26, 2009, 20:07:16 »

Ja jestem numerologiczną 7, a gematrikon wychodzi mi 1544.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Luty 26, 2009, 21:58:06 »

data urodz.: 1

(G-N-P-S):
imię: 4-22-4-22
nazwisko: 6-6-6-6
miasto: 6-555-6-6
imię+nazwisko: 1-1-1-1
imię+nazwisko+miasto: 7-7-7-88

i wszędzie wychodzą duże cykle wzrostowe, za wyjątkiem ostatniego: "stagnacyjny  2 -> 2"
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2009, 22:03:04 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Mora
Gość
« Odpowiedz #14 : Luty 26, 2009, 22:06:29 »

Ten kalkulator i tak niczego nie mówi.

Są takie kalkulatory jak obliczenie wieku śmierci, ile będą warte twoje zwłoki itd. Duży uśmiech

A to wynik jaki otrzymałem po wpisaniu swojego imienia i nazwiska.
 G          N     P     S
628      1411 124   61
16         7     7    7
7            

Cykl upadkowy 4 -> 1

I tak wiele z tego nie rozumiem jedynie co to chyba tylko to:
7 - ścieżka mistyczna

Przy czym Nous to rozum a psyche to duch dobrze myślę? Po za tym powinno pisać Suma nie soma.  Język

Jedno co się domyślam to, to że kalkulator oblicza te liczby które są w Gematrikonie za pomocą kabalistycznego zapisu dat.

Więcej tutaj:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kabalistyczny_zapis_dat

Pozdro
Mora Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2009, 22:07:17 wysłane przez Mora » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #15 : Luty 27, 2009, 06:07:20 »

Nous - 9
Psyche - 9
Soma - 9

u mnie jest cykl wzrostowy 8->9  - więc raczej dobrze jest - 9 to liczba doskonałości, perfekcji ale też liczba pełni cyklu jak mówi Kiara Uśmiech

718'
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2009, 06:12:57 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #16 : Luty 27, 2009, 07:47:31 »

Nous - 9
Psyche - 9
Soma - 9

u mnie jest cykl wzrostowy 8->9  - więc raczej dobrze jest - 9 to liczba doskonałości, perfekcji ale też liczba pełni cyklu jak mówi Kiara Uśmiech

718'

U mnie, przy takiej analizie, są same 5, a cykl jest upadkowy (chyba spadkowy powinno być?  Z politowaniem ) 3 -> 1
Zapisane
Krzych99
Gość
« Odpowiedz #17 : Luty 27, 2009, 14:18:19 »

Z daty 2
z kalkulatora
imie 1 Cykl wzrostowy 2 -> 6
imie 2 Cykl stagnacyjny 1 -> 1
imie 3 Cykl upadkowy 4 -> 3
nazwisko Cykl upadkowy 8 -> 5

a gdzie można znaleść jakąś impretację tego.
Imion i nazwisk przeciesz sobie nie wybieramy, to jaki to może mieć wpływ na nasz rozwój.
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #18 : Luty 27, 2009, 15:26:15 »

a gdzie można znaleść jakąś impretację tego.
Imion i nazwisk przeciesz sobie nie wybieramy, to jaki to może mieć wpływ na nasz rozwój.


Imiona i nazwiska uzgadniane są wcześniej (przed wcieleniem w ciało) z duszami, które będą w danym życiu naszymi rodzicami.
Zapisane
ambroży
Gość
« Odpowiedz #19 : Luty 27, 2009, 16:01:53 »

Zastanawia mnie fakt tych szóstek, bowiem są osoby, które mają ich kilka razy, po kilka. Czy dlatego mam ich się bać i unikać? Skąd takie jednoznaczne informacje???

Gdzie indziej czytałam, że szóstka, to liczba altruizmu, i że niedobrze kiedy jej brakuje, a tu inaczej. I martwiło mnie kiedyś, co dobrze pamiętam, iż nie posiadam takowej w swoim panieńskim jeszcze zestawie numerologicznym. Dlaczego demonizuje się jedne cyfry, drugie nie? Taka wiedza i ujednoznacznianie są niebezpieczne. Podobnie jak  czytanie astrologicznych prognoz z brukowców, albo zapodawanych przez domorosłych "astrologów".

Powiesz o kimś skorpion, to zaraz spotkasz się z najgorszymi opiniami, bo skorpion to mściwy i podstępny morderca  itp, itd. I współczuję osobom, które są spod tego znaku, gdyż zaraz się tłumaczą, bo mają widome poczucie winy, że są spod takiej właśnie  konstelacji. A nie jest tak zawsze, bo wszystko zależy od innych aspektów. Są też "dobre" skorpiony, które swoją energię miast na unicestwienie wykorzystują na ratowanie ludzkiego życia, zmagają się z poważnymi naukowymi problemami itp. Jak wszędzie jest to kwestia poziomu, a więc i karmy też, co rzutuje na takie nie inne usytuowanie pośród innych gwiazd i planet. Każdy znak zodiaku może mieć i negatywne i pozytywne zabarwienia. Czasem przeważają jedne, czasem drugie, czasem jest równowaga. Podobnie nie można numerologii w żaden sposób oddzielić od wiedzy astrologicznej. Za każdą planetą stoi określona cyfra. Nie wszystkie też z dwunastu planet znamy, a cóż dopiero ich oddziaływanie...


Owszem, są tak zwane planety złoczynne, obok dobroczynnych, ale w pozytywnym usytuowaniu, stają się w swym oddziaływaniu  bardzo konstruktywne. (np. Saturn - albo konstrukcja, albo destrukcja). Można spokojnie to przenieść na świat ludzki, że nawet tzw. zła osoba, może pod wpływem dobrych nabrać lepszych cech i odwrotnie... A najlepiej mieć za sobą wszystkie doświadczenia ( w wielkim skrócie: kata i ofiary).


Wszelkie upraszczanie jest nieroztropne, gdyż prowokuje ocenę i umacnia tym bardziej wyróżnione cechy w drugiej osobie
(energetyczne zasilanie), co w konsekwencji powodować może oddzielenie, a tym samym zablokowanie wzajemnego rozwoju
.
I w tym miejscu można pojąć zalecenie z Biblii polegające na zabronieniu zajmowania się wszelkim wróżbiarstwem. Sądzę zatem, że to wielka odpowiedzialność energetyczna, podawać takie linki. To nie krytyka, tylko zwrócenie uwagi, gdyż jedni zapewne nabijają sobie ego, inni się przerażają sobą, albo innymi wokół siebie, bo kalkulator im tak wyliczył...

...a z kolei pozbawić istotę w ogóle ego, stałaby sie bezbronna, jej rozwój mógły zostać przerwany w jakikolwiek sposób. Wszystko jest zbyt względne, ale to już truizmy, więc zakończę moje skromne dywagacje pytaniem:

A jak jest w istocie?
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2009, 20:42:40 wysłane przez ambroży » Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #20 : Luty 27, 2009, 17:42:04 »

a gdzie można znaleść jakąś impretację tego.
Imion i nazwisk przeciesz sobie nie wybieramy, to jaki to może mieć wpływ na nasz rozwój.


Imiona i nazwiska uzgadniane są wcześniej (przed wcieleniem w ciało) z duszami, które będą w danym życiu naszymi rodzicami.


Ciekawi mnie skąd to wiesz Lucyno D.? Możesz podać źródło?
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #21 : Luty 27, 2009, 19:12:08 »

Cytuj
Ciekawi mnie skąd to wiesz Lucyno D.? Możesz podać źródło?

Źródło? Zsumowana wiedza wynikająca z różnych lektur :-)

Wszystko jest matematyką. Wszystko jest tak pięknie zaprogramowane, że nam ciężko w to uwierzyć. A zagrajcie w jakąś nowoczesną grę komputerową, nie znam się na nich, ale może: The Sims?  I teraz pomyślcie, jakie skomplikowane kody musiały zostać napisane, by ta gra działała tak, jak działa, by tyle różnych scenariuszy było dostępnych. A taka gra to nic w porównaniu z grą życia, jaką na Ziemi rozgrywamy.

Na logikę trzeba jeszcze wziąć to, że ogólnie zgadzamy się, że nasze życia są z grubsza planowane (pewnie nie w szczegółach, ale najistotniejsze rzeczy - na pewno). Nasz plan musi być więc kompatybilny z:
- planami rodziców i innych, najważniejszych postaci naszej sceny życia
- wpływem gwiazd na nasze życie (data i miejsce urodzenia)
- wibracjami miejsc życia, imion, nazwisk, przydomków i ważnych numerów
- liniami na rękach
- i pewnie jeszcze innymi rzeczami, o których jeszcze nie wiem lub w tej chwili nie pamiętam.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #22 : Luty 27, 2009, 19:26:03 »

tu nie ma już źródeł w rozumieniu ludzi to jest dosłownie ŹRÓDŁO PIERWOTNE - to jest wiedza wyższa i pewni ludzie takie rzeczy wiedzą... ale zmartwię was - w większości nie odczytacie przesłania zawartego w imieniu i nazwisku bo do tego trzeba być już na bardzo wysokim poziomie - w moim przypadku trwało do 10 lat a może nawet 25 bo od urodzenia zostałem z tym oswojony dzięki rodzicom...

powiem więcej niż Lucyna D. - w chwili narodzin zapominamy po co się narodziliśmy i wszelkie poprzednie wcielenia i cel jaki mamy na ziemi - rozwój duchowy służy przypomnieniu tego sobie i podążeniu tą drogą właśnie - gdy się dojdzie na szczyt odnajdzie się perłę, którą zagubiło się w dniu narodzin!!!

718'
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #23 : Marzec 01, 2009, 15:36:52 »


Założyłam ten temat , abyśmy mogłi zrobic pewne dość ciekawe  badanie..

Chodzi mi o to , abyśmy sami zobaczyli w jakis sposób następuje takie przyciąganie się konkretnych wibracji , oraz jakie wibrację przeważają tu w naszej społeczności na forum......

 Z mojej daty urodzenia wynika suma 36,  czyli 3+6=9
 I  co mam o tym myśleć, bo nie mam zielonego pojęcia co  9
 oznacza?

Jest ktoś na forum, komu  z daty urodzenia wychodzi  9.
Może Ptak ma 9 Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2009, 15:41:31 wysłane przez astro » Zapisane
mr_Azathoth
Gość
« Odpowiedz #24 : Marzec 01, 2009, 17:49:57 »

Gematrikon        7
Nous                7
psyche             7
soma                7
Cykl wzrostowy 6 -> 7

Z imienia ktore sam sobie wybralem:
Gematrikon    9
nous            9
psyche         99   [dlaczego dwie 9?]
soma            9
Cykl wzrostowy 1 -> 8
-----------------------
Twoja liczba życia 7

Wciaz 7 ciagle kreca sie do okola mnie 7;] Liczne spotkania z bioenergoterapeutami, badanie aury itp..... Jednak ciagle slyszalem ze mam sie nie zajmowac praktycznie "magia".
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

film amigos pifpaf world-of-pandas devilssoldiers