Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 18:53:56


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: WSPÓLNE MEDYTACJE... - sprawy bieżące  (Przeczytany 25302 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« : Marzec 05, 2009, 19:13:34 »

Termin medytacji:

Każda niedziela i poniedziałek, godz. 22:30(czasu polskiego).

Kto ma czas medytować w oba te dni, niech medytuje i w niedz. i w pon., a kto ma czas tylko w jednym z tych dwóch, może medytować tylko raz - kiedy mu lepiej pasuje Uśmiech

Pierwsza wspólna medytacja - w niedzielę 8 marca 2009 r. o 22:30.


Aby zaczynać w tym samym czasie proponuję zsynchronizować zegarki wg tego:
http://wwp.greenwichmeantime.com/info/current-time.htm
Na środku jest czas GMT, aby uzyskać czas polski trzeba dodać 1 (w czasie zimowym) lub 2 (w czasie letnim) godziny, czas z twojej strefy czasowej powinien być też po lewej stronie.


Temat najbliższej medytacji:
O miłość dla Ziemi. Poślijmy Ziemi tyle miłości, ile tylko jesteśmy w stanie jej dać.


Pozdrowienia i Moc dla wszystkich Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2009, 20:35:06 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 06, 2009, 23:13:30 »

Czy jest tez ustalony czas do pierwszej medytacji i proponuje abysmy wszyscy pierwszego dnia zapalili swiece.
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #2 : Marzec 09, 2009, 00:22:23 »

I jak odczucia po pierwszej sesji?
Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #3 : Marzec 09, 2009, 08:08:59 »

moje strasznie dziwne.. chyba wwpadlem w jakis trans
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Marzec 09, 2009, 15:05:33 »

ja po paru minutach zasnąłem, bo miałem wczoraj męczący dzień, ale dziś już będę wypoczęty
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #5 : Marzec 09, 2009, 19:28:29 »

Ciekawe. Ja musiałem w pewnym momencie przerwać, po ok 10-ciu min., bo mi światło zgasło. Myślałem, że ktoś mi robi psikusa. Usiadłem ponownie i znów zaczęło gasnąć, a poza tym zacząłem mieć takie odczucie jak w czasie pobytu na Ślęży. Od głowy do stup przechodziły mnie takie jakby ciarki, ale nie zimno. Systematycznie z każdym wdechem.
Zapisane
mona11
Gość
« Odpowiedz #6 : Marzec 09, 2009, 20:18:46 »

cudowny spokój i radość.
jakiego nigdy nie dostałam w ciągu 15 minut.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Marzec 10, 2009, 11:30:26 »

teraz poszło mi lepiej, ale muszę jeszcze powiczyc - codziennie Uśmiech
bo nie jestem tak do końca przyzwyczajony do tej pory dnia
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
poufne
Gość
« Odpowiedz #8 : Marzec 12, 2009, 00:09:51 »

Ja nigdy nie mam wystarczająco czasu na medytacje. Na początku moja medytacja polegała na oddychaniu i wizualizacji energii która spływa do mojej czakry korony. Obecnie jest to medytacja z oddechem, wsłuchiwaniem się w odgłosy bez jakichkolwiek myśli, następnie tworzenie czegoś w rodzaju momentu ciszy, po tym wizualizacja mnie jako energii która jest wolna od materii, po tym wizualizacja mojego "rajskiego azylu", później wizualizacja mnie w otoczeniu wszechświata, następnie wizualizacja mojej świadomości która obudza kolejno wszystkie czakry;D Od wczoraj dołożyłem do tego wszystkiego element skupienia się na świeczce i wiem że jest to najwspanialszy rodzaj medytacji - można skupić się na aurze płomienia, dodatkowo doświadczyłem niezwykłego zjawiska! Skupiłem się na aurze która znajdowała się nad świeczką, oczyściłem umysł ze wszystkich myśli, po pewnym czasie zobaczyłem czerwoną kuleczkę wielkości groszku, która tanecznym ruchem unosiła się do góry aż znikła Chichot COOOL Język ahhh zapomniałem napisać ile to zajmuje - tylko 40minut
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2009, 00:13:45 wysłane przez poufne » Zapisane
secularus
Gość
« Odpowiedz #9 : Marzec 12, 2009, 02:15:50 »

Ze świeczką nie medytowałem jeszcze ale na pewno spróbuje Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2009, 02:17:01 wysłane przez secularus » Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #10 : Marzec 12, 2009, 23:29:18 »

Noo ten
tylko uważajcie na demony, hehe
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #11 : Marzec 13, 2009, 11:27:02 »

Noo ten
tylko uważajcie na demony, hehe

O kurcze, aż strach się bać. Nie strasz nas.  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2009, 11:27:32 wysłane przez Dariusz » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Marzec 13, 2009, 16:14:17 »

no, to perfect Uśmiech
dopracowałem już medytacje przez kilka dni intensywnych ćwiczeń, wsparłem się Reiki i efekty są zachwycające, stan relaksacji, a nawet transu osiągam bardzo szybko
no i wiem, że moja medytacja jest skuteczna, dzisiaj wypróbowałem Reiki na konkretną sytuację (intencję) - efekty przerosły moje oczekiwania Chichot
tak więc u mnie jest dobrze, a nawet bardzo dobrze, choć bez Reiki byłoby mi dużo ciężej

==========

Temat najbliższej medytacji:
Abyśmy cieszyli się lepszym zdrowiem.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2009, 16:21:34 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #13 : Marzec 13, 2009, 16:29:31 »

No to gratulacje. Ja muszę radzić sobie bez reiki, a również dopiero raczkuję w medytowaniu.
Zapisane
poufne
Gość
« Odpowiedz #14 : Marzec 13, 2009, 19:14:47 »

tom1ek jak w takim razie wygląda twoja medytacja i jakie masz doznania?
Zapisane
secularus
Gość
« Odpowiedz #15 : Marzec 14, 2009, 03:26:33 »

Dariusz  ja równierz radzę sobie bez reiki i medytuje regularnie może ze dwa miesiące. Z osiągnięciem stanu relaksacji czy nawet transu nie mam już żadnych problemów. Cierpliwość zostaje wynagradzana i możesz być tego pewny. Od nie dawna medytuje na konkretną sytuację jak to tom1ek określił intencję. Efekty naprawdę przerastają oczekiwania. Kilka ciężkich  z pozoru dla mnie spraw poszło jak po maśle i do dziś się temu dziwie. Najważniejsza jest wiara w cel i to w zasadzie jeden warunek (mam oczywiście na myśli realne dążenia) Pozdrawiam               
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Marzec 14, 2009, 08:58:49 »

tom1ek jak w takim razie wygląda twoja medytacja i jakie masz doznania?

kieruję dłonie w górę i albo proszę o Moc, albo ją wysyłam

zawsze czuję wtedy intensywne mrowienie na środkach dłoni, zdarza się też że przechodzi ono falami po całym ciele, ostatnio też czuję bardzo intensywne ciepło w całym ciele - wcześniej czułem tylko w miejscach, które wymagały wyleczenia; jest jeszcze zjawisko delikatnego chłodu w okolicach 3-ego oka

no, a jeśli zdarzy już mi się wpaść w trans, to wiadomo... ehh... nie potrafię precyzynie opisac... organizm śpi, ale świadomośc nie
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #17 : Marzec 21, 2009, 20:55:51 »

Tak bardzo sie ciesze razem z Wami ze i u Was medytacja daje wspaniale wyniki. Mi o to chodzilo, ze dzieki skupieniu sie , poswieceniu 15-30 min
mozna sie odprezyc, umysl odblokowac, a potem dalej przystapic do codziennych zajec. Mi tez to bardzo pomaga, oczywiscie z Reki jest to wszystko calkiem inaczej. Reki pomaga mi niekiedy utulic czlowieka cierpiacego nie dotykajac go, powiedziec mu pare slow otuchy. Robcie to dalej, czym dalej tym bedziecie bardziej zadowoleni i niekiedy zaskoczeni, ta droga poprowadzi Was do wewnetrznego spokoju, opanowania, zrownowazenia. Probojcie
usiasc w parku na lawce, zamknc na moment oczy, oddychac gleboko, postarac sie wsluchac w powiew wiatru, spiew ptakow, zapach kwiatow, trawy,
szum drzew.Zauwazycie ze juz dawno tak nie odbieraliscie swiata ktory Was otacza. Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie i prosze piszcie o swoich przezyciach.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Marzec 22, 2009, 13:36:01 »

dzisiaj kolejna medytacja - będę medytował na pewno, czekam tylko aż nastanie 22:00
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
kot
Gość
« Odpowiedz #19 : Marzec 22, 2009, 13:54:09 »

Tom1ek!-medytacja rozpoczyna się o 22:30.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Marzec 22, 2009, 14:36:51 »

a ja sobie zawsze rozpoczynam wczesniej
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Marzec 27, 2009, 15:55:27 »

Temat najbliższej medytacji:
O miłość dla Ziemi. Poślijmy Ziemi tyle miłości, ile tylko jesteśmy w stanie jej dać.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Marzec 28, 2009, 10:12:57 »

Max Igan organizuje globalne wznoszenie świadomości poprzez medytacje miłości 10 kwietnia. (zaraz sie posypią gadki ze tak nie mozna bo astral to zje .. otóż nie bo chodzi o miłośćna ziemi)
Wracając 11 kwietnia , nie rozkminiłem jaka godzina bo nie wiem na jakiej podstawie to przeliczyć . Ale !
Podono wystarczy 1 % ludzi by zaczeli medytować w miłości by obudzić reszte świata , ciekawe i warte spróbowania .

podaje linka :
http://www.youtube.com/watch?v=aCuwUL0yFg0

Tutaj szczegóły:
http://www.thecrowhouse.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=340&start=0

tutaj mechaniczne, ale zrozumiałe tłumaczenie na j.polski:
http://translate.google.pl/translate?prev=hp&hl=pl&js=n&u=http%3A%2F%2Fwww.thecrowhouse.com%2Fforum%2Fviewtopic.php%3Ff%3D1%26t%3D340%26start%3D0&sl=en&tl=pl

Czyli ta medytacja będzie 11 kwietnia (sobota) o 23:00 24:00 (edytowano - zmiana czasu w Polsce na letni) czasu polskiego.
Na razie kilkadziesiąt osób się zgłosiło. Kto chce może też się dołączyć.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2009, 14:37:30 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapitan
Gość
« Odpowiedz #23 : Marzec 30, 2009, 13:55:50 »

GMT różni się od UTC - między UTC w tej chwili mamy 2 godziny różnicy (UTC jest uniwersalnym czasem na świecie podawanym miedzy innymi dla komunikacji lotniczej, Brytyjczycy tez przesuwali zegarki o godzinę - róznica miedzy GMT a UTC jest tez 1 godzinę)
mozna przenieś ten post tam gdzie potrzeba. Przepraszam za zasmiecanie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2009, 20:29:04 wysłane przez Kapitan » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Marzec 30, 2009, 20:35:23 »

GMT różni się od UTC - między UTC w tej chwili mamy 2 godziny różnicy (UTC jest uniwersalnym czasem na świecie podawanym miedzy innymi dla komunikacji lotniczej, Brytyjczycy tez przesuwali zegarki o godzinę - róznica miedzy GMT a UTC jest tez 1 godzinę)
mozna przenieś ten post tam gdzie potrzeba. Przepraszam za zasmiecanie.

dzięki
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

managerzuzlowy fifa11 companions magicalespackluporum truegaming