Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 22:36:39


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ataki Astralne  (Przeczytany 16029 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #25 : Marzec 08, 2009, 21:19:12 »

Michale, moim zdaniem to co opisujesz wcale nie musi być atakiem, ale niech się wypowiedzą ci, którzy wiedzą o tym coś więcej. Ja jestem laikiem. Moze trochę liznąłem teorii.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #26 : Marzec 08, 2009, 21:23:46 »

michal1944 - nie, to jest sprawa czysto biologiczna. Nie pamiętam dokładnie, jak się nazywa, ale dopytam znajomego i Ci powiem.
Zapisane
michal1944
Gość
« Odpowiedz #27 : Marzec 09, 2009, 15:39:09 »

OK,będę wdzięczny jak napiszesz jak to się nazywa.Pozdrawiam
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #28 : Marzec 10, 2009, 07:41:17 »

OK,będę wdzięczny jak napiszesz jak to się nazywa.Pozdrawiam

Hmmm, dotarłem do nazwy "potocznej" - kiedyś zwano takie zjawisko "Dusiołkiem" (skojarzenie z wyobrażeniem pewnego niższego demona, z tego, co pamiętam). Obecnie na razie nie dotarłem do nazwy medycznej, ale jestem w trakcie. Nazwę potoczną podaję, byś też mógł już w tym czasie szukać, będzie szybciej, jak dwoje ludzi poszuka Uśmiech

Pozdrowienia

Tene
Zapisane
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #29 : Marzec 10, 2009, 08:21:40 »

Powiedzcie co to jest, atak czy co?
Mianowicie często podczas snu odzyskuje świadomośc, otwieram oczy .,zaczynam czuć niepokój. serce zaczyna szybciej bić nie mogę sie ruszać,w pewnym momencie ktoś sie pojawia ,badz nie i czuje w okolicy całego ciała a przeważnie w kręgosłupie  bardzo duży przypływ ciepła i jakby bólu,o co chodzi co to może byc?,pytałem się tej istoty czego chce niestety nie uzyskałem odpowiedzi.

Paraliż przysenny, jest zjawiskiem czysto biologicznym, świadomość budzi się wcześniej (faza REM się kończy)
kiedy ciało jeszcze śpi, za szybko mózg wchodzi w stan Theta.
Objawia się porażeniem mięśni (katapleksja) przy jednoczesnym zachowaniu pełnej świadomości
bardzo nieprzyjemne uczucie, towarzyszy tez temu "wrażenie obecności".
Jest to psychologicznie wytłumaczalne.
Cytuj
Zjawisku temu towarzyszą zazwyczaj bardzo nieprzyjemne doznania psychiczne, takie jak wrażenie ogłuszającego dudnienia lub dzwonienia w uszach, bezwładnego spadania, wykręcania ciała, przygniecenia klatki piersiowej lub kończyn. Prawie zawsze towarzyszy mu przyśpieszony rytm serca oraz uczucie strachu. Podczas paraliżu możliwe jest również występowanie różnego rodzaju halucynacji, zarówno wzrokowych jak i dotykowych. Notorycznie powtarzający się paraliż przysenny jest zazwyczaj związany z zespołem chorobowym zwanym narkolepsją, ale występuje też epizodycznie u osób zdrowych (różne źródła podają, że około 30-50% populacji przynajmniej raz w życiu doświadczyło paraliżu sennego) jako rzadko spotykana anomalia. W takim przypadku przyczyną porażenia mięśni jest zahamowanie neuronów w rdzeniu kręgowym odpowiadających za utrzymywanie napięcia mięśniowego wywołane przez impulsy z mózgu. Stan taki występuje fizjologicznie podczas snu i zapobiega wykonywaniu przypadkowych ruchów ciała. Ze zjawiskiem paraliżu przysennego mamy do czynienia wówczas, gdy mózg zaczyna wysyłać owe impulsy w niewłaściwym momencie: przy gwałtownym wybudzaniu się ze snu w fazie REM, lub podczas zasypiania, gdy nie doszło jeszcze do utraty świadomości.
W czasie paraliżu przysennego jedyną grupą mięśni na które można mieć świadomy wpływ są mięśnie oddechowe. Wykonywanie szybkich i gwałtownych zamierzonych wdechów i wydechów może ułatwić wybudzenie się, jednakże stan paraliżu trwa na ogół krótko i w ciągu kilku minut samoistnie przechodzi w całkowite wybudzenie lub sen.

Połączone też jest to często z bezdechem,(to już może być groźne)
Kilka razy to miałem,i nie ma to nic wspólnego z Ufo czy demonami.
Choć w średniowieczu mylono to z sukubami i inkubami i zabijano za to niewinnych ludzi.
Podobnie też, można to leczyć, jako tzw. zaburzenia snu.
Temat ten, przerabiałem szczegółowo w okresie mojego zainteresowania, "wzięciami".
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #30 : Marzec 10, 2009, 08:45:51 »

O, dzięki Redmuluc, właśnie ta nazwa mi wypadła z głowy Uśmiech

Pozdrowienia

Tene
Zapisane
michal1944
Gość
« Odpowiedz #31 : Marzec 10, 2009, 15:57:28 »

Dzięki Dariusz,Tenebrael i redmuluc za odpowiedzi,mówiąc szczerze to myślałem że to jakieś "wzięcia" bądz kontakty z za światami,ale dobrze że mnie "sprowadziliście na ziemie":-)
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kl7 kuro-shiro-academy goldcraft rezerwat-mustangow x22-team