Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 18:35:21


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tryb REPUTACJI aktywowany.  (Przeczytany 14972 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« : Marzec 22, 2009, 14:18:01 »

Na forum została eksperymentalnie aktywowana reputacja.

Cytuj
Reputacja to możliwość pokazania popularności użytkownika na forum. Użytkownicy, mogą zagłosować na innych użytkowników klikając 'popieram' lub 'potępiam' (lub inne ustawione w opcjach). Administrator może zmienić minimalną ilość wiadomości napisanych przez użytkownika, powyżej której użytkownik ma prawo zdobywania reputacji, czas pomiędzy głosowaniem na tego samego użytkownika, oraz czy admini również muszą czekać.

Zezwolenie na głosowanie jest ustawiane dla grupy, lub użytkownika poprzez zezwolenia.

Przy kazdym użytkowniku jest teraz:
Kod:
Reputacja +0/-0
[Ok]  [ekhemm...]

Rangi oparte na ilości wiadomości (+ilość gwiazdek) pozwalają szybko określić aktywność w pisaniu postów przez danego użytkownika.
Reputacja oceni styl wypowiedzi danego użytkownika oraz jej jakość.

Nie jest ważne, czy ktoś jest przeciwnikiem, czy zwolennikiem Projektu. Jeśli na forum zachowuje się kulturalnie, przestrzega Regulaminu i Netykiety, nie spamuje, nie offtopuje, nie obraża innych, tylko prowadzi kulturalne polemiki - można dać takiej osobie [Ok].

Wzmocnić komuś reputację (zagłosować kolejny raz na +1 lub -1) można tylko raz na 720 godzin (30 dni). Natomiast zmienić swoją decyzję (zagłosować przeciwnie niż wcześniej głosowaliśmy) można w każdej chwili. Reputację mogą ustanawiać osoby mające rangę co najmniej "Boss", czyli minimum 300 wiadomości napisanych na Forum.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 14:56:25 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Blad
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 22, 2009, 14:22:55 »

napisalem odpowiedz zanim ty napisales tego posta,, napisalem w pegierzu Uśmiech
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 22, 2009, 14:55:21 »

Reputację mogą ustanawiać osoby mające rangę co najmniej "boss", czyli minimum 300 wiadomości napisanych na Forum.

tak tylko dodam, że właśnie policzyłem wszystkich i na chwilę obecną jest takich osób na tym forum 21
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 14:57:29 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Michał
Gość
« Odpowiedz #3 : Marzec 22, 2009, 15:19:24 »

ale po co to Coś
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #4 : Marzec 22, 2009, 15:21:34 »

pomysł zły, żeby nie powiedzieć głupi! nie sprawdzi się - ludzie będą się teraz na wzajem oceniać wobec sympatii osbistych a to nic ciekawego bo wszyscy się tutaj mniej lub bardziej nie luibimy jak widać - przykład wiadomo, że dam artqowi minus tak jak on mi bo to silna pokusa a mało ma to wspólnego z jego reputacją!

napisałem 1000 postów a mam reputację -2 - żałosne! nie z mojej strony ale z waszej  Z politowaniem

jak można mieć reputację -2 siedząc na forum od 3 lat ponad i robiąc coś dla PROJEKTU CHEOPS, pisząc ciągle COŚ DLA INNYCH BEZINTERESOWNIE  Coś

pomysł wybitnie chybiony - merytorycznie i neutralnie POTĘPIAM!!!

cytując hoolsów - "CHWDP - tylko Bóg może nas oceniać", to nie płytkie ale prawdziwe, a takie coś wprowadzać na TAKIM forum - iście katolickie zagranie - "wierni teraz będą oceniać księży"

P.S. usnięcie moich 13 postów też jest żałosnym posunięciem - widać tutaj panuje NFO - New Forum Order  Z politowaniem

718'
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 15:23:48 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #5 : Marzec 22, 2009, 15:25:40 »

pomysł zły, żeby nie powiedzieć głupi! nie sprawdzi się - ludzie będą się teraz na wzajem oceniać wobec sympatii osbistych a to nic ciekawego bo wszyscy się tutaj mniej lub bardziej nie luibimy jak widać

mogę się podpisać pod tym postem kapłana.. to się chyba nie sprawdzi w takim miejscu jak tutaj..
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #6 : Marzec 22, 2009, 15:40:40 »

dałem Ci plusa bo jesteś dobrym modem - i to ma sens - ale jak mają mnie inni oceniać?! na jakiej podstawie? nic nie wiedzą o mnie w sumie przecież! niedługo będe miał mnóstwo minusów i ludzie nie będą chcieli czytać tego co piszę skoro mam taką niską reputację - powtarzam - pomysł się TUTAJ nie sprawdzi a czemu? - wyjaśnię to jednym zdaniem i może zrozumie to pomysłodawca:

ZWOLENNICY BĘDĄ DAWAĆ MINUSY PRZECIWNIKOM PROJEKTU - A CI IM!!!

pogorszy to tylko wojnę i osobiste animozje wiem, ze minusa dali mi blad i arteq - ja im też ale PO CO TO Coś
POPTĘPIAM POMYSŁ!

718'
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 15:41:32 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #7 : Marzec 22, 2009, 16:09:53 »

Tomku, a może wstawisz ankietę?

Kapłanie - tym razem muszę ci przybić "piątkę".. jestem podobnego zdania.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #8 : Marzec 22, 2009, 16:20:56 »

Ja od siebie powiem,że nie przyłączę się do negatywnej oceny znaczkiem wartości wypowiedzi któregokolwiek z forumowiczów przyznając minusik,bo to tak jak w życiu nietaktem jest komuś powiedzieć,że nisko oceniamy to co mówi,czyli że jest głupi.


Teoretycznie i w praktyce powinniśmy dążyć do tego,abyśmy wzajemnie się szanowali i nie oceniali minusikami wartości naszej wypowiedzi a wprowadzanie znaczków może wywołać negatywne emocje i dodatkowo skonfliktować towarzystwo.









Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #9 : Marzec 22, 2009, 16:25:37 »

Też myślę że to nie wniesie nic dobrego
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #10 : Marzec 22, 2009, 16:30:12 »

to nie fotka.pl żeby się oceniać  Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #11 : Marzec 22, 2009, 16:31:17 »

pomysł zły, żeby nie powiedzieć głupi! nie sprawdzi się - ludzie będą się teraz na wzajem oceniać wobec sympatii osbistych a to nic ciekawego bo wszyscy się tutaj mniej lub bardziej nie luibimy jak widać - przykład wiadomo, że dam artqowi minus tak jak on mi bo to silna pokusa a mało ma to wspólnego z jego reputacją!

wiem, ze minusa dali mi blad i arteq

Kłamiesz bezczelnie chłopcze i znowu wychodzi tutaj Twoja małostkowość, jak i kolejny dowód na to, że to co przedstawiasz jako prawdę wcale nią nie jest. Zapewniam, że nie dałem i nie zamierzam dać Ci zarówno "plusa" jak i "minusa" - możesz poprosić adminów o podgląd i sam się o tym przekonasz. To, że sam wielokrotnie dałeś dowody na kierowanie się w dyskusji uprzedzeniami nie oznacza to automatycznie, że wszyscy tak się zachowują. Pomysł z ocenami jest dla mnie praktycznie neutralny, nie mam nic przeciwko, ale też nie uważam, że wprowadzi znaczną poprawę jakościową. Z minusów nie będę korzystał bo dla mnie takie rozwiązanie jest zbyt ubogie i anonimowe - jeżeli mam coś do zarzucenia komuś to chcę powiedzieć wprost i dodatkowo uzasadnić.

napisałem 1000 postów a mam reputację -2 - żałosne! nie z mojej strony ale z waszej  Z politowaniem
jak można mieć reputację -2 siedząc na forum od 3 lat ponad i robiąc coś dla PROJEKTU CHEOPS, pisząc ciągle COŚ DLA INNYCH BEZINTERESOWNIE  Coś
P.S. usnięcie moich 13 postów też jest żałosnym posunięciem - widać tutaj panuje NFO - New Forum Order  Z politowaniem
Oczywistym jest, że oceny widoczne na tym forum będą odzwierciedleniem ocen naszej postawy na tym forum i nie będą wbijane do dowodów osobistych. Więc nie ma co płakać i narzekać przesadnie. Od nas zależy czy w ogóle będziemy oceniali a jeżeli tak to czy w sposób możliwie obiektywny - to sprawa każdego z nas i naszego sumienia. Nie wiem również dlaczego miałbym się złościć na kogoś za minusa skoro tak mnie postrzega - nie zamierzam odmawiać komukolwiek prawa do oceny. Pisząc na forum automatycznie się na to godzę. Nie rozumiem dlaczego tak trudna miałaby być do przełknięcia negatywna ocena moich postów?

Nie jest dla mnie również zrozumiałym dlaczego ktokolwiek miałby mieć na tym forum większe prawa ze względu na większą ilosć postów. Czy mógłbyś mi wytłumaczyć dlaczego ja np. miałbym w związku z liczbą postów większe prawa niż. np. Wiki czy _Laguna? Czy naprawdę ilość ma automatycznie wyznaczać jakość? Nie wydaje mi się...
Dlaczego tylko Ty podnosisz larum o usunięcie kilku postów które były spamem/offtopem. Zważ, że nikt inny nie ma zastrzeżeń co do tego, że ich usunięcie było po prostu porządkiem?
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #12 : Marzec 22, 2009, 17:58:24 »

Reputacja to poprostu dobry motywator do pisania na temat i jak "ludź do ludzia", a srają na samą myśl ci, którzy wiedzą, że czasami o pare słów za dużo nasmarowali. A że ktoś napisał 1000 postów? Jakie to ma znaczenie?
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Marzec 22, 2009, 18:04:28 »

ale po co to Coś

odp:
Cytuj
Reputacja oceni styl wypowiedzi danego użytkownika oraz jej jakość.

To proste.
Ponadto będę czasem dodawał ujemne punkty ludziom, którzy łamią Regulamin, ale nie aż tak mocno żeby dostać bana. Punkty dodatnie mogą też być dodatkowo dodawane gratisowo, np. za pracę na rzecz Forum.

Jak dla mnie trochę dziwne jest pytanie "po co?". Wskaźnik reputacji, jest wskaźnikiem reputacji. Jest tym, co oznacza:
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2574055

Tak samo jak jest wskaźnik ilości wiadomości, itp.

napisałem 1000 postów a mam reputację -2 - żałosne! nie z mojej strony ale z waszej  Z politowaniem

Bo reputacja nie jest zależna od ilości postów, tylko od ich jakości. Można mieć tylko 60 postów, a reputację +10
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 18:05:44 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #14 : Marzec 22, 2009, 18:41:00 »

popełniasz tom1ek WIELKI BŁĄD!!! a zapłacisz za to rozpieprzeniem TWOJEGO forum - nie wiem czy wiecie ale to jest NIE OFICJALNE FORUM PROJEKTU CHEOPS jak podaje strona oficjalna pod linkiem...

cóz to już wasz problem - forum osiągnęło DNO - a ja na dno nie idę ale w górę...

tom1ek - dla nas TWOJE zachowanie jest DZIWNE - to Twoje forum czy NASZE WSPÓLNE?! - NAM (osobom, które się wpisały jako przeciwnicy takiego pomysłu!) się to nie podoba a Ty swoje...

rzadko kiedy można powiedzieć o adminie, że to co robi...

ehh, szkoda słów...

718'
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 18:43:27 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #15 : Marzec 22, 2009, 18:47:00 »

kapłanie.. spokojnie..  Cool jak ty się zawsze nakręcasz..

pożyjemy, zobaczymy jak to będzie z tym nowym wynalazkiem.

po co zaraz te emocje?
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #16 : Marzec 22, 2009, 18:54:41 »

Cytuj
Ja od siebie powiem,że nie przyłączę się do negatywnej oceny znaczkiem wartości wypowiedzi któregokolwiek z forumowiczów przyznając minusik,bo to tak jak w życiu nietaktem jest komuś powiedzieć,że nisko oceniamy to co mówi,czyli że jest głupi.


Teoretycznie i w praktyce powinniśmy dążyć do tego,abyśmy wzajemnie się szanowali i nie oceniali minusikami wartości naszej wypowiedzi a wprowadzanie znaczków może wywołać negatywne emocje i dodatkowo skonfliktować towarzystwo.

uważam tak samo Uśmiech

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #17 : Marzec 22, 2009, 19:17:25 »

no to może ankieta, tudzież referendum? 
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #18 : Marzec 22, 2009, 19:26:19 »

System Ciekawy ale ma ogromną wadę.
Pamiętam jak na forum chyba Infry też takie coś jest napisałem jednego posta i dostałem od razu minusa za to że komuś się nie podobało że napisałem coś co mogło wnieść ciekawe informacje do dyskusji?

Gdzie tu sprawiedliwość.

Nowi użytkownicy będą od razu piętnowani i tak samo będzie z zwolennikami i przeciwnikami PCh.

I właśnie dlatego na foum INFRY jak się nie mylę już nie zaglądam.

Ale jak chcecie sobie wbijać nóż w plecy wasza strata.

Pozdro
Mora

PS: Widzę że mam -1 ciekawe za co?
Niech zgadnę jestem przeciwnikiem PCH!

Dodatkowo powiem że mnie już na tym forum nie zobaczycie bo nie da się prowadzić tutaj rozmowy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 19:29:06 wysłane przez Mora » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #19 : Marzec 22, 2009, 19:33:13 »

System Ciekawy ale ma ogromną wadę.
Pamiętam jak na forum chyba Infry też takie coś jest napisałem jednego posta i dostałem od razu minusa za to że komuś się nie podobało że napisałem coś co mogło wnieść ciekawe informacje do dyskusji?

Gdzie tu sprawiedliwość.

Nowi użytkownicy będą od razu piętnowani i tak samo będzie z zwolennikami i przeciwnikami PCh.

I właśnie dlatego na foum INFRY jak się nie mylę już nie zaglądam.

Ale jak chcecie sobie wbijać nóż w plecy wasza strata.

Pozdro
Mora

PS: Widzę że mam -1 ciekawe za co?
Niech zgadnę jestem przeciwnikiem PCH!

Dodatkowo powiem że mnie już na tym forum nie zobaczycie bo nie da się prowadzić tutaj rozmowy.

zaskoczę sam siebie - to gwóźdz do trumny NIE OFICJALNEGO FORUM PCH - zgadzam się z Morą! a i nie dałem Ci minusa - jakoś nie miałem takie potrzeby - ja mam DWA - widzę, że jestem mocnym zwolennikiem więc - co za debilizmy, żal.pl i tyle Z politowaniem

też tu nie będę już zagląłdać często bo się tutaj nie da prowadzić rozmowy, bany za pół darmo, do d... z taką robotą!!!

a ocenzurowanie mojego bannera i adresu strony - słów mi zabrakło, żeby określić takie coś...

718'
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 19:34:48 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #20 : Marzec 22, 2009, 19:44:08 »

pomysł zły, żeby nie powiedzieć głupi! nie sprawdzi się - ludzie będą się teraz na wzajem oceniać wobec sympatii osbistych a to nic ciekawego bo wszyscy się tutaj mniej lub bardziej nie luibimy jak widać - przykład wiadomo, że dam artqowi minus tak jak on mi bo to silna pokusa a mało ma to wspólnego z jego reputacją!

napisałem 1000 postów a mam reputację -2 - żałosne! nie z mojej strony ale z waszej  Z politowaniem

jak można mieć reputację -2 siedząc na forum od 3 lat ponad i robiąc coś dla PROJEKTU CHEOPS, pisząc ciągle COŚ DLA INNYCH BEZINTERESOWNIE  Coś

pomysł wybitnie chybiony - merytorycznie i neutralnie POTĘPIAM!!!

cytując hoolsów - "CHWDP - tylko Bóg może nas oceniać", to nie płytkie ale prawdziwe, a takie coś wprowadzać na TAKIM forum - iście katolickie zagranie - "wierni teraz będą oceniać księży"

P.S. usnięcie moich 13 postów też jest żałosnym posunięciem - widać tutaj panuje NFO - New Forum Order  Z politowaniem

718'

Można, jeden masz odemnie za twoje zachowanie, ublizanie innym, personalnie czy tez bezosobowo, naruszając czyjes wartości religijne. Poza tym twoje kompleksy, ktore próbujesz zakryć butą i chęcią przewodzenia obojętnie gdzie i obojętnie na jakim polu, najlepiej na każdym. mysle ze nie jest to twoja wina a wartosci i poczucia wlasnej wartosci (ktore na silę próbujesz wszystkim wmówić) które w ciebie wpojono a co najważniejsze oszukujesz samego siebie. Nie docierają do ciebie prośby innych ludzi, chcesz isc do celu po trupach, a cel ten jest conajmniej ulotny. Do dzisiaj nie otrzymalem odpowiedzi na pytanie (powtórzone 2 razy) kto dał ci prawo i pewność że twoja interpretacja jest wlasciwa, prawdziwa i jedyna? niestety nie otrzymalem odpowiedzi. Brak u ciebie szacunku dla samego siebie co okazujesz poprzez brak szacunku do innych ludzi i ich przekonań. Nie potrafisz przyznac sie do bledu, nawet jezeli wierokrotnie tobie przedstawiono dowody. Ty potrzebujesz aplauzu. Nawet teraz nie potrafisz przyjąć z pochylona glową ze są dwie osoby, którym nie odpowiada twoje zachowanie,, conajmniej dwie, dwie które się jasno określiły. Wyrzucasz twoje wielkie załugi dla PCH i za co cie tak naprawde ci ludzie nie lubią? przeciez tyle dla nich zrobiłes. Twoj atak na forum to juz zagranie dziecka z piaskownicy, myslisz ze my jestesmy tutaj dla tego ze to forum jest oficjalne. lub nieoficjalne?? ja jestem tutaj dla ludzi, madrych ludzi zeby ich posłuchac i poczytac co maja ciekawego do powiedzenia, takich jak Janusz, Dariusz, Rafaela, tene, michał czy kiara (chociaz to dla mnie zupełnie inny tor myslenia) i wielu wielu innych, którzy szukają, znajdują i dziela się swoimi informacjami nie kreując siebie na przywodców i męczenników świata. Myślę ze i tak nie zrozumiesz tego co napisałem, chociaz mam nadzieję ze się mylę i coś do ciebie dotrze. (chociaz wiele razy nie dotarło)
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #21 : Marzec 22, 2009, 19:50:42 »

po za Kiarą tutaj nie ma ciekawych ludzi JUŻ - a z nią wolę pogadać na gadu!

to tyle...

718'
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #22 : Marzec 22, 2009, 19:53:42 »

Ja tez nikogo oceniala plusami i minusami nie bede. Najlepiej niech kaxdy sam siebie oceni robiac sobie wieczorem 5 minutowa refleksje. Przed samym soba nie ukryje nieczystych intecji.
A doskonaly , , trafiony , czy tez prawdziwy? to byc moga oceny na dany momet za chwile moga byc juz nie aktualne.
Tak wiec po co to? Czemu ma sluzyc?
Wyzywaniu sie niedowartosciowanych i sfrustrowanych userow, ktorych jedyne posty to ocena innych?
Tak naprawde nie wiem co to ma oceniac i w jakim celu Coś Coś Coś

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 19:56:26 wysłane przez Kiara » Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #23 : Marzec 22, 2009, 19:54:17 »

no to jest takie cos jak usun konto, przeciez na sile ani ciebie ani mnie (ani nikogo innego) nikt tu nie trzyma
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Marzec 22, 2009, 20:18:05 »

no to może ankieta, tudzież referendum? 

poczekamy trochę i zrobię ankietę
zresztą tak chciałem zrobić, napisałem że to wprowadzam eksperymentalnie
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kuro-shiro-academy stadniniakonna kl7 playlifegames x22-team