Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 23:45:16


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tryb REPUTACJI aktywowany.  (Przeczytany 14974 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kot
Gość
« Odpowiedz #25 : Marzec 22, 2009, 20:33:15 »

Ale się porobiło niemiło.

Jeśli będziemy się oceniać i na naszej wizytówce będzie to zapisywane,to niczego dobrego to nie przyniesie.

A wręcz na jakość forum niekorzystnie moze wpłynąć.
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #26 : Marzec 22, 2009, 20:40:48 »

boisz sie?? czy wstydzisz?? Bo ja nie. ja nic nie widze zdroznego w tym, oprocz tego ze nie mogę juz zmienic zdania, gdy ludzie sie zmienia, ktos moze oceniac moje wyppowiedzi jako malowartosciowe, nic nie wnoszace do tematu, i jezeli bedzie tego wiekszosc to o czyms swiadczy. swiadczy to o tym ze musze sie poduczyc i poczytac troche ksiazek, jezeli chce sie wypowiadac na jakis temat
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Marzec 22, 2009, 20:46:24 »

albo czasem dla kogoś może być wyraźnym sygnałem że musi się nauczyć dobrych manier itp.
a dla kogoś innego, że wszystko jest ok, przynajmniej w opinii innych, bo dotychczas mogłeś tylko spojrzeć na to samemu
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
kot
Gość
« Odpowiedz #28 : Marzec 22, 2009, 21:19:38 »

Boję się za Ciebie być morze kolego Bladzie,że kiedyś wstyd Ci Twoje wystąpienia przynieść mogą.

Pozwól,że zacytuję fragment Twojej wypowiedzi sprzed godziny powiedzmy,która świadczy,że faktycznie Ty masz jaja i się niczego nie wstydzisz i powiem Ci,że ciężko o bardziej wdupowłazowy tekst a w efekcie póby wymuszania ludzkiej wdzięczności na niektórych wymienionych forumowiczach.



Cytat Blada:
"Twoj atak na forum to juz zagranie dziecka z piaskownicy, myslisz ze my jestesmy tutaj dla tego ze to forum jest oficjalne. lub nieoficjalne?? ja jestem tutaj dla ludzi, madrych ludzi zeby ich posłuchac i poczytac co maja ciekawego do powiedzenia, takich jak Janusz, Dariusz, Rafaela, tene, michał czy kiara (chociaz to dla mnie zupełnie inny tor myslenia) i wielu wielu innych, którzy szukają, znajdują i dziela się swoimi informacjami nie kreując siebie na przywodców i męczenników świata."

Wymienione przez Ciebie osoby zostają przez Ciebie postawione w głupiej sytuacji,bo niezręcznie jest postrzegać kogoś w złym świetle,kto mądrość twoją ogłasza.

Dlatego jestem przeciwny punktowaniu wypowiedzi,gdyż od manipulacji się nie uciekniemy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 21:22:20 wysłane przez kot » Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #29 : Marzec 22, 2009, 21:38:58 »

powiem ci w tajemnicy, tylko nie mow nikomu bo bede mial ze 30 minusów, jak sie o tym dowiedzą. Reputacja jest anonimowa i nikt nie musi sie przed nikim przed tym tlumaczyc, dlaczego tak a nie inaczej, chyba ze chce. Ale wierzę że nikomu nie zdradzisz tej tajemnicy.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #30 : Marzec 22, 2009, 21:57:46 »

Ja nikomu nie powiem ale tu chodzi o to,że Ty sam się dekonspirujesz.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #31 : Marzec 22, 2009, 21:58:44 »

NIEOFICJALNE FORUM PROJEKTU CHEOPS = (NIE) ŚWIĘTA SPOWIEDŹ

teraz każdy wyznaje swoje grzechy i winy i się tłumaczy ale jazda  Duży uśmiech

a ksiądz tom1ek to czyta i daje pokutę albo nie - ban albo nie (bez urazy) Uśmiech

cóz, ciekawe zajawisko...

P.S. dałem Morze plusa mimo, że przez niego dostałem bana i nie jest mi z nim po drodze - fajnie nie?!

718'
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #32 : Marzec 22, 2009, 22:29:05 »

Tom1ek, "tHotalnie" Duży uśmiech zezowata próba 9doświadczenie).
Odpóść to sobie i niech pozostanie jak było.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #33 : Marzec 22, 2009, 23:49:54 »

Dopowiem jeszcze jedną rzecz to jest anonimowe to tym bardziej pogarsza sytuacje.

Ocenianie za co?

Ludzie nie są obiektywni na tym forum.
Ja nikomu minusa i plusa nie dałem a o kasacji konta to ja zdecyduje...

Nawet jak ktoś będzie pisał mądrze a drugiemu się to nie będzie podobało to ten dostanie minusa i co? i nagle się uzbiera takich 20 minusów i dobrze wiecie o czym mówię doprowadzi to do tego że nawet osoby który zachowują kulturę itd. będą mieć minusową reputację a na dodatek jak ktoś to zobaczy to pomyśli a co nie będę kolesia czytał przecież ma tyle minusów.


Pozdro
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #34 : Marzec 23, 2009, 00:19:03 »

Na przykład tak,jak mówisz Mora.

A może być tak,że jak nie lubię Blada(Bladzie-wcale tak nie jest,bo wiem,że prywatnie niejeden browarek w przyjemności moglibyśmy wydudlać),to co miesiąc każdego pierwszego minusik mu strzelę,bo dopiekł mi cholernik strasznie w zeszłym tygodniu i co miesiąc temu,temu,temu,tej,temu i tej będę miusem sprawiedliwość czynił.

Jeśli wątek wymierzania sprawiedliwości plusikowo-minusikowej nas interesuje,to jest to znakomity pomysł.

Miłość i braterstwo zakwitnie wśród nas,wyciągnie niczym ssak ślinę z jamy pacjenta nasze "zalety",co być może niechcianą prawdę o nas samych nam uświadomi,jak bardzo nienawidzimy siebie.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #35 : Marzec 23, 2009, 00:36:28 »

oceniac mozna co ponad 700 godzin wiec mozna miec duzo minusow od tej samej osoby w przeciagu dluzszego czasu!

THOTALNA porażka...

718'
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #36 : Marzec 23, 2009, 01:21:28 »

Kapłanie718.

Nie co 700 godzin,tylko raz w miesiącu.

Przecież wyznaczenie tak wielkiej ilości godzin byłoby śmieszne,mimo,że jest równoznaczne.

Można byłoby wyznaczyć termin w sekundach ale to nie zwalnia z myślenia.
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #37 : Marzec 23, 2009, 01:23:20 »

mysle ze to jest tylko wasz dziwny zreszta punkt widzenia. Pewnie oceniacie po tym co wy byscie zrobili albo po tym co planujecie Uśmiech Zobaczcie ile do tego czasu minusow? to sa wypaczone plany i przewidywania. a czemu nie mozna po miesiacu, kiedy widze poprawe i zaczely mnie interesowac tematy napisane przez np kot  nie dac plusa? zlosliwa zemsta was panowie kiedys zje z butami, (nie wzialem twojej wypowiedzi personalnie Uśmiech a nawet gdyby to bylo zgodnie z prawda to masz do tego prawo,, nie kazdego trzeba lubiec Uśmiech )

oceniac mozna co ponad 700 godzin wiec mozna miec duzo minusow od tej samej osoby w przeciagu dluzszego czasu!

THOTALNA porażka...

718'

wszystko zalezy od ciebie, nie wierze w taka ot sobie zabawe w klikanie minusikow, przez wiekszosc spoleczenstwa forumowego.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #38 : Marzec 23, 2009, 01:32:45 »

Widzę, że ktoś tu sobie moim nickiem gębę wyciera Duży uśmiech

Powiem Wam tak, dyskusja na temat punktowania wypowiedzi krąży wokół postawy na NIE.
Ci którzy lubią wypowiadać się na NIE, doskonale wiedzą jaki mam stosunek do ciągłej destrukcji, wyszukiwania błędów, dręczenia swoich "ofiar" i pastwienia się psychicznego. Moim skromnym zdaniem człowiek Nowej Ery powinien być ukierunkowany na TAK.

Dlatego wnioskuję - ocena zawsze powinna być na TAK.
Jeśli mam odmienne zdanie, to poprostu "olewam" i nie mówię nic.
W ten sposób, nikt nie będzie musiał mieć wyrzutów sumienia, że pisze niemiłe, destrukcyjne teksty, ale za to będzie miał wyraźne tło w stosunku do ludzi z większym poparciem i uznaniem przez innych forumowiczów.
Informacja o ilości plusów powinna znaleźć się przy nicku, żeby adwersaż wiedział że ma do czynienia z kimś, przez wielu uhonorowanym i docenianym.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #39 : Marzec 23, 2009, 01:33:42 »

Właśnie Bladzie chodzi mi o to,aby nie było tego,co niektórzy przewidują.I nie jest ważne którzy są tacy głupi,tylko ważne jest to aby takich sytuacji nie było.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #40 : Marzec 23, 2009, 07:00:13 »

póki co jest 5 do 2 dla NAS - tych przewciw "reputacji", te 2 w ankiecie to na bank tom1ek i hans olo - oni są za co widać z wypowiedzi...

718'
Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #41 : Marzec 23, 2009, 07:14:57 »

A ja mam takie pytanie na niektórych forach jest taka opcja pomógł ileś razy więc będzie widać kto jest pomocny na forum a nie będzie konfliktów z minusami, według mnie tak powinno być ok i co najważniejsze każdy powinnien mógł to dać

Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #42 : Marzec 23, 2009, 12:53:14 »

nie wiem czy na DARMOWYM FORUM jest taka możliwość - to nie phpBB ale jakiś inny system forum, na starym cheops.fora.pl było phpbb2 i było łatwo - jednak na forach darmowych nie ma się dostępu to plików z rozszerzeniem .php więc lipa bo nie ma jak tego modyfikować a to co piszesz muszin wymaga modyfikacji i wklejania kodu skryptu to wielu plików między innymi config.php...

P.S. - aktualizowałem stronę - dział Archiwum - zostawiłem świadectwo tego czego dokonałem, może ktoś teraz zrozumie lepiej to wszystko...

718'
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2009, 13:14:54 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #43 : Marzec 23, 2009, 14:57:59 »

A ja mam takie pytanie na niektórych forach jest taka opcja pomógł ileś razy więc będzie widać kto jest pomocny na forum a nie będzie konfliktów z minusami, według mnie tak powinno być ok i co najważniejsze każdy powinnien mógł to dać

Uśmiech

Dokładnie o to chodzi, muszin to są tylko słowa, ktore mozna zamienić, jest to możliwe na tym forum. Ująłeś dokładnie sens tego o co w tym chodzi.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #44 : Marzec 23, 2009, 16:27:43 »

Ja jestem przeciw. Chociaż gdyby była też opcja: "jest mi to obojętne", to bym ją zaznaczył Mrugnięcie

Myślę, że oceny albo się przyjmą, ale będą bardziej wyrazem sympatii/antypatii użytkowników do siebie (czyli nie spełnią swojego założenia), albo po prostu ludzie to, mówiąc krótko, oleją.

Można by to lekko zmienić na jedynie możliwość dawania plusa osobie, jeśli uważam, ze zasługuje, a pominąć minusy. Byłoby nieco lepiej.

Chociaż już widzę, jak to ocenianie doprowadzi do sytuacji, kiedy ktoś, nie mając argumentów (albo po prostu szukając kolejnego) napisze: "A co Ty tam wiesz, mnie 9 na 10 osób ocenia pozytywnie, więc wiem, co mówię, a Ty masz tylko 3/10 pozytywnych!"

Innymi słowy, inicjatywa dobra, ale raczej stosowna do utopijnego społeczeństwa.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2009, 16:33:37 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Marzec 23, 2009, 21:37:05 »

ankietę zamykam i temat też, reputacji nie będzie, ale będzie za to coś innego... szczegóły wkrótce. Regulamin forum zostanie też gruntownie znowelizowany. Już niedługo.

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2009, 21:37:21 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.108 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

norwegland goldcraft kuro-shiro-academy playlifegames stadniniakonna