Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 00:02:38


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gwiazdki/rangi pod nazwą użytkownika  (Przeczytany 21327 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« : Marzec 28, 2009, 09:45:29 »

Ktoś o to pytał, więc wyjaśniam:



edycja:
jak macie swoje, lepsze propozycje na rangi dot. il. wiadomości to dajcie tu, coś wybierzemy... Uśmiech
tylko niech mają przynajmniej 10 stopni



edycja: na razie tylko głosujemy, czy w przyszłości rangi mają być:
a) tylko tekstowe ("Nowicjusz", "Użytkownik"...)
b) tylko graficzne (same gwiazdki/obrazki/pasek postępu zwykły lub % -> patrz: poniżej)
c) jednocześnie graficzne i tekstowe (np. tak jest obecnie - z tym że obecne nazwy można zmienić i gwiazdki, które mamy teraz też można zmienić na coś innego)



znalazłem fajne rangi graficzne, daje w załączniku


buhahaha  Duży uśmiech Duży uśmiech właśnie znalazłem gdzieś propozycje rang, ale takie chyba nie przejdą:
Cytuj
50 masturbator
150 Pettinger
200 Fucker
500 OralMan
600 Analingus
900 SUPER FUCKER !

te już na poważnie:
Cytuj
Nowicjusz - 0-30 postów
Bywalec - 30-60 postów
Stały bywalec
Dyskutant - 60-100 postów
Fanatyk - 100-200 postów
Wyjadacz - 200-350 postów
Uzależniony
Stary wyga - 350-500 postów

Kod:
brązowy nowicjusz
srebrny nowicjusz
złoty nowicjusz
platynowy nowicjusz
diamentowy nowicjusz
brązowy użytkownik
srebrny użytkownik
złoty użytkownik
platynowy użytkownik
diamentowy użytkownik

inne - zdobywamy kolejne Muppety: Uśmiech










zwykły pasek:












specjalne:





podobna propozycja:

specjalne:



[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2009, 14:53:27 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
muszin
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 29, 2009, 14:23:12 »

Żeby było bardziej duchowo Chichot

1)adept 2)Wtajemniczony 3) Uczeń 4) opiekun 5)Nauczyciel 6) Strażnik Prawa 7) Przewodnik duchowy Cool mag 9) mistrz 10) arcymistrz

i tak myślałem że co do tych rang dodatkowych to moze zamiast ankiety to dać taka range zwolennik lub przeciwnik tylko tak zeby kazdy mogl sobie zmienic to w profilu da się coś takiego ?
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2009, 14:23:33 wysłane przez muszin » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 29, 2009, 14:43:33 »

dawajcie swoje propozycje, niedługo głosujemy czy zmieniać rangi i jeśli tak, to na jakie
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2009, 14:43:49 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kiara
Gość
« Odpowiedz #3 : Marzec 29, 2009, 16:06:21 »

A czy nie wiecie iz nadawanie jakich kolwiek rang jest wartosciowaniem , lepszy gorszy, bo.....  Czy o to chodzi zeby sie  w tym przescigac? Czy taka powinna byc zasada uczestniczenia w forumowych dyskusjach?
Wyswietlona informacja o ilosci napisanych postow jest naturalna informacja o dzialalnosci na forum. Ona tez nie powinna sluzyc wartosciowaniu ludzi w zadnym wypadku.
Po co to wszystko?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2009, 16:07:35 wysłane przez Kiara » Zapisane
zigrin
Gość
« Odpowiedz #4 : Marzec 29, 2009, 16:36:41 »

Moim zdaniem Kiara ma tutaj rację.
Rangi dobre są w wojsku - no, chyba że chcecie...  Duży uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #5 : Marzec 29, 2009, 16:41:15 »

A może by tak zaczerpnąć rozwiązań z państwowych instytucji?

Aby z gołosłownością nic wspólnego nie mieć proponuję:rangi z Wojska Polskiego zaczerpnąć,czyli:  szeregowy
                         starszy szeregowy
                         kapral
                         starszy kapral
                         plutek
                         i tak dalej
                         i tak dalej
                                        Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #6 : Marzec 29, 2009, 16:46:03 »

Także pytam, po co to wszystko?
Bo nie mam potrzeby bycia wartościowaną ani potrzeby wartościowania innych.
Słowa piszących o nich świadczą a nie ilość i kolor gwiazdek. 

Btw, to sami dla siebie jesteśmy gwiazdeczkami …  Duży uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #7 : Marzec 29, 2009, 17:02:44 »

Zagłosowałem za rangą graficzną,bo jest niema.

Spotkałem się kiedyś na tym forum z krytyką zestawienia jakości przekazywanej treści do rangi.

Aby uniknąć uwag typu:"popatrz,co ten ich Boss Master za głupoty gada"proponuję to,za czym 

zagłosowałem.  Uśmiech
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #8 : Marzec 29, 2009, 17:06:43 »

Jak dla mnie mogły by być te rangi co są w załączniku. Uśmiech

A rangi są po to aby dodać "koloru" forum.

Raczej tutaj nikogo nie wartościują specjalnie tak jak miało to w przypadku trybu reputacji.

Bo nikt nikogo nie ocenia a chodzi tu o rozróżnienie użytkowników.

Jeden będzie miał 10 postów to dostanie range 10% np: tamten pasek drugi to stary wyjadacz na forum który dostanie range 100% z tym paskiem. Rangi to podstawa każdego forum i bez niego fora nie były by tym czym są a powiem że się na tym znam więc nie piszę tego bez znajomości tematu.

Są fora typu gdzieś widnieje ino nazwa użytkownika(I niema żadnych rang niczego kompletnie i parę ramek) ale to są mass fora zero jakiejkolwiek opieki kompletny zamęt 10.000 wątków więcej spamu niż informacji. Ja na takie fora nie zaglądam i a tym bardziej się nie wypowiadam a jak to forum ma być "atrakcyjne" i często czytane to musi wyglądać jakoś.


EDIT: aa i ja bym był bardziej tylko za graficznymi.

Pozdrawiam
Mora


« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2009, 17:08:26 wysłane przez Mora » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Marzec 29, 2009, 18:34:19 »

ludzie, niemogę, to tylko taka NAZWA: "ranga"

tak to się nazywa na każdym forum, a nie chodzi tu o WYRÓŻNIANIE, tylko o "grupy oparte na ilości wysłanych wiadomości", o szybkie graficzne/tekstowe przedstawienie ilości wiadomości danego użytkownika

ale dobra macie - w ankiecie dodałem opcję żeby było bez "rang", można na nią też głosować
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Mora
Gość
« Odpowiedz #10 : Marzec 29, 2009, 18:50:06 »

A czy nie wiecie iz nadawanie jakich kolwiek rang jest wartosciowaniem , lepszy gorszy, bo.....  Czy o to chodzi zeby sie  w tym przescigac? Czy taka powinna byc zasada uczestniczenia w forumowych dyskusjach?
Wyswietlona informacja o ilosci napisanych postow jest naturalna informacja o dzialalnosci na forum. Ona tez nie powinna sluzyc wartosciowaniu ludzi w zadnym wypadku.
Po co to wszystko?

Kiara Uśmiech Uśmiech

Odpowiem Ci. Ma to taki sam cel jaki ma na twoim forum.

KLIKNIJ W TO(Większy Rozmiar) -> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f1a6ee93c81c70cf.html


 Duży uśmiech


Tomek i ja bym się za bardzo nie przejmował zdaniem Kiary bo to ona zaczął z tym a sama widać co ma na forum. Czyżby szkodnik internetowy nam się tu jawił?  Chichot

Pozdrawiam
Mora Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2009, 18:52:43 wysłane przez Mora » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Marzec 29, 2009, 19:01:40 »

A czy nie wiecie iz nadawanie jakich kolwiek rang jest wartosciowaniem , lepszy gorszy, bo.....  Czy o to chodzi zeby sie  w tym przescigac? Czy taka powinna byc zasada uczestniczenia w forumowych dyskusjach?
Wyswietlona informacja o ilosci napisanych postow jest naturalna informacja o dzialalnosci na forum. Ona tez nie powinna sluzyc wartosciowaniu ludzi w zadnym wypadku.
Po co to wszystko?

Kiara Uśmiech Uśmiech

ooo ... Szok  Z politowaniem  Z politowaniem

no dzięki ~Mora, że zauważyłeś - zrobię zbliżenie, bo na twoim screenie słabo widać:



 Zły Zły Zły

i co ty na to ~Kiaro?
czyli na twoim forum wszystko jest OK, a tutaj to trzeba od razu z miejsca krytykować...
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2009, 21:20:27 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
kot
Gość
« Odpowiedz #12 : Marzec 29, 2009, 19:05:42 »

Wieta co?


"Rupta co chceta" Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #13 : Marzec 29, 2009, 19:12:25 »

Oczywiście znowu będę malkontentem i pieniaczem gdy powiem, że takie zachowanie zwykło się nazywać hipokryzją? Oraz przypomnę, że zwracałem już uwagę na wybiórczość ocen m.in.  Kiary?
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #14 : Marzec 29, 2009, 19:17:43 »

Nie chcę mi się komentować tego już co pisze Kiara ale powiem że chciałbym bardzo aby były jakieś nowe "rangi obrazki" bo te się mi już znudziły. Chichot

Co do wcześniejszego postu Muszina.
Cytuj
i tak myślałem że co do tych rang dodatkowych to moze zamiast ankiety to dać taka range zwolennik lub przeciwnik tylko tak zeby kazdy mogl sobie zmienic to w profilu da się coś takiego ?
Moim zdaniem głupi pomysł.
A dlaczego? Bo to będzie rodzić swego rodzaju podział użytkowników tak jak Partie tu PO a tam PIS a tam jeszcze stoi ZOMO. Duży uśmiech

Powinny być takie typowe rangi jak na innych forach tylko co pewien czas zmieniane obrazki i by wyszło to na dobre dla forum.

I jeżeli by były już te nazwy to byłbym za tym co proponuje Muszin aby nazwy nawiązywały do tematyki forum.

Pozdrawiam
Mora Uśmiech
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #15 : Marzec 29, 2009, 19:42:50 »



i tak myślałem że co do tych rang dodatkowych to moze zamiast ankiety to dać taka range zwolennik lub przeciwnik tylko tak zeby kazdy mogl sobie zmienic to w profilu da się coś takiego ?

Chyba nie bardzo na miejscu byłaby taka klasyfikacja, choćby dlatego, że wyraźnie widać wśród forumowiczów przynajmniej jeszcze jedną grupę tj. "obserwatorzy". Można jeszcze dodać "niezdecydowany" itp. itd..
Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #16 : Marzec 29, 2009, 19:53:25 »

no tak zgadzam się to był taki przykład można też zrobić nie wiem znawca ezoteryki czy czegoś tam żeby nowi ludzi na forum wiedzeli do kogo zgłosić się z potrzebą w określonej dziedzinnie
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Marzec 29, 2009, 20:19:13 »

no tak zgadzam się to był taki przykład można też zrobić nie wiem znawca ezoteryki czy czegoś tam żeby nowi ludzi na forum wiedzeli do kogo zgłosić się z potrzebą w określonej dziedzinnie

ee... chyba nie  Duży uśmiech
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #18 : Marzec 29, 2009, 20:23:15 »

Moim zdaniem rangi nie są tak bardzo potrzebne, ale też nie robią nic złego. Tak więc do ankiety dodałbym opcję "Zwisa mi to" Język Bo, fakt faktem, co pokazują rangi? Że ktoś dużo/średnio/mało pisał na forum. Ewentualnie mogą się przydać Moderatorom, by wiedzieli, których użytkowników warto traktować ulgowo, bo są "nowi" i jeszcze pewnych zasad nie poznali Mrugnięcie Ale tak szczerze... niech będzie co będzie Uśmiech

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #19 : Marzec 30, 2009, 01:47:37 »

To gwiazdkowe ustawienie na moim forum  jest automatyczne .W zadnym wypadku nie bedzie faworyzowania nikogo za nic dodatkowo, ( kazdy ma prawo do swojej indywidualnosci), ale napewno nie bedzie tez  tolerowane chamstwo  oraz ponizanie nikogo w zadnej postaci.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #20 : Marzec 30, 2009, 01:55:44 »

Ehe... Takie coś da się wyłączyć...

A ty myślisz że te rangi mają temu służyć? Faworyzowaniu?

Przytoczę jeszcze raz to co napisał Tomek.
Cytuj
tak to się nazywa na każdym forum, a nie chodzi tu o WYRÓŻNIANIE, tylko o "grupy oparte na ilości wysłanych wiadomości", o szybkie graficzne/tekstowe przedstawienie ilości wiadomości danego użytkownika
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #21 : Marzec 30, 2009, 02:00:32 »

ale napewno nie bedzie tez  tolerowane chamstwo  oraz ponizanie nikogo w zadnej postaci.

Więc wychodzi na to że kapłan718 tam długo nie zabawi
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #22 : Marzec 30, 2009, 06:27:16 »

ale napewno nie bedzie tez  tolerowane chamstwo  oraz ponizanie nikogo w zadnej postaci.

Więc wychodzi na to że kapłan718 tam długo nie zabawi

Ekhem... dokładnie to samo miałem zamiar napisać Język

Dodam jeszcze mały cytat z regulaminu tego forum:

Cytuj
Nie będa tolerowane głupie zaczepki lub nie uzasadniona krytyka bądź bezsensowne czepianie się.
po czym:
Cytuj
Wolno krytykować chrześcijaństwo tutaj oraz wykazywać błędy jakie popełniło i popełnia nadal (jedno z przesłań forum) -to forum jest miejscem dla ludzi o otwartych umysłach.

Ale już oczywiście bronić chrześcijaństwa nie wolno, bo to jest sprzeczne ze zdaniem administracji forum ;] Tak samo jak nie można krytykować KP, ale chwalić go już tak.

I ktoś tam pisał o "ludziach o otwartych umysłach", tia...

(PS. przepraszam za offtop w drugiej części posta, jednak skoro już była mowa o tym forum, to wspomniałem)
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Marzec 30, 2009, 07:21:20 »

To gwiazdkowe ustawienie na moim forum  jest automatyczne .W zadnym wypadku nie bedzie faworyzowania nikogo za nic dodatkowo, ( kazdy ma prawo do swojej indywidualnosci), ale napewno nie bedzie tez  tolerowane chamstwo  oraz ponizanie nikogo w zadnej postaci.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Taa, automatyczne - ale ci tam tak nie przeszkadza i nie krytykujesz tam tego, jak to robisz tutaj. Tam ignorujesz te rangi, bo to twoje forum, więc jest suuuuper. Gdyby rzeczywiście te rangi aż tak ci nie pasowały jak tutaj pisałaś, to byś się od razu postarała, żeby je na swoim forum wyłączyć.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2009, 07:22:29 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
arteq
Gość
« Odpowiedz #24 : Marzec 30, 2009, 08:51:50 »

Podsumowując i parafrazując: Kiara zrobić - dobrze, Kiarze zrobić - bardzo źle.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

hobbit doggis strefagier1 pifpaf lolwfpolska