Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 02:33:29


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Antygrawitacja  (Przeczytany 42380 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Enigma
Gość
« Odpowiedz #25 : Październik 08, 2008, 22:14:18 »

Widze helikopter  Szok , stealtha i ufo...



Ostrożnie Channel, bo zaraz ktoś podrzuci złotą rybke która moze okazać sie 'przeterminowana'  Duży uśmiech
Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #26 : Październik 09, 2008, 05:42:59 »

Ostrożnie Channel, bo zaraz ktoś podrzuci złotą rybke która może okazać się 'przeterminowana'  Duży uśmiech

No tak...ale zauważ,że z tego co mamy teraz jest wiecej problemów niż pożytku.Teraz nie dziwię się takiemu bytowi jak EN-KI co chciał wówczas powiedzieć przez słowo "rozwój duchowy".Trzeba sie nauczyć kontrolować takie rzeczy,dorosnąc do nich.Naziści kiedy zbudowali swój pierwszy taki pojazd nie potrafili go kontrolować umysłem więc zastosowali silne elektromagnesy,przez które i tak nie dawało się dostatecznie manewrować no i okozało to się klapą Uśmiech
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #27 : Październik 16, 2008, 20:26:00 »

"...
W lipcu1932 roku zapytano Cayce`ego,- w jaki sposób była budowana Wielka Piramida w Gizie?
- Odpowiedział: "Przy użyciu tych samych sił natury, które powodują, że żelazo pływa. W ten sam sposób kamień unosi się w powietrzu. Zostanie to odkryte w 58-m."
...
- Weber donosi o pracy z 1958 roku, dotyczącej odkrycia i wytwarzania fal grawitacyjnych, stwierdzając, że "przedstawiono metody (wytwarzania fal grawitacyjnych), wykorzystujące napięcia wzbudzone elektrycznie w kryształach". Również Furth donosi o najnowszych eksperymentach z ciśnieniem magnetycznym, które porusza góry metalu lub plazmy dla potrzeb inżynierów, a atomy dla fizyków" - koniec cytatu.

Jeśli pójdziecie za tropem dojdziecie do Thomas`a Towsend`a Brown`a i zasady nazwanej "efektem Biefelda-Browna", dzięki której przeprowadził on kilka publicznych prezentacji swojego wynalazku. W momencie kiedy naukowcy ujrzeli spektakularną lewitację sporej średnicy dysku poruszającego się po okręgu, natychmiast postanowiono utajnić dalsze jego występy publiczne i prezentacje. Od tamtej pory ślad po jego wynalazku zaginął.
Nic nie musimy już wynajdywać, ponieważ Seven Greer ze swoim Disclosure Projekt już się tym zadaniem zajął.  A jeśli pamięta ktoś "Nie do Wiary" z Lucjanem Łągiewką( L.Ł - też ciekawy zbieg okoliczności, a może to wcale nie jest przypadek), to pamięta również dobrą radę "Sługusów  Wielkiego Brata", że jeżeli nie zamknie ust na temat swojego "pędnika", to znajdzie się w piachu wraz ze wszystkimi bliskimi, bo światem rządzi ropa i tak ma pozostać". - W żadnym archiwum nie mogę tego programu odszukać w tej chwili, albo nie wiem gdzie szukać, - niemożliwe, by przepadł bezpowrotnie.

Pozdrawiam.   
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2008, 20:28:04 wysłane przez Stanley » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Październik 16, 2008, 20:35:33 »

Cześć Stanley Uśmiech
Pamiętam ten program ,bo jak go nie pamiętać !!! Tyle ciekawych wynalazków i w dodatku tanich w eksploatacji,jak np.zderzak samochodowy który tak niweluje skutki zderzenia że nawet nie widać gdzie było uderzenie !!.
Nie mogłam sobie przypomnieć nazwiska tego pana.Bardzo dziękuję za przypomnienie.oze ktoś wie co się z nim dzisiaj dzieje?
Pozdrawiam serdecznie chanell
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Stanley
Gość
« Odpowiedz #29 : Październik 16, 2008, 21:59:15 »

Witaj >Chanell<

Nadal szperam wszędzie za tym filmem. Na razie odnalazłem to:

"Rivera Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 3:12 pm
To znaczy moj znajomy mi mowil o tym polskim naukowcu i pamietam ze cos mowil ze nie zyje. Ale to tylko jego slowa, nie sadze by to byla prawda, oby nie. Zebym nie zostal zle zrozumiany.
Forrest - dzieki za pomoc
edit: na szczescie zyje:" - koniec cytatu

To był jeden z postów na wątek z forum "prawda.pl" gdzie byłem zaskoczony wiadomością o śmierci L. Łągiewki, więc wpisałem tam moją uwagę:
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3714&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
 
- w wątku znajduje się sporo ciekawych info na temat. Pozdrawiam Cię

Pozostałych LDW i OS również.
Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #30 : Listopad 13, 2008, 12:07:02 »

Taa...a za tego Dr.Inż.Jana Pająka wynalazcę pędnika zwanego jako Komora Oscylacyjna też się wzięlo to "agenturowe" szykanowanie,pomimo że oficjalnie w telewizji nie zaprezentował swojego odkrywczego wynalazku,ale nie spodziewałem się ,że dobiora się do pana L. Łągiewki.Dolicha... o ilu 'naukowców męczenników' musi jeszcze być by w końcu wszyscy ludzie dostrzegli prawdę,którą gloszą?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #31 : Listopad 13, 2008, 13:12:15 »

Kiedy Czlowiek nauczy sie korzystac z wiedzy a nie wykorzystywac ja przeciw innym ( czytaj rowniez  przeciw sobie), wowczas otworzy sie przed nim do niej dostep.

Kiara
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Grudzień 01, 2008, 17:36:15 »

We Wrocławiu 8 - 9 listopada 2008r. odbyło się z inicjatywy Janusz Zagórskiego ''8 Forum
Niekonwencjonalnych Wynalazkow Konstrukcji i Pomysłów''.
Wśród zaproszonych gości był oczywiście Lucjan Łągiewka.Widziałem go osobiście,jest
pełen życia i nowych pomysłów.Prawdą jest że ciężko chorował ale miejmy nadzieję że
zrealizuje swoje nowe życiowe plany.
Poniżej program z tego bardzo ciekawego spotkania.
http://www.wynalazki.com/ Uśmiech Uśmiech Uśmiech Jesli klikniemy na obrazek Forum, zobaczymy cały
program, miedzy innymi;rozmowa ze Stanisławem Szczepaniakiem,Adamem Szynkiewiczem i
Lucjanem Łągiewką.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2008, 17:45:11 wysłane przez janusz » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #33 : Grudzień 01, 2008, 17:51:29 »

 Janusz ,to jest dopiero wstep do tego co sie przed ludzmi odsloni.

Kiara Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2008, 23:59:08 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #34 : Grudzień 01, 2008, 19:28:17 »

To fakt, mimo wszystko jednak bardzo ciekawe.
(przepraszam, nie jestem Januszem) Duży uśmiech
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Grudzień 01, 2008, 21:54:19 »

Na w/w forum poruszany był temat antygrawitacji.Ciekawy,własny projekt pojazdu typu
''UFO'' zaprezentował więzień z zakładu karnego /skazany na dożywocie/ Jan Kolano.
Jego wynalazkiem zainteresowali się Amerykanie.Pojazdem tym w ciągu 1,5 miesiąca
można dostac się na Marsa.W ciągu 25 lat odsiadki autor projektu osiągnął wiedzę równą
współczesnym fizykom.Aby odkupić swoje winy,sam będąc osobą niepełnosprawną proje-
ktuje urządzenia,które mogą pomóc w życiu codziennym inwalidom np.protezy rąk i nóg,
wspomagane nowoczesną elekroniką.
Organizatorzy forum i wiele osób ze świata nauki stara się o przedterminowe zwolnienie Jana Kolano z zakładu karnego.
Pozdrawiam Janusz.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Grudzień 01, 2008, 22:44:10 »

Na w/w forum poruszany był temat antygrawitacji.Ciekawy,własny projekt pojazdu typu
''UFO'' zaprezentował więzień z zakładu karnego /skazany na dożywocie/ Jan Kolano.
Jego wynalazkiem zainteresowali się Amerykanie.Pojazdem tym w ciągu 1,5 miesiąca
można dostac się na Marsa.W ciągu 25 lat odsiadki autor projektu osiągnął wiedzę równą
współczesnym fizykom.Aby odkupić swoje winy,sam będąc osobą niepełnosprawną proje-
ktuje urządzenia,które mogą pomóc w życiu codziennym inwalidom np.protezy rąk i nóg,
wspomagane nowoczesną elekroniką.
Organizatorzy forum i wiele osób ze świata nauki stara się o przedterminowe zwolnienie Jana Kolano z zakładu karnego.
Pozdrawiam Janusz.
Witaj Janusz Uśmiech
Dlaczego Jan Kolano dostał dożywocie ?  Musiał na to zasłużyć !! Skoro jednak w ten sposób chce odkupic swoje winy to chwała mu za to.Jednak nie wiemy tego czy teraz umiałby żyć na wolności.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Grudzień 02, 2008, 23:55:30 »

Witaj Chanell. Uśmiech
Nie wiem co zrobił w młodości Jan Kolano ,ale musiął to być napewno bardzo zły uczynek.
Obserwując go,stwierdziłem,że nauka stała się jego pasją i napewno będzie  umiał wykorzystać
na wolności swoje zainteresowania dla dobra innych.
Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #38 : Styczeń 15, 2009, 18:42:43 »

Jeśli ktoś chciałby rozpocząć swoją przygodę z atygrawitacją to można zcząć np. od tego co jest na tym filmie: http://pl.youtube.com/watch?v=dr-ENCWe3Bg&feature=related  Uśmiech Coś mi się zdaje,że jeszcze ludzie powrócą do starych "ceglastych" telefonów Duży uśmiech

Jest jeszcze jedna informacja na temat antygrawitacji gdyż odkryto ją nawet na ...owadach

Od wielu lat największym marzeniem fizyków jest odkrycie tajemnicy antygrawitacji. Jak się okazuje, natura sekret ten doskonale zna - ale zdradziła go tylko... jednemu gatunkowi owadów. I jednemu człowiekowi, rosyjskiemu entomologowi Wiktorowi Grebiennikowi. Zanim jednak opiszę, na czym owa tajemnica polega, pozwólcie, że przedstawię wam sylwetkę tego badacza.

Wiktor Stiepanowicz Grebiennikow (1927-2001) był rosyjskim naukowcem, naturalistą i entomologiem, który skonstruował platformę lewitacyjną (nazwaną przezeń "latadłem"), której działanie opierało się na fragmentach pszczelich gniazd i wytwarzanym przez nie tzw efekcie struktury jamy. Grebiennikow opisał szczegółowo swój wynalazek w wydanej w 1988 roku książce "Moj mir" (Mój świat). W książce opisał szczegółowo poczynione odkrycia oraz wrażenia z lotu nad okolicą, w której znajdowało się jego laboratorium.

Latadło

Wróćmy jednak do wspomnianego na początku artykułu urządzenia zwanego latadłem (różne źródła podają różne określenia - "latadło", "grawitoplan" lub "grawitolot"). Latem 1988 roku, gdy Grebiennikow przygotowywał się do obserwacji mikroskopowych, jego uwagę zwróciły struktury znajdujące się na spodzie chitynowych pokryw okrywających skrzydła owadów. Entomolog postanowił sprawdzić, czy te chitynowe struktury mogą pełnić rolę nadajnika EPS. Gdy Grebiennikow ułożył chitynowe elementy jeden na drugim, jeden z nich wysunął się z jego pęsety, uniósł się, zawisł nad identycznym elementem chitynowego pancerzyka, po czym opadł na stół mikroskopu.

Zaskoczony Grebiennikow związał kilka chitynowych elementów przy pomocy cienkiego drucika. Na tak powstały chitynowy blok nie mógł opaść nawet tak relatywnie ciężki przedmiot, jak pinezka, gdyż jakaś tajemnicza siła podrzucała ją do góry. Gdy zaś Grebiennikow przymocował pinezkę do spiętego drucikiem chitynowego "panelu", ta na kilka chwil... znikła z pola widzenia!



Plonem późniejszych prób Grebiennikowa było latadło - platforma antygrawitacyjna wykorzystująca do działania pewien określony wzór owadzich mikrostruktur. Grebiennikow skonstruował latadło w taki sposób, aby można było kontrolować sposób lotu (poziomy lub pionowy), prędkość, wznoszenie i opadanie. Osiągi latadła były imponujące - Grebiennikow podaje w swojej książce "Mój świat", że prędkość na wysokości 300 metrów dochodziła aż do 2400 km/h. Według entomologa, platforma wytwarzała podczas lotu ochronne pole grawitacyjne, które odcinało słup grawitacji Ziemi. Oznaczałoby to, że latadło poruszało się we własnej przestrzeni, które otwierało tuż przed sobą, a zamykało tuż za sobą, tworząc coś w rodzaju kokonu grawitacyjnego.

Urządzenie poruszało się bezgłośnie, a jego działaniu towarzyszyły różne ciekawe efekty. Na przykład latadło momentami było praktycznie niewidzialne i nie rzucało cienia, zaś eksperymentom z latadłem towarzyszyły zakłócenia w upływie czasu - na początku lotu zegarek Grebiennikowa spieszył się, pod koniec zaś pokazywał godzinę prawidłowo. Grebiennikow używał latadła głównie w celach entomologicznych, żeby szybko się przemieszczać pomiędzy stworzonymi przez siebie rezerwatami.

Odkrycie odrzucone przez naukę akademicką

Niestety, jak to bywa w przypadku naukowców, którzy się sporadycznie "wyłamują", ogłaszając odkrycie czegoś, co przeczy znanym prawom fizyki, także odkrycie efektu struktury jamy spotkało się z odrzuceniem przez naukowców akademickich. Co prawda opatentowano skonstruowany przez Grebiennikowa neutralizator bólów głowy, nigdy jednak nie zaakceptowano istnienia zjawiska EPS. Wiktora Grebiennikowa wciągnięto na "czarną listę" pseudonaukowców.

Powoli jednak naukowcy, co prawda nieśmiało, ale wycofują się ze swych negatywnych opinii. Profesor Aleksander Konkretnyj z Rosji stwierdził, że "najwidoczniej jakiś efekt jednak zaobserwowano", zaś pracownik rosyjskiej Akademii Medycznej Jurij Czeredniczenko po śmierci Grebiennikowa opublikował artykuł, w którym stwierdził, że wynalazek entomologa nie jest tylko wytworem jego fantazji, a ludzie, którzy tak sądzą, "popełniają gruby błąd".

Być może wkrótce również i nam, zwykłym "szaraczkom", dane będzie poznać tajemnice związane z efektem struktury jamy. Waldemar Gajewski, doktor filologii rosyjskiej i badacz alternatywnych źródeł energii, czyni starania mające na celu wydanie "Mojego świata" w Polsce. "Pracę tę pragnę opublikować przede wszystkim ze względu na przesłanie, jakie niesie ludziom XXI wieku" - mówi doktor Gajewski w wywiadzie dla "Nieznanego Świata". "Bo nasz gatunek stale narusza równowagę biologiczną w Przyrodzie, skazując na zagładę siebie i niszcząc żywe organizmy wraz z zakodowanymi w nich informacjami. A przeciez istoty te stanowią istną kopalnię odkryć i wynalazków, wliczając w to największą z tajemnic warunkującą istnienie Wszechświata - sekret grawitacji".

Wiecej info na stronie: http://www.paranormalium.pl/724,24,artykul.html

Jaczekam z niecierpliwościa na tą książkę.Oby tylko ja napisano ze wszystkimi szczegółami,a nie..."powycinają" sobie najważniejsze opsy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2009, 18:52:01 wysłane przez Krons » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #39 : Styczeń 15, 2009, 19:16:28 »

Co do antygrawitacji "maszynowej", to nie wiem, nie znam się. Z tego, co pamiętam, było kilka przypuszczeń, że to już możliwe, że się da, jednak nigdy nie wyszło to poza przypuszczenia i domysły. Ale mogę się mylić.

Natomiast co do antygrawitacji "ludzkiej" (innymi słowy - latanie), to z jednej strony wydaje się to kuriozalne, z drugiej... hmmm. Kluczem byłoby wytworzenie w ciele odpowiedniego pola magnetycznego. Badania nad efektem placebo pokazują, że sama nasza podświadomość może zmienić fizyczne właściwości naszego ciała. Czy też może zmienić pole magnetyczne - nie wiem.
Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #40 : Marzec 01, 2009, 15:53:16 »

Masz na myśli tą sytuację pokazaną na tym o http://www.youtube.com/watch?v=BN5L5pFoZlA filmie? Kiedy ja go oglądałem doszukiwałem się w nim żyłek wędkarskich,ale za dużo by ich tam musiało być i były by widoczne.
Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #41 : Marzec 03, 2009, 14:03:58 »

Witaj Krons :0
w Misji jest opisane takie "latadło", każdy z mieszkańców planety ma je do swojej dyspozycji; cudnie Uśmiech się nim lata; autor je dokładnie opisuje...
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2009, 14:05:55 wysłane przez zuza » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #42 : Marzec 04, 2009, 12:33:01 »

Masz na myśli tą sytuację pokazaną na tym o http://www.youtube.com/watch?v=BN5L5pFoZlA filmie? Kiedy ja go oglądałem doszukiwałem się w nim żyłek wędkarskich,ale za dużo by ich tam musiało być i były by widoczne.

Wiesz, ja to analizuję raczej pod kątem parapsychicznym, nie odwołuję się do filmików z YT, bo tam już wiele było śmieci i fikcji Uśmiech Ale ogólnie rzecz biorąc zastanawiam się, do jak dużego pułapu możliwe jest wpływanie na swoje ciało, czy byłoby możliwe wytworzenie w nim takiej energii, by przezwyciężyć grawitację. Cóż, trzeba nad tym popracować Uśmiech
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #43 : Marzec 04, 2009, 13:02:13 »

Napęd antygrawitacyjny. Seria Enigma na WP.PL:

http://wp.tv/i,ENIGMA,catid,39053,klip.html?ticaid=679be
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #44 : Lipiec 11, 2009, 11:38:24 »

Przewidywana odpowiedź: "nie jesteście na to gotowi" vel "ależ juz macie w tajnych laboratoriach"

Raczej to drugie.
Takie obiekty latające budowali już Niemcy w czasie II wojny światowej, w głównej mierze przyczynił się do tego niejaki Victor Schauberger, którego odkryciami interesowali się po wojnie także Amerykanie.

http://discaircraft.greyfalcon.us/Viktor%20Schauberger.htm
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #45 : Lipiec 11, 2009, 17:52:58 »

nie jest mozliwe stworzenie antygrawitacji - sztucznej, mechaniczneji.., jedynie mozna to osiagnac w duchowy sposob
Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #46 : Sierpień 13, 2009, 17:26:43 »


Jakie jest hasło do archiwum rar?
Zapisane
Andtrax Skyaler
Gość
« Odpowiedz #47 : Styczeń 05, 2010, 00:43:45 »

hihi filmik na temat napędu antygrawitacyjnego
http://wp.tv/i,Enigma-Naped-antygrawitacyjny,mid,273101,klip.html?_ticrsn=3&ticaid=69679
gdyby Niemcom udało by się to trochę wcześniej dziś na całym świecie był by język niemiecki  a wielu z nas by nie istniało
 a i już wiecie jak zobaczycie ufo to muszą być amerykanie Język
 
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #48 : Styczeń 05, 2010, 02:03:50 »

jasne...Mrugnięcie grawitacja to Bóg:)
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : Styczeń 05, 2010, 05:55:37 »

czy coś takiego jak ANTY-grawitacja faktycznie istnieje?, a może akcelerator grawitacji??
z praw znanej nam fizyki- kiedy ciało przestaje być przyciągane przez np. ziemię?
odp.- kiedy jego masa będzie równa lub większa od niej(ziemi)
jak uzyskać taką masę?
odp.- ciało poruszające się z prędkością światła lub zbliżoną do niego osiąga nieskończoną masę E=MC2
jak uzyskać taką prędkość na ziemi
odp.- posiadając odpowiednie wirówki np. z wirującą rtęcią(prędkość liniowa zamieniona na kątową)
czy ktoś tego próbował?
http://pufoc.republika.pl/v7_orgv.htm
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: 1 [2] 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

akademiajazdykonnej kalinowatyper pifpaf devilssoldiers world-of-pandas