Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 15:03:45


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Jezus - jak to z nim właściwie jest...  (Przeczytany 958 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« : Kwiecień 10, 2009, 14:39:30 »

celowo będzie to oddzielny post bo ma być to mocno widoczne - nie scalać!

Przedstawię tutaj ezoteryczną (ukrytą pod symboliką) wartswę wydarzeń dotyczących Jezusa (możliwych do przeżycia przez każdego z nas!). Całość zaczerpnąłem z pism Rudolfa Steinera, który jak mało kto rozumie ezoteryczną warstwę chrześcijaństwa oraz konsekwencje jakie za tym szły.

7 STOPNI CHRZEŚCIJAŃŚKIEGO WTAJEMNICZENIA

1. Obmywanie nóg - oznacza chęć służenia, pochylanie się w pokorze
2. Biczowanie - będę stał mocno podczas cierpień i bólów i zniosę wszystko, co mnie spotka
3. Ukorononowanie cierniem - uczenie się wytrwałości chociaż spada na nas szyderstwo i wyśmianie tego, co mamy najświętszego
4. Dźwiganie krzyża - przezwyciężenie uczucia, że własne ciało jest najważniejsze, ciało musi być tak obojętne jak kawał drewna
5. Śmierć mistyczna - polega na tym, że człowiek przeżywa teraz nicosć tego, co ziemskie, rzeczywiście na chwilę umiera dla wszystkiego, co ziemskie
6. Złożenie do grobu - uczucie, że wszystko co nas otacza na Ziemi, przynależy do nas tak samo jak własne ciało
7. Zmartwychwstanie - stan ten nie da sie opisać słowami, mówi się też, że 7 stan może być pomyślany tylko przez tego, którego dusza zupełnie uwolniła się od mózgu.


ja przeżyłem już stan 5 i NIE POLECAM NIKOMU TEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i tak to wyglądało - było to w DUSZY u w UMYŚLE a nie fizycznie

718'
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2009, 14:40:49 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.133 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zabojcy amigos devilssoldiers film akademiajazdykonnej